Фатальна ніч
18 829

Фатальна ніч

Влада Клімова
Повний текст · 85 стор.
112
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 21
Анотація до книги "Фатальна ніч"
– Навіщо ти приїхав? Між нами все скінчено! – намагалася бути спокійною я, але безжальна магія його погляду змушувала забути про нестерпний біль.
– Та невже? Леді-бос сильна й незворушна. Одноосібно вирішила, що я не маю права знати про нашу спільну трагедію? – він підходив все ближче й говорив доволі грізно, але дивився з такою ніжністю, що мій традиційний гонор зник. Варто було Йому з’явитися і світ навколо знову ожив…
Зміст книги: 25 глав
Розділ 1. Леді-бос
Розділ 2. Двійники
Розділ 3. Не моє свято
Розділ 4. Наради-поради
Розділ 5. Ювелірний
Розділ 6. Мільярдер
Розділ 7. Мур між нами
Розділ 8. Подруга
Розділ 9. Челентано
Розділ 10. Конфлікт інтересів
Розділ 11. Женевське озеро
Розділ 12. Рідні чоловіки
Розділ 13. Діамант не забарився
Розділ 14. Розлука
Розділ 15. День Незалежності
Розділ 16. Друзі
Розділ 17. Намібія
Розділ 18. Розморозка
Розділ 19. Це якась помилка
Розділ 20. Фатальна ніч
Розділ 21. Чоловіча розмова
Розділ 22. Сни
Розділ 23. Повернення блудного сина
Розділ 24. Кохана жінка
ХЕПІ-ЕНД

21 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Леся Думка
05.06.2024, 00:15:31

Дякую Влада за чудово проведений час під час читання Фатальної ночі :) Дякую за цікаві сторіночкм наповнені різноманітністю життєвих пригод, що несуть радість та пекучий біль, та всеж ми чекали і отримали від Вас солодкий Хепі-Енд:) Бажаю щоб натхнення Вас не полишало, творіть, пишіть, отримуйте безмежну насолоду від творчості !!!

Показати 2 відповіді
Леся Думка
05.06.2024, 17:40:15

Влада Клімова, Борщ просто супер, дякую за рецепт. Забігайте, поговоримо :) Баксік може почекати.

avatar
Надія Скрипка
05.06.2024, 01:01:48

Який чудовий епілог!!!
Хай наші герої йдуть по життю вздовж білої смуги і ті два маленьких дива створюють їм якомога більше щасливих і радісних моментів.
Люблю історії з хепі-ендами, які Ви, пані Владо, так майстерно розказуєте. Окреме дякую за побажання читачками. :))
Дуже сподіваюся, що за цією книгою будуть й інші. А тому чекатиму Ваших нових цікавих історій.
Натхнення Вам, люба Авторко, легкого пера. А читачі/читачки хай захоплюються Вашими літературними шедеврами.
І всім нам якнайскорішого миру. Тоді й писатиметься і читатиметься легше.
❤️❤️❤️

Влада Клімова
05.06.2024, 16:39:15

Надія Скрипка, Дякую, пані Надіє, за щиру похвалу! Спочатку я переживала, що книга не сподобається моїм чуттєвим читачам через описи виробничих процесів та смуток героїні. Власне десь так воно й було. Але поступово, з розвитком подій та заглибленням в душевні переживання героїв - інтерес наростав. Вже бачу, що моя традиційна передача складного внутрішнього світу закоханих - знайшла розуміння й оцінку. Цим я дуже тішуся, адже робота вийшла за кордони одного міста та рядових буднів моїх героїв. Завжди намагаюся подавати матеріал вдумливо й страшенно не люблю неточності. Тому в процесі теж займалася самоосвітою й вдосконаленням знань. Радію, що знову я з читачами на одній хвилі та вдячна за розуміння деяких затримок. Адже я не тільки казкар, а й звичайна людина, що залежить від можливостей мережі. Навіть не знаю, що б я робила без книг і читачів? Коли зливаюся з екраном - тяжке сьогодення перестає існувати і я робитиму це для Вас і для себе доти, поки стане сил. Сподіваємося на краще і звісно зустрінемося в моїх нових казках! ❤️❤️❤️

avatar
Lydmila
03.06.2024, 22:35:25

Ох ,не легко буде Берку вимолити прощення. ,але серце не камінь,воно розтане.

Влада Клімова
03.06.2024, 22:58:22

Lydmila, Вітаю, Людмило! Тяжка й непередбачувана історія кохання гордої українки та крутого швейцарця плавно підходить до свого фіналу. Тішусь, що на обкладинці герої виглядають дуже відданими й щирими. Такими їх бачу я й такими вони залишаться одне для одного.

avatar
Надія Скрипка
02.06.2024, 20:01:32

Ох і важкий цей фатальний розділ. А я собі вже казку накрутила про маленьке чудо, яке б мало помирити маму з татом. :(
Та на життєвому шляху білі і чорні смуги чергуються. І порозуміння наших героїв трошки відкладається. І тепер зрозумілішою стає анотація.
Злата подолає свою тимчасову слабкість. Недарма друзі-родичі взяли над нею шефство. Та й коханий з'явиться з підтримкою. Тому переступаємо чорну смугу і прямуємо до білої.
З нетерпінням чекаю продовження Вашої книги, пані Владо. ❤️

Влада Клімова
02.06.2024, 20:13:18

Надія Скрипка, Добрий вечір, пані Надіє! Я радію, що можу виконувати Ваші бажання дуже швидко. Тільки-но виклала наступний розділ про розумних чоловіків. Ну, повинен же хтось в цій історії бути більш гнучким та мудрим? Так, анотація слово в слово відповідає суті. Намагаюся так робити завжди, але тут точно співпаде. Я невтомно працюю над примиренням цих чарівних, але гордих особистостей і доведу їм, що Кохання та Щастя - то найголовніше у житті. Дякую за увагу й прямуємо далі... ❤️

avatar
Надія Скрипка
02.06.2024, 20:12:47

Поки писала коментар на 20 розділ, з'явилося продовження. Фух, намічається біла смуга.
Дякую!!! ❤️

avatar
Lydmila
02.06.2024, 11:53:28

На ,знайшла подружку ,я розумію ,що після всього ,що з нею трапилось вона несвідомо впала в депресію .Але це самий гірший варіант .Вона молода жінка ,ще все попереду ,тут тільки психолог допоможе..Гарної неділі.

Влада Клімова
02.06.2024, 12:25:01

Lydmila, Доброго дня, Людмило! Чомусь чекала, що читачі звинуватять мене у жорстокості. Але я письменник-реаліст. Не пишу про спарювання з тваринами (фантастику). Я пишу про реалії життя, які часто ведуть до куди гостріших викликів, ніж у казках. Тільки очікуєш на найкраще, а воно повертається на біду! Та я ще й великий романтик, тому майже завжди веду до перемоги світла. Чекайте на продовження... Навзаєм: гарної неділі!

avatar
Леся Думка
02.06.2024, 11:34:07

Вітаю Влада. Ось і фатальна ніч, такі тяжкі події, дуже непередбачуване, кидає героїв від солодкого щастя в безмежний біль. Дякую за продовження. Дуже щемливі та життєві сторіночки сьогодні.

Влада Клімова
02.06.2024, 12:32:27

Леся Думка, Вітаю, Лесю! Так, це вона - та фатальна ніч у житті жінки, яка зуміла вижити серед чоловічого бізнесу, коли була самотня й молоденька. Ось тільки чомусь їй дуже не таланить в особистому житті! І не все можна полагодити, як ту пічку... Та я спробую їй допомогти. Дякую, що Ви поруч!

avatar
Lydmila
01.06.2024, 21:20:05

,і таке буває ,що жінка в тридцять два роки не розуміє ,як це сталось .Вроді розумна ,самостійна доросла ,а в шоці .Дитина то радість навіть як будеш сама піднімати ''.

Влада Клімова
01.06.2024, 23:53:06

Lydmila, Вітаю, пані Людмило! Так, Ви повністю праві: яке їхало... Але чомусь вони неймовірно притягуються ці вперті закохані. Правда попереду не все так просто. Завтра продовжимо. Доброї ночі!

avatar
Надія Скрипка
01.06.2024, 20:49:22

Добрий вечір.
Прочитала 17 та 18 розділи і тільки хотіла написати коментар, аж тут і 19 розділ з'явився.)) І його прочитала та й пишу про все зразу.
Щодо нашої закоханої пари. Як то кажуть: яке їхало, таке й здибало. Обоє вперті, ніхто не хоче першим зробити крок до примирення. А варто просто ж поговорити. Але ж ні... Один переживати поїхав аж у Намібію. Друга постійно відганяє від себе думки про коханого, які постійно її супроводжують. А нам усім переживай за них. :))
Ой, пані Авторко, допомагайте їм порозумітися, адже тепер вони не тільки самі за себе чи одне за одного відповідальні. Вже є маленьке чудо, яке хоче з'явитися на цей світ і нагадувати мамі з татом, що їхня зустріч у ювелірному магазині не була випадковою. :))
А ще, пані Владо, заінтригували Ви мене розділом "Фатальна ніч". Чекаю з нетерпінням.
Натхнення Вам та легкого пера. ❤️

Влада Клімова
01.06.2024, 23:48:35

Надія Скрипка, Вітаю, шановна пані Надіє! Так, розділ "Фатальна ніч" готовий, але вирубили світло й тепер прийдеться чекати, коли воно з'явиться. Дякую Вам за увагу й побажання. Думаю, завтра продовжимо. Доброї тихої нам всім ночі!

avatar
Леся Думка
31.05.2024, 21:00:32

Так, так, хто ж там такий спритний попрацював з телефонним зв'язком..... Відчуваю інтригу, капаю заспокійливе, чекаю продовження :)

Показати 2 відповіді
Леся Думка
01.06.2024, 00:06:01

Влада Клімова, Ой зведете, а я почитаю :) Щойно прочитала 17 розділ, дуже смачний, я насміялася з розмови батька та сина (може треба співчувати, переживати - та мене ці двоє повеселили). Дякую за Ваш талант, чекаю продовження.

avatar
Леся Думка
31.05.2024, 19:57:06

Прочитала щойно 15 розділ, емоції зашкалюють, оце так поворот !!! Десь там в мене стоїть славнозвісний Закарпатський коньяк, то накапаю собі заспокійливого і піду читати 16 розділ. Дякую Влада, чекаю продовження :)

Влада Клімова
31.05.2024, 20:16:40

Леся Думка, Лесю, розтягуйте коньячок, бо далі на нас чекає Африка! А я продовжую...

avatar
Надія Скрипка
30.05.2024, 23:53:21

У шоці не тільки Зоряната Влад. Це що ж виходить? Аніна - темна конячка. А Зоряна ж її сприймала як подругу.
Можна зрозуміти Берка - пристрасний швейцарець сплутав кохану з її двійником (хоча непоправного наче ж не сталося - справжня наречена вчасно прийшла). Як на мене, можна було б у цій ситуації порозумітися відразу (при цьому Аліні виправдання немає). Але на емоційну реакцію Зоряни, можливо, повпливали гормони. Мабуть недарма вона почувалася недобре.
Загалом, поворот сюжету цікавий (як і завжди у Вас, пані Владо), то ж очікую на подальший розвиток подій. :))
Натхнення Вам, люба Авторко, у творчій роботі.

Влада Клімова
31.05.2024, 08:55:51

Надія Скрипка, Вітаю, моя шановна Читачко! Пані Надіє, Ви так тихенько читаєте цю мою роботу, що я подумала: Вам нецікаво. Рада, що помилилася. Хоч я пам'ятаю Ваш стиль: мудра тиша, аж доки не відбувається щось екстраординарне, або після хепі-енду. Завжди вдячна, бо з Ваших слів бачу хід цінних читацьких думок.
А по сюжету? Так, інколи ми гріємо гадину на грудях, але ж вона все одно проявляє свою ницу сутність і йде геть. Гірше, що в таких ситуаціях майже завжди страждають щирі й невинні. Та я поруч з героями і буду щось вирішувати. Дякую, що Ви поруч зі мною!

avatar
Lydmila
30.05.2024, 22:54:43

І що домоглася Аліна,,двійник ,це не оригінал,це ерзац.Берк на неї не позначиться .Але з заздрощів ця змія зробила свою підлу справу.

Влада Клімова
30.05.2024, 23:04:16

Lydmila, Вітаю, Людмило, в клубі переживань за головну героїню! Та на той сурогат ніхто не зариться. Ось вона й лізе зі своєї гадючої шкіри... Але ж болючу тріщину Кохання вже дало! Дякую і йдемо далі.

avatar
Леся Думка
27.05.2024, 00:15:06

Вітаю Влада, нарешті в нас сьогодні вечір зі світлом та інтернетом, тому я з радістю прочитала нові сторіночки. Лягаю спати в очікуванні фатальної ночі, здається вона наближається :)

Показати 3 відповіді
Влада Клімова
27.05.2024, 12:37:26

Леся Думка, Виклала нову главу і продовжую в дусі "неочікуваних поворотів". Хоча даний розділ якраз більш ніж передбачуваний. Бажаю Вам добра й світла!

avatar
Ldmk
25.05.2024, 22:45:31

Дякую за цікаву книгу.Зоряна сама себе злякалася,Через свою зайнятість вперше відчула в собі щось незвичне.Миру перемоги нам всім

Влада Клімова
25.05.2024, 23:41:40

Ldmk, Вітаю, шановна пані Людмило! Важко повертатися до нормального життя жінці, котра забула про це. Спеціально пишу так, щоб нагадати тим, хто забув. На світі так багато прекрасного, а ми вчепимося в ідею та інколи пропускаємо найдорожче. Бажаю Вам тихої ночі й чекайте на продовження...

avatar
Леся Думка
23.05.2024, 23:23:31

Вітаю Влада. Я не заходила кілька днів на Букнет і вже шкодую, бо від Вас тут такі новини. Вже прочитала всі три глави одним махом і чекаю продовження. Дякую за новинку !!!

Показати 3 відповіді
Влада Клімова
25.05.2024, 00:01:07

Леся Думка, Вітаю, Лесю! Так, там спілкування простіше. А в книжці я спеціально підводжу сюжет сухими розповідями про виробництво до моменту, що означає "неочікувані повороти". Так цікавіше й завтра будуть саме вони... Навзаєм всій Вашій родині солодких снів і тихої ночі!

avatar
Любитель Книг
24.05.2024, 07:51:10

Вітаю з новинкою! Цей твір вимагає великого розуміння ситуації та натхнення! Щастя Вам!

Влада Клімова
24.05.2024, 08:38:55

Любитель Книг, Дякую за Вашу увагу й розуміння теми. Щастя навзаєм!

avatar
Ldmk
22.05.2024, 19:48:19

Да світ чоловіків бізнесменів жорстокий,навіть на рівні якогось невеликого кіоску жінку. як власницю сприймати не хочуть.Патріархат тут рулить.

Влада Клімова
22.05.2024, 20:11:58

Ldmk, Ось тому я створюю образи красунь, котрі борються з несправедливістю світу. Просто інколи жінці приємно пограти в піддавки...

avatar
Ldmk
22.05.2024, 19:37:30

Вітаю з новинкою, хай пишеться легко і з натхненням .Багато читачі і лайків .

Влада Клімова
22.05.2024, 20:04:25

Ldmk, Вітаю, Людмило! Дякую за увагу й побажання.

avatar
Kalli de Narro
22.05.2024, 19:28:01

Вітаю вас з новинкою!

Влада Клімова
22.05.2024, 19:31:26

Kalli de Narro, Щиро вдячна! Буде цікаво.

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше