Ми. Версія 2.0
178 827

Ми. Версія 2.0

Короткий любовний роман

Софія Чайка

Софія Чайка · автор

В процесі · 121 стор. · Регулярно оновлюється
405
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Буктрейлер
  • Коментарі · 686
Анотація до книги "Ми. Версія 2.0"
Вона давно навчилася жити без зайвих надій на особисте щастя та намагалася не згадувати про минуле. Аж поки одного ранку в провінційній лікарні, де вона працює, не з’явився він — новий завідувач відділення. Чоловік, якого вона колись покохала так сильно, що це її налякало, і водночас чоловік, якого втратила, але так і не змогла забути. Роки змінили їх обох, але не стерли того, що між ними було. Та у неї дещо залишилося з тих часів — таємниця, яку вона берегла всі ці роки.

лікаріколишні#комфортна_романтика

Зміст книги: 49 глав
Останнє оновлення: вчора
Глава 1
01 квіт.
1-а
03 квіт.
Глава 2
05 квіт.
2-а
07 квіт.
Глава 3
09 квіт.
3-а
11 квіт.
Глава 4
13 квіт.
4-а
16 квіт.
Глава 5
18 квіт.
5-а
19 квіт.
5-б
20 квіт.
5-в
21 квіт.
Глава 6
22 квіт.
6-а
23 квіт.
6-б
25 квіт.
6-в
26 квіт.
Глава 7
28 квіт.
7-а
29 квіт.
7-б
30 квіт.
7-в
01 трав.
Глава 8
02 трав.
8-а
04 трав.
8-б
05 трав.
Глава 9
07 трав.
9-а
08 трав.
9-б
09 трав.
9-в
11 трав.
Глава 10
12 трав.
10-а
14 трав.
Глава 11
16 трав.
11-а
18 трав.
Глава 12
20 трав.
12-а
22 трав.
12-б
31 дн. тому
Глава 13
29 дн. тому
13-а
27 дн. тому
Глава 14
25 дн. тому
14-а
23 дн. тому
Глава 15
21 дн. тому
15-а
19 дн. тому
15-б
17 дн. тому
Глава 16
15 дн. тому
16-а
13 дн. тому
Глава 17
11 дн. тому
17-а
9 дн. тому
Глава 18
7 дн. тому
18-а
5 дн. тому
Глава 19
3 дн. тому
19-а
вчора

686 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Lyudmyla Kovdrysh
09.06.2026, 09:23:05

А що це Микола зробив такий рішучий крок?
Щиро дякую!

Софія Чайка
11.06.2026, 01:14:45

Lyudmyla Kovdrysh, мабуть, зрозумів, що більше не хоче так жити) Дякую, Людмило ♥️

avatar
Valentina
09.06.2026, 07:59:16

Дякую! Які любовні пристрасті, і в кожного, щось своє.)))

Софія Чайка
11.06.2026, 01:14:04

Valentina, це точно))) Дякую, Валечко ♥️

avatar
Оксана Морус
09.06.2026, 07:49:48

Якщо в Магди ще немає сивого волосся-з'явиться..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)З Полінчиними визначеннями почуттів..
А ось Бориско старший...Невже таки вирішив розірвати ті пута...Довго й так тримався..Ось до чого призвело його бажання,колись,спробувати молодого тіла..Тільки чи так просто буде здихатись цієї ..Це не Юля:інтелегентна і вихована.
Варка ж як хабалка..
Дякую ❤️❤️♥️

Софія Чайка
11.06.2026, 01:13:42

Оксана Морус, дякую, Оксанко ♥️

avatar
Наталка Сеник
09.06.2026, 07:43:09

Ого. Здивував, але як приємно, що наважився. Поліна в замішанні. Дякую

Софія Чайка
11.06.2026, 01:13:20

Наталка Сеник, дякую, Наталочко ♥️

avatar
Анна Багирова
09.06.2026, 07:21:11

Ооо, гарна новина... Бориско пішов від Варвари, тому вона й прибігла. Цікаво, що ж могло статися, що він зважився на цей крок? А Поліна знову про своє...але добре, що вже до друга вона почала відчувати не зовсім дружнє почуття.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, люба Софієчко, за продочку.)))

Софія Чайка
11.06.2026, 01:12:54

Анна Багирова, якась остання крапля) Дякую, Аню♥️

avatar
Kate Mag
08.06.2026, 11:57:16

Погоджуюся, Юлія правильно відповіла. Почуття або ж є, або ні. Цікаво як ж будуть стримувати свої почуття Яків та Магда, адже робити це стає все важче... Дякую! Чекаю на продовження!!!

Софія Чайка
11.06.2026, 01:12:24

Kate Mag, скоро дізнаємося) Дякую, Катю♥️

Так, почуття або є, або їх немає і це стосується не лише Магди,а і її тата,. Здається він пішов від Варвари,бо чого б ото вона прибігала до Юлії? Оцінка Якова мамою дуже висока.
Дякую і чекаю на продовження!♥️♥️♥️

Софія Чайка
11.06.2026, 01:11:53

Наталья Русанова, дякую, Наталочко ♥️

avatar
Valentina
07.06.2026, 11:37:52

Дякую! Яка ж Юлія Бориско мудра жінка. Що не слово, то мудрагелик.) Яким то треба було бути недолугим, щоб таку жінку проміняти на казна кого ...

Софія Чайка
11.06.2026, 01:11:15

Valentina, гадаю, він вже давно усвідомив помилку. Дякую, Валечко ♥️

avatar
Halyna Shchyrba
07.06.2026, 10:37:04

Дуже точна фраза!
Почуття або є, або їх немає...З Гаврилом давно...не прокинулися ті почуття, на жаль для нього, імна щастя для Якова..
Дуже хочеться дізнатися, що ж далі)
Дякую, Софійко❤️

Софія Чайка
11.06.2026, 01:10:41

Halyna Shchyrba, ))) Дякую, Галинко ♥️

avatar
Анна Багирова
07.06.2026, 10:02:02

І що ж там сталося в сім'ї Бориска, що Варвара прибігла з'ясовувати стосунки? Ще й Магду обізвала, мабуть заздрить, але вона забула, що шльондра тут одна, і її ім'я Варвара, яка забрала чоловіка з сім'ї.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, люба Софієчко, за продочку.)))

Софія Чайка
11.06.2026, 01:10:18

Анна Багирова, дякую, люба Аню♥️

avatar
Оксана Кіс
07.06.2026, 09:48:14

Як гарно виставила Юля нахабну непрохану гостю,навіть не підвищуючи голосу .Побігла ,аж за нею закурило.Хто наступний прийде в гості ,невже Микола Бориско? Мама Магди спостережлива жінка і дала їй хорошу пораду.Тепер рішення за Магдою.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.

Софія Чайка
11.06.2026, 01:09:57

Оксана Кіс, дякую, Оксанко ♥️

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
07.06.2026, 09:31:17

То Варвара думала, що Юлія спокійно дозволить на себе кричати й не буди давати відсічі? Гарно мама Магді сказала, що почуття або є або їх немає.
Щиро дякую!

Софія Чайка
11.06.2026, 01:09:31

Lyudmyla Kovdrysh, щиро дякую, Людмило ♥️

avatar
Наталка Сеник
07.06.2026, 07:34:48

Гадаю у Магдебург не має почуттів до Гаврила таких як до Якова. Важко, бо потрібно розібратися у собі і поставити все з Гаврило на паузу. Думаю, Юля все підскаже донці і вони розберуться разом. А дійсно щось Микола зробив, що ця навіжена прилетіла? Дякую

Софія Чайка
11.06.2026, 01:09:12

Наталка Сеник, дякую, Наталочко ♥️

avatar
Оксана Морус
07.06.2026, 07:24:12

Це Юля інтриганка???
Ця змія нічого не наплутала???
Забула як влізла в родину,в ліжко до одруженого чоловіка...
Яка ж нахабна істота...Бо не людина..
Мабуть Бориску вже надоїло терпіти її вибрики..І він вдався до чогось кардинального..Невже нарешті розлучиться з цим ярмом..
А спостереження Юлі виявились влучними..Як і слова доньці..
Дякую ♥️ ♥️ ♥️

Софія Чайка
11.06.2026, 01:08:59

Оксана Морус, дякую, Оксанко ♥️

avatar
Nata Bond
07.06.2026, 07:20:04

Яка ж Юлія чудова! І як жинка,і як мудра мати! І дівчата в неї такі ж. Дякую,дорога Софія! ☀️Автори вкладають в своїх головних героїв частичку себе,а в антигероїв те,що ненавидять по життю. Тепер я трохи уявляю яка є Ви,люба авторка)).

Софія Чайка
11.06.2026, 01:08:44

Nata Bond, щиро вдячна Вам, Нато♥️

avatar
Оксана Кіс
05.06.2026, 16:07:24

Яків зрозумів ,що знайшов щось важливе ,але яке буде його розчарування скільки часу він витратив надарма через свої переконання .А чого приперлася Варвара ,невже сваритися з Юлею? Ні встиду ,ні совісті,сподіваюся ,що вилетить з цього будинку кулею.Дякую,Софія .Чекаю на продовження.

Софія Чайка
11.06.2026, 01:08:20

Оксана Кіс, дякую, Оксанко ♥️

Яків допустився помилки і це розуміє.Стільки часу згубив.Думки його цікаві,а ще не знає про доньку.В очікуванні ,що ж хотіла Варвара? Звісно прийшла до Юлі.Дякую за проду.

Софія Чайка
11.06.2026, 01:08:06

Станіслава Барабошко, дякую, Станіславо ♥️

avatar
Анна Багирова
05.06.2026, 11:21:21

Дуже гарна нова обкладинка!!!
А й справді чого це припхалася Варка?? Дізналася, що Юлія приходила до лікарні і прибігла з'ясовувати стосунки??!) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, люба Софієчко, за продочку.)))

Софія Чайка
11.06.2026, 01:07:53

Анна Багирова, дякую, Аню♥️

avatar
Юлія Курич
05.06.2026, 10:32:14

Глава від пані Юлії була, чи буде від Миколи ( дуже хотілося б)?

Софія Чайка
11.06.2026, 01:07:40

Юлія Курич, не знаю. Подумаю ще. Дякую, Юліє♥️

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
05.06.2026, 08:57:31

Як Микола міг проміняти Юлію на цю заздрісну та пихату Варвару? То до Якова дійшло, що він кохає Магду, цікаво яка в нього буде реакція на Поліну й інформацію про вагітність Роксолани, що розлучила їх колись?
Щиро дякую!

Софія Чайка
11.06.2026, 01:06:30

Lyudmyla Kovdrysh, так, цікаво) Дякую, Людмило ♥️

avatar
Halyna Shchyrba
05.06.2026, 08:51:49

Виглядає, що дівчатка родини Бориско таки влаштують своє щастя) Один смачний обід спровокув ланцюг дій...привів сьогоднішню, наприклад))
Щиро дякую за чудовий роман, Софійко ❤️

Софія Чайка
11.06.2026, 01:05:57

Halyna Shchyrba, дякую, Галинко ♥️

avatar
Оксана Морус
05.06.2026, 08:10:39

А це ще що за проява...З ранку..
Магда правильно порівняла з плазуном..Ти диви:ні стида ні сорому..Прилізло в чужий двір..
В Магди,від цього нахабства,і мову відібрало..І думки втекли,заховались..,
А Юлі,Юлі навіщо бачити цю зміюку..В своєму дворі..
Дякую ❤️❤️♥️

Софія Чайка
11.06.2026, 01:05:42

Оксана Морус, дякую, Оксанко ♥️

avatar
Valentina
05.06.2026, 07:43:02

Дякую! А цю чого це принесло... тільки її і не хватало...
Що ти Якове раніше так легко зміг відмовитися від Магди... і лише тепер збагнув, що втратив, хоч і не сповна... ба маєш і доньку...

Софія Чайка
11.06.2026, 01:05:30

Valentina, дякую, Валечко ♥️

avatar
Наталка Сеник
05.06.2026, 07:37:18

І чого вона приперлася? Явно нерви робити всім. Яків усвідомив, що і до чого, але як тепер повернути втрачене? Дякую

Софія Чайка
11.06.2026, 01:05:13

Наталка Сеник, дякую, Наталочко ♥️

avatar
Nata Bond
05.06.2026, 07:36:10

Істине кохання воно таке...))Як сонечко☀️☀️☀️ . Про зміюк навіть говорити не хочеться,бо вони зміюки.)) Відчуваю,що скоро ще одна приїде.

Софія Чайка
11.06.2026, 01:05:00

Nata Bond, усе можливо) Дякую, Нато♥️

avatar
Olga Tomchuk
05.06.2026, 07:13:49

Подобається, дуже, цікаво, хвилююче, інтригуюче! Як дочекатися продовження і ще й побільше? Спасибі!

Софія Чайка
11.06.2026, 01:04:34

Olga Tomchuk, щиро дякую, Ольго♥️

avatar
Тетяна Авогадро
03.06.2026, 15:30:50

І цим "зрадженим", скоріш за все, є Гаврило...
♥︎❤❣❤❣❤♥︎
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
05.06.2026, 09:07:55

Софія Чайка, Дякую Вам!

Яка гарна одежинка у книги!♥️

Софія Чайка
05.06.2026, 01:11:06

Наталья Русанова, спасибі, Наталочко!)

avatar
Halyna Shchyrba
04.06.2026, 22:23:52

Магдо, Магдо)
Така мила, коли спілкується з Яковом. Та і він. Наче підлітки, моментами))
Пряма та чесна, це безцінно!
Щиро дякую, Софійко❤️

Софія Чайка
05.06.2026, 00:56:04

Halyna Shchyrba, щось таке є, так) Дякую, Галинко!)

avatar
Nata Bond
04.06.2026, 05:05:48

Ух ти, нова гарна обкладинка !❤️

Софія Чайка
05.06.2026, 00:55:35

Nata Bond, спасибі!)

avatar
Оксана Кіс
03.06.2026, 22:53:55

Які двоє прямолінійні ,він запитав ,а вона відповіла.Чому колись вони такими не були і так надовго втратили своє щастя .Дякую,Софія.Чекаю на продовження.

Софія Чайка
05.06.2026, 00:55:26

Оксана Кіс, погарячкували. Дякую, Оксанко!)

Ще поки що не зраджує але опинилась між двома чоловіками.Одного кохає і надалі ,з другим спить і чесно призналась.І Яків ще нічого не пропонує,тільки натяки.Дякую за проду.

Софія Чайка
05.06.2026, 00:54:48

Станіслава Барабошко, дякую, Станіславо!)

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
03.06.2026, 11:22:59

Яка несправедливість, що Магда з Яковом розлучилися.
Щиро дякую!

Софія Чайка
05.06.2026, 00:54:07

Lyudmyla Kovdrysh, усе вірно. Дякую, Людмило!)

avatar
Анна Багирова
03.06.2026, 10:47:09

Ох, Магдо, твої думки підказують тобі, що пора Гаврилу говорити до побачення. Не давай йому надію.) Дякую вам, Софієчко, за продочку та чекаю на продовження з нетерпінням.)))

Софія Чайка
05.06.2026, 00:53:45

Анна Багирова, дякую щиро, Аню!)

avatar
Nata Bond
03.06.2026, 08:04:20

Бідний дідусь,дісталося йому. Добре,що попав в такі гарні руки! Не просто операція,а висший пілотаж!)) І щось здвинулося після цього у цих двох. Дякую,дорога Софія!☀️

Софія Чайка
05.06.2026, 00:53:31

Nata Bond, спасибі, люба Нато!)

avatar
Наталка Сеник
03.06.2026, 07:48:50

А, дійсно потрібно зробити паузу з Гаврило, щоб не виникало таких відчуттів. Юля так все чітко відчуває і знає коли і що потрібно зробити. Дякую.

Софія Чайка
05.06.2026, 00:53:14

Наталка Сеник, вона мама) Дякую, Наталочко!)

avatar
Valentina
03.06.2026, 07:41:34

Дякую! Оооо, здається Яків відчує весь спектр болю... хоча з боку Магди, це й не буде спеціально...

Софія Чайка
05.06.2026, 00:52:46

Valentina, саме так. Дякую, Валечко!)

avatar
Оксана Морус
03.06.2026, 07:35:47

-Ми з ним спимо...
Чітко,без викрутасів...
А що хотів почути Яків..
Хоча Магда мала право сказати що то не його справа...
Якщо взяти до уваги події двадцятирічної давнини...
Саме Яків вів подвійну гру..
Одночасно спав з двома..
Що було ,по відношенню до Магди,підло..
Чи й це було брехнею ,для Магди,від Роксолани..
Дякую ❤️❤️♥️

Софія Чайка
05.06.2026, 00:52:07

Оксана Морус, дізнаємося) Дякую, Оксанко!)

Яке життя непередбачуване...Ось Яків лише через двадцять років зрозумів, що кохав і кохає Магду та ревнує до Гаврила. І так йому хочеться все виправити та чи зможе знову завоювати її серце? А У Магди спільна з ним операція теж визвала ейфорію і відновила ті почуття, що так давно і глибоко ховала навіть від себе. Тягне їх одне до одного наче магнітом.
Дякую, Софія за чуйну главу! Чекаю на далі!♥️

Софія Чайка
05.06.2026, 00:51:32

Наталья Русанова, тягне, це так) Дякую, Наталочко!)

avatar
Тетяна Авогадро
01.06.2026, 15:58:59

Магді теж було дуже боляче...
♥︎♡❣♡❤♡❣♡♥︎
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
03.06.2026, 15:12:00

Софія Чайка, ♥︎♡❣♡❤♡❣♡♥︎
Можливо тепер він задумається...

avatar
Тетяна Авогадро
30.05.2026, 14:04:19

Довго нарізно вони не протримаються...
☘️♡❤️♡☺️♡❤️♡☘️
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
03.06.2026, 15:10:56

Софія Чайка, ✨☘️♥️✨♥️☘️✨

avatar
Nata Bond
01.06.2026, 10:21:26

Життя часто буває таким..і не воно винне,а ми самі. коли щось не домовляємо, не робимо. Чи віримо тим,кому не треба вірити.

Показати 2 відповіді
Nata Bond
03.06.2026, 02:55:48

Софія Чайка, ❤️❤️❤️

avatar
Halyna Shchyrba
02.06.2026, 01:32:48

А ми не можемо знати, як було би краще...договорити чи зупинитися, зізнатися чи приховати, сподіватися чи втратити надію...Жити далі з думками, що міг а не зробив...навряд.
Дякую, Софійко ❤️

Софія Чайка
03.06.2026, 00:43:32

Halyna Shchyrba, чиста права. Ніхто напевне не знає. Дякую, Галинко!)

avatar
Оксана Кіс
01.06.2026, 21:01:12

До Якова прийшло усвідомлення ,що прожив частину свого життя не так ,як він хотів .І це відчуття тільки буде поглиблюватися і сягне епогею ,коли правда про Поліну вилізе на поверхню.Саме тоді він усвідомить масштаби втрати Магди і прожитих років ,а ще захоче надолужити втрачене.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.

Софія Чайка
03.06.2026, 00:42:44

Оксана Кіс, він ще не раз про це міркуватиме. Дякую щиро, Оксанко!)

avatar
Ганна Боднарчук
01.06.2026, 16:22:52

Дуже цікаво, зворушливо, сердечно... Дякую!

Софія Чайка
03.06.2026, 00:42:01

Ганна Боднарчук, щиро дякую Вам, Ганно!)

avatar
Оксана Морус
01.06.2026, 12:38:17

Усвідомлення втрати..
Саме це й сталось з Яковом..
Що сам собі зламав життя..Повівся...
З дурі .На ту що бігала за ним .Ну да,в нього ж був принцип..
Що ж.. . Немає кого й винити..
Окрім себе і своєї сліпої довірливості..
Дякую ♥️❤️♥️

Софія Чайка
03.06.2026, 00:41:08

Оксана Морус, дякую, люба Оксанко!)

Дякую Софійко❤️ чекаю продовження з нетерпінням ❤️

Софія Чайка
03.06.2026, 00:40:01

Антоненкова Руслана, дякую, люба Русланко!)

avatar
Valentina
01.06.2026, 07:55:41

Дякую! Софієчко, твої історії то життя... бо лише вона вміє так закрутити...
А Якову немає на кого пиняти, окрім себе...

Софія Чайка
03.06.2026, 00:39:46

Valentina, чомусь саме так пишеться) Дякую, Валечко!)

Розуміння втрачених літ принесло біль,жаль.Шкодує,бо одружився не з тою жінкою.Марта живе своїм життям,а він не знає про доньку і скільки сліз пролила Марта ночами.за Яківом.Дякую за проду.

Софія Чайка
03.06.2026, 00:38:54

Станіслава Барабошко, дякую Вам, Станіславо!)

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
01.06.2026, 07:29:35

Розуміння втрати прийшло надто пізно, і це Яків ще не знає, що Поліна його дочка!
Щиро дякую!

Софія Чайка
03.06.2026, 00:38:25

Lyudmyla Kovdrysh, о так. Дякую, Людмило!)

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше