29 811
Анотація до книги "Сандра. Поки ти мене ненавидиш "
– Твоє життя таке ідеальне... Але давай перевіримо, скільки в ньому правди?
– Я давно не граю в твої ігри, Брайане. У мене чоловік, кар'єра і...
– І нуль справжніх емоцій. Вікенд. Тільки ти, я і яхта. Пройдеш цей тест?
Брайан мій особистий діагноз. Я втекла від минулого з ним і здобула прекрасне та успішне життя. Я була впевнена, що остаточно вилікувалася від нього.
Але випадкова зустріч на кінофестивалі в Каннах була фатальною...
Брайан більше не грає в підліткові ігри. Він заганяє мене в кут жорстким експериментом. Вікенд разом не приховуючи справжніх думок і реакцій. Тест на міцність мого «ідеального» життя. І я зовсім не впевнена, що готова до його результатів...
– Я давно не граю в твої ігри, Брайане. У мене чоловік, кар'єра і...
– І нуль справжніх емоцій. Вікенд. Тільки ти, я і яхта. Пройдеш цей тест?
Брайан мій особистий діагноз. Я втекла від минулого з ним і здобула прекрасне та успішне життя. Я була впевнена, що остаточно вилікувалася від нього.
Але випадкова зустріч на кінофестивалі в Каннах була фатальною...
Брайан більше не грає в підліткові ігри. Він заганяє мене в кут жорстким експериментом. Вікенд разом не приховуючи справжніх думок і реакцій. Тест на міцність мого «ідеального» життя. І я зовсім не впевнена, що готова до його результатів...
перше коханнявід ненависті до коханнязустріч через роки
“Ця книга про кохання, яке неможливо забути. Яке приходить, мов пульсуюча вена, крізь роки до самого останнього подиху, тому що воно було першим”
“Це буде неймовірно чуттєва та шалена історія кохання! Зустріч через роки, любов, що була першою і засіла глибоко в серцях героїв! Дуже раджу забрати книгу собі в бібліотеку! ”
Зміст книги: 41 глава
Останнє оновлення: сьогодні
149 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, шановні читачі!
Щиро дякую за вашу увагу, теплі слова та коментарі ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
!!!!!!!!Ця історія буде без серії!!!!!!!!!!!!
✨✨✨ ✨✨✨
Розділи виходитимуть кожного дня.
Бажаю вам справжнього читацького задоволення!
Телеграм: https://t.me/katerynaloren
Інстаграм: https://www.instagram.com/kateryna.loren?igsh=ampjdTQwaG83aWd0
Там багато візуальних матеріалів із персонажами моїх книг. Є навіть пісні!
Ну а чом би й не так ..Брайан,як всі підлітки його віку,чинить..
Сандра йому до вподоби...Івін їй це доказує всіма йому відомими способами..Постібатись з предмету своєї прихильності то завжди було першочерговим ділом ....
При цьому не усвідомлює ступеню приниження ,а часом і жорстокості....Напевне з його сторони це не має такого вигляду.
Дякую ❤️ ♥️ ♥️
Після закінчення 8 класу Брайан взяв номер телефону у Олександри. І вона здивувалася, що він написав в перший же день, і все літо спілкувалися. Вона зрозуміла, що в нього добре серце, бо він начебто хоче розізлитися на батька, що покинув їх, на свою зведену сестру, але не може, бо вже полюбив сестричку.
Вау, яка метафора про перше кохання! Воно точно, як те місце перелому, що нагадує про себе кожного «нездорового» дня, коли спогади атакують. Емоції Брайана на цю випадкову зустріч через роки - до мурах, така глибока туга і шалений біль, ух, як потужно! Дякую ❤️
Оксана Митчик, Дякую, що відчули так глибоко ❤️
Вітаю з новинкою ❤️.
В Олександри життя на колесах,часті переїзди, зміна школи.....одні стреси....в новому класі зразу помітила Брайана.....літні переписки,відкриваються один одному....в Брайана життя таке собі,живе як одинак,нікому з батьків не потрібен.......а в Олександри в сім'ї свої заморочки......о,яка пропозиція Олександрі......але ж дівчина ще не готова до поцілунків.....ну і назло,Брайан поцілував Лізу.....чи зміняться їхні стосунки.....
Ніна Михайловська- Спичак, Дякую❤️
хто зна, чи зміняться, але на їх майбутнє вплинуть 100%
Відкриваю для себе нового автора
Цікаво,як дівчина відреагує на нього - закричить, втече чи відчує те саме?
Дара Зульська, Дуже чекатиму ваших вражень ❤️
Вітаю з новинкою
Аліса Вінзор, Дякую ❤️
Вітаю вас з новинкою ✨ Бажаю успіхів книзі
Світлана Романюк, Дякую ❤️
Такі зворушливі почуття, освідчення були так жорстоко знищені.Дуже шкода їх обох,бо це ще той вік,коли тільки всьому вчишся.Тому Браян і не зрозумів її страхи,йому хотілось все і зараз,тому так жорстоко і роздушив той паросток,що почав між ними зароджуватись.((Такі вони імпульсивні вчинки та їх наслідки((
Alexia, а коли ж іще бути імпульсивним, як не в старшій школі?
3. 3 То все ж таки він справді хотів прийти, але мабуть щось його затримало...
Взагалі думаю, що саме компанія його почала давити типу "от зустрічається, а не цілує тебе, значить ти не мужик" чи типу того
Подивилась б я на нього, якби вона іншого поцілувала так!
Дара Зульська, Все може бути, коли ієрархія тільки вибудовується...
Олександра вчергове переїхала з батьками в нове місто. І коли прийшла в нову школу в новий клас, то почувалася як пральна машина на режимі максимального віджиму, коли на неї дивились 20 пар очей. Але його вона запримітила відразу.
2 розділ
Такі чесні, відверті дитячі розмови. Добре що вони змогли підтримати один одного!
Юлія Яцкова, Погоджуюсь.
Багатьом дорослим не завжди вдається знайти такий конект ❤️
Здається мені, що Брайаян ще не раз зробить боляче… цікаво чому запізнився на виступ ?
Юлія Яцкова, Він не міг знати чи то боляче, вони ж не друзі...)))
Дуже хочеться вже читати їхню історію в дорослому віці
Юлія Яцкова, Діти швидко дорослішають.
Особливо у книгах)
Сандра так хвилювалась перед виступом.....але ж.....Брайан обіцяв прийти....чому ж запізнився....
Ніна Михайловська- Спичак, Обов'язково запитаю у нього, як він посмів))))
1. Розділ
Так цікаво читати , як все починалося… аж захотілося свої шкільні роки пригадати)
Юлія Яцкова, Сподіваюсь далі книга викличе у вас найприємнішу ностальгію ❤️
Хоч як Сандра хвилювалася, та на сцені все вдалося. Брайан правда на виступ не встиг, хоч і казав, що буде. Може це і на краще, бо під його поглядом могла й заклякнути.
Марина Моргун, Точно, вона ітак хвилювалась через голос, а тут ще й марку тримати треба
І де ж він був, що все пропустив?)
Татьяна Радионова, Я впевнена, він зможе все пояснити)
Ми ж не друзі..Але й не вороги..
Резонне питання..Відносно того що між них відбувається..
Брайян як і Олександра напевне не раз над цим задумувався...
Але підтримати,по дружньому,чому ні..
Дякую ♥️ ❤️ ❤️
Оксана Морус, Звісно, думаю він зі свого досвіду знає, що гра йде набагато краще, коли ти знаєш, що хтось важливий вболіває за тебе❤️
3. Ох вже ці емоційні качелі...
Дара Зульська, 100%
2.5 Продовжую читання ...
Ох, Брайан, свої бажання врахував, а от бажання дівчини, з якою почав зустрічатись ні. Фу так робити!
Ще й спеціально іншу "засосав"
Дара Зульська, Думаю, він частково сам був в шоці)
Але маємо що маємо
Брайан наче намагається довести щось Сандрі, а можливо і самому собі. Проте разом з тим він не може дозволити, щоб хтось був поруч із нею
Ксения Разкевич, Владні чоловіки, вони такі.
Навіть, коли підлітки )
Невже все пропустив,що ж його так затримало?
Alexia, Бувають різні обставини. Будемо щиро вірити, що він намагався встигнути з усіх сил ;)
Двоє самотніх підлітків знайшли один одного,наче два магніти з різними полюсами притягнулися.Вони такі різні,але разом з тим такі схожі с своїй самотності
Alexia, Сто відсотків. У кожного своя драма, але природній особливий потяг ніхто не скасовував))))
Ха-ха, цей постійний внутрішній діалог Сандри і її природній скептицизм такі кумедні) Як же Брайан пропустив виступ? Я сподіваюсь, що це він пригнав на її тріумф? Ох, він також закарбовує в памʼяті і її очі, і голос, і щось особливе, виключно «сандрине» - обох потім ці спогади один про одного будуть тримати… Дякую ❤️
Оксана Митчик, Так і є. Таки спогади тримають дуже крепко
Іноді сказати, що зустрічаєшся з іншою значно легше, чим це зробити не на показ і не щоб больніше вколоти .Сутички Брайана і Сандри - це вже їх особисті "танці з бубнами".
Марина Моргун, Точно. Важливо тільки пам'ятати, що все має свої наслідки...
Ох Браян , Браян , як легко образити , Сандра ображена , розбита , але гордість змусила взяти себе в руки і зреагувати спокійно . Та війна почалась , те що мало бути коханням перетворилось на такі собі військові дії.
lanachak, На те вони і підлітки, щоб тестувати і досліджувати свої проявлення в різних почуттях)))
Дуже Вам дякую, насправді з цією історією зародження почуттів між Брайаном і Сандрою, і сам занурюєшся повністю в спогади, ностальгія за підлітковими емоціями, сумбурними вчинками, максималізмом, коли люблю-ненавиджу могло змінюватися щотижня, а образи були такими «сильними», що здавалося, що ну всьо «як далі жити») Але все таке справжнє було, кожна емоція, наче по лезу ножа. Круто дуже-дуже. Дякую Вам ❤️
Оксана Митчик, Дякую, що поділились ♥️
Тішуся, що змогла трішки розбурхати ваше серденько, і нагадати як це було
2,5 розділ
Так боляче, перше розчарування в тому хто тобі небайдужий
Шкода , що Брайану не вистачило терпіння… якби він не тиснув на Олександру з тим поцілунком, їхнє спілкування було б зовсім іншим
Сандра наче пташеня, що намагається вибратися зі шкаралупи "звичайності" і запис на конкурс вокалу - мабуть щоб довести це насамперед собі (а не тільки Саманті). Для Сандри Брайан зірка, красень, який ніяк не міг звернути на неї увагу просто так.
Марина Моргун, Так мабуть і є
Коментар видалено
Єх , ці довгі вії , Браян настоює , а дівча трошки побоюється і рятується втечею . Та помста хлопця жорстока . Невже варто так за поцілунок?
Той смішок, що Сандра почула після невдалого поцілунку, вона сприйняла на свій рахунок. А як у цей момент почувався Брайан! За всією самовпевненістю ховається підліток невпевнений у тому що його не відштовхнуть. Батько ж залишив їх з мамою...
Ксения Разкевич, Дякую, що так глибоко дивитесь у душі моїх героїв! ♥️♥️♥️
Як кажуть: і сам не гам, і другому не дам)
Татьяна Радионова, Точно)))
-Недоторкана..
-Самозакоханий ідіот..
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Ніби то дитячі ігри..Але ,в купі з почуттями,з роками це стало як ідея фікс...Хто кого сильніше зачепить..
Діти ростуть,книпи теж ростуть з геометричною прогресією..
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Дякую =)))))❤️❤️❤️❤️
Внутрішньо Сандрі приємні фізичні дотики Брайана, але ж.......хто це покаже ,потрібно протистояти,гарно вкусити,вони ж обоє вже без їхньої боротьби ......ніяк.....і що з тим вокалом робити.....
Ніна Михайловська- Спичак, Так. Боротьба і є їхньою мовою... Прибери її, і між ними нічого не залишиться.
Підліткові образи сильні, але і закоханість між Олександрою і Брайаном не виникла ж просто так. Тепло всередині і зовнішня підліткова самовпевненість робить з Брайана лайт версію сталкера) Піддіти, вколоти, зачепити - хоч якусь емоцію проявити і викликати) А зі співочим конкурсом - дуже цікаво, як Сандра викрутиться. Не хочеться ще й в цьому її фіаско, це вже буде занадто для неї: і з Брайаном наче контри, і якщо ще й тут зламається, буде шкода… Дякую ❤️
Оксана Митчик, Дякую за такий глибокий відгук!❤️ Ви дуже влучно підмітили щодо Брайана - його шпильки та провокації справді приховують набагато глибші емоції, які він просто не знає, як інакше виразити.
захопило!
Наталья Шаповал, Дуже дякую!
Олександра не готова до більшого,так її в сім'ї виховують,а Брайан чекати ...це не для нього.....і так без емоційно заявляє,що тепер зустрічається з Лізою,з нею класно....для Олександри та картина дуже болюча,та ще і перешіптквання за її спиною......
Ніна Михайловська- Спичак, Саме в цей момент закладалося так багато в її психіці...
Ліза постраждала від їхніх ігор
Пацюк Червоній, Навіть не дивилася на це під таким кутом, але, хай йому грець, так і є!
Їхні перепалки,дошкуляти один одному,не інакше як зайвий раз побачитись.....Брайан оберігає кордони навколо Сандри і не дає нікому їх порушити,крім нього.....
Ніна Михайловська- Спичак, Це точно
Це що???Це як???
В Брайяна пунктик .Чи як розцінити його пропозицію ..А потім діїї.
Таке враження що він побився об заклад на Олександру..І тому приставав з тим поцілунком..
♥️♥️♥️
Оксана Морус, Так, можливо це гордість, а може страх, що він не потрібен, як і його мати... Тут складно сказати напевне.
Читаю їхні довгі телефонні розмови і приходить усвідомлення наскільки ці діти, ці підлітки вже дорослі. В кожного своя непроста ситуація в сім'ї.
Ксения Разкевич, Ага. Життєві обставини та проблеми в сім'ї іноді змушують дорослішати набагато швидше, ніж хотілося б.
маленькі дітки - маленькі бідки. Олександра в 9 років ще навіть і не думала про любов, просто серце тьохкало і повітря не вистачало, коли Брайян опинявся поруч. Час йшов, а настанови матері про шлюб один раз і назавжди міцно засіли у її голові. Мабуть тому Олександра хоче бути дівчиною Брайан, але категорично боїться поцілунків.
Марина Моргун, 100% ♥️♥️♥️
Перший танець разом..
Перша телефонна розмова..
Брайян в ній трішки відкрився..
Розповівши те що його болить.
Тому що батьки ,кожен по своєму,будують своє життя..
А він ніби нікому не потрібний..
І Олександра слухає його ..
♥️♥️♥️
Оксана Морус, ♥️♥️♥️ Дякую
Що то Брайан намагається зробити: чи то клин клином, чи то змусити Олександру ревнувати? Мабуть все ж таки вирішив ревнощами додавити, адже до своєї дівчинки нікого не підпуска.
Марина Моргун, Так, він іще той власник.
Перше кохання - точно найсильніше. А цей страх Олександри з першим поцілунком, мабуть, має коріння від набожності її родини, нехай це у ній і на підсвідомому рівні… Брайан так шукав її дотику, в ньому ж теж говорить хлопчик з певними проблемами в родині… Справжні емоції, тут і розгубленість, і відчай, і злість, і юнацькі ревнощі, і бажання завдати болю у відповідь на відмову… Дуже життєво все описано, кожне відчуття. Дякую ❤️
Оксана Митчик, Точно, мабуть так і є! Дякую ❤️
Це боляче… Хіба коли кохаєш можеш робити боляче?
Татьяна Радионова, Діти часто так роблять... Бо не розуміють своїх почуттів.
Можливо це й добре, що вона зустріла його, закриє сві не закритий гештальт, а можливо ні♥️♥️♥️
Лана Сетман, Так, хто зна..)
вітаю з новинкою. Успіхів книзі. Перше кохання (дитяче-підліткове) ніколи не забувається.
Юлія Гирина, Дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати