111 374
“Люби мене”
Анотація до книги "За крок від щастя"
Тільки-но моє життя налагодилося, а серце, нарешті, зібралося по шматочках – як раптом я зустріла того, хто мені його так жорстоко розбив. Саме через нього я колись заприсяглася більше ніколи не закохуватися. Ось тільки долі не подобається слово «ніколи», тому вона змусила мене обирати, щоб порушити клятву. Колишнє перше кохання? Або зарозумілий, нестерпний упертюх, який чогось вирішив, що я повинна впасти до його ніг?
Продовження книги "За мить до кохання"
Продовження книги "За мить до кохання"
кохання та пристрастьзустріч через час_дуже емоційнопротистояння характерів_вибір
Зміст книги: 17 глав
425 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю з новинкою,бажаю неймовірного натхнення і всього найкращого. Август так це ще ті несподіванки, і як буде поводитись Тіна якщо дізнається що то той самий брат її першого кохання, ех аж не терпиться дочекатися продовження.
Леся Вікрам, щиро дякую за такі теплі та надихаючі слова! Август у нас складний хлопець, але наша Тіна все ж таки зможе приборкати це чудовисько)) От тільки коли зіткнеться там з Трісом буде в цілковитому щоці)
Вітаю з новинкою
Анастасия Степанюк, дякую від серця!!!
Що з людьми робить розбите кохання, одних розчавлює іншим навпаки дає сили прагнення поштовх рухатися вперед і лише вперед
Любов Бойчук, так, кохання має велику силу, може зцілити та надати крила, а може навпаки знищити. Дякую, що ви зі мною, Любочко!
Вітаю з новинкою і бажаю творчих успіхів натхнення
Nadya, дякую за добрі слова та цікавість до цієї історії!
Дякую за продовження
Станіслава Барабошко, дякую, що ви зі мною, моя мила!
Чудово!Сподобалося,дуже!З нетерпінням чекаю нових сторінок.Успіхів!
Anna Pobegay, дякую величезне за добрі слова! Тішуся, що зацікавила)
Лавандочко, щиро вітаю з продовженням! Августо мабуть брат самого першого її кохання, який покинув її
Лаванда Різ, А щоб не на зло, а для себе?;))
Я б наприклад уже шанс Трістану не давала, він тоді зробив свій вибір, може Август стане її коханням. Чомусь Арчі мені більше подобається, хоть про нього іще мало відомо. Дякую сонечко і гарного дня)
Ксюша Довженко, І я такої ж думки! Покинув раз, то може і ще раз так зробити. Людина слабохарактерна. Подивимся ще на цього Арчі…
З новинкою! Натхнення невичерпного, Вам, та успіху книзі.
Лія Тан, безмежно вдячна! Дуже приємно!
Дякую вам що так швидко продовження) Мені тепер неймовірно цікаво з ким із братів залишиться Тіна в кінці?))
Оксана Симчич, я ж не можу змусити вас довго чекати) Тепер можна робити ставки з ким залишиться наша Тіна)
вітаю, красуне...!!! чекала, дууууже...!! не знаю хто такий Арчі, я ж все навиворіт читаю... але він мені вже подобається..!! чи він має якесь безпоснреднє відношення до нашого йолопа..? ну райончик один то ясно... а далі..? а далі цікавіше... ;-) дякую, обіймаю..:-***
Лаванда Різ, ух ти ж блііін, а це вже дуже тонко... о_О
Вітаю з новинкою!
Lana Deniz, дякую, сонечко!
Вітаю з продовженням!
Уляна Пас, безмежно дякую за підтримку та нагороду!
Вітаю з новинкою! Ну й бомбезний початок. Натхнення Музу, уже нетерпиться прочитати, що ж там буде далі
Кейтлін, дякую, моя хороша! Тішуся, що тобі сподобалось! Наступана глава буде від Августа)
Вам натхнення❤❤❤Історія очікується неймовірна❤❤❤
Лаванда Різ, Я назавжди Ваш відданий читач
Обожнюю Ваші книги❤❤❤
Вітаю з новинкою))) Нарешті продовження..))) Напевно Август брат Тріса))) Дуже чекаю що там буде далі....
Оксана Бейс, дякую, сонечко! Точно, цей хлопець рідний брат Тріса!)
Вітаю з продовженням! Натхнення і мирного неба!
Мартін Штарк, дякую від серця! Навзаєм!!!
Вітаю!!! З нетерпінням чекаю, що ваше натхнення приготувало цього разу!!!
❤❤❤❤❤❤❤
Елена Нечипорук, щось таке мій Муз вже наворотив!) Дякую, люба!!!
Вітаю із новинкою. Невже цей Август брат нашого гада який покинув Тіну. Дуже емоційно. Дякую. Чекаю на продовження.
Джулія, дякую, моя мила! Радію, що ви зі мною! Так, Август - це брат Тріса)
А от і друга частинка! ❤️ Вітаю, серденько! Легкого написання, гарячої читацької підтримки, бадьорого настрою та приємних новин! )
Оксана Мрійченко, безмежно дякую тобі, зіронько, за підтримку та нагороду! Навзаєм!
Вітаю вас з новинкою, бажаю постійного натхнення))
Роза Фаєр, щиро дякую за добрі слова!)
Вітаю вас, наша бджілка, з новинкою та, як завжди, бажаю неперевершених емоцій під час написання!! Легкого польоту на крилах натхнення та впевнений вектор - лише до зірок!!!
Олександра Спаська, дякую, моя хороша, за такі теплі слова! Надихаюся і полетіла!)
Невже Август брат Тріса? Ого...... Чекаю на продовження
Оксана, так, це його старший брат!)) Дякую, сонечко!
З новиною! Дякую за продовження!
Рома Аріведерчі, дякую від серця за підтримку та нагороду!!! Надзвичайно приємно!
З новинкою! Анотація захоплююче! Успіхів книзі , а вам натхнення!
Натіко Маер (NAtiKO), безмежно дякую!!! Навзаєм!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати