36 643
Анотація до книги "Побачення з королевою"
Розриваючись між підробітками, вихованням братів та істериками ексцентричного дядька, Назар найменше хотів, аби всі його гроші пішли на оплату побачення з університетською зіркою.
Аврора відразу зрозуміла, що стане найдорожчим лотом на благодійному аукціоні, але була шокована, дізнавшись, хто саме його виграв. Назар Лісовий — останній, з ким би вона погодилась піти у кіно. Навіть заради доброї справи.
Аврора відразу зрозуміла, що стане найдорожчим лотом на благодійному аукціоні, але була шокована, дізнавшись, хто саме його виграв. Назар Лісовий — останній, з ким би вона погодилась піти у кіно. Навіть заради доброї справи.
гумор іроніябідність і багатствобагато пригод
“Вона звикла до уваги та захоплення, він — до проблем і відповідальності. Вони практично не знайомі, люди з різних світів. Але змушені піти на побачення, яке має всі шанси обернутися катастрофою.”
“Він — старший брат у неблагополучній сім'ї. Стомлений від скрути та постійної відповідальності. Вона — зірка університету. Заможна, красива та безтурботна. Їхні шляхи ніколи не мали перетнутися, але дехто вирішив інакше.”
Зміст книги: 34 глави
512 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиСерце кров'ю обливається через малих... якби Назар не бурчав, якби не втомлювпвся — він все для них, як і вони для нього) ну а Рорі просто розтопити серце цим питанням) таки заділи три красеня (старший та молодші) серце королеви)) Дякую за проду, Лесю♥️
а. що. далі
Любов Кротошинська, Наступна глава буде завтра. Побачення матиме карколомне продовження
чудово. особливо з букетом
Леся Літвішко, Ахахха, але шкода, що він у смітнику
Те, що Назар так прагматично оцінює свої шанси, напевно, і підкупляє Аврору
Тетяна Худя, Її дійсно підкупає його чесність
Але приймати квіти, вийняті зі сміттєвого бака, то вже було б занадто. Така пропозиція принизлива.
Тетяна Худя, Та він їх не хотів дарувати, просто міг би принести, як підтвердження своїх слів.
Дякую! Тимур народився з срібною ложкою в роті, але зажав коштів, щоб перекупити побачення, бо звик все отримувати на шарка. Невже такий може зацікавити Аврору...
А Назар набрав на себе зобов'язань, і як може так, і виборсується з туда, куди його та братів, загнало життя.
Шкода квітів...
Valentina, Квіти дійсно шкода. Був би на місці Назара Влад, то він би їх перепродав))
ооо!! мішок з грішми і г. ..ном скупердяй Тимур намалювався!! який пафосний, яке воно самовпевнене!! ооо!! наш Назар милота з милот!! квіти купив!! оооо!!! Щоб з чуда Аврора не ходила по смітниках шукати того букета)))
Олена Когут, Справді?! Нічого собі! Мені приємно це знати❤️❤️❤️❤️❤️
А Аврора мила дівчина. Хоч і не зручно їй перед пихатим Тимуром, вона сказала правду про побачення. І це в Тимура шансів немає. Назар набагато кращий. Він щирий і чесний.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Повністю погоджуюсь! Дякую за підтримку ❤️
У них просто немає шансів не закохатися одне в одного. Назар простий, чесний, симпатичний, турботливий хлопець. Аврора дуже добра, ніжна та не балувана, незважаючи на те, що виросла в заможній родині. Великі сумніви, що вони забудуть про їх знайомство вже через пару тижнів.
Олена, Я їм не дозволю забути)))
О, а я якраз хотіла попросити авторку написати про те, як дядько Сем одягнув костюм Феї. ))) А Данієль вже попросив)))
Який Сем лапочка. І одяг новий для Назара приніс. Все-таки вони всі дуже люблять одне одного. Дуже.
Дякую за чудовий розділ! ❤️❤️❤️
Лариса Бондарчук, Так, Сем любить свої племінників, просто він не створений для батьківства. Та й ніколи не планував дітей. Виховує, як вміє)))
Дякую, Ларисо! Гарного дня❤️❤️❤️
ооо!!! Фея Саманта - найкраща!!! Наш Назар попелюшка і піде на побачення в новому одязі і пахнючий!! А Влад безподобний! як він зберіг гроші для родини!!
Олена Когут, Тааак. Тепер головне, аби Назар сам не зіпсував те побачення
Дякую за таку милу історію
Люлі-Люлі, А вам дякую за підтримку ❤️
Я не можу))))))) це так смішно і в одночас мило))) справді, Назар це наша Попелюшка
І я просто вимагаю екстра-розділ про те як Нараз з Семом виступали))) або хоча б візуалізацію))))
Леся Найденко, Дякую, ви справжня чарівниця))))
Ця сім'я не залишає можливості ставитись до них байдуже. Вони такі щирі у всіх своїх проявах.
Леся Найденко, ❤️❤️❤️
Ой, а що ж буде, якщо дядько Сем полізе за грошима, які зубна фея повинна подарувати Дані, до шкатулки з-під біжутерії і виявить, що грошей там менше, ніж мало бути???
Тетяна Худя, Так вони ж електрику не платили, то гроші цілі))
Сем і мене розчулив))❤️ А Влад..пробивний хлопець))).
Nata Bond, Влад не пропаде)))
Дякую! Вони неймовірні, дядько фей, це взагалі.) Он навіть обнови купив Назару на побачення.) І Даніель, випросив для себе дива.)
Valentina, Тааак, дядько нафеячив дива сьогодні))
чудово
Леся Літвішко, ❤️❤️❤️
Добре в потрібний момент побачити потрібну сцену! Так вийшло і із електриком. Ну, невеликий шантаж. Але не треба було так дорого оцінювати свою роботу!
А от Сем здивував! Все таки вони - сім'я.
Дякую за проду і чекаю на продовження! Як же пройде побачення?
Наталія Діжурко, О, побачення пройде незабутньо!))
Дякую!!! Я вже в цих трьох хлопів закохана.)
Valentina, Я теж, а це ми ще мало з ними знайомі)
Боже, який класний розділ!
"Круто! Ми пограбуємо дядька!" ))))))))
Треба Назару перетворити ці дивні вподобання Влада не в негатив, а в переваги. Наприклад, давати таємні й секретні завдання з загрозою виявлення. Буде користь з цього...
Лесю, обожнюю твою книгу! ❤️
Лариса Бондарчук, О, на днях він саме таке завдання і матиме.
Дякую, Ларисо❤️❤️❤️❤️
Дякую!❤️☀️☀️❤️☀️
Леся Найденко, Дякую!☀️Навзаєм!☀️❤️☀️
Ще один шалений день майже закінчився. Як же образливо, що Назару приходиться отак крутитися. Оті горе - батьки! А дітям приходиться розбирати оті всі проблеми.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Ми ще зустрінемося з їхнею мамою, але це буде пізніше.
я неймовірно, але у житті є і такі от ситуації
Леся Літвішко, це точно, у житті всяке буває
Цікаво як пройде похід у кіно. Може в цей раз братики не нароблять дурниць, бо їм подобається Аврора і вони дійсно люблять Назара, хоча часто це важко помітити через їх вчинки. Назар весь час живе заради своїх братів, не беручи до уваги своїх інтересів та бажань. Це дуже прикро і хочеться, щоб він жив, а не існував лише заради інших.
Олена, Так, хочеться, щоб Назар бодай трохи пожив для себе.
Скоро буде побачення - може, хоч там він зможе відволіктися?
глава дуже розчулила
Олена Когут, Ох, на їхню долю випало багато випробувань, а ще скільки попереду...
цікаво і боляче
Леся Літвішко, Тут місцями буде дуже щемливо, бо все ж таки сім'я непроста.
Дякую за коментрі та підтримку!
цікаво
Господи боже мій, як Назар ще дахом не поїхав)) шкода його, але він вже буде не він без цих бешкетників)) Дякую за проду, Лесю, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Він вже на межі божевілля)
Як мило. Аж плакати хочеться. Назар такий чудовий. І вони всі такі класні. Лесю, дякую, що пишеш цю книгу.
Світ все-таки повен добра і любові. Хай навіть і серед хаосу й невдач.
Треба було сказати, що мозок інколи виходить із носа соплями, і це нормально))))
Лариса Бондарчук, ахахаах))) Точно, треба було
Неймовірна книга, з гумором все як треба. Дякую, чекаю на продовження.
Ирина Онощенко, Дяяяяякую! Мені дуже приємно! Найцікавіше попереду
Дякую!!! Між братами повна любов.) От Влад, відірви та викинь.)) Але ж повів Даника до вбиральні.) Вода та електрика, то про комфорт... А, щоб все зробити, то Назару знову прийдеться думати де ж взяти кошти... і так по колу...
Valentina, Точно. Це замкнуте коло, і виходу з нього немає
оо!! без цих шибайголов йому було б сумно! щоб не спалили ще роботу!
Олена Когут, Будемо сподіватися, що його не звільнять. Бо тільки цього не вистачало
не перестаю дякувати за акий дотепний роман!!! дякую!!!!
Lana, Дякую вам!!!
Кумедні брати. Винахідливі. А оте останнє : доколупався до мозку, - взагалі шедевр
Ira, От вам смішно, а у дитини мозок пошкоджений))))
Я не знаю як ви це робите, але кожен розділ просто неймовірний...я сміюсь так сильно, що аж живіт болить.. Дякую за ці емоції)))
Леся Найденко, Мені вже страшно і смішно)))
Ні,Назару без братів було би тоскливо. Але такі пригоди кожен день... це щось! Може Аврора трохи нейтралізує їхню мощну енергетику?!)))
Nata Bond, О, так. Вона потрібна їм для балансу))))
Полоса невезіння. І кінця краю їй немає. Що не день, то все веселіше. Але - це його брати і Назар їх любить. Незважаючи ні на що. А от на роботі буде спокійно? Надіюсь.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Ну там вони хоча б під наглядом))
Так, так, так, і вже ніякий капітан не цікавий)) а звичайний хлопець, який має чудернацьку, аде таку лиру сім'ю)) а це ще Назар не старався... хоча як це не стараіся, а хто дім з Семом поприбирав) Дякую за проду, Лесю, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Та який там капітан, у нього нуль шансів вразити Рорі так сильно, як це зміг Назар))))
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Ira, Обіймаю!❤️❤️❤️
чудово
Леся Літвішко, Дякую ❤️
Її світ абсолютно перевернувся і тепер і подруга не цікава! Дякую! Натхнення!
Рина Мир, Так, вона відкрила для себе новий світ)))
О, схоже, що Аврора закохується))
Ліза прикольна. Цікаво, чи підуть на гру? А в Данієля є коти? Хай Аврора в нього візьме одного???
Лариса Бондарчук, У Даніка коти на будь-який смак. Там усьому місту роздати вистачить))
Здається Назар з братами зачепив Аврору..))
Nata Bond, Тааааак, зачепив. Хоча й не збирався
Дякую!!! Які хлопчаки емпати, навіть через фотографію відчули, що Аврора хороша, і для Назара підійде на всі 100%.)
Дівчина ще й досі під враженням, навіть на кота готова.) Даніель, підбере їй.) Та й до Тимура, здається тепер їй байдуже...
Valentina, А, так! Даніель може підібрати кота на будь-який смак❤️
А щодо Тимура - їй банально не цікаво)
ооо!! Році думками про кота навіть не слухала подругу про рельєфи))) оце треба як відволіклася. Назар і його сімейка справжні, реальні та щирі. а їй цього дуже бракувало)
Олена Когут, Так, у її ідеальному житті дійсно не вистачає чогось справжнього
Гм. Для кота - дозріла! Це вже добре. А подруга такий план намалювала. Але маю сумнів, що він здійсниться.
Дякую за проду і чекаю на продовження! Дуже цікаво!
Наталія Діжурко, План хороший, але не приховує одну деталь - Назара
я ше стільки ніколи не сміялась читаючи роман!!! прода написана так дотепно, що мимоволі закохуєшся в героїв!!!! дякую за щирі емоції!!!
Леся Найденко, не можу дочекатись продовження!!! дякую!!!
Драйв на весь день! Дякую
Валентина Михайленко, Гарного вам настрою!❤️❤️❤️
Краще б Назар не бачив, як він підписаний в телефоні Аврори
Ira, Ну так, це неприємно...
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати