20 625
Анотація до книги "Скоморох"
Кожна людина має вибір – зберегти власне сумління й гонор чи проміняти все те на статки і сите життя. Іноді спокуси стають вищими за вроджене бажання бути вільним.
Доля княжича, що став скоморохом, чи доля скомороха, котрий хоче повернути собі втрачений статус? Служіння мистецтву чи служіння господарю? Де та межа, котра дозволяє людині залишатися людиною?
Доля княжича, що став скоморохом, чи доля скомороха, котрий хоче повернути собі втрачений статус? Служіння мистецтву чи служіння господарю? Де та межа, котра дозволяє людині залишатися людиною?
Зміст книги: 23 глави
15 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже сподобався Ваш твір "Скоморох". цікава історична оповідь, яка перекладається з сьогоденням. Бажаю творчого злету та вдячних читачів.
Татьяна Серегина, Красно дякую, пані Тетяно, за теплий відгук! Дуже втішений, що текст припав Вам до смаку. Запрошую у мандрвку й іншими моїми творами - історичними, детективними, гумористичними. Буду радий, якщо Ви знайдете для себе цікавого автора. Смачного Вам читання під горнятко кави!!!
Дуже сподобався сюжет. Особливо кінцівка із Чеславом була несподівана. Хоча саме його ім'я ще на початку вказувало на його князівське походження. Цікаво, що буде далі із відьмою з древлян. Чи повернеться до неї Чугайстер і чи вилікує її? Що далі буде із Мальвою?
Людмила Кузнецова, Щиро дякую за теплий відгук! Тішуся з того, що припав Вам до смаку. Давно вже виношую ідею написати продовження, таку собі франшизу пригод Чугайстра. З огляду на тривалий час князювання Ярослава Мудрого. Тим більше, що у творах деяких інших українських авторів вже аж надто вбачаю переспіви чи запозичення з мого твору. А може, то мені так лише здається, адже ідеї матеріальні, відвідують голови багатьох авторів. ;) Хай там як, не втрачаймо надії. А поки що, запрошую Вас до читання інших моїх творів!!! І хай Ваші ночі видадуться вкрай короткими від читанки. )))
Цікавий твір,подобається мова:гарно збудовані речення,грамотно,окрім деяких не відокремлених вставних слів.Читаюється легко.Дякую
Лідія Литвин, Дякую щиро за добре тепле слово. Для автора то найкраща нагорода. Припрошую до инших моїх текстів. Смачного читання і мирного неба!
Не переконливо... Княжич-скоморох мислить сучасно
Володимир Сіверський, У росіян чув приказку: "Не любо - не сдушай а врать не мешай" Соціалістичні плгляди княжича надто вже сучасні, але я чув як Спртака назвали більшовиком... А ідеї Христа порівняли з комунізмом...
Захоплююча історія, несподівані факти, гарна і колоритна мова. Дякую за вашу роботу. Єдине що трохи різало слух - слово "каган". Мені здається в час який описаний у творі на Русі це слово не вживалося, воно прийшло на Русь разом з монголо-татарами.
Олена Коваленко, Щиро дякую за Ваш час і увагу, яку Ви витратили на мій текст. Дуже приємно. Насправді, термін "каган, великий каган" був вживаний у Русі, як термін, що означає великого правителя. Про це вказували і арабські географи ІХ століття, зокрема Ібн-Русте, і навіть знакомитий Київський митрополит Іларіон у своєму "Слові про закон і благодать". Так що, у цьому плані я нічого не вигадав. Сподіваюсь, що колись дійдуть руки і я напишу продовження пригод скомороха.
Дуже дякую за цікаву історію, прочитала з великим задоволенням. Творчих Вам успіхів та багато читачів! І так, хотілося б продовження)))
Тетяна Ш, Дякую щиро за теплі слова! Дуже приємно. Все може бути. І продовження - теж. )))
Уже кінець? А може другу частину? Про життя Радована та його родини, служіння Ярослава... Дуже не хочеться розлучатися з героями
Володимир Сіверський, Буду сподіватися, що про Чугайстра таки ще читатиму) Вам бажаю гарної музи, натхнення, побільше вдячних читачів! ♥️
Не вірив, а бабця ж попереджала! Слухати треба старих людей, нехай вона і відьма, але... даремно не послухав! Проте якби послухав, то не була б історія настільки цікавою) Чекаю продовження♥️♥️
Дякую за продовження ♥️♥️♥️ Чекаю наступного розділу!
Цікаво було б дочитали про пригоди Радована. Чекаю з нетерпінням на продовження
Володимир Сіверський, Дякую
Шкода. Шкода що так мало). Хочеться читати ще і ще. Володимире, щиро дякую! Захоплює історія Київської Русі!
Natalija M , Наша Чернігівщина багата на історичні події. Мав можливість особисто в тому переконатися, бо прожив на Сіверщині 20 років, познайомився з відомими істориками, краєзнавцями, закінчсив педуніверситет. Саме там я почав писати прозу... І досі почуваюсь у боргу перед Чернігівщиною, тож маю багато цікавих сюжетів на тему історії. Робота триває. Гадаю, що Листвен ще займе місце в якомусь з моїх творів. :-) :-) :-)
Люблю історичні. Автор володіє словом, уважний до деталей в усьому - описи одягу, побуту, природи. Це дозволяє з легкістю зануритися в атмосферу. Образи цікаві виходять. Але, власне моє читання гальмується через великі розділи. Маю проблему з тим, щоб зупинятися та переключатися на інше. Тож, якщо взялася зрання читати, коли є хвилька, то не можу зупинитися. А воно ж працювати тре)))). Тому, знаючи себе, беруся нечасто. На мою потребу, аби розділ окремий, я його прочитала, насолодилася та зі спокійною совістю пішла займатися справами)))
Лія Щеглова, Дякую щиро за позитивний відгук та поради! Власне, у мене якось була думка робити розділи меншими, та я її пустив повз свідомість. Тепер варто над цим замислитись. Можливо, у нових творах підхід буде дещо інший.
https://litnet.com/uk/book/kohannya-vampra-b87126 Прочитайте будь ласка цю книгу! Не пожалієте!
Оох як добре написано. Видно, що автор добре володіє історичним матеріалом, а володіння мовою вище усіляких похвал.
Anna Rotenberg, Дякую щиро! Дуже приємно таке чути. Сподіваюсь Вас не розчарувати і надалі. :-) :-) :-)
Віл роману отримав неймовірну насолоду. Написано майстерно. Від усього серця лайк, хоч з географічним розміщенням варягів трохи не згоден))), але Ви майстер слова.)) Читаєш і віриш.
Witold Pajgert, Sonia Pajgert, Дякую щиро за добре слово! Бажаю Вам душевної втіхи і невпинного творчого натхнення!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати