36 643
Анотація до книги "Побачення з королевою"
Розриваючись між підробітками, вихованням братів та істериками ексцентричного дядька, Назар найменше хотів, аби всі його гроші пішли на оплату побачення з університетською зіркою.
Аврора відразу зрозуміла, що стане найдорожчим лотом на благодійному аукціоні, але була шокована, дізнавшись, хто саме його виграв. Назар Лісовий — останній, з ким би вона погодилась піти у кіно. Навіть заради доброї справи.
Аврора відразу зрозуміла, що стане найдорожчим лотом на благодійному аукціоні, але була шокована, дізнавшись, хто саме його виграв. Назар Лісовий — останній, з ким би вона погодилась піти у кіно. Навіть заради доброї справи.
гумор іроніябідність і багатствобагато пригод
“Вона звикла до уваги та захоплення, він — до проблем і відповідальності. Вони практично не знайомі, люди з різних світів. Але змушені піти на побачення, яке має всі шанси обернутися катастрофою.”
“Він — старший брат у неблагополучній сім'ї. Стомлений від скрути та постійної відповідальності. Вона — зірка університету. Заможна, красива та безтурботна. Їхні шляхи ніколи не мали перетнутися, але дехто вирішив інакше.”
Зміст книги: 34 глави
512 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗдали по повній Назара)) ой, а яка розмова)) Назар, такий Назар)) але молодець, що за кіно вирішив сам заплатити... хоч для нього кожна копійка важко зароблена)) може хоч трохи відпочине)) Дякую за проду, Олесю, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Виспиться під час кіно))
Дивно, як взагалі Назар там виживає. З таким шаленим ритмом, дядьком, братиками і всякими домашніми улюбленцями. Але одне - вони люблять один одного. Для Аврори відкрився зовсім інший світ. Цікаво, як же пройде побачення?
Дякую за проду і чекаю на продовження! Дякую за гарний настрій при читанні!
Наталія Діжурко, Нііі... Вляпається у їхні проблеми
Ну от, так і не зайшла подивитися на прибраний будинок.((
Хай хоч хлопці фотки їй вишлють. ))))
О, вони вже одне одному подобаються))))
Дякую ❤️❤️❤️ Дуууууже цікаво!!!!
Лариса Бондарчук, Оце дуже несправедливо, коли прибираєш, і як на зло ніхто не приходить))))
Дякую!!! Ех, Назар так старався, наводив лад, а Аврора навіть не зайшла, не зацінила...
А всі ж так припрошували...
ооо!! а підпис у телефоні таки крутий)))) ооо!! побачення в кіно! він навіть квитки купить! оого!! а ідея з тваринами цікава, таке спрацює з Даніелем!
Олена Когут, Все ж таки він робить маленькі кроки для зближення
чудово
Леся Літвішко, Дякую ❤️
Може з цього щось і вийде)). судячи по відношенню до дітей, Аврора непогана дівчина. просто зовсім різні світи у них.. .
Nata Bond, Так, Аврора непогана дівчина, просто у неї інший стиль життя
Брати в Назара,це щось...,)) Але як вони люблять один одного! Пройняло і Аврору!))
Nata Bond, О, так. З ними багато проблем, але вони дійсно дуже люблять одне одного.
Це водночас так мило і чуттєво, але кожен момент був з усмішкою на вустах))) особливо поява Сема)) ну актор) здається, у Рорі буде нова подружка в цій родині) ну зате дівчина нарешті зрозуміла, що її все життя обманювати за алергію мами) бомбезний розділ) Дякую, Лесю, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
І, як завжди, рада зустрічі
Леся Літвішко, Я теж дуже рада❤️
дякую. Чекаю,як завжди, цікавих пригод і задумайок
Прочитала анотацію і почала читати. Не зогледілась, як дочитала до "далі буде". Гумор просто іскрить ледь не з кожного речення. Отримала масу задоволення і позитивних емоцій (хоч і завершується ця частина похороном щурика, але ж як все описано)...
Щиро дякую авторці за емоційність твору. Цікаво, як розгортатимуться події далі. Чекаю продовження.
Надія Скрипка, Як приємно! Рада, що подобається ❤️ Найцікавіше попереду
❤️❤️❤️❤️❤️
Ira, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Як зворушливо! Насправді, всі учасники цього похорону грають ролі засмучених заради Дані, а це багато про що свідчить ))
Тетяна Худя, Так, ви маєте рацію!
Феєрична поховальна церемонія! Скільки сенсів, скільки емоцій!
Oxana Stokolos, Оооо дякую!!!
Я одягнула на похорони щурика чорне худі з червоним написом "ACDC forewer!", в чорних джинсах, чорних кросівках і теж принесла квіти. Дві ромашки.
І я теж додам, якщо можна. Я ж уже тут, на щурячих похоронах.
Він був гарним щуром, бо потрапив у книгу чудової письменниці, яка не писала б про абиякого щура, а писала справді про щура-особистість, Щура, так би мовити, з великої літери. Хай спочиває з миром на щурячих хмарках...
Лариса Бондарчук, Амінь❤️
Дякую, що розділила цей день з нами!
Клас! Прибирання класне! Дядько Сем мені дуже подобається))))
Що ж, треба і нам сказати пару добрих слів:
Він був був маленькою істотою в цьому світі, але великою особистість. В його житті було багато неволі і страждань, як і в кожного з нас. Але він зміг вирватися з цих пут, чим дав нам приклад. І побачив волю, свободи смак. Життя було не довгим, але він з гідністю його прожив. І тут, в цей день, присутні не тільки герої, а й ми, тому давайте вшануємо його внесок в цю історію. Хоч і почалась вона з похорону (( надіємось, що закінчиться весіллям))
linchik, Амінь❤️❤️❤️
ооо!!! Даніель таки розговорив всіх! з Саманти було дуже смішно!! Церемонія шикарна!!! Назар на диво розговорився)))
Олена Когут, Дякую!!! А Назар не помічає, що йому насправді комфортно з Авророю.
Супер дякую))))
Люлі-Люлі, ❤️❤️❤️
Дякую!!! Оце в Аврори розмаїття емоцій.) Якби там і що не було, але вони дружні і стоять один за одного, це так щемно. З чином все вдалося.)
Разом з тим я давно не плакала від сміху...
Valentina, Так, вони дуже дружні. І чим серйозніші проблеми підкидатиме життя, тим сильнішою ставатиме їхня дружба. Дякую ❤️
Який прекрасний ранок)) от і молодець, Назаре) давно треба було це зробити) якби ще розбишаки доєдналися)) але добре, що хоч Сема спіймав)) але які емоції в малих)) усі повірили, що це не через Рорі)) Дякую за проду, Лесю, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Ага, прямо так і повірили!
Здається Рорі не очікувала, що Назар так відреагує і проситиме завдаток) він не принц з її мрій... але можливо в його справжності більше прекрасного,ніж у тих розпещених красенів... але дівчина приємно здивувала, бо не хотіла травмувати хлопців))Дякую за проду, Лесю♥️
Аврора таки принесла позитивні зміни в їх життя
Ira, Однозначно!
А, то чистота, виявляється, всім сподобалась.)) Якщо Аврора ще й похвалить їх за те, що поприбирали, то , можливо, Влад і Даня теж почнуть прибирати, щоб сподобатись їй?
Тетяна Худя, Там всі змінюватимуться заради неї))))
Прибирання не лише через прихід Аврори. Хоча саме він і підштовхнув до цих дій. Назар робить те, що потрібно в даний момент. І дядько допоміг. Хоч якийсь толк.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Дійсно, хоч якийсь толк від того дядька))
Дякую! Ого! Ото Назар видав.))) Підтримуючи хлопців, але ж хто признається.))
Valentina, Та він ще довго не признається)))
Це весело!)) І трохи сумно.. .Дякую!☀️
Nata Bond, І вам дякую, за коментар❤️
Авжеж заради Аврори захотілося прибирати, бо Назару стало соромно за бардак у домі.
Катя, Ну хоч такий стимул)))
оооо!! дядько Сем такий помічник)))
Олена Когут, Неймовірний)))
В Аврори краще виходить спілкування з братами Назара
Іра, Оце точно!
А Назар гордий!
Екскурсія в тюрму))))
Боже, я хочу бачити похорон щура!!!!
Лесю, дякую! Мені дуууууже подобається книга! ❤️❤️❤️
Леся Найденко, Я обов'язково буду, навіть не сумнівайся! Як можна таке пропустити, ти що?!!! )))
Добре, що красуня Аврора водночас ще й розумниця й емпатка
оце Влад має запити!! шок!! ну ви і закрутили!!
Олена Когут, Ще не закрутила, у мене великі плани))))
Дякую!!! Мддда розмова виявилася та ще... Екскурсію, в тюрму... ну і Даніельчик-херуімчик...
Valentina, Влад буде в захваті від екскурсії, навіть друга собі там знайде))
Сміливо і смішно) дякую
Люлі-Люлі, Дякую, що ділитесь враженнями!
Класна історія з гумором ! Вони такі різні, мабуть ніколи б не зустрілись... А тепер в них побачення, бо молодші шкоди скористались грошима старшого брата....
Аврора в шоці, але не змогла відмовити Даніку.. Тепер має бути на похороні щура... Це буде щось незабутнє особливо для Аврори... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Так, ми всі запрошені на цей похорон, тому запам'ятаємо його!))))))
Суперові малі)))
Юлія, О, так. Вони класні. Люблять шукати проблеми, проте з ними не засумуєш!))
Ой, як негарно повівся Назар. Його поведінка скидається на жлобство. Як би не було скрутно, але вже сталося, як сталося. Кажуть, якщо знайшов гроші, - не радій, а як загубив, - не сумуй. Хай би вважав, що він загубив ті гроші. Проте, він молода і здорова людина, в не немічний старий чи безпорадні сироти, він має руки і ноги, має, де заробити. Так, йому не легко, але гідність дорожча за гроші..
Тетяна Худя, Його так потріпало життя, що він навчився не віддавати свого. Навіть у такій ситуації. Коли ми краще пізнаємо його, зрозуміємо.
А в очах Автори він, звісно, ще той жлоб
Ха! Після похорону вона не може йти на побачення! Аврора в шоці: Назар згідний на її умови, ще й додаткові умови ставить. А уявляю, що чекає на братиків!
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Ще б він не погодився! Нехай радіє, що має справу з такою милосердною дівчиною!))
Дякую! Уявила таку всю намарафечену Рорі в сукні від Д&Г, на похороні лабораторного щурика.)
Ну чекаємо, що ж там Назар видасть.)
Valentina, Назар стоятиме на своєму, його навіть чари королеви краси не змусять передумати)
Ааааа!!! "Показати тобі? Тут трохи видно...")))))) Це бомбезно!
Я погуглив.... У морозилці )))))))
Лесю, це чудово!!!!
Уявляю, як Назар, втомлений після роботи, "зрадіє" неочікуваній гості. Та добре, що Аврора вже хоч знає, що то не він особисто приймав участь в тому аукціоні, прагнучи повечеряти з нею в ресторані. І з умовами, в яких проживає Назар, Рорі вже ознайомилась. Тож повинна краще розуміти його.
Яка цікава історія! Прочитала анотацію і не змогла пройти мимо. І не шкодую. Скільки гумору! Хлопчаки такі класні, такі справжні і чесні. А як вони бажають щастя своєму старшому втомленому брату! Що віддали для його блага його ж зоощадження. І що вже бути робити Аврорі? І на похорони запросили. І Назар повернувся з роботи. А дівчина здається не така вже і гонорова. Правда, для неї побачене і почуте - шок!
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Оооо! Я дуже рада, що вам сподобалось❤️ Я скільки всього запланувала! Сумувати не доведеться❤️❤️❤️
О Господи, ото малі вчудили... Головне, що його Назар не з'їв)) ох і малі бешкетникмєи)) у Рорі добре серце,бр не змогла відмовити цим красеням)) ооо, Назарчик повернувся)) він точно "зрадіє" такій зустрічі))) Дякую за проду, Лесю, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Назару знадобиться реанімація, бо він згорить від сорому!)))))
Дякую за підтримку ❤️❤️❤️
Я навіть подумати не могла про щура у морозилці))))) Оце я сміялась коли вони планували похорон))))
Назар повернувся, цікаво що буде далі))))
Marjana Serednanska, Невідомо, як там буде з побаченням, але зустрітися на похороні їм таки доведеться))))
оооо!!! оце знахідка!! цікаво, чи прийде вона на похорон? ооо!! і Назар прийшов! він буде в шоці!!
Олена Когут, Звісно прийде, пообіцяла ж)
Здається діти захопиои у ,,полон" нашу дівчину)).
Nata Bond, Її серденько так точно захопили)))))
Рорі потрапила у царство хаосу, де не вистачає жіночої руки)) що лише говорить момент із серветками)) Данік таке сонечко, йому треба стати ветеренаром)) ну хоч тепер знатиме, що то хлопці брали участь, а не сам Назар)) божечки, що ж вона там знайшла)) Дякую за проду, Лесю♥️
Сьогодні знайшла вашу книгу і відразу почала читати))) Знаєте давно я так не сміялась..це було неймовірно, з нетерпінням чекаю на продовження)))
Marjana Serednanska, Около! Я дуже рада, що вам подобається!!! Сподіваюся,.що продовження не розчарує
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати