178 827
Анотація до книги "Ми. Версія 2.0"
Вона давно навчилася жити без зайвих надій на особисте щастя та намагалася не згадувати про минуле. Аж поки одного ранку в провінційній лікарні, де вона працює, не з’явився він — новий завідувач відділення. Чоловік, якого вона колись покохала так сильно, що це її налякало, і водночас чоловік, якого втратила, але так і не змогла забути. Роки змінили їх обох, але не стерли того, що між ними було. Та у неї дещо залишилося з тих часів — таємниця, яку вона берегла всі ці роки.
лікаріколишні#комфортна_романтика
“В налагодженому житті Магди несподівано з'являється її колишній коханий. Але Магді є що від нього приховувати. До того ж її донька несподівано заявляє, що закохалася в цього чоловіка. Інтрига зростає з кожною сторінкою.”
Зміст книги: 49 глав
Останнє оновлення: вчора
686 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМої любі, щиро радію, що Ви у мене є, що вболіваєте за героїв і розумієте, про що я пишу. Це дуже цінно! Дякую, що читаєте!
Спасибі, що ви тут, на сторінках моєї новинки❤️❤️❤️
Глава 13. Накінець то Поліна побачила Данила по-іншому. Але дивись, дівчинко, щоб не було пізно. Хоча, Данило лише на неї і нікого більше не бачить. ❤️❤️❤️
Наталія Діжурко, якщо парубок налаштований серйозно, то нікуди не втече) Дякую щиро!)
Дякую! Магда прямо на краю прірви... Не знай куди впадеш... Мені її шкода, бо зараз вся відповідальність зав'язана на ній...(
Valentina, згодна, Валечко. Магді дуже складно. Дякую!)
А Магда дуже і дуже має велику витримку. Ніби - то її байдуже на Якова, якого кохала і про це мовчала. Цим знищила своє щастя, а тепер починає розчаровувати свою доньку. Вона не хоче сказати правду для Якова і для доньки . Чи вірно вона поступає ? Відносно нього - то її діло, а відносно доньки - це зовсім нерозумно. Терпіння Магди привело її до самотності. Чи погоджуєтесь зі мною, читачі? Дякую, авторко. Дуже важлива тема.
Марія Іщук, спасибі за Ваші емоції, Маріє!)
Поля заплуталась у своїх почуттях, а Данило уважний і мені здається б трішки б упевненіше б діяв то Поля б забула про Якова. Магда не знає як донести інфу, але і її можна зрозуміти, вона боїться, та і чи варто колихати минуле, скільки часу прошло. Дякую
Наталка Сеник, між Поліною та Данилом все лише починається) Дякую, Наталочко!)
Все таки Магді треба признатися їм обом, що вони рідні, бо заплутаються ще більше.
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, треба десь взяти сміливість) Дякую щиро, Людмило!)
Данило розсудливий..І міркує правильно..
А ось і мама і донька..
Полінка однозначно в своїй симпатії до Якова трішки перегнула..Тай поряд Данило..Тож це й не чесно відносно нього .
А Магда досить правильно зчитала емоції доньки..Але чи правильно мовчати..І дати тій закохатись в батька???
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, якщо виходити суто з логіки, усе так. Але в житті логіка завжди грає відносну роль) Не так вже й просто в такому зізнатися. Це реально страшно, особливо якщо замислитися над можливими наслідками. А Магда якраз з тих людей, які замислюються. Вона чекає слушного моменту, бо вже зрозуміла, що Яків не буде упадати за Поліною. Адже від його поведінки теж багато що залежить. Дякую, Оксанко!)
Ох Поліна))). Можливо щоб не Марина, то вона ще довше тягнула б зі своїми почуттями до Данила
Світлана Корх, усе можливо))) Дякую, Світланко!)
Поліна почала задумуватися ,що вона відчуває до Данила.Проаналізувавши всі симптоми ,скоро вона дійде до істини ,що має глибокі почуття до Данила і зовсім не дружні.
Дуже люблю зворотній зв'язок з авторами, коли відповідають на коментарі .Бо бувають ситуації ,що ми читачі можемо придумати те ,чого немає, а автор дає пояснення.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, згодна з Вами) Дякую, Оксанко!)
Схоже, що Полінка близька до усвідомлення та визнання своїх почуттів...
❀♡✷✿✷❤️✷✿✷♡❀
Дякую! Натхнення!
Софія Чайка, ☘️✿☘️❀❤️❀☘️✿☘️
О, Поліна реанує Данила?! Перше кохання, перша ревність, а Данулу сподобалося, бо він давно закоханий в неї і тепер побачив,що і він їй не байдужий.
Дякую! ♥️
Мені приємно,коли автор хоч іноді відповідає,бо зрозуміло,що читачів багато,а автор один. Але без відповідей теж погано,бо тоді здається,що наші коменти автору зовсім не потрібні. Ігнор читача грає проти автора і я перестаю читати таких авторів.
Наталья Русанова, ревнує, хоча це нове для неї почуття)))
Дякую, Наталочко!) Намагаюся відповідати, бо знаю, що для читачів це важливо. Тільки завжди замислююся над глибиною відповіді:) Не кожному це потрібно, тож доводиться діяти навмання)
Ця історія прямо заворожує, Софі!
Рін Фольк, спасибі!)
Мої любі читачки, чесно скажу, увесь час вагаюся, чи варто мені писати у відповідях до ваших коментарів свою думку. Зазвичай і не пишу, бо думаю, що все, що хотіла, сказала в романі))) Але іноді мене прориває) Напишіть, будь ласка, чи потрібне вам ось це моє тлумачення:) Щиро дякую за ваші емоції та коментарі!!!)
Sonya, щиро дякую!)
Обов'язково пишіть у відповідях свою думку і бачення ситуації! Мені дуже цікавий зворотній зв'язок з автором.❤️)))
Анна Багирова, дякую, Аню!)
Дякую! Навіть не знаю, що й сказати... Поведінка Поліни зрозуміла, а от Данило...чекає поки вона не зробить перший крок та не запропонує зустрічатися... Бо ставлення Данила виглядає просто дружнім...
Valentina, не знаю))) Мені так дуже помітно, що він закоханий))) Ми чомусь завжди очікуємо, що юнак, а він ще доволі молодий чоловік, повинен завойовувати дівчину. З психологічної точки зору так поводяться нарциси та аб'юзери. Можливо, хлопець не вважає, що зараз Поліна погодиться зустрічатися з ним серйозно. Ми ж бачили, як вона шугається від кожної його дії, яка, за її розумінням. виходить за межі дружби. Данило запрошує Поліну в кіно, в кав'ярню, але ж помітно, що Поліна не сприймає його серйозно. Принаймні раніше не сприймала. Її б дратувало нав'язливе упадання. Мене так точно колись дратувало))) Я завжди обходила таких кавалерів десятою дорогою. Щось таке) Розумію, що у більшості книжок чоловіки поводяться агресивно, щоб завоювати жінку, але я не хочу писати про таких. Бо в житті вони не до щастя. Я не кажу, що хлопець не має бути уважним і не нагадувати про себе та своє зацікавлення. Данило й поводиться, як зацікавлений. Ми ж самі бачили, що він мінімум двічі за останні три дні приходив до Поліни в лікарню) Навіщо б він так робив? Я вже десь писала, що чоловіки ніколи не дружать з жінками. Дякую, Валечко♥️
Щось Данило не дуже й відбивався від Марини. А у тому кафе випадково не зустріне Поліна матусю з Яковом??) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку, люба Софієчко.)))
Анна Багирова, так Данило у нас - парубок нормальний і з жінками не б'ється) Дякую, Аню♥️
Поля як справжня рятівниця. Даня радий такій допомозі і провести час з нию. Дякую Можливо Дані потрібно вже більш рішуче діяти, мені здається Поля готова до цього. Дякую.
Наталка Сеник, будемо спостерігати) Дякую, Наталочко ♥️
Марина стала в пригоді.Поліна почала боротись за своє,звернула увагу на Данила.Разом пообідають,а там і мама ...Яків не опустить такій шанс.Може ще кого зустрінуть у тому кафе?Дякую за проду.
Станіслава Барабошко, зустрінуться) Дякую, Станіславо ♥️
Ага, точно рятувала друга))) Ох закохалася Поліна!
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, є таке) Дякую, Людмило ♥️
Ой,йой,йой...Оце то Полінка втрапила..Закохалась одразу в двох..
Ну одну суперницю "ліквідуаала"..
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Вона ні,ні не ревнує аж ніяк..(•‿•)(•‿•)(•‿•)Вона рятувала від нав'язливої Марини друга..
Але що робитиме коли побачить маму з Яковом,в кафе???
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, ))) Дякую, Оксанко ♥️
"Філіжанка" сьогодні популярна.
Бо, якщо не помиляюся, зустріне Поліна там ще й матусю)
То може й зрозуміє що або погладить чи підсоухає))
Не навмисно, не зі злості)
Дякую, Софійко❤️
Halyna Shchyrba, зустрінуться, так) Дякую, Галинко ♥️
Щось у всіх все раптом ускладнилось...
⭐✷✨️☀☀️☀✨️✷⭐
Дякую! Натхнення!
Софія Чайка, Саме так!
⭐☀️✨️❤️✨️☀️⭐
От тобі, Якове, й маєш!
♥︎♡❣♡❤♡❣♡♥︎
Дякую! Натхнення!
Софія Чайка, ✷❤♡❤️♡❤✷
Почалися шлюбні ігри)
Причому групові, ахахах.
Я про усіх дівчат Борисків.
Дякую щиро, Софійко!❤️
Сподіваюсь, що Ви добре почувається!
Halyna Shchyrba, намагаюся) Дякую, Галинко!)
Дякую! Три покоління зразу накрив "вірус"кохання.) І в кожного воно своє...
Valentina, підступний вірус))) Дякую, Валечко!)
Яков взяв на ,,слабо"))).
Nata Bond, вдалося))) Дякую, Нато!)
Як гарно! Всі дівчата закохані ❤️❤️❤️
Антоненкова Руслана, я теж так думаю) Дякую, Русланко!)
Щось усіх трьох дівчат Бориско тривожать думки про чоловіків і в житті, і у снах. А Яків,після побаченої зустрічі Магди з Гаврилом, почав діяти сміливіше, хоче завоювати її.
Дякую за оновлення!♥️
Наталья Русанова, самі ж чоловіки їх розтривожили) Дякую, Наталочко!)
Ну й "підступний" Яків..
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Мало що сполохав Магду з Гаврилом..
Так щей в сон її "пробрався".
Та не просто "пробрався" ..А влаштував їй неспокійний сон..
А тепер і обідати запросив..
Як відмовити???
Мдаааа..Щей в Полінки юнацькі проблеми..Складно в неї все чогось...
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Збентежене жіноче царство. ..
Дякую ♥️ ❤️ ♥️
Оксана Морус, збентежене, це точно) Дякую, Оксанко!)
Ховайся не ховайся ,а від себе не втечеш.Магда поки що себе змушує ,але чи надовго її вистачить?Внутрішня система вже почала давати збій ,а Яків такими невинними жестами все більше її дотискає.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, подивимося, як довго це триватиме. Дякую, Оксанко!)
Ховайся, Магдо, не ховайся, а серце тріпоче при зустрічі з Яковом! Не треба себе ламати, зроби хоч зараз те, що не зробила двадцять років тому.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку, люба Софієчко.)))
Анна Багирова, все ж гадаю, що перші кроки за Яковом, а він поки що одружений. Дякую, Аню!)
І знову їх троє.Кожна розгублена по свому і мріє про коханого чоловіка.Дякую
Станіслава Барабошко, мріють, це точно) Дякую, Станіславо!)
То здається Яків зрозумів як змусити Магду погодитися на пропозицію?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, мабуть, він розуміє її краще за інших) Дякую, Людмило!)
Після побаченого обох чоловіків вхоплять ревнощі.Кожен буде старатися привернути до себе увагу Магди.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, точно відреагують) Дякую, Оксанко!)
Отр як випує життя! Бориско втік від Варвари, Юлия цьому тихенько пораділа. Гаврило відчуває,що Магда віддаляється від нього та прийшоа навіть до неї додому, а Яків побачив палкий поцілунок Магди з Гаврилом та мабуть буде діяти теж активніше, бо знову її втратити побоїться. Навіть Поліна закохана в двох і не може зрозуміти чи таке буває.)) І все ж пора Магді зізнатися Якову про спільну доньку.
Дякую за оновлення!♥️
Наталья Русанова, вирує, так))) Дякую, Наталочко!)
О, Яків побачив Магду з Гаврилом... цікаво було б почути його думку на побачену картину. А Магда, що думає з цього приводу(маю на увазі, що Яків побачив їх з Гаврилом). Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, люба Софіє, за продочку.)))
В кінці розділу написано Данило, замість Гаврилюк.)))
Анна Багирова, дякую, люба Аню!)
Ото Якова ревнощі з'їдять? А Гаврило теж ревнує?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, гадаю, Гаврило незадоволений усім цим. Бо його життя теж змінюється. Дякую, Людмило!)
Упс! Несвоєчасно Яків з'явиіся. Чи своєчасно?!)))
Nata Bond, Магда отримала можливість подумати та порівняти) Дякую, Нато!)
Гарний чоловік Гаврило..І як людина ..І як коханець..
Але серденько поряд з ним не тріпоче сполохано ...
Не вискакує від радості з грудей...
Тож піде він додому спати сам.
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, ой так. Дякую, Оксанко!)
Гаврило закоханий...ревнує до Якова чи просто злиться? На жаль, без шансів..тепер точно ні..(
Хоч я і вболіваю за Якова, та Гаврило вартує щастя!!
Дякую, Софійко❤️
Halyna Shchyrba, вартує) Дякую, Галинко!)
Доброго ранку!
Помітила, що випадково поставила 3 зірочки за попередній розділ, простіть, виправила)
❤️
Halyna Shchyrba, дякую, Галинко!)
Цікаво, Гаврило сам прийшов, та і мабуть Яків тому поряд був, бо скучив чи просто гуляв? Дякую
Наталка Сеник, тягне їх туди) Дякую, Наталочко!)
Дякую! Це щоб Якову життя медом не здавалося.)) Прогулявся...)
Valentina, дякую, Валечко!)
Неймовірно цікава історія, але чи ати ось такі коротенькі глави через день, це дуже сумно, злюся і вирішую не читати... але таки читаю.
Olga Tomchuk, Олю, я не спеціально сьогодні не виклала оновлення. Вчора довго не було інтернету, і я просто забула, бо поспішала написати новий розділ♥️
Ех, Якове, а міг бути стільки років щасливим... ☹️
Дякую! Натхнення!
Тетяна Авогадро, Була теж така думка. Але ж іншого боку: обоє героїв з сильними характерами, не відомо,чи збереглось би те тепло. От саме зараз, коли Яків пережив невдалий шлюб та став зрілим, він здатний цінувати
Ревнощі таки зробили свою справу - Полінка це відчула!
✷☺️♥︎❤️♥︎☺️✷
Дякую! Натхнення!
Софія Чайка, ♡✷✿✷❤️✷✿✷♡
Матуся - дуже мудра жінка!
☘️✿☘️❤️☘️✿☘️
Дякую! Натхнення!
Софія Чайка, ☘️✿❤️✿☺️✿❤️✿☘️
Микола викинув номер ,наважився ,давно пора було так зробити.Здивував Юлю, яка про нього думає.Магда собі думає про Якова.А Поліна переплюнула обох ,бо думає про двох.Події почали набирати обертів.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, ))) Дякую, Оксанко ♥️
Ох Полінка,таке ще дитя..)))❤️ Якщо б Микола раніше пішов,то може б порозумілися з Юлією((. 24 роки і вона дрсі його кохає..
Nata Bond, помилився Микола. Дякую, Нато♥️
Бабське царство,три покоління і кожна зі своїми проблемами.Кожна проходить через свої помилки,невдачі.Можливо є шанс все виправити? Дякую за оновлення.
Станіслава Барабошко, подивимося) Дякую, Станіславо ♥️
Йой, ммм))
Вже якось писала, що виглядає так, що дівчатка сім'ї Бориско мають шанс на щастя. Ось тепер він подвоївся))
Щиро дякую, Софійко❤️
Halyna Shchyrba, навзаєм, Галинко ♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати