1 244
Анотація до книги "Мільйонер з мого минулого"
— Пані Ясю, це наш новий інвестор із Європи, пан Михайло, — представив колега чоловіка, що стояв біля вікна.
Чоловік обернувся. Яся завмерла. Це був він. Ті самі очі, які вона бачила в снігах багато років тому, коли він залишив ту кляту записку. Тільки тепер він не був бідним хлопцем. Перед нею стояв впевнений мільйонер.
— Міша? — ледь чутно прошепотіла вона, забувши про професійну етику.
— Ми знайомі? — його голос став нижчим, але в погляді промайнула іскра впізнавання.
Він ще не знав, що жінка перед ним — та сама дівчинка-підліток, яка бігла за ним у заметіль. І він точно не знав, що саме вона зараз піклується його біологічних доньок, Беллу та Еліну, поки Олександра грає роль «світської левиці».
Чоловік обернувся. Яся завмерла. Це був він. Ті самі очі, які вона бачила в снігах багато років тому, коли він залишив ту кляту записку. Тільки тепер він не був бідним хлопцем. Перед нею стояв впевнений мільйонер.
— Міша? — ледь чутно прошепотіла вона, забувши про професійну етику.
— Ми знайомі? — його голос став нижчим, але в погляді промайнула іскра впізнавання.
Він ще не знав, що жінка перед ним — та сама дівчинка-підліток, яка бігла за ним у заметіль. І він точно не знав, що саме вона зараз піклується його біологічних доньок, Беллу та Еліну, поки Олександра грає роль «світської левиці».
кохання через рокифатальна помилкалітні оповідання 500 градусів
“Океан брехні, давні почуття та розкіш, що приховує страх. Чи зможе Яся врятувати племінниць, поки Олександра грає роль «світської левиці»? Історія, де кожен крок має ціну. Читайте!”
“Уявіть: ви зустрічаєте своє перше кохання через багато років. Але тепер він не бідний хлопець із минулого, а успішний мільйонер. А він навіть не здогадується, ким насправді є жінка перед ним❤️ Це мій фаворит!❤️”
59 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПрекрасна історія, мені сподобалось героїня Яся, вона правда заслуговує на щастя, так дбає про племінниць)))Нехай з Мішою все буде добре та щастя їм)))
Стільки емоцій викликає книга, сподобалось ♥️♥️♥️
Дуже драматична і динамічна історія!)))
Вень Чжулун, Дякую Вам❤️❤️❤️
Який закручений сюжет і несподівана розв’язка! Дуже цікаво!❤️❤️❤️
Лана Нова, Дякую дякую Вам, рада що сподобалось❤️❤️❤️
Обожнюю такі історії! дуже дякую! реально дуже цікаво та атмосферно! вау!
Kvitka Teya, Дякую Вам. дуже приємно❤️❤️❤️
Завжди цікаво, коли знав одну людину, а потім вона стає іншою)) ❤️
Лана Нова, ❤️❤️❤️
Треба і собі такого колишнього, ха-ха ❤️
Вітаю вас із завершенням книги ✨ я ще не встигла прочитати цю історію повністю, але обов’язково знайду час ❤️
Svitlana Anosova, Дякую вам за підтримку, дуже варто дочитувати цю книгу✨✨✨❤️
✨✨✨ Вітаю з завершенням книги! Бажаю багато читачів!
Аліна Шапошник (Аліса Кін), Дякую Вам щиро✨✨✨
❤️ в підтримку автора, підписалась на вас і буду вдячна взаємності ✨❤️
Солеста Бескид, Дякую Вам, я теж підписалась до Вас❤️❤️❤️
Вітаю з завершенням неймовірної книги.♥️
Еллі Мун, Дякую щиро люба❤️❤️❤️
Вітаю з фіналом (◍•ᴗ•◍)✧*。
Кіт Анатолій, Дякую Вам❤️
Вітаю із завершенням! Гарна історія!
Анна Пономар, Дякую сонечно, дуже приємно❤️❤️❤️
Дуже цікава й емоційна історія)
Лада Короп, Дякую Тобі щиро❤️❤️❤️
Можно зрозуміти Олега що збрехала йому стерва Олександра та зіпсувала йому життя, але не мав право стріляти в неї...сподіваюсь вона виживе...бідна Еліна що вона все бачила та чуда що вона не донька Олега
Торія Ліра, ❤️❤️❤️
Трохи егоїстична панянка. А з іншого боку кожен обирає свій шлях і життя. І іноді єгоїзм це не так погано. Мати свою мету і йти до неї
Еллі Мун, Згодна з Тобою, кожна людина обирає як йому йти по життю, Олександра така і її хочеться щастя, дякую щиро за відгук)))
Олександра - егоїстична особа, але теж хоче собі щастя. Яся така ніжна і мила.
Лана Сетман, Згодна, кожна людина хоче відчути щастя, це право кожного, дякую щиро за відгук❤️❤️❤️Далі буде цікавіше❤️❤️❤️
Я теж засуджую Олександру, яка тільки про красиве життя думає, поки її сестра опікується племінницями. Хочеться Ясі шматочок щастя з Мишком).
Олена Лук, Дякую Вам щиро за відгук, я з Вами 100 відсотків згодна❤️❤️❤️Завітайте ще❤️❤️❤️
Мені не подобається Олександра...її начхати на доньок а Яся її сестра стала для них як матір, вона молодчинка, хочу щоб буда с Мішей)))
Торія Ліра, Дякую за відгук)))
Чудово. Додав у бібліотеку ❤️✨❤️
Містер Чілл, Дякую щиро❤️✨❤️
Яся дуже любить обох дівчаток, впевнена, що вона їм допоможе)
Ларія Ковальська, Згодна, вона їх любить як рідна мати і турбується про них❣️❣️❣️
Чекаю продовження)))
Вень Чжулун, ❤️❤️❤️
Захопливий сюжет ♥️♥️♥️
Лана Сетман, Згодна, дякую за підтримку❣️❣️❣️
Сестри, а зовсім різні, одна прагне легкого розкішного життя, а інша дбає про її доньок..
Ларія Ковальська, Згодна з Вами, дякую щиро за відгук, далі буде цікавіше ❤️❤️❤️
Круто! Чекаю продовження)))
Вень Чжулун, Дякую люба, продовження вже є, читаємо там цікавіше☺️❤️✨
Ого, ось це поворот! Такі зустрічі через роки я просто обожнюю. Особливо коли один із героїв навіть не здогадується, хто стоїть перед ним насправді. А той факт, що Яся зараз піклується про його доньок, додає історії ще більше інтриги. Уже хочеться побачити момент, коли всі карти будуть розкриті. Відчуваю, що попереду буде дуже багато емоцій!
Кейт Лорен, Дякую Вам щиро, рада що Вам сподобалось❤️❤️❤️Читаємо вже є продовження, там все цікавіше❤️
Дуже цікаво❤️ Успіхів книжці❤️
Ксенія Кова, Дякую щиро, приємного читання❤️❤️☺️
Хай Олександра своїх дітей народжує, а не береться за чужих
Віккі Грант, успіхів авм!
Навіть не знаю, що сказати... Емоції на межі. Це саме те, чого я шукала у книзі. Продовжуйте творити!
Ася Рей, Дякую Тобі сонечко, буду далі творити та дивувати❤️❤️❤️☺️
Гарна ліня історія, успіхів ♥️♥️♥️
Лана Сетман, Дякую Тобі щиро, дуже приємно❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою. Та чудовою літньою історією ♥️
Еллі Мун, Дякую люба за підтримку❤️❤️❤️
Вітаю Вас)))Ось це літня історія обіцяє бути цікавим, буду читати. Інтригуючий сюжет)))
Макс, Приємного Вам читання, чекаю Ваші враження❤️❤️❤️
Вітаю з прекрасною новинкою)))Чудова обкладинка)))
Олена Кіракосян, Щиро дякую, дуже приємно❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою)))
Руся, Щиро дякую❤️❤️❤️
З новиночкою❤️
Олена Родан, Щиро дякую❤️❤️❤️☺️
Успіхів книзі♥️♥️♥️
Lena Sich, Дякую щиро, дуже приємно❤️❤️❤️
Вітаю Вас з новинкою))) Успіху книзі)))
Ika Bila, Дякую Вам за побажання❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою) ❤️❤️❤️
Хельга Сонячна, Дякую щиро, дуже приємно❤️❤️❤️
Вітаю✨Успіхів новинці✨
Василенко Сергій, Дякую Вам ха побажання✨✨✨
Вітаю з новинкою)))
Олена Ранцева, Дякую щиро за підтримку✨✨
Вітаю з новинкою ❤️ Успіхів ✨
Лана Жулінська, Дякую Вам за підтримку❤️❤️✨
З новинкою і успіхів.
Лана Сетман, Дякую Тобі люба❤️❤️♥️
О, вітаю з новинкою, успіху книзі і натхнення автору!
Катерина Воронцова, Щиро дякую Вам❤️❤️♥️
Вітаю з новинкою!
Вам натхнення! Книзі успіху!
Андрій Казкар, Дякую за приємний відгук❤️❤️♥️
Вітаю з новинкою ♥️
Кіт Анатолій, Дякую Вам❤️❤️♥️
Вітаю з новинкою!!!
Елія Еванс, Дякую щиро❤️❤️♥️
вітаю з новинкою)
Соланж Седу, Щиро дякую❤️❤️♥️
Дуже драматично!
Вень Чжулун, Рада що Вам сподобалось❤️❤️♥️
Вітаю з новинкою)
Вень Чжулун, Щиро дякую❤️❤️♥️
Який драматичний сюжет! Читається на одному подиху. Бажаю натхнення автору — нехай кожна глава викликає у читачів стільки ж переживань, скільки перші сторінки!
Ася Рей, Дякую щиро люба за приємний відгук❤️❤️♥️
Вітаю з новинкою)
Лада Короп, Щиро дякую дорогенька, дуже приємно❤️❤️♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати