2 713
Анотація до книги "Отець всіх лис "
У письмі я концентрувався на тому, чого не повинно бути, тому в даній книжці не знайдеться: любовних сюжетів і родинних зв'язків, дружби і повчань, інтриг і зрад, поворотів сюжету і розвитку персонажів, а також збочень і діалогів між жінками. Книга відкривається епілогом, що економить ваш час. Решта сто тисяч слів - це відповідь на єдине запитання, частини якого розкидані по сторінках.
Нехай ця книжка звалиться на вас так само несподівано, як «Статистичні данні про геїв та лесбіїок», що мені трапилися в твердій палітурці за 10 гривень у 2017 році.
(обкладинка і всі ілюстрації - Софія Климович)
Нехай ця книжка звалиться на вас так само несподівано, як «Статистичні данні про геїв та лесбіїок», що мені трапилися в твердій палітурці за 10 гривень у 2017 році.
(обкладинка і всі ілюстрації - Софія Климович)
дивне почуття гуморупошук демонабайдужість і монахи
Зміст книги: 25 глав
18 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМарк Лапкін, я у минулу неділю обоблікувала книгу " Зайчиха Стар Нві, Музична Мандрівниця" рекомендую почитати.
Головний герой. Ми точно знаємо що він Людина, Чоловік. І він, за якимись своїми розуміннями, є опозицією до поданої у світі системи життя. Мотивацію його, у перших двох розділах, ми не знаємо, а автор не поспішає розкривати свої таємниці. Читачі, до часу лишаються спостерігачами за дивними діями дивного героя у дивному світі. Герой знає що робить, і хоча б це додає віри в те, що наприкінці ми, читачі, хоч щось зрозуміємо.
p.s. Сподобалось хоча б тим, що автор змусив поставити стільки питань, а для їх отримання доведеться читати до кінця, навіть й з епілогом. Бо цікаво, що ж коїться? Боги? Інопланетяни? Новий виток розвитку людства? Що блін коїться!?
Sandr, дякую за відгук, ви дуже тонко відчули мій задум
Перше питання, яке у мене виникло після читання опису. "Книга відкривається епілогом, що економить ваш час. Решта сто тисяч слів - це відповідь на єдине запитання, частини якого розкидані по сторінках." Тобто автор тонко натякнув що історію варто почати саме з епілогу (який я іще не читав, бо пішов чесно з глави один)? Було б цікаво почути відповідь шановного автора.
Sandr, Саме так:)
Друкована версія книжки починається як раз з епілогу.
Світ.
Схоже, це певне, утопічне суспільство, можливо з ухилом в кіберпанк (прив'язка людей до номерів, рейтинги, бали). Технологічно - недалеке майбутнє, телефони, машини, безпілотник,ніби й схожі на наші. Але потім з'явились Демон, Монах, Свята Мата-Мате, черепахи, копи-гіганти, згадка про Отців-Творців ...... ну я ж кажу, дуже цікаво, але все ще, після 2-х розділів, мало зрозуміло. Ну ось такий світ
Далі до тексту. Критичних хибодруків не помітив. Те що може й є, скоріш стилістичне, виправляється вичиткою. Єдине, що дуже чіпляло на початку, це використання слова "Чоловік" майже всюди, де мова йде про головного героя, а й потім до інших персонажів (не диспетчерів, до речі). Але потім я зіставив це з описом історії, з появою означення Людина, і зрозумів, що це, схоже, частина певного авторського задуму, і хто я такий, що б, не маючи повної картини тексту, та погляду на задум, на щось нарікати.
Коментар в межах марафону взаємного читання.
Вітаю!
Ой, вей! Накрутили, шановний авторе.
Так і крутиться на язиці, "Дуже цікаво, але, поки, нічого не зрозуміло" :)
Для повноцінного відгуку двох, навіть великих, розділів доволі мало, але я спробую.
Загалом цікаво.
Дивний світ, який точно грає за, до часу, не відомими нам правилами.
Герой з абсолютно незрозумілою мотивацією (хоча здогад певний вже є).
Далі спробую дещо рзписати.
Поки що складається враження, що це не фентезі, а сай-фай) Я не вкажу недоліки, адже ви обрали рівень критики 1. Тому ділюся враженнями. Поки більше запитань, ніж відповідей. І певна хаотичність в голові. Я не можу сформувати розуміння світу загалом та ролі Людини, яка не має імені. Певно, автор спеціально називає його "чоловіком" та "людиною", аби не давати йому якогось імені. Такий трюк доволі гарно спрацьовує в плані психологічної подачі. Перші декілька сторінок мене вразили. Я могла перейнятися атмосферою, але поки не світом. На жаль, мотиви гг мені не зрозумілі, і це цілком нормально, адже це лише перший розділ.
Діана Козловська, Ви праві у своєму спостереженні, міським фентізі воно стає нескоро
Поки не зрозуміло про Отця, Демона... навіщо останнього шукати теж) Світ загалом доволі дивний) Подекуди схожий на абсурд в голові головного героя) І поки лише у монаха з'явилося ім'я. Цікаво, чи це має певне значення?
З двох розділів складно щось сказати однозначно. Я гадаю, ваш твір треба читати до кінця, аби знайти відповіді та сказати щось напевно) Бажаю вам успіху та продовжувати творити, писати та вдосконалюватися)
Діана Козловська, Дякую за вашу оцінку. Мені приємно що з моєю роботою ознайомилась така начината людина як ви.
А ще дещо нагадало казку про хлопчика, який кричав "вовк". Ця Людина викликала пожежні служби, аби в потрібний час вони не так швидко приїхали?)
Діана Козловська, Добре що ми ще памʼятаєм цю казку
Щодо обкладинки: вона гарна) Але шрифт зливається дещо з фоном, тому важко розібрати)
Діана Козловська, Нажаль букнет не дозволив мені завантажити обкладинку без назви
Лайк від мене вашій книзі. )))
книжкою, яка звалилася на мене несподівано, був інженерний довідник з космічної техніки) 1969 рік.тираж 14 тис, ціна 1 р. 75 к.
Марк Лапкін, я витримала
Коментар видалено
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати