Отець всіх лис
2 713

Отець всіх лис

Міське фентезі

Марк Лапкін

Марк Лапкін · автор

Повний текст · 316 стор.
27
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 18
Анотація до книги "Отець всіх лис "
У письмі я концентрувався на тому, чого не повинно бути, тому в даній книжці не знайдеться: любовних сюжетів і родинних зв'язків, дружби і повчань, інтриг і зрад, поворотів сюжету і розвитку персонажів, а також збочень і діалогів між жінками. Книга відкривається епілогом, що економить ваш час. Решта сто тисяч слів - це відповідь на єдине запитання, частини якого розкидані по сторінках.
Нехай ця книжка звалиться на вас так само несподівано, як «Статистичні данні про геїв та лесбіїок», що мені трапилися в твердій палітурці за 10 гривень у 2017 році.

(обкладинка і всі ілюстрації - Софія Климович)

дивне почуття гуморупошук демонабайдужість і монахи

Зміст книги: 25 глав
Глава перша
Глава друга
Глава третя (присутня ілюстрація)
Глава четверта
Глава п'ята
Глава шоста (присутня ілюстрація)
Глава сьома (присутня ілюстрація)
Глава восьма
Глава дев'ята (присутня ілюстрація)
Глава десята
Глава одинадцята (присутня ілюстрація)
Глава дванадцята (присутня ілюстрація)
Глава тринадцята
Глава чотирнадцята (присутня ілюстрація)
Глава п'ятнадцята
Глава шістнадцята
Глава сімнадцята
Глава вісімнадцята (присутня ілюстрація)
Глава дев'ятнадцята (присутня ілюстрація)
Глава двадцята
Глава двадцять перша
Глава двадцять друга
Глава двадцять третя
Глава двадцять четверта  
Епілог (присутня ілюстрація)

18 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Марк Лапкін, я у минулу неділю обоблікувала книгу " Зайчиха Стар Нві, Музична Мандрівниця" рекомендую почитати.

avatar
Sandr
28.08.2025, 22:39:12

Головний герой. Ми точно знаємо що він Людина, Чоловік. І він, за якимись своїми розуміннями, є опозицією до поданої у світі системи життя. Мотивацію його, у перших двох розділах, ми не знаємо, а автор не поспішає розкривати свої таємниці. Читачі, до часу лишаються спостерігачами за дивними діями дивного героя у дивному світі. Герой знає що робить, і хоча б це додає віри в те, що наприкінці ми, читачі, хоч щось зрозуміємо.


p.s. Сподобалось хоча б тим, що автор змусив поставити стільки питань, а для їх отримання доведеться читати до кінця, навіть й з епілогом. Бо цікаво, що ж коїться? Боги? Інопланетяни? Новий виток розвитку людства? Що блін коїться!?

Марк Лапкін
29.08.2025, 04:02:43

Sandr, дякую за відгук, ви дуже тонко відчули мій задум

avatar
Sandr
28.08.2025, 22:23:59

Перше питання, яке у мене виникло після читання опису. "Книга відкривається епілогом, що економить ваш час. Решта сто тисяч слів - це відповідь на єдине запитання, частини якого розкидані по сторінках." Тобто автор тонко натякнув що історію варто почати саме з епілогу (який я іще не читав, бо пішов чесно з глави один)? Було б цікаво почути відповідь шановного автора.

Марк Лапкін
29.08.2025, 04:01:02

Sandr, Саме так:)
Друкована версія книжки починається як раз з епілогу.

avatar
Sandr
28.08.2025, 22:33:49

Світ.
Схоже, це певне, утопічне суспільство, можливо з ухилом в кіберпанк (прив'язка людей до номерів, рейтинги, бали). Технологічно - недалеке майбутнє, телефони, машини, безпілотник,ніби й схожі на наші. Але потім з'явились Демон, Монах, Свята Мата-Мате, черепахи, копи-гіганти, згадка про Отців-Творців ...... ну я ж кажу, дуже цікаво, але все ще, після 2-х розділів, мало зрозуміло. Ну ось такий світ

avatar
Sandr
28.08.2025, 22:29:14

Далі до тексту. Критичних хибодруків не помітив. Те що може й є, скоріш стилістичне, виправляється вичиткою. Єдине, що дуже чіпляло на початку, це використання слова "Чоловік" майже всюди, де мова йде про головного героя, а й потім до інших персонажів (не диспетчерів, до речі). Але потім я зіставив це з описом історії, з появою означення Людина, і зрозумів, що це, схоже, частина певного авторського задуму, і хто я такий, що б, не маючи повної картини тексту, та погляду на задум, на щось нарікати.

avatar
Sandr
28.08.2025, 22:17:30

Коментар в межах марафону взаємного читання.
Вітаю!
Ой, вей! Накрутили, шановний авторе.
Так і крутиться на язиці, "Дуже цікаво, але, поки, нічого не зрозуміло" :)
Для повноцінного відгуку двох, навіть великих, розділів доволі мало, але я спробую.
Загалом цікаво.
Дивний світ, який точно грає за, до часу, не відомими нам правилами.
Герой з абсолютно незрозумілою мотивацією (хоча здогад певний вже є).
Далі спробую дещо рзписати.

Поки що складається враження, що це не фентезі, а сай-фай) Я не вкажу недоліки, адже ви обрали рівень критики 1. Тому ділюся враженнями. Поки більше запитань, ніж відповідей. І певна хаотичність в голові. Я не можу сформувати розуміння світу загалом та ролі Людини, яка не має імені. Певно, автор спеціально називає його "чоловіком" та "людиною", аби не давати йому якогось імені. Такий трюк доволі гарно спрацьовує в плані психологічної подачі. Перші декілька сторінок мене вразили. Я могла перейнятися атмосферою, але поки не світом. На жаль, мотиви гг мені не зрозумілі, і це цілком нормально, адже це лише перший розділ.

Марк Лапкін
24.08.2025, 12:36:57

Діана Козловська, Ви праві у своєму спостереженні, міським фентізі воно стає нескоро

Поки не зрозуміло про Отця, Демона... навіщо останнього шукати теж) Світ загалом доволі дивний) Подекуди схожий на абсурд в голові головного героя) І поки лише у монаха з'явилося ім'я. Цікаво, чи це має певне значення?

З двох розділів складно щось сказати однозначно. Я гадаю, ваш твір треба читати до кінця, аби знайти відповіді та сказати щось напевно) Бажаю вам успіху та продовжувати творити, писати та вдосконалюватися)

Марк Лапкін
24.08.2025, 12:34:48

Діана Козловська, Дякую за вашу оцінку. Мені приємно що з моєю роботою ознайомилась така начината людина як ви.

А ще дещо нагадало казку про хлопчика, який кричав "вовк". Ця Людина викликала пожежні служби, аби в потрібний час вони не так швидко приїхали?)

Марк Лапкін
24.08.2025, 12:33:57

Діана Козловська, Добре що ми ще памʼятаєм цю казку

Щодо обкладинки: вона гарна) Але шрифт зливається дещо з фоном, тому важко розібрати)

Марк Лапкін
24.08.2025, 12:33:36

Діана Козловська, Нажаль букнет не дозволив мені завантажити обкладинку без назви

Лайк від мене вашій книзі. )))

avatar
Марко Кейк
12.12.2024, 19:09:38

книжкою, яка звалилася на мене несподівано, був інженерний довідник з космічної техніки) 1969 рік.тираж 14 тис, ціна 1 р. 75 к.

Показати 2 відповіді
Марко Кейк
12.12.2024, 19:17:12

Марк Лапкін, я витримала

avatar
Kalli de Narro
27.05.2024, 20:15:44

Коментар видалено

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше