60 055
Загублена колишня мільйонера. Гріх не згадати
Сучасний любовний роман
В процесі ·
57 стор.
· Регулярно оновлюється
“Гріх не кохати (книги можна читати окремо!)”
Анотація до книги "Загублена колишня мільйонера. Гріх не згадати"
– Привіт, – Адам всміхнувся моєму синові. – Як тебе звати?
– Сергійко.
– Твоя мама врятувала мені життя, Сергійку. Тепер я хочу їй віддячити, пригостити, а вона каже, що поспішає вести тебе додому. То, може, повечеряємо разом? В кафе неподалік?
– Добре! Мам, давай? – хлопчик смикнув мене за руку. – Ну мам!
– Гаразд, – поволі кивнула я, не в силах відмовити малому.
Дивитися на Адама поруч з Сергійком було боляче. Такі схожі… Але Адам не здогадується, що говорить з власним сином.
І не пам’ятає, що сам вимагав, аби я позбулась дитини.
___
Шість років тому Адам Зварич вигнав мене з дому.
Зараз, потрапивши в аварію, він втратив пам’ять. І, зустрівши мене в лікарні, знов намагається завоювати. Та я не можу дозволити Адамові дізнатися, що він – батько мого маленького сина…
– Сергійко.
– Твоя мама врятувала мені життя, Сергійку. Тепер я хочу їй віддячити, пригостити, а вона каже, що поспішає вести тебе додому. То, може, повечеряємо разом? В кафе неподалік?
– Добре! Мам, давай? – хлопчик смикнув мене за руку. – Ну мам!
– Гаразд, – поволі кивнула я, не в силах відмовити малому.
Дивитися на Адама поруч з Сергійком було боляче. Такі схожі… Але Адам не здогадується, що говорить з власним сином.
І не пам’ятає, що сам вимагав, аби я позбулась дитини.
___
Шість років тому Адам Зварич вигнав мене з дому.
Зараз, потрапивши в аварію, він втратив пам’ять. І, зустрівши мене в лікарні, знов намагається завоювати. Та я не можу дозволити Адамові дізнатися, що він – батько мого маленького сина…
дитинавід ненависті до коханнязустріч через роки
Зміст книги: 25 глав
Останнє оновлення: вчора
53 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиА ось це вже здається трохи дивним
Добре, що поділилася з Еммою...
А може все-таки попросити допомоги в Лук'яна, щоб він розібрався в тому підробленому тесті на вагітність? Він єдиний, кому це під силу. Тоді б і притиснула Ольгу з екс-свекрушенцією
Тримати все в собі досить складно, то може й краще що вона все розповіла Еммі, бо й самій може стати трішки легше.
Рано чи пізно в Адама з'являться підозри щодо Ольги й тоді їй вже буде не відвернутися від них.
Правильно треба з усім розібратися щоб Ольга більше не могла провертати свої справи за спиною Адама і руйнувати чужі життя
Щось мені здається, що той благодійний вечір нічого хорошого Маргариті не принесе. Дякую!
Ліза, звичайно, бо там маман
Як варіант - домовитися з Аверіним , типу, він викликає Адама на черговий огляд, а там взяти кров на токсикологію.
Чекаю на продовження! Дякую!
Мені подобається,інтрига є,читати легко.Чекаю на продовження
Молодець Адам, що вирішив скористатись порадою Данила
хорошо
О, то й Адам теж виходить залишив те татуювання
Правильно Данило каже, що Адам має сам все згадати й тоді ніякі Ольги вже не зможуть вести свою гру за його спиною.
вражає
Напевно десь підсвідомо Маргариті й самій хочеться щоб Адам її згадав
Так все закрутилося...
Якщо Ольга так сильно вчепилась в Адама, то напевно їй не тільки він сам потрібен, а й можливо ще щось пов'язане з його бізнесом чи й сам бізнес. А щодо препаратів, то яким чином вона могла їх йому давати, щоб він нічого не помітив і не запідозрив чи може він якраз щось запідозрив перед тим як ?
Ліза, Так, Ольга явно націлена на фінансовий профіт
Препарати можна підмішати або видати за інший препарат, наприклад, за вітаміни, тощо. Не дарма ж кажуть жінкам у клубах брати стаканчики з кришками, тощо, щоб нічого не намішали, і слідкувати за своїм напоєм. А тут близька людина, яка поруч, наречена...
Як лікар, вона точно не відмовить у допомозі. Тут вже не до бажання триматися осторонь та викреслити з життя. Не до образ, коли мова йде про здоров’я. Данило - не тільки зацікавлена особа, він ще й сильний союзник, здатний і допомогти, і захистити.
Тена Дітна, Маргариту може стримати страх за сина, але все-таки Данило обіцяв допомогти...
дякую чекаю продовження
"Бачу ціль - не бачу перешкод" - це якраз про Ольгу раз її тоді не зупинив навіть той факт, що в Адама буде дитина.
Герої живі і справжні — неможливо не закохатись в історію. Підписуюсь! Заходьте і до мене — рада новим знайомствам ❤️
Якщо це правда, те що каже Данило, то цікаво які "докази"(фото, відео чи щось набагато серйозніше) вони йому показали що Адам в це повірив. Дякую!
Альма Лібрем, Дякую за більш детальне роз'яснення, бо саме це й цікавило.
оце так поворот ) цікаво чи прийме вона виклик
Хм, схоже Данило щось задумав й окрім того здається в минулому між Адамом та Данилом було не все так просто.
цікаво
Те, що Данилу Ольга не подобається це вже добре, але цікаво яке в нього відношення було до Маргарити й чи впізнає він її зараз як побачить.
Цікаво що далі буде.
интересно что будет дальше.
"Реєстрація" в Україні це не те саме що радянська "прописка" - ніяких майнових прав то ж не дає.
Oxana Semenova, Ніхто не казав, що ці розумні люди діють за законом і нікого не підкупили) і що це було стовідсотково законно.
Проблема в тому, що майно було придбано Ритою, коли вона перебувала в шлюбі з Тимофієм. По ідеї, спільна власність, але - придбана на гроші зі спадку.
Зазвичай таке майно стає причиною суперечок при поділі при розлученні (як і тут), хоча довести це реально на користь справжнього майновласника.
От якби Тимофій був просто зареєстрований в квартирі, успадкованій Марго від бабусі, тоді шансів у нього не було б.
Але власне, дуже часто отакі, гхм, дії родичів не мають жодного сенсу для них, але не всі люди роблять те, що мають сенс
(А слюсарі, зриваючи замки, орієнтуються на місце реєстрації як на документ про право перебувати в цій квартирі в тому числі, там як пощастить. І це якщо той, що тут чаклував, взагалі документи питав)
Хм, і кого це Рита побачила, що аж так відреагувала? Може цей чоловік причетний до того, що сталось шість років тому?
Ваша книга дуже гарна,люблю читати але незавжди захватує,а тут просто на одному подиху,дякую
Після таких слів Адама щось не віриться, що він міг так поступити з Ритою
Альма Лібрем, Попри те, що він забув частину свого життя мені все одно здається, що принципи й погляди на деякі речі так і залишились незмінними.
Адам навіть і не уявляє наскільки правдивими були ті слова, а Рита тепер мабуть ще більше намагатиметься уникати Адама.
Ліза, Так, аж надто)
Як тільки Адам трохи притиснув Інну Єгорівну так одразу для неї важливими стали закон і справедливість, а коли пробирались в квартиру Рити, то чомусь про цей закон і справедливість навіть і не думали
Ліза, Так, тепер раптом вона за закон і справедливість
Початок захоплює.Цікаво продовження.
Надія Осауленко, Дякую!
Тимофій сміливий лише тоді коли перед ним хтось слабший, а в інших випадках він звичайнісінький слабак, який як тільки бачить когось сильнішого і розумнішого ховається за маминою спідницею
Ліза, Саме так. Та думаю, домашні аб'юзери і різні сорти паскуд зазвичай сміливі тільки там, де нема кого боятися
Щось той Тимофій багато собі дозволяє, але нічого Зварич поставить його на місце й покаже як треба поводитися з жінкою.
Ліза, Тимофій біля мами хоробриться...
Очікування Рити не виправдалися й окрім Тимофія ще і колишня свекруха приїхала. Дякую!
Ліза, Так, Інна Єгорівна свого сирочка сам на сам з колишньою не лишить
Думаю той шлюб Рити з Тимофієм давав їй відчуття, що вона не самотня, але то всього лиш були ілюзії.
Ліза, Так, на жаль, то була омана...
Настрій в Рити й так був не дуже хороший, а дзвінок колишнього його тільки ще більше зіпсував.
Ліза, Так, там є чому псувати(
Дякую за главу, цікаво дізнатися що було в минулому, так багато питань.
Nastena Totskaya, Дякую! Ми дізнаємось, і з обох точок зору, але трошки згодом
занапастив життя дівчині,а зараз прийшов на все готове
Пацюк Червоній, Рита нікому не дозволить занапастити своє життя))
Щось мені підказує, що не все так просто в тому, що тоді сталось і скоріше за все до того причетні мама Адама чи Ольга або взагалі обоє.
Ліза, Ну вони точно мають певне відношення до цієї ситуації
Вітаю з новинкою! Легкого пера та успіхів книзі! Одразу видно, що Адам дуже наполегливий чоловік і так легко не здається.
Ліза, Так, Адам не відступить...
Вітаю з новинкою. Книга про Ріту. Дуже цікаво)
Виктория Лозова, Так, не могла я оминути цю персонажку)
Вітаю з новинкою! Початок вже інтригує
Татьяна Приходько, Дякую! Рада зацікавити!
Вітаю з новинкою
Станіслава Барабошко, Дякую!
Вітаю вас з новинкою.
Nastena Totskaya, Дякую!
Вітаю зі стартом!
Софія Малинська, Дякую!
Чекаю продовження з нетерпінням. Творчої наснаги Вам.
Olga Tomchuk, Дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати