Тенета кохання. Ігри пристрасті
91 763
Букнет Жіночий роман Тенета кохання. Ігри пристрасті

Тенета кохання. Ігри пристрасті 18+

Оксана Мрійченко
В процесі · 118 стор. · Регулярно оновлюється
609
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 716
Вогник для боса
№ 2
Вогник для боса
Тенета кохання. Ігри пристрасті
№ 3
Тенета кохання. Ігри пристрасті
“Виверти долі”
Анотація до книги "Тенета кохання. Ігри пристрасті"
— От і зустрілися, колючко. Хто б міг подумати?
— Не смій нічого казати, — Софія сміливо дивилася на нього.
— Не хочеш, щоб хтось знав про нашу маленьку пригоду?
— Це особисте.
— Отже, Софія? — на привабливому чоловічому обличчі з’явилася посмішка, яка запалила блакитні очі теплими іскрами. — Занадто офіційно. Треба щось м’якше, ніжніше… Наприклад, Соня.
— Дай пройти! Чого причепився?
— Ти втекла вночі. Чому?
— Захотіла і втекла. Навіщо було залишатися?
— Я недоотримав насолоду, — чоловічі блакитні очі стали темнішими, спалахнувши знайомим вогником пристрасті. — Хочу ще.
— Перехочеш, — Софія стрімко танула під його поглядом, але забороняла собі здаватися. — Нічого не буде.
— Буде, Сонь. Ти просто не зможеш мені відмовити.

Обкладинка: Дар’я Новицька
Зміст книги: 25 глав
Останнє оновлення: вчора
Глава 1. Бажання розслабитись
06 квіт.
Глава 2. В гостях у незнайомця
08 квіт.
Глава 3. Насичений ранок
10 квіт.
Глава 4. Сюрприз
12 квіт.
Глава 5. Втеча від спокуси
14 квіт.
Глава 6. Нарада
16 квіт.
Глава 7. Пропозиція
18 квіт.
Глава 8. Привід для хвилювання
20 квіт.
Глава 9. В оточенні чоловіків
31 дн. тому
Глава 10. Нахабний кролик
29 дн. тому
Глава 11. Спокуслива месниця
27 дн. тому
Глава 12. (Не) стосунки
25 дн. тому
Глава 13. Невтішна реальність
24 дн. тому
Глава 14. Унікальна жінка
22 дн. тому
Глава 15. Приборкати серце
20 дн. тому
Глава 16. Розум проти бажань
18 дн. тому
Глава 17. Гаряча спокуса
16 дн. тому
Глава 18. Відновити зв’язок
14 дн. тому
Глава 19. Весілля з сюрпризом
12 дн. тому
Глава 20. Масаж
10 дн. тому
Глава 21. Нервовий день
8 дн. тому
Глава 22. Ніжність проти колючок
6 дн. тому
Глава 23. Нові умови
4 дн. тому
Глава 24. День несподіванок
3 дн. тому
Глава 25. (Не) особлива
вчора

716 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Виктория Зёма
22.05.2024, 19:02:58

Знову перечитую главу смакую емоції кожного. Так швидко змінюють одна іншу. Чекаю з нетерпінням далі. Дякую

ох трасця твою мать свобода засліпила все.

Показати 3 відповіді

Світлана Хоронжук, Ой... Свербіти Назару буде добряче ))

Емоційно. Нерви оголені у обох, потрібен час, щоб опанувати себе. Здається, що Софія на Новий рік поїде до Львова, навіть може відмовитись від посади або звільнитись. Колючка.....

Галина Самохвалова, Вітаю вас на сторінках книги та в коментарях )
Обоє діяли на емоціях і це завадило спокійно поговорити. Тепер Назар розлючений, а Софія ображена. До Львова вона зараз не поїде і від змагання за посаду не відмовиться. Але завтра знайде собі нову пригоду. Заходьте на нову главу зранку.
Дякую за коментар )

Соня не права, бо між ними немає стосунків. Назар відповідальний, і така відповідальність його лякає. Але можна було м'якше відреагувати. Соня здається сильною, а насправді вона вразлива і хоче бути коханою. Дякую.

Оксана Жезло Штих, Соня вчасно не пояснила ) А Назара її вчинок обурив. Він дуже відповідально ставиться до контрацепції, бо не хоче непланових вагітностей. Але тепер буде хвилюватися за наслідки )
Дякую за коментар ) Завтра зранку буде нова глава )

Чітка і детальна інструкція, як не потрібно робити.....після такого ризику-прекрасні наслідки у вигляді дитини від коханого та й
зрештою він сам....

Марина Золотницкая, Для Назара незапланована дитинка - то нічний жах (ну, тобто, це він зараз так думає). Якби не психанув, то Соня б пояснила йому, що ризику немає. А тепер Назарчик буде за наслідки хвилюватися )
Дякую за коментар )

avatar
Reader Lana
21.05.2024, 16:58:33

Коли дівчині кажуть, що вона ''особлива, не така як інші'' то це можна сприйняти за зізнання( Софія вирішила піти у ва-банк і з реакції Назара зробила свої висновки. Можливо і вона вчинила необдумано, але він міг не так категорично відреагувати, а вияснити причину її такого вчинку, але ж ні((( Кожен для себе зробив висновок....
Дякую, Оксаночко, за емоції!) Спокійного дня! Обіймаю)

Reader Lana, Софія теж думала, що слова Назара про її особливість можна рахувати за зізнання. Але його реакція на подальші дії викликала у неї образу. Софія не пояснила, Назар на емоціях не вислухав - маємо сварку. Побачимо чи довго вони зможуть одне без одного.
Дякую за коментар ) Мирного дня. Бережіть себе )

avatar
Ira Petriv
21.05.2024, 16:49:54

Ситуація така, що треба говорити, говорити та ще раз говорити. Через таке страждати будуть обоє....

Ira Petriv, Говорити треба завжди у стосунках ) Нашим запальним впертюхам цього вміння ще бракує ) Але життя їх навчить ) Дякую за коментар )

avatar
Марина Гедзур
21.05.2024, 16:39:44

Він просто злякався....наслідки і все таке.....але вона впевнилась в тому що далі нічого кращого на неї не чекає....цікаво що ж відбуватиметься далі.... натхнення

Марина Гедзур, Назар вважає, що діти повинні бути бажаними і не готовий до батьківства. Він не зрозумів вчинку Софії і піддався емоціям. А Соня образилась і не захотіла пояснювати. Обоє запальні та вперті ) Дякую за коментар )

Назар на 100% правий. Якби він без попередження таке зробив, то вже б літав по квартирі. Соні б це точно не сподобалося. Вона точно мала, як доросла людина його попередити про своє рішення змінити метод захисту.

Лілія Бондаренко, Назар неодноразово казав, що до дітей не готовий і відповідально ставиться до контрацепції. Софія, до речі, теж дітей не хоче ) Вона збиралася сказати, але на таку різку реакцію образилась. Хоча, якщо подумати... Якби Назар щось подібне вчинив, то вона б точно його по квартирі змусила літати ))
Дякую за коментар ) Заходьте на продовження завтра зранку )

Ех, Назаре, що ти наробив?! Соня ображена, закохана по вуха жінка.

Тетяна Яремкович, Назара накрило емоціями... А Соня справді образилась...
Дякую за коментар )

avatar
Vasylyna F
21.05.2024, 14:54:19

Спочатку мала бути лазанья і тоді б десерт не перетворився б на ложку дьогтю. Софія через свій внутрішній душевний щем наче хотіла себе покарати і доказати собі, що Назар ніколи не відмінить своїх правил, і що вона ніяка не особлива. Їй так була потрібна підтримка, а він не зміг її дати, бо не знав на які кроки вона пішла задля нього - почала пити таблетки. Назар боїться втратити свободу. Софія навчилася давати йому свободу тим і прив'язала його до себе, та й сама прив'язалася. Тенета...

Vasylyna F, Софія хотіла з солодкого вечір почати, але... Щось пішло не так ) Вона ніжності хотіла, і Назару хотіла подарувати особливу насолоду. А він не так все зрозумів та одразу на звинувачення перейшов. Тепер Соня думає, що вона не особлива. А Назар хоч і боїться втратити свободу, але за наслідки цього вечора тепер буде хвилюватися )
Дякую за коментар ) Завтра побачимо, наскільки міцні ці тенета...

avatar
Анітка Санніфео
21.05.2024, 14:37:35

Назар погарячкував, ще шкодувати про це буде... Ех, Соні варто було сказати про пігулки, але з іншого боку вона почула, що він у разі чого не готовий до відповідальності. Хоча, мені здається, що таки готовий, але зараз у нього шок...

Анітка Санніфео, Назара такий вчинок обурив. Він дітей взагалі не планує і тепер буде хвилюватися за наслідки ) Софія хотіла сказати, але після такої реакції Назара образилась.
Дякую за коментар )

Соня хотіла спонтанності, а Назар завжди дотримується заходів безпеки. Обоє засмутилися. Шоковані реакцією один одного. Усе це точно наслідки того що не зізнаються у почуттях, не дають собі можливість побудувати стосунки.

Людмила Азорская, Соня хотіла зробити приємно і чекала зовсім не такої реакції. А Назар не дочекався пояснень і одразу перейшов на емоції. Обоє запальні і не змогли поговорити спокійно, тож маємо сварку.
Дякую за коментарі ) Завтра зранку буде нова глава, заходьте читати )

avatar
Наталія Силенко
21.05.2024, 13:57:38

Назара сварю ще й стукнути готова!!! А Соню шкода з її почуттями. А ти Назар ще будеш шукати куди поділася Соня, бо заміну їй не знайдеш, якби ти не старався!!! Бо ти вже втрапив по саме нікуди, сам не знаючи того))). А таблетки Соні не допоможуть, ось цього разу і завагітніє)))хоча хотіла зробити приємно не лише собі, а й Назару, але, на жаль, він поки що про це не дізнається (((. Дякую, люба, за продочку і чекаю продовження з нетерпінням. Обіймаю міцно)))

Наталія Силенко, Назар діяв на емоціях. Він зовсім не готовий до батьківства і вчинок Софії сприйняв як необдуману дурість. А от якби вислухав пояснення, то вечір міг би продовжитись зовсім інакше ) Софія теж не хоче дітей, тому відповідально поставилася до контрацепції. Тільки пояснити це Назару не встигла ) А він тепер буде хвилюватися за наслідки.
Дякую за коментар та емоції ) Заходьте завтра на нову главу. Обіймаю )

Я особисто вірю Назару. Він дбає про Соню. Такого для просто знайомих не роблять. А Мілана просто видає бажане за дійсність, можливо говорить про минуле у теперішньому часі. Ще ж мабуть приємно розуміти, що своїми словами змушуєш Соню віддалятися від Назара. Мілана не дозволить утворитися вільному місцю, швидко його заповнить собою. Шкода, що Соня не вірить Назару. Але ж яка буде довіра до чоловіка, який не бажає стосунків і в якого закохана?!

Людмила Азорская, Турбота Назара проявляється у його вчинках ) І Софія це відчуває. Але про Мілану вона майже нічого не знає, тому захотіла з'ясувати трохи подробиць з минулого ) Мілана дуже хоче на місце Софії, але витіснити її з серця Назара вже не зможе )

Оце так Назар. За кілька годин вирішив справу, яка для Соні була нерозв'язуваною!!! Супергерой та й годі!!

Людмила Азорская, Назар вміє вирішувати проблеми по-чоловічому ) Юрій ще легко відбувся )

Ось і зізналася. Може Назар якось допоможе.

Людмила Азорская, Рада знову бачити вас у коментарях )
Назар завжди радий допомогти своїй колючці )

avatar
Наталія
21.05.2024, 13:23:22

Якась не зовсім адекватна реакція в Назара
Якби ніхто на його свободу не зазіхав і претензій не висував , а він таку бучу підняв і казав що Соня особлива
Та яка вона особлива одна із... з якою побув та покинув , пішовши підкорювати нову вершину
Схоже щось було в нього таке що відпускає досі , недарма він так за безпеку виступає... Хоча тоді в душі було більше шансів для наслідків ніж зараз
Навіть не дивно що Соня втекла, кому б було приємно таке відношення до себе і ще втече але цього разу далеко й надовго
Якийсь зовсім невдалий день для Соні...
Дякую сонце! Натхнення, мирного неба та вдалого дня!

Наталія, Назара розриває від думки, що у нього може раптом дитина з'явитися ) У попередніх главах він казав, що засуджує чоловіків, які кидають своїх дітей. Але сам до батьківства не готовий. Вчинок Софії його поставив у ступор і розізлив. Бо того разу в душі Назар сам усе контролював, а тут не зміг проконтролювати. А Софія тепер впевнена, що вона ніяка не особлива. Тому і пояснювати нічого не стала. Але поки що далеко не втече ) Завтра у неї нова пригода буде.
Дякую за коментар, люба! ) Тихого дня ) Заходь завтра на новий розділ )

Ага ! Політай , вільний птах, поки крила є !..

Наталія Вишневська, Побачимо, чи захоче наш вільний птах на свободу ) Влип він по самі крильця, хоч і не второпав ще ) Дякую за коментар )

avatar
Оксана Морус
21.05.2024, 12:58:53

Це не перший їхній незахищений секс.
Чого ж так зірвався???Чого злякався???
Образив Соню.
Як буде перепрошувати???
А прийдеться...

Оксана Морус, Перший раз усе було під контролем Назара ) А тут він нічого не зміг проконтролювати і пояснень від Софії не дочекався. Тепер буде хвилюватися за наслідки ) А Соня дійсно образилась.
Дякую за коментар ) Ходіть на анонс у Фейсбук )

avatar
Анна Багирова
21.05.2024, 12:19:20

Ех, Назаре...тепер ти вільний. Серце Соні розбите, тож може краще поїхати з міста? Нехай всі йдуть до біса! Назар показав себе з ненайкращої сторони...так розізлився, аж дим з вух валив! Але його зрозуміти можна, ну нехоче чоловік серйозних стосунків може згодом, років так в шістдесят... А зараз ні-ні. Он скільки ще дівчат є, та ж сама Мілана готова ділити його з усіма, лише б і до її "печерки" заглядав!) Складно все!) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, сонечко, за сьогоднішню сумну продочку. Обіймаю, цьом.)))

Анна Багирова, Побачимо, чи довго смакуватиме Назару свобода. Він же не знає правди і за наслідки цього вечора тепер буде хвилюватися ) А "печерка" Мілани його вже не цікавить (сміюсь).
Зараз Софія з міста не поїде. У неї незавершена справа у вигляді змагання з Ярославом ) Але пригоду собі вона знайде, вже завтра у новій главі. Заходь на анонс у ФБ.
Дякую за коментар, кицю. Обіймаю міцно. Бережи себе )

avatar
Ірина Тимань
21.05.2024, 11:48:41

Назар злякався і за свободу і відповідальність яка би могла бути, або можливо буде...Соню жалко....чекаю продовження

Ірина Тимань, Назар не готовий до батьківства, тому вчинок Софії його обурив. А вона образилась на таку реакцію і не захотіла пояснювати. Обоє запальні, тож маємо сварку )
Дякую за коментар ) Продовження завтра зранку )

avatar
Марія Дзік
21.05.2024, 10:08:55

Ну і дурень цей Назар!Думаю,що ще пошкодує про свої дії.Софія молодець,вчинила гідно.Цікаво,чи буде боротися за посаду,чи поїде з міста?дякую.

Марія Дзік, Якби Назар вислухав, а не звинувачував одразу, то вечір міг би продовжитись інакше ) А тепер не знає правди і буде хвилюватися за наслідки ) Софія образилась, бо не чекала такої реакції. Зараз вона нікуди не поїде з міста, бо таки хоче перемогти Ярика.
Дякую за коментар )

avatar
Valentina
21.05.2024, 10:08:33

Дякую ! Ех, так до тебе Назаре нічого і не дійшло... Що ж прожовжуй насолоджуватися і далі своєю так званою свободою. Судячи з реакції, таки Софія "особлива".(( Не дозрів ще до серйозних стосунків, то нехай і далі перепихується з Міланаю та К°.((
Певно Софія вірно вчинила. Краще рвати раніше, щоб далі так не рвало душу. Але вже мабуть запізно...

Valentina, Назар вирішив, що Соня йому статус татуся вирішила подарувати ) Не готовий він до дітей. Але за наслідки цього вечора тепер буде хвилюватися ) А Софія вирішила рвати по живому. От тільки чи вийде? У неї завтра нова пригода буде.
Дякую за коментар )

avatar
Наталка Сеник
21.05.2024, 09:57:12

Мабуть таки вона правельно вчинила, краще вона поставить крапку ані ж він і та зміючка підлила вогню в полум'я. Соня розумна і правельно вчинила, його реакція була більше ані ж слова. Мужик який боїться відносин не вартий уваги, або він має зрозуміло, що для нього найголовніше в житті.

Наталка Сеник, Софія вирішила, що краще поставити крапку зараз. Реакція Назара її обурила. Але його теж якоюсь мірою можна зрозуміти. Назар прямо сказав, що не готовий до дітей і вчинок Софії для нього виглядає необдуманим ризиком. Хоча якби не психанув, то Соня б йому усе пояснила )
Дякую за коментар )

avatar
Виктория Зёма
21.05.2024, 09:44:39

❤️❤️❤️❤️❤️

Виктория Зёма, Дякую! )

avatar
(Ivanka)
21.05.2024, 09:44:37

Уххх...як все цікаво, інтригуюче та заплутано. Назара можна зрозуміти, але він сам себе не розуміє. Закоханий по самі вуха в Соню, скучає за нею, а тут завжди '' мені не потрібні стосунки, ...бла-бла-бла...''. Ну і Соня теж ризикує '' без захисту ''. Ох...лиш би все було добре. Охорону ж відпустили. Дякую, моя люба ♥️ Спокійного дня. Обіймаю ❤️

(Ivanka), Рада знову бачити тебе в коментарях )
Назар дуже хвилюється, щоб не було непланової вагітності. А почуттів своїх не розуміє, бо вони застали його зненацька ) Соня б усе йому пояснила, якби вислухав. Вона, до речі, теж дітей не планує у своєму житті ) А похвилюватися завтра таки доведеться...
Дякую за коментар, квітко ) Мирного дня. Обіймаю! )

avatar
Виктория Зёма
21.05.2024, 09:43:48

Я під враженням. Страх Назара зрозумілий, але реакція занадто різка. Минулого разу сам говорив про довіру. Соня ж не схожа на легковажну та й знає що вона відповідальна. Його так хвилює власна свобода

Виктория Зёма, Назар дуууже не хоче дітей, не готовий до них. А вчинок Софії йому здається необдуманим ризиком, тому й така реакція. Софія теж іншого чекала. І пояснити хотіла, але через образу не зробила цього. Побачимо, чи довго захочеться Назару бути вільним )
Дякую за коментар )

avatar
Віра Вікторівна
21.05.2024, 09:39:07

Я розумію Назара і стаю на його бік! Софія вчинила нечесно! Він їй відкрито вказав на свою позицію... ніяких дітей! А тут... та це виглядає так, ніби вона його згвалтувала! Це вийшло проти його волі! Так, не зміг далі протистояти задоволенню, але він намагався її зупинити! І смішно ж буде, коли саме після цього вона завагітніє!) Така впевнена в своїх діях, а... Дякую за продочку, сонечко!) Обіймаю!) Мирного дня!

Віра Вікторівна, Назар чітко сказав, що до дітей не готовий і непланових вагітностей не бажає. Вчинок Софії його обурив, тому така реакція ) Софія хотіла подарувати насолоду. І подбала про те, щоб не було наслідків ) От тільки Назару про це не встигла сказати. Вона, до речі, теж дітей не планує ) Згвалтованим Назар не почувається ) Але правди не знає, тому тепер буде хвилюватися за наслідки. Дякую за коментар та емоції, сонце! ) Мирного дня. Обіймаю )

avatar
Svetlana Mischenko
21.05.2024, 09:25:35

Хтозна кого сварити) в кожного своя правда і недомовки(((((( Дякую!!!!!

Svetlana Mischenko, Отож... Їм би поговорити нормально, але ж запальні обоє )
Дякую за коментар )

avatar
Nadya
21.05.2024, 08:56:14

Дякую за цікаву проду

Nadya, Дякую за коментар )

avatar
Nastena Totskaya
21.05.2024, 08:19:31

Дякую за главу сонечко, я не розумію чому Назар так боїться відносин, почуттів і сім'ї можливо на це є причина . Дуже боляче за них оба страждають, Софія вже вирішила для себе що буде триматися подалі від Назара , вона закохана і це боляче для неї. Назар тобі напевно треба час щоб ти зрозумів кого ти втратив і зрозумів сам себе і свої почуття. Гарного і спокійного вам дня. Обіймаю.

Nastena Totskaya, Назар не боїться, він просто не готовий до батьківства і прямо про це каже. Тому завжди дуже відповідально ставиться до питання контрацепції. Він не зрозумів вчинку Софії, а вона не пояснила. От і маємо сварку... Але відпустити Софію ось так Назар не зможе. А тепер ще й за наслідки цього вечора буде хвилюватися )
Дякую за коментар ) Заходьте на анонс у ФБ, у Софії там нова пригода намічається. Мирного дня. Обіймаю, серденько )

Назар не зрозумів Соню.а їй треба було сказати.Назар далі не готовий хоча говорить.що в них все інакше.Виглядало так .що Соня на емоціях дня. хоче привязати його до себе.Прикро але треба було обговорити ці моменти між собою.Шкода.Вечеря зірвалась і гарний вечір.Якось не можуть порозумітись.А якщо будуть наслідки?Дякую за проду.

Станіслава Барабошко, Соня вчасно не сказала, а Назар не зміг довіритись. Софія теж дітей не хоче і казала про це. Якби Назар не психанув, вона б усе йому пояснила. Але після такої реакції не захотіла цього робити ) А для Назара це дійсно виглядало як посягання на його свободу. Він не готовий до дітей. Ох, складно з цими впертюхами ) Але кохання переможе все )
Дякую за коментар )

avatar
Ivanna Pingas
21.05.2024, 07:37:33

Все ж таки Назар трохи неправий, бо якщо Софія така особлива для нього, то реакція мала б бути трохи м'якшою. Шкода Соню. Дякую

Ivanna Pingas, Софія теж чекала іншої реакції. Якби Назар вислухав, вона б усе пояснила ) Але тут емоції визначили хід подій. Дякую за коментар )

avatar
Тетяна Маркова
21.05.2024, 07:18:44

Насправді,такі речі мають обговорюватися обома партнерами заздалегідь .І Софія мала сказати Назару про протизаплідні.Можливо,якби вони ще деякий час позустрічались,то він би і сам дійшов до думки,що хоче з цією жінкою все-сім'ю,дітей, постійно бути разом,вирішувати,якісь побутові дрібнички і т.д.,а так вчинок Софії виглядає,наче вона хоче прив'язати його до себе,посягнути на його дорогоцінну свободу.
Думаю,що прийде час,коли дивлячись на щасливих своїх друзів з дружинами і малюками, Назар зловить себе на думці,що теж так хоче.
І Софію не можу сварити,бо розумію,що кохає і хоче взаємності,хоче щоб ці стосунки перейшли на інший рівень.Ось і вирішила піти в ва-банк .Але нажаль...Назар чітко окреслив характер їх стосунків
Дякую, чекаю з нетерпінням продовження

Тетяна Маркова, Мені подобається, що ви аналізуєте цю ситуацію з позиції обох героїв )
Так, Софії краще було б сказати одразу. Вона теж дітей не хоче, до речі, і Назару про це казала. А він не розібравшись почав звинувачувати. Тут довіра важлива ) В думках Назара повна плутанина ) Він взагалі не розуміє, що з ним коїться поруч з Софією. Але ось так відпустити її не зможе. А тепер (не знаючи про протизаплідні) ще й за наслідки буде хвилюватися )
Дякую за коментар та ваші враження ) Зазирайте на нову главу завтра зранку, у ФБ вже є анонс ) Тихого дня )

Козел він вільний! Образив Соню не дочекався її сюрпризу, але тепер це не важливо. Вона дала йому свободу, обірвав раніше нього цей зв'язок, нехай насолоджується. Жаль її розбите серце та вона сильна, вона зможе справитися з цим. А ще у неї є дівчата, які підтримають її.
Дякую, люба за продовження! Важка глава. Чекаю на нову! Натхнення, миру та перемоги! ♥️

Наталья Русанова, Соні дійсно дуже образливо ) Вона ніжитись хотіла, приємність зробити. А натомість отримала дорікання та вибух злості... Навіть пояснювати нічого не захотіла. А Назару свобода недовго смакуватиме ) Не може він вже без Соні, а тепер ще й за наслідки хвилюватися буде )
Дякую за коментар ) Завтра Софія собі нову пригоду знайде, ходіть на анонс у ФБ. Мирного дня, Наталочко! )

avatar
Mariamanovska
21.05.2024, 07:09:07

Ну, не готовий наш Назар розпрощатись із свободою)
Тим більше стати батьком теж не горить бажанням, і що його до цього примусити?
А Софії хотілось впевненості, от і висновок (((

Mariamanovska, Назар взагалі не уявляє себе батьком ) І сердиться на Соню за її вчинок. Якби не відреагував так емоційно, Софія б йому все пояснила, але... Ох, важко з ними іноді ) Обоє запальні та вперті ) Дякую за коментар )

Ну, Назаре, насолоджуйся тепер свободою, схоже, цей час настав. Жаль, що так все обірвалося. Але Софія права, реакція Назара не зовсім відповідає його словам про особливе відношення до неї.
Дякую! Гарного і тихого дня!

Татьяна Пивторак, Побачимо, чи довго смакуватиме Назару ця свобода ) А Софії стало образливо. Вона чекала зовсім не такої реакції, тим паче після слів Назара про її особливість для нього. Завтра у Соні буде нова пригода.
Дякую за коментар, Тетяно ) Мирного дня без тривог )

avatar
Марина Гедзур
20.05.2024, 21:36:31

Здається що Мілана все робить для того щоб їх посварити....

Марина Гедзур, Мілана побачила конкурентку ) Робить все, що бути на місці Софії...
Дякую за коментар )

Дві змії зіпсували хороший настрій Соні та ще й перепаде Назару. Як він гарно відчуває її настрій,а ще вміє обезброювати її колючки. В Ярослав дійсно сцикун.)) Мілана за свою брехню отримає від Назара.
Дякую за бонус, люба! Мирного недільного дня!❤️

Показати 3 відповіді

Наталья Русанова, ❤️❤️❤️

avatar
Mariamanovska
19.05.2024, 20:24:25

Обидві зміючки захопилися не тими чоловіками)
Поліна закохалась в Ярика, і не бачить головного,її використовують А Мілана ще та змія!!!Це ж треба так підставити Назара,))Соня не ведись, а повірь Назару.

Mariamanovska, І обидві хочуть цих чоловіків втримати ) Поліна дійсно закохалася і не помічає очевидного. А Мілана хоче усунути конкурентку. Софія не схильна вірити почутому на 100%, але розібратися захоче. Завтра буде розмова і багато різних емоцій.
Дякую за коментар )

avatar
(Ivanka)
19.05.2024, 18:59:54

Дякую, Оксанко за проду ♥️♥️♥️

(Ivanka), Дякую за відгук, квітко! ) Радію, що ти зазирнула )

avatar
Виктория Зёма
19.05.2024, 14:45:39

Цікаво як Софі буде правду вимагати

Виктория Зёма, Вимагати вона нічого не буде ) Просто заведе розмову про те, що цікавить ) Заходьте завтра на нову главу ) Дякую за коментарі )

avatar
Виктория Зёма
19.05.2024, 14:37:23

Софії на дорозі одні гадини

Виктория Зёма, І не кажіть ) З усіх сторін облога для нашої Софії...

Ну що за день у Соні, дві зміюки це вже забагато. Мілана бачить, що Назар дуже захопився Сонею, от і бреше як може. Навіть якщо і бачилися вчора то по роботі. А Поліна ще не розуміє яке Ярик підле і підступне ...... Навіть не знаю як ще його назвати. Бо користуватися жінкою це низько. Думаю що потрібно їм поговорити і все вияснити, що б потім ніхто не псував їхні стосунки. Дякую.

Оксана Жезло Штих, Зіпсували ці дві зміюки настрій нашій Софії. Мілана бачить конкурентку і діє відповідним чином. А Поліна якби була не такою наївною та самозакоханою, то побачила б справжнє ставлення Ярика. Ой, його навіть чоловіком навряд назвеш... А з Назаром завтра поговоримо ) Готуйтесь до контрастних емоцій )
Дякую за коментар )

avatar
Vasylyna F
19.05.2024, 13:15:53

Назар не гівнюк та й взагалі наііщо йому обманювати Соню, а от Мілана точно гівнючка точно так ж як і Поліна з Яриком. Софія подивиться йому в очі...і точно відчитає правду

Vasylyna F, Назар взагалі брехню ненавидить ) А Мілана має непогану фантазію і дуже хитра ) Поліна з Яриком - два чобітка пара, не хочуть вони давати Софії шанс на чесну перемогу. Завтра будемо дивитися в очі Назару і питати його про усе, що цікавить разом із Софією )
Дякую за коментар )

avatar
Valentina
19.05.2024, 12:17:30

Дякую! Все ж більше вірю Назару, бо йому немає сенсу брехати.А Мілана прикидається солоденькою, а насправді, як змія підколодна.((
Ще й Поліна... В мене шок, як низько, Ярику...

Valentina, Назар взагалі брехню не переносить ) А Мілана вміє перекрутити ) Щось між ними було, а що саме - краще в Назара запитати ) Завтра Софія це зробить. А парочка Поліна + Ярик вперто хоче усунути Софію зі змагань за посаду.
Дякую за коментар )

avatar
Оксана Морус
19.05.2024, 12:16:46

Таки Поліна дурепа...
Молода,красива ,успішна(за рахунок татка) і повелась на альфонса-кар'єриста.
Якби ж татко мав мізки -пояснив би їй хто є хто.
А так є гроші і він думає що все купляється і продається.І Поліну так навчив.
Причому в нього один думаючий орган-між ногами.
Назар має пояснити Соні на рахунок Мілани і розібратись з колишньою.
Щоб наша дівчинка не нервувала даремно.

Оксана Морус, Так, Поліна повелася. А якби придивилася і подумала трохи... Думаю, що Юрію просто байдуже. Він взагалі на почуття не здатен і не бачить проблеми, що у доньки кавалер-альфонс. Назар поки що навіть не в курсі, яку Мілана інформацію видала Софії ) Але Соня захоче розібратися і зробить це у наступній главі. Готуємось до контрастних емоцій )
Дякую за коментар )

avatar
Анна Багирова
19.05.2024, 11:43:07

Мілані не вірю! Мабуть декілька разів Назар переспав з нею, а вона три рази вже порахувала, як три місяці! Але Соню все-таки змусила сумніватися і з задоволенням відзначила це! От стерва.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, моя хороша, за бонусну продочку.) Обожнюю тебе і обіймаю міцно.)))

Анна Багирова, У Мілани може бути якась своя арифметика - вона один раз може рахувати за один місяць )) Але сумніви у Софії все ж з'явилися. Вона тепер розібратися хоче, поговорити ) Ох, мабуть, завтра ти будеш сваритися, кицю ) Тільки не знаю на кого більше )
Дякую за коментар ) Бережи себе. Обіймаю і цьомаю )

avatar
Nadya
19.05.2024, 11:06:39

Щиро дякую за бонусну проду

Nadya, Радію, що потішила вас ) Дякую за відгук )

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше