Ми. Версія 2.0
178 827

Ми. Версія 2.0

Короткий любовний роман

Софія Чайка

Софія Чайка · автор

В процесі · 121 стор. · Регулярно оновлюється
405
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Буктрейлер
  • Коментарі · 686
Анотація до книги "Ми. Версія 2.0"
Вона давно навчилася жити без зайвих надій на особисте щастя та намагалася не згадувати про минуле. Аж поки одного ранку в провінційній лікарні, де вона працює, не з’явився він — новий завідувач відділення. Чоловік, якого вона колись покохала так сильно, що це її налякало, і водночас чоловік, якого втратила, але так і не змогла забути. Роки змінили їх обох, але не стерли того, що між ними було. Та у неї дещо залишилося з тих часів — таємниця, яку вона берегла всі ці роки.

лікаріколишні#комфортна_романтика

Зміст книги: 49 глав
Останнє оновлення: вчора
Глава 1
01 квіт.
1-а
03 квіт.
Глава 2
05 квіт.
2-а
07 квіт.
Глава 3
09 квіт.
3-а
11 квіт.
Глава 4
13 квіт.
4-а
16 квіт.
Глава 5
18 квіт.
5-а
19 квіт.
5-б
20 квіт.
5-в
21 квіт.
Глава 6
22 квіт.
6-а
23 квіт.
6-б
25 квіт.
6-в
26 квіт.
Глава 7
28 квіт.
7-а
29 квіт.
7-б
30 квіт.
7-в
01 трав.
Глава 8
02 трав.
8-а
04 трав.
8-б
05 трав.
Глава 9
07 трав.
9-а
08 трав.
9-б
09 трав.
9-в
11 трав.
Глава 10
12 трав.
10-а
14 трав.
Глава 11
16 трав.
11-а
18 трав.
Глава 12
20 трав.
12-а
22 трав.
12-б
31 дн. тому
Глава 13
29 дн. тому
13-а
27 дн. тому
Глава 14
25 дн. тому
14-а
23 дн. тому
Глава 15
21 дн. тому
15-а
19 дн. тому
15-б
17 дн. тому
Глава 16
15 дн. тому
16-а
13 дн. тому
Глава 17
11 дн. тому
17-а
9 дн. тому
Глава 18
7 дн. тому
18-а
5 дн. тому
Глава 19
3 дн. тому
19-а
вчора

686 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Анна Багирова
01.06.2026, 07:12:58

Ох, іноді ми шкодуємо за минулим і за тими кого з якихось причин втратили... От і Яків зрозумів як помилився колись і не відшукав дівчину, яка дуже подобалась.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, Софіє, за продочку.)))

Софія Чайка
03.06.2026, 00:38:06

Анна Багирова, дякую, Аню!)

Ностальгія за минулим.Шкода,що не бачились,шкода ,що Яків не знає ,на якій підступній жінці був одружений.Тепер мають шанс все відновити. Дякую

Софія Чайка
03.06.2026, 00:37:52

Станіслава Барабошко, усе так. Дякую, Станіславо!)

avatar
Оксана Кіс
30.05.2026, 19:44:56

В Якова і Магди є і все більше проявляється ностальгія за минулим.Справді шкода ,що вони так давно не бачилися і Яків не захотів дізнатися в минулому ,чому Марта так раптово зникла.Скоро він дуже шкодуватиме через минуле і радітиме ,що доля хоч тепер ,але дала шанс.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.

Софія Чайка
03.06.2026, 00:37:32

Оксана Кіс, спасибі, Оксанко!)

avatar
Анна Багирова
30.05.2026, 11:51:45

Та який може бути спокій у лікарні...то швидка когось привезе, то у відділенні комусь стало погано... Але хоч трішечки, та змогли поговорити Яків з Магдою.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку, люба Софієчко.)))

Софія Чайка
03.06.2026, 00:36:42

Анна Багирова, спасибі, Аню!)

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
30.05.2026, 11:47:36

Все таки шкода, що Яків не захотів дізнатися чому Магда поїхала тоді!
Щиро дякую!

Софія Чайка
03.06.2026, 00:36:23

Lyudmyla Kovdrysh, шкода, так. Дякую, Людмило!)

avatar
Valentina
30.05.2026, 09:28:52

Щиро дякую, за цікаве продовження!!!

Софія Чайка
03.06.2026, 00:36:05

Valentina, дякую, люба Валечко!)

avatar
Оксана Морус
30.05.2026, 07:54:01

Тихо,затишно,спокійно...Саме так могло би бути всі ці двадцять років..Що прожили нарізно..Через амбітну підступність однієї особи..Тому що ці двоє точно не з тих хто гониться за чужими статками..
Але ж...Це ще прийдеться зрозуміти..І Якову ..І Магді...
Дякую ♥️♥️♥️

Софія Чайка
03.06.2026, 00:35:50

Оксана Морус, так. Дякую, Оксанко!)

avatar
Nata Bond
30.05.2026, 07:13:41

Дякую,дорога Софії, за тепло вашої души!

Софія Чайка
03.06.2026, 00:35:03

Nata Bond, спасибі за Ваші емоції, Нато!)

Ревнощі розпинають Поліну. Ото таке воно і є кохання, потрібно завжди бути в тонусі ,бо такі,як Варвара та Марина часу не витрачають, хапають те,що подобається і вже з рук не випускають.
Дякую за оновлення, Сонечко!♥️

Софія Чайка
03.06.2026, 00:34:31

Наталья Русанова, дякую, Наталочко!)

avatar
Тетяна Авогадро
28.05.2026, 18:49:49

Ревнощі на порожньому місці не виникають...
✨✿❤️✿☺️✿❤️✿✨
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
29.05.2026, 21:23:15

Софія Чайка, ♡✷✿✷❤️✷✿✷♡

avatar
Тетяна Авогадро
26.05.2026, 18:37:58

Перші ревнощі... Хоча ще не зовсім усвідомлені...
✷☺️♥︎❤️♥︎☺️✷
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
29.05.2026, 21:22:48

Софія Чайка, ✷☺️♥︎❤️♥︎☺️✷

avatar
Оксана Кіс
28.05.2026, 22:28:58

Нарешті, дуже хороше відкриття зробила для себе Поліна.А неприємна Поліні Марина підлила олії у вогонь.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.

Софія Чайка
29.05.2026, 00:18:02

Оксана Кіс, очі відкрила))) Дякую, Оксанко!)

Марина підштовхнула Поліну.Своєю увагою до Данила розрухала Полю.Перші ревнощі і нарешті побачила гарного парубка з широкими плечима.Дякую за проду.

Софія Чайка
29.05.2026, 00:17:27

Станіслава Барабошко, побачила, так) Дякую, Станіславо!)

avatar
Анна Багирова
28.05.2026, 10:01:21

Ох, Поліно, хапай хлопця, поки інша не загребла. Он як побігла наздоганяти. Та думаю, що Данило не поведеться на Марину, бо він закоханий в іншу і давно.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, Софієчко, за продочку.❤️)))

Софія Чайка
29.05.2026, 00:16:45

Анна Багирова, дякую, люба Аню!)

avatar
Halyna Shchyrba
28.05.2026, 08:33:14

Нема зле, аби не вийшло на добре)
Данилові дівчинка давно до душі припала. Тепер і Поліна прозріла))
Дякую, Софійко❤️

Софія Чайка
29.05.2026, 00:16:26

Halyna Shchyrba, розквітає дівчинка) Дякую, Галинко!)

avatar
Nata Bond
28.05.2026, 08:20:27

Марина як каталізатор)))

Показати 3 відповіді
Софія Чайка
29.05.2026, 00:15:35

Nata Bond, є якась з неї користь) Дякую, Нато!)

avatar
Valentina
28.05.2026, 07:41:23

Дякую! От так ревнощі пробудить почуття.) І не дружні.))

Софія Чайка
29.05.2026, 00:15:01

Valentina, точно))) Дякую, Валечко!)

avatar
Оксана Морус
28.05.2026, 07:37:06

Правильно,правильно Полінко..Такими як Данило не розкидаються..Самим треба..Тож нічого віддавати таким ось прилипалам..Подивись як активізувалась Марина..Бігла аж захекалась..
Недарма Полі прийшла на ум Варка..Та така ж була безсоромна,коли в ліжко до одруженого чоловіка влізла..
Дякую ♥️♥️♥️

Софія Чайка
29.05.2026, 00:14:40

Оксана Морус, ))) Дякую, Оксанко!)

avatar
Наталка Сеник
28.05.2026, 07:17:56

Ой, Поліну понесло. Ревнощі, розуміння. Цікаво наздожене його? Дякую

Софія Чайка
29.05.2026, 00:13:57

Наталка Сеник, побачимо) Дякую, Наталочко!)

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
28.05.2026, 07:05:17

Ой перші паростки ревнощів пробилися! Ось так є одного дня бачиш незвичне в, здавалося б, звичних явищах!
Щиро дякую!

Софія Чайка
29.05.2026, 00:13:33

Lyudmyla Kovdrysh, ось так все і починається))) Дякую, Людмило!)

avatar
Оксана Кіс
27.05.2026, 19:45:51

Поліна не освідомлює ,як ревнує Данила.Усвідомлення прийде ,коли вилізе правда про Якова.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.

Софія Чайка
29.05.2026, 00:13:09

Оксана Кіс, згодна) Дякую, Оксанко!)

Поліна дорослішає і помічає "друга" поруч,як посміхається,як нахиляється,як пахне і з'явились перші ревнощі.Дякую за проду

Софія Чайка
29.05.2026, 00:12:15

Станіслава Барабошко, почалося, так) Дякую, Станіславо!)

О, нарешті Полінка стала помічати Данила, що він високий, гарний, а посмішка як йому личить. То що це, вона закохується,але ж він лише друг?))) Кохання просинається в ній і це чудово!
Дякую!♥️

Софія Чайка
29.05.2026, 00:11:37

Наталья Русанова, прийшов її час) Дякую, Наталочко!)

avatar
Оксана Морус
26.05.2026, 12:39:12

Вау, вау, вау ♥️♥️♥️ А ось такий хід думок Полінки, про Данила,навіть дуже подобається..Дівчинці треба чарівного пенделя.. Щоб нарешті побачила що хлопець не байдужий до неї...
Дякую ♥️❤️♥️

Софія Чайка
29.05.2026, 00:11:02

Оксана Морус, дякую, Оксанко!)

avatar
Анна Багирова
26.05.2026, 09:10:23

У Полінки ревнощі прокидаються... і
поки-що вона неможе розібратися, Данило для неї друг, чи вже більше, ніж друг.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, люба Софіє, за продочку.)))

Софія Чайка
29.05.2026, 00:10:28

Анна Багирова, щось є, так) Дякую, Аню!)

avatar
Halyna Shchyrba
26.05.2026, 08:34:46

Але мені до вподоби думки Поліни)))
Все правильно, природньо..
Щиро дякую, мила Софійко ❤️

Софія Чайка
29.05.2026, 00:10:06

Halyna Shchyrba, відкриття для неї))) Дякую, Галинко!)

avatar
Valentina
26.05.2026, 08:00:44

Дякую! Поліна усвідомлює, що має почуття до Данила.) І вони, геть не дружні.) Ревнощі?)

Софія Чайка
29.05.2026, 00:09:38

Valentina, почуття ще не усвідомлені) Дякую, Валечко!)

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
26.05.2026, 07:27:27

То Поліна починає розуміти, що їй подобається Данило?
Щиро дякую!

Софія Чайка
29.05.2026, 00:08:18

Lyudmyla Kovdrysh, щось таке))) Дякую, Людмило!)

avatar
Nata Bond
26.05.2026, 07:07:32

Яка ж вона ще дитина))).

Софія Чайка
29.05.2026, 00:07:53

Nata Bond, двадцять один))) Дякую, Нато!)

avatar
Тетяна Авогадро
24.05.2026, 22:08:11

Доведеться Гаврилові свою сім'ю повертати...
⭐✷✨️☀☀️☀✨️✷⭐
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
26.05.2026, 18:27:05

Софія Чайка, ☘️✿☘️❤️☘️✿☘️

avatar
Тетяна Авогадро
22.05.2026, 16:10:27

Кохання - або є, або його нема, і це назавжди...
♥︎♡❤❣️❣❤️❣❣️❤♡♥︎
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
26.05.2026, 18:26:44

Софія Чайка, ♡✷✿✷❤️✷✿✷♡

avatar
Тетяна Авогадро
22.05.2026, 16:09:05

Вдалої підписки, вдячних читачів та натхнення!
♡✷✿✷❤️✷✿✷♡

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
26.05.2026, 18:26:24

Софія Чайка, ☘️✿❤️✿☀️✿❤️✿☘️

avatar
Марія Іщук
25.05.2026, 12:45:04

Недарма кажуть, що життя прожити - не поле перейти.Дуже шкода Юлію, що за своє вірне кохання до Миколи, залишилась самотня, бо вона однолюб. Адже за одну помилку - платять гірку ціну. І Микола страдає, а все ж таки не сам спить у ліжку. А Юлія себе прирекла на самотність, і дозволила Магді залишитись самотньою. Адже люди вчаться на своїх помилках, Юліє, невже тобі було мало свого уроку? Чому батьки не допомогли донечці у цьому питанні, чому не наставили на правильний шлях? Дякую, авторко.

Софія Чайка
26.05.2026, 00:45:48

Марія Іщук, так, життя складне. Дякую щиро♥️

А сюжет все більше закручується. От і мама Магди не витерпіла, прийшла до лікарні, бо сама захотіла познайомитися з батьком її внучки. Все було добре, всі вечеряли тим,що пригесла Юля, а Магду розхвилював прихід Гаврила, знітилася перед Яковом. От про це і потрібно поговорити з мамою, бо Гаврило гарний і турботливий,але він лише для сексу,а не до душі їй. А от Яків все більше і більше її думок заповнює, як і вона його. Ну як їх підштовхнути до розмови, до її зізнання про спільну доньку?!! Цікаво, якою буде його реакція на Гаврила,адже від нього не скрилося,що між ним та Магдою відносини?
Дякую за цікаве продовження!♥️

Софія Чайка
26.05.2026, 00:44:48

Наталья Русанова, радіо, що цікаво) Дякую, Наталочко ♥️

avatar
Оксана Кіс
24.05.2026, 17:37:39

Нарешті наздогнала.Як цікаво починають розгортатися події.Юлія прийшла в розвідку ,тепер вони з дочкою вдома все обговорять.А серце є серцем ,йому не на кажеш.Дякую,Софія.Чекаю на продовження.Як тепер пройде нічне чергування?

Софія Чайка
26.05.2026, 00:44:07

Оксана Кіс, щиро дякую, Оксанко ♥️

avatar
Halyna Shchyrba
24.05.2026, 14:47:36

Бо серцю не накажеш....не змусиш.
Попри все: і біль від зради, і гнів та злість, почуття заховалися глибоко...
Дякую, Софійко ❤️За все

Софія Чайка
26.05.2026, 00:43:48

Halyna Shchyrba, дякую, Галинко ♥️

Незручно певно тільки Поліні,бо вкотре скрила правду,коли спитали,а Юля все зрозуміла і приглядалась.Її обід вчасно нагодував присутніх.Дякую за проду

Софія Чайка
26.05.2026, 00:43:29

Станіслава Барабошко, дякую, Станіславо ♥️

avatar
Анна Багирова
24.05.2026, 10:27:22

Хмм...злукавила Магда, що їй неважлива присутність Якова у клініці. Чому вона все ускладнює?! А Юлія нарешті побачила батька Поліни та оцінила його привабливу красу.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам, люба Софієчко, за продочку.)))

Софія Чайка
26.05.2026, 00:43:03

Анна Багирова, бо у кожного тепер своє життя. Дякую, Аню♥️

avatar
Valentina
24.05.2026, 10:22:15

Дякую! Мама все помітила... та хвилююється за доньку, якою б дорослою та не була.

Софія Чайка
26.05.2026, 00:42:28

Valentina, це так) Дякую, Валечко ♥️

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
24.05.2026, 09:48:17

То Юлія як розвідник всю інформацію зібрала! Цікаво яка реакція буде в Якова на Гаврила?
Щиро дякую!

Софія Чайка
26.05.2026, 00:42:07

Lyudmyla Kovdrysh, дізнаємося) Дякую, Людмило ♥️

avatar
Наталка Сеник
24.05.2026, 08:52:52

Доволі цікаво. Тепер Яків має над чим подумати, а Магді дійсно варто прислухатися до Юлі, і взяти паузу з Гаврилом. Цікаво як пройде чергування. Дякую

Софія Чайка
26.05.2026, 00:41:42

Наталка Сеник, подивимося) Дякую, Наталочко ♥️

avatar
Nata Bond
24.05.2026, 07:14:25

Хороший чоловік Гаврило..

Софія Чайка
26.05.2026, 00:41:18

Nata Bond, хороший. Дякую, Нато♥️

avatar
Оксана Морус
24.05.2026, 07:13:03

Юля прийшла подивитись на Якова в роботі..Адже тут можна краще розгледіти яка людина..І разом турботу про доньку проявила..
А ось Гаврило.. Якийсь він холодний..
Зовні,в розмові з Магдою..
Дякую ♥️♥️ ♥️

Софія Чайка
26.05.2026, 00:40:59

Оксана Морус, цікаво ж. Дякую, Оксанко ♥️

avatar
Halyna Shchyrba
23.05.2026, 01:17:43

Вітаю з передплатою!
Вдалих продажів, Софійко❤️✍️

Софія Чайка
26.05.2026, 00:40:33

Halyna Shchyrba, дякую, Галинко♥️

avatar
Nata Bond
22.05.2026, 23:02:05

Як хочеться і для Юлії щастя! Впевнена,що і Микола досі її кохає.

Софія Чайка
26.05.2026, 00:40:18

Nata Bond, хочеться. Гарна жінка. Дякую, Нато♥️

avatar
Оксана Морус
22.05.2026, 19:37:19

Шкода що Юля виявилась однолюбкою..Микола не зумів оцінити який йому дістався скарб..І тепер ,через свою хтивість в молодості,і сам не щасливий...
Але не повернеш ,не відмотаєш назад роки..Щоб не зробити тієї помилки..
Дякую ♥️❤️♥️

Софія Чайка
26.05.2026, 00:39:43

Оксана Морус, сумно, так. Дякую, Оксанко ♥️

avatar
Lyudmyla Kovdrysh
22.05.2026, 18:39:02

Вітаю з передплатою! Бажаю багато читачів!
То Юлія продовжує кохати Миколу?
Щиро дякую!

Софія Чайка
26.05.2026, 00:39:11

Lyudmyla Kovdrysh, щиро дякую, Людмило ♥️

avatar
Valentina
22.05.2026, 15:13:26

Дякую! Навіть попри завданий біль, почуття нікуди не поділися... що ж Юлю привело в лікарню...

Показати 3 відповіді
Софія Чайка
26.05.2026, 00:38:53

Valentina, дякую, Валечко ♥️

avatar
Оксана Кіс
22.05.2026, 15:33:07

Вітаю з передплатою,Софіє.Хороших продажів ,натхнення авторці і багато вдячних читачів.

Софія Чайка
26.05.2026, 00:37:42

Оксана Кіс, дякую, Оксанко ♥️

avatar
Лета Евгения
22.05.2026, 15:21:42

Вітаю з передплатою! Цікава історія. Мені подобаються ваші історіі про лікарів.

Софія Чайка
26.05.2026, 00:37:30

Лета Евгения, спасибі, Євгеніє♥️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше