Побачення з королевою
36 643
Букнет Молодіжна проза Побачення з королевою

Побачення з королевою

Молодіжна проза

Леся Найденко

Леся Найденко · автор

Повний текст · 190 стор.
307
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 512
Анотація до книги "Побачення з королевою"
Розриваючись між підробітками, вихованням братів та істериками ексцентричного дядька, Назар найменше хотів, аби всі його гроші пішли на оплату побачення з університетською зіркою.

Аврора відразу зрозуміла, що стане найдорожчим лотом на благодійному аукціоні, але була шокована, дізнавшись, хто саме його виграв. Назар Лісовий — останній, з ким би вона погодилась піти у кіно. Навіть заради доброї справи.

гумор іроніябідність і багатствобагато пригод

Зміст книги: 34 глави
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
Епілог

512 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Рина Мир
02.02.2026, 10:48:56

Огого... а вона ще та авантюристка! Дякую!

Леся Найденко
02.02.2026, 11:42:14

Рина Мир, Вона сама від себе такого не очікувала))))

avatar
Карина Кльок
01.02.2026, 23:36:16

От і відповідь на питання Назара... якби ми не чули думок Рорі, то й справді могло здатися, що це якийсь розіграш...а яка команда) коли півень клонування в дупцю, то допомагають Назару вже всі)) місія "викрадення діда" розпочалася)) Дякую за проду, Лесю, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Леся Найденко
02.02.2026, 00:01:46

Карина Кльок, Тааак❤️ Тримаймо за них кулачки!

Ох, це точно. Дід сам себе не викраде)))
"Ми готові! — озвалася сім'я". Це чудово!
Дякую ❤️❤️❤️
Дуже подобається!!!! Дуже-дуже!

Леся Найденко
02.02.2026, 00:01:28

Лариса Бондарчук, Тепер головне, щоб все пройшло за планом))
❤️❤️❤️

avatar
Карина Кльок
01.02.2026, 23:32:38

Нічого собі Рорі вигадала план)) яка молодець) аби лише все вийшло) здається, Рорі владо вписується в родину Назара) Дякую за проду, Лесю♥️

avatar
Ira
01.02.2026, 16:35:29

Так, дід сам себе не викраде . Цікаво які пригоди їх чекають попереду?

Леся Найденко
01.02.2026, 16:40:48

Ira, Ох, там ще дуже багато пригод)))

avatar
Наталія Діжурко
01.02.2026, 14:20:01

Назар повірив Аврорі. А це дуже важливо для їхньої справи. Та й надалі буде важливим у їхніх відносинах. Ой, щось я переживаю за цю всю затію. Хоч би в них все вийшло. Звичайно, це незаконно. Але таке життя. Забігаючи наперед: надіюсь, що вони після цієї авантюри таки офіційно поховають діда?
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Леся Найденко
01.02.2026, 15:25:22

Наталія Діжурко, Це стане для них уроком. Діда обов'язково поховають офіційно)))

avatar
Олена
01.02.2026, 13:39:41

Яка важлива відверта розмова Аврори з Назаром, між ними з'являється довіра.

Леся Найденко
01.02.2026, 13:49:51

Олена, Так, це саме те чого їм не вистачало❤️

avatar
Леся Літвішко
01.02.2026, 13:31:45

Інколи життя не співпадаю із законом. Але, нажаль, закон теж не завжди співпадає із життям. Ця сімя просто інакше б не вижила.

Леся Найденко
01.02.2026, 13:49:33

Леся Літвішко, Дуже влучно сказано!

avatar
Valentina
01.02.2026, 12:57:19

Дякую! В їх компанії Аврора вловила драйв, і намагається його не впустити.) Хоча щось я хвилююся через чергову їх авантюру... Все одно ж, якось потрібно буде закривати справу з *дідом Тарасом*.

Леся Найденко
01.02.2026, 13:49:17

Valentina, Але про вони подумають пізніше. Сподіваюся, що подумають)

avatar
Nata Bond
01.02.2026, 12:35:18

Молодці! І Аврора здивувала. Але я дуже рада за їх обох!

Леся Найденко
01.02.2026, 13:48:53

Nata Bond, Так, вона напевно і себе саму здивувала)))

avatar
Олена Когут
01.02.2026, 12:32:48

о так)дід сам себе не викраде. розмішив Сем про радикуліт))Щирість Аврора розчулює!!

Леся Найденко
01.02.2026, 13:48:37

Олена Когут, Може вона і має зіркову хворобу, але чесна і щира, а це дуже підкупає))

Ааааа!!! Влад в захваті! Я вже уявляю, як він радіє такій спецоперації! Аврора підкорила його серце точно!
Але ж дівчина ризикова!!
Дякую, Лесю! Дуууууже мені подобається!!!! ❤️❤️❤️

Леся Найденко
01.02.2026, 13:25:50

Лариса Бондарчук, Аврора вже й Назара підкорила, але він занадто насторожений, тому й не зізнається))) Хоча недовго цей холод протримається, вона розтопить його серденько ❤️❤️❤️
Дякую, Ларисо! Я невимовно рада, що ти знаходиш час на мою книжку!!!

Опа! Аврора теж вляпується в авантюру з дідом Тарасом! І не боїться???
Клас! Насолоджуюся читанням!!!

Що з дядьком Семом??? Я теж хвилююся!!! Аврора молодець!!!!

Боже мій! Викинув квіти у смітник))))
Тимур мене дратує. Дуже вже зарозумілий)))
Але побачимо, хто сміятиметься останній)))

Дякую за книгу. Дуже цікава та юморна.

Леся Найденко
01.02.2026, 09:46:12

Олена Кожевникова, Рада, що подобається! Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Ira
01.02.2026, 08:48:04

Вигадники ще ті

Леся Найденко
01.02.2026, 09:28:05

Ira, А куди діватися? Доводиться вигадувати))

avatar
Леся Літвішко
01.02.2026, 08:49:24

А як знову спрацює співчуття і жалість братика?

avatar
Marjana Serednanska
31.01.2026, 22:17:42

Аврора впевненим кроком вливається в сім'ю))) Вона скоро очолить їх клан)))

Леся Найденко
31.01.2026, 22:30:31

Marjana Serednanska, Так і буде))))

avatar
Олена
31.01.2026, 18:36:02

Аврора не просто долучилась до їх зграї, вона її скоро очолить!)))

Леся Найденко
31.01.2026, 20:08:09

Олена, Аххахаххха точно!!!

avatar
Юля Руденко
31.01.2026, 16:58:33

Лесю,а візуали головних героїв будуть?

Леся Найденко
31.01.2026, 18:07:46

Юля Руденко, Зазвичай я не роблю візуалів, бо все одно кожен уявляє персонажів по-своєму. Але можливо спробую))

avatar
Юля Руденко
31.01.2026, 16:55:43

Мені здається,що до зустрічі з цією дивною сімейною,Аврора і сама не підозрювала,що в неї відкриються такі таланти та ідеї)))Аж занадто вона здавалася правильною на перший погляд)

Леся Найденко
31.01.2026, 18:07:03

Юля Руденко, Так і є! Вона сама від себе такого не очікувала))

avatar
Юля Руденко
31.01.2026, 16:52:44

Чесно,я заливалася сміхом кілька хвилин з їхніх пригод))))Це шедеврально!!!Персонажі просто - вогонь♥️,а те що вони чудять - заслуговує на окремі овації!))Я давно так не реготала))) Дякую за чудовий настрій!))

Леся Найденко
31.01.2026, 18:06:34

Юля Руденко, Я дуже рада, що змогла підняти настрій❤️❤️❤️

avatar
Наталія Діжурко
31.01.2026, 15:06:51

О,а Аврора - ще та авантюристка! Придумати такий план! Головне - його втілити. А то плану "Б" ще немає.
Дякую за проду і чекаю на продовження! Цікаво як все пройде.

Леся Найденко
31.01.2026, 18:05:26

Наталія Діжурко, Так, план доволі ризиковий....
Тримаймо за них кулачки!

avatar
Valentina
31.01.2026, 13:44:51

Дякую! Аврора чудово вписалася в їх авантюрну команду... он якими ідеями сипле...

Леся Найденко
31.01.2026, 18:04:52

Valentina, Ага. Напевно, і сама від себе такого не очікувала

avatar
Олена Когут
31.01.2026, 12:21:10

от складачка планів свята Аврора!! оце вона придумала!! оце чекає їх пригода!!! оооо!!! шок!! хай вдало пройде операція!! ооо!!!

Леся Найденко
31.01.2026, 18:04:07

Олена Когут, Будемо тримати кулачки, бо план все ж таки ризиковий

avatar
Леся Літвішко
31.01.2026, 12:15:58

цікаво, але чи не прийдеться згодом втілювати ще і план " В"

Леся Найденко
31.01.2026, 18:03:41

Леся Літвішко, Ох, не знаю. Побачимо, як все піде))

avatar
Nata Bond
31.01.2026, 12:04:38

А Ліза ще та авантюристка!)) Майже під стать Владу))).фуххх,щось мені за них неспокійно. Що з дідом,що без діда.. .

Показати 2 відповіді
Nata Bond
31.01.2026, 12:10:20

Леся Найденко, Так,Аврора))

avatar
Карина Кльок
31.01.2026, 00:24:20

Ох, артисти... і це добре, що телебачення, а не поліція... ото дають жару) от добре, що Рорі поїхала, кого ж вона пропонує)) у її родині теж є такі цікаві особистості, як Сем, чи що)) Дякую за проду, Лесю,чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Леся Найденко
31.01.2026, 08:59:03

Карина Кльок, Ні, у неї немає, але вона знає, де можна знайти))))
Дякую за коментарі!

avatar
Леся Літвішко
30.01.2026, 12:23:03

оце так-так

Леся Найденко
31.01.2026, 08:58:14

Леся Літвішко, Неочікуване закінчення побачення))

avatar
Тетяна Худя
30.01.2026, 02:35:47

Аха-ха! Аврорі подобається відвідувати будинок Лісових, як засіб для підвищення рівня адреналіну, для отримання гострих відчуттів! Тож і ситуацію з дідом вона сприймає, як пригоду, а не як шахрайство.))) Нуук, якщо у Автори є кандидат на роль діда (от лише цікаво, які в неї підстави бути такою впевненою, що "дід" не ставитиме зайвих питань?), а роль мами, напевно, з задоволенням зіграє Сем.)))

Леся Найденко
31.01.2026, 08:57:56

Тетяна Худя, Так, Сем буде мамою, а діда... вона вкрадуть)))

avatar
Карина Кльок
31.01.2026, 00:22:37

На дали хлопцю виспатися) не такого побачення очікувала Рорі) але, здається, воно таки завершиться незвично) що ж там утворила ця трійця) Рорі молодець, треба їхати з ним) Дякую за проду, Лесю♥️

avatar
Олена Когут
29.01.2026, 21:01:40

ого! в Аврори включилася у пригоду! їй то цікаво!! оце код Червоний!!!

Леся Найденко
29.01.2026, 21:47:41

Олена Когут, Все, вона у пастці. Тепер одна з них)

avatar
Ira
29.01.2026, 15:51:07

Врни вже й Аврору заразили своєю хворобою: викручуватись і вигадувати

Леся Найденко
29.01.2026, 21:47:03

Ira, То не хвороба, то супересила ахахх))

avatar
Nata Bond
29.01.2026, 14:52:04

Капец,вже Аврора щось придумала,щоб врятувати хлопців))). Ой,не можу... Ось де ,,весело" і багато емоцій)).Але як тут їй раді!

Леся Найденко
29.01.2026, 15:14:38

Nata Bond, Аххаха це точно!

avatar
Valentina
29.01.2026, 14:22:07

Дякую! Аврора чудово влилася в їх компанію.) Вже ідеї видає нагора.) Що там, дідом буде Сем?)

Леся Найденко
29.01.2026, 15:14:22

Valentina, Ні, Сем буде в ролі своєї сестри)))

avatar
Олена
29.01.2026, 12:50:15

Аврора вже не може і не хоче бути осторонь цієї шаленої родини і навіть отримує задоволення від дотичності до них)))

Леся Найденко
29.01.2026, 13:12:06

Олена, Тааак, це щось нове для неї. Їй цікаво з цією шаленою сімейкою

avatar
Леся Літвішко
29.01.2026, 12:27:49

дякую. згоратиму від нетерпіння

Леся Найденко
29.01.2026, 13:11:39

Леся Літвішко, Попереду дуже веселе продовження ❤️

avatar
Наталія Діжурко
29.01.2026, 11:43:53

Да. Із цим не жартують. Тут не будуть дивитися кому і для чого: шахрайство в чистому вигляді. Шкода хлопців. А що ж придумала Аврора? Вона так вписалася в їх компанію. Навіть і не має думки йти від них.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Леся Найденко
29.01.2026, 13:11:21

Наталія Діжурко, О, Аврора ще та авантюриста. Просто вона й сама про це не знає)))

avatar
Леся Літвішко
29.01.2026, 11:56:03

дякую, цікаво вийшло

avatar
Юлія
29.01.2026, 11:31:45

Аврора стає їхньою спільніцею)))

Леся Найденко
29.01.2026, 11:32:39

Юлія, Тааак, вона вже частина зграї ахзахах

avatar
Ira
29.01.2026, 09:39:17

Брати таки щось вигадали. Продовження побачення чи таки халепа якась?

Леся Найденко
29.01.2026, 10:00:29

Ira, Все ж таки халепа)))

avatar
Valentina
28.01.2026, 21:50:08

Дякую! Господи, що ж вони там вже наробили... Хай вже побачення, воно й так виглядало, як знущання... Але цей дзвінок...
Якщо чесно, то мені Назара аж шкода...

Леся Найденко
28.01.2026, 22:32:00

Valentina, Ну в даній проблемі він теж трохи винен. Скоро дізнаємося, у чому там річ

avatar
Наталія Діжурко
28.01.2026, 17:32:13

Капець! Що ж таке із Семом? Що - таємниця і стаття. Думаю, не обійшлося без хлопців. Нервова система у Сема - дуже тонка. От і стався збій.
А Аврора не залишила Назара. Все таки машина це велика перевага перед громадським транспортом.
От тобі і відпочив Назар. Хай би вже той трилер дивилися.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Леся Найденко
28.01.2026, 22:31:18

Наталія Діжурко, З Семом все гаразд, але у них всіх велика халепа))) а Аврора допоможе все владнати

avatar
Олена
28.01.2026, 17:01:14

Молодець Аврора, Назару тільки так і можна допомогти шантажем, бо він звик все тягнути на собі і думати лише про братів. Йому подобається Аврора, але він на стільки не звик дозволяти собі думати про себе і свої бажання, що навіть не бореться за неї. Бо розуміє, що вона звикла до іншого рівня життя і піклування про неї. Дуже хочеться, щоб Назар дозволив собі бути з Авророю і бути щасливим.

Леся Найденко
28.01.2026, 17:32:10

Олена, Я зроблю все можливе для цього)))

avatar
Олена Когут
28.01.2026, 17:02:41

ооо!! код червоний, то серйозно!! Аврора молодець!! знає як його дотиснути!! що ж той Сем зробив?!?!!

Леся Найденко
28.01.2026, 17:04:59

Олена Когут, Конкретно Сем - нічого) Вони там всі співучасники, включаючи самого Назара))

avatar
Oxana Stokolos
28.01.2026, 16:25:21

Назара так шкода! Така свята дитина, яка несе на мобі важкий дорослий хрест... Сподіваюсь, авторка має для нього вагому компенсацію в майбутньому.

Леся Найденко
28.01.2026, 17:01:56

Oxana Stokolos, Я постараюся)))

avatar
Рина Мир
28.01.2026, 10:41:51

Огого... навіть квіти! Він влип, тільки ще собі не зізнається! Дякую!

Леся Найденко
28.01.2026, 17:01:16

Рина Мир, 100%

avatar
Карина Кльок
27.01.2026, 16:28:16

Принц на білому коні знайшовся... вже б мовчав. Бо в самого грошей не вистачило перегнати Назара... значить так того бажав. Я в захваті від Назара, як він це сприйняв... бо все одно це образливо, навіть якщо дещо з цього правда)) ох і розмова в них вийшла з Рорі)) а за букет... це так мило)) Дякую за проду, Лесю, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Леся Найденко
27.01.2026, 16:32:19

Карина Кльок, Та звісно, що це образливо. Але ж він звик приховувати образу та бути сильним.
Дякую за коментарі!!!

avatar
Карина Кльок
27.01.2026, 16:15:00

Ох і Влад, ну актор ще той))) молодець)) хоч гроші зекономили)) а Сем сама підтримка)) але як же він приємно здивував)) я аж розчулилась)) бомбещний розділ, де всі рідні Назара показали себе у всій красі)) особливо Данік з феєю)) Дякую за проду, Лесю♥️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше