36 643
Анотація до книги "Побачення з королевою"
Розриваючись між підробітками, вихованням братів та істериками ексцентричного дядька, Назар найменше хотів, аби всі його гроші пішли на оплату побачення з університетською зіркою.
Аврора відразу зрозуміла, що стане найдорожчим лотом на благодійному аукціоні, але була шокована, дізнавшись, хто саме його виграв. Назар Лісовий — останній, з ким би вона погодилась піти у кіно. Навіть заради доброї справи.
Аврора відразу зрозуміла, що стане найдорожчим лотом на благодійному аукціоні, але була шокована, дізнавшись, хто саме його виграв. Назар Лісовий — останній, з ким би вона погодилась піти у кіно. Навіть заради доброї справи.
гумор іроніябідність і багатствобагато пригод
“Вона звикла до уваги та захоплення, він — до проблем і відповідальності. Вони практично не знайомі, люди з різних світів. Але змушені піти на побачення, яке має всі шанси обернутися катастрофою.”
“Він — старший брат у неблагополучній сім'ї. Стомлений від скрути та постійної відповідальності. Вона — зірка університету. Заможна, красива та безтурботна. Їхні шляхи ніколи не мали перетнутися, але дехто вирішив інакше.”
Зміст книги: 34 глави
512 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОгого... а вона ще та авантюристка! Дякую!
Рина Мир, Вона сама від себе такого не очікувала))))
От і відповідь на питання Назара... якби ми не чули думок Рорі, то й справді могло здатися, що це якийсь розіграш...а яка команда) коли півень клонування в дупцю, то допомагають Назару вже всі)) місія "викрадення діда" розпочалася)) Дякую за проду, Лесю, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Тааак❤️ Тримаймо за них кулачки!
Ох, це точно. Дід сам себе не викраде)))
"Ми готові! — озвалася сім'я". Це чудово!
Дякую ❤️❤️❤️
Дуже подобається!!!! Дуже-дуже!
Лариса Бондарчук, Тепер головне, щоб все пройшло за планом))
❤️❤️❤️
Нічого собі Рорі вигадала план)) яка молодець) аби лише все вийшло) здається, Рорі владо вписується в родину Назара) Дякую за проду, Лесю♥️
Так, дід сам себе не викраде . Цікаво які пригоди їх чекають попереду?
Ira, Ох, там ще дуже багато пригод)))
Назар повірив Аврорі. А це дуже важливо для їхньої справи. Та й надалі буде важливим у їхніх відносинах. Ой, щось я переживаю за цю всю затію. Хоч би в них все вийшло. Звичайно, це незаконно. Але таке життя. Забігаючи наперед: надіюсь, що вони після цієї авантюри таки офіційно поховають діда?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Це стане для них уроком. Діда обов'язково поховають офіційно)))
Яка важлива відверта розмова Аврори з Назаром, між ними з'являється довіра.
Олена, Так, це саме те чого їм не вистачало❤️
Інколи життя не співпадаю із законом. Але, нажаль, закон теж не завжди співпадає із життям. Ця сімя просто інакше б не вижила.
Леся Літвішко, Дуже влучно сказано!
Дякую! В їх компанії Аврора вловила драйв, і намагається його не впустити.) Хоча щось я хвилююся через чергову їх авантюру... Все одно ж, якось потрібно буде закривати справу з *дідом Тарасом*.
Valentina, Але про вони подумають пізніше. Сподіваюся, що подумають)
Молодці! І Аврора здивувала. Але я дуже рада за їх обох!
Nata Bond, Так, вона напевно і себе саму здивувала)))
о так)дід сам себе не викраде. розмішив Сем про радикуліт))Щирість Аврора розчулює!!
Олена Когут, Може вона і має зіркову хворобу, але чесна і щира, а це дуже підкупає))
Ааааа!!! Влад в захваті! Я вже уявляю, як він радіє такій спецоперації! Аврора підкорила його серце точно!
Але ж дівчина ризикова!!
Дякую, Лесю! Дуууууже мені подобається!!!! ❤️❤️❤️
Лариса Бондарчук, Аврора вже й Назара підкорила, але він занадто насторожений, тому й не зізнається))) Хоча недовго цей холод протримається, вона розтопить його серденько ❤️❤️❤️
Дякую, Ларисо! Я невимовно рада, що ти знаходиш час на мою книжку!!!
Опа! Аврора теж вляпується в авантюру з дідом Тарасом! І не боїться???
Клас! Насолоджуюся читанням!!!
Що з дядьком Семом??? Я теж хвилююся!!! Аврора молодець!!!!
Боже мій! Викинув квіти у смітник))))
Тимур мене дратує. Дуже вже зарозумілий)))
Але побачимо, хто сміятиметься останній)))
Дякую за книгу. Дуже цікава та юморна.
Олена Кожевникова, Рада, що подобається! Дякую ❤️❤️❤️
Вигадники ще ті
Ira, А куди діватися? Доводиться вигадувати))
А як знову спрацює співчуття і жалість братика?
Аврора впевненим кроком вливається в сім'ю))) Вона скоро очолить їх клан)))
Marjana Serednanska, Так і буде))))
Аврора не просто долучилась до їх зграї, вона її скоро очолить!)))
Олена, Аххахаххха точно!!!
Лесю,а візуали головних героїв будуть?
Юля Руденко, Зазвичай я не роблю візуалів, бо все одно кожен уявляє персонажів по-своєму. Але можливо спробую))
Мені здається,що до зустрічі з цією дивною сімейною,Аврора і сама не підозрювала,що в неї відкриються такі таланти та ідеї)))Аж занадто вона здавалася правильною на перший погляд)
Юля Руденко, Так і є! Вона сама від себе такого не очікувала))
Чесно,я заливалася сміхом кілька хвилин з їхніх пригод))))Це шедеврально!!!Персонажі просто - вогонь♥️,а те що вони чудять - заслуговує на окремі овації!))Я давно так не реготала))) Дякую за чудовий настрій!))
Юля Руденко, Я дуже рада, що змогла підняти настрій❤️❤️❤️
О,а Аврора - ще та авантюристка! Придумати такий план! Головне - його втілити. А то плану "Б" ще немає.
Дякую за проду і чекаю на продовження! Цікаво як все пройде.
Наталія Діжурко, Так, план доволі ризиковий....
Тримаймо за них кулачки!
Дякую! Аврора чудово вписалася в їх авантюрну команду... он якими ідеями сипле...
Valentina, Ага. Напевно, і сама від себе такого не очікувала
от складачка планів свята Аврора!! оце вона придумала!! оце чекає їх пригода!!! оооо!!! шок!! хай вдало пройде операція!! ооо!!!
Олена Когут, Будемо тримати кулачки, бо план все ж таки ризиковий
цікаво, але чи не прийдеться згодом втілювати ще і план " В"
Леся Літвішко, Ох, не знаю. Побачимо, як все піде))
А Ліза ще та авантюристка!)) Майже під стать Владу))).фуххх,щось мені за них неспокійно. Що з дідом,що без діда.. .
Леся Найденко, Так,Аврора))
Ох, артисти... і це добре, що телебачення, а не поліція... ото дають жару) от добре, що Рорі поїхала, кого ж вона пропонує)) у її родині теж є такі цікаві особистості, як Сем, чи що)) Дякую за проду, Лесю,чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Ні, у неї немає, але вона знає, де можна знайти))))
Дякую за коментарі!
оце так-так
Леся Літвішко, Неочікуване закінчення побачення))
Аха-ха! Аврорі подобається відвідувати будинок Лісових, як засіб для підвищення рівня адреналіну, для отримання гострих відчуттів! Тож і ситуацію з дідом вона сприймає, як пригоду, а не як шахрайство.))) Нуук, якщо у Автори є кандидат на роль діда (от лише цікаво, які в неї підстави бути такою впевненою, що "дід" не ставитиме зайвих питань?), а роль мами, напевно, з задоволенням зіграє Сем.)))
Тетяна Худя, Так, Сем буде мамою, а діда... вона вкрадуть)))
На дали хлопцю виспатися) не такого побачення очікувала Рорі) але, здається, воно таки завершиться незвично) що ж там утворила ця трійця) Рорі молодець, треба їхати з ним) Дякую за проду, Лесю♥️
ого! в Аврори включилася у пригоду! їй то цікаво!! оце код Червоний!!!
Олена Когут, Все, вона у пастці. Тепер одна з них)
Врни вже й Аврору заразили своєю хворобою: викручуватись і вигадувати
Ira, То не хвороба, то супересила ахахх))
Капец,вже Аврора щось придумала,щоб врятувати хлопців))). Ой,не можу... Ось де ,,весело" і багато емоцій)).Але як тут їй раді!
Nata Bond, Аххаха це точно!
Дякую! Аврора чудово влилася в їх компанію.) Вже ідеї видає нагора.) Що там, дідом буде Сем?)
Valentina, Ні, Сем буде в ролі своєї сестри)))
Аврора вже не може і не хоче бути осторонь цієї шаленої родини і навіть отримує задоволення від дотичності до них)))
Олена, Тааак, це щось нове для неї. Їй цікаво з цією шаленою сімейкою
дякую. згоратиму від нетерпіння
Леся Літвішко, Попереду дуже веселе продовження ❤️
Да. Із цим не жартують. Тут не будуть дивитися кому і для чого: шахрайство в чистому вигляді. Шкода хлопців. А що ж придумала Аврора? Вона так вписалася в їх компанію. Навіть і не має думки йти від них.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, О, Аврора ще та авантюриста. Просто вона й сама про це не знає)))
дякую, цікаво вийшло
Аврора стає їхньою спільніцею)))
Юлія, Тааак, вона вже частина зграї ахзахах
Брати таки щось вигадали. Продовження побачення чи таки халепа якась?
Ira, Все ж таки халепа)))
Дякую! Господи, що ж вони там вже наробили... Хай вже побачення, воно й так виглядало, як знущання... Але цей дзвінок...
Якщо чесно, то мені Назара аж шкода...
Valentina, Ну в даній проблемі він теж трохи винен. Скоро дізнаємося, у чому там річ
Капець! Що ж таке із Семом? Що - таємниця і стаття. Думаю, не обійшлося без хлопців. Нервова система у Сема - дуже тонка. От і стався збій.
А Аврора не залишила Назара. Все таки машина це велика перевага перед громадським транспортом.
От тобі і відпочив Назар. Хай би вже той трилер дивилися.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, З Семом все гаразд, але у них всіх велика халепа))) а Аврора допоможе все владнати
Молодець Аврора, Назару тільки так і можна допомогти шантажем, бо він звик все тягнути на собі і думати лише про братів. Йому подобається Аврора, але він на стільки не звик дозволяти собі думати про себе і свої бажання, що навіть не бореться за неї. Бо розуміє, що вона звикла до іншого рівня життя і піклування про неї. Дуже хочеться, щоб Назар дозволив собі бути з Авророю і бути щасливим.
Олена, Я зроблю все можливе для цього)))
ооо!! код червоний, то серйозно!! Аврора молодець!! знає як його дотиснути!! що ж той Сем зробив?!?!!
Олена Когут, Конкретно Сем - нічого) Вони там всі співучасники, включаючи самого Назара))
Назара так шкода! Така свята дитина, яка несе на мобі важкий дорослий хрест... Сподіваюсь, авторка має для нього вагому компенсацію в майбутньому.
Oxana Stokolos, Я постараюся)))
Огого... навіть квіти! Він влип, тільки ще собі не зізнається! Дякую!
Рина Мир, 100%
Принц на білому коні знайшовся... вже б мовчав. Бо в самого грошей не вистачило перегнати Назара... значить так того бажав. Я в захваті від Назара, як він це сприйняв... бо все одно це образливо, навіть якщо дещо з цього правда)) ох і розмова в них вийшла з Рорі)) а за букет... це так мило)) Дякую за проду, Лесю, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Та звісно, що це образливо. Але ж він звик приховувати образу та бути сильним.
Дякую за коментарі!!!
Ох і Влад, ну актор ще той))) молодець)) хоч гроші зекономили)) а Сем сама підтримка)) але як же він приємно здивував)) я аж розчулилась)) бомбещний розділ, де всі рідні Назара показали себе у всій красі)) особливо Данік з феєю)) Дякую за проду, Лесю♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати