Побачення з королевою
36 643
Букнет Молодіжна проза Побачення з королевою

Побачення з королевою

Молодіжна проза

Леся Найденко

Леся Найденко · автор

Повний текст · 190 стор.
307
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 512
Анотація до книги "Побачення з королевою"
Розриваючись між підробітками, вихованням братів та істериками ексцентричного дядька, Назар найменше хотів, аби всі його гроші пішли на оплату побачення з університетською зіркою.

Аврора відразу зрозуміла, що стане найдорожчим лотом на благодійному аукціоні, але була шокована, дізнавшись, хто саме його виграв. Назар Лісовий — останній, з ким би вона погодилась піти у кіно. Навіть заради доброї справи.

гумор іроніябідність і багатствобагато пригод

Зміст книги: 34 глави
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
Епілог

512 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Карина Кльок
27.01.2026, 15:59:19

Серце кров'ю обливається через малих... якби Назар не бурчав, якби не втомлювпвся — він все для них, як і вони для нього) ну а Рорі просто розтопити серце цим питанням) таки заділи три красеня (старший та молодші) серце королеви)) Дякую за проду, Лесю♥️

а. що. далі

Леся Найденко
27.01.2026, 12:03:17

Любов Кротошинська, Наступна глава буде завтра. Побачення матиме карколомне продовження

avatar
Леся Літвішко
27.01.2026, 11:55:21

чудово. особливо з букетом

Леся Найденко
27.01.2026, 12:02:48

Леся Літвішко, Ахахха, але шкода, що він у смітнику

avatar
Тетяна Худя
27.01.2026, 03:35:29

Те, що Назар так прагматично оцінює свої шанси, напевно, і підкупляє Аврору

Леся Найденко
27.01.2026, 10:29:06

Тетяна Худя, Її дійсно підкупає його чесність

avatar
Тетяна Худя
27.01.2026, 08:50:49

Але приймати квіти, вийняті зі сміттєвого бака, то вже було б занадто. Така пропозиція принизлива.

Леся Найденко
27.01.2026, 10:28:46

Тетяна Худя, Та він їх не хотів дарувати, просто міг би принести, як підтвердження своїх слів.

avatar
Valentina
26.01.2026, 22:32:48

Дякую! Тимур народився з срібною ложкою в роті, але зажав коштів, щоб перекупити побачення, бо звик все отримувати на шарка. Невже такий може зацікавити Аврору...
А Назар набрав на себе зобов'язань, і як може так, і виборсується з туда, куди його та братів, загнало життя.
Шкода квітів...

Леся Найденко
26.01.2026, 22:44:08

Valentina, Квіти дійсно шкода. Був би на місці Назара Влад, то він би їх перепродав))

avatar
Олена Когут
26.01.2026, 19:42:13

ооо!! мішок з грішми і г. ..ном скупердяй Тимур намалювався!! який пафосний, яке воно самовпевнене!! ооо!! наш Назар милота з милот!! квіти купив!! оооо!!! Щоб з чуда Аврора не ходила по смітниках шукати того букета)))

Показати 3 відповіді
Леся Найденко
26.01.2026, 22:42:57

Олена Когут, Справді?! Нічого собі! Мені приємно це знати❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Наталія Діжурко
26.01.2026, 20:42:55

А Аврора мила дівчина. Хоч і не зручно їй перед пихатим Тимуром, вона сказала правду про побачення. І це в Тимура шансів немає. Назар набагато кращий. Він щирий і чесний.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Леся Найденко
26.01.2026, 21:00:12

Наталія Діжурко, Повністю погоджуюсь! Дякую за підтримку ❤️

avatar
Олена
26.01.2026, 20:14:39

У них просто немає шансів не закохатися одне в одного. Назар простий, чесний, симпатичний, турботливий хлопець. Аврора дуже добра, ніжна та не балувана, незважаючи на те, що виросла в заможній родині. Великі сумніви, що вони забудуть про їх знайомство вже через пару тижнів.

Леся Найденко
26.01.2026, 20:59:31

Олена, Я їм не дозволю забути)))

О, а я якраз хотіла попросити авторку написати про те, як дядько Сем одягнув костюм Феї. ))) А Данієль вже попросив)))
Який Сем лапочка. І одяг новий для Назара приніс. Все-таки вони всі дуже люблять одне одного. Дуже.
Дякую за чудовий розділ! ❤️❤️❤️

Леся Найденко
26.01.2026, 09:00:48

Лариса Бондарчук, Так, Сем любить свої племінників, просто він не створений для батьківства. Та й ніколи не планував дітей. Виховує, як вміє)))
Дякую, Ларисо! Гарного дня❤️❤️❤️

avatar
Олена Когут
26.01.2026, 00:43:28

ооо!!! Фея Саманта - найкраща!!! Наш Назар попелюшка і піде на побачення в новому одязі і пахнючий!! А Влад безподобний! як він зберіг гроші для родини!!

Леся Найденко
26.01.2026, 08:58:11

Олена Когут, Тааак. Тепер головне, аби Назар сам не зіпсував те побачення

avatar
Люлі-Люлі
25.01.2026, 23:24:17

Дякую за таку милу історію

Леся Найденко
26.01.2026, 08:57:10

Люлі-Люлі, А вам дякую за підтримку ❤️

avatar
linchik
25.01.2026, 19:53:47

Я не можу))))))) це так смішно і в одночас мило))) справді, Назар це наша Попелюшка
І я просто вимагаю екстра-розділ про те як Нараз з Семом виступали))) або хоча б візуалізацію))))

Показати 2 відповіді
linchik
25.01.2026, 22:25:19

Леся Найденко, Дякую, ви справжня чарівниця))))

avatar
Олена
25.01.2026, 20:19:22

Ця сім'я не залишає можливості ставитись до них байдуже. Вони такі щирі у всіх своїх проявах.

Показати 2 відповіді
Nata Bond
25.01.2026, 22:21:13

Леся Найденко, ❤️❤️❤️

avatar
Тетяна Худя
25.01.2026, 22:11:11

Ой, а що ж буде, якщо дядько Сем полізе за грошима, які зубна фея повинна подарувати Дані, до шкатулки з-під біжутерії і виявить, що грошей там менше, ніж мало бути???

Леся Найденко
25.01.2026, 22:20:01

Тетяна Худя, Так вони ж електрику не платили, то гроші цілі))

avatar
Nata Bond
25.01.2026, 22:06:56

Сем і мене розчулив))❤️ А Влад..пробивний хлопець))).

Леся Найденко
25.01.2026, 22:19:38

Nata Bond, Влад не пропаде)))

avatar
Valentina
25.01.2026, 20:52:46

Дякую! Вони неймовірні, дядько фей, це взагалі.) Он навіть обнови купив Назару на побачення.) І Даніель, випросив для себе дива.)

Леся Найденко
25.01.2026, 22:19:14

Valentina, Тааак, дядько нафеячив дива сьогодні))

avatar
Леся Літвішко
25.01.2026, 20:14:05

чудово

Леся Найденко
25.01.2026, 22:18:04

Леся Літвішко, ❤️❤️❤️

avatar
Наталія Діжурко
25.01.2026, 19:38:34

Добре в потрібний момент побачити потрібну сцену! Так вийшло і із електриком. Ну, невеликий шантаж. Але не треба було так дорого оцінювати свою роботу!
А от Сем здивував! Все таки вони - сім'я.
Дякую за проду і чекаю на продовження! Як же пройде побачення?

Леся Найденко
25.01.2026, 22:17:30

Наталія Діжурко, О, побачення пройде незабутньо!))

avatar
Valentina
23.01.2026, 22:13:49

Дякую!!! Я вже в цих трьох хлопів закохана.)

Леся Найденко
24.01.2026, 21:15:40

Valentina, Я теж, а це ми ще мало з ними знайомі)

Боже, який класний розділ!
"Круто! Ми пограбуємо дядька!" ))))))))
Треба Назару перетворити ці дивні вподобання Влада не в негатив, а в переваги. Наприклад, давати таємні й секретні завдання з загрозою виявлення. Буде користь з цього...

Лесю, обожнюю твою книгу! ❤️

Леся Найденко
24.01.2026, 21:15:11

Лариса Бондарчук, О, на днях він саме таке завдання і матиме.
Дякую, Ларисо❤️❤️❤️❤️

avatar
Nata Bond
23.01.2026, 17:45:58

Дякую!❤️☀️☀️❤️☀️

Показати 2 відповіді
Nata Bond
23.01.2026, 20:21:41

Леся Найденко, Дякую!☀️Навзаєм!☀️❤️☀️

avatar
Наталія Діжурко
23.01.2026, 18:54:53

Ще один шалений день майже закінчився. Як же образливо, що Назару приходиться отак крутитися. Оті горе - батьки! А дітям приходиться розбирати оті всі проблеми.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Леся Найденко
23.01.2026, 19:46:05

Наталія Діжурко, Ми ще зустрінемося з їхнею мамою, але це буде пізніше.

avatar
Леся Літвішко
23.01.2026, 16:29:35

я неймовірно, але у житті є і такі от ситуації

Леся Найденко
23.01.2026, 19:45:05

Леся Літвішко, це точно, у житті всяке буває

avatar
Олена
23.01.2026, 15:31:26

Цікаво як пройде похід у кіно. Може в цей раз братики не нароблять дурниць, бо їм подобається Аврора і вони дійсно люблять Назара, хоча часто це важко помітити через їх вчинки. Назар весь час живе заради своїх братів, не беручи до уваги своїх інтересів та бажань. Це дуже прикро і хочеться, щоб він жив, а не існував лише заради інших.

Леся Найденко
23.01.2026, 19:44:40

Олена, Так, хочеться, щоб Назар бодай трохи пожив для себе.
Скоро буде побачення - може, хоч там він зможе відволіктися?

avatar
Олена Когут
23.01.2026, 15:25:33

глава дуже розчулила

Леся Найденко
23.01.2026, 19:43:34

Олена Когут, Ох, на їхню долю випало багато випробувань, а ще скільки попереду...

avatar
Леся Літвішко
23.01.2026, 11:43:07

цікаво і боляче

Леся Найденко
23.01.2026, 19:43:04

Леся Літвішко, Тут місцями буде дуже щемливо, бо все ж таки сім'я непроста.
Дякую за коментрі та підтримку!

avatar
Леся Літвішко
23.01.2026, 11:42:24

цікаво

avatar
Карина Кльок
22.01.2026, 23:58:31

Господи боже мій, як Назар ще дахом не поїхав)) шкода його, але він вже буде не він без цих бешкетників)) Дякую за проду, Лесю, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Леся Найденко
23.01.2026, 10:59:48

Карина Кльок, Він вже на межі божевілля)

Як мило. Аж плакати хочеться. Назар такий чудовий. І вони всі такі класні. Лесю, дякую, що пишеш цю книгу.
Світ все-таки повен добра і любові. Хай навіть і серед хаосу й невдач.

Треба було сказати, що мозок інколи виходить із носа соплями, і це нормально))))

Леся Найденко
23.01.2026, 10:59:23

Лариса Бондарчук, ахахаах))) Точно, треба було

avatar
Ирина Онощенко
22.01.2026, 21:22:49

Неймовірна книга, з гумором все як треба. Дякую, чекаю на продовження.

Леся Найденко
23.01.2026, 10:58:40

Ирина Онощенко, Дяяяяякую! Мені дуже приємно! Найцікавіше попереду

avatar
Valentina
22.01.2026, 20:54:10

Дякую!!! Між братами повна любов.) От Влад, відірви та викинь.)) Але ж повів Даника до вбиральні.) Вода та електрика, то про комфорт... А, щоб все зробити, то Назару знову прийдеться думати де ж взяти кошти... і так по колу...

Леся Найденко
23.01.2026, 10:58:10

Valentina, Точно. Це замкнуте коло, і виходу з нього немає

avatar
Олена Когут
22.01.2026, 20:20:16

оо!! без цих шибайголов йому було б сумно! щоб не спалили ще роботу!

Леся Найденко
23.01.2026, 10:57:43

Олена Когут, Будемо сподіватися, що його не звільнять. Бо тільки цього не вистачало

avatar
Lana
22.01.2026, 19:42:39

не перестаю дякувати за акий дотепний роман!!! дякую!!!!

Леся Найденко
22.01.2026, 20:16:22

Lana, Дякую вам!!!

avatar
Ira
22.01.2026, 18:57:52

Кумедні брати. Винахідливі. А оте останнє : доколупався до мозку, - взагалі шедевр

Леся Найденко
22.01.2026, 20:15:31

Ira, От вам смішно, а у дитини мозок пошкоджений))))

avatar
Marjana Serednanska
22.01.2026, 17:35:14

Я не знаю як ви це робите, але кожен розділ просто неймовірний...я сміюсь так сильно, що аж живіт болить.. Дякую за ці емоції)))

Показати 2 відповіді
Marjana Serednanska
22.01.2026, 18:50:39

Леся Найденко, Мені вже страшно і смішно)))

avatar
Nata Bond
22.01.2026, 18:31:13

Ні,Назару без братів було би тоскливо. Але такі пригоди кожен день... це щось! Може Аврора трохи нейтралізує їхню мощну енергетику?!)))

Леся Найденко
22.01.2026, 18:44:37

Nata Bond, О, так. Вона потрібна їм для балансу))))

avatar
Наталія Діжурко
22.01.2026, 16:59:41

Полоса невезіння. І кінця краю їй немає. Що не день, то все веселіше. Але - це його брати і Назар їх любить. Незважаючи ні на що. А от на роботі буде спокійно? Надіюсь.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Леся Найденко
22.01.2026, 18:41:19

Наталія Діжурко, Ну там вони хоча б під наглядом))

avatar
Карина Кльок
21.01.2026, 19:42:40

Так, так, так, і вже ніякий капітан не цікавий)) а звичайний хлопець, який має чудернацьку, аде таку лиру сім'ю)) а це ще Назар не старався... хоча як це не стараіся, а хто дім з Семом поприбирав) Дякую за проду, Лесю, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Леся Найденко
22.01.2026, 18:40:37

Карина Кльок, Та який там капітан, у нього нуль шансів вразити Рорі так сильно, як це зміг Назар))))

avatar
Ira
21.01.2026, 19:10:04

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Леся Найденко
22.01.2026, 18:39:54

Ira, Обіймаю!❤️❤️❤️

avatar
Леся Літвішко
21.01.2026, 10:05:36

чудово

Леся Найденко
22.01.2026, 18:39:46

Леся Літвішко, Дякую ❤️

avatar
Рина Мир
21.01.2026, 08:40:17

Її світ абсолютно перевернувся і тепер і подруга не цікава! Дякую! Натхнення!

Леся Найденко
21.01.2026, 08:43:43

Рина Мир, Так, вона відкрила для себе новий світ)))

О, схоже, що Аврора закохується))
Ліза прикольна. Цікаво, чи підуть на гру? А в Данієля є коти? Хай Аврора в нього візьме одного???

Леся Найденко
21.01.2026, 08:43:22

Лариса Бондарчук, У Даніка коти на будь-який смак. Там усьому місту роздати вистачить))

avatar
Nata Bond
20.01.2026, 19:04:58

Здається Назар з братами зачепив Аврору..))

Леся Найденко
21.01.2026, 08:42:26

Nata Bond, Тааааак, зачепив. Хоча й не збирався

avatar
Valentina
20.01.2026, 18:56:36

Дякую!!! Які хлопчаки емпати, навіть через фотографію відчули, що Аврора хороша, і для Назара підійде на всі 100%.)
Дівчина ще й досі під враженням, навіть на кота готова.) Даніель, підбере їй.) Та й до Тимура, здається тепер їй байдуже...

Леся Найденко
21.01.2026, 08:42:04

Valentina, А, так! Даніель може підібрати кота на будь-який смак❤️
А щодо Тимура - їй банально не цікаво)

avatar
Олена Когут
20.01.2026, 18:16:10

ооо!! Році думками про кота навіть не слухала подругу про рельєфи))) оце треба як відволіклася. Назар і його сімейка справжні, реальні та щирі. а їй цього дуже бракувало)

Леся Найденко
20.01.2026, 18:26:53

Олена Когут, Так, у її ідеальному житті дійсно не вистачає чогось справжнього

avatar
Наталія Діжурко
20.01.2026, 17:27:40

Гм. Для кота - дозріла! Це вже добре. А подруга такий план намалювала. Але маю сумнів, що він здійсниться.
Дякую за проду і чекаю на продовження! Дуже цікаво!

Леся Найденко
20.01.2026, 18:26:20

Наталія Діжурко, План хороший, але не приховує одну деталь - Назара

avatar
Lana
19.01.2026, 19:41:55

я ше стільки ніколи не сміялась читаючи роман!!! прода написана так дотепно, що мимоволі закохуєшся в героїв!!!! дякую за щирі емоції!!!

Показати 2 відповіді
Lana
20.01.2026, 11:24:43

Леся Найденко, не можу дочекатись продовження!!! дякую!!!

Драйв на весь день! Дякую

Леся Найденко
20.01.2026, 11:19:01

Валентина Михайленко, Гарного вам настрою!❤️❤️❤️

avatar
Ira
19.01.2026, 21:35:34

Краще б Назар не бачив, як він підписаний в телефоні Аврори

Леся Найденко
19.01.2026, 21:42:21

Ira, Ну так, це неприємно...

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше