29 743
Анотація до книги "Сандра. Поки ти мене ненавидиш "
– Твоє життя таке ідеальне... Але давай перевіримо, скільки в ньому правди?
– Я давно не граю в твої ігри, Брайане. У мене чоловік, кар'єра і...
– І нуль справжніх емоцій. Вікенд. Тільки ти, я і яхта. Пройдеш цей тест?
Брайан мій особистий діагноз. Я втекла від минулого з ним і здобула прекрасне та успішне життя. Я була впевнена, що остаточно вилікувалася від нього.
Але випадкова зустріч на кінофестивалі в Каннах була фатальною...
Брайан більше не грає в підліткові ігри. Він заганяє мене в кут жорстким експериментом. Вікенд разом не приховуючи справжніх думок і реакцій. Тест на міцність мого «ідеального» життя. І я зовсім не впевнена, що готова до його результатів...
– Я давно не граю в твої ігри, Брайане. У мене чоловік, кар'єра і...
– І нуль справжніх емоцій. Вікенд. Тільки ти, я і яхта. Пройдеш цей тест?
Брайан мій особистий діагноз. Я втекла від минулого з ним і здобула прекрасне та успішне життя. Я була впевнена, що остаточно вилікувалася від нього.
Але випадкова зустріч на кінофестивалі в Каннах була фатальною...
Брайан більше не грає в підліткові ігри. Він заганяє мене в кут жорстким експериментом. Вікенд разом не приховуючи справжніх думок і реакцій. Тест на міцність мого «ідеального» життя. І я зовсім не впевнена, що готова до його результатів...
перше коханнявід ненависті до коханнязустріч через роки
“Ця книга про кохання, яке неможливо забути. Яке приходить, мов пульсуюча вена, крізь роки до самого останнього подиху, тому що воно було першим”
“Це буде неймовірно чуттєва та шалена історія кохання! Зустріч через роки, любов, що була першою і засіла глибоко в серцях героїв! Дуже раджу забрати книгу собі в бібліотеку! ”
Зміст книги: 41 глава
Останнє оновлення: сьогодні
149 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, шановні читачі!
Щиро дякую за вашу увагу, теплі слова та коментарі ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
!!!!!!!!Ця історія буде без серії!!!!!!!!!!!!
✨✨✨ ✨✨✨
Розділи виходитимуть кожного дня.
Бажаю вам справжнього читацького задоволення!
Телеграм: https://t.me/katerynaloren
Інстаграм: https://www.instagram.com/kateryna.loren?igsh=ampjdTQwaG83aWd0
Там багато візуальних матеріалів із персонажами моїх книг. Є навіть пісні!
Ох, уж ці хлопці, які знають, що красиві) нестерпні))?
кожного вечора чекаю на оновлення) а так хочеться проковтнути цю книгу цілком)
Ах, перше кохання, воно таке) його ніколи не забудеш)???
Наталья Шаповал, Дуже вам дякую!!!!! ♥️ ♥️ ♥️
Що це,як не зізнання ,було...
Від Брайяна..
Але ж Сандра включила дурепку...
І перевела стрілки на Крісті..
Тільки говорячи все це хлопець дивився в очі їй..
Та вона знову втекла...Від нього о,від подальших розмов..
Ось тільки в Брайяна їнший план..
Скільки ж можна так мучити...І себе,і його ...
Дякую ♥️ ❤️ ❤️
Оксана Морус, О, так, але він не каже прямо... Дякую ♥️
Та, Макс тому й наклюкався, що відчуває повний нуль від Сандри. А от Брайан, як завжди, ріже правдою, тільки ж і між слів читати варто… А Олександра знову увімкнула свій прагматизм і повз вуха пропустила прихований меседж. Затиснута вона межами, страхами, невпевненістю в собі. І, я гадаю, навіть ця розмова не принесе такого бажаного для обох результату. Дякую ❤️
Оксана Митчик, Мені дуже подобається ваша думка ❤️ Ви багато чого побачили між рядків.
Кого рятувати ?Себе?Чи свою ілюзію???
Сандра ніби про себе...
Але далі легкість спілкування зникає,розсіюється...
Особливо після купання ....
Тому що відверті обійми і поцілунки Брайяна з Крісті діють на Сандру як охолоджувальний душ..
Її відчуття:неприємно,неприйнятно..
Щось на рівні образи...
Дякую ♥️❤️❤️
Ох, ну що хочу сказати, якщо для когось це відпочинок, то для Сандри справжні тортури з власними невпевненостями і душевним болем. Я теж завжди щиро захоплююсь такими, як Крісті, але я швидше за все - Олександра, тому всі її думки, розчарування і внутрішній стан для мене дуже близькі. Немає тієї бажаної легкості, а така напруга всередині точно не сприяє гарному проведенню часу) Ще й Брайан з Крісті несвідомо «дров» підкидають своєю легкістю відносин. Дякую ❤️
Макс кого хотів переконати??
Себе.Брайяна...
Вийшло геть паршиво з тим поцілунком..І словами Сандри,опісля..
Але чого очікувала вона???
Якої реакції Брайяна??
Чомусь тут згадались слова пісні з х/ф
"Приморський бульвар"..
"І чому?Ну чому?Чому ми не разом"(в оригіналі,каzzапською ,звучить атмосферніше і зрозуміліше)
Але час не повернути ..Щоб виправити вчинки.
Дякую ❤️ ♥️ ♥️
Макс вловив настрій між Сандрою і Брайяном. І швиденько наголосив що вони з Сандрою пара..
..Але ж ніщо не зближує і не створює атмосферу комфорту як спільна праця..Спогади про шкільні роки .Та пора коли закохались одне в одного..
Але ж прірва непорозуміння така широка...
Дякую ❤️ ❤️ ♥️
Оксана Морус, Точно підмітили Макс той ще стратег, позначив територію... Дякую ❤️
Ну Макс на болючу точку ж надавив з поцілунком, хоч і спʼяну, але ж, мабуть, він був в курсі відкоша Сандри в поцілунку Брайана, а тут він наче герой-підкорювач, якому дістався приз (ой, Макс точно ревнивий ку-ку!) А у Сандри замкнене коло почуттів, коли неможливо показати справді те, що хочеш… Це капець як боляче! Усміхнена маска на обличчі, прірва в думках, капець в душі - це поки що коктейль Олександри біля вогнища. Чи зміниться щось? А, може, навпаки ця ніч випалить ще більшу пустелю в серці… Дякую ❤️ Гарна нова обкладинка! ❤️
Оксана Митчик, Ого, ви наче в саму душу Сандрі зазирнули!❤️ Дякую, що ви поруч і так тонко все відчуваєте!
Неможливо для себе приховувати почуття, якщо відвести очей навіть не можуть один від одного, при цьому відчуття поруч таке приємне, наче твоя людина. Ця ниточка ще зі школи, і Сандра, і Брайан мають особливий звʼязок. Навіть Макс це відчув, якщо обмежив кордони навколо Олександри) І це ще не вечір! Дякую ❤️
Оксана Митчик, Дякую ВАМ ЩИРО!
Пу-пу-пу, ніяк образ Крісті не дає спокою) І підготовка Сандри тримати емоції в кулачку полетіла в тартарари з появою «його»! Ой, а гітара, природа, намети і простір, коли постійно очі в очі - випробування не з легких, але ж хто з лякливих, хі-хі) Насправді, як себе не налаштовуй на ігнор, а всі емоції, які старанно приховувала, трамбувала в найдальші закутки памʼяті кажуть «і знову привіт») Дуже чекаю на їх взаємодію. Дякую ❤️
З такою реакцією власних думок і язика -відпочинок для Сандри стане випробуванням..
Інформація,зібрана,і почута(про Брайяна) її не те щоб не радує..З однієї сторони , навпаки,вона відчуває навіть зловтіху..
Їй ніби як і лестить що він такий невірний Крісті..
А з іншої:простір для роздумів..
Дякую ♥️♥️♥️
Вау, вітаю з передплатою ❤️
Оксана Митчик, Дуже дякую!!! ❤️❤️❤️
Коментар видалено
перше кохання, це шквал емоцій, який пам'ятаєш все життя) хочу скорішого продовження)???
Наталья Шаповал, дякую вам ❤️❤️❤️ так і є)))
Вже і навчання в універі,а вони на відстані щось та знають один про одного.....в Брайана вже Крісті....така собі пропозиція від Макса .....спати в одному наметі....
Ніна Михайловська- Спичак, =))))) така собі, точно)))
Ой-ой, а Брайан дуже глибоко засів у Сандри в душі і голові. Зовнішня байдужість і внутрішнє пекло - це, мабуть, стан всіх, хто безнадійно закоханий і одержимий, але без кроків звільнити свої почуття. Та це реальні тортури… Ну а «вилазка» має всколихнути емоції ще більше, цікаво, що ж там буде) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Так... Можливо, вони обоє стали одержимими.
Доброго дня. підписався та був би радий взаємній підписці. Зацікавила книга, яку планую читати. Також заходіть на мою стороінку та оглядайте мої частини, за бажання :)
Андрій Мицавка, Дякую ♥️
Вітаю з передплатою.♥️♥️♥️
Оксана Морус, Дякую дуже!
Одержимість..Саме так свій стан описує Сандра..
Вона живе тими крихтами інформації що збирає з знайомих
Вони з Брайяном одне одного тримають в полі зору ...Але на відстані..
Кожен живучи своє життя..
Дякую ♥️❤️❤️
Життя іде, час проходить, зміни відбуваються, але те, що в закутках душі, те, що повʼязано з іменем Брайан все одно нікуди не випаровується, воно там зацементовано) І Макс став тим зручним «поруч», але все одно від нього немає тієї хімічної реакції в тілі, яка була у Сандри від присутності Брайана і його ще тих юнацьких дотиків. Цікаво, як Брайан з Крісті так довго? Чи це просто ширма від справжніх почуттів до тієї, з якою так і не сталося «connect» в школі?) Дякую ❤️
Ти і Я...А поряд в наметі:Брайян і Крісті..Веселенька така перспектива для Сандри..Тільки їй цих веселощів не хочеться..Серце від них не радісно стиснулось.
Дякую ♥️❤️❤️
Час іде...Дорослішають..Але все так і залишилось на рівні ще тих дитячо-юнацьких відчуттів..В кожного своє життя.Окреме..І під час зустрічей-дивоглядки..Без розмов..
Сандра все так же,як колись з Брайяном,не дозволяє щоб її цілували..
Дякую ♥️ ♥️ ♥️
Оксана Морус, Так, іноді роки минають, життя змінюється, а якісь почуття ніби завмирають у тому самому місці, де їх колись залишили. І тоді під час зустрічей залишається набагато більше невимовленого, ніж сказаного. ❤️
Доля ніби сама грає ними як пішаками на шаховій дошці, влаштовуючи родинні переміщення між містами. І ця фізична дистанція робить емоційну прірву внутрішньої близькості між Сандрою і Брайаном ще більше. Але, мабуть, так треба для того, аби час розклав по поличках всі відчуття і почуття, а життєвий досвід з кожним роком ставав все глибшим, для розуміння, чого ж насправді хоче кожен з ним… Ха-ха, гороскопи і сумісність - це точно іноді наче соломинка спасіння) Макс попав в капкан гострого розуму Олександри) А поцілунок - це ритуал, доступний лише найдостойнішому… Дякую ❤️
Оксана Митчик, Дякую знову вам за такі глибокі думки й увагу до деталей історії ❤️
Так доля грає з ними....переїзди.....все більше віддаляються.....Макс не може зрозуміти,що поцілунки для Олександри це як ритуал і не всім дано дозвіл....від кого хоче вже поцілунків....той далеко,а Макс тільки цікавий співрозмовник.....
Ніна Михайловська- Спичак, Ох, ви дуже тонко відчули Олександру ❤️ Для неї поцілунок справді означає значно більше, ніж просто симпатію чи цікавість.
Зустріч....така бажана і така болюча.....а друзі даремно часу не гаяли.....колотили багно і обливали ним Сандру,а тепер будуть розповідати плітки Брайану.....і нічого хорошого.....
Бідна дівчинка..Злі язики..Особливо після того як відшивала цих нахаб,не придумали нічого кращого як облити її брудом..А Брайян...Замість поговорити віч на віч..Зібрав додому компанію
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Підлітковий жорстокий світ. Та нічого, зараз уже почнуться історії, де їм по 20 років...
Всі недомовки породжують сумніви і накопичують невпевність, а тому й зустріч Брайана і Сандри після його одужання вийшла для неї занадто емоційною всередині, але зовні - та ж сама дистанція. Замкнене коло, тому що ні Брайан, ні Олександра не дають один одному відкритися повністю. Ну а тепер її переїзд… Мабуть, це буде шкільна «крапка». Дякую ❤️
Оксана Митчик, Дякую вам ❤️ Дуже люблю читати такі уважні й глибокі роздуми про героїв.
Олександрі страшно,боляче від його мовчанки....але ж яка причина такого довгого мовчання....
Ніна Михайловська- Спичак, Може страх ❤️
Відчуття, наче доля «попрацювала» над розлукою з Брайаном, типу Сандрі для переосмислення своїх почуттів. Тільки страх підліткового захоплення, мільйон думок і взагалі-то цілком фізичні перепони так і не полегшили хвилювання… Так за них боляче, от чому майже завжди шкільне кохання - завдає болю… Дякую ❤️
Оксана Митчик, Тому що перше кохання приходить до нас тоді, коли ми ще не вміємо справлятися з такими сильними почуттями ❤️
От, насправді ж всі наші підліткові закоханості, почуття формують наше майбутнє відображення в стосунках, так і у Олександри, зачепило її доволі сильно. Та й Брайан вже, мабуть, не радий своїм імпульсивним «романтік цілункам» з Лізою. Складно, важко, емоційно, і боляче… Дякую ❤️
Оксана Митчик, Так, бо один необдуманий вчинок тягне за собою роки болю, непорозумінь і втрачених можливостей....
-Я з нею щоб подражнити тебе...
Брайян ще не зрозумів що Олександра(як би їй не було неприємно і боляче спостерігати ) не здасться..І не піддасться...
В неї є своє :Я ..
Вона горда ...
І ні грати собою,ні насміхатись не дозволить ...
Тож :хочу поцілувати тебе...
Хотіти то не вредно...Але ніззззя ..
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Дякую вам❤️
Ліза.....та Брайана тільки Сандра зачіпає,а Ліза пихата курка,багато бере на себе і не дуже то Брайан переймається нею....
Ніна Михайловська- Спичак, ♥️♥️♥️
Цікавий інтригуючий початок! Чекаємо продовження з нетерпінням!
Oksanka Shostak, Дуже вам ДЯКУЮ
Хотів ,щоб ревнувала,а в результаті страждають обоє.І хочеться,і колеться,прийдеться вчитись на власних помилках,якщо легких шляхів не шукаємо))
Alexia, ❤️❤️❤️❤️ Так і є
Така мила ця вразливість Брайана, справжні почуття до Олександри як не ховав, а не зміг позбутися. Мені здається, що взагалі навпаки відбувається: коли дуже сильно подумки намагаєшся відштовхнути почуття і образ, то тяжіння стає вже на рівні магніту) Але у Сандри образа, така собі його зрада з Лізою перед очима, тому й тримається гордо) От, мені цікаво, чи відбудеться такий бажаний поцілунок в школі, чи так і не дадуть собі шансу відчути смак уст? Дякую ❤️
Оксана Митчик, Дякую ❤️❤️
Такі зворушливі зізнання від Брайана.....але ж Олександра права.....або вона,або Ліза,а таємні зустрічі не для неї,у неї є своє Я....Гордість.....
Ніна Михайловська- Спичак, Саме так... Іноді кохання недостатньо, якщо поруч немає чесного вибору.
Мдааа..Дорослі часом забувають що колись були такими ж юними,недосвітченими..І було перше кохання..
Тому й діють так жорстоко ..
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Дякую вам! На жаль, дорослі часто забувають, як болить перше кохання. Але саме ці почуття залишаються з нами назавжди...
Ліза,може й офіційна,але не в серці Брайана..
Там міцно тримає свої позиції
недотрога Сандра..
І ці спітчі.Типу:ненависть..
Насправді він в такий спосіб проявляє
свої почуття.
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Ви дивитесь прямо в корінь! Ця показова "ненависть" - його найкращий захист від почуттів. Дякую!
У Брайана тепер буде ідея-фікс отримати покарання з Сандрою) Вгамувати справжні почуття ніяк не вдається, вони постійно прориваються, крізь удавану байдужість чи кепкування. Такий собі цікавий прояв емоцій в підлітковому віці) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Абсолютно згодна =)) Подивимося, до чого призведе ця його нова ідея-фікс!
мені дуже подобається, наче повертаєшся в юність.
Наталья Шаповал, Дякую ❤️
На конкурсі не перемогла,але спробувала....рахунок Сандра зрівняла.....рішили друзяки поприколюватись....Брайан отримав.....
Ніна Михайловська- Спичак, Таке от насичене життя)))
Хах, ну Сандра, будемо чесними, удєлала Брайана на очах всієї його чесної компанії посіпак) Один-нуль) Але ті його маленькі дрібнички, прояви уваги та й колючки ревнощі все ж демонструють значно більше, ніж просто байдужість. Такі кайфові підліткові «батли») Дякую ❤️
Оксана Митчик, Дякую за відгук ❤️
3.4 Чуваче, заслужив
Дара Зульська, Не можу не погодитись)
Сандра вирішила брати участь у конкурсі співу назло Саманті, але в день виступу в неї десь пропав голос. Але Брайан своїми словами, що в неї гарний голос і сказав я прийду, це додало їй впевненості, що все вийде, і в неї вийшло. Але на сам виступ він запізнився...
Светлана Марченко, саме так)
Брайан повідомив , що тепер Ліза його дівчина, і що вона цілується добре. Але я не розумію Брайана, невже після цієї відмови Сандрою поцілуватися, потрібно було оголошувати війну? Вони ж подобалися один одному, а тепер тільки боляче роблять один одному. Може Брайан поспорив з кимсь на той поцілунок і програв і тепер злий?
Светлана Марченко, Можливо своєю відмовою Сандра зачепила почуття Брайана сильніше, ніж це може здатися на перший погляд
Але хоч це і владний чоловік, він так само бентежиться і не знає що сказати як і Сандра))
Ксения Разкевич, Саме так. Владні чоловіки теж мають почуття, і не завжди знають, як з ними справитись
Олександрія і Брайану було по 10 років, коли він вперше запросив її на повільний танець. І здивувало, що у них не було дитячої незграбності, відтоптування ніг, а ніби м'язи пам'ятали , ніби вони зустрічалися в якомусь минулому житті.
Светлана Марченко, Коли у вас відбувається той самий метч, ви відчуваєте одне одного на інтуїтивному підсвідомому рівні ;)
Брайан запропонував Олександрі бути його дівчиною. і вона не одразу, але погодилася. І хоч вона вже закохалася в нього, але відмовила у першому поцілунку. Шкода, що Брайан назло поцілував Лізу, бо дуже зробив боляче Олександрі.
Светлана Марченко, Думаю, Брайану теж було несолодко, отримавши відмову
буду чекати другу частину з нетерпінням!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати