178 827
Анотація до книги "Ми. Версія 2.0"
Вона давно навчилася жити без зайвих надій на особисте щастя та намагалася не згадувати про минуле. Аж поки одного ранку в провінційній лікарні, де вона працює, не з’явився він — новий завідувач відділення. Чоловік, якого вона колись покохала так сильно, що це її налякало, і водночас чоловік, якого втратила, але так і не змогла забути. Роки змінили їх обох, але не стерли того, що між ними було. Та у неї дещо залишилося з тих часів — таємниця, яку вона берегла всі ці роки.
лікаріколишні#комфортна_романтика
“В налагодженому житті Магди несподівано з'являється її колишній коханий. Але Магді є що від нього приховувати. До того ж її донька несподівано заявляє, що закохалася в цього чоловіка. Інтрига зростає з кожною сторінкою.”
Зміст книги: 49 глав
Останнє оновлення: вчора
686 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМої любі, щиро радію, що Ви у мене є, що вболіваєте за героїв і розумієте, про що я пишу. Це дуже цінно! Дякую, що читаєте!
Спасибі, що ви тут, на сторінках моєї новинки❤️❤️❤️
Ох, іноді ми шкодуємо за минулим і за тими кого з якихось причин втратили... От і Яків зрозумів як помилився колись і не відшукав дівчину, яка дуже подобалась.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, Софіє, за продочку.)))
Анна Багирова, дякую, Аню!)
Ностальгія за минулим.Шкода,що не бачились,шкода ,що Яків не знає ,на якій підступній жінці був одружений.Тепер мають шанс все відновити. Дякую
Станіслава Барабошко, усе так. Дякую, Станіславо!)
В Якова і Магди є і все більше проявляється ностальгія за минулим.Справді шкода ,що вони так давно не бачилися і Яків не захотів дізнатися в минулому ,чому Марта так раптово зникла.Скоро він дуже шкодуватиме через минуле і радітиме ,що доля хоч тепер ,але дала шанс.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, спасибі, Оксанко!)
Та який може бути спокій у лікарні...то швидка когось привезе, то у відділенні комусь стало погано... Але хоч трішечки, та змогли поговорити Яків з Магдою.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку, люба Софієчко.)))
Анна Багирова, спасибі, Аню!)
Все таки шкода, що Яків не захотів дізнатися чому Магда поїхала тоді!
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, шкода, так. Дякую, Людмило!)
Щиро дякую, за цікаве продовження!!!
Valentina, дякую, люба Валечко!)
Тихо,затишно,спокійно...Саме так могло би бути всі ці двадцять років..Що прожили нарізно..Через амбітну підступність однієї особи..Тому що ці двоє точно не з тих хто гониться за чужими статками..
Але ж...Це ще прийдеться зрозуміти..І Якову ..І Магді...
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, так. Дякую, Оксанко!)
Дякую,дорога Софії, за тепло вашої души!
Nata Bond, спасибі за Ваші емоції, Нато!)
Ревнощі розпинають Поліну. Ото таке воно і є кохання, потрібно завжди бути в тонусі ,бо такі,як Варвара та Марина часу не витрачають, хапають те,що подобається і вже з рук не випускають.
Дякую за оновлення, Сонечко!♥️
Наталья Русанова, дякую, Наталочко!)
Ревнощі на порожньому місці не виникають...
✨✿❤️✿☺️✿❤️✿✨
Дякую! Натхнення!
Софія Чайка, ♡✷✿✷❤️✷✿✷♡
Перші ревнощі... Хоча ще не зовсім усвідомлені...
✷☺️♥︎❤️♥︎☺️✷
Дякую! Натхнення!
Софія Чайка, ✷☺️♥︎❤️♥︎☺️✷
Нарешті, дуже хороше відкриття зробила для себе Поліна.А неприємна Поліні Марина підлила олії у вогонь.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, очі відкрила))) Дякую, Оксанко!)
Марина підштовхнула Поліну.Своєю увагою до Данила розрухала Полю.Перші ревнощі і нарешті побачила гарного парубка з широкими плечима.Дякую за проду.
Станіслава Барабошко, побачила, так) Дякую, Станіславо!)
Ох, Поліно, хапай хлопця, поки інша не загребла. Он як побігла наздоганяти. Та думаю, що Данило не поведеться на Марину, бо він закоханий в іншу і давно.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, Софієчко, за продочку.❤️)))
Анна Багирова, дякую, люба Аню!)
Нема зле, аби не вийшло на добре)
Данилові дівчинка давно до душі припала. Тепер і Поліна прозріла))
Дякую, Софійко❤️
Halyna Shchyrba, розквітає дівчинка) Дякую, Галинко!)
Марина як каталізатор)))
Nata Bond, є якась з неї користь) Дякую, Нато!)
Дякую! От так ревнощі пробудить почуття.) І не дружні.))
Valentina, точно))) Дякую, Валечко!)
Правильно,правильно Полінко..Такими як Данило не розкидаються..Самим треба..Тож нічого віддавати таким ось прилипалам..Подивись як активізувалась Марина..Бігла аж захекалась..
Недарма Полі прийшла на ум Варка..Та така ж була безсоромна,коли в ліжко до одруженого чоловіка влізла..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, ))) Дякую, Оксанко!)
Ой, Поліну понесло. Ревнощі, розуміння. Цікаво наздожене його? Дякую
Наталка Сеник, побачимо) Дякую, Наталочко!)
Ой перші паростки ревнощів пробилися! Ось так є одного дня бачиш незвичне в, здавалося б, звичних явищах!
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, ось так все і починається))) Дякую, Людмило!)
Поліна не освідомлює ,як ревнує Данила.Усвідомлення прийде ,коли вилізе правда про Якова.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, згодна) Дякую, Оксанко!)
Поліна дорослішає і помічає "друга" поруч,як посміхається,як нахиляється,як пахне і з'явились перші ревнощі.Дякую за проду
Станіслава Барабошко, почалося, так) Дякую, Станіславо!)
О, нарешті Полінка стала помічати Данила, що він високий, гарний, а посмішка як йому личить. То що це, вона закохується,але ж він лише друг?))) Кохання просинається в ній і це чудово!
Дякую!♥️
Наталья Русанова, прийшов її час) Дякую, Наталочко!)
Вау, вау, вау ♥️♥️♥️ А ось такий хід думок Полінки, про Данила,навіть дуже подобається..Дівчинці треба чарівного пенделя.. Щоб нарешті побачила що хлопець не байдужий до неї...
Дякую ♥️❤️♥️
Оксана Морус, дякую, Оксанко!)
У Полінки ревнощі прокидаються... і
поки-що вона неможе розібратися, Данило для неї друг, чи вже більше, ніж друг.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, люба Софіє, за продочку.)))
Анна Багирова, щось є, так) Дякую, Аню!)
Але мені до вподоби думки Поліни)))
Все правильно, природньо..
Щиро дякую, мила Софійко ❤️
Halyna Shchyrba, відкриття для неї))) Дякую, Галинко!)
Дякую! Поліна усвідомлює, що має почуття до Данила.) І вони, геть не дружні.) Ревнощі?)
Valentina, почуття ще не усвідомлені) Дякую, Валечко!)
То Поліна починає розуміти, що їй подобається Данило?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, щось таке))) Дякую, Людмило!)
Яка ж вона ще дитина))).
Nata Bond, двадцять один))) Дякую, Нато!)
Доведеться Гаврилові свою сім'ю повертати...
⭐✷✨️☀☀️☀✨️✷⭐
Дякую! Натхнення!
Софія Чайка, ☘️✿☘️❤️☘️✿☘️
Кохання - або є, або його нема, і це назавжди...
♥︎♡❤❣️❣❤️❣❣️❤♡♥︎
Дякую! Натхнення!
Софія Чайка, ♡✷✿✷❤️✷✿✷♡
Вдалої підписки, вдячних читачів та натхнення!
♡✷✿✷❤️✷✿✷♡
Софія Чайка, ☘️✿❤️✿☀️✿❤️✿☘️
Недарма кажуть, що життя прожити - не поле перейти.Дуже шкода Юлію, що за своє вірне кохання до Миколи, залишилась самотня, бо вона однолюб. Адже за одну помилку - платять гірку ціну. І Микола страдає, а все ж таки не сам спить у ліжку. А Юлія себе прирекла на самотність, і дозволила Магді залишитись самотньою. Адже люди вчаться на своїх помилках, Юліє, невже тобі було мало свого уроку? Чому батьки не допомогли донечці у цьому питанні, чому не наставили на правильний шлях? Дякую, авторко.
Марія Іщук, так, життя складне. Дякую щиро♥️
А сюжет все більше закручується. От і мама Магди не витерпіла, прийшла до лікарні, бо сама захотіла познайомитися з батьком її внучки. Все було добре, всі вечеряли тим,що пригесла Юля, а Магду розхвилював прихід Гаврила, знітилася перед Яковом. От про це і потрібно поговорити з мамою, бо Гаврило гарний і турботливий,але він лише для сексу,а не до душі їй. А от Яків все більше і більше її думок заповнює, як і вона його. Ну як їх підштовхнути до розмови, до її зізнання про спільну доньку?!! Цікаво, якою буде його реакція на Гаврила,адже від нього не скрилося,що між ним та Магдою відносини?
Дякую за цікаве продовження!♥️
Наталья Русанова, радіо, що цікаво) Дякую, Наталочко ♥️
Нарешті наздогнала.Як цікаво починають розгортатися події.Юлія прийшла в розвідку ,тепер вони з дочкою вдома все обговорять.А серце є серцем ,йому не на кажеш.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.Як тепер пройде нічне чергування?
Оксана Кіс, щиро дякую, Оксанко ♥️
Бо серцю не накажеш....не змусиш.
Попри все: і біль від зради, і гнів та злість, почуття заховалися глибоко...
Дякую, Софійко ❤️За все
Halyna Shchyrba, дякую, Галинко ♥️
Незручно певно тільки Поліні,бо вкотре скрила правду,коли спитали,а Юля все зрозуміла і приглядалась.Її обід вчасно нагодував присутніх.Дякую за проду
Станіслава Барабошко, дякую, Станіславо ♥️
Хмм...злукавила Магда, що їй неважлива присутність Якова у клініці. Чому вона все ускладнює?! А Юлія нарешті побачила батька Поліни та оцінила його привабливу красу.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, люба Софієчко, за продочку.)))
Анна Багирова, бо у кожного тепер своє життя. Дякую, Аню♥️
Дякую! Мама все помітила... та хвилююється за доньку, якою б дорослою та не була.
Valentina, це так) Дякую, Валечко ♥️
То Юлія як розвідник всю інформацію зібрала! Цікаво яка реакція буде в Якова на Гаврила?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, дізнаємося) Дякую, Людмило ♥️
Доволі цікаво. Тепер Яків має над чим подумати, а Магді дійсно варто прислухатися до Юлі, і взяти паузу з Гаврилом. Цікаво як пройде чергування. Дякую
Наталка Сеник, подивимося) Дякую, Наталочко ♥️
Хороший чоловік Гаврило..
Nata Bond, хороший. Дякую, Нато♥️
Юля прийшла подивитись на Якова в роботі..Адже тут можна краще розгледіти яка людина..І разом турботу про доньку проявила..
А ось Гаврило.. Якийсь він холодний..
Зовні,в розмові з Магдою..
Дякую ♥️♥️ ♥️
Оксана Морус, цікаво ж. Дякую, Оксанко ♥️
Вітаю з передплатою!
Вдалих продажів, Софійко❤️✍️
Halyna Shchyrba, дякую, Галинко♥️
Як хочеться і для Юлії щастя! Впевнена,що і Микола досі її кохає.
Nata Bond, хочеться. Гарна жінка. Дякую, Нато♥️
Шкода що Юля виявилась однолюбкою..Микола не зумів оцінити який йому дістався скарб..І тепер ,через свою хтивість в молодості,і сам не щасливий...
Але не повернеш ,не відмотаєш назад роки..Щоб не зробити тієї помилки..
Дякую ♥️❤️♥️
Оксана Морус, сумно, так. Дякую, Оксанко ♥️
Вітаю з передплатою! Бажаю багато читачів!
То Юлія продовжує кохати Миколу?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, щиро дякую, Людмило ♥️
Дякую! Навіть попри завданий біль, почуття нікуди не поділися... що ж Юлю привело в лікарню...
Valentina, дякую, Валечко ♥️
Вітаю з передплатою,Софіє.Хороших продажів ,натхнення авторці і багато вдячних читачів.
Оксана Кіс, дякую, Оксанко ♥️
Вітаю з передплатою! Цікава історія. Мені подобаються ваші історіі про лікарів.
Лета Евгения, спасибі, Євгеніє♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати