Кохана для чужинця
124 476
Букнет Фентезі Кохана для чужинця

Кохана для чужинця

Кристина Асецька
Повний текст · 210 стор.
327
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 616
Анотація до книги "Кохана для чужинця"
Вороги захопили столицю, а разом з містом і принцесу. В одну мить вона втратила все: королівство, батька, владу, й навіть не здогадувалася, що сталося з її коханим. Від загрози несподівано рятує чужинець. Мовчазний. Загадковий. Небезпечний. Аріелла боїться почути ціну, яку він забажає за своє заступництво.
Зміст книги: 40 глав
Глава 1
Глава 2
Глава 3
Глава 4
Глава 5
Глава 6
Глава 7
Глава 8
Глава 9
Глава 10
Глава 11
Глава 12
Глава 13
Глава 14
Глава 15
Глава 16
Глава 17
Глава 18
Глава 19
Глава 20
Глава 21
Глава 22
Глава 23
Глава 24
Глава 25
Глава 26
Глава 27
Глава 28
Глава 29
Глава 30
Глава 31
Глава 32
Глава 33
Глава 34
Глава 35
Глава 36
Глава 37
Глава 38
Глава 39
Епілог

616 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Багирова
30.06.2023, 09:47:11

Скільки ж вони будуть тут? Що їм робити далі? Чим це закінчиться? Чекатиму на продовження. Дякую вам за продочку, люба.))))

Анна Багирова, Зараз головне, що вони змогли втекти. Потрібно, щоб Седрік прийшов до тями, а тоді складатимуть новий план. Дякую, зірочко, за коментар!

avatar
Таня Толчин
30.06.2023, 09:29:05

І що ж вони далі робитимуть? Цікаво, чи є спосіб забрати в короля ту гидоту?

Таня Толчин, Вони шукатимуть спосіб. Зараз хоча б вони змогли втекти. Дякую за коментар!

avatar
Олена Гушпит
29.06.2023, 14:44:36

Коли небезпека тисне в п'яти,то не до реверансів...!!!
І справді,куди вони поїдуть...???
Дякую за проду!!! ❤❤❤

Олена Гушпит, Аріеллі довелося пожертвувати сукнею. Завтра дізнаємося, що запропонує Еліан. Дякую за коментар!

Темна сила здається повністю заволоділа Норбертом! Провокує його на необдумані жахливі вчинки. Єдина радість, що таки змогли втекти. Аріела, Холдер та Еліан врятували Седріка. Норберт, випиваючи магію Седріка таки зміг зупинитися, хлопець живий. Аріела змогла заблокувати власну магію. Але куди ж їдуть втікачі?

Людмила Азорская, Зараз для них головне втекти подалі від палацу. Завтра дізнаємося, що вони задумали. Дякую за коментар!

Так, вибралися за межі замку, тепер треба якнайшвидше десь заховатися, щоб Норберт їх не знайшов. Уявляю, як він розлютиться! Дякую! Цікаво!

Лариса Бондарчук, Він дуже розлютиться. Сподіватимемося, Еліан знайде безпечне місце. Дякую за коментар!

avatar
Анна Багирова
29.06.2023, 09:58:08

Чи не наздожене їх Норберт??! А їдуть куди?? Може в замок Еліана, чи там буде теж небезпечно???)) Дякую, сонечко, за сьогоднішню продочку та чекатиму на продовження з нетерпінням.))

Анна Багирова, Гадаю замок Еліана - це перше місце, де шукатиме Норберт. Завтра дізнаємося, де вони вирішили заховатися. Дякую, люба, за коментар!

avatar
Анна Иващук
29.06.2023, 09:56:13

Супер! Лишень би брата ще врятувати...

Анна Иващук, Вони спробують. Дякую за коментар!

avatar
Юлія Компанец
29.06.2023, 09:21:33

Добре що втекли ,як що війшло а от то що королева мати і щє інший маги в королівство залишилися цє погано!Королева як що немає магії так може не постраждати а от маги?

Юлія Компанец, Королева володіє магією. Сподіватимемося, Норберт до неї не дістанеться. Дякую за коментар!

avatar
Таня Толчин
29.06.2023, 09:17:57

Цікаво, де саме вони сховаються від Норберта? Схоже, король збожеволів((

Таня Толчин, Аріеллі теж цікаво. Вона розгублена і не знає, що робити. Дякую за коментар!

avatar
Олена Гушпит
28.06.2023, 17:13:57

Норберт точно збожеволів...!!!
А Еліан прийшов з....Холдером...???
Дякую за проду!!! ❤❤❤

Олена Гушпит, У Еліана не було вибору. Так само, як і Холдера. Дякую за коментар!

Тепер Еліан та Холдер разом? Так, їм треба співпрацювати, щоб перемогти Норберта. Бідний Седрік, сподіваюся, з ним все буде добре. Дякую!!!

Лариса Бондарчук, У них не залишилося вибору. Мусять терпіти одне одного. Дякую за коментар!

avatar
Анна Багирова
28.06.2023, 11:39:25

Нічого собі, як розгортаються події. Чи встигнуть втекти??! Хвилююче! Норберт вже не людина!!!)) Дякую тобі, сонечко, за сьогоднішню продочку. З нетерпінням буду чекати на продовження.))))

Анна Багирова, Норберт людина, тільки засліплений пітьмою. Вони спробують втекти, сподіватимемося у них вийде. Дякую за коментар!

avatar
Анна Иващук
28.06.2023, 11:25:48

Просто немає слів... оце братик(((

Анна Иващук, Зараз він себе не контролює. Дякую за коментар!

avatar
Світлана Корх
28.06.2023, 11:04:22

Сподіваюся Седрік одужає. Вони зможуть втекти

Світлана Корх, Принаймні Седрік живий і це не може не тішити. Аріелла сподівається на його видужання. Дякую за коментар!

avatar
Таня Толчин
28.06.2023, 09:21:59

Сподіваюся, втечуть! Седріка шкода((

Таня Толчин, Вони спробують. Дякую за коментар!

Я бачу Аріелу з Холдером. Так. Вони істинна пара. І векях тому підтвердження. Магічно поєднані долі. А Еліан - вірний лицар, завжди напоготові, рятує Аріелу від неприємностей. От чомусь недає спокою магія Норберта. Ота демонічна чорнота, що прагне магії. Її неможливо зупинити. Дивна доля. І Норберт, і Аріела знаходяться під впливом, чужа магія ними керує. Кожен мав свої причини впустити чужу магію. Все дуже заплуталося. Незрозуміло, хто друг і як правильно вчинити. З часом усе стане на свої місця.

Людмила Азорская, У цій ситуації Аріелла кинула виклик істинності, магії та долі. Яка ж це істинність, якщо вона не кохає Холдера? Побачимо, чи зміняться її почуття у майбутньому. Норберт сам накликав на себе біду, проте він не знав, що такі будуть наслідки. Він хотів врятувати королівство. Згодом все й справді стане на свої місця. Дякую за коментар!

avatar
Олена Гушпит
27.06.2023, 19:46:51

Норберт що,з глузду з'їхав...??? Чи це та нечисть,що в ньому,так йому дах зносить...??? Ото халепа!!!...
Дякую за проду!!! ❤❤❤

Олена Гушпит, Норберт себе не контролює, йому потрібна допомога. Дякую за коментар!

avatar
Анна Багирова
27.06.2023, 16:24:33

Халепа...це вже безжальний монстр, а не брат!!! Щось я дуже хвилююся за Аріеллу!!!) Що тепер буде? Холдер ж має відчувати цю небезпеку!)) Чекатиму на продовження з нетерпінням. Дякую, люба, за сьогоднішню хвилюючу продочку.))))

Анна Багирова, Холдер відчув би, якби Аріелла виснажилися. Цього не сталося, вона поки не поранена, тому навряд чи він щось відчує. Дякую, люба, за коментар!

avatar
Оксана Проник
27.06.2023, 14:50:57

І тут Аріеллі не пощастило. Крім того що потрібно вибирати між чоловіками, то ще тепер кого рятувати з братів! Дуже її шкода. Надіюся на краще! Що вихід знайдеться!

Оксана Проник, Знайдеться. Звісно, доведеться діяти радикально, але у неї не залишилося вибору! Дякую за коментар!

avatar
Анна Иващук
27.06.2023, 09:36:14

Ти дивись як розходився, недобратик!!! Диявольський прислужник.

Анна Иващук, Пітьма застелила йому очі й затьмарила розум. Дякую за коментар!

Ого! Це не Норберт, це його вустами говорить та чорна магія, що в ньому! Щось треба робити! Дякую за цікаве продовження!

Лариса Бондарчук, Його треба рятувати. Дякую за коментар!

avatar
Світлана Корх
27.06.2023, 09:15:22

Норберт геть уже здурів! Можливо це він розказав ворогам про тунель. Думав, що всі загинуть, а він залишиться єдиним спадкоємцем

Світлана Корх, Він і так був законним спадкоємецем трону. Зараз він себе не зовсім контролює. Дякую за коментар!

avatar
Таня Толчин
27.06.2023, 09:15:02

Норберту геть дах знесло!!!(( Добре, що Аріелла зуміла захиститися!

Таня Толчин, Так, він себе не зовсім контролює. Дякую за коментар!

avatar
Юлия Волкова
26.06.2023, 21:52:36

Дуже хочеться вже розв'язки цього трикутника)) Принцеса дуже молода і наївна, тому їй так подобається ця пристрасть та емоційність з Еліаном))) І вона воліє бути з ним))

Юлия Волкова, Еліан запалює у її серці вогонь одним поглядом, натомість від дотиків Холдера не виникає жодної іскри. Побачимо, чи Еліан не спіткнеться, а Холдер не знайде ключа до її серця. Дякую за коментар!

Аріелла повинна зробити так, як хоче сама, а не як їй вказують інші! От і все. Кохає Еліана - хай бореться за нього і своє щастя. Я за того, кого вибере принцеса, а Холдер чи Еліан - їй підкаже серце. Дякую.

Лариса Бондарчук, Краще і не скажеш. Дякую за коментар!

avatar
Устина Цаль
26.06.2023, 12:33:14

Якщо чесно, я вже мало розумію, що в цій ситуації краще) Про те, що справді відчуває Холдер, ми не знаємо. Про те, як бути з вікяхом, не знаємо. Про те, як розірвання заручин з Холдером вплине на геополітику, можемо лише припускати.
Так, з коханим, звісно, краще. Але що це за кохання в Аріелли і Еліана таке? Він думає тільки як позатискати її в темних кутках. Вона взагалі не думає ні про що, крім нього. Ні про своє майбутнє (стати просто дружиною лорда, народити дітей-слабких магів), ні про державні справи, ні про порятунок брата... Засліплена коханням? Я б сказала, закоханістю, а не коханням. Бо кохання, воно трохи інше, кохання - це не лише пристрасть і необдумані вчинки, кохання - це ще й бажання захистити, зробити все так, як буде якнайкраще для коханої людини...
Хоча, з іншого боку, Холдер теж поводиться якось пасивно. От би закинув її на плече, пригримнув, сказав, що вона буде лише його, начистив би пику Еліану, тоді я б за нього вболівала сильніше))

Устина Цаль, Аріелла думає про своє майбутнє. Вона не прагне влади. Тихе сімейне життя з коханим її цілком влаштовує. Вона не хоче заміж за нелюба навіть зважаючи на майбутніх дітей, сильних магів, що народяться від їхнього союзу. За Норберта вона хвилюється і хоче допомогти, шукає спосіб.
Холдер поводить так, наче чекає, коли спіткнеться Еліан, щоб підставити своє плече Аріеллі для сліз. Тут скоріше Еліан начистить йому пику. Холдер надто пасивний і пливе за течією, у той час, як Еліан намагається змінити цю течію. Дякую, люба, за коментар!

avatar
Світлана Корх
26.06.2023, 11:34:14

Еліан не вселяє довіри. Холдер буде більш надійний у житті. Але серцю не накажеш

Світлана Корх, Так, з Холдером спокійно, а з Еліаном живеш, як на вулкані. Серце Аріелли вже обрало, побачимо, чи вона його послухає. Дякую за коментар!

avatar
Анна Иващук
26.06.2023, 11:28:31

Холдер розтопить кригу, йому треба шанс!!!!!!!

Анна Иващук, Він топить з моменту їхнього знайомства. Поки погано виходить. Холдер матиме шанс, побачимо, чи він його не змарнує. Дякую за коментар!

avatar
Анна Иващук
26.06.2023, 11:27:10

Холдер!!!!!!!!!!

Анна Иващук, На жаль, Аріелла вважає інакше. Може ще передумає. Дякую за коментар!

avatar
Анна Багирова
26.06.2023, 10:13:47

Можливо Аріелла й пошкодує, якщо буде з Еліаном, але як можна лягати в ліжко з н-е-к-о-х-а-н-и-м????? Це ж просто нонсенс!!! Фууу...уявила ту картину, де руки Холдера торкаються Аріелли, він же не буде просто дивитися на неї!!! Ні й ще раз ні!!! З Еліаном вона щаслива і нехай то буде (можливо) й коротке щастя, але з коханим!!! От мені цікаво, ті, хто пишуть, що Аріелла має бути з Холдером, самі змогли б бути з нелюбом???)) Дякую вам, люба, за сьогоднішню продочку та чекатиму на продовження.))))

Анна Багирова, Аріелла теж не бачить себе з кимось іншим, крім Еліана. Їм ще то щастя треба здобути, практично вигризти зубами. Весь світ проти їхніх стосунків, тому легко точно не буде. Холдер гідний чоловік, але, на жаль, поки некоханий. Дякую, люба, за емоційний коментар!

avatar
Олена Гушпит
26.06.2023, 08:12:40

Ірма мудра жінка!!! І зі сторони краще бачить те,чого не бачить засліплена коханням Аріелла!!! І розуміє,що та потім шкодуватиме через необдуманість вчинків...!!!
Я - за Холдера!!! Він ні разу не тиснув на Аріеллу,хоча був в своєму праві!!! А обіймав відвертіше.... Так вони ж - наречені,майже подружжя...!!! А Еліан постійно тішить своє его,не дбаючи про її репутацію,як чужої нареченої та принцеси...!!!
Дякую за проду!!! ❤❤❤

Показати 3 відповіді

Олена Гушпит, Тільки офіційно. Аріелла погодилася вийти заміж за Еліана, навіть його каблучку прийняла. От він і вважає її своєю. Звісно, йому варто поводитися стриманіше, але важко стримуватися, коли між ними так іскрить.

avatar
Юлія Компанец
26.06.2023, 08:52:56

Елиан ій точно не підходить,бо поводиться як з повією і думає що вона вже жінка ,хай згадає дівчисько з якої ситуації ії урятували і по чьий віни (частково по її)коли ії підставила кузина і хто врятував а то могла грити ліжко старого короля!

Показати 3 відповіді

Юлія Компанец, Може бути і таке, зрештою придворного мага магія відкинула, коли він спробував розірвати вікях. Насправді, вікях дещо складніше, ніж гадає Аріелла.

avatar
Таня Толчин
26.06.2023, 09:11:50

Як то кажуть, серцю не звелиш... Але ми ще не знаємо, які насправді мотиви у Холдера...

Таня Толчин, Можемо припустити, що він і справді її кохає. Аріелла вийде за нього заміж і мріятиме про Еліана. Не думаю, що Холдер на таке заслуговує. Він гідний дівчини, яка кохатиме його всім серцем. Дякую за коментар!

avatar
Олена Гушпит
25.06.2023, 18:01:11

В цій ситуації найбільше жаль Холдера і.....Аріеллу...!!! Його- бо вона ним нехтує,та й він в чужій країні...!!! А її...бо вона між двома чоловіками,як на роздоріжжі...!!! Обов'язок одна,серце - друга...!!! Будь мудра і дай план...!!!
Дякую за проду!!! ❤❤❤

Олена Гушпит, Вони ж спланували після підписання перемир'я допомогти Холдеру втекти на Батьківщину і спробувати розірвати вікях. Одного чоловіка Аріалла кохає, а до іншого відчуває вдячність. Дякую за коментар!

О! Який Еліан молодець! Стримав своє бажання, і стримав принцесу навіть. Хай уже буде весілля! А то шкода їх обох, кохають, але не можуть бути разом. Дякую.

Лариса Бондарчук, До весілля, на жаль, ще далеко. Заручини не скасовані, вікях не знищено. Дякую за коментар!

avatar
Світлана Корх
25.06.2023, 12:27:50

Не думала, що Еліан скаже такі слова. Здивував

Світлана Корх, Йому варто було спочатку відверто поговорити з Аріеллою, а не душитися ревнощами. Добре, що тепер він це усвідомив. Дякую за коментар!

avatar
Анна Багирова
25.06.2023, 11:44:26

Як я не люблю цих трикутників!!! А ще бісить ця дуенья, чи не забагато вона бере на себе? Поводиться неначе мати! Вона і в шлюбну ніч буде присутня? Свічку триматиме? Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую, сонечко, за продочку.))))

Анна Багирова, Ця книга якраз про любовний трикутник:) Дуенья виконує свою роботу. Вона хвилюється за свою підопічну. Дякую, зірочко, за коментар!

Викрутилися! От же ж халепа і з коханням і з весіллям. Аріелі треба щось вирішувати. Але що зробиш, коли потрібно виходити за некоханого. Ще й векях, який неможливо розірвати. Почуттів же немає. Як може бути сумісна магія без почуттів?

Людмила Азорская, Магія сумісна, емоційний зв'язок був і утворився вікях. Аріелла сподівається, що до весілля не дійде й одразу після підписання перемир'я, вона розірве вікях. Дякую за коментар!

avatar
Таня Толчин
25.06.2023, 10:37:55

Знову Холдер завадив)))) так і ходить слідом за принцесою!)

Таня Толчин, Він відчув, чим вона займається:) Дякую за коментар!

avatar
Світлана Корх
24.06.2023, 17:33:28

Якби Еліан справді кохав, то він не піддавався б своїй хіті. А чекав коли вона стане його нареченою або дружиною. Своїми діями він ще більше її обезчещує

Світлана Корх, Вона вже його наречена, щоправда неофіційно. Аріелла сама дозволяє ці вільності. Крім того, попереду у них ще спроба знищити вікях, а її, на жаль, потрібно зробити до весілля. Дякую за коментар!

Оооо! Який чуттєвий розділ! Але, думаю, в комірчині не личить принцесу затискати))) Еліан сам зупиниться! Якщо справді кохає.
Дякую!

Лариса Бондарчук, Звісно не личить. Не стримався. Дякую за коментар!

avatar
Анна Багирова
24.06.2023, 10:07:02

Еліан на межі...між ними вже не іскрить, а палає!) Скоріше за все Холдер завадить !)) Дякую, люба, за сьогоднішню продочку. З нетерпінням чекатиму на продовження.))))

Анна Багирова, Можливо і завадить, емоції Аріелли не можуть залишитися непоміченими. Дякую, сонечко, за коментар!

Боюся, що не встигнуть! Холдер відчуває те саме, що і Аріела! Їх бажання і страхи - це його бажання і страхи. Кожного разу, коли Аріела намагалася розірвати векях, він знав про це і з ким саме робить. Коли Норберт мало не вбив сестру, Холдер також мало не помер. І звісно, пристрасть не може бути не помічена та не знешкоджена!!!

Людмила Азорская, Звісно Холдер відчує. Побачимо чи зможе їх знайти. Дякую за коментар!

avatar
Анна Иващук
24.06.2023, 13:26:03

Ні-ні-ні!!!!!! Хочу Холдера поруч з нею!!!!))))))))

Анна Иващук, На жаль, Аріелла поки цього не хоче. Можливо згодом її бажання зміниться. Дякую за коментар!

avatar
Koten
24.06.2023, 10:02:14

А мені Еліан вкрай огидний! Може і є питання щодо Холдера, але не Еліан. Це не той чоловік, який їй потрібен, шкода що вона це не розуміє, бо засліплена.

Koten, Будемо сподіватися, що вона прозріє. Зрештою, попереду події, які змінять все. Дякую за коментар!

avatar
Олена Гушпит
24.06.2023, 09:40:23

І це ...кохання...??? Втоптати її репутацію ще глибше в бруд...!!! Затягнути в комірчину,бо йому свербить...!!! І вона хоче ТАКОГО першого разу...??? Дурепа!!!...Фуууу....!!! Ніііі,Холдер би так не вчинив...!!!
Дякую за проду!!! ❤❤❤

Олена Гушпит, Її репутація і так у бруді. Еліан скучив, вони ж фактично не бачилися ті дні й дозволяє собі зайве. Дякую за коментар!

avatar
Nata Bond
24.06.2023, 09:35:26

Надіюсь,що ні. Здається,тут не все так однозначно

Nata Bond, Сподіватимемося, що пристрасть не засліпить їм очі. Дякую за коментар!

avatar
Устина Цаль
24.06.2023, 09:27:02

Невже це станеться?((
Ох, не знаю як кому, а мені поведінка Еліана вкрай не подобається... Чоловік, який кохає, а не просто керується пристрастю, здатен потерпіти до того часу, коли кохана вже остаточно буде його.
Дякую за главу)

Устина Цаль, Повністю згідна. Еліан терпів півроку, тому не знаю, чи він перейде тонку межу. Тісна комірчина точно не для Аріелли. Дякую за коментар!

avatar
Таня Толчин
24.06.2023, 09:15:58

Ого! Невже, нарешті, вони це зроблять?) Може після цього векях зникне?)

Таня Толчин, Може і зникне, але не знаю, чи вони наважуться. Дякую за коментар!

avatar
Світлана Корх
23.06.2023, 22:35:56

Чому не дозволено мати багато чоловіків? Вийшла б за двох одразу і нікого б не образила ;-))))

Світлана Корх, І сама була б нещасна. Вона залишиться з одним чоловіком. Дякую за коментар!

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше