Уроки флірту від математика
1 272
Букнет Сучасна проза Уроки флірту від математика

Уроки флірту від математика

Марина Тітова
В процесі · 121 стор. · Регулярно оновлюється
26
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 20
Трикутник для математика
№ 1
Трикутник для математика
Уроки флірту від математика
№ 2
Уроки флірту від математика
“Математик”
Анотація до книги "Уроки флірту від математика"
Ярослав освоївся в селі, де менше року працює вчителем і його влаштовує просте життя. Проте є дещо, що й не задовільняє.
Оленка... Тобто Олена Степанівна — вчителька музики та образотворчого мистецтва і класна керівниця його сина — от що за людина тривожить душу й серце молодого математика. Але причина не в тому, що його син балуваний і вона часто викликає батька на поклони до директорки... Просто Яр у неї закоханий, але ніяк не наважиться на перший крок, адже жінка його серця має характер "із перчиком".
Та чи наважиться він хоча б колись проявити ініціативу?
Зміст книги: 12 глав
Останнє оновлення: 4 дн. тому
1. Лист і новини.
20 квіт.
2. Порадниця-звабниця.
22 квіт.
3. Бузок і Павліна.
30 дн. тому
4. Нічне полювання на... півників.
28 дн. тому
5. Сюрприз і статус "коханець".
26 дн. тому
6. Верба і "тиканка".
23 дн. тому
7. Маляр.
20 дн. тому
8. Агроном-початківець.
17 дн. тому
9. Біль сільського мученика.
11 дн. тому
10. Страждання і сподівання.
9 дн. тому
11. Пристрасна п'ятниця.
7 дн. тому
12. У страха очі великі.
4 дн. тому

20 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Щось мені здається, що все те було сплановано:) Але ж коли вже наш Ярослав набереться сміливості?:))) Дякую вам за порцію знову чудового оновлення.

Марина Тітова
22.05.2024, 14:42:06

Катерина Федоровська, Ось-ось історія (на цьому етапі) добігає кінця, тому скоро все дізнаємось:))) Але змовчати не можу, тому невеличкий спойлер — без вистав та підставних ситуацій ці вчителі не вміють жити:))
Дякую, що продовжуєте читати:))

Ні, ну як так! Ну от просто немає слів:)))) Ну хто ж так тупить? Чому він не зізнався відразу. Це ж тепер усе село гудітиме. Ой, дякую, як завжди, посміялася та похвилювалася:) Сподіваюся, що Ярослав все ж набереться сміливості сказати. Хоча б Олені:)

Марина Тітова
19.05.2024, 13:06:27

Катерина Федоровська, От такі от бувають несподіванки:)) Рано чи пізно, але це станеться обов'язково))
Дякую, що залишаєтесь з історією:)))

От де була баба Галя, коли я садила свої грядки:) От знаєте, Мариночко, ваші оновлення не можна читати, коли вкладаєш дитину спати, бо дуже смішно:))) А романтичні оди Ярослава - то чудово просто:))) Але щось не так буде з тим побаченням. Чує моє серце, якась підстава:)

Марина Тітова
17.05.2024, 12:45:06

Катерина Федоровська, Баба Галя старенька — довго шкандибала:))
Ой, ой, що смішно — це радує, але дитячий сон — то святе)) Залишилось не так багато розділів, то буду намагатися раніше оновлення викладати))
Ярослав — ще той романтик, тішить, що це відчуваєте:))
От що означає жіноче серце — відчуває вірно:))) Побачення справді буде не таким, як хотілось би, і нам, і Ярославу, але що саме — це вже буде відомо завтра:))
Дякую, що залишаєтесь з математиком:))

avatar
Анна Несторова
16.05.2024, 04:34:52

Вітаю!
8
монолога - монологу, по батькові, скажете, бігуді, дезорієнтують... хто дезорієнтує чи що?
9
сьогодне, брешеш, змовницьки, приємного вечора.

Цитую: яке ж я кон... Здається, всі читачі здогадались кінцівку фрази й попадали зі сміху. Ще одне цитування, від якого я випала: я б їй пол.... Ем, що він би зробив тут треба деталізація))) Ахах.
Подобається колорит сільського життя, який я мала змогу на собі випробувати у не такому й далекому дитинстві, дерева білила, ще потрібно його було попросити кущі побілити)) Подобається вир подій, а ще Оленка включилась, напевно хоче, щоб город посадив й про коханок не думав, поки все посадить, а потім доведеться то все доглядати)) Три банки літрових тиканки... Треба ввімкнути звук з тіктоку "Не бери, а-а", щоб описати мою реакцію, бо то буде плантація цибулі))
З приводу сусідок вставлю фразу з одного детективчика, якого дивлюсь часом на фоні: "Ви знаєте, інспекторе, якби я була на 40 років, молодша, я б вас нікому б не віддала", "Якби ви б були на 40 років молодше, я б вас посадив за розповсюдження ...котиків" (ну ви зрозуміли). Не дивлячись на пізню годину, навіть вже ранкову, дуже сильно посміялась) Дякую!
Натхнення!

Марина Тітова
16.05.2024, 15:42:16

Анна Несторова, Вітаю!)
Дякую за допомогу у вдосконаленні тексту:)) Біжу виправляти)
Ідея з кущами доволі перспективна:))) Хто зна, наступною весною може й їх побілить, головне, щоб не себе:)))
Тішуся, що події та кумедні події (ну й цитати) приносять настрій))
Ахах, стосовно сусідок, то не знаю, не знаю, може й вони якихось котиків або скелетиків тримають у своїх гардеробах:)))
На цьому веселощі не закінчуються, попереду ще багато цікавого)
Рада, що слідкуєте за історією та читаєте:) І окрема вдячність за розгорнуті коментарі:))

І знову порція чудового настрою на ніч :)) Баба Галя - дуже колоритний персонаж (про бартери - це смішно дуже було) З Іваном сцена - то також дотепно й весело:) Це ж треба, щоб так не пощастило! Ну і назва розділу от дійсно відповідає ситуації:) Навіть шкода Ярослава стало:)))

Марина Тітова
15.05.2024, 12:43:00

Катерина Федоровська, Мученик ще той — це так:)) Ці колоритні персонажі обов'язково з'являтимуться ще — самі просяться:))) Дуже тішуся, що оцінили ці моменти та читаєте:)) Дякую:))

avatar
Люда
09.05.2024, 18:09:16

Кльова історія!Сміялася аж в голос!Натхнення Вам у подальшій праці!

Марина Тітова
09.05.2024, 20:38:39

Люда, Щиро дякую за побажання!)) Радію, що історія подобається!)) Ваш коментарій та емоції від прочитання надихають працювати не покладаючи рук:))

"Гарної різанини" (тут реготала в голос) А під час розмови Олени і Ярослава ледь сама дочекалася, що ж Павлусь такого зробив:) Емоції зашкалювали. Дякую, Мариночко, як завжди, після прочитання веселий настрій:) Тепер чекаю з нетерпінням, як Ярослав ту тиканку садитиме:))) Шість літрових баночок! Мені вже його шкода:)))

Марина Тітова
09.05.2024, 20:35:20

Катерина Федоровська, Такі емоції для мене безцінні:))) Ярослав й сам тепер не знає, як до тої тиканки підступати, але куди ж він дінеться:)) Приємно знати, що залюбки читаєте і чекаєте на продовження:)) Дякую!)))

Ой, сміх:) Олена Степанівна жартівниця:)))) Іван також жартівник ще той:) Дав білити, а не показав як саме треба це робити:)))) Так і уявила ту цілком побілену яблуню:)))) Дякую, така легка й смішна історія:))))

Марина Тітова
06.05.2024, 13:13:59

Катерина Федоровська, А куди ж без гумору:))) Як же рада, що історія подобається і піднімає настрій:))) Дякую за читання та коментарі:)))

Оце пристрасті вирують у селі:)) Про вербу класно написали, налаштували на Великодній настрій. Але з тиканкою - ну я також не здогадалася, що це за тиканка така :))) Ярослава шкода, звісно, але сам винний:))) Якщо не має сміливості переходити до активних дій, то ось і результат:)) Павлусь і той сміливіший та винахідливіший :)

Марина Тітова
03.05.2024, 13:46:28

Катерина Федоровська, Так, свято наближається і в житті, і в книзі (щоправда, трохи повільніше))) Про огородину ще будуть розділи, адже це теж невід'ємна частина сільського буття, тож ще буде змога краще зрозуміти, що то за тиканка така і не тільки:)))
О так, Ярославу ще треба багато прикласти зусиль, щоб нарешті перемогти та мати інший результат)) А от яких — подивимось:)) Що ж він робив би без свого кмітливого синочка та без його підштовхувань:))
Дякую, що стежите та читаєте:))

avatar
Анна Несторова
02.05.2024, 23:38:29

Взагалі атмосфера села для мене є знайомою, бо я там росла, деякі нюанси розумію, так сказати, те, як відрізняються традиції на Вербну неділю - цікаво, бо в нас вербу давали в церкві, ніхто сам не готував з собою й не ніс, ставилась вона в куток після побиття всіх, кого можливо "на здоров'я". Не можна не згадати як ми з однокласниками колись нашого класного вчителя з різками біля виходу з церкви зустріли на Вербну неділю))
Атмосфера чудова, ситуації в які потрапляє Ярослав специфічні, чомусь сприймається невдахою-коханцем. Не розумію його сором'язливість от і все, його син - кадр-маніпулятор ще той)) Мені цікаво чим все завершиться, бо щось маю два варіанти розвитку подій.
Натхнення!

Марина Тітова
03.05.2024, 00:24:34

Анна Несторова, Щиро дякую!))
Приємно знати, що атмосфера навіює спогади)) Таак, цікаво, які бувають відмінності у традиціях, у кожного регіона такі знайдуться, але цікаво й те, що сенс та серцевина зберігається всюди))
Ех, Ярослав — тяжкий випадок взагалі)) Він не випадково таким сприймається, бо такий вже є) Але тут і питання — чи зробить село (з допомогою підбурювачів-маніпуляторів, кудт ж без них)) з нього чоловіка, чи побачимо його "зріст" та розвиток?)))
Дякую, що читаєте та цікавитесь:))

avatar
Анна Несторова
02.05.2024, 23:32:14

Отож, надолужую читання)
Жарти в другому розділі це щось. Глава 3 - речення про звичайний фіолетовий бузок треба глянути ще раз, бо щось там не так. Глава 4 - залишилось тепер лишень пролізти, тут ви побачите помилку, якщо відкриєте текст, речення перед ним мучати - мучити, залісти - залізти - трішки нижче по тексту, фрагменти про лагодження паркану - згніють, чашка чаю, там, де розмова з Павлом. Ні, тату, замість тато, там ще нижче по тексту таке є, тут вже треба дивитись це йде як звертання чи ні. П'ятдесят - далі, досвідченіша.
Розділ 5 - погребу, вчительському, Ярославе Сергійовичу, приготувати звіт, Тамарчику, з понеділка, Зінаїдо Анатоліївно.
Частина 6 - в одному, угомонившись - русизм, тату, замість тато, чахну... можливо чахнути? вагомий, Ярославе Сергійовичу.
Це те, що побачила поки читала розділи, маю надію тапком за вказання помилок не прилетить)) якщо що, то видалю відгук, якщо буде бажання автора.

Марина Тітова
03.05.2024, 00:11:42

Анна Несторова, За такий коментар тільки дякувати треба:))) Дуже вдячна за вказівки, бо не користуюся програмами ніякими і самостійно вичитую текст, тому рада кожній вказівочці)) Буває так, що бачу десь одруківку, але потім забуваю де вона і шукаю, шукаю, а не можу знайти) Тому з радістю біжу виправляти вказане і дякую ще раз за уважне читання:)))

Ох, Тамара Іванівна - молодець:))) Марія Олександрівна - от просто бусинка. Підглядання Ярослава перечитала двічі:)) "Безбережні очі" - це геніально:))) "Кешбеком ляпас по мордяці" - тут я довго сміялася:))) Взагалі, чудовий розділ, так дотепно й легко. Дякую!

Марина Тітова
30.04.2024, 12:51:35

Катерина Федоровська, Щиро дякую за підтримку і такий приємний коментар:)))) Тішуся, що сподобався розділ:))))

Павлусь - от просто мій герой:))) Оце так дитина:)))) Знову порція хорошого настрою зранку:)) Дякую!

Показати 3 відповіді
Марина Тітова
28.04.2024, 11:13:40

Катерина Федоровська, Графік оновлень через день)) Дякую, що читаєте:)))

З бузком трохи невдобно вийшло:))))) А з коровою дуже смішно:)))) Я, коли читала, згадувала своє літо в селі в бабусі:))) І коли ж наш герой, дійсно, розтелиться?:))))

Марина Тітова
25.04.2024, 22:04:32

Катерина Федоровська, Нічого, не перепало Олені бузка, перепаде щось інше:))) Рано чи пізно, але ж має Ярослав уже стукнути кулаком та показати, на що він здатен:))) Дуже рада, що корова розсмішила — вона така, та псевдо-Павліна:))))
Щиро дякую за емоції та читання:))))

Я не можу з Павлуся:)) "Твоя і моя честь..."Як я сміялася:)) І жарти Олени неперевершені просто:)))) Дякую, підняли настрій:))

Марина Тітова
24.04.2024, 14:02:17

Катерина Федоровська, Ой, як я рада, що герої таке виробляють із настроєм:)) Вони стараються)) Дякую за теплий відгук:))

Як це я пропустила таку новинку:))) Вітаю з новинкою! І біжу читати:)

Марина Тітова
23.04.2024, 23:27:41

Катерина Федоровська, Дякую:)) І приємного читання:))

avatar
Анна Несторова
20.04.2024, 16:26:53

Не бійся ба, мене в заручниках не тримають - ржу))
Занурили у шкільні спогади, коли ми на день здоров'я з вчителями канати тягали й ще бешкетували, дякую за настрій)
По-чоловічі знайшла у тексті - краще по-чоловічи або взагалі по-чоловічому. А так все ніби гуд.
З новинкою та натхнення!

Показати 3 відповіді
Марина Тітова
21.04.2024, 09:21:54

Анна Несторова, Дякую:)

avatar
Софі Бріджертон
20.04.2024, 16:49:37

Нова зустріч зі знайомими з Любовного трикутника героями! Вітаю з новинкою! Рішучості Яру, а книзі успіху й багато уваги читачів! :)

Марина Тітова
20.04.2024, 18:08:53

Софі Бріджертон, Дякую за теплі побажання!)) Приємно знати, що герої запам'яталися:)

avatar
Лія Серебро
20.04.2024, 16:37:38

З новинкою вас! нАТХНЕННЯ ТА ЛЕГКОГО ПЕРА!)

Марина Тітова
20.04.2024, 18:07:14

Лія Серебро, Дякую!))

avatar
Інна Турянська
20.04.2024, 16:22:48

Мариночко, вітаю з новинкою) Нехай книга буде успішною))

Марина Тітова
20.04.2024, 18:00:48

Інна Турянська, Сердечно дякую, Інночко!)))

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше