Наша п'янка осінь
30 671

Наша п'янка осінь

Анна Харламова
Повний текст · 152 стор.
175
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 500
Наше спекотне літо
№ 1
Наше спекотне літо
Наша п'янка осінь
№ 2
Наша п'янка осінь
Наша зваблива зима
№ 3
Наша зваблива зима
“"Love 4ever"”
Анотація до книги "Наша п'янка осінь"
Ноа втомився від метушні великого міста, про яке він так мріяв. Але тікає він не лише від цього. Та, яку він кохає - його найкраща подруга, яка давно попередила, що їхня дружба немає перейти межі. Тож, він кидає роботу і їде додому в місто Мен, де неподалік живе його кузина Саммер зі своїм хлопцем Ілаєм. Ці двоє не залишають його на самоті та всіляко підтримують. Та вже через деякий час - викрадачка його спокою благає про допомогу. Квартира, яку орендувала Слім, продають. Ноа хапається за цей шанс, щоб довести їй, що вони гарна пара і що її упередження безпідставні, а п'янка осінь створена для того, щоб закохатись.
Зміст книги: 46 глав
Глава 1. "До зустрічі, Пупсику"
Глава 2 "Ноа.."
Глава 3 "Вдома"
Глава 4 "Думки"
Глава 5 "Знайомство"
Глава 6. "Очманіти"
Глава 7 "Роздуми"
Глава 8 "Щастя на моєму порозі"
Глава 9 "Цікаво, як Ноа цілується?"
Глава 10 "Цікаво, як цілується Слім?"
Глава 11 "А от і гості!"
Глава 12 "Антидепресант"
Глава 13 "П'янкий поцілунок"
Глава 14 "Почуття одні на двох"
Глава 15 "Твоя рука в моїй руці"
Глава 16 "Телефонний дзвінок"
Глава 17 "Зміна тактики"
Глава 18 "Біля тебе завжди тепло"
Глава 19 "Попалась"
Глава 20 "Спекотна поїздка"
Глава 21 "Вона моя"
Глава 22 "Кіпіш. Ревнощі. Запевнення."
Глава 23 "Я весь твій"
Глава 24 "Перша ніч разом"
Глава 25 "Прогулянка осіннім лісом"
Глава 26 "Ти чарівна"
Глава 27 "Ось це новина!"
Глава 28 "Нарешті!"
Глава 29 "Ми вдома"
Глава 30 "Моя красуня"
Глава 31 "Друзі"
Глава 32 "Мрії про майбутнє"
Глава 33 "Розчиняємось одне в одному"
Глава 34 "Дівочі посиденьки"
Глава 35 "Солодке покарання"
Глава 36 "Повертайся скоріше"
Глава 37 "Покарання"
Глава 38 "П'янка зустріч" 
Глава 39 "Дорога"
Глава 40 "Повертайся до мене"
Глава 41 "Розмова"
Глава 42 "Ти моє життя"
Глава 43 "Привіт"
Глава 44 "Кохання вічне."
Глава 45   "Мрії збуваються"
ЕПІЛОГ. ПОДЯКА.

500 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Марина Салывин
29.04.2024, 22:37:32

Урааа!!! Я це зробила) Ще раз насолодилася п'янкою осінню Ноа та Слім, їхнім зростанням поруч один з одним, подоланням страхів, зміцненням кохання, віддачею ніжності) Приємно знову уявляти ситуації, в яких #Ноа_завжди_милий) І все так само хотілося чимось вправити мізки Слім, коли її гарненьку голову захоплювали дурні думки. Але тільки терплячість Ноа, його кохання, вчинки та слова змогли дати зрозуміти Слім, що все що було в минулому ніяк не впливає на теперішнє та майбутнє, що минуле варто відпустити заради щасливого майбутнього. Дякую, моя Квіточко! Люблю) Цьомаю)

Анна Харламова
30.04.2024, 20:59:55

Марина Салывин, Ти це зробила вдруге!!!! Клас! Тішусь, що Ноа та Слім так припали до душі, що ти так швидко до них повернулась! Це дужееее надихає та спонукає писати про їхніх друзів!!!
Оооо так, #Ноа_завжди_милий) Я пам'ятаю цей хештег!!!) Ноа дійсно зробив все, щоб його кохана-подруга, зрозуміла, яка вона особлива і що коханню байдуже все, що було у минулому. Тож тепер лише майбутнє. Щасливе та сонячне майбутнє. І це їм вдасться і вдається бо у них є кохання і вони одне для одного друзі. Це супер!
Дякую моя люба за те, що знову приємно здивувала, подарувала їм час і мені смаколики!!! Обіймаююю міцно-міцно і до старих та нових книг!!! Цьомаю!!!!

avatar
Оксана Тарас
18.04.2024, 12:24:18

Страхи... Наші страхи завжди заважають нам бути відвертими. Хтось боїться бути висміяним за свої почуття, вміння, роботу. Хтось за свій статус у суспільстві, хтось за рівень життя... Так багато страхів у сьогоденні через війну у нашій країні, боязнь втратити близьких і рідних, домівку і себе самого... Слім боялась втратити найріднішу людину, найвідданішого друга, свого Ноа, лиш через свої почуття. Вона закрила своє серце для кохання, лиш би він був завжди поруч. І як добре, що Ноа не витримав і таки поборовся за них. Він зміг вселити віру в кохання в Слім, зміг побороти її страх самотності. Це було дуже суттєво, впевнено і неперевершено! Дякую тобі моя Солодка за віру в кохання, за його прославляння! Це воістину найдивовижніше, що коли небудь, відчуває людина! Дякую за твого чоловіка, який боровся проти страху бути невільними! Його подвиг не забудеться, як і подвиги усіх захисників та захисниць! Слава усім Героям нашої країни! Дякую тобі за твій талант робити світ добрішим, світлішим і радіснішим! Люблю тебе безмежно і міцно обіймаю! Цілую!!! Тепер прямую окунутися в прохолоду зими і зігрітися теплими почуттями!

Анна Харламова
24.04.2024, 11:58:25

Оксана Тарас, Так, всі чогось бояться і ця пара не виключення. Багато часу вони були друзями, але в їхніх серцях з першого дня було кохання. Але... Як завжди "але""... Бідна Слім з її страхами... Ніяк не могла дозволити собі ризикнути. Але доля знає коли, як і при яких обставинах зробити так, щоб двоє закоханих сердець навіки зійшлись у своєму коханні. Нарешті Ноа та Слім разом, як і має бути.
Тепер у них є спільне майбутнє. Вони кохають, вони друзі, вони підтримка одне для одного і щастя. Тож все тепер буде лише п'янко!!!!
Дякую моя люба за такі смачні слова, за підтримку, за емоції, які надихають братися за нові ідеї!!!
Мені надзвичайно приємно, що ти прочитала цю історія кохання, що вона подарувала тобі лише тепло та гарні враження!!! Це і є моє натхнення!!!
Твої слова зігрівають і залишаться в моєму серці!!!
Героям Слава! Усім захисникам та захисницям вічна шана!!! Миру нам та перемоги!!! Бережи себе! Міцно обіймаю моя хороша!!!! Дякую, що ти поруч та даруєш тепло свого серця!!! Ціную!!! Обіймаююю! Цьомаю!!!! До нових книг!!!
Ооооо до смачної зими!!!!

Герою Слава! Навіки Слава!!!

Вітаю із завершенням!!! Слім та Ноа дуже довго ненаважувалися на стосунки. Знайомі давно та обмежувалися дружбою. Довіряли один одному та підтримували. Не могли ніяк вирішити, чи потрібно щось змінювати. І коли Ноа вирішив поїхати, це стало таким собі триггером. Слім через деякий час поїхала за Ноа. В іншому місті, з новим оточенням вони почали нове щасливе життя. Дозволили собі кохати та бути коханими. Почали втілювати спільну мрію - власну редакцію. Тут вони щасливі разом. Поруч також щасливі Саммер та Ілай. Мен для них усіх - місто, де збуваються мрії!!! Дякую. Міцно обіймаю. До зустрічі!!!

Анна Харламова
23.04.2024, 12:45:26

Людмила Азорская, Щиро дякую, моя люба Натхненнице за смачні слова та враження від цієї історії кохання!!!
Мені надзвичайно приємно, що і ця книга подарувала лише гарні емоції!!!
Так, ця пара мала свої страхи, побоювання та боялась розпочати відносити, але доля знає коли час щоб два серця нарешті поєднались навіки. От і Ноа зі Слім нарешті змогли віддатися почуттям, зробити крок і тепер навіки бути щасливими.
Тепер всі мрії, сподівання вони творитимуть разом, як і своє майбутнє.
Ще одна пара щаслива!!! Дякую моя люба за смаколик та емоції!!! Ціную, що ви поруч! Обіймаююю міцно-міцно і до нових книг!!!! Мирного дня!!!

Дуууже гарно!!! Вони таки змогли подолати прірву. Жахливу прірву страху.

Анна Харламова
27.03.2024, 11:00:46

Людмила Азорская, Дякую, моя люба Натхненнице за смаколик та емоції!!!
Мені надзвичайно приємно, що ця пара та їхня історія кохання подарувала гарні емоції!!!
Так, вони все змогли. Їхнє кохання вічне!!! Дякую!!! Обіймаююю міцно-міцно!!!! Мирного дня!!!

avatar
Карина Кльок
07.03.2024, 17:03:28

п'янко, шалено, нестримно, дахозносно))) у мене немає слів))) дякуююю)))

Анна Харламова
07.03.2024, 21:46:06

Карина Кльок, Дякую, моя люба Натхненнице за підтримку, смаколик та емоції від прочитаного!!! Дякую за відгук на фейсбуці - це щось!
Ваші слова то слова-натхненники!!!! Обіймаююю міцно-міцно і до нових книг!!! Мирного вечора та усіх гараздів!!!

Супер. Я отримала велике задоволення. Слід і Ноя супер парочка. Клас. Хочу продовження.

Анна Харламова
02.02.2024, 13:22:31

Наталья Петровна, Моя люба Натхненнице, я дуже тішусь смакувати вашими емоціями. Дякую, що подарували свій час і гарні слова цій історії кохання!!! Мені надзвичайно приємно!!!
Мммм це моє натхнення!!! Скоро, дуже скоро будемо читати про Лію та Крістіана!!!) Ще раз дякую!!! До нової книги!!! Мирного дня та усіх гараздів!!!

avatar
Kate Mag
28.01.2024, 09:00:01

Дякую за можливість читати твої книги та надихатися теплом і безмежним коханням. Повагою та відчуттям захисту зі сторони твої ЧОЛОВІКІВ, ніжністю та боротьбою зі страхами твоїх неймовірних ЖІНОК, які вчать крокувати вперед, не оглядатися назад і боротись за своє щастя, навіть коли найзапекліший суперник - це ти сам. Це відчуття, яке ти даруєш - воно звабливе і притягає до себе завжди. Ти неймовірна людина, я рада знайомству із тобою!

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
28.01.2024, 13:59:43

Kate Mag, Все зловила, моя хороша ❤️❤️❤️

avatar
Kate Mag
20.01.2024, 08:04:15

я щойно на главі 13, тому скажу дуже побіжно: Я ВИМАГАЮ БІЛЬШЕ КНИГ САМЕ ТАКОГО ФЛРМАТУ, бо це триндець як КЛАСНО!!! моя улюблена тема про двох людей, що у минулому мали якісь стосунки одне з одним!!! Лія - розумничка, їхня хрещена фея)))

Анна Харламова
20.01.2024, 12:59:54

Kate Mag, Оооо привіт, люба!!! Тішусь, що ти завітала до цієї пари та їхньої історії кохання!
Як приємно, дуже-дуже приємно, що тобі до душі такі історії. Перша книга така ж сама "Наше спекотне літо". Але він правда трохи її не пам'ятав...
Оооо Лія то просто вихор емоцій! Вона дівчина дахознос! І про неї теж буде книга! "Наша зваблива зима") там вона запалить!
Дякую ще раз, що ти тут і даруєш книзі свій час та смаколики! Обіймаююю міцно-міцно!!!!

avatar
Марина Салывин
21.12.2023, 22:33:26

Ця пора року - осінь - однозначно стане їхньою улюбленою, бо саме тоді вони зробили крок назустріч один одному, хоча було страшно, хоча було незрозуміло чи вийде, а якщо не вийде, то що тоді. Але хто не ризикує, той не стає щасливим, і Ноа зі Слім ризикнули і тепер мають люблячу родину, один одного і спільні мрії та плани, які обов'язково втілять в життя.
Моя улюблена, шалена, неймовірна авторко! Вітаю з ще одним прожитим в цій неймовірній історії життям! Бажаю не опускати руки, а тільки рости, втілювати мрії та плани як це зробили твої герої. Дякую за цю крутезну історію! Твій герой, твій янгол-охоронець радіє за тебе і пишається тобою! Слава герою! Герої не вмирають! Люблю!) Цьомаю) Дякую за ще одні обітниці, які лише для них)

Анна Харламова
22.12.2023, 17:34:32

Марина Салывин, Мммм їхня п'янка осінь... Яка їм подарувала щасливе майбутнє.
Оооо так, вони зробили крок і тепер мега щасливі. Вони прийшли до цього в потрібний час і в потрібну мить. Як каже Ноа все тоді коли потрібно і Слім погоджується на сто відсотків!!! А ще погоджується на "покарання".
Щасливе, сповнене коханням життя - ось плани на вічність. Ооооо і цілунки у 80)
Дякую моя люба за кожен емоційний, щирий та теплий коментар про цю пару!!! Про слова #Ноа_завжди_милий!!!! Це щось!!! Дякую за натхнення та твої смачні побажання та тепло серця!!! Ціную, що ти поруч!!! Обіймаююю міцно-міцно і до старих та нових історій!!! Обіймаююю ще разок і цьом!!!!
Дякую за теплі слова. Навіки Слава!!! Герої не вмирають!!!

avatar
Valentina
21.12.2023, 21:28:05

Щиро дякую! Це неймовірна історія кохання! Така світла! Відчувалося, що Ггерої для вас особливі. Дуже тішуся, що вони знайшли свій шлях до серця. Не злякалися дати собі шанс, і бути щасливими. Дорожити кожним днем, хвилиною проведеними разом. Життя таке крихке...
При такій інтенсивності гарячих днів та ночей, проведених разом. Мабуть слід буде чекати на спільних пупсиків.) Натхнення вам! Обіймаю міцно, міцно! Нехай ваш Ангел оберігає та надихає! Герою Слава!

Анна Харламова
22.12.2023, 17:28:27

Valentina, Моя люба, дорога Натхненнице, щиро дякую за кожен коментар який я читала під цією книгою, кожне слово яке дарувало Натхнення та емоції!!! Дуже ціную!!!
Приємно знати, що книга торкнулась серця та подарувала легше тепло та світлі враження!!! Так, вони все змогли, впорались і тепер крокують в щасливе сьогодення та майбутнє!!! Кохання та щасті - це супутники їхнього життя яке вони будуть разом і мріють про такі гарні речі, як сім'я. Вони одне ціле і так буде вічно.
Ооооо неодмінно, Ноа так бажає маленьку лялечку сходу на свою Слім, а вона мріє подарувати йому це диво!!!
Дуже вірю, що Уроки містера Джеймса, теж припадуть до душі!!! Буду рада бачити!!
Ще раз дякую за тепло серця моя люба Натхненнице!!
Навіки Слава!!!

avatar
Анна Багирова
21.12.2023, 20:12:56

Дякую тобі, моя зірочко, за чудову історію кохання, справжнього, безмежного, трепетного, чуттєвого і вірного!!! Кохання героїв чисте, як джерельна вода і тепле, як літнє сонечко!) Бажаю тобі, люба моя, міцного здоров'я і творчого натхнення, а ще невтомного муза, який оберігає і надихає тебе, спостерігаючи з небес! Героям Слава!!! Герої не вмирають!!!❤️❤️❤️)))

Анна Харламова
22.12.2023, 16:38:40

Анна Багирова, Дякую моя хороша за кожен смаколик під главами!!! Це безцінно та надихає на нові ідеї. Твої слова такі теплі та сповнені любові до цієї історії кохання, що це торкається серця і дарує наснагу на продовження серії і не тільки. Мені надзвичайно приємно. Це так чудово, що ця історія зворушила та подарувала тепло. Дякую за щирі побажання, тепло серця я вдячна за твою підтримку моя люба!!! Обіймаююю міцно-міцно і до нових книг!!! Цьом!!!
Слова які торкаються серця. Герої не вмирають!!! Герою Слава!!! Навіки Слава!!!

avatar
Reader Lana
22.12.2023, 10:05:49

Дякую, Квіточко, за неймовірну історію кохання ♥ Це було хвилююче, емоційно, зворушливо та п'янко!) Справжнє кохання наділене цілющою силою, яка зцілює страхи, сумніви і душевні рани! Вони разом і тепер тільки так, лише вперед....рука в руці і щире кохання в очах один до одного!
Дякую, кицю, за твою працю...за ті емоції, які викликають зворушливі рядки! Обіймаю міцно-міцно і не відпускаю)) Заціловую усю!

Анна Харламова
22.12.2023, 16:28:31

Reader Lana, Мммм дякую, дякую моя люба, що кожна глава була обдарована твоєю увагою та теплом, а смачні слова були подаровані цій парі.
Твої слова - справжня ніжність та щирість. Рада, що ця історія кохання спонукала до таких емоцій та вразила серденько. Це надихає на подальші написання цієї серії і не тільки.
На них чекає щасливе майбутнє і цілунки у 80)
Ще раз дякую моя люба!!! До нових книг!!! Щирі обійми і найтепліші побажання, моя хороша!!! Цьомики!!!

avatar
Ксения Ксения
21.12.2023, 23:28:34

В захваті від цієї казки, не можливо відірватися. Але так класно вірити що в них все добре, по іншому ніяк))) Дякую за емоції що пережили разом з Ноа і Слім.Я 100% знаю що повернуся до цієї книги ще не раз. Не бійтеся говорити хороші слова коханим людям, цінуйте час разом. Дякую красунечко.

Анна Харламова
22.12.2023, 16:22:21

Ксения Ксения, Дякую моя люба за тепло слів, за кожен коментар під главою та емоції!!! Я дуже ціную і дякую!!!
Тільки так!!! Вони заслужили на своє щасливе сьогодення та майбутнє!!! Мммм як смачно це знати, це і є натхнені!!! Приємно, що ця пара буде отримувати знову і знову любов та увагу!!! Кожна хвилина безцінна!!! А кохання та любов то безцінний Божий дар.
Дякую за смаколики і до нових книг!!! Обіймаююю міцно-міцно!!! Цьомики!!!!

avatar
Леся Вікрам
21.12.2023, 19:15:23

Епілог просто фантастика. Слім з Ноа як небо і земля нерозлучні і такі неймовірні що буде важко з ними прощатися, думаю що коли закінчиться весь цикл я його перечитаю знову. Дякую вам за вашу творчість, хай Господь вам посилає ласку й душевний спокій, та нестримне натхнення для нових історій. Світла і Вічна Пам'ять Герою!

Анна Харламова
22.12.2023, 16:17:02

Леся Вікрам, Моя люба та дорога Натхненнице, щиро дякую за такі гарні та теплі враження від цієї історії кохання!!! Мені надзвичайно приємно!!! Мммм приємно знати, що ця книга неодмінно буде отримувати ще і ще увагу та любов!!! Хай вона завжди дарує тепло!!!
Це правда, вони одне ціле і це навічно. Тепер лише щасливе майбутнє!!! Оооо і ще зведення разом однієї парочки!!! Дякую за тепло серця моя хороша!!! Мирного неба та усіх гараздів, Божої ласки!!! Дякую ще раз!!! Обіймаююю міцно-міцно і до нових історій!!! Цьом!!!
Герою Слава!!! Навіки Слава!!!

avatar
Iryna
21.12.2023, 19:41:07

Дякую люба та дорога серцю авторко, за ще одну наймовірну книгу, що торкнулася до глибини душі. Кохання Слім та Ноа зігрівали мене в ці холодні дні а сімейний затишок, нагадав дуже багато приємних моментів із життя. Щиро дякую Анютка за твою працю , вітаю із завершенням книги та натхнення на багато нових:))))

Анна Харламова
22.12.2023, 16:14:05

Iryna, Моя хороша, люба Натхненнице дякую, що ти поруч і завжди мені даруєш натхнення та наснагу на нові ідеї. Твоя підтримка безцінна!!!
Мені надзвичайно приємно знати, що ця пара торкнулась душі і подарувала своє тепло. Дякую за коментарі, які дарували мені знання того, що все смачно. Дякую!!!! Обіймаююю міцно-міцно і до нових історій!!! Мирного неба та усіх гараздів!!! Цьомики!!!!

avatar
Наталія
22.12.2023, 08:55:20

Вітаю тебе квіточко з завершенням книги!!!!❤️❤️❤️?
Хто як не Слім з Ноа знають який дорогим може бути втрачений час якого вже не повернеш назад
Можливо їх дослід допоможе і підштовхне друзів до сміливіших кроків
Дякую моя хороша за все! Натхнення тобі побільше, щирої підтримки читачів , мирного неба над головою, книгам успіху, тобі здоров`я міцного та гарного дня! Обіймаю міцно!

Анна Харламова
22.12.2023, 16:01:09

Наталія, Дякую моя люба, моя хороша за те, що кожного разу надихаєш смаколиками та даруєш підтримку!!! Ціную безмежно!!!
Так, ці двоє багато чого пройшли, зміцнішали і тепер лише у щасливе майбутнє разом зі своїми друзями-родиною!!!! І звичайно треба ще одну парочку поєднати)
Дякую за кожне тепле, щире слово моя хороша!!! Обіймаююю міцно-міцно і до нових книг!!! Мирного неба, міцного здоров'я та усіх гараздів моя хороша!!! Цьом!!!

avatar
Олена Гушпит
21.12.2023, 19:33:48

Щасливі!!! Нарешті вони щасливі і разом!!!
Дякую,люба,за чудову історію!!! ❤❤❤ Дякую за смачні емоції,які подарувала книга!!! ))) Вам сил,витримки,натхнення!!! І успіху з новими історіями!!! ❤❤❤

Анна Харламова
22.12.2023, 15:23:36

Олена Гушпит, Оооо ще й які щасливі!!! Кохають усім серцем та душею, йдуть до своїх мрій та втілюють їх у життя!!! Родина-друзі поруч і планується ще одна пара!!!!)
Дякую за слова-натхненники під кожною главою!!! Це для мене безцінно!!! Дякую моя люба Натхненнице!!! До нової книги!!! Мирного неба!!! Обіймаююю міцно-міцно!!!

avatar
Віра Вікторівна
21.12.2023, 20:42:33

Іноді зустріч двох людей буває надто пізньою... Коли вже дуже важко щось змінити в житті...
Але, як парадокс, буває зустріч занадто ранньою, коли люди ще не можуть реально оцінити важливість один одного у своєму житті, не готові на психологічному рівні... Тому втрачають один одного. А розуміння, що це і була твоя половинка, твоя споріднена душа, приходить тоді, коли пройдена межа неповернення. Залишаються лише спогади і смуток... То ж, щоб подібного не трапилось, не потрібно чекати від людей ні перших кроків, ні останніх повідомлень...Потрібно вчитися звикати до того, що дійсно цінне... Привикати бути щасливими... Звикати до добрих справ, теплих слів, щирих обіймів... Звикати до чесності, вірності, глибоких, справжніх почуттів! Любити до останніх мурашок, ненавидіти до останнього подиху! Нікого не слід стримувати або тренувати! Треба вирішувати кого ігнорувати... кому дати другий шанс... а кого не впускати навіть при пострілі! Важливо, жити не минулим чи майбутнім, а справжнім!!! Прямо тут і зараз!!! Тому що іншого життя не буде!!! Дякую за чудову історію кохання!) Обіймаю тебе люба!) Мирної ночі!

Анна Харламова
22.12.2023, 15:20:15

Вера, Їм пощастило, вони знайшли одне одного в потрібний час почалась дружба і в потрібний час зросло те кохання, яке на віки.
Слім неймовірна людина, яка багато чого пережила, але стала лише сильнішою та наполегливою. Ноа... Милий та сильний Ноа який доводить, що є такі чоловіки які гори звернуть заради кохання. Тепер все разом. Тепер до спільних мрій які неодмінно втілюватимуть у життя. Кохання, пристрасть та ніжність супутники їхнього спільного життя. У них чудова родина-друзі. Оооо в ще потрібно звести одну парочку, але то вже історія Лії та Крістіана. Тож на нас чекає ще одна історія. Де ми зустрінемо всіх друзів!!! Дякую моя люба за смаколик та емоції, якими ти обдаровувала кожну главу! Ціную і міцно обіймаю!!! До нових книг!!! Цьомики!!! Мирного неба!!!!

avatar
Марина Салывин
21.12.2023, 22:17:14

Слім та Ноа не втратили час, а йшли до розуміння, що їм нарізно буде погано. І їхні випробування це довели. Тому зараз їм хочеться бути якомога ближче один до одного і весь час. Ммм, спільні мрії, спільне майбутнє, друзі - їм пощастило, що колись вони зустрілися, і нехай довгий час були лише друзями. Дякую, моя Квіточко! Люблю!) Цьомаю) Ох вже ці дівчата, їм би звести когось разом)

Анна Харламова
22.12.2023, 15:15:44

Марина Салывин, Ти повністю права. Вони просто йшли крок за кроком... Зростали... Все сталося тоді, коли мало статися. Тож все правильно та в потрібний час.
На них чекає прекрасне майбутнє. Вони в одне одному знайшли все що може бажати серце. Кохання, коханців та друзів. Це прекрасно. Тепер ще одну парочку треба підштовхнути до дій. І це неодмінно буде. Дякую моя люба за смаколик та емоції!!! Обіймаююю міцно-міцно!!! Цьомики!!!

avatar
Ludmila Ivanitskay
21.12.2023, 22:54:34

Вітаю в завершенням неймовірного роману. Ти розумничка. Бажаю нових ідей, нових романів, подій, щастя, кохання. Ти варта його. Сил, витримки, шалених емоцій, нестримної Музи, легкого пера. ??????

Анна Харламова
22.12.2023, 15:13:23

Ludmila Ivanitskay, Дякую люба за вітання та підтримку!! Мені надзвичайно приємно, що тобі подарувала ця книга гарні емоції.
Моє кохання та щастя завжди зі мною - в серці та душі до мого коханого чоловіка. Він допомагає писати та творити.
До нових книг та історій. Тепер пишу про Джеймса!!! Сподіваюсь ти вже там) Обіймаююю міцно-міцно!!! Мирного неба!!!

avatar
Анна Харламова
21.12.2023, 16:23:11

Сьогодні діє знижка на першу книгу з серії
"Наше спекотне літо" - 10%

avatar
Віра Вікторівна
20.12.2023, 15:29:50

Слім вирішила не тягнути резину і, нарешті, подивитися правді у вічі і прийняти її! А вона така, що не можна відмовлятися від того, що тобі пропонують! Рівно, як і не можна заперечувати те, що відчуваєш! Обоє кохаєте, тож треба цінувати кожну хвилину... кожну мить, яку нам дає Боженько разом! Тішусь за них!) Дякую за продочку, сонце!) Обіймаю тебе міцно! Мирного дня!

Анна Харламова
21.12.2023, 16:21:45

Вера, Тепер вони нічого не будуть тягнути. Лише важливі кроки і майбутнє, щасливе майбутнє до якого вони впевнено крокують.
Однозначно треба цінувати кожну хвилину, яку дарує Бог. Треба кохати і робити свою половинку щасливою - саме це вони будуть робити все життя, а у 80 поцілунки з язиком)))
Дякую моя люба за смаколик та емоції! Обіймаююю міцно-міцно і до сьогодні!!! До хепі енду!!! Мирного дня!!! Цьомики!!!!

avatar
Наталія
21.12.2023, 08:48:45

Ну нарешті сплячий красунчик Слім прокинувся
Він добряче спізнився і заслуговує на відповідне « покарання»
Мммм яка пропозиція і всім зрозуміло що відповідь може бути лише одна
Тепер в них один шлях до мрії «поцілунків у 80»
Дякую Анютка! Натхнення , мирного неба та гарного дня

Анна Харламова
21.12.2023, 16:18:47

Наталія, Ооооо це точно!!! І одразу заціловуватись!!!
Покарання буде тепер кожного дня, ночі... Все життя!!!!
Оооо так!!! Розумашки!!! Слім молодчинка!!! І Ноа як завжди супер!!!
Так, тепер лише щасливе майбутнє і цілунки в 80)
Дякую моя люба за смаколик та емоції! Обіймаююю міцно-міцно і до сьогодні!!! До хепі енду!!! Мирного дня та усіх гараздів моя хороша!!!

avatar
Reader Lana
20.12.2023, 21:06:27

Ммм...."відпочинок" пройшов на всі сто!!!)))) Добре, коли поруч є друзі, які підтримають в біді і порадіють твоєму щастю! Ноа та Слім заслужили на свій персональний рай)))
Дякую, кицюня, за неймовірні емоції ❤️ Посмакувала) Обіймаю і цілую) Бережися, Квіточко!

Анна Харламова
21.12.2023, 16:16:52

Reader Lana, Ще й як!!! На всі сто сто стооооо!!!! В них неймовірна бандочка-любляча-родина!!!
Однозначно!!! Вони заслужили на свій персональний Рай!!! Тепер лише щасливе майбутнє!!!
Дякую моя люба за смаколик та емоції! Обіймаююю міцно-міцно і до сьогодні!!! До хепі енду!!!

avatar
Анна Багирова
20.12.2023, 18:24:39

Отже всі органи у нормі і функціонують добре... дууууже добре!!! А Слім, яка ж розумничка "візьмеш мене за дружину", ну, а що, чого чекати, Ноа ж після аварії, трошки вдарився, тому й приторможений! Але, насправді, він мав намір це зробити ще до аварії. Он і каблучка в кармані так і лежала. Тож тепер "тілі-тілі тісто...")) Дякую тобі, сонечко, за сьогоднішню продочку та чекатиму на продовження з нетерпінням. Обожнюю тебе, люба, і обіймаю міцно. Цьом.))))

Анна Харламова
21.12.2023, 16:15:15

Анна Багирова, Ооооо перевершив самого себе, функціонує ще краще ніж було!!!)
Слім молодець, тепер вона не хоче недосказаностей, тепер немає страхів а лише впевненість бо в неї є саме той, а вона саме та.
Тепер лише щасливе майбутнє та "покарання" хоч кожного дня!!!! Дякую моя люба за смаколик та емоції! Обіймаююю міцно-міцно і до сьогодні!!! До хепі енду!!! цьомики!!!

avatar
Марина Салывин
20.12.2023, 18:03:45

Перевірка функціоналу пройшла на ура)) Дякуючи Ілаю, а то Ноа ще б показав свою невихованість, коли розганяв би друзів) Вау, Слім! Оце так здивувала) І правда, чого чекати, а то хто його знає, скільки Ноа думав чи згадував про важливість цього дійства для дівчат) Ммм, міні-обітниці, я в кайфі!!!)))) Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю!) Я так і подумала, що будуть якісь зворушливі слова, ну і перевірятимуть функціонування органів)

Анна Харламова
21.12.2023, 16:12:21

Марина Салывин, Оооо це правда!!! Все працює ще краще ніж працювало!!!)
Ха-ха Ілай молодчинка, сам напевно вже зголоднів за Саммер)
Слім молодець! Хоче жити зі своїм коханим на повну і діє на всі сто!!! Так само як і Ноа!!! Наздоганяють час і йдуть в щасливе майбутнє!!! Так і має бути. Ці двоє заслуговують на своє щастя!!!
Ммммм я рада, що тобі посмакувала моя люба!!!! Дякую моя люба за смаколик та емоції! Обіймаююю міцно-міцно і до сьогодні!!! До хепі енду!!! Цьом!!!!

avatar
Олена Гушпит
20.12.2023, 17:47:30

Ммммм,любляча родина!!! І Слім!!! Кохана і єдина!!! І їх гаряча,пристрасна ніч!!!
Дякую за проду,люба!!! ❤❤❤

Анна Харламова
21.12.2023, 16:09:07

Олена Гушпит, Оооо так! Все ідеально так як і має бути в цих двох!!! Вони заслужили на своє щастя!!!
Дякую моя люба за смаколик та емоції! Обіймаююю міцно-міцно і до сьогодні!!! До хепі енду!!!

avatar
Iryna
20.12.2023, 14:56:47

Дійсно до такої ідилії бракує маленького янголятка:) Нарешті у наших голуб'ят все добре:)

Анна Харламова
21.12.2023, 16:08:30

Iryna, Мммм таке диво в них неодмінно колись буде!!! Дякую моя люба за смаколик та емоції!!! Обіймаююю міцно-міцно і до сьогодні!!! До хепі енду!!!

avatar
Valentina
20.12.2023, 14:56:09

Дякую!!! Як же все це чудово!!! Дуже за них радію! Все так мило та щемно! Нарешті чорна полоса позаду, а попереду світлі дні! І цілунки у 80, з язиком.))

Анна Харламова
21.12.2023, 16:07:43

Valentina, Оооо так! Все так як має бути - чудово!!!) Мені надзвичайно приємно, що вам так полюбилась ця пара!!! Такі смачні слова, враження Ммм дякую моя люба!!!
Ха-ха так це неодмінно їх очікує у 80)
Дякую моя люба за смаколик та емоції! Обіймаююю міцно-міцно і до сьогодні!!! До хепі енду!!!

avatar
Анна Харламова
20.12.2023, 13:16:12

Запрошую до новинки

"Уроки містера Джеймса".

avatar
Марина Салывин
20.12.2023, 02:40:45

Ураааа! Нарешті це сталося! Слім не дарма не досипала, не доїдала, і не відходила ні на зайву хвилину, а говорила і розказувала все Ноа - це дало свої плоди. Тепер все буде добре. Так раділа за них, що розчулилася разом з усією їхньою родиною. Нарешті поцілунки з відповіддю і солодкі та палкі) Дякую, моя Квіточко! Люблю!) Цьомаю) Відправляй їх вже додому перевіряти, чи дійсно все функціонує як треба)

Анна Харламова
20.12.2023, 13:15:18

Марина Салывин, Так! Так! Так це сталосяяяяяя!!!! Ноа нарешті подивився, заговорив та обійняв свою Слім. Оооо так, вона була завжди поруч і буде поруч назавжди. Одне ціле. Вона з ним говорила він відповідав... Говорили душами. Кохання дало сил і от вони знову п'янко цілуються.
Мммм як приємно знати, що ця глава торкнулась серця та душі!!! Дякую моя люба за смаколик та емоції!!! Смачно!!! Обіймаююю міцно-міцно і до сьогодні!!! Сьогодні буде дещо так, що ти любиш!!!)
Відправляю!!!!) Цьомики!!!!

avatar
Анна Харламова
19.12.2023, 17:24:44

Запрошую до мого телеграм.
Уривки та візуал 18+
https://t.me/+DVFo2AOK1RIwNjNi

avatar
Valentina
19.12.2023, 11:39:07

Дякую!!! Важко уявити емоції та щастя Слім, після всього, що довелося пережити та передувати за ці дні... Я сама аж розчулилася... Нарешті Ноа при тямі! Радію за них! Обіймаю вас Аню, такі позитивні емоції!!!)

Анна Харламова
19.12.2023, 17:24:06

Valentina, Оооо Слім ожила!!! Вона дихає на повні груди і знає, що тепер все буде добре!!! Її Ноа поруч, він обіймає її, дивиться на неї і мріє разом з нею.
Мммм дякую моя люба за такі чуттєві та зворушливі емоції. Це для мене нагорода. Дякую від душі!!! Мммм і я вас обіймаю міцно-міцно навзаєм!!!! Мирного неба!!! До нової глави!!!

avatar
Iryna
19.12.2023, 12:02:56

Емоції переповнюють мене аж до трепету у серці. Яка зворушлива глава, дякую люба, це дивовижно мати стільки люблячих людей:)

Анна Харламова
19.12.2023, 17:22:01

Iryna, Мммм моя хороша, мені надзвичайно приємно, що ця глава торкнулась серця та душі!!! Це дуже важливо для мене. Дякую моя хороша за емоції та теплі слова!!!
Обіймаююю міцно-міцно і до нової глави!!! Цьом!!!

avatar
Reader Lana
19.12.2023, 12:12:55

Надзвичайно зворушливо та хвилююче.....без слів)
Дякую, кицю, за емоції) вони просто неперевершені! Обійняла міцно та поцілувала солодко ♥

Анна Харламова
19.12.2023, 17:20:10

Reader Lana, Мммм мені дуже приємно, що ця глава торкнулась серця!!
Дякую моя люба за смаколик та емоції від цієї пари та глави!!!
Обіймаююю міцно-міцно і до нової глави!!! Мирного вечора!!! Цьомики!!!!

avatar
Анна Багирова
19.12.2023, 14:47:30

Яка ж чудова продочка...Ноа повернувся до своєї Слім! Так зворушливо і хвилююче! Тепер він вже точно піде на поправку!)) Дякую тобі, моя хороша, за сьогоднішню смачну продочку та чекатиму на продовження з нетерпінням. Обіймаю і обожнюю тебе. Цьомаю.))))

Анна Харламова
19.12.2023, 17:18:59

Анна Багирова, Ммммм дякую моя люба за теплі враження від прочитаного!!! Тішусь, що смачно!!!
Однозначно!!! Тепер надолужувати все все всеееее!!! Всі "покарання" та мрії. Все чекає на їхнє щасливе майбутнє!!!
Дякую моя люба за смаколик та емоції!!! Обіймаююю міцно-міцно і до нової глави!!! Мирного неба!!! Цьомаюююю!!!!

avatar
Олена Гушпит
19.12.2023, 14:51:12

Отямився!!! Яка радість!!! А підтримка родини безцінна!!!
Дякую за проду,люба!!! ❤❤❤

Анна Харламова
19.12.2023, 17:17:31

Олена Гушпит, Це велика радість! Слім та Ноа скоро надолужать всі "покарання" та будуть втілювати мрії у життя!!!
Дякую моя люба за смаколик та емоції!!! Обіймаююю міцно-міцно і до нової глави!!!

avatar
Анна Харламова
19.12.2023, 11:20:50

Запрошую до мого телеграм.
Уривки та візуал 18+
https://t.me/+DVFo2AOK1RIwNjNi

avatar
Марина Салывин
19.12.2023, 00:19:23

Найважче це чекати. От і Слім доводиться проходити через це, і чекати свого Ноа. Але він пообіцяв до неї повернутися, значить так і буде. Тим більше, що вони розмовляють, розмовляють душами, а значить вони одне ціле і Ноа чує все і знає, як його чекають. І чекає не тільки Слім, а й Саммер з Ілаєм, і всі друзі. Тішить, що Слім не звинувачує більше себе, а навіть знаходить смішні моменти і жартує трохи. Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю!) Прокидай вже Ноа, а то будуть ще пролежні) Воно їм потрібно?! Правильно, ні)

Анна Харламова
19.12.2023, 11:20:09

Марина Салывин, Ооооооо так!!!! Слім звісно чекатиме скільки потрібно, але треба вже підіймати Ноа попу і шурувати зі Слім додому. Бути щасливими, карати одне одного та йти в щасливе майбутнє!!!
Мммм так і є. Вони одне ціле. Говорять... Чують одне одного душами. Це дає Ноа сил для повернення і він неодмінно вже сьогодні розплющить свої оченята.
Оооо так, це реально дуже добре. Бо вона ні в чому не винна. Дякую моя люба за емоції та тепло. Обіймаююю міцно-міцно і до сьогодні!!! Мирного дня!!! Цьомики!!!

avatar
Reader Lana
18.12.2023, 17:40:00

Ох, читаю і аж мурашки по тілу.....бо дещо таке знайоме,але я в головній ролі((
Все, Ноа, ти вже "відпочив", тепер треба жити по повній і все надолужувати.....чи ти хочеш щоб Слім постійно до тебе бігала?) Нема чого "спати".....вставай і шуруй додому!
Дякую, кицю, за пережиті емоції) Спокійного вечора моє сонечко) Обіймаю міцненько та люблю❤️

Анна Харламова
19.12.2023, 11:17:24

Reader Lana, Мммм приємно, що ця історія до мурашок... Ого!! Нічого собі люба!!!!!....
Однозначно вже "відпочив" пора приймати покарання) Віримо, що Ноа от-от і прокинеться щоб вони зі Слів йшли в щасливе майбутнє!!!
Дякую моя люба за емоції та тепло. Обіймаююю міцно-міцно і до сьогодні!!! Мирного дня!!! Цьомики!!!

Як же вона намагається достукатися до його свідомості, повернути з забуття, адже ще скільки всього в житті разом не відчули, не зробили,не випробували. Та надії на його повернення вона не покидає.
Дякую, Аня за продовження! Чекаю на далі!❤️

Анна Харламова
19.12.2023, 11:15:03

Наталья Русанова, Вона молодчинка, все робить щоб він прокинувся, обійняв та нарешті повернувся з нею додому. В них багато мрій, які неодмінно треба втілити у життя. На них чекає щасливе майбутнє - треба Ноа постаратись і боротись з усіх сил.
Дякую моя люба за підтримку та емоції!!! Обіймаююю міцно-міцно і до сьогодні!!! Мирного дня та усіх гараздів!!!

avatar
Наталія
18.12.2023, 15:06:12

Ох Ноа може уже вистачить мучити свого пупсика Прокидайся вже адже у тебе зі Слім стільки ще планів не виконаних та нездійснених покарань
Сподіваюся що дійсно скоро любляче серце Слім витягне Ноа з цієї темноти
Дякую Анютка! Натхнення, мирного неба над головою, гарного дня та підтримки читачів

Анна Харламова
19.12.2023, 11:12:48

Наталія, Однозначно! Треба прокидатись, обіймати свого Пупсика та йти в щасливе майбутнє. Слім зробить все щоб її красунчик скоро розплющив очі і зацілував її.
Дякую моя люба за емоції та тепло. Обіймаююю міцно-міцно і до сьогодні!!! Мирного дня та усіх гараздів моя хороша!!!

avatar
Анна Багирова
18.12.2023, 14:35:05

Ноа бореться за своє життя, аби пошвидше побачити свого Пупсика! Сподіваюся, що ось-ось і він відкриє очі та побачить біля себе свою сплячу красуню!) Чекатиму на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, моя хороша, за сьогоднішню продочку. Обожнюю тебе, сонечко, і обіймаю міцно-міцно. Цьомаю. ❄️❄️❄️))))

Анна Харламова
19.12.2023, 11:09:50

Анна Багирова, Оооо це точно!!! Дуже поспішає до свого Пупсика. Бореться з усіх сил.
Скоро обійме її міцно і більше ніколи не будуть щось відтягувати. Будуть цінувати час.
Дякую моя люба за смаколик та емоції!!! Обіймаююю міцно-міцно і до сьогодні!!! Мирного дня!!! Цьом -цьом!!!

avatar
Valentina
18.12.2023, 14:03:56

Дякую!!! Так щемно і сумно... Не можу без сліз читати останні глави... Тримайся Слім, у Ноа на жаль там зараз своя боротьба...((

Анна Харламова
19.12.2023, 11:07:55

Valentina, Мммм знаю, знаю люба, що болить за них. Але скоро Ноа впорається! Скоро обійме свого Пупсика.
Оооо як глибоко сказано, це точно. Він зараз бореться з усіх сил.
Дякую моя люба за емоції та тепло. Обіймаююю міцно-міцно і до сьогодні!!! Мирного дня!!!

avatar
Віра Вікторівна
18.12.2023, 12:26:53

Ноа, що ж ти так мучиш свою дівчинку? Прокидайся вже! На тебе чекають! Та ти і сам все прекрасно чуєш! Не вірю, що ні!
''Мені бракує голосу Твого...
Так хочеться сповна його напитись.
Мені бракує погляду твого...
Я хочу в твої очі надивитись.
Мені бракує щастя на губах
Від поцілунків спраглих, зголоднілих.
Мені бракує стогонів в ночах
У пристрасних обіймах самих милих.''
(А. Зотова)
Дякую за продочку, люба!) Сумні вони зараз... Обіймаю до хрускоту!) Мирного дня!

Анна Харламова
19.12.2023, 11:05:52

Вера, Ще й як чує!!! І бореться!!! Ноа неодмінно впорається!!!
Слім чекає, тож мусить як найшвидше обійняти її.
Оооо як чуттєво, гарно та тепло.
Дякую моя люба за емоції які керують!!!
Обіймаююю міцно-міцно і до сьогодні!!! Мирного дня! Цьом!!!

avatar
Олена Гушпит
18.12.2023, 11:46:12

Вона чекає...... На все свій час...!!! Він пообіцяв :"Скоро!!!"!!!
Дякую за проду,люба!!! ❤❤❤

Анна Харламова
18.12.2023, 11:57:36

Олена Гушпит, Любляче серце завжди чекає. І вона дочекається.
Ноа дав слово, тож скоро... Скоро...
Дякую моя люба за підтримку та емоції. Обіймаююю міцно-міцно і до завтра!!!
П.С. а сього містер Джеймс. Мирного дня!!!

avatar
Анна Харламова
18.12.2023, 10:29:18

Запрошую до мого телеграм.
Уривки та візуал 18+
https://t.me/+DVFo2AOK1RIwNjNi

Яке ж горе їх спіткало.( Ну щоб могло б статися з Слім,адже вона не мала дитина,а він так розхвилювався за кермом і от результат.((Та молодий організм і жага до життя та бажання прожити його з нею разом, її підтримка витягнуть його з лап смерті. Вони ще будуть народжувати дітей та радіти життю.
Дякую за проду та чекаю на нову! Гарного продовження вихідного!❤️

Анна Харламова
18.12.2023, 10:28:37

Наталья Русанова, Вони і так багато пережили і це не мало статись, але слизька дорога... І от результат. Бідний Ноа... Бідна Слім... Але ж це два бійці!!! Сильні люди. Неодмінно викарабкається і з цієї ситуації.
Він повернеться до свого Пупсика!!!! Ооооо так багато чого надолужать і йтимуть до свого щасливого майбутнього!!!
Дякую моя люба за емоції, за хвилювання за цю пару та тепло серця!!!
Обіймаююю міцно-міцно і до сьогодні!!! Мирного дня!!!

avatar
Reader Lana
16.12.2023, 08:30:52

Надзвичайно хвилююче.....навіть слова важко підібрати. Але одне знаю точно,Слім не повинна себе звинувачувати.....
Ноа міцний парубок і не для того він так боровся за Слім, щоб тепер відпустити! А своє вони ще надолужать...
Дякую, серденько ♥, за емоції! Обіймаю до хрускоту) Заціловуююю)

Анна Харламова
18.12.2023, 10:25:42

Reader Lana, Знаю моя люба, знаю...
Це точно. Тут немає її провини. І ось це накручування зовсім не в тему.
Ооо однозначно!!! Він бореться!!! Бореться щоб повернутись до своєї коханої.
Як тільки Ноа прокинеться, як тільки набереться сил ойййййй як надолужать все смачне мммм!!! І шуруватимуть у майбутнє!!!
Дякую моя люба за емоції та тепло серця!!! Обіймаююю міцно-міцно і до сьогодні!!! Мирного дня!!! Цьом!!!

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше