Розлучення  на  мільйон
277 040
Букнет Любовні романи Розлучення на мільйон

Розлучення на мільйон

Ольга Сова
Ольга Сова · автор
Повний текст · 153 стор.
377
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 145
Анотація до книги "Розлучення на мільйон"
Обіцянки потрібно виконувати. Тато стримав слово, й у вісімнадцять я стала дружиною чоловіка, якого вперше побачила у день весілля. Однак Артем Туров зник з мого життя так само швидко, як з’явився. Наш шлюб фіктивний. Три роки ми живемо на різних континентах, у кожного свої друзі, уподобання, інтереси. І кілька зустрічей після одруження не мають жодного значення.
Але пташка втомилась сидіти у золотій клітці. Я прагну свободи та справжнього кохання. І навіть готова виконати умову договору — виплатити благовірному мільйон. Мільйон за розлучення.
Зміст книги: 32 глави
РОЗДІЛ 1 "Злата. Перша спроба"
РОЗДІЛ 2 "Злата. І тільки один з нас переможе"
РОЗДІЛ 3"Злата. Засоби й цілі"
РОЗДІЛ 4 "Злата. У весільній сукні"
РОЗДІЛ 5 "Злата. Перші правила"
РОЗДІЛ 6 "Злата. Твій особистий вибір"
РОЗДІЛ 7 "Туров. Перше враження"
РОЗДІЛ 8 "Злата. Сніговик"
РОЗДІЛ 9 "Злата. Моральна компенсація"
РОЗДІЛ 10 "Злата. Гра почалась"
РОЗДІЛ 11 "Злата. Кімната для гостей"
РОЗДІЛ 12 "Туров. Сусідка за стіною"
РОЗДІЛ 13 "Злата. Ранок"
РОЗДІЛ 14 "Злата. Нові давні знайомства"
РОЗДІЛ 15 "Злата. Невеличка перерва"
РОЗДІЛ 16 "Туров. Моя найбільша помилка"
РОЗДІЛ 17 "Злата. Мій вихід"
РОЗДІЛ 18 "Злата. Непокірна"
РОЗДІЛ 19 "Злата. У руках"
РОЗДІЛ 20 "Туров. Наш ранок"
РОЗДІЛ 21 "Злата. Найгірший спогад"
РОЗДІЛ 22 "Злата. Доросла"
РОЗДІЛ 23"Туров. Чужа і своя"
РОЗДІЛ 24 "Туров. Коли тобі погано"
РОЗДІЛ 25 "Злата. Нове життя"
РОЗДІЛ 26 "Туров. Без неї"
РОЗДІЛ 27 "Злата. Осінь у вікні"
РОЗДІЛ 28 "Злата. Висновки"
РОЗДІЛ 29 "Туров. Розлучення"
РОЗДІЛ 30 "Злата. В обіймах нового дня"
РОЗДІЛ 31 "Туров. Невже так можна?"
ЕПІЛОГ

145 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Аля
16.10.2022, 18:55:11

Що ж... виходить, Туров скоро зрадіє даремно. Ну, і якщо Злата так впевнена в своїх силах проти чарівності Артема... То дуже цікаво буде подивитись на це!)) Вечірка обіцяє бути приголомшливою!! Дякую, моє сонечко)) Дуже чекаю далі!! Обіймаю ніжно-ніжно)) Бережи себе і діток!!♥️

avatar
Аля
14.10.2022, 20:56:38

Ооох, можна видихнути!!) Змусила Злата добряче понервувати)) І була ж думка, а якщо раптом таки не повернеться?)) Що ж Артем робив би тоді?)) А зараз точно час стрибати від радості)) Ну, хоча б подумки)) Дякую, моє сонечко)) Дуже чекаю далі!! Обіймаюююююю)) Зі святом!! Слава Україні!! Слава ЗСУ!!❤️

Артем потроху відкривається Златі, але довіри в ній щк не викликає. Велика образа в ній сидить. Тому йому доведеться прикласти багато зусиль,щоб розтопити їх сердечко,щоб вигнати всі образи.

avatar
Аля
12.10.2022, 18:20:00

Ооо, це вже ближче до істини))) Квіти, іграшка, сніданок в кабінет. Ооо, фотографія!! І, звичайно ж, жаль. Щирий!! Любо глянути на такого Артема) Але ще працювати і працювати)) Мммм, вечірка!! Що ж, подивимось, що воно буде) Дякую, моє сонечко)) Дуже чекаю далі!! Обіймаюююююю)) Бережи діток!!

avatar
Аля
11.10.2022, 21:34:42

Свій чужий чоловік... Ну, хоч розірвись від власних суперечливих емоцій!! О, і ці слова жалю від Артема. Це вже хоч щось трохи ближче до істини! І чоловічий халат) Ага, щоб тільки облизуватись)) Бо ближче Злата не підпустить! Напевно... Дякую, моє сонечко)) Дуже чекаю далі! Обіймаю міцно-міцно)) Бережи себе і діток!!❤️

avatar
Тетяна Власюк
11.10.2022, 15:18:07

Коли проду чекати?

avatar
Larisa Chelter
09.10.2022, 16:24:56

Не розумію я цього "плейбоя" та " героя- коханця". Веде себе як останній інфантіл, а не дорослий досвідчений в стосунках чоловік. Спочатку образився на наречену, що вона не почала с нальоту від нього свідомість втрачати і на шию йому вішатися, не приїхав хоча заздалегідь познайомитися - поговорити ( йому, бачте, мама сказала, що не треба, що за маячня, майже тридцятирічний лоб послухався маму в таких питаннях, як якесь телятко), тепер, виявляється, він знав, як поводила себе його дорогоцінна маман з дівчиною перед весіллям, і йому це норм,йому, бачте, не сподобалося, що Злата про це не говорить, це взагалі ні в які ворота лізе. Як можна бути таким тупим, не розуміти, що на той момент Злата була практично дитиною, ще якісь претензії висувати? Не герой, а закомплексована егоїстична собака на сіні.

Elf Fia
09.10.2022, 20:40:45

Larisa Chelter, Вона мріє про кохання, а його мета -спадкоємець . Емпатії немає .Всі хороші риси характеру тільки для досягнення ЙОГО мети, про долю гг ,як єдиної, і матері його дітей .. . Він звик КОРИСТУВАТИСЯ жінками, баблиста "звізда" ,мамина . Егоїст. З таким в розвідку не підеш.

Та хіба ж так підкорюють? Самовпевнений, занадто гордовитий, не готовий поступатися мамин синок. Він дратує.

Я в шоке. Мало того что деньги содрали за продолжение, так это оказалось не за всю книгу, а страниц за десять(((((
Бессовестные!!!!! Нет слов. Лишь бы деньги урвать!!!! Творческие натуры называются, аферисты!!!!!

Показати 2 відповіді

Натали Беляк Финько, ,вас що, скажена собака покусала?

avatar
Аля
09.10.2022, 19:04:23

Ох, які ж ми горді і самовпевнені. От хоч би одну квіточку... Зате в ліжко так одразу і прямою наводкою. О, через травму так сильно співчувати це наше улюблене жіноче) Це б могло таки допомогти Златі визначитися в своїх почуттях до нього. Які ще треба і заслужити для початку! Але якщо його принциповість понад усе... Що ж, подивимось, що далі! Дякую, моє сонечко)) Дуже чекаю ще) Море натхнення!! Цьом))❤️

avatar
Elf Fia
07.10.2022, 14:55:34

Мабуть, доля гг є карма за дєлішки папіньки. Схема зрозуміла . Падлюга ,радость какая ! Ага-ага, "ні,не трахався ", а як же "повідомила"?? Тіліхвончик откєль?. Хто зрадив раз,той зрадить знову. Хоча , швидше всього,спеціально "підсадна" глиста . Явно хитра, корислива ,довгограюча . Яка добре знає Як досягти бажаного,без соплів, самостійно, використовуючи інших.

Показати 3 відповіді
Larisa Chelter
09.10.2022, 18:44:27

Elf Fia, У мене теж були такі думки - звідки у подруги особисті контакти. Версія з інтернетом не дуже,бо він людина відома, медійна,навряд чи йому можуть писати всі, кому заманеться , і навіть якщо пишуть, навряд він те читає.

avatar
Аля
09.10.2022, 12:05:42

А цією ж самою подушкою йому не прилетить у відповідь?))) Ну, чому б відверто не поговорити зі Златою про свої почуття. Що йому вже втрачати? Ще й н вистачало, щоб мама сюди втручалась. Вже достатньо її було тоді, перед весіллям((( Ну, Злато, готуйсь! До тебе нічний гість))) Дякую, моє сонечко))) Дуже чекаю далі!! Обіймаюююююю))❤️❤️❤️

avatar
Elf Fia
09.10.2022, 10:52:56

Непросто збудувати міцну,щасливу власну родину,з недосвідченістю, з батьками тиранічними МАНІПУЛЯТОРАМИ .Свекруха самостійно вибрала і купила біоробота, елітного. Для преси ,для задоволення фізіологічних потреб власного любого синочка,для розвитку бізнесу, добре знаючи що дівчам легко можна керувати,підкорити собі ПОВНІСТЮ. А гульки сина - це добре,для чоловічого здоров'я корисно. Прекрасно знаючи,про дуже обмежений життєвий простір невістки , відсутність будь-якого спілкування. "Синову сім'ю зруйнувала !!!" Автоматично жаль молодят . Дівчинко-дівчинко, ти так і незрозуміла - раб завжди винен. Недомужу -мільйон ( по- приколу), свекрушеньці - цистерну крові+ всі бебехи, недотаткові- спадкоємця,щоб після трагічної загибелі зятя загребти всю власність сватів, (або продати внука ДУУУЖЕ ДОРОГО ). Сина теж шкода - по суті людина хороша,( але Самееец). )))

avatar
Анна Багирова
09.10.2022, 01:16:32

Історія дуже емоційна. Я...мені шкода і Злату, і Артема! Адже вони небайдужі одне до одного, просто Златі неприємно і огидно, коли уявляє скількох жінок він мав!) А Артему дуже потрібно зайнятися проблемою з ногою, адже ж дуже болить, але як це зробити? Знову залишити Злату на невизначений строк?! От халепа!)) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую, люба, за сьогоднішню продочку.))))

avatar
Марія Шоюнусова
08.10.2022, 23:02:04

початок дуже дуже захоплює))) дякую вам)))

avatar
Anna Pobegay
07.10.2022, 21:24:33

Як кажуть,лід потроху скресає.Дякую за книгу.Легко читається.

avatar
Аля
07.10.2022, 19:17:39

Ну, хоч подруга не в виписку цього бабія, хоча... по суті таки зрадника. Адже ж шлюб офіційний. Якщо, звичайно, весь цей час це був не блеф! Зі зрадами... Артем так безпечно і невимушено поводиться. Ніби вони тільки но зараз одружились. Що ж відбувалося всі ці три роки?! Дякую, моє сонечко))) Ніжно-ніжно обіймаю)) Тихих спокійних вихідних!!❤️❤️❤️

avatar
Анна Багирова
07.10.2022, 17:18:25

Я не знаю, як Артем буде вимолювати прощення. Особисто для мене це нонсенс, як можна пробачити вагон зрад?)) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, Оля, за сьогоднішню проду. Спокійних вихідних усім нам.)))))

Ну задум Злати хороший, лиш як його дотриматися і не закохатися.

avatar
Elf Fia
06.10.2022, 13:10:24

Якщо ситий - здоровий,в комфорті і тиші , в сім'ї всі в благополуччі ,читаєш про ТАКИХ, намагаєшся якось зрозуміти гг, А коли відволікаєшся від дійсності , в сховищі,в сирому холоді, з постійним страхом за родину, близьких , заціпенівши від війни, горя,нестатків, страждань то бачиш в творі прототипів винуватців цієї війни , горя,смертей . У кожного своя правда . . Війна змінила Людей, хто був Людиною ті допомагають Перемозі, частина гине , і замислюєшся - як змінилися б гг в ТАКИХ реаліях ?

avatar
Анна Багирова
06.10.2022, 12:08:59

Так-так, рогоносцем Артем ходити не збирається, бо це прерогатива Злати???? Це вона весь час читала про його численні зради і повинна пробачити?! Якось все у них не так...хоча я вважаю, що у його зрадах є й провина Злати, бо це вона(!) показала своє зневажливе ставлення до Артема, навіть, на весіллі. Він і так себе відчував неповноцінним, а вона тільки підтвердила це!!!)) Дякую, сонце, за сьогоднішню проду та чекаю на продовження з нетерпінням.))))

avatar
Аля
06.10.2022, 12:06:50

Ображені дівчатка так просто не здаються) А якщо вже слів не вистачає, то дуже хочеться добряче гепнути чимось важким!! По чиїсь самовпевненності!! Теж мені "завойовник"... Як виснажливо здобувати спортивні кубки то ми запросто! А як дістатись до серця власної дружини, то все в прискореному темпі?! Чим ще Артем здивує? Дякую, моя люба!! Дуже чекаю далі!! Обіймаюююююю)) Гарного сонячного дня!! І тільки приємних новин!!❤️

Цікаво що вона вибире...

avatar
Maryna Cherevchenko
05.10.2022, 21:20:49

Ви молодець! Мені дуже подобається Ваша історія та манера її викладення.
Однак, маю декілька зауважень.
Змініть "сіяла" на "сяяла", "розпаскуджена" на "розбещена", "пристановиська" на більш милозвучне слово, "управі" - "ладен" або "має право", "стенаю" - "стинаю", "ловлюсь на гадці" - "ловлю себе на думці", "присідай" - "сідай".
Я розумію, що бажання якнайшвидше потішити своїх шанувальників новим розділом схвальне, але подекуди слова занадто кидаються в очі.
Успіхів та натхнення! Чекатиму продовження!

avatar
Оля Пасічник
05.10.2022, 19:59:15

О, а нарешті за три роки спромігся захотіти лише одну ніч! Мегакруто! і що там таки прописано в тому пункті, бо ніяк не можу зрозуміти. Проведе з ним одну ніч, дасть розлучення, і ще за це мільйон? Олю, щось я не зрозуміла , внесіть ясність, будь ласка

avatar
Аля
05.10.2022, 19:29:21

Ууух-ти) Отже, квіти і цукерки це так дооооовго і не надійно) А одна ніч і... або пан, або пропав!! Туров просто у відчайдушний ва-банк пішов) А все ж яка спокуса!!! Лише одна ніч і ти ніби вільна... Ніби) То як, Злато?))) Дякую, моя зіронько)) Дууууууже чекаю далі!! Обіймаюююююю)) Тихої спокійної ночі!! Цьом-цьом))❤️❤️❤️

Ну яб погодилася, ну а що нічого не втрачає, ще й виграє, батько і так її не підтримає, і гроші не дасть. Так розумію, ці його гульки вашко пробачити, але спробувати можна.

avatar
Анна Багирова
05.10.2022, 17:35:31

Одна ніч з ним за мільйон???(⁠☉⁠。⁠☉⁠)⁠! Нічого собі....цінує себе чоловік!) Цікаво, що відповість Злата?)
Дякую за проду.))))

Бісів спркусник! Ну як їй втриматись і отримати ьадану свободу, коли він викликає такі почуття?
Дякую!

Ну а що ти думав, що образ і все всі біля твоїх ніг. Ох і важко буде Турову завоювати Злату, вона настроєні на битву.

avatar
Valentina Daleka
04.10.2022, 21:20:17

Слава Україні!!! От яке непорозуміння вийшло,а все через батьків.Дякую миру ,тепла і затишку.

Як шкода Артема,він ж думає що вона його зневажає бо він кульгає,а вона думає що він одружився для статусу.І як їм поговорити,якщо вона тільки твердить про розлучення, а він через це злиться...

avatar
Аля
04.10.2022, 18:38:27

Круто влетіло сніговику... А от дійсно!! Де були тоді квіти, цукерки, приємні цікавинки?!! А зараз? Де?!! Не голими ж руками він буде її зваблювати?)) Хоча... Може він на стільки і спритний)) Принаймні, з голоду вони з ним не помруть! А що далі!! Не знаю як, але треба все одно діяти!) Дякую, моє серденько)) Дуже чекаю далі!! Обіймаю міцно-міцно)) Бережи діток))❤️

avatar
Любов Янчук
04.10.2022, 15:44:05

Подобається дуже! Читається легко.Зацікавилась.Чекаю продовження.

avatar
Анна Багирова
04.10.2022, 12:58:08

Ох, чомусь думки мої розбіглися і ніяк не хочуть повертатися. Складно все між ними, характери вперті в обох і образа засіла у кожного своя. Артема образила її байдужість, а Злату його численні зради. Здається це глухий кут у стосунках і вихід один - розлучення, хоча тяжіння одне до одного мають. Ситуація патова!)) Дякую, Олю, за сьогоднішню продочку та чекатиму на продовження з нетерпінням.))))

Образи один на одного ніяк не дають їм порозумітися. Але ж кохають...
Дякую за продовження.

От і побачили другу сторону медалі, і як виявилося, це все не так запущено, можна ще виправити. Батьки постаралися звести, а молодята не поговорили і зробили кожний свої висновки.

avatar
Аля
02.10.2022, 13:21:48

Нууууу... Тоді він не такий і пропащий) Але от як його власна матінка підвела під монастир!! Авжеж, наречена мала просто "стелиться" перед ним на весіллі. Як романтично все вийшло(( Знав би ще, як це зі Златиної сторони все організовувалось. То ж... завдання в Артема зараз не з найлегших) Але є таки за що боротись)) Дуже чекаю далі!! Дякую, моє сонечко)) Міцно-міцно обіймаю)) Цьом))❤️❤️❤️

avatar
Анна Багирова
02.10.2022, 12:58:01

Мдааа, гордість та амбіції ще ніколи не сприяли хорошим стосункам! А тим більше зради! От і Артем наробив помилок, тепер хоче їх виправити, але....це буде нелегко....після всіх його модельок! Це просто огидно!!!)) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую, дорогенька, за сьогоднішню проду.)))))

Якби вони нормально поговорили,то б все було по іншому, йому потрібно все розповісти їй...

avatar
Анна Харламова
02.10.2022, 12:10:03

Трішки з запізненням, але щиро вітаю з новинкою!!! Натхнення та вдячних читачів!!!

avatar
Valentina
02.10.2022, 11:35:56

Дякую! Це ж треба, Злата не оцінила такого " подарунку", не впала з розгону в обійми. Замість того, щоб докласти хоч якихось зусиль в відносинах, гуляв на право і на ліво. Знає ж свою маму, то слід було включити голову. Капризнув та вирішив затягти дівчину у ліжко. При цьому не враховуючи її бажань, і навіть не намагаючись переконати, а їхать напролом.( Чим далі, тим мені жальніше Злату.

Все ще з самого початку зруйнувала цого мама, а потім все пішло не так. Він образився і включив функцію короля. Накосячив і тепер хоче все виправити, але ж і Злата образилася за таку зневагу. Довго йому прийдеться завойовувати її.
Дякую!!!

avatar
Maria Duma
30.09.2022, 20:37:17

подобається

Думаю, що то мама все те накрутила, і керувала Здатною, туди не ходити того не робити і друзів не мати. А Артем щось забагато на себе бере, перевиховати зібрався, а не пізно. Цікаво, що ж то за така умова, про розлучення. Чекаю з нетерпінням.

avatar
Анна Багирова
29.09.2022, 19:24:53

О, то в контракті зазначено, що Артем має надати розлучення за першою вимогою Злати? Чи я щось не так зрозуміла?) Цікаво!)) Або Злата не читала той контракт....але ж мала б читати, що підписувала.)) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую, сонечко, за сьогоднішню продочку.))))

avatar
Larisa Chelter
29.09.2022, 17:56:45

Що за маячня " у тебе неправильне уявлення про сім'ю, я тебе перевиховаю"??? Три роки десь ходив- бродив, а тепер з'явився перевиховувати?

avatar
Аля
29.09.2022, 15:19:00

Ну, просто хоч прибий усі обидві сімейки разом!! Її власний вибір, виявляється((( О, і невже Артем теж жертва обставин? Його теж продали у шлюб? То це він усі ці три роки чекав, що Злата подорослішає?! А ось дійсно, дарма вона так неуважно проігнорувала той шлюбний договір. Фууух, зла на них не вистачає! Окрім Злати, звичайно) Дякую, моє сонечко))) Дууууже чекаю ще)) Обіймаю ніжно-ніжно) Бережи діток!!❤️❤️❤️

avatar
Аля
29.09.2022, 15:07:40

Коментар видалено

Думаю, що тут не все так просто,три роки не було,а тут з'явився...

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше