Проти долі
415 031

Проти долі

Ерін Кас
Ерін Кас · автор
Повний текст · 81 стор.
1 164
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 226
Проти долі
№ 1
Проти долі
Проти долі. Зустрітись знову
№ 2
Проти долі. Зустрітись знову
“Проти долі”
Анотація до книги "Проти долі"
Все своє свідоме життя я хотіла вирватись з-під контролю, хоч інколи сказати щось проти. Мати вибір… Свій власний. І не прислухатись до чужих порад. Жити своїм життям, приймати рішення, навчатись, дружити, мріяти, кохати… Так прагнула самостійності, що не помітила, як бажання обернулись проти мене. На жаль, я сама зробила крок, про наслідки якого залишається тільки здогадуватись.
Зміст книги: 17 глав
Глава 1 "Сумнівне свято"
Глава 2 "Порятунок"
Глава 3 "Наслідки"
Глава 4 "Нова посада"
Глава 5 "Початок"
Глава 6 "Не до знайомств"
Глава 7 "Незрозумілий залицяльник"
Глава 8 "Втекти від спогадів"
Глава 9 "Симпатія"
Глава 10 "Перше враження оманливе?"
Глава 11 "Погляд"
Глава 12 "Друзі"
Глава 13 "Дуже коротка вечірка"
Глава 14 "Викриття"
Глава 15 "Кінець, щоб почати"
Глава 16 "Порушниця мого спокою"
Глава 17 "Крок у нове життя"

226 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Наталка Сеник
29.10.2021, 06:27:47

Влад правильно зробив, що не в різав. Кулаками в такій ситуації не дойде до людини, що вона скотина. Слова Влада про перекриття фінансового забезпечення, це найкращий вчинок аніж кулаки. Як Влад сказав час дорослішати ну тепер Андріку вперед за голову хапайся і працюй. Мозок Влада прокручує ці зустрічі і потрохи його збивають з звичайного ритму життя. Дякую сонечко. Приємного та сонячного завершення робочого тижня! Яскравих та теплих вихідних.

Ерін Кас
29.10.2021, 10:59:05

Наталка Сеник, Як не крути, а Поліну забути не може. Запала наша дівчинка у його думки))) Скоро дізнаємось, що відчуває вона сама. Андрій отримає своє, перекриття бюджету це тільки початок) Щиро дякую, Наталочко! Позитивного дня тобі, яскравого настрою, тепла та сонечка на душі))) Обіймаю міцно))

avatar
Наталія
29.10.2021, 05:36:36

Ех а я чекала коли Влад вріже по пиці Андрію Бач яка скотиняка не встигла Поля вийти як він вже Ілона покликав Він аиявляється не тільки паскудний хлопець але ще і син паршивий Як можна маму не відвідувати тим більше що вона сама лишилась Таки треба його навчити щоб дорослим став
Дякую сонце !!!! Натхнення та хорошої тобі п’ятниці і гарного завершення тижня !!!

Ерін Кас
29.10.2021, 10:56:14

Наталія, Мені теж хотілось йому врізати, але потім передумала. Все-таки Влад вміє тримати емоції й не чинить не подумавши. Принаймні поки що))) Щиро дякую, моя люба! Нехай день принесе багато позитиву та яскравих емоцій! Затишку та чудових вихідних!

avatar
Оксана
28.10.2021, 23:36:49

Влад знову став янголом-охоронцем для Поліни. І цього разу повів себе делікатніше з нею, хоча я хвилювалася, чи не буде він її ще більше зневажати за легковажність. Тільки от чому він сказав, що сподівається більше з нею не зустрітися? Адже зустрічі трапляються не лише в прикрих випадках!
Надіюся, Поліна не зламається. Принаймні, прийняте нею кардинальне рішення жити своїм життям, своїми бажаннями і помилками вказує на її наміри.
Андрієві його поведінка честі не робить. Навіть в його ж компанії його не підтримали. Думаю, що він повинен якось поплатитися за те зло, що заподіяв чистій і довірливій дівчині.
Дякую, Ерінко, за бурю емоцій!

Ерін Кас
29.10.2021, 10:54:17

Оксана, Так, ми любимо, щоб всі негідники поплатились за свої огидні вчинки. Нехай це буде хоча б в книзі, бо у реальному житті це стається не завжди. Влад не хоче зустрічати Поліну, бо ті відчуття, які він відчуває поряд з дівчиною йому не подобаються. А Поліна лякається своїх, для неї вони взагалі невідомі))) Та ми прекрасно знаємо, що зустріч буде і нікуди вони не втечуть))) Щиро дякую, Оксанко! Вдалої поїздки тобі та гарних емоцій протягом дня! Обіймаю!

avatar
Ludmila Ivanitskay
28.10.2021, 18:09:24

Полі больно і важко. Але є добре, що не сталось найбільшої біди. Важко зневірюватись в людях. Усвідомлення прийшло миттєво і без поворотно.
Влад повів себе дуже гідно. А от чому він так відреагував на слова Полі, що краще б її зовсім не було. Питання.
Поліна сильна дівчинка, вона прийняла рішення змінити своє життя і здійснити свою мрію. От як би не було тотального контролю зі сторони мами. Спілкування з друзями могло б хоть трохи навчити її розбиратись в людях.
Життя не стоїть на місті, потрібно брати себе в руки і ідти далі з гордо піднятою головою.
Дуже хочу главу від Влада. Як він сприймає цю ситуацію і самого Андрія.
Легкого пера, нестримної Музи, творчого натхнення люба.
❤️❤️❤️❤️❤️

Ерін Кас
29.10.2021, 10:50:05

Ludmila Ivanitskay, Влад чудово пам'ятає свою ситуацію у студентські роки, тоді важко було стримувати емоції. Роки минули, і зараз та ситуація вже не здається такою страшною. І прийняті тоді рішення зараз він передивився б. Юність підвладна емоціям, чого тільки варта їхня невдала поїздка з другом. Шкода, що розуміння приходить тоді, коли вже нічого не змінити. Поліна підійшла до прийняття рішення серйозніше, бо давно про це мріяла. Тепер потрібно довести всім, що вона зможе і зробити крок в інше життя. Щиро дякую, Людочко! Гарного дня вам! Обіймаю міцно!

avatar
Анна Багирова
28.10.2021, 17:18:20

Ну щож, вітаю Полінку, тепер вона знає, що таке підводні камені дорослого життя! Як це з гіркотою в серці розчаровуватися в людях. Цей урок, сподіваюся, дівчина запам'ятає на все життя!)) І правильно, що хоче переїхати в інше місто та почати все з чистого аркуша!)) Дякую тобі, моя красунечко, за сьогоднішню продочку. Вже нетерпиться читати продовження!)) Люблю тебе, моя квіточко, і обіймаю міцно-міцно. Цілую! Гарного вечора, сонечко!)))))

Ерін Кас
29.10.2021, 10:45:18

Анна Багирова, О, так, такі уроки ми запам'ятовуємо на все життя. Навіть через роки згадуємо з неприємним осадом на серці. Будемо сподіватись, що Поліна витримає й не закриється від усіх. Почне нове життя й втілить свої мрії у реальність))) Щиро дякую, моя люба квіточко! Міцно притискаю тебе до себе, цілую в щічки)) Люблю тебе! Вдалої п'ятниці, романтичного настрою та море позитиву!

ось через різні неприємності і будуємо собі життя для кращого. те що нас не зламує, робить нас сильнішими. і так само Поля, ніяк не могла наважитись на зміни в житті, а такі от негаразди підштовхнули її. я рада за Полю, що вона вирішила змінитись і змінити своє відношення до маминих бажань. безмежно тобі вдячні за емоції.

Ерін Кас
29.10.2021, 10:41:42

Любов Віщак Кропива, Інколи нам потрібен поштовх, Андрій добряче штовхнув, тепер Поліні потрібно зібрати себе до купи й не загубити свою доброту через болючу зраду. Але вона зможе) Щиро дякую, Любочко! Ваші емоції мене дуже тішать)) Гарного дня та радісних моментів! Обіймаю міцно))

avatar
Тая Сумська
28.10.2021, 13:29:08

Отак нас і загартовує життя! Головне- вчасно робити правильні висновки! Історія чудова. Чекаємо продовження! Натхнення і гарного настрою!!!

Ерін Кас
29.10.2021, 10:39:24

Тая Сумська, На жаль, перша симпатія принесла сльози. Але життя не стоїть на місці, у Поліни ще буде своя романтична історія)) Щиро дякую! Окрема подяка за нагороду, мені дуже приємно! Вдалої п'ятниці та чудового настрою!

avatar
Катерина Позняк
28.10.2021, 12:16:44

Рожеві окуляри знімати боляче завжди.Могло бути і гірше.

Ерін Кас
29.10.2021, 10:36:37

Катерина Позняк, Так могло. Добре, що Поліна думала головою, а Іванка не стала мовчати і все розповіла. Щиро дякую! Гарного дня!

avatar
Ліля Василик
28.10.2021, 12:09:11

Навзаєм, творчої наснаги і хорошого настрою, а ще запашної кави філіжанку і смачненьку цукерку до неї!!

Ерін Кас
29.10.2021, 10:35:06

Ліля Василик, Щиро дякую! О, цукерка дуже навіть потрібна))) Гарного дня вам!

avatar
Наталка Сеник
28.10.2021, 11:25:00

От і все стало на свої місця. Лють, ненависть, біль, зневагу, розбите серце все те що відчувають дорослі люди. Можна привітати Полю із повноліттям, адже це доросле життя жорстоке. Але краще так а ніж гірше. Молодець, що не опустила руки з болем а відстоює своє майбутнє і байдуже які перешкоди попереду. Поля сильна духом і все переможе. Дякую сонечко за проду. Влад молодець хоть і жорстоко але правильно зробив і сказав, це буде на майбутнє її уроком жорстоким. Дякую! Гарного та сонячного дня! Успіхів, натхнення, гарного настрою. Обіймаю)

Ерін Кас
29.10.2021, 10:34:22

Наталка Сеник, Шкода, що повноліття виявилось таким болючим, але у кожного є своя гірка історія. Вона вистоїть й зможе змінити своє життя)) Це ж наша Поліна, її чекає щастя, тільки потрібно знайти до нього шлях)) Щиро дякую, дорогенька! Чудового настрою й затишку! Обіймаю міцно!

avatar
Аля
28.10.2021, 11:07:21

Вольове рішення!! Отже варто було так обпектись, як би жахливо це не звучало(( І бліц-курс "життя" від Влада вже так швидко освоєно... Командир наш;) От, тільки нєа!! "Більше не зустрінемось" я не згодна!!) Але Київ таки не може не сподобатись)) Що ж у нове життя з новою "я"!!) Полінко, ти молодчинка!! Дякую, моя киця)) З таким рішучим вибором то було дійсно несподівано!! P. S. А потім будемо вчитись заново довіряти людям?! Чоловікам? Хоч деяким)) Дуже чекаюююю)) Гарного осіннього дня і позитиву!!

Ерін Кас
29.10.2021, 10:31:54

Аля, Ох, будемо))) Там завдання непросте - довіряти будуть вчитись обоє, бо обпеклись на невдалих стосунках. Поліна сподівається більше ніколи не зустрічати Влада, але навіть не підозрює, що вже давно все вирішила доля))) Це я про зустріч))) Якщо вона зараз не поїде, потоне у депресії та недовірі до всіх. Варто спробувати, що прийти в себе й спробувати щось нове. Щиро дякую, Алевтиночко! Тепла та сонечка у душі, чудового настрою й натхнення! Обіймаю!

avatar
Antonina Koval
28.10.2021, 10:56:57

з нетерпінням чекаю продовження, частіше відхиляйтеся від графіку)))) бо важко терпіти, хочеться продовження... Сподіваюся, що Поліна поїде до тата, почне навчатися на економічному і через деякий час, все ж таки, зустрінеться з Владом, а можливо і буде з ним працювати... Моя фантазія вже працює, дуже хочу прочитати вашу, тобто продовження... Дякую

Ерін Кас
29.10.2021, 10:26:15

Antonina Koval, У вас дуже хороша фантазія, скоро дізнаєтесь наскільки вона схожа з моїм планом)) Від графіку я відхилилась по повній, бо виклала книгу раніше на цілий тиждень. Не можу чекати якщо в мене є чим потішити читачів))) Щиро дякую! Завтра продовження, а потім йдемо у другу частину))) Гарного дня вам та чудового настрою!

avatar
Наталія
28.10.2021, 10:55:23

Неочікувано... Все ж вирішила зробити крок на зміни у житті. Головне щоб все пішло на краще

Ерін Кас
29.10.2021, 10:23:52

Наталія, Вона постарається впоратись з усім, що чекає попереду і забути пригоду з Андрієм. Щиро дякую! Гарного дня!

avatar
Наталія
28.10.2021, 10:44:32

Ост так в одну мить розбилося серце дівчини і вона зважилася на важливий для себе крок Головне щоб зранку мама знову не притисла її Дякую !!! Натхнення та вдалого дня!!!

Ерін Кас
29.10.2021, 10:23:02

Наталія, Чаша терпіння переповнилась і Полінка вирішила діяти. Починати щось нове завжди страшно, але дуже потрібно, щоб забути попередні невдачі) Щиро дякую, сонечко! Гарного дня та натхненного настрою!

avatar
Оксана
27.10.2021, 11:49:51

В цій главі Андрій впав в моїх очах нижче рівня моря((. В усьому! В першу чергу - сволота, потім - безлад в квартирі, несерйозний, та ще й до всього ж, боягуз. Не такий вже він і крутий, як хоче здаватися!
А для Полінки це дуже серйозна травма. Внутрішньо це важко буде пережити, а ще й відчувати недружні погляди і розмови за спиною! І сесія на носі! Чи зможе вона мобілізувати себе на навчання за таких обставин?

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
29.10.2021, 10:19:09

Оксана, Як згадала про спортивний костюм, не змогла змовчати))) Влад не бачить нічого поганого в таких стосунках, бо й сам звик так жити, але побачити Поліну для нього було здивуванням. І спір Андрія його розлютив і сльози дівчини викликали давно забуті відчуття. Подивимось, що ще станеться перед тим, як він зрозуміє, що це симпатія))) Щиро дякую, квіточко! У нас сьогодні похмуро і сіро, але це не заважає насолоджуватись красою осені й писати продовження))) Гарного дня, люба!

avatar
Наташа Федорук
27.10.2021, 16:00:30

Оце так,так як я і думала,що для Андрія Поліна чергова іграшка та й відразу він був до мене багатий «мажорчик»,який поспорив Щ друзями на дівчину.Тепер Поліні тяжко буде довіряти чоловічій статі.І знову Влад,таке враження,що тільки неприємності,і хлопець знову прийшов на допомогу,наче відчуваючи небезпеку Поліни.Ох,добре,що все добре закінчується.От відразу відчула симпатію в цьому впевненому в собі красунчику.Можливо він все таки наздожене Полю.Дякую,моя люба,емоції зашкалюють.Приємного дня.Обіймаю.

Ерін Кас
29.10.2021, 10:14:34

Наташа Федорук, Обов'язково наздожене))) Поки я прийшла у коментарі, вже вийшла ще одна глава))) Будемо сподіватись, що Поліна зможе зберегти в собі доброту і віру в краще))) Щиро дякую, Наталочко! Вдалої п'ятниці та затишного вечора! Обіймаю!

avatar
Ліля Василик
28.10.2021, 12:09:11

Навзаєм, творчої наснаги і хорошого настрою, а ще запашної кави філіжанку і смачненьку цукерку до неї!!

avatar
Оксана
26.10.2021, 20:51:09

От не дарма Давид сказав Андрію, що досить грати комедію. Значить, вся компанія знає про Андрієві приховані мотиви. Думаю, Поліна для нього -просто засіб вирішення якихось своїх проблем. Шкода, що вона недослухала, що хотіла сказати Іванка. Мабуть, її терміновий дзвінок був пов'язаний з цією інформацією. Дуже надіюся, що Полінка не постраждає, погодившись на поїздку до Андрія в гості. Але тут її може врятувати тільки щасливий випадок, бо на Андрієве благородство надіятися не приходиться.

Показати 12 відповідей
avatar
Yulia
27.10.2021, 13:45:30

Ерін Кас, Дякую Вам, Ерін, що пишете такі захоплюючі історії стосунків таких різних людей)
Гарного Вам настрою, і безмежного натхнення!))))

avatar
Наталія
27.10.2021, 06:59:01

От козел малий, ну і зараза розбещена. Як так можна грати живими людьми? Та добре, що він не встиг зайти надто далеко. І що тепер Влад подумає про Полю? А як тепер ходити на навчання? Оце так крок у доросле життя, одразу вийшла така велика п'ята точка.
Дякую тобі квіточко за цю продочку, з нетерпінням чекаю на продовження!:))

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
27.10.2021, 12:10:37

Наталія, Дякую, сонечко!)))

avatar
Аля
27.10.2021, 08:05:58

Ох, Влад, як же ми тобі раді!!! Ти навіть не уявляєш)) Хоча в якийсь момент вже здавалося, що ситуацію зможе якимось чудом врятувати сама Іванка) Чим далі, тим сильніше дихання переплювало!! Але таки... Фуууух!! Найгіршого не сталось!! Чудово, що і сам страх переміг легку ейфорію від вина!! Уявляю, як Полі огидно і соромно від такого приниження(( А Владу як було... Ох, дякую, моя квіточко!! Гостро все сплелося в одну мить в одному місці!! Дуже чекаю далі!! Смачної духмяної кави і затишного настрою))

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
27.10.2021, 12:10:14

Аля, Ну... Влад не залишить цю ситуацію без уваги))) Гарантую!

avatar
Надія
27.10.2021, 10:50:31

Андрій - просто козел!!!!! Хочеться його прибити!!!! Ну як так можна????!!!! Поспорити на дівчину!!!! Я в шоці!!!!! Добре, що Влад з'явився дуже вчасно))))
Дякую!!!! Ну і як тепер дочекатись продовження?????

Ерін Кас
27.10.2021, 11:58:08

Надія, На жаль, таких поганців і в реальному житті вистачає(( Він вирішив, що може гратись чужими емоціями. Сама написала, а обурююсь, наче не знала продовження. Не відмовилась би стукнути його добряче))) В наступній главі очима Поліни побачимо реакцію Влада)) Щиро дякую! Набираємось терпіння, а я біжу активно готувати продовження))) Гарного дня!

avatar
Анна Багирова
27.10.2021, 10:57:34

Знову зустріч з Владом і знову неприємна!) Але добре, що ця зустріч відбулася, бо могло б статися непоправне!) І подруга у Полінки справжня і найкраща! Так настирливо телефонувала, хвилювалася, аби Поля не наробила дурниць!)) А ще хочеться щоб Влад дав Андрію по його наглючій мармизі!)) Дякую тобі, моя хороша, за сьогоднішню продочку! Вже нетерпиться дізнатися, що ж буде відбуватися далі!)) Люблю тебе, моє сонечко і обожнюю дуже! Обіймаю міцно і цілую в щічку!)) Гарного тобі дня, красунечко!)))))

Ерін Кас
27.10.2021, 11:54:27

Анна Багирова, Ти знаєш, я сама перечитую і готова дати Андрію по мармизі))) Хоча й знала все, що станеться, але обурююсь разом з усіма)) Влад сам в шоці від побаченого, тим паче від того, що знову бачить Поліну. Ох, ще й у такому вигляді... От доля-жартівниця, постійно зводить їх, натякаючи, що не варто так швидко тікати одне від одного))) Щиро дякую, моє сонечко! Активно готую продовження))) Люблю тебе дуже та ціную! Обіймаю міцно-міцно та цілую в щічки! Чудового дня і романтичного настрою!

avatar
Наталія
27.10.2021, 07:14:13

Я бачу у всіх майже однакові думки про Андрія І таки він поспорив на Поліну , я чомусь здогадувалася що врятує Влад От і вір після цього людям Шкода Поліну і не дуже сама пішла з Андрієм хоча після випадку з клубом мала б зробити висновки А тут знову ж ті ж граблі Одна надія що Влад влаштує веселе життя Андрію Бо самій аж руки ноги сверблять копняків і ляпасів козлу такому надавати Дякую сонечко!!!! Натхнення та вдалого дня!!!

Показати 2 відповіді
Наталія
27.10.2021, 11:50:37

Ерін Кас, Я не думаю що вона дивиться крізь рожеві окуляри скоріше не пристосована до життя через надмірну опіку мами Такі діти коли вириваються з під опіки ідуть в повний відрив не задумуючись про наслідки Знаю , плавали От і з Поліною так вийшло шкода але життя жорстоке і вона могла попасти в руки Олега а то і гірше За то тепер вона буде значно обережнішою!!!

avatar
Наталія
26.10.2021, 19:03:44

Агаааа, попався. "Закінчуй цей цирк", отже це гра або спір, а не велике кохання. Ой Полю, краще б ти вислухала Іванку. Сподіваюся, що вона не встигне наробити дурниць.
Дякую квіточко за сьогоднішню продочку, з нетерпінням чекаю на продовження!:)

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
27.10.2021, 11:48:14

Наталія, Дякую, люба!

avatar
Оксана Тарас
27.10.2021, 09:07:56

Якесь дежавю... Шкода дівчину, соромно їй і боляче... А Влад? Він дорослий чоловік, все правильно зрозумів, маю надію, що вправить мізки братику надовго.... Дякую люба, гарного тобі настрою, натхнення, здоров'я і кохання. Чекатиму, обіймаю, цьом...

Ерін Кас
27.10.2021, 11:47:22

Оксана Тарас, Вже вдруге Влад рятує від небезпеки) Ох, я й сама тому Андрію добряче врізала б)) Терпіти не можу таких розумників, які вважають себе неперевершеними й граються чужими емоціями. Вся надія на Влада))) Щиро дякую, сонечко! Неймовірно гарного дня тобі, сонячного настрою та позитиву! Обіймаю міцно)) Цьом-цьом))

ура. дякую, сонце, за главу. я дуже рада, що Андрій не встиг зробити свої справи. дуже хвилювалась, але головне - все розкрилось! ух, можна видихнути і чекати далі. гарного тобі дня! цьом, цьом))

Ерін Кас
27.10.2021, 11:34:45

Любов Віщак Кропива, Дуже тішать твої емоції, сонечко! Андрій поганець, страх і сумніви Поліни його не хвилювали. Але дівчина все одно не змогла б переступити межу, бо десь в серці була підозра, що не давала спокою. Добре, що з'явився Влад, а Іванка повідомила неприємну новину. Краще знати правду, ніж жити в брехні. Щиро дякую, красунечко! Обіймаю міцно)) Цьом-цьом))

avatar
Ludmila Ivanitskay
27.10.2021, 06:37:42

Ось і відкрилась правда вся. Наші з Анею підозри виправдались. Ну і скотина Андрій, козел, баран, придурок. Влад йому влаштує веселе життя.
Влад має все виправити, наздогнати і завести Поліну додому. Він її знову врятував. Влад наче янгол-охоронець для Поліни. Може це доля. Він захищатиме і оберігати її буде.
А Поліна тепер перестане вірити хлопцям. Ось і підтвердились мамині слова стосовно чоловіків.
Дякую люба за продовження, дуже чекаю на наступну главу.
Легкого пера, нестримної Музи, творчого натхнення люба.
Люблю, обнімаю міцно-міцно, цілую.
❤️❤️❤️❤️❤️

Ерін Кас
27.10.2021, 11:22:30

Ludmila Ivanitskay, Я так тішилась, коли читала ваші з Анею обговорення))) Така активність безмежно надихає)) О, так! Влад просто зобов'язаний відвезти Полінку додому. Ми ж так скучили і давно його не чули))) Це точно доля, моя люба! Не дарма ж вони так неочікувано зустрілись вже стільки разів))) Варто чекати наступних зустрічей)) Щиро дякую, Людочко! Обожнюю ваші емоційні коментарі! Гарного дня вам! Обіймаю міцно! Люблю та ціную)) Цьом-цьом)))

avatar
Наталка Сеник
27.10.2021, 06:32:39

От і дійсно підтвердилися наші здогадки. Після такого і не хочеться вірити хлопцям. Одним словом сволота цей Андрій. А як приємно було бачити Влада. Дякувати богу він знову врятував Полю. Подруга просто супер. Дякую сонечко. Гарного та сонячного дня!

Ерін Кас
27.10.2021, 11:16:51

Наталка Сеник, Скажу більше, ми завтра ще й почуємо Влада)) А от щодо довіри... Довго доведеться Поліні лікувати поранену душу після першої закоханості(( Щиро дякую, Натусь! Нехай день буде вдалим та позитивним! Обіймаю!

avatar
Анна Багирова
26.10.2021, 17:49:57

Це так підозріло виглядає, здається Андрій зустрічається з Поліною, а потім спокійно йде до Ілони, отримувати те, чого не отримав від Полінки!)) Ох, не потрібно їй їхати до хлопця, бо потім буде боляче, коли дізнається правду!)) Дякую тобі, моя зірочко, за сьогоднішню продочку. Вже нетерпиться читати продовження.)) Люблю тебе дуже і обіймаю міцно! Цілую!))) Гарного вечора тобі, сонечко!)))))

Показати 10 відповідей
Ерін Кас
27.10.2021, 10:57:50

Анна Багирова, Непоправного не сталось, але серце розбите, бо Поліна довірилась йому й сподівалась на спражні стосунки. Марно сподіватись, що не буде розчарування. Тим паче, коли мама багато років вкладала інформацію про бездушність чоловіків. Щиро дякую, моя гарнюня квіточко! Обожнюю тебе! Гарного дня та позитиву! Люблю тебе дуже та цілую в щічки! Обіймаю))

avatar
Наталія
26.10.2021, 21:24:28

От щось цей Андрій явно задумав... от недарма друзі йому щось хотіли сказати, та й подруга телефонувала... чекаю з нетерпінням на продовження

Ерін Кас
27.10.2021, 10:49:53

Наталія, Так-так, ви з самого початку правильно його підозрювали)) Щиро дякую, люба! Чудового дня!

avatar
Наталія
26.10.2021, 17:41:39

Схоже таки поспорив Андрій що спокусить сіру мишку А мишка ведеться Не дарма Ілона так сказала а Андрій перебив і не дав договорити Можливо дарма Іванку не дослухала ех Поліна на що ти так Ще й додому до Андрія зібралась розчаровуюсь в дівчині Їй уже геть дах зірвало коли вирвалась з під контролю матусі Ехххх… Дякую !!! Натхнення та гарного вечора!!!

Ерін Кас
27.10.2021, 10:48:07

Наталія, У сімнадцять все здається іншим, Поля розгубилась й зробила крок в неправильному напрямку) Щиро дякую, красунечко! Позитиву, сонечка та чудового дня!

нічого собі події розвиваються. я вже вся на нервах, невже Поля поїде до Андрія. це ж капець. чекаємо з превеликим нетерпінням що ж буде далі. дякую сонце за неперевершену історію.

Ерін Кас
27.10.2021, 10:46:42

Любов Віщак Кропива, Не нервуй, кицюню))) Поля врятована, Андрію перепаде))) Щиро дякую, Любочко! Вдалого та позитивного дня тобі! Обіймаю міцно!

avatar
Аля
26.10.2021, 16:27:07

І тут чиєсь "нетерпіннячко" різко дірвалось до волі)))) Клас!!! Але глава, уууух, як наполохала!! Ну, не тягне Андрій на містера Дарсі!! Від слова "геть"!!((( Ця вечірка на диво і на щастя така коротенька, але достатньо неприємна, плавно перетікає в... те, чого не хочеться зовсім((( Ооох, Поліно!! Не край серце((( Кицю, мене вже тіпає!! Де ж той Влад!! От сиди тут і нервуй!! Але відчуваю, що не довго)) Правда??!!!) Дякую, моя люба!!! І за твоє нетерпіння окремо і особливо))) Супер!! Ууух, інтрига!!) Шалено чекаюююю!! Теплого затишного вечора і гарячих обіймів)))

Ерін Кас
27.10.2021, 10:45:28

Аля, Хахах, це точно))) Де взяти те терпіння я абсолютно не розумію))) Та воно, мабуть, на краще, обожнюю ваші коментарі та обговорення. Андрій вчора викликав фурор))) А зараз прийшов час нашого Владусіка))) Щиро дякую, моя хороша! Чудового настрою та вдалого дня! Натхнення та приємних моментів!

дякую, моє сонце. з кожною главою все більше розкривається таємниць і більше емоцій вирують в серці. неймовірні відчуття в душі від історії. надіюсь з Поліною не дуже жорстоко поступить Андрій, бо її мені вже шкода. така чиста, довірлива та незіпсована дівчинка. чекаємо ми з превеликим нетерпінням далі.

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
27.10.2021, 10:42:37

Любов Віщак Кропива, Цьом-цьом, люба))

avatar
Ерін Кас
27.10.2021, 00:52:16

Дівчатка, всім дам відповіді завтра) А ще нову главу з самого ранку) ❤️

avatar
(Ivanka)
25.10.2021, 21:10:59

Все-таки Влад думає про Поліну і це взаємно...Шкода буде, якщо Андрій скористається її '' незайманістю'' та розіб'є їй серце( Дякую, красунечко за главу ♥️ Натхнення тобі, легкого пера та здоров'ячка ♥️ Обнімаю та хорошого вечора бажаю ❤️

Ерін Кас
26.10.2021, 15:15:03

Іванна Дутко, Так, думає. І дуже здивувався, коли зустрів на переході))) Не дає наша Поліна йому спокою)) Ще б пак! Така дівчина)))) Щиро дякую, сонечко! Тішусь, що тобі подобається! Обіймаю міцно)) Гарного дня та суперового настрою!

avatar
Анна Багирова
25.10.2021, 17:45:33

Ем, незнаю чому, але покищо Влад не викликає у мене симпатію! Самій дивно.) Може нехай собі потихеньку розважається з Аліною ( тим більше, що у них все нависоті та по-кайфу!) А тендітна квіточка не повинна бути черговою забаганкою для цього Хоми невіруючого!!!)) Дякую тобі, сонечко, за сьогоднішню продочку! Вже нетерпиться дізнатися що ж буде на вечірці у Давида!))
Обожнюю тебе, моя зірочко дуже-дуже, обіймаю міцно-міцно і безмежно люблю! Цьомки в обидві щічки!)) Гарного початку тижня та хорошого настрою!))))))

Ерін Кас
26.10.2021, 15:10:38

Анна Багирова, Оце тобі! Знову не вгодив головний герой? Ох і Влад))) То це мені доведеться знову чекати? Добре, я готова писати й чекати, коли твоя думка зміниться. Це входить у традицію)))
Він звик так жити, не довіряти й все тримати у своїх руках. Душевний спокій і стабільність. Але ті відчуття, які викликає Поліна, нашому герою ой як не подобаються. І це вони бачились тільки декілька разів))) Щиро дякую, моя люба квіточко! Готуємось до вечірки)) Обіймаю тебе міцно та дуже люблю! Нехай день буде вдалим й принесе тільки позитив))) Обожнюю тебе! Цілую!

avatar
Аля
25.10.2021, 16:55:51

Ох, мій зайчику. Іди, пригорну... Так, важкі спогади, тяжкі наслідки(( Але все ж!! Вірна подруга попри все стала вірною люблячою дружиною!! Це мільйонів коштує!! А Влад так і застряг... Але ж як наполохав нашу дівчинку!)) І хай як пручається, але думки все одно до неї линуть)) Хоч по краплинці)) Неймовірне дякую, моє сонечко, за це побачення з Владом)) Ох, ці думки стосовно Поліни!! Ммм)) Супер!! Викладай, кицю, як душа забажає))) Сама теж нетерпляча))) Буду чекати!! Сонячного настрою і теплих обіймів!!

Ерін Кас
26.10.2021, 15:05:44

Аля, Наш зайчик трохи в шоці від тих думок, на які його штовхає Поліна. Але це тільки розминка, нехай готується до справжнього переполоху))) Краплина за краплиною і буде він ночами не спати від думок про малу порушницю))) Сьогодні я міцно тримаю своє нетерпіння у руках, але не знаю чи надовго вистачить сил))) Щиро дякую, моя зіронько! Гарного дня тобі та позитивного настрою! Обіймаю міцно)))

avatar
Наташа Федорук
25.10.2021, 16:12:58

Дякую,сонечко за хороші емоції.Схоже Поліні подобається Андрій,вона відчуває до його симпатію.Але чомусь з його сторони не впевнена,що це все щиро та правдиво.Ого,Поліна побачила того,про кого заборонила собі думати та займав багато місця в її думках.Що це дивне за відчуття та реакція на Влада?Чекаю продочку від Влада.схоже буде цікаво.Приємного дня та чарівного настрою❤️❤️❤️

Ерін Кас
26.10.2021, 15:02:09

Наташа Федорук, В цій книзі ще буде одна глава від Влада, він теж розповість про свої відчуття)) Стосовно Андрія і його симпатії, скоро все дізнаємось)) Але погодьтесь, що реакція на Влада цікавіша? Правда ж? Щиро дякую, сонечко! Чудового дня та сонечка! Обіймаю))

avatar
Ліля Василик
25.10.2021, 15:38:35

Успіху і натхнення!!! ?

Ерін Кас
26.10.2021, 14:59:25

Ліля Василик, Щиро дякую! Дуже приємно!

avatar
Ліля Василик
25.10.2021, 15:37:32

Дуже гарна і інтригуюча, як то кажуть : чіпляє з першого рядка. А глави хочеться щодня і доооовгі! ?

Ерін Кас
26.10.2021, 14:59:09

Ліля Василик, Щиро дякую, люба! Прекрасно вас розумію, стараюсь викладати часто, але пишу повільніше ніж ви читаєте)))

avatar
Ludmila Ivanitskay
25.10.2021, 15:22:48

Цікава зустріч поглядів Влада і Полі. Його думка стосовно неї.
Його відносини з секретаркою. Це погано для них обох. Комусь треба буде звільнятись і це буде не Влад. Ну Аліна сама вибрала такі стосунки, тому хай пиняє тільки на себе. Хоть трохи поваги до себе вона має?
А те, що сталось в університеті, то взагалі жах. Якого вони взагалі в машину сіли, два дурні та ще й п'яні. Маша їм обом все буде згадувати і давати чортів. Друзі вони на те і друзі, що б підтримати, допомогти, порадіти, посумувати. Завжди бути поруч, що б не сталось.
Дякую люба за бонус. Дуже чекаю на продовження.
Творчого натхнення, легкого пера, нестримної Музи, шалених емоцій.
❤️❤️❤️❤️❤️

Ерін Кас
26.10.2021, 14:58:18

Ludmila Ivanitskay, Владу пощастило з дузями, але не пощастило в коханні. Це він так думає зараз. Подивимось наскільки зміниться його думка, коли він відчує давно забуті почуття))) Щиро дякую, люба! Вдалого дня та сонячного настрою! Ціную вашу підтримку! Люблю і міцно обіймаю!

avatar
Наталія
25.10.2021, 14:52:04

Цікаві в них дивоглядки виходять Ну зрада мало кому на користь іде Це ніколи безслідно не проходить У кожного є своя не надто цікава та болюча історія і кожен робить свої висновки Дякую!!! Легкого початку тижня і великого натхнення!!!

Ерін Кас
26.10.2021, 14:54:14

Наталія, Так, кожен може щось таке розповісти, що краще не згадувати. Влад теж зробив свої висновки, але спробуємо його переконати, що неправильні))) Щиро дякую, Наталочко! Натхнення тобі безмежного, чудового настрою та радісних моментів))

avatar
Наталка Сеник
25.10.2021, 14:37:56

Зрада дуже боляче б'є по серцю і залишає болючий шрам на все життя. Тепер розяснилося із Владом та його неприязнь до відносин та кохання. Гадаю одна мала зможе змінити, це ставлення. Гарно ДЯКУЮ за несподівану проду. Обіймаю) З нетерпінням чекаю на продовження історії! Гарного та вдалого дня! Натхнення, успіхів, здоров'я, позитивних емоцій.

Ерін Кас
26.10.2021, 14:52:24

Наталка Сеник, Подивимось, чи зможе мала порушниця змінити ставлення Влада до почуттів)) На все потрібен час)) Щиро дякую, золотко! Приємного дня та позитиву! Обіймаю міцно))

avatar
Наталія
24.10.2021, 22:52:54

Давид дивний, Андрій дивний... Полю, втікай від них поки ще нема проблем! Щось все аж занадто гладко, так не буває.
Дякую люба за продовження, чекаю ще добавки.:)))

Ерін Кас
25.10.2021, 14:04:44

Наталія, О, так! Це дуже гарна пропозиція)) Краще зайвий раз вберегти себе від чогось невідомого, але наша Полінка цього не розуміє поки. Згодна з твоїми словами, так гладко не буває. А може це виключення? Не схожий Андрій на принца на білому коні? Щиро дякую, сонечко! Позитивного дня тобі та чудового настрою!

avatar
Julia Pride
24.10.2021, 22:40:04

Вузлик інтриги то потроху розкручується, то знову закручується. Здається мені, Андрій цей не такий і простий виявиться і наміри його щодо Поліни не дуже позитивні. але... буду чекати, що моя Квіточка підготувала)))) а от Влада досі не попускає , але ж він серйозний чоловік, і тому не дозволяє собі думок про кохання, а тим паче - малоліток)))) але ж доля вона така - непередбачувана) дякую за продовження, люба))))

Ерін Кас
25.10.2021, 14:01:51

Julia Pride, Квіточка підготувала на сьогодні главу, бо не вміє довго чекати))) Сподіваюсь, історія Влада розставить всі думки на свої місця)) Наш серйозний чловік навіть не підозрює наскільки доля може бути непередбачуваною))) Щиро дякую, моя мила квіточко! Неймовірно гарного дня тобі!

avatar
Оксана
24.10.2021, 20:30:56

О, Владові вдруге доля підготувала зустріч з Полінкою по дорозі на роботу! Це вже знак! А те, що він навіть посміхнувся через скло машини, багато про що говорить. Суворий і неприступний Влад змінив зневагу і
роздратування на зацікавленість і симпатію?
А Полінка, мабуть, почала закохуватися в Андрія. Але ж і згадка про Влада не дає їй спокою.... Який бентежний і мрійливий вік у студентів! Як вдало,Ерінко, ти вмієш передавати думки, відчуття та поведінку своїх героїв! З нетерпінням чекаю главу від Влада!
Удачі, сонечко ❤️.

Ерін Кас
25.10.2021, 13:59:37

Оксана, Я дуже рада, сонечко, що емоції передані вдало. Хотілось, щоб всі відчули настрій Поліни))) Важко сказати, чи змінив Влад зневагу на симпатію, але зацікавленість точно є))) Вже сьогодні дізнаємось його історію))) Це з рубрики, коли авторка ще більш нетерпелива, ніж читачі))) Щиро дякую, Оксанко! Гарного дня!

avatar
Аля
24.10.2021, 15:41:07

Викрадач перших поцілунків! Треба Владу поскаржитись!! Але все одно хвилюючий момент) Перший раз таки)) Ох, ти моя чарівниця!! ВЛАД!))) Клас) Реально не сподівалась!!)) Ууух)) Ммм, який погляд))) І Полінка його теж помітила)) Хотілося, щоб хоча б він якось приємно розбарвив її сни) Але... подивимось. Якщо вечірка НЕ в громадському місці, то це дуже круто напружує!! Як і всі ці дружки((( Ох, цей Андрій(( Навіть, якщо його наміри до Полінки виявляться порядними, все одно не довіряю через його ж нехлюйство і безладність!! Ваууу, сонечко!! Очікування інтиригує по повній!! А ще ж нічого і не сталося такого) Чекаююю)) Цьом-цьом)) Чудової неділі і солодкого натхнення))

Ерін Кас
25.10.2021, 13:56:45

Аля, Скаргу будемо оформляти у письмовій формі?)))) Треба обов'язково вказати, щоб він довго не думав, а обрав правильний маршрут на роботу зранку. Щоб мати змогу постійно бачити Поліну))) Я й сама постійно думаю про той погляд))) Вже скоро, люба, і вечірка, і нова зустріч, і друга частина)) Сьогодні я нетерпелива авторка, тому з Владом ми зустрінемось раніше))) Отак! (великий задоволений смайл) Дякую, сонечко! Чудового дня та приємних сюрпризів! Обіймаю міцно)) Цьом-цьом))

avatar
Наталка Сеник
24.10.2021, 12:43:06

М-да. Давид підтверджує здогадки, про гру Андрієву по ходу йому вона також не до душі. Відчує Поля нашого Влада. Невже він спеціально їздить по цій дорозі, чи це співпадіння? Ну все думки, спогади тепер в правильному напрямку? я так на це сподіваюсь. Ну дуже чекаю їхньої зустрічі ммм якто кортить. Дякую сонечко за проду! Ти неймовірна, чутлива та просто бомбезна авторка і людина! Гарного та легкого дня! Натхнення, успіхів, легкого пера, здоров'я, любові. Обіймаю)

Ерін Кас
25.10.2021, 13:37:29

Наталка Сеник, Ох, Наталочко, які слова! Я розчулена! Щиро дякую, моя хороша))) Мені дуже приємно, що книга викликає такі емоції))) Здається, сьогодні буде Влад))) Вдалого дня тобі, чудового настрою та море позитиву))) Обіймаю міцно))

avatar
Надія
24.10.2021, 13:51:09

Поліні все більше і більше починає подобатись Андрій)))) Але щось не подобається мені ця ідея з вечіркою... і реакція Давида... Щось тут не чисто.
Ось нарешті і Влад знову з'явився... І Поля так відразу зреагувала на нього))) Цікаво!!!!! Що ж буде далі????
Дякую за продовження!!!!!!

Ерін Кас
25.10.2021, 13:35:34

Надія, Чекаєте Влада? Вже дуже скоро ми будемо бачити його постійно))) Вечірка насторожує не тільки всіх нас, але й Поліну. Не звикла вона ходити до незнайомих людей. Ще й доведеться терпіти присутність колишньої дівчини Андрія. Щиро дякую! Чудового дня! Зазирніть сьогодні в книгу, знову буде сюрприз))

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше