143 015
Анотація до книги "Повернути втрачене"
– Я шукав тебе, – кажу нарешті, і голос звучить глухо, трохи хрипко, ніби я не говорив цим голосом роками.
– Я знаю, – відповідає спокійно.
Ці два слова не дають полегшення. Навпаки, стає тільки гірше.
– Я знаю правду. Знаю, що ти не зраджувала. Я… Я шукав тебе, щоб усе виправити. Те, що зробив з тобою. Те, як…
– Не треба, – перебиває вона спокійно. Без емоцій.
Емілія ледь хитає головою, і її обличчя залишається таким же порожнім. Нечитабельним. Наче я говорю не з жінкою, яку колись знав до останньої дрібниці, а з абсолютно чужою людиною.
– Я тут не для цього. Якщо ми будемо працювати разом, краще залишити минуле в минулому і рухатися далі.
Я не слухаю. Не можу. Бо це неправильно. Вона не може просто так це сказати. Просто взяти і відпустити.
– Я помилився. Я дуже сильно помилився, Емі…
– Я знаю, – відповідає спокійно.
Ці два слова не дають полегшення. Навпаки, стає тільки гірше.
– Я знаю правду. Знаю, що ти не зраджувала. Я… Я шукав тебе, щоб усе виправити. Те, що зробив з тобою. Те, як…
– Не треба, – перебиває вона спокійно. Без емоцій.
Емілія ледь хитає головою, і її обличчя залишається таким же порожнім. Нечитабельним. Наче я говорю не з жінкою, яку колись знав до останньої дрібниці, а з абсолютно чужою людиною.
– Я тут не для цього. Якщо ми будемо працювати разом, краще залишити минуле в минулому і рухатися далі.
Я не слухаю. Не можу. Бо це неправильно. Вона не може просто так це сказати. Просто взяти і відпустити.
– Я помилився. Я дуже сильно помилився, Емі…
зустріч через часспільна дитинавиправлення помилок
Зміст книги: 43 глави
Останнє оновлення: сьогодні
183 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиХочеться, щоб було не "як завжди". повернувся колишній, постраждав, наплів про сильне кохання - і ГГ разом.... Як на мене подібне не пробачається, навіщо бути знову з тим, хто тебе зрадив, не повірив, не вислухав, а просто викинув зі свого життя ? Якщо можна дати шанс собі та іншому на нове щастя, нові почуття, тому, хто поруч, хто не відвертався.
Знаєте, мені шкода Маркуса. По факту він допоміг Емілії в найважчий для неї час, підтримував, допомагав з вихованням Матвія. А тут з'являється ''колишній'' і все відбирає... просто все. Думаю всі розуміють який фінал в наших героїв, це канон. І в такій ситуації найбільше шкода ''третього''...
Уляна Пас, Заінтригували)))))
Влад налагоджує з сином стосунки.Матвій радіє,тішиться увагою батька,а Емі попала між двох вогнів,конфлікт назріває і їй незручно. Дякую
Станіслава Барабошко, Саме так і є. Дякую♥️
Дякую. В захваті від твору. Чекаю з нетерпінням продовження.
Олена Малацковська, Дякую вам♥️
ох той Маркус) аде головне, що дитина щаслива) і дорослі поводяться нормально) схоже, хтось сьогодні спатиме дуже міцно, бо втомиться) Дякую за проду, Улянко, чекаю на продовження з нетерпінням
Карина Кльок, Мабуть так) Дякую♥️
Я офіційно обираю сторону Влада... Щось Маркус почав дивно вести себе... Сподіваюся, що помиляюся, але чомусь є думки, що він погана людина.
А Влад уже став татом для свого сина❤️, може і кохану зможе повернути)))...
Дякую!
Ann, Дякую за вашу думку♥️
Так, щось Маркус загоняє. Улянко, не роби його гадом, будь ласка... бо поки я в ньому лише трішки розчаровуюсь, але Влад має рацію, щось там не чисто) от Влад вражає усе більше) але найнеймовірніша тут Емілія) бо лише завдяки їй син так одразу прийняв тата) Дякую за проду, Улянко, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Маркус нервує, бо бачить, що Емілія досі має почуття до Влада. Та й самого Влада стало надто багато в житті Емілії та Матвія... Дякую♥️
І в мене теж виникає питання : як така розумна Емілія не змогла побачити за ці роки сутність Маркуса, цього гнилого, підлого чоловіка? Хіба не краще бути одній, ніж із таким недочоловіком? Ну, це моя думка. Звичайно, скільки людей, стільки думок.
ЕЛІНА ДУЖАК, Те, що Маркус не може впоратися з емоціями, бо розуміє, що втрачає кохану жінку не вказує на те, що він гнилий та підлий. Так, моментами перегинає палку, але все це через почуття, які він має до Емілії.
Маркуса пре...аж занадто. Шкода його, але він не чує Емілію... те, що вона говорить...а Влад... щасливий, бо тепер має сина) аби не поліз битися до Влада... дякую за проду, Улянко, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Звісно ж, Маркус не налаштований так просто здаватися. Дякую, люба♥️
Їм обом не пощастило з батьками... аде тепер вони можуть зробити так, аби їхня дитина не відчувала того, що відчувають вони) попри всі помилки та образи вони надто добре знають одне одного) Дякую за проду, Улянко, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Саме так. Дякую тобі♥️
це однотомник чи в цієї книги є перша частина?
Ira Gelei, Однотомник
Браво) обом) і Емілії, і Владу) то он чого сварка сталася) так і треба їй, молодець,бо давно мав це зробити... я б без копійки лишила цю стару шкапу... але ж таки жінка, яка дала йому життя, то на хліб з ікрою точно має вистачити... ох, стільки всього їх пов'язує з минулого, а які спогади) Дякую за проду, Улянко, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Дякую, люба♥️
❤️❤️❤️
Наталья Ольшанская, Дякую♥️
Боріться хлопчики) але дійсно Влад має рацію... якби не срана мамця, то були б вони давно щасливими, і може ще б діток народили) опачкі... от і побачила невістку... скандал продовжиться чи як) Дякую за проду, Улянко, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Мама шокована від того, що Емілія з'явилася в компанії. Дякую♥️
Ох ті чоловіки, як ніжні квіточки. Ну справді один образився, інший обрашився, а боротися хто буде по-справжньому)) Емілії воно не треба) Дякую за проду, Улянко ♥️
Карина Кльок, Погоджуюсь з тобою))) Дякую♥️
Не, я розумію, що ревнощі, але трішки перейшов межу Маркус... не хочеться, щоб він таким був...але він був поряд... та чи варті вдячність емоційного стану та нервів... не факт... дякую за проду, Улянко ♥️
Карина Кльок, Не стримав емоцій, бо розуміє, що Емілія досі не відпустила минулого. Дякую♥️
Тааак, хтось вирішив діяти) але Емілії це зовсім не треба... ох непростий вибір... і попри не бажання таки сказала, але й собі боляче зробила... що ж скаже Влад.. дякую за проду, Улянко ♥️
Карина Кльок, Вона зараз як між двох вогнів. Емілії не позаздриш. Дякую тобі♥️
І от є розуміння, що Влад заслужив те, що відбувається. А ось Маркус врятував Емілію, та до нього нуль симпатії. Чим він так захопив дівчину, не розумію. Дуже хочеться, щоб знайшли причину, хто нашкодив їхнім відносинам, хто влаштував той болючий розрив стосунків Влада та Емілії. І все - таки бачу їх разом, не Маркуса з Емілією, а саме Влада з нею.
ЕЛІНА ДУЖАК, Дякую за вашу думку♥️
Чесно, я ніяк не перестану захоплюватися цією жінкою) вона молодець... нічого, таточку, твій синочок вже там цілий список написав, де хоче побувати разом) Дякую за проду, Улянко ♥️
Карина Кльок, Так і є))) Дякую♥️
Дякую за продовження ❤️, з нетерпінням чекаю на оновлення... Схоже Матвійчук стане місточком, що поєднає тата і маму❤️
Ann, Все може бути) Дякую♥️
читаю одне й теж без продовження ,
Валентина Глущук, Це ваша думка.
чудова книга ,але чомусь довго нема продовження
Валентина Глущук, Оновлення кожного дня крім вихідних.
Ай, Улянко, прошу, нехай цей чоловік таким і лишиться) мені так його шкода) але ж серцю не накажеш) може іншу жінку йому, а) бо ж він був підтримкою стільки років, і так не хочеться у ньому розчаровуватись) а Емілію, можливо, і справді потрібна свобода, аби віднайти себе і того, чого вона бажає) бо те, про що мріяла і хотіла для сина вже почало здійснюватися) Дякую за проду, Улянко ♥️
Карина Кльок, Їй однозначно потрібен час, щоб розібратися чого насправді хоче. Дякую, люба♥️
Хух, поки не розчарував) бо і його шкода, але ж він розумів, що усе може бути так... дякую за проду, Улянко ♥️
Карина Кльок, Дякую♥️
Ох, емоції... Емілія молодець, тримається... та чи надовго... ще й розмова з Маркусом) тримаю кулаки, аби він виявився адекватним чоловіком) а за Влада та Матвія я рада) Дякую за проду, Улянко ♥️
Карина Кльок, Дякую, люба♥️
дуже дякую за цікаву книгу
Валентина Глущук, Дякую♥️
складне завдання кого обрати,але тут допоможе Матвійко
Валентина Глущук, Саме так)
дуже захоплююча історія,кого обере Емілія?
Валентина Глущук, Дякую ♥️
Дуже подобається головна героїня. Емілія сильна і впевнена в собі жінка, прекрасна мати... Після "ляпаса" долі вона змогла себе зібрати , але найбільше, що мені сподобалося - її дорослий і вартий поваги вчинок... Вона не тікала від розмови з колишнім, не приховувала правду про сина, а сказала і познайомила їх... Неймовірно гідний та правильний вчинок❤️❤️❤️.
Дякую за таку цікаву історію ❤️
Єдине іще не визначилася, кого підтримувати ☺️ - Влада чи Маркуса))))
Ann, Дякую за коментар і за підтримку Емілії) ♥️
Хотілося, щоб героїня нарешті залишила минуле в минулому. Навіщо знову себе мучити і вчитися довіряти людині, яка одного разу тебе зрадила. Не розумію Влада так кохати, і навіть не поговорити, не вислухати свою дружину, а просто викинути зі свого життя. Правда, що кохання замало для міцної сім'ї, має бути довіра й повага.Надіюсь, Емі дасть собі і Маркусу шанс. Хоч ми ще мало про нього знаємо, але так, як він себе поводить дуже подобається.
Юлія Курич, Дякую за вашу думку ♥️
життєво
Мария Кравченко, Дякую♥️
Вітаю з передплатою! Вдалих продажів!
Ліза, Щиро дякую♥️
Ну що ж це таке, я ледве дочекалась продовження, а тут ще напруженіше і цікавіше. Авторе ви над нами знущаєтесь))), як тепер дочекатись нової глави
Ірина, Дякую вам♥️ Дуже приємно♥️
Які напружені дні видалися в Емілії. Зустрічі з важким минулим - з Борисом, з батьками і ось тепер неочікувана ситуація приїзд Маркуса саме в день,коли вона вирішила познайомити Влада з сином. Та вона молодець в усіх ситуаціях тримається достойно з гідністю, бо вона сама керує тепер своїм життям і сама вирішує,що і коли робити.
Дякую!♥️ Вітаю з передплатою! Гарних продажів та успіхів вам і книзі!♥️
Наталья Русанова, Так, Емілія чудово справляється) Не без допомоги хресного, але все ж.. Дякую♥️
Я захоплююся Емілією як жінкою, як мамою) вона молодець) не зламалася, а стала лише сильнішою) сподіваюсь, що скоро Матвій нарешті пізнає батькову любов) ну Влад молодець) не здає позицій) Дякую за проду, Улянко ♥️
Карина Кльок, Дякую тобі♥️
Ох, як я хвилююся) мододчинка, правильно) я сподіваюсь, що все мине добре... Влад може злитися... але він надто себе звинувачує за помилки, то вірю, що все буде добре) Дякую за проду, Улянко ♥️
Карина Кльок, Має бути добре) Дякую♥️
Ааа... ото сюрприз. Йоханий, ну де він взявся то, а... ух і момент. Я в захваті) Дякую за проду, Улянко, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️Вітаю з передплатою♥️♥️♥️
Карина Кльок, Дякую тобі♥️
Скільки емоцій! Я аж плакала, коли Влад зустрівся з сином. Як кажуть, за душу бере. Книгу вашу, Улянко, я уже придбала. Щиро дякую вам, ви неймовірна! Вдячних вам читачів і всього найкращого!
Людмила Овсіюк, Щиро дякую вам♥️
Ай, я реву разом з ними... коли він впав на коліна, то я вже не могла стриматися... от пишу коментар і знову плачу) бо попри помилку в минулому — я впевнена, що Влад буде гарним татом) Дякую за проду, Улянко, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Так, я також в цьому не сумніваюсь) Дякую за емоції, люба♥️
Придбала, читаю, подобається... Скажіть, чи є визначено, в які дні оновлюється?
Людмила, Оновлення з понеділка по п'ятницю. Опівночі.
Ай, одні сльози) я така щаслива, що Влад відреагував саме так) бо злитися він має лише на себе) згадуючи розділ і знову сльози... щастя, радості, тепла) Дякую за проду, Улянко, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Дякую, люба♥️
Книги хороші,але не у всіх є можливість оплатити. Жаль.
Lidija Kravchuk, У мене є і безкоштовні книги)
Як де невчасно приїхав Маркус! Так він гарний, турботливий та уважний до Емі та сина, але не рідний батько. І добре якщо вона дасть шанс Влвду виправити помилки молодості та стати гарним батьком Матвію.
Дякую!♥️
Наталья Русанова, А сам Маркус розуміє, що приїхав якраз вчасно, бо з кожним днем Емілія все більше зближується з Владом.
Дякую♥️
Прекрасний твір! Читаючи, просто живеш разом з героями,переживаєш за нихі бажаєш одного ,щоб у них все було добре і все закінчилось щасливо.З нетерпінням чекаю продовження..Дуже люблю читати до кінця ,хоч і цілу ніч..Дякую!
Валентина Глущук, Дякую вам♥️ Дуже приємно♥️
Ой йой... от не міг трішки пізніше прийти) але слова Влада, його подяка, його розуміння, визнання власних помилок... я рала, що він усе це розуміє) усі ми не ідеальні, але коли людина усвідомлює власні помилки і прагне виправити їх, то вона варта другого шансу) і тепер у мене перед очима цей красень Маркус) ех, не пощастило йому, бо має почуття до жінки, яка попри образи досі кохає колишнього) Дякую за проду, Улянко, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Так, Влад чудово розуміє, що це Емілія винна у тому, що він втратив стільки років життя свого сина, а він сам. Дякую тобі♥️
Доброго дня. Не терплю коли продається не закінчена робота
Марія Лацанич, Доброго дня. Це називається передплата)
Життя Емі загартувало сильно... Владу дуже потрібно буде постаратися, щоб повернути кохану... Хоча, один союзник маленький у нього точно з'явиться ☺️
Ann, тікав,на жаль,від власного сина
Дуже хочеться знати реакцію Влада. Думаю він буде в шоці. Він не знає як з дітьми поводитися, може зразу не прийняти. А можливо зрадіє. Побачимо. Можливо буде ображений, що Емілі не сказала. Але ж він вигнав її. Які ж образи? Дякую за цікавий роман.
Надія Ланова, , а я навіть не сумніваюся,що Влад прийме з радістю свого сина та навіть не свого, а чужого,але від Емілії він все одно прийняв би, бо кохав і кохає лише її одну
Ех, на самому цікавому
Емілі наважилась розказати правду Чи Влад зрадіє?Здивованим буде точно,а далі по ситуації,як вийде.Дякую
Станіслава Барабошко, Скоро дізнаємось) Дякую♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати