178 861
Анотація до книги "Ми. Версія 2.0"
Вона давно навчилася жити без зайвих надій на особисте щастя та намагалася не згадувати про минуле. Аж поки одного ранку в провінційній лікарні, де вона працює, не з’явився він — новий завідувач відділення. Чоловік, якого вона колись покохала так сильно, що це її налякало, і водночас чоловік, якого втратила, але так і не змогла забути. Роки змінили їх обох, але не стерли того, що між ними було. Та у неї дещо залишилося з тих часів — таємниця, яку вона берегла всі ці роки.
лікаріколишні#комфортна_романтика
“В налагодженому житті Магди несподівано з'являється її колишній коханий. Але Магді є що від нього приховувати. До того ж її донька несподівано заявляє, що закохалася в цього чоловіка. Інтрига зростає з кожною сторінкою.”
Зміст книги: 49 глав
Останнє оновлення: вчора
687 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМої любі, щиро радію, що Ви у мене є, що вболіваєте за героїв і розумієте, про що я пишу. Це дуже цінно! Дякую, що читаєте!
Спасибі, що ви тут, на сторінках моєї новинки❤️❤️❤️
Йой, ммм))
Вже якось писала, що виглядає так, що дівчатка сім'ї Бориско мають шанс на щастя. Ось тепер він подвоївся))
Щиро дякую, Софійко❤️
Halyna Shchyrba, навзаєм, Галинко ♥️
А що це Микола зробив такий рішучий крок?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, мабуть, зрозумів, що більше не хоче так жити) Дякую, Людмило ♥️
Дякую! Які любовні пристрасті, і в кожного, щось своє.)))
Valentina, це точно))) Дякую, Валечко ♥️
Якщо в Магди ще немає сивого волосся-з'явиться..(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)З Полінчиними визначеннями почуттів..
А ось Бориско старший...Невже таки вирішив розірвати ті пута...Довго й так тримався..Ось до чого призвело його бажання,колись,спробувати молодого тіла..Тільки чи так просто буде здихатись цієї ..Це не Юля:інтелегентна і вихована.
Варка ж як хабалка..
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, дякую, Оксанко ♥️
Ого. Здивував, але як приємно, що наважився. Поліна в замішанні. Дякую
Наталка Сеник, дякую, Наталочко ♥️
Ооо, гарна новина... Бориско пішов від Варвари, тому вона й прибігла. Цікаво, що ж могло статися, що він зважився на цей крок? А Поліна знову про своє...але добре, що вже до друга вона почала відчувати не зовсім дружнє почуття.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, люба Софієчко, за продочку.)))
Анна Багирова, якась остання крапля) Дякую, Аню♥️
Погоджуюся, Юлія правильно відповіла. Почуття або ж є, або ні. Цікаво як ж будуть стримувати свої почуття Яків та Магда, адже робити це стає все важче... Дякую! Чекаю на продовження!!!
Kate Mag, скоро дізнаємося) Дякую, Катю♥️
Так, почуття або є, або їх немає і це стосується не лише Магди,а і її тата,. Здається він пішов від Варвари,бо чого б ото вона прибігала до Юлії? Оцінка Якова мамою дуже висока.
Дякую і чекаю на продовження!♥️♥️♥️
Наталья Русанова, дякую, Наталочко ♥️
Дякую! Яка ж Юлія Бориско мудра жінка. Що не слово, то мудрагелик.) Яким то треба було бути недолугим, щоб таку жінку проміняти на казна кого ...
Valentina, гадаю, він вже давно усвідомив помилку. Дякую, Валечко ♥️
Дуже точна фраза!
Почуття або є, або їх немає...З Гаврилом давно...не прокинулися ті почуття, на жаль для нього, імна щастя для Якова..
Дуже хочеться дізнатися, що ж далі)
Дякую, Софійко❤️
Halyna Shchyrba, ))) Дякую, Галинко ♥️
І що ж там сталося в сім'ї Бориска, що Варвара прибігла з'ясовувати стосунки? Ще й Магду обізвала, мабуть заздрить, але вона забула, що шльондра тут одна, і її ім'я Варвара, яка забрала чоловіка з сім'ї.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, люба Софієчко, за продочку.)))
Анна Багирова, дякую, люба Аню♥️
Як гарно виставила Юля нахабну непрохану гостю,навіть не підвищуючи голосу .Побігла ,аж за нею закурило.Хто наступний прийде в гості ,невже Микола Бориско? Мама Магди спостережлива жінка і дала їй хорошу пораду.Тепер рішення за Магдою.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, дякую, Оксанко ♥️
То Варвара думала, що Юлія спокійно дозволить на себе кричати й не буди давати відсічі? Гарно мама Магді сказала, що почуття або є або їх немає.
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, щиро дякую, Людмило ♥️
Гадаю у Магдебург не має почуттів до Гаврила таких як до Якова. Важко, бо потрібно розібратися у собі і поставити все з Гаврило на паузу. Думаю, Юля все підскаже донці і вони розберуться разом. А дійсно щось Микола зробив, що ця навіжена прилетіла? Дякую
Наталка Сеник, дякую, Наталочко ♥️
Це Юля інтриганка???
Ця змія нічого не наплутала???
Забула як влізла в родину,в ліжко до одруженого чоловіка...
Яка ж нахабна істота...Бо не людина..
Мабуть Бориску вже надоїло терпіти її вибрики..І він вдався до чогось кардинального..Невже нарешті розлучиться з цим ярмом..
А спостереження Юлі виявились влучними..Як і слова доньці..
Дякую ♥️ ♥️ ♥️
Оксана Морус, дякую, Оксанко ♥️
Яка ж Юлія чудова! І як жинка,і як мудра мати! І дівчата в неї такі ж. Дякую,дорога Софія! ☀️Автори вкладають в своїх головних героїв частичку себе,а в антигероїв те,що ненавидять по життю. Тепер я трохи уявляю яка є Ви,люба авторка)).
Nata Bond, щиро вдячна Вам, Нато♥️
Яків зрозумів ,що знайшов щось важливе ,але яке буде його розчарування скільки часу він витратив надарма через свої переконання .А чого приперлася Варвара ,невже сваритися з Юлею? Ні встиду ,ні совісті,сподіваюся ,що вилетить з цього будинку кулею.Дякую,Софія .Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, дякую, Оксанко ♥️
Яків допустився помилки і це розуміє.Стільки часу згубив.Думки його цікаві,а ще не знає про доньку.В очікуванні ,що ж хотіла Варвара? Звісно прийшла до Юлі.Дякую за проду.
Станіслава Барабошко, дякую, Станіславо ♥️
Дуже гарна нова обкладинка!!!
А й справді чого це припхалася Варка?? Дізналася, що Юлія приходила до лікарні і прибігла з'ясовувати стосунки??!) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, люба Софієчко, за продочку.)))
Анна Багирова, дякую, Аню♥️
Глава від пані Юлії була, чи буде від Миколи ( дуже хотілося б)?
Юлія Курич, не знаю. Подумаю ще. Дякую, Юліє♥️
Як Микола міг проміняти Юлію на цю заздрісну та пихату Варвару? То до Якова дійшло, що він кохає Магду, цікаво яка в нього буде реакція на Поліну й інформацію про вагітність Роксолани, що розлучила їх колись?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, так, цікаво) Дякую, Людмило ♥️
Виглядає, що дівчатка родини Бориско таки влаштують своє щастя) Один смачний обід спровокув ланцюг дій...привів сьогоднішню, наприклад))
Щиро дякую за чудовий роман, Софійко ❤️
Halyna Shchyrba, дякую, Галинко ♥️
А це ще що за проява...З ранку..
Магда правильно порівняла з плазуном..Ти диви:ні стида ні сорому..Прилізло в чужий двір..
В Магди,від цього нахабства,і мову відібрало..І думки втекли,заховались..,
А Юлі,Юлі навіщо бачити цю зміюку..В своєму дворі..
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, дякую, Оксанко ♥️
Дякую! А цю чого це принесло... тільки її і не хватало...
Що ти Якове раніше так легко зміг відмовитися від Магди... і лише тепер збагнув, що втратив, хоч і не сповна... ба маєш і доньку...
Valentina, дякую, Валечко ♥️
І чого вона приперлася? Явно нерви робити всім. Яків усвідомив, що і до чого, але як тепер повернути втрачене? Дякую
Наталка Сеник, дякую, Наталочко ♥️
Істине кохання воно таке...))Як сонечко☀️☀️☀️ . Про зміюк навіть говорити не хочеться,бо вони зміюки.)) Відчуваю,що скоро ще одна приїде.
Nata Bond, усе можливо) Дякую, Нато♥️
Подобається, дуже, цікаво, хвилююче, інтригуюче! Як дочекатися продовження і ще й побільше? Спасибі!
Olga Tomchuk, щиро дякую, Ольго♥️
І цим "зрадженим", скоріш за все, є Гаврило...
♥︎❤❣❤❣❤♥︎
Дякую! Натхнення!
Софія Чайка, Дякую Вам!
Яка гарна одежинка у книги!♥️
Наталья Русанова, спасибі, Наталочко!)
Магдо, Магдо)
Така мила, коли спілкується з Яковом. Та і він. Наче підлітки, моментами))
Пряма та чесна, це безцінно!
Щиро дякую, Софійко❤️
Halyna Shchyrba, щось таке є, так) Дякую, Галинко!)
Ух ти, нова гарна обкладинка !❤️
Nata Bond, спасибі!)
Які двоє прямолінійні ,він запитав ,а вона відповіла.Чому колись вони такими не були і так надовго втратили своє щастя .Дякую,Софія.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, погарячкували. Дякую, Оксанко!)
Ще поки що не зраджує але опинилась між двома чоловіками.Одного кохає і надалі ,з другим спить і чесно призналась.І Яків ще нічого не пропонує,тільки натяки.Дякую за проду.
Станіслава Барабошко, дякую, Станіславо!)
Яка несправедливість, що Магда з Яковом розлучилися.
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, усе вірно. Дякую, Людмило!)
Ох, Магдо, твої думки підказують тобі, що пора Гаврилу говорити до побачення. Не давай йому надію.) Дякую вам, Софієчко, за продочку та чекаю на продовження з нетерпінням.)))
Анна Багирова, дякую щиро, Аню!)
Бідний дідусь,дісталося йому. Добре,що попав в такі гарні руки! Не просто операція,а висший пілотаж!)) І щось здвинулося після цього у цих двох. Дякую,дорога Софія!☀️
Nata Bond, спасибі, люба Нато!)
А, дійсно потрібно зробити паузу з Гаврило, щоб не виникало таких відчуттів. Юля так все чітко відчуває і знає коли і що потрібно зробити. Дякую.
Наталка Сеник, вона мама) Дякую, Наталочко!)
Дякую! Оооо, здається Яків відчує весь спектр болю... хоча з боку Магди, це й не буде спеціально...
Valentina, саме так. Дякую, Валечко!)
-Ми з ним спимо...
Чітко,без викрутасів...
А що хотів почути Яків..
Хоча Магда мала право сказати що то не його справа...
Якщо взяти до уваги події двадцятирічної давнини...
Саме Яків вів подвійну гру..
Одночасно спав з двома..
Що було ,по відношенню до Магди,підло..
Чи й це було брехнею ,для Магди,від Роксолани..
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, дізнаємося) Дякую, Оксанко!)
Яке життя непередбачуване...Ось Яків лише через двадцять років зрозумів, що кохав і кохає Магду та ревнує до Гаврила. І так йому хочеться все виправити та чи зможе знову завоювати її серце? А У Магди спільна з ним операція теж визвала ейфорію і відновила ті почуття, що так давно і глибоко ховала навіть від себе. Тягне їх одне до одного наче магнітом.
Дякую, Софія за чуйну главу! Чекаю на далі!♥️
Наталья Русанова, тягне, це так) Дякую, Наталочко!)
Магді теж було дуже боляче...
♥︎♡❣♡❤♡❣♡♥︎
Дякую! Натхнення!
Софія Чайка, ♥︎♡❣♡❤♡❣♡♥︎
Можливо тепер він задумається...
Довго нарізно вони не протримаються...
☘️♡❤️♡☺️♡❤️♡☘️
Дякую! Натхнення!
Софія Чайка, ✨☘️♥️✨♥️☘️✨
Життя часто буває таким..і не воно винне,а ми самі. коли щось не домовляємо, не робимо. Чи віримо тим,кому не треба вірити.
Софія Чайка, ❤️❤️❤️
А ми не можемо знати, як було би краще...договорити чи зупинитися, зізнатися чи приховати, сподіватися чи втратити надію...Жити далі з думками, що міг а не зробив...навряд.
Дякую, Софійко ❤️
Halyna Shchyrba, чиста права. Ніхто напевне не знає. Дякую, Галинко!)
До Якова прийшло усвідомлення ,що прожив частину свого життя не так ,як він хотів .І це відчуття тільки буде поглиблюватися і сягне епогею ,коли правда про Поліну вилізе на поверхню.Саме тоді він усвідомить масштаби втрати Магди і прожитих років ,а ще захоче надолужити втрачене.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, він ще не раз про це міркуватиме. Дякую щиро, Оксанко!)
Дуже цікаво, зворушливо, сердечно... Дякую!
Ганна Боднарчук, щиро дякую Вам, Ганно!)
Усвідомлення втрати..
Саме це й сталось з Яковом..
Що сам собі зламав життя..Повівся...
З дурі .На ту що бігала за ним .Ну да,в нього ж був принцип..
Що ж.. . Немає кого й винити..
Окрім себе і своєї сліпої довірливості..
Дякую ♥️❤️♥️
Оксана Морус, дякую, люба Оксанко!)
Дякую Софійко❤️ чекаю продовження з нетерпінням ❤️
Антоненкова Руслана, дякую, люба Русланко!)
Дякую! Софієчко, твої історії то життя... бо лише вона вміє так закрутити...
А Якову немає на кого пиняти, окрім себе...
Valentina, чомусь саме так пишеться) Дякую, Валечко!)
Розуміння втрачених літ принесло біль,жаль.Шкодує,бо одружився не з тою жінкою.Марта живе своїм життям,а він не знає про доньку і скільки сліз пролила Марта ночами.за Яківом.Дякую за проду.
Станіслава Барабошко, дякую Вам, Станіславо!)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати