Кохана для чужинця
124 558
Букнет Фентезі Кохана для чужинця

Кохана для чужинця

Кристина Асецька
Повний текст · 210 стор.
327
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 616
Анотація до книги "Кохана для чужинця"
Вороги захопили столицю, а разом з містом і принцесу. В одну мить вона втратила все: королівство, батька, владу, й навіть не здогадувалася, що сталося з її коханим. Від загрози несподівано рятує чужинець. Мовчазний. Загадковий. Небезпечний. Аріелла боїться почути ціну, яку він забажає за своє заступництво.
Зміст книги: 40 глав
Глава 1
Глава 2
Глава 3
Глава 4
Глава 5
Глава 6
Глава 7
Глава 8
Глава 9
Глава 10
Глава 11
Глава 12
Глава 13
Глава 14
Глава 15
Глава 16
Глава 17
Глава 18
Глава 19
Глава 20
Глава 21
Глава 22
Глава 23
Глава 24
Глава 25
Глава 26
Глава 27
Глава 28
Глава 29
Глава 30
Глава 31
Глава 32
Глава 33
Глава 34
Глава 35
Глава 36
Глава 37
Глава 38
Глава 39
Епілог

616 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Koten
16.06.2023, 09:35:49

Помідорами кидатись-це не моє. Але думаю, що якось тупо взагалі. Дуже неприємний осад залишився саме після цієї глави.

Koten, Аріеллу можна зрозуміти. Вона давно кохає Еліана, навіть збиралася за нього заміж. Ці почуття не зникли за місяць чи через його негідні вчинки. Навіть інший чоловік, здавалося б ідеальний у всьому, не може знищити ці почуття. Її кохання сліпе. Вона кохає його попри все. На щастя, кохають не тільки ідеальних, а то більшість людей залишалися б самотніми. Сподіватимемося, Аріелла не обпечеться. Дякую за коментар!

avatar
Юлия Волкова
15.06.2023, 13:32:49

Дуже цікава історія, але хочеться більші глави))) от так на самому цікавому....

Юлия Волкова, Розмір глав стандартний при щоденному оновленні. Подивлюся, можливо зможу робити їх більшими. Дякую за похвалу цієї історії!

Ой, який молодець! Але чому так упевнено казав про одруження? Дуже цікаво! Дякую!

Лариса Бондарчук, Щоб спровадити Лінсі він міг сказати будь-що. Або ж для себе вже щось вирішив. Він завжди був нетерплячий та запальний. Дякую за коментар!

avatar
Таня Толчин
15.06.2023, 09:49:38

Ну то вже хай поцілує, нарешті!!) Так, Еліан не святий, але я впевнена, що кохає Аріеллу

Таня Толчин, Він і сам хоче поцілувати Аріеллу, але тепер вона вагається, після почутого та побаченого. Дякую, люба, за коментар!

avatar
Анна Багирова
15.06.2023, 11:11:33

Мдааа, Еліан продовжує розчаровувати! Отже він все-таки не вперше розважався з Лінсі і зараз вона прийшла, бо він запросив "на чай", дуже дивне у нього кохання до Аріелли - "я тебе так кохаю, що буду мати інтим з іншою, але кохаю я тебе!!!!" Сміхота!) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую, сонце, за сьогоднішню продочку.))))

Анна Багирова, Еліан запросив Лінсі "на чай" вперше. Вирішив розпочати життя без Аріелли, яка готується до шлюбу з іншим. Тепер, коли він знає правду, то відмовився від стосунків з Лінсі, але побачимо, чи вона так легко відступиться. Дякую, зірочко, за коментар!

avatar
Олена Гушпит
15.06.2023, 10:36:37

І чому я йому не вірю...??? "Не тільки..."...!!! Не встиг з одної...,і вже бігом до другої...!!! Як зручно оправдовуватися...!!! Хто зрадив раз...,тому довіри немає...!!! На чому зупинився,на тому і зупиніться...!!!
Дякую за проду!!! ❤❤❤ Може я і дуже категорична,але Еліан розчарував...!!! Що Аріелла ще в ньому шукає...???...

Олена Гушпит, Він не зраджував Аріеллу. Вона ж заручена з іншим. Еліан просто намагався її забути і почати життя з початку. Аріелла нічого в ньому не шукає, але вона не може наказати своєму серцю кого кохати. Дякую за коментар!

avatar
Татьяна Гузенко
15.06.2023, 09:39:41

Ох, а Еліан бісить дедалі більше. Не пересвідчився напевно, що кохана мертва, а вже почав зловживати алкоголем і шукати втіху в обіймах інших жінок. "Я наробив помилок, вибач мені"- все так просто. " Я запросив Ліндсі, щоб розважитись, а тепер передумав, тому пішла геть"- це огидно, а вона, між іншим, теж знатна дама. На мій погляд, цей чоловік не здатний на справжнє кохання, бо не поважає жінок в принципі.

Показати 3 відповіді

Олена Гушпит, Він ще не став на шлях виправлення:)

Ох, невже Еліан має справжні почуття до Аріели? Як же хочеться вірити у це. А ще сподіваюся, що цього достатньо для розірвання векяха. Проте чомусь підкрадається думка, що взагалі не варто нічого змінювати. З одного боку думаю, що нічого не вийде із затії. А з іншого вважаю, що така доля. Що саме з Холдером Аріела буде насправді щаслива. А місія Еліана - захищати і рятувати принцесу.

Людмила Азорская, Почуття Еліана щирі. Не знаю, чи зможе Аріелла бути щасливою з нелюбом. Але, можливо Еліан і справді виконає свою місію і зникне з її життя. Дякую за коментар!

avatar
Ольга Курок
15.06.2023, 09:14:24

І тепер коли вони з'ясували всі обставини, то я думаю Еліан її не відпустить.

Ольга Курок, Не відпустить, але і Холдер так просто її не віддасть.

avatar
Ольга Курок
15.06.2023, 09:06:35

Виходить Герберт знав про почуття сестри до Еліана, бо саме він підстроїв кінну прогулку?

Ольга Курок, Знав. Йому було не складно з'ясувати ім'я обранця сестри. Дякую за коментар!

Ох, як же гарно! Все ж Еліан вірить Аріелі, сподівається бути із нею. Закохане серце лине до коханої. Він спочатку був якийсь відсторонений, холодний, але істинні почуття зобразити неможливо. Еліан це зрозумів і почуття захопили у полон обох. Але чи достатньо буде емоцій Аріели, щоб розірвати той векях? Боюся що ні ...

Людмила Азорская, Нарешті Еліан дізнався правду. Побачимо, настільки далеко їм доведеться зайти, щоб розірвати вікях. Дякую за відгук!

avatar
Анна Багирова
14.06.2023, 11:31:01

Дуже дотепно, "я наробив багато дурниць, але ти мені пробач....") Цікаво, що відповість Аріелла??!)) Чекатиму на продовження з нетерпінням. Дякую, красунечко, за сьогоднішню продочку!)))))

Анна Багирова, У нього хоча б вистачило сміливості визнати свої помилки. Побачимо, яким чином він завойовуватиме її прощення. Дякую за коментар!

Ааааа! На найцікавішому!!! Хай все станеться! І не тільки поцілунок!

Лариса Бондарчук, Побачимо, як Еліан вимолюватиме своє прощення. Можливо на поцілунку не зупиниться:) Дякую за коментар!

avatar
Таня Толчин
14.06.2023, 10:35:59

О, Еліан нарешті прозрів!!! Хай вже цілує!)

Таня Толчин, Довго він прозрівав. Дякую за коментар!

avatar
Світлана Корх
14.06.2023, 10:26:06

На само цікавому )))

Світлана Корх, Цікаве попереду. Дякую за коментар!

avatar
Анна Иващук
14.06.2023, 09:45:34

Поцілунок!!!!! Поки наважуться, так весь палац може прийти, жвавіше треба)))

Анна Иващук, Вони довго мовчали, от і настав час для розмов. Дякую за коментар!

avatar
Устина Цаль
14.06.2023, 09:43:04

Чогось думається, що поцілунок не допоможе розірвати вікях... Добре, що вони з Еліаном все з'ясували. Але я все одно досі вболіваю за Холдера))

Устина Цаль, Холдера так просто не позбудешся. Він не втрачає надій на спільне майбутнє з Аріеллою. Дякую за коментар!

Поцілує! Якщо Лінсі не припреться))

Лариса Бондарчук, Щось мені підказує, що поцілує навіть якщо припреться. Дякую за коментар!

avatar
Анна Иващук
13.06.2023, 11:41:13

Поцілуй!!!!!!

Анна Иващук, О, мабуть, я хочу цього поцілунку більше, ніж Аріелла:) Дякую за коментар!

avatar
Анна Багирова
13.06.2023, 11:32:27

Поцілує, куди ж він подінеться! А прохання, мабуть, буде непросте...їй, аби розірвати вікях, треба віддатися Еліану! Що ж на це він скаже? Погодиться чи ні? Адже йому не звикати з Лінсі спить, то чому б і з принцесою не переспати!!!)) Дякую, зірочко, за сьогоднішню продочку. З нетерпінням буду чекати на продовження.))))

Анна Багирова, Стосунки Еліана з Лінсі не заходили так далеко. Йому важко буде стриматися з Аріеллою, але побачимо, чи він не наробить дурниць через свою образу. Дякую, квіточко, за коментар!

avatar
Таня Толчин
13.06.2023, 11:16:45

Нехай вже поцілує!!!))))

Таня Толчин, Сподіваюся поцілує. Не може ж він не виконати наказ принцеси. Дякую за коментар!

avatar
Світлана Корх
13.06.2023, 09:52:00

Не поцілує. Йому завадить Холдер. Він буде розшукувати Аріеллу, щоб роз'яснити його слова, а не знайшовши у її покоях здогадається де вона. І піде до Еліана. Я так розумію Аріеллі щоб розірвати вікях потрібно іншому віддати свою невинність

Світлана Корх, Їм давно варто відверто поговорити. Сподіватимемося, що Холдер не завадить на найцікавішому місці. Для розірвання вікяху потрібна не тільки близькість, а ще й емоційний зв'язок. Дякую за коментар!

avatar
Ольга Курок
13.06.2023, 00:50:38

Я вважаю що Холдер сказав правду, або близько того послу, тому що чоловік який кохає ніколи б не висловився: "не красуня, але й не потвора".

Ольга Курок, Це дуже різкі слова. Спочатку він стверджував, що Аріелла не у його смаку, а потім його смаки змінилися. Сподіватимемося, що причиною цього стало кохання, а не корисливі цілі. Дякую за коментар!

avatar
Юлия Волкова
12.06.2023, 19:12:24

Я розчарована.... Холдер мені так симпатизував з початку книги, а тут таке((( самі розчарування в цих кавалерах.

Юлия Волкова, Аріелла теж розчарована. Обоє кавалерів зрадили. Дякую за коментар!

avatar
Ксюша Шурко
12.06.2023, 16:29:41

хочеться дізнатись про холдера, його думки,

Ксюша Шурко, Трохи пізніше про все дізнаємося. Дякую за коментар!

Як же усе заплуталося! Навколо Аріели одні зрадники! Батька вбили, брат провів обряд, і тепер темна сила будь-якої миті може зажадали її магії, Еліан холодний і відчуджений, швидко втішився з іншою, Холдер змусив створити векях і при цьому будує підступний план. Кожен вчинив як вважав за потрібне. І здається єдиним реальним помічником і захисником може бути лише Еліан. Його почуття здаються мені справжніми, він воїн, магії не має і ні з ким не пов'язаний. Але чи встигне він наступного разу врятувати Аріелу? Бо минулого разу лише тому що розмовляв з Холдером дізнався про загрозу життю Аріели.

Людмила Азорская, Аріеллі дуже складно. Вона заплуталася і не знає, кому довіряти. Еліан теж не має спокою. Обійми іншої не тішать, а ревнощі душать. Аріелла знає про небезпеку і буде обережна з братом. Дякую за змістовний коментар!

avatar
Галина Бычева
12.06.2023, 12:00:49

Спочатку поведінка Еліана не відповідає щирій закоханості, а тому Холдер симпатизує більше. І коли сюжет починає переходити в напрямок поганого Холдера і хорошого Еліана, то якось втрачається інтерес читати далі.
Еліан спасе короля від магії, зізнається у коханні Аріеллі, розірвуть вікях, накажуть Холдера.

Показати 3 відповіді

Таня Толчин, Комусь Холдер точно збрехав. Але чи Аріеллі, чи брату, дізнаємося пізніше. Дякую!

avatar
Світлана Корх
12.06.2023, 11:58:29

Можливо Холдер це все говорив, щоб не виглядати в очах Одріка закоханим дурнем який заради Аріелли готовий на все. Не вірю, що Холдер може таким бути. Бідна Аріелла ((( таке почути

Світлана Корх, Ймовірно, все так і є. Холдер сказав брату те, що він бажав почути. Так само, як і Аріеллі. Скоро дізнаємося правду. Дякую за коментар!

Ой, бідна Аріелла! Як її шкода! Може, Холдер спеціально так казав?
Просто не знаю, хто кращий, Холдер чи Еліан? Обидва підводять принцесу.
Дякую!

Лариса Бондарчук, Може і спеціально. Тут не треба обирати, хто кращий. Важливіше, хто справді кохає Аріеллу і з ким вона буде щаслива. Дякую за все!

avatar
Анна Иващук
12.06.2023, 11:04:11

Я думаю, що назва книги має відповідати сюжету книги, а тому... Холдер має дійсно її кохати.

Анна Иващук, Він її може і кохати, вона для нього може і кохана, а от він для неї поки ні. Побачимо чи її почуття до нього перетворяться на вогонь, який розпалить кохання у серці. Дякую за коментар!

avatar
Олена Гушпит
12.06.2023, 11:02:59

Адже це… не так…??? Все , що Холдер сказав Одріку про Аріеллу і шлюб з нею….неправда…??? Не вірю!!! Він не такий…!!! Чи… такий???…..
Дякую за проду!!! ::)))***

Олена Гушпит, От і Аріелла заплуталася. Не міг він вдавати іскри захоплення в очах. Чи міг? Скоро дізнаємося. Дякую, вам люба, за коментар!

avatar
Анна Багирова
12.06.2023, 10:58:00

Ого....таке почути Аріеллі про плани Холдера.... Капець!!! Треба щось робити з цим! Звісно, Холдер буде все почуте принцесою та Ірмою заперечувати!)) Дякую, моя люба, за сьогоднішню продочку. З нетерпінням буду чекати на продовження.))))

Анна Багирова, Тут без варіантів. У будь-якому випадку він заперечуватиме. Аріеллі залишається лише здогадуватися про справжні наміри Холдера. Дякую, зірочко, за коментар!

avatar
Nata Bond
12.06.2023, 10:50:41

Неочiкованно. Но таке життя. Хоча останнім часом і на Еліана по іншому стала дивитися

Nata Bond, Кохання доводять не слова, а вчинки. Побачимо, хто з чоловіків насправді кохає. Дякую за коментар!

avatar
Таня Толчин
12.06.2023, 09:52:57

Ну, Холдер!!! Невже сказав правду тому демерійцю і це дійсно заради політики? Тоді Аріеллі треба негайно зняти той векях!

Таня Толчин, Аріелла давно бажає позбутися вікяху, але все не так просто. Можливо Холдер збрехав брату. Пізніше дізнаємося. Дякую за коментар!

avatar
Устина Цаль
12.06.2023, 09:41:27

Оце так... Той, хто справді кохає, здається брехуном. А той, в чиє кохання вірила, бреше їй. Чи ні? Може, Холдер навмисно так сказав Одріку?
Не знаю, як дочекатись наступної глави, так цікаво, що там далі))

Устина Цаль, Для Аріелли це удар в спину. Вона повірила Холдеру, а тут таке... Побачимо, чи він щирий з Одріком, але звісно, що Холдер усе заперечуватиме. Дякую за коментар!

Як брата? А гарячі поцілунки? Е ні, Холдер же кохає її! Я б не його місці боролась до кінця за кохану! Дякую!

Лариса Бондарчук, Гарячі поцілунки були від розпачу. Аріелла хотіла позбутися думок про Еліана, тому і цілувалася з ним. Побачимо, може вона і зможе покохати Холдера. Дякую за коментар!

avatar
Олена Гушпит
11.06.2023, 13:55:55

Ну от,сказала...!!! І що ж далі...???
Дякую за пооду!!! ❤❤❤

Олена Гушпит, Принаймні, вона намагається бути чесною з ним. Дякую за коментар!

avatar
Татьяна Гузенко
11.06.2023, 09:58:46

Ох, і бісить же цей Еліан!!! Герой - рятівник ще той. А про те, що якби не Холдер, він би не дізнався, що Аріела в небезпеці, навіть не згадав. Та й взагалі, які можуть бути образи на дівчину, яка, знаходячись в полоні, рятувалась, як могла. Головне жива залишилась. Чомусь впевнена, що Холдер ніколи б сам не залишив обложений ворогами замок, поки не пересвідчився, що кохана жінка врятувалась.

Показати 3 відповіді

Татьяна Гузенко, Звісно, Еліан розуміє, що не дотягує до ідеального у всьому Холдера. Але попри все, серце Аріелли поки належить йому. Своєю поведінкою Еліан вбиває її кохання.

avatar
Анна Багирова
11.06.2023, 10:57:53

Невже Норберт таким і залишиться? Адже він небезпечний! Еліан знову почав викаблучуватися! Цікаво, що скаже Холдер на слова принцеси, що він їй як брат??!)) Дякую, зірочко, за сьогоднішню продочку. З нетерпінням чекатиму на продовження.)))

Анна Багирова, Норберта спробують врятувати. Еліана душать ревнощі, але тут він сам винен. Холдер сподівався почути зовсім не це. Дякую, сонечко, за коментар!

avatar
Таня Толчин
11.06.2023, 09:15:57

І Холдера шкода(( здається, Аріеллу він кохає... Цікаво, ці вдасться допомогти Норберту?

Таня Толчин, А мені шкода Аріеллу. Кохає одного, а змушена виходити заміж за іншого. Звісно, потрібно шукати спосіб врятувати Норберта. Дякую за коментар!

avatar
Ольга Курок
10.06.2023, 21:32:44

А позбутися цього дару Норберту неможливо?

Ольга Курок, Аріелла спробує йому допомогти. Побачимо, чи у неї вийде. Дякую за коментар!

avatar
Анна Багирова
10.06.2023, 13:32:17

Оце Норберт наробив собі ділов... що тепер буде? Буде убивати аби звільнити агресію? Капець!!!)) Дякую, сонечко, за продочку та чекатиму на продовження з нетерпінням.))))

Анна Багирова, Йому не обов'язково убивати. Головне вчасно зупинитися. Дякую, зірочко, за коментар!

avatar
Олена Гушпит
10.06.2023, 13:25:59

Що ж він наробив...??? Як тепер її контролювати і стримувати...??? І Ванессу вбив,і сестру мало не вбив теж...!!! Що робити...???
Дякую за проду!!! ❤❤❤

Олена Гушпит, У Норберта свій погляд на все, що відбувається. Дякую за коментар!

avatar
Світлана Корх
10.06.2023, 10:58:35

Хто допоможе Норберту позбавитися цієї сили? За все треба платити (((

Світлана Корх, Біда у тім, що він не хоче її позбуватися. Дякую за коментар!

Ох, Норбертом вже керує зла магія! Аріелла в небезпеці. Треба, щоб біля неї хтось завжди був і допомагав. Еліан підходить)))) дякую за цікаве продовження!

Лариса Бондарчук, Еліан підходить, бо не володіє магією, а отже, Норберт не зможе зашкодити йому магічно. Але навряд чи Еліан буде весь час поруч. Дякую за коментар!

avatar
Таня Толчин
10.06.2023, 09:16:48

Норберт неабияк турбує(( знову на когось нападе???

Таня Толчин, Поки йому вистачить, але, коли відчує магічний голод, то не зможе опиратися. Дякую за коментар!

Ох, Еліан, виявляється, так кохає принцесу! І що ж тепер робити? А якщо і Холдер теж любить її щиро? Дякую!!!

Лариса Бондарчук, Еліану слід відверто з нею поговорити, а не ховатися за стіною образи. Дякую за коментар!

avatar
Анна Багирова
09.06.2023, 14:22:26

Отже чорна сутність Норберта могла вбити Аріеллу! Принц небезпечний і одного разу Еліана може не виявитися поруч, а Холдер сам буде безпомічним!) Капець!)) Цікаво про що Еліан розмовляв з Холдером?!)) Дякую вам, люба, за продочку та чекатиму на продовження з нетерпінням.))))

Анна Багирова, Саме так. У такі моменти Норберт себе не контролює, а якщо поруч не буде нікого, щоб дати гідну відсіч Норберту, то наслідки можуть бути плачевні. Дякую, квіточко, за коментар!

avatar
Oksana Peretiatko
09.06.2023, 11:58:17

Так хочеться щоб закохані були разом

Oksana Peretiatko, У книзі планується щасливий фінал. Герої обов'язково знайдуть своє щастя. Дякую за коментар!

avatar
Олена Гушпит
09.06.2023, 11:56:30

Як все заплутано...!!! Як розв'яжуть той вузол...???
Дякую за проду!!! ❤❤❤

Олена Гушпит, Розв'яжуть, але не так швидко, як хотілося б. Дякую за коментар!

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше