Ми. Версія 2.0
178 851

Ми. Версія 2.0

Короткий любовний роман

Софія Чайка

Софія Чайка · автор

В процесі · 121 стор. · Регулярно оновлюється
405
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Буктрейлер
  • Коментарі · 686
Анотація до книги "Ми. Версія 2.0"
Вона давно навчилася жити без зайвих надій на особисте щастя та намагалася не згадувати про минуле. Аж поки одного ранку в провінційній лікарні, де вона працює, не з’явився він — новий завідувач відділення. Чоловік, якого вона колись покохала так сильно, що це її налякало, і водночас чоловік, якого втратила, але так і не змогла забути. Роки змінили їх обох, але не стерли того, що між ними було. Та у неї дещо залишилося з тих часів — таємниця, яку вона берегла всі ці роки.

лікаріколишні#комфортна_романтика

Зміст книги: 49 глав
Останнє оновлення: вчора
Глава 1
01 квіт.
1-а
03 квіт.
Глава 2
05 квіт.
2-а
07 квіт.
Глава 3
09 квіт.
3-а
11 квіт.
Глава 4
13 квіт.
4-а
16 квіт.
Глава 5
18 квіт.
5-а
19 квіт.
5-б
20 квіт.
5-в
21 квіт.
Глава 6
22 квіт.
6-а
23 квіт.
6-б
25 квіт.
6-в
26 квіт.
Глава 7
28 квіт.
7-а
29 квіт.
7-б
30 квіт.
7-в
01 трав.
Глава 8
02 трав.
8-а
04 трав.
8-б
05 трав.
Глава 9
07 трав.
9-а
08 трав.
9-б
09 трав.
9-в
11 трав.
Глава 10
12 трав.
10-а
14 трав.
Глава 11
16 трав.
11-а
18 трав.
Глава 12
20 трав.
12-а
22 трав.
12-б
31 дн. тому
Глава 13
29 дн. тому
13-а
27 дн. тому
Глава 14
25 дн. тому
14-а
23 дн. тому
Глава 15
21 дн. тому
15-а
19 дн. тому
15-б
17 дн. тому
Глава 16
15 дн. тому
16-а
13 дн. тому
Глава 17
11 дн. тому
17-а
9 дн. тому
Глава 18
7 дн. тому
18-а
5 дн. тому
Глава 19
3 дн. тому
19-а
вчора

686 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Наталія Діжурко
17.06.2026, 10:07:09

Глава 13. Накінець то Поліна побачила Данила по-іншому. Але дивись, дівчинко, щоб не було пізно. Хоча, Данило лише на неї і нікого більше не бачить. ❤️❤️❤️

Софія Чайка
18.06.2026, 00:32:36

Наталія Діжурко, якщо парубок налаштований серйозно, то нікуди не втече) Дякую щиро!)

avatar
Valentina
17.06.2026, 09:00:35

Дякую! Магда прямо на краю прірви... Не знай куди впадеш... Мені її шкода, бо зараз вся відповідальність зав'язана на ній...(

Софія Чайка
18.06.2026, 00:31:51

Valentina, згодна, Валечко. Магді дуже складно. Дякую!)

avatar
Марія Іщук
17.06.2026, 07:47:03

А Магда дуже і дуже має велику витримку. Ніби - то її байдуже на Якова, якого кохала і про це мовчала. Цим знищила своє щастя, а тепер починає розчаровувати свою доньку. Вона не хоче сказати правду для Якова і для доньки . Чи вірно вона поступає ? Відносно нього - то її діло, а відносно доньки - це зовсім нерозумно. Терпіння Магди привело її до самотності. Чи погоджуєтесь зі мною, читачі? Дякую, авторко. Дуже важлива тема.

Показати 2 відповіді
Софія Чайка
18.06.2026, 00:26:44

Марія Іщук, спасибі за Ваші емоції, Маріє!)

avatar
Наталка Сеник
17.06.2026, 08:10:05

Поля заплуталась у своїх почуттях, а Данило уважний і мені здається б трішки б упевненіше б діяв то Поля б забула про Якова. Магда не знає як донести інфу, але і її можна зрозуміти, вона боїться, та і чи варто колихати минуле, скільки часу прошло. Дякую

Софія Чайка
18.06.2026, 00:25:44

Наталка Сеник, між Поліною та Данилом все лише починається) Дякую, Наталочко!)

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
17.06.2026, 07:57:29

Все таки Магді треба признатися їм обом, що вони рідні, бо заплутаються ще більше.
Щиро дякую!

Софія Чайка
18.06.2026, 00:24:57

Lyudmyla Kovdrysh, треба десь взяти сміливість) Дякую щиро, Людмило!)

avatar
Оксана Морус
17.06.2026, 07:08:40

Данило розсудливий..І міркує правильно..
А ось і мама і донька..
Полінка однозначно в своїй симпатії до Якова трішки перегнула..Тай поряд Данило..Тож це й не чесно відносно нього .
А Магда досить правильно зчитала емоції доньки..Але чи правильно мовчати..І дати тій закохатись в батька???
Дякую ❤️❤️♥️

Софія Чайка
18.06.2026, 00:24:31

Оксана Морус, якщо виходити суто з логіки, усе так. Але в житті логіка завжди грає відносну роль) Не так вже й просто в такому зізнатися. Це реально страшно, особливо якщо замислитися над можливими наслідками. А Магда якраз з тих людей, які замислюються. Вона чекає слушного моменту, бо вже зрозуміла, що Яків не буде упадати за Поліною. Адже від його поведінки теж багато що залежить. Дякую, Оксанко!)

avatar
Світлана Корх
16.06.2026, 21:53:07

Ох Поліна))). Можливо щоб не Марина, то вона ще довше тягнула б зі своїми почуттями до Данила

Софія Чайка
18.06.2026, 00:19:15

Світлана Корх, усе можливо))) Дякую, Світланко!)

avatar
Оксана Кіс
16.06.2026, 07:42:55

Поліна почала задумуватися ,що вона відчуває до Данила.Проаналізувавши всі симптоми ,скоро вона дійде до істини ,що має глибокі почуття до Данила і зовсім не дружні.
Дуже люблю зворотній зв'язок з авторами, коли відповідають на коментарі .Бо бувають ситуації ,що ми читачі можемо придумати те ,чого немає, а автор дає пояснення.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.

Софія Чайка
18.06.2026, 00:18:48

Оксана Кіс, згодна з Вами) Дякую, Оксанко!)

avatar
Тетяна Авогадро
15.06.2026, 21:08:48

Схоже, що Полінка близька до усвідомлення та визнання своїх почуттів...
❀♡✷✿✷❤️✷✿✷♡❀
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
15.06.2026, 21:36:50

Софія Чайка, ☘️✿☘️❀❤️❀☘️✿☘️

О, Поліна реанує Данила?! Перше кохання, перша ревність, а Данулу сподобалося, бо він давно закоханий в неї і тепер побачив,що і він їй не байдужий.
Дякую! ♥️
Мені приємно,коли автор хоч іноді відповідає,бо зрозуміло,що читачів багато,а автор один. Але без відповідей теж погано,бо тоді здається,що наші коменти автору зовсім не потрібні. Ігнор читача грає проти автора і я перестаю читати таких авторів.

Софія Чайка
15.06.2026, 21:17:26

Наталья Русанова, ревнує, хоча це нове для неї почуття)))
Дякую, Наталочко!) Намагаюся відповідати, бо знаю, що для читачів це важливо. Тільки завжди замислююся над глибиною відповіді:) Не кожному це потрібно, тож доводиться діяти навмання)

avatar
Рін Фольк
15.06.2026, 14:35:06

Ця історія прямо заворожує, Софі!

Софія Чайка
15.06.2026, 18:31:16

Рін Фольк, спасибі!)

avatar
Софія Чайка
15.06.2026, 14:21:00

Мої любі читачки, чесно скажу, увесь час вагаюся, чи варто мені писати у відповідях до ваших коментарів свою думку. Зазвичай і не пишу, бо думаю, що все, що хотіла, сказала в романі))) Але іноді мене прориває) Напишіть, будь ласка, чи потрібне вам ось це моє тлумачення:) Щиро дякую за ваші емоції та коментарі!!!)

Показати 2 відповіді
Софія Чайка
15.06.2026, 18:30:47

Sonya, щиро дякую!)

avatar
Анна Багирова
15.06.2026, 18:25:10

Обов'язково пишіть у відповідях свою думку і бачення ситуації! Мені дуже цікавий зворотній зв'язок з автором.❤️)))

Софія Чайка
15.06.2026, 18:30:33

Анна Багирова, дякую, Аню!)

avatar
Valentina
15.06.2026, 12:50:25

Дякую! Навіть не знаю, що й сказати... Поведінка Поліни зрозуміла, а от Данило...чекає поки вона не зробить перший крок та не запропонує зустрічатися... Бо ставлення Данила виглядає просто дружнім...

Софія Чайка
15.06.2026, 13:48:58

Valentina, не знаю))) Мені так дуже помітно, що він закоханий))) Ми чомусь завжди очікуємо, що юнак, а він ще доволі молодий чоловік, повинен завойовувати дівчину. З психологічної точки зору так поводяться нарциси та аб'юзери. Можливо, хлопець не вважає, що зараз Поліна погодиться зустрічатися з ним серйозно. Ми ж бачили, як вона шугається від кожної його дії, яка, за її розумінням. виходить за межі дружби. Данило запрошує Поліну в кіно, в кав'ярню, але ж помітно, що Поліна не сприймає його серйозно. Принаймні раніше не сприймала. Її б дратувало нав'язливе упадання. Мене так точно колись дратувало))) Я завжди обходила таких кавалерів десятою дорогою. Щось таке) Розумію, що у більшості книжок чоловіки поводяться агресивно, щоб завоювати жінку, але я не хочу писати про таких. Бо в житті вони не до щастя. Я не кажу, що хлопець не має бути уважним і не нагадувати про себе та своє зацікавлення. Данило й поводиться, як зацікавлений. Ми ж самі бачили, що він мінімум двічі за останні три дні приходив до Поліни в лікарню) Навіщо б він так робив? Я вже десь писала, що чоловіки ніколи не дружать з жінками. Дякую, Валечко♥️

avatar
Анна Багирова
15.06.2026, 09:58:23

Щось Данило не дуже й відбивався від Марини. А у тому кафе випадково не зустріне Поліна матусю з Яковом??) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку, люба Софієчко.)))

Софія Чайка
15.06.2026, 12:13:57

Анна Багирова, так Данило у нас - парубок нормальний і з жінками не б'ється) Дякую, Аню♥️

avatar
Наталка Сеник
15.06.2026, 08:48:04

Поля як справжня рятівниця. Даня радий такій допомозі і провести час з нию. Дякую Можливо Дані потрібно вже більш рішуче діяти, мені здається Поля готова до цього. Дякую.

Софія Чайка
15.06.2026, 12:12:15

Наталка Сеник, будемо спостерігати) Дякую, Наталочко ♥️

Марина стала в пригоді.Поліна почала боротись за своє,звернула увагу на Данила.Разом пообідають,а там і мама ...Яків не опустить такій шанс.Може ще кого зустрінуть у тому кафе?Дякую за проду.

Софія Чайка
15.06.2026, 12:11:44

Станіслава Барабошко, зустрінуться) Дякую, Станіславо ♥️

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
15.06.2026, 07:40:34

Ага, точно рятувала друга))) Ох закохалася Поліна!
Щиро дякую!

Софія Чайка
15.06.2026, 12:11:19

Lyudmyla Kovdrysh, є таке) Дякую, Людмило ♥️

avatar
Оксана Морус
15.06.2026, 07:30:13

Ой,йой,йой...Оце то Полінка втрапила..Закохалась одразу в двох..
Ну одну суперницю "ліквідуаала"..
(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Вона ні,ні не ревнує аж ніяк..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)Вона рятувала від нав'язливої Марини друга..
Але що робитиме коли побачить маму з Яковом,в кафе???
Дякую ♥️❤️❤️

Софія Чайка
15.06.2026, 12:10:55

Оксана Морус, ))) Дякую, Оксанко ♥️

avatar
Halyna Shchyrba
15.06.2026, 07:16:15

"Філіжанка" сьогодні популярна.
Бо, якщо не помиляюся, зустріне Поліна там ще й матусю)
То може й зрозуміє що або погладить чи підсоухає))
Не навмисно, не зі злості)
Дякую, Софійко❤️

Софія Чайка
15.06.2026, 12:10:27

Halyna Shchyrba, зустрінуться, так) Дякую, Галинко ♥️

avatar
Тетяна Авогадро
13.06.2026, 22:18:43

Щось у всіх все раптом ускладнилось...
⭐✷✨️☀☀️☀✨️✷⭐
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
14.06.2026, 21:50:57

Софія Чайка, Саме так!
⭐☀️✨️❤️✨️☀️⭐

avatar
Тетяна Авогадро
11.06.2026, 14:52:36

От тобі, Якове, й маєш!
♥︎♡❣♡❤♡❣♡♥︎
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
14.06.2026, 21:50:20

Софія Чайка, ✷❤♡❤️♡❤✷

avatar
Halyna Shchyrba
14.06.2026, 18:59:12

Почалися шлюбні ігри)
Причому групові, ахахах.
Я про усіх дівчат Борисків.
Дякую щиро, Софійко!❤️
Сподіваюсь, що Ви добре почувається!

Софія Чайка
14.06.2026, 21:35:03

Halyna Shchyrba, намагаюся) Дякую, Галинко!)

avatar
Valentina
13.06.2026, 22:26:48

Дякую! Три покоління зразу накрив "вірус"кохання.) І в кожного воно своє...

Софія Чайка
14.06.2026, 21:34:40

Valentina, підступний вірус))) Дякую, Валечко!)

avatar
Nata Bond
13.06.2026, 21:05:49

Яков взяв на ,,слабо"))).

Софія Чайка
14.06.2026, 21:33:27

Nata Bond, вдалося))) Дякую, Нато!)

Як гарно! Всі дівчата закохані ❤️❤️❤️

Софія Чайка
14.06.2026, 21:33:14

Антоненкова Руслана, я теж так думаю) Дякую, Русланко!)

Щось усіх трьох дівчат Бориско тривожать думки про чоловіків і в житті, і у снах. А Яків,після побаченої зустрічі Магди з Гаврилом, почав діяти сміливіше, хоче завоювати її.
Дякую за оновлення!♥️

Софія Чайка
14.06.2026, 21:32:58

Наталья Русанова, самі ж чоловіки їх розтривожили) Дякую, Наталочко!)

avatar
Оксана Морус
13.06.2026, 18:22:47

Ну й "підступний" Яків..
(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Мало що сполохав Магду з Гаврилом..
Так щей в сон її "пробрався".
Та не просто "пробрався" ..А влаштував їй неспокійний сон..
А тепер і обідати запросив..
Як відмовити???
Мдаааа..Щей в Полінки юнацькі проблеми..Складно в неї все чогось...
(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Збентежене жіноче царство. ..
Дякую ♥️ ❤️ ♥️


Софія Чайка
14.06.2026, 21:32:25

Оксана Морус, збентежене, це точно) Дякую, Оксанко!)

avatar
Оксана Кіс
13.06.2026, 18:20:42

Ховайся не ховайся ,а від себе не втечеш.Магда поки що себе змушує ,але чи надовго її вистачить?Внутрішня система вже почала давати збій ,а Яків такими невинними жестами все більше її дотискає.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.

Софія Чайка
14.06.2026, 21:31:52

Оксана Кіс, подивимося, як довго це триватиме. Дякую, Оксанко!)

avatar
Анна Багирова
13.06.2026, 18:03:17

Ховайся, Магдо, не ховайся, а серце тріпоче при зустрічі з Яковом! Не треба себе ламати, зроби хоч зараз те, що не зробила двадцять років тому.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку, люба Софієчко.)))

Софія Чайка
14.06.2026, 21:31:13

Анна Багирова, все ж гадаю, що перші кроки за Яковом, а він поки що одружений. Дякую, Аню!)

І знову їх троє.Кожна розгублена по свому і мріє про коханого чоловіка.Дякую

Софія Чайка
14.06.2026, 21:30:21

Станіслава Барабошко, мріють, це точно) Дякую, Станіславо!)

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
13.06.2026, 17:49:56

То здається Яків зрозумів як змусити Магду погодитися на пропозицію?
Щиро дякую!

Софія Чайка
14.06.2026, 21:29:56

Lyudmyla Kovdrysh, мабуть, він розуміє її краще за інших) Дякую, Людмило!)

avatar
Оксана Кіс
11.06.2026, 20:02:02

Після побаченого обох чоловіків вхоплять ревнощі.Кожен буде старатися привернути до себе увагу Магди.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.

Софія Чайка
14.06.2026, 21:28:46

Оксана Кіс, точно відреагують) Дякую, Оксанко!)

Отр як випує життя! Бориско втік від Варвари, Юлия цьому тихенько пораділа. Гаврило відчуває,що Магда віддаляється від нього та прийшоа навіть до неї додому, а Яків побачив палкий поцілунок Магди з Гаврилом та мабуть буде діяти теж активніше, бо знову її втратити побоїться. Навіть Поліна закохана в двох і не може зрозуміти чи таке буває.)) І все ж пора Магді зізнатися Якову про спільну доньку.
Дякую за оновлення!♥️

Софія Чайка
14.06.2026, 21:27:55

Наталья Русанова, вирує, так))) Дякую, Наталочко!)

avatar
Анна Багирова
11.06.2026, 09:22:58

О, Яків побачив Магду з Гаврилом... цікаво було б почути його думку на побачену картину. А Магда, що думає з цього приводу(маю на увазі, що Яків побачив їх з Гаврилом). Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, люба Софіє, за продочку.)))
В кінці розділу написано Данило, замість Гаврилюк.)))

Софія Чайка
14.06.2026, 21:27:19

Анна Багирова, дякую, люба Аню!)

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
11.06.2026, 08:34:07

Ото Якова ревнощі з'їдять? А Гаврило теж ревнує?
Щиро дякую!

Софія Чайка
14.06.2026, 21:27:06

Lyudmyla Kovdrysh, гадаю, Гаврило незадоволений усім цим. Бо його життя теж змінюється. Дякую, Людмило!)

avatar
Nata Bond
11.06.2026, 07:55:28

Упс! Несвоєчасно Яків з'явиіся. Чи своєчасно?!)))

Софія Чайка
14.06.2026, 21:26:23

Nata Bond, Магда отримала можливість подумати та порівняти) Дякую, Нато!)

avatar
Оксана Морус
11.06.2026, 07:37:56

Гарний чоловік Гаврило..І як людина ..І як коханець..
Але серденько поряд з ним не тріпоче сполохано ...
Не вискакує від радості з грудей...
Тож піде він додому спати сам.
Дякую ❤️❤️♥️

Софія Чайка
14.06.2026, 21:25:37

Оксана Морус, ой так. Дякую, Оксанко!)

avatar
Halyna Shchyrba
11.06.2026, 07:37:34

Гаврило закоханий...ревнує до Якова чи просто злиться? На жаль, без шансів..тепер точно ні..(
Хоч я і вболіваю за Якова, та Гаврило вартує щастя!!
Дякую, Софійко❤️

Софія Чайка
14.06.2026, 21:25:07

Halyna Shchyrba, вартує) Дякую, Галинко!)

avatar
Halyna Shchyrba
11.06.2026, 07:32:36

Доброго ранку!
Помітила, що випадково поставила 3 зірочки за попередній розділ, простіть, виправила)
❤️

Софія Чайка
14.06.2026, 21:24:44

Halyna Shchyrba, дякую, Галинко!)

avatar
Наталка Сеник
11.06.2026, 07:25:42

Цікаво, Гаврило сам прийшов, та і мабуть Яків тому поряд був, бо скучив чи просто гуляв? Дякую

Софія Чайка
14.06.2026, 21:24:29

Наталка Сеник, тягне їх туди) Дякую, Наталочко!)

avatar
Valentina
11.06.2026, 07:06:49

Дякую! Це щоб Якову життя медом не здавалося.)) Прогулявся...)

Софія Чайка
14.06.2026, 21:24:04

Valentina, дякую, Валечко!)

avatar
Olga Tomchuk
11.06.2026, 11:31:52

Неймовірно цікава історія, але чи ати ось такі коротенькі глави через день, це дуже сумно, злюся і вирішую не читати... але таки читаю.

Показати 2 відповіді
Софія Чайка
13.06.2026, 13:15:53

Olga Tomchuk, Олю, я не спеціально сьогодні не виклала оновлення. Вчора довго не було інтернету, і я просто забула, бо поспішала написати новий розділ♥️

avatar
Тетяна Авогадро
05.06.2026, 09:14:21

Ех, Якове, а міг бути стільки років щасливим... ☹️
Дякую! Натхнення!

Показати 3 відповіді
Ірина Карпенко
12.06.2026, 20:41:51

Тетяна Авогадро, Була теж така думка. Але ж іншого боку: обоє героїв з сильними характерами, не відомо,чи збереглось би те тепло. От саме зараз, коли Яків пережив невдалий шлюб та став зрілим, він здатний цінувати

avatar
Тетяна Авогадро
09.06.2026, 16:51:12

Ревнощі таки зробили свою справу - Полінка це відчула!
✷☺️♥︎❤️♥︎☺️✷
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
11.06.2026, 14:47:35

Софія Чайка, ♡✷✿✷❤️✷✿✷♡

avatar
Тетяна Авогадро
07.06.2026, 18:30:22

Матуся - дуже мудра жінка!
☘️✿☘️❤️☘️✿☘️
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
11.06.2026, 14:47:14

Софія Чайка, ☘️✿❤️✿☺️✿❤️✿☘️

avatar
Оксана Кіс
09.06.2026, 22:30:56

Микола викинув номер ,наважився ,давно пора було так зробити.Здивував Юлю, яка про нього думає.Магда собі думає про Якова.А Поліна переплюнула обох ,бо думає про двох.Події почали набирати обертів.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.

Софія Чайка
11.06.2026, 01:16:51

Оксана Кіс, ))) Дякую, Оксанко ♥️

avatar
Nata Bond
09.06.2026, 17:29:07

Ох Полінка,таке ще дитя..)))❤️ Якщо б Микола раніше пішов,то може б порозумілися з Юлією((. 24 роки і вона дрсі його кохає..

Софія Чайка
11.06.2026, 01:16:22

Nata Bond, помилився Микола. Дякую, Нато♥️

Бабське царство,три покоління і кожна зі своїми проблемами.Кожна проходить через свої помилки,невдачі.Можливо є шанс все виправити? Дякую за оновлення.

Софія Чайка
11.06.2026, 01:15:34

Станіслава Барабошко, подивимося) Дякую, Станіславо ♥️

avatar
Halyna Shchyrba
09.06.2026, 09:36:21

Йой, ммм))
Вже якось писала, що виглядає так, що дівчатка сім'ї Бориско мають шанс на щастя. Ось тепер він подвоївся))
Щиро дякую, Софійко❤️

Софія Чайка
11.06.2026, 01:15:04

Halyna Shchyrba, навзаєм, Галинко ♥️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше