Побачення з королевою
36 643
Букнет Молодіжна проза Побачення з королевою

Побачення з королевою

Молодіжна проза

Леся Найденко

Леся Найденко · автор

Повний текст · 190 стор.
307
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 512
Анотація до книги "Побачення з королевою"
Розриваючись між підробітками, вихованням братів та істериками ексцентричного дядька, Назар найменше хотів, аби всі його гроші пішли на оплату побачення з університетською зіркою.

Аврора відразу зрозуміла, що стане найдорожчим лотом на благодійному аукціоні, але була шокована, дізнавшись, хто саме його виграв. Назар Лісовий — останній, з ким би вона погодилась піти у кіно. Навіть заради доброї справи.

гумор іроніябідність і багатствобагато пригод

Зміст книги: 34 глави
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
Епілог

512 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Карина Кльок
19.01.2026, 19:42:28

Здали по повній Назара)) ой, а яка розмова)) Назар, такий Назар)) але молодець, що за кіно вирішив сам заплатити... хоч для нього кожна копійка важко зароблена)) може хоч трохи відпочине)) Дякую за проду, Олесю, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Леся Найденко
19.01.2026, 20:04:02

Карина Кльок, Виспиться під час кіно))

avatar
Наталія Діжурко
19.01.2026, 18:20:50

Дивно, як взагалі Назар там виживає. З таким шаленим ритмом, дядьком, братиками і всякими домашніми улюбленцями. Але одне - вони люблять один одного. Для Аврори відкрився зовсім інший світ. Цікаво, як же пройде побачення?
Дякую за проду і чекаю на продовження! Дякую за гарний настрій при читанні!

Показати 3 відповіді
Леся Найденко
19.01.2026, 19:33:41

Наталія Діжурко, Нііі... Вляпається у їхні проблеми

Ну от, так і не зайшла подивитися на прибраний будинок.((
Хай хоч хлопці фотки їй вишлють. ))))

О, вони вже одне одному подобаються))))

Дякую ❤️❤️❤️ Дуууууже цікаво!!!!

Леся Найденко
19.01.2026, 19:19:18

Лариса Бондарчук, Оце дуже несправедливо, коли прибираєш, і як на зло ніхто не приходить))))

avatar
Valentina
19.01.2026, 19:19:08

Дякую!!! Ех, Назар так старався, наводив лад, а Аврора навіть не зайшла, не зацінила...
А всі ж так припрошували...

avatar
Олена Когут
19.01.2026, 16:49:00

ооо!! а підпис у телефоні таки крутий)))) ооо!! побачення в кіно! він навіть квитки купить! оого!! а ідея з тваринами цікава, таке спрацює з Даніелем!

Леся Найденко
19.01.2026, 19:18:46

Олена Когут, Все ж таки він робить маленькі кроки для зближення

avatar
Леся Літвішко
19.01.2026, 16:16:50

чудово

Леся Найденко
19.01.2026, 19:18:07

Леся Літвішко, Дякую ❤️

avatar
Nata Bond
19.01.2026, 16:12:14

Може з цього щось і вийде)). судячи по відношенню до дітей, Аврора непогана дівчина. просто зовсім різні світи у них.. .

Леся Найденко
19.01.2026, 19:18:02

Nata Bond, Так, Аврора непогана дівчина, просто у неї інший стиль життя

avatar
Nata Bond
19.01.2026, 06:11:31

Брати в Назара,це щось...,)) Але як вони люблять один одного! Пройняло і Аврору!))

Леся Найденко
19.01.2026, 11:56:03

Nata Bond, О, так. З ними багато проблем, але вони дійсно дуже люблять одне одного.

avatar
Карина Кльок
19.01.2026, 01:16:49

Це водночас так мило і чуттєво, але кожен момент був з усмішкою на вустах))) особливо поява Сема)) ну актор) здається, у Рорі буде нова подружка в цій родині) ну зате дівчина нарешті зрозуміла, що її все життя обманювати за алергію мами) бомбезний розділ) Дякую, Лесю, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

avatar
Леся Літвішко
18.01.2026, 19:06:53

І, як завжди, рада зустрічі

Леся Найденко
18.01.2026, 19:38:32

Леся Літвішко, Я теж дуже рада❤️

avatar
Леся Літвішко
18.01.2026, 19:02:02

дякую. Чекаю,як завжди, цікавих пригод і задумайок

avatar
Надія Скрипка
18.01.2026, 17:19:16

Прочитала анотацію і почала читати. Не зогледілась, як дочитала до "далі буде". Гумор просто іскрить ледь не з кожного речення. Отримала масу задоволення і позитивних емоцій (хоч і завершується ця частина похороном щурика, але ж як все описано)...
Щиро дякую авторці за емоційність твору. Цікаво, як розгортатимуться події далі. Чекаю продовження.

Леся Найденко
18.01.2026, 17:38:14

Надія Скрипка, Як приємно! Рада, що подобається ❤️ Найцікавіше попереду

avatar
Ira
18.01.2026, 09:56:48

❤️❤️❤️❤️❤️

Леся Найденко
18.01.2026, 17:37:57

Ira, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Тетяна Худя
18.01.2026, 05:54:26

Як зворушливо! Насправді, всі учасники цього похорону грають ролі засмучених заради Дані, а це багато про що свідчить ))

Леся Найденко
18.01.2026, 17:37:49

Тетяна Худя, Так, ви маєте рацію!

avatar
Oxana Stokolos
18.01.2026, 00:38:30

Феєрична поховальна церемонія! Скільки сенсів, скільки емоцій!

Леся Найденко
18.01.2026, 17:37:36

Oxana Stokolos, Оооо дякую!!!

Я одягнула на похорони щурика чорне худі з червоним написом "ACDC forewer!", в чорних джинсах, чорних кросівках і теж принесла квіти. Дві ромашки.

І я теж додам, якщо можна. Я ж уже тут, на щурячих похоронах.

Він був гарним щуром, бо потрапив у книгу чудової письменниці, яка не писала б про абиякого щура, а писала справді про щура-особистість, Щура, так би мовити, з великої літери. Хай спочиває з миром на щурячих хмарках...

Леся Найденко
17.01.2026, 23:47:11

Лариса Бондарчук, Амінь❤️
Дякую, що розділила цей день з нами!

Клас! Прибирання класне! Дядько Сем мені дуже подобається))))

avatar
linchik
17.01.2026, 20:53:35

Що ж, треба і нам сказати пару добрих слів:
Він був був маленькою істотою в цьому світі, але великою особистість. В його житті було багато неволі і страждань, як і в кожного з нас. Але він зміг вирватися з цих пут, чим дав нам приклад. І побачив волю, свободи смак. Життя було не довгим, але він з гідністю його прожив. І тут, в цей день, присутні не тільки герої, а й ми, тому давайте вшануємо його внесок в цю історію. Хоч і почалась вона з похорону (( надіємось, що закінчиться весіллям))

Леся Найденко
17.01.2026, 20:56:42

linchik, Амінь❤️❤️❤️

avatar
Олена Когут
17.01.2026, 20:15:15

ооо!!! Даніель таки розговорив всіх! з Саманти було дуже смішно!! Церемонія шикарна!!! Назар на диво розговорився)))

Леся Найденко
17.01.2026, 20:23:32

Олена Когут, Дякую!!! А Назар не помічає, що йому насправді комфортно з Авророю.

avatar
Люлі-Люлі
17.01.2026, 19:09:54

Супер дякую))))

Леся Найденко
17.01.2026, 20:12:37

Люлі-Люлі, ❤️❤️❤️

avatar
Valentina
17.01.2026, 17:47:03

Дякую!!! Оце в Аврори розмаїття емоцій.) Якби там і що не було, але вони дружні і стоять один за одного, це так щемно. З чином все вдалося.)
Разом з тим я давно не плакала від сміху...

Леся Найденко
17.01.2026, 17:57:19

Valentina, Так, вони дуже дружні. І чим серйозніші проблеми підкидатиме життя, тим сильнішою ставатиме їхня дружба. Дякую ❤️

avatar
Карина Кльок
17.01.2026, 16:50:25

Який прекрасний ранок)) от і молодець, Назаре) давно треба було це зробити) якби ще розбишаки доєдналися)) але добре, що хоч Сема спіймав)) але які емоції в малих)) усі повірили, що це не через Рорі)) Дякую за проду, Лесю, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Леся Найденко
17.01.2026, 17:43:20

Карина Кльок, Ага, прямо так і повірили!

avatar
Карина Кльок
17.01.2026, 16:36:21

Здається Рорі не очікувала, що Назар так відреагує і проситиме завдаток) він не принц з її мрій... але можливо в його справжності більше прекрасного,ніж у тих розпещених красенів... але дівчина приємно здивувала, бо не хотіла травмувати хлопців))Дякую за проду, Лесю♥️

avatar
Ira
17.01.2026, 09:27:58

Аврора таки принесла позитивні зміни в їх життя

Леся Найденко
17.01.2026, 10:16:17

Ira, Однозначно!

avatar
Тетяна Худя
17.01.2026, 02:17:24

А, то чистота, виявляється, всім сподобалась.)) Якщо Аврора ще й похвалить їх за те, що поприбирали, то , можливо, Влад і Даня теж почнуть прибирати, щоб сподобатись їй?

Леся Найденко
17.01.2026, 10:16:08

Тетяна Худя, Там всі змінюватимуться заради неї))))

avatar
Наталія Діжурко
16.01.2026, 22:23:43

Прибирання не лише через прихід Аврори. Хоча саме він і підштовхнув до цих дій. Назар робить те, що потрібно в даний момент. І дядько допоміг. Хоч якийсь толк.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Леся Найденко
16.01.2026, 22:49:33

Наталія Діжурко, Дійсно, хоч якийсь толк від того дядька))

avatar
Valentina
16.01.2026, 20:25:30

Дякую! Ого! Ото Назар видав.))) Підтримуючи хлопців, але ж хто признається.))

Леся Найденко
16.01.2026, 20:36:07

Valentina, Та він ще довго не признається)))

avatar
Nata Bond
16.01.2026, 19:42:18

Це весело!)) І трохи сумно.. .Дякую!☀️

Леся Найденко
16.01.2026, 20:35:41

Nata Bond, І вам дякую, за коментар❤️

avatar
Катя
16.01.2026, 15:57:42

Авжеж заради Аврори захотілося прибирати, бо Назару стало соромно за бардак у домі.

Леся Найденко
16.01.2026, 16:40:55

Катя, Ну хоч такий стимул)))

avatar
Олена Когут
16.01.2026, 15:51:01

оооо!! дядько Сем такий помічник)))

Леся Найденко
16.01.2026, 16:40:45

Олена Когут, Неймовірний)))

avatar
Ira
15.01.2026, 09:09:43

В Аврори краще виходить спілкування з братами Назара

Леся Найденко
16.01.2026, 16:40:35

Іра, Оце точно!

А Назар гордий!
Екскурсія в тюрму))))
Боже, я хочу бачити похорон щура!!!!
Лесю, дякую! Мені дуууууже подобається книга! ❤️❤️❤️

Показати 2 відповіді

Леся Найденко, Я обов'язково буду, навіть не сумнівайся! Як можна таке пропустити, ти що?!!! )))

avatar
Oxana Stokolos
14.01.2026, 22:39:29

Добре, що красуня Аврора водночас ще й розумниця й емпатка

avatar
Олена Когут
14.01.2026, 22:11:46

оце Влад має запити!! шок!! ну ви і закрутили!!

Леся Найденко
14.01.2026, 22:18:52

Олена Когут, Ще не закрутила, у мене великі плани))))

avatar
Valentina
14.01.2026, 21:31:25

Дякую!!! Мддда розмова виявилася та ще... Екскурсію, в тюрму... ну і Даніельчик-херуімчик...

Леся Найденко
14.01.2026, 21:35:07

Valentina, Влад буде в захваті від екскурсії, навіть друга собі там знайде))

avatar
Люлі-Люлі
14.01.2026, 21:00:21

Сміливо і смішно) дякую

Леся Найденко
14.01.2026, 21:33:48

Люлі-Люлі, Дякую, що ділитесь враженнями!

avatar
Светлана
14.01.2026, 19:21:40

Класна історія з гумором ! Вони такі різні, мабуть ніколи б не зустрілись... А тепер в них побачення, бо молодші шкоди скористались грошима старшого брата....
Аврора в шоці, але не змогла відмовити Даніку.. Тепер має бути на похороні щура... Це буде щось незабутнє особливо для Аврори... Дякую! Чекаю продовження

Леся Найденко
14.01.2026, 21:33:26

Светлана, Так, ми всі запрошені на цей похорон, тому запам'ятаємо його!))))))

avatar
Юлія
14.01.2026, 19:19:13

Суперові малі)))

Леся Найденко
14.01.2026, 21:32:52

Юлія, О, так. Вони класні. Люблять шукати проблеми, проте з ними не засумуєш!))

avatar
Тетяна Худя
14.01.2026, 17:33:16

Ой, як негарно повівся Назар. Його поведінка скидається на жлобство. Як би не було скрутно, але вже сталося, як сталося. Кажуть, якщо знайшов гроші, - не радій, а як загубив, - не сумуй. Хай би вважав, що він загубив ті гроші. Проте, він молода і здорова людина, в не немічний старий чи безпорадні сироти, він має руки і ноги, має, де заробити. Так, йому не легко, але гідність дорожча за гроші..

Леся Найденко
14.01.2026, 21:31:31

Тетяна Худя, Його так потріпало життя, що він навчився не віддавати свого. Навіть у такій ситуації. Коли ми краще пізнаємо його, зрозуміємо.
А в очах Автори він, звісно, ще той жлоб

avatar
Наталія Діжурко
14.01.2026, 17:28:31

Ха! Після похорону вона не може йти на побачення! Аврора в шоці: Назар згідний на її умови, ще й додаткові умови ставить. А уявляю, що чекає на братиків!
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Леся Найденко
14.01.2026, 21:29:54

Наталія Діжурко, Ще б він не погодився! Нехай радіє, що має справу з такою милосердною дівчиною!))

avatar
Valentina
14.01.2026, 00:45:17

Дякую! Уявила таку всю намарафечену Рорі в сукні від Д&Г, на похороні лабораторного щурика.)
Ну чекаємо, що ж там Назар видасть.)

Леся Найденко
14.01.2026, 21:28:40

Valentina, Назар стоятиме на своєму, його навіть чари королеви краси не змусять передумати)

Ааааа!!! "Показати тобі? Тут трохи видно...")))))) Це бомбезно!
Я погуглив.... У морозилці )))))))
Лесю, це чудово!!!!

avatar
Тетяна Худя
14.01.2026, 05:29:09

Уявляю, як Назар, втомлений після роботи, "зрадіє" неочікуваній гості. Та добре, що Аврора вже хоч знає, що то не він особисто приймав участь в тому аукціоні, прагнучи повечеряти з нею в ресторані. І з умовами, в яких проживає Назар, Рорі вже ознайомилась. Тож повинна краще розуміти його.

avatar
Наталія Діжурко
13.01.2026, 22:23:57

Яка цікава історія! Прочитала анотацію і не змогла пройти мимо. І не шкодую. Скільки гумору! Хлопчаки такі класні, такі справжні і чесні. А як вони бажають щастя своєму старшому втомленому брату! Що віддали для його блага його ж зоощадження. І що вже бути робити Аврорі? І на похорони запросили. І Назар повернувся з роботи. А дівчина здається не така вже і гонорова. Правда, для неї побачене і почуте - шок!
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Леся Найденко
13.01.2026, 22:44:27

Наталія Діжурко, Оооо! Я дуже рада, що вам сподобалось❤️ Я скільки всього запланувала! Сумувати не доведеться❤️❤️❤️

avatar
Карина Кльок
13.01.2026, 17:23:06

О Господи, ото малі вчудили... Головне, що його Назар не з'їв)) ох і малі бешкетникмєи)) у Рорі добре серце,бр не змогла відмовити цим красеням)) ооо, Назарчик повернувся)) він точно "зрадіє" такій зустрічі))) Дякую за проду, Лесю, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Леся Найденко
13.01.2026, 21:27:45

Карина Кльок, Назару знадобиться реанімація, бо він згорить від сорому!)))))
Дякую за підтримку ❤️❤️❤️

avatar
Marjana Serednanska
13.01.2026, 17:01:20

Я навіть подумати не могла про щура у морозилці))))) Оце я сміялась коли вони планували похорон))))
Назар повернувся, цікаво що буде далі))))

Леся Найденко
13.01.2026, 21:26:59

Marjana Serednanska, Невідомо, як там буде з побаченням, але зустрітися на похороні їм таки доведеться))))

avatar
Олена Когут
13.01.2026, 16:02:00

оооо!!! оце знахідка!! цікаво, чи прийде вона на похорон? ооо!! і Назар прийшов! він буде в шоці!!

Леся Найденко
13.01.2026, 21:26:11

Олена Когут, Звісно прийде, пообіцяла ж)

avatar
Nata Bond
13.01.2026, 15:39:29

Здається діти захопиои у ,,полон" нашу дівчину)).

Леся Найденко
13.01.2026, 21:24:49

Nata Bond, Її серденько так точно захопили)))))

avatar
Карина Кльок
13.01.2026, 17:19:46

Рорі потрапила у царство хаосу, де не вистачає жіночої руки)) що лише говорить момент із серветками)) Данік таке сонечко, йому треба стати ветеренаром)) ну хоч тепер знатиме, що то хлопці брали участь, а не сам Назар)) божечки, що ж вона там знайшла)) Дякую за проду, Лесю♥️

avatar
Marjana Serednanska
12.01.2026, 18:04:30

Сьогодні знайшла вашу книгу і відразу почала читати))) Знаєте давно я так не сміялась..це було неймовірно, з нетерпінням чекаю на продовження)))

Леся Найденко
12.01.2026, 18:45:05

Marjana Serednanska, Около! Я дуже рада, що вам подобається!!! Сподіваюся,.що продовження не розчарує

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше