Ми. Версія 2.0
178 828

Ми. Версія 2.0

Короткий любовний роман

Софія Чайка

Софія Чайка · автор

В процесі · 121 стор. · Регулярно оновлюється
405
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Буктрейлер
  • Коментарі · 686
Анотація до книги "Ми. Версія 2.0"
Вона давно навчилася жити без зайвих надій на особисте щастя та намагалася не згадувати про минуле. Аж поки одного ранку в провінційній лікарні, де вона працює, не з’явився він — новий завідувач відділення. Чоловік, якого вона колись покохала так сильно, що це її налякало, і водночас чоловік, якого втратила, але так і не змогла забути. Роки змінили їх обох, але не стерли того, що між ними було. Та у неї дещо залишилося з тих часів — таємниця, яку вона берегла всі ці роки.

лікаріколишні#комфортна_романтика

Зміст книги: 49 глав
Останнє оновлення: вчора
Глава 1
01 квіт.
1-а
03 квіт.
Глава 2
05 квіт.
2-а
07 квіт.
Глава 3
09 квіт.
3-а
11 квіт.
Глава 4
13 квіт.
4-а
16 квіт.
Глава 5
18 квіт.
5-а
19 квіт.
5-б
20 квіт.
5-в
21 квіт.
Глава 6
22 квіт.
6-а
23 квіт.
6-б
25 квіт.
6-в
26 квіт.
Глава 7
28 квіт.
7-а
29 квіт.
7-б
30 квіт.
7-в
01 трав.
Глава 8
02 трав.
8-а
04 трав.
8-б
05 трав.
Глава 9
07 трав.
9-а
08 трав.
9-б
09 трав.
9-в
11 трав.
Глава 10
12 трав.
10-а
14 трав.
Глава 11
16 трав.
11-а
18 трав.
Глава 12
20 трав.
12-а
22 трав.
12-б
31 дн. тому
Глава 13
29 дн. тому
13-а
27 дн. тому
Глава 14
25 дн. тому
14-а
23 дн. тому
Глава 15
21 дн. тому
15-а
19 дн. тому
15-б
17 дн. тому
Глава 16
15 дн. тому
16-а
13 дн. тому
Глава 17
11 дн. тому
17-а
9 дн. тому
Глава 18
7 дн. тому
18-а
5 дн. тому
Глава 19
3 дн. тому
19-а
вчора

686 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Софія Чайка
23.06.2026, 13:45:21

Мені стало цікаво, кого ви вважаєте винним у всій цій ситуації - Магду чи Роксолану, а може Якова? Цікаво було б почути і про Юлію, Миколу та Варвару. Дякую!)

Показати 2 відповіді
Софія Чайка
23.06.2026, 20:55:42

Оксана Кіс, дякую♥️♥️♥️

avatar
Оксана Кіс
23.06.2026, 20:12:53

Поліна дорослішає ,ставить собі правильні запитання і розмірковує.Пройде трохи часу і вона розбереться в своїх почуттях.Одразу видно ,що вона дівчина розсудлива .Дякую,Софія.Чекаю на продовження.

avatar
Тетяна Авогадро
23.06.2026, 19:41:32

Правильний хід думок. Тепер, сподіваюсь, Полінка розбереться...
☘️✿☘️❀❤️❀☘️✿☘️
Дякую! Натхнення!

avatar
Тетяна Авогадро
21.06.2026, 19:53:17

Тепер точно докопаються до істини!
↯♥︎❣↯❤↯❣♥︎↯
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
23.06.2026, 19:33:22

Софія Чайка, ☘️✿☘️❀❤️❀☘️✿☘️

Розбереться Поліна,коли дізнається правду і все зрозуміє.Все стане на свої місця.Собою треба бути однозначно.А Магді треба виправляти свої помилки,які змінили її життя та Яківа.Дякую за проду

avatar
Світлана Корх
23.06.2026, 16:50:24

Роксолана винна, бо вона збрехала Магді. Але і Магда могла поговори з Яковом, а не відразу тікати. А він міг хоча б спробувати знайти її. Тож тут винні всі, але найбільше Роксолана. А Юлю найбільше шкода серед їхньої трійці. бо Микола і Варвара самі винні, що у них таке життя. Відписую тут на ваш коментар, бо телефон не дозволяє надіслати під коментарем

Софія Чайка
23.06.2026, 16:51:24

Світлана Корх, дякую щиро!)

24 роки (або 21, як Магда ) прожити самій, як це сумно.Виходить серед лікарів вірність і почуття обовязку не в моді, чи це лише у Ваших історіях?

Софія Чайка
23.06.2026, 16:29:57

Домніка Воробець, ви прочитали те, що вже викладено?) Ви взагалі читали мої книжки?

avatar
Светлана
23.06.2026, 13:34:07

Сподіваюсь, що розуміння Магдою, що її надурила Роксолана, змусить переосмислити все та розповісти нарешті правду Поліні та Якову. Бо її наївність та гордість позбавили дочку батька та змінили життя Якова... Пізно жалкувати, що не задала це питання Якову 21 рік назад... Але треба нарешті розповісти правду, щоб Поліна не наробила помилок. Дякую! Цікаві долі жінок цієї родини..
Чекаю продовження

avatar
Анна Багирова
23.06.2026, 11:51:14

Думки Поліни про Якова дедалі стають все небезпечнішими. Треба їй розповісти про батька, це нечесно по відношенню до дівчини, та й до Якова також.) Дякую вам, люба Софіє, за продочку та чекаю на продовження з нетерпінням.)))

avatar
Halyna Shchyrba
23.06.2026, 10:59:11

Собою треба залишатися, дівчинко, собою...
Але ти і так знаєш, просто ще трошечки часу треба.
Дякую, Софійко ❤️

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
23.06.2026, 10:26:37

Які шлибокі роздуми в голові Поліни!
Щиро дякую!

Надіюсь, з'ясування того, що не треба було 21 рік тікати, а задати свої питання Якову, спонукає Магду сказати правду про Полю. При чому і Якову, і Поліні! Може хватить недомовок? Тоді і Поля зможе по іншому поглянути на свої симпатії?! Як завжди переконуюсь, людям потрібно розмовляти, ставити питання, а не домислювати своє за інших! Дякую, Софіє! З нетерпінням чекаю рішучості від Магди!

avatar
Оксана Морус
23.06.2026, 07:29:53

Чула б думки доньки Магда..
Її боязнь розповісти правду Поліні може вилитись в трагедію.Дівчинка на розпутті..
З однієї сторони гарний чоловік,зрілий,дорослий ..Хвилює серденько..
З іншої :вже звиклий,знаний нею,щирий,відданий їй Данило..
І як правильно зробити вибір їй..Як не помилитись..
Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Nata Bond
23.06.2026, 07:19:10

Дівчинка дорослішає і ставить собі правильні питання))☀️ Дякую❤️

avatar
Halyna Shchyrba
22.06.2026, 09:42:39

Нарешті...питань тільки додасться. Але цю лавину вже не зупинити! Давно пора!!!
З нетерпінням чекаю продовження, Софійко ❤️

Софія Чайка
23.06.2026, 01:44:45

Halyna Shchyrba, ще трішки))) Дякую, Галинко♥️

avatar
Halyna Shchyrba
22.06.2026, 09:37:56

Доволі коротка та лаконічна розмова між батьком та донькою..зрештою, як і завжди..Тільки серце щемить. Життя піднесло урок, бо провалив іспит..Усім властиво помилятися..
Дякую, Софійко❤️

Софія Чайка
23.06.2026, 01:44:21

Halyna Shchyrba, усе так. Дякую, Галинко ♥️

avatar
Світлана Корх
22.06.2026, 08:09:04

Ну ось правда і відкрилася. От тільки договорити їм не дали

Софія Чайка
23.06.2026, 01:43:54

Світлана Корх, ще встигнуть) Дякую, Світлано♥️

avatar
Любовь Даценко
22.06.2026, 00:01:15

Там Роксолана, тут Варвара, скільки їх таких жінок, ласих до чужих чоловіків. Іншим людям життя зіпсували і самі щастя не пізнали. Сумно, так Роксолана травила життя Якову, а Варвара - Миколі Бориску, що Яків заїхав якнайдалі, а Микола Бориско не витерпів лихої долі - збіг від галасливої Варвари. А Магда та Юлія Бориско залишилися наодинці зі своїми спогадами. Дякую, пані Софіє!

Софія Чайка
23.06.2026, 01:43:28

Любовь Даценко, дякую Вам, Любове ♥️

Цікава розмова зірвалась.Для обох зрозуміло,що Роксоляна брехала.Магда повірила,зірвалась і поїхала.Як і зараз зірвалась бігти,куди,а поговорити і все з'ясувати до кінця.Надіюсь тепер Яків дізнається правду.Дякую за проду.

Софія Чайка
23.06.2026, 01:42:36

Станіслава Барабошко, робота у Магди така, що мусить бігти. Тим більше, що першим побіг Яків. Щиро дякую, Станіславо ♥️

avatar
Марія Іщук
21.06.2026, 15:26:00

Як пізно розкриваються таємниці! Мабуть через те, що багато обману, що люди хочуть на брехні побудувати своє щастя, а найбільше бере гору гордість, не боряться за своє щастя і втрачають його на десятиліття.Ця життєва історія захопила своїм сюжет. І як кажуть: все по доленьці, як і мамі, так і донечці. Я вже писала, що Юлія, залишилась самотньою і на таку саме стежку ступила Магда.Але маючи життєвий досвід, погодилась із Магдою.Чому не підказала для дочки, чому не допомогла поговорити із батьком Поліни, чому лишили внучку без батька?Як же важко Магді знаходитись поруч із Яковом, маючи із ним дочку, і мовчати. А як хочеться його теплих і ніжних обіймів, а ще більше знати правду, чому не шукав? Чи справді Магда була йому байдужа? А можливо Роксолана наговорила для Якова таких самих історій, як і для Магди,? А тепер він доведе до кінця, виявить, що не змогла вона прийняти його зради, будучи вагітною. Адже він зрозумів, що Магду щось дуже важливе турбує. Недарма сльози на очах. Надіюся, що недарма Якова і Поліну притягують родинні зв'язки.
І ця історія врятує щастя і кохання Поліни. Дякую, авторко.

Софія Чайка
23.06.2026, 01:41:32

Марія Іщук, дякую за Вашу думку, Маріє ♥️

avatar
Наталія Діжурко
21.06.2026, 14:25:02

Ось і почала відкриватися правда. Такі недомовки в минулому зламали долі люблячих людей. І тепер Магді треба думати, як сказати правду і Якову, і Поліні. А на рахунок Варвари - не буде щастя у таких відносинах, насильних. І Микола добре що це зрозумів. Хоч і пізно.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Софія Чайка
23.06.2026, 01:40:25

Наталія Діжурко, вірно. Щиро дякую, Наталіє♥️

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
21.06.2026, 13:51:17

Цікаво для чого це все влашьувала Роксолана? Та що ж то їм ніяк невдається добалакати?
Щиро дякую!

Софія Чайка
23.06.2026, 01:39:40

Lyudmyla Kovdrysh, розрахунок такий - навіть якщо не вдасться закрутити з Яковом, то хоч посварить їх. Принаймні, спробує. Це була ризикована брехня. Мабуть, зрозуміла, що це - останній шанс. Дякую, Людмило ♥️

avatar
Оксана Кіс
21.06.2026, 11:01:28

Спочатку потрібно прояснити деякі моменти минулого,щоб подивитися на реакцію ,а тоді відкривати свою таємницю.Магда почала і почала правильно .Яків вже шокований ,а що буде далі? Одне добре ,що він має інформацію від якої можна відштовхнутися .Просто так він це не залишить ,шкода ,що так невчасно перервали їхню розмову.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.

Софія Чайка
23.06.2026, 01:37:30

Оксана Кіс, тут важливо, як інформацією скористається. Не завжди варто підіймати хвилі і звинувачувати негайно. Дякую, Оксанко ♥️

avatar
Анна Багирова
21.06.2026, 10:30:21

Тааак, потроху починають вилазити на поверхню події двадцятиоднорічної давнини! Так і до секрету Магди вони скоро договориться. А що хоче Роксолана, чому вона весь час дзвонить до Якова??!) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, люба Софієчко, за продочку.)))

Софія Чайка
23.06.2026, 01:35:35

Анна Багирова, бо не хоче його відпускати. Дякую, Аню♥️

avatar
Наталія Діжурко
21.06.2026, 10:27:51

Розділ 14. Маєш - не цінуєш, втратиш - не повернеш. Отаке життя.

Софія Чайка
23.06.2026, 01:34:49

Наталія Діжурко, так. Дякую, Наталіє♥️

avatar
Nata Bond
21.06.2026, 09:34:49

Інформація для роздумів,для Якова. Дякую,Софіє!☀️

Софія Чайка
23.06.2026, 01:34:15

Nata Bond, точно) Дякую, Нато♥️

avatar
Наталка Сеник
21.06.2026, 08:40:55

Ого, які цікаво. То Роксолана брехала. Цікаво що ще розкриється окрім Магденої таємниці? Дякую

Софія Чайка
23.06.2026, 01:33:57

Наталка Сеник, скоро дізнаємося) Дякую, Наталочко ♥️

avatar
Valentina
21.06.2026, 08:24:03

Дякую! Без ладу в минулому, не дадуть ладу в майбутньому. І зразу ж виплила брехня Роксолани... Було б не так прикро, як би та робила все з кохання, а то ж з розрарахунку...
Правда для Якова буде шокуючою та болючою... Маю надію, що він зрозуміє Магду.

Софія Чайка
23.06.2026, 01:33:10

Valentina, про це обов'язково буде. Дякую, Валечко ♥️

avatar
Оксана Морус
21.06.2026, 07:14:48

А ось і перший крок..До відкриття правди..А точніше до викриття брехні ,яку сплела Роксолана..Павучиха..
Незаймана завагітніла..Яків приофігів..
А Магда ще навіть і не встигла осягнути того що він їй сказав....
Дякую ♥️ ♥️ ♥️

Софія Чайка
23.06.2026, 01:32:25

Оксана Морус, є про що подумати) Дякую, Оксанко ♥️

avatar
Roma Lukashchuk
21.06.2026, 00:19:35

чудова книга

Софія Чайка
21.06.2026, 00:34:59

Roma Lukashchuk, дякую Вам!)

avatar
Любовь Даценко
20.06.2026, 22:12:51

Люба пані Софіє, я є Вашою потенційною читачкою, яка зацікавилася Вашою творчістю, вперше прочитавши книгу «Мамина донька». Потім прочитала всі Ваші книги, опубліковані на Букнет, і читаю, які в процесі. За загальним правилом, художній твір виникає як результат співтворчості митця і читача, що ведуть між собою уявний діалог. А на платформі Букнет багато Авторів дозволяють і запрошують читачів до письмового діалогу у формі коментарів. Я в числі тих читачів, які розуміють сюжетну композицію художнього твору, яка, зокрема, повинна містити кульмінацію і розвʼязку. Ось я й висловилася в своєму коментарі про те, що скільки б головні герої не спілкувалися між собою, а про головну подію, яка сталася між ними понад двадцять років, Магді прийдеться розповісти Якову і доньці. Але чи це буде випадково чи Магда сама насмілиться - це залежить від авторського задуму і я ніяким чином не претендую на підказку автору, тим паче на пришвидшення сюжету. Дякую за розуміння і чекаю продовження.

Софія Чайка
20.06.2026, 22:17:53

Любовь Даценко, щиро вдячна Вам!

avatar
Любовь Даценко
19.06.2026, 21:57:43

Магда відчуває свою вину в тому, що Яків не знає про доньку, а донька взагалі не знає хто її батько. Але перед Магдою на разі постає серйозне питання: коли, як, при яких обставинах і кому з них першому повідомити про те, що в Якова є донька Поліна, а в Поліни є тато Яків. Чекаю продовження! ❤️❤️❤️

Показати 3 відповіді
Софія Чайка
20.06.2026, 20:46:08

Любовь Даценко, усе вірно. Магда це розуміє та шукає слушної миті. Завжди намагаюся уявити ситуацію, коли її описую. Іноді це реально боляче) Спробуємо змоделювати - жінка давно влаштувала своє життя, має доньку, коли раптом за два десятки років перед її очима з'являються батько її дитини. Уявімо, що вона чинить теоретично правильно - повідомляє йому: "Привіт. А у мене від тебе є донька, і їй вже двадцять один". Гадаю, так може вчинити тільки легковажна людина. Жінка навіть не знає, які у цього чоловіка плани! А якщо він скаже, що йому сто років не потрібна дитина від неї? Хто може гарантувати зворотнє? Ми увесь час забуваємо, що від приїзду Якова минув щонайбільше тиждень. Ось це моделювання не суто для вас, Любове) Впевнена, що більшість моїх читачів ці нюанси розуміють. Просто вирішила написати про це у відповіді до Вас для всіх читачів. Сподіваюсь, що читачі читають інші коментарі))) Щиро вдячна Вам!)

avatar
Nata Bond
19.06.2026, 21:44:51

Який гармонійний у них сміх!)) На одній хвилі)).

Софія Чайка
20.06.2026, 20:36:04

Nata Bond, гарна пара))) Дякую, Нато!)

avatar
Оксана Кіс
19.06.2026, 21:43:45

Магді потрібно починати щось робити.Але як і якби було все так просто.Невпевненість і страх заважають приймати хороші і потрібні рішення.Микола сам себе покарав ,ну загуляв ,але навіщо допускатися до вагітності ? Лікар і не знав ,що таке контрацепція? А відчуття Магду не підводить ,щось та й станеться .Бажано тільки до щоб до доброго.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.

Софія Чайка
20.06.2026, 20:35:48

Оксана Кіс, надто все несподівано. Магда не чекала такого повороту. Щодо Миколи, чоловіки іноді не підозрюють, що незахищені, якщо коханка прагне завагітніти. Щиро дякую, Оксанко!)

avatar
Olga Tomchuk
19.06.2026, 17:22:18

Так кортить вже швидше прочитати! Дуууже подобається, як і попередні історії кохання, як на мене-дуже чуттєво, тремтливо, ніжно, просто вау! Спасибі!

Показати 3 відповіді
Софія Чайка
19.06.2026, 19:23:42

Татьяна Сподинюк, підкажіть, будь ласка, де саме затягнуто?) 300 тис знаків ще немає. До цієї кількості знаків тему розкрию. Якось не люблю додавати надумані ситуації заради динаміки та адреналіну. У нас же дорослі герої) Тож ще трішки, і завершуємо:) Дякую, що читаєте!

avatar
Анна Багирова
19.06.2026, 11:01:22

Добре булоб аби зміни були в кращий бік, як у Магди, так і у батька. Ще б Поліна зрозуміла, що її доля Данило, а не вдвічі старший чоловік.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку, люба Софіє.)))

Софія Чайка
19.06.2026, 19:17:58

Анна Багирова, налаштовуємо героїв силою думки) Дякую, Аню!)

Зміниться,якщо кожна переосмислить своє життя,забудуть образи.Магді треба сказати Поліні правду,щоб не дійшло до абсурду.Відповідно з Яківом поговорити.Вона ж нічого не вимагає,просто має знати.Можливо тоді прискорить розлучення.Миколі набратись хоробрості,а там хто знає.Вже один крок зробив.Дякую за проду.Неймовірно цікаво як три жінки влаштують свою долю.

Софія Чайка
19.06.2026, 19:17:10

Станіслава Барабошко, так, зізнатися треба. Магда вже на цьому шляху. Дякую, Станіславо!)

avatar
Світлана Корх
19.06.2026, 07:56:04

Скоріше б Магда розповіла правду і було б менше проблем. Можливо батьки Магди знову зійдуться?

Софія Чайка
19.06.2026, 19:16:27

Світлана Корх, згодна) Дякую, Світланко!)

avatar
Valentina
19.06.2026, 07:35:41

Дякую! Магді, якось би донести Поліні, щодо Якова... Невже й справді та приревнувала маму...
Поряд Данило, такий чудовий юнак... отже ж...

Софія Чайка
19.06.2026, 19:16:06

Valentina, треба, так. З іншого боку тільки тиждень минув. Дякую, Валечко!)

avatar
Nata Bond
19.06.2026, 07:19:54

Шкода,що Данило побачив ревность Поліни((. Він її кохає. Може проявить мудрість і не буде акцінтувати увагу на цьому((. Хочеться ,щоб вони були разом((.

Софія Чайка
19.06.2026, 19:15:17

Nata Bond, мені теж хочеться) Дякую, Нато!)

avatar
Оксана Морус
19.06.2026, 07:16:03

Ніколи не могла зрозуміти мотивів зради..Особливо якщо були щасливі в шлюбі..Хотів що ???Чи чого???Чи засліпило???Тому не можу пожаліти Миколу..Він своє покарання ,Варкою ,заслужив..
А ось тепер,через двадцять років нещасливого шлюбу ,хай попробує здихатись цієї хижачки..
Життя промайнуло..
Він би з Яковом міг про це поговорити..Той зрозумів би і підтримав..
Теж повівся на брехливу але з амбіціями ,як і Варка,Роксолана...
Дякую ♥️ ♥️ ♥️

Софія Чайка
19.06.2026, 19:14:53

Оксана Морус, дякую, Оксанко!)
Ось так помилка може зруйнувати життя.

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
19.06.2026, 07:08:00

Магда хвилюється за все і всіх, то певно від батька? Цікаво як ця ніч пройде?
Щиро дякую!

Софія Чайка
19.06.2026, 19:13:45

Lyudmyla Kovdrysh, буде цікаво, я сподіваюся) Дякую, Людмило!)

avatar
Тетяна Авогадро
19.06.2026, 19:00:57

Дуже сподіваюся на хороші зміни.
✨✿☘️✿☺️✿☘️✿✨
Дякую! Натхнення!

avatar
Оксана Кіс
18.06.2026, 23:09:07

Данило розумний і досвідчений не по роках.Поліна трохи заплуталася в своїх почуттях і допомогти може тільки Магда одним реченням.Але вона тягне до останнього ,щоб потім не було запізно і донька не розчарувалася в ній.Дякую,Софія.Чекаю на продовження

Софія Чайка
18.06.2026, 23:12:24

Оксана Кіс, треба, так. Побачимо, як складеться. Дякую, Оксанко!)

Хоча б чесно зізналась,що не знає.Ситуація складна.Яків подобається,є почуття але він зайнятий і нічого про почуття не говорить.Гаврило говорить але сама Магда вже не хоче тих стосунків.Є ще Поліна,яка ревнує , їй треба все розказати,тоді зможе визначитись з почуттями до Данила але як їй казати ,коли невизначеність з Яківом.Дякую за проду.

Софія Чайка
18.06.2026, 23:11:40

Станіслава Барабошко, справді складно. Вона боїться помилитися. Дякую, Станіславо!)

Донці і матері потрібно вже визначитися зі своїми супутниками, бо вірно сказав Яків,що чоловік зустрічається з жінкою,яка йому подобаєтья і яку він хоче. Отже, Марті потрібно зробити висновки та поговорити з Яковом і донькою,бо вони повинні знати,що вони батько і донька. Тоді буде легше Поліні розібратися в почуттях до Данила. Але і Якову потрібно скоріше розлучитися з дружиною,бо це теж тормозить відношення між ним та Магдою.
Дякую!♥️

Показати 3 відповіді
Софія Чайка
18.06.2026, 23:10:29

Наталья Русанова, ♥️♥️♥️

avatar
Тетяна Авогадро
17.06.2026, 22:21:24

Данило, маючи мудрість, не дуже властиву його одноліткам, таки дочекається свого щастя!
♥︎♡❤❣️❣❤️❣❣️❤♡♥︎
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
18.06.2026, 20:05:12

Софія Чайка, Він мені дуже подобається - гарна пара для Полінки!
☘️✿☘️❀❤️❀☘️✿☘️

avatar
Любовь Даценко
17.06.2026, 13:33:12

Данило небагатослівний, але мудрий і спостережливий не на свої молоді роки. Яків розвіяв міф про дружбу між чоловіком та жінкою. А Магда з Поліною - кожна в своїх роздумах про одвічне: про ревнощі, хто кому подобається і хто в кого закоханий. Чекаю продовження! ❤️❤️❤️

Софія Чайка
18.06.2026, 00:35:33

Любовь Даценко, усе так. Емоції - це завжди складно. Надто вона вже конкурує з логікою) Дякую щиро, Любове!)

avatar
Анна Багирова
17.06.2026, 10:59:26

На мою думку, Магда має відкрити свій секрет і доньці, і Якову! Приховувати далі вже нікуди!! Неможна так, Поліну он Данило прочитав на раз-два, зрозумівши, що їй подобається Яків. Дівчина ще дуже молода і наївна і я хвилююся, що Даню вона таки втратить, бо довго вирішує чи закохана в хлопця, чи ні!!!) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку, люба Софіє.)))

Софія Чайка
18.06.2026, 00:33:59

Анна Багирова, не все залежить від наших дівчат. Адже є ще чоловіки))) Дякую, Аню!)

Пора зізнатися))) донечці і таткові❤️ бо капець….))

Софія Чайка
18.06.2026, 00:33:04

Антоненкова Руслана, пора. Гадаю, Магда це розуміє))) Дякую, Русланко!)

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше