Суджена мороку, або Сонце для вигнанця дроу
115 330
Букнет Фентезі Суджена мороку, або Сонце для вигнанця дроу

Суджена мороку, або Сонце для вигнанця дроу

Лариса Бондарчук
Повний текст · 239 стор.
587
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Буктрейлер
  • Коментарі · 620
Анотація до книги "Суджена мороку, або Сонце для вигнанця дроу"
Головна героїня потрапляє в підземний світ, де вимушена стати нареченою темного вигнанця дроу. Він зненавидів дівчину з першого погляду, але вона є ключем до виходу з підземних лабіринтів та повернення втраченої величі
дроу. Ілона ж намагається вижити у жорстокому світі, повному мороку та зла, де всі бажають їй смерті.
Зміст книги: 22 глави
Розділ 1
Розділ 2
Розділ 3
Розділ 4
Розділ 5
Розділ 6
Розділ 7
Розділ 8
Розділ 9
Розділ 10
Розділ 11
Розділ 12
Розділ 13
Розділ 14
Розділ 15
Розділ 16
Розділ 17
Розділ 18
Розділ 19
Розділ 20
Розділ 21
Розділ 22

620 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Ото Лонгу дісталось,моя внутрішня стерво гарненько насолодилася розплатою)))))Це було просто феєрично)))Дякую сонечко за новий розділ,шкода що він так швидко скінчився(

Пінчук Олександра Хомяк, А як я насолоджувалася, пишучи це)) завтра ще краще буде)) Лонг отримав, на що заслуговував))
Дякую!!!

Який напружений й сюжет! Я читала і не могла перевести подих! Добряче дісталося мерзотнику. Так його! Ілона молодець! І Хрумчик теж. Та ще й Даянові заклинання не підвели! Ох, авторе, ви й закрутили!

Евгения Данилова, Так. А завтра буде остання крапка! Останній штрих)) далі вже про День Кристалів. А Лонгу так і треба! Мало ще провчила його Ілона)) дякую!!!!!

avatar
Rax Lego
05.08.2023, 08:30:17

Завтра буде цікавезно:))

Rax Lego, Це точно! Ви навіть не уявляєте, що буде! Дякую!

avatar
Юлія Компанец
05.08.2023, 08:25:14

Думаю Ілона здивувала Даяна як пошматувала Лонга, хай щє Даян надасть добавки ! Сподіваюся з маленькім і хоробрим Хрумчиком все добре і Лонг не дуже зашкодив?

Юлія Компанец, Думаю теж, що Даян здивувався. Побачимо його реакцію завтра. І про Хрумчика завтра)) дякую!

avatar
Юлія
04.08.2023, 07:17:26

Оооо, чекаю на відірвані вуха Лонга! «І-ло-на! І-ло-на! І-ло-на!!!»

Юлія, Ілона вас почула і вдячна за підтримку )) Завтра буде цікаво))) Щиро дякую за коментарі!

avatar
Kateryna Shepukhova
04.08.2023, 20:17:11

Цікаво, на чому більше повело цього Лонга: перешкодити вдалим переходам чи нестримна жага поласувати її тілом?!) От, щоб Ілона повідривала цьому гаду все що можна!) Сподіваюсь на Даяна, що вчасно встигне!)
Дякую.

Kateryna Shepukhova, Думаю, що він і Ілону хоче, і до порталів не хоче її допустити. Все разом. А ще хоче насолити Даянові, це точно! Завтра він за все отримає! Цікаво буде в наступному розділі)) дякую!

Дякую за подарунок!))) А Лонгу я б не тільки вуха відірвала, от же він бридка скотина!

Показати 2 відповіді

Лариса Бондарчук, Добре, що бубочка-Даян не такий))) А от розплату я ой як чекаю)

Несподівано,я уже думала Лонг принишк і не буде відсвічувати. А ні,він таки вирішив попсувати Ілону, але на томість Ілона підправить йому зовнішність)))))

Пінчук Олександра Хомяк, Сподіваюся, Ілона трохи підправить йому вуха)) Лонгові не вигідно, щоб Ілона проходила портали. Він щось відчуває, тому все робить, щоб не допустити цього. Дякую!

avatar
Юлія Компанец
04.08.2023, 07:25:47

Лонг ну ти і покидьок,може Даян встигне урятувати!? А от по вухах можешь не тіль зі всієї сили вдарити а і потягати щоб стали як у віслюка да і між ног зарядки ногою вони йому вже непотрібни такому збочінцю!

Юлія Компанец, Ногою буде зарядити важко, але Ілона спробує)) Чи встигне Даян на допомогу, дізнаємося завтра. Дякую!

Лонг точно перестарався!!! Однозначно! Він що зовсім не хоче на поверхню? Мабуть що так. І як добре, що Ілона має захист від знерухомлення і може говорити. Оце буде несподіванка!!!

Людмила Азорская, Так. Завтра буде цікаво. А про те, чому не хоче на поверхню він завтра розкаже. Дякую! Чекаємо, як Ілона обірве йому вуха!

avatar
Тетяна Рибак
04.08.2023, 10:17:57

о я в передчутті як Лонг отримає по заслузі!!!

Тетяна Рибак, І я теж)))) дякую.

Значить Міар чи Міат - допомагав Лонгу, відволікає Даяна поки Ілону викрадали. От гад.

Евгения Данилова, Завтра побачимо, що там було і чому Міат покликав Даяна. Дякую.

Ну, Лонг, паскуда! І чому ж він так не хоче на поверхню? Мабуть, уже план підготував, як стати королем, того й боїться. Сподіваюся Ілона врятується. Дякую!

Кристина Асецька, Так, Лонг мерзотник. А чому не хоче не поверхню скоро дізнаємося. Я теж сподіваюся, що все буде добре. Дякую.

avatar
Олена
04.08.2023, 01:55:33

Вибачте, ахрєнітєльна глава! Сюрприз не то слово! Це просто все настільки правдиво описано з точки зору людської здорової поведінки! Перше, що мені сильно відгукнулося, - це прорив у свідомості Даяна, прозріння щодо Лонга. Так дійсно є, коли до чогось не готова психіка людини, вона витісняє в підсвідомість неприємні факти. А коли вже певний рубіж пройдено - йде прорив і все затаєне стає явним. І ковбасить нє па дєцкі.
Потім реакція Ілони на освідчення Даяна! Тільки сама так подумала, одразу читаю це у вас - вона його ляснула! Це настільки правильно! Вирівняла ситуацію. Ілона як персонаж мені дуже подобається своєю здоровою психікою. Такі приклади особистостей на вагу золота.
Ну і третє це афігєнна здорова реакція Даяна - пройти все разом. А не оце "я вірю в тебе, кохана, ти зможеш!" ("дєнєг нєт, но ви дєржитєсь"). Дякую за класну книгу. Бачите, мене аж пре от стільки вам писати. От хочеться і все!

Олена, Круто! Дякую, що написали свої враження. Читала і дуже раділа, що вам подобається аж так! Знаєте, кожне слово, кожна книга, кожна ситуація і людина змінює наш світ. Здоровенний ланцюг іде по всьому світу від однієї якоїсь фрази. От ви прочитали, я зраділа, що пишу щось толкове, надихнулася, придумаю ще щось гарне, допишу книгу, хтось прочитає - і вона йому в чомусь допоможе. Повірити в себе, в кохання, в здоровий глузд, в казку... Значить, не дарма пишу))
Даян молодець! Я хочу, щоб він був адекватний герой. Як і Ілона. Дякую!!!!

Такий Даян мені дуже подобається! Ніхто за стільки років не спробував пройти портали разом з нареченою? От вони довбні! Можливо це ключова умова Бруганди? Разом з коханням, звісно. От же ж дроу! Все звалили на жіночі плечі. Але Ілона й Даян не такі. Магія взаємного кохання і допоможе їм обом пройти всі випробування.

Показати 2 відповіді

Лариса Бондарчук, З нетерпінням чекаю продовження! Натхнення вам!

Яке красиве зізнання! Я вражена. То Даян просто зрозумів, що Лонг брехло. Завдяки розслідуванню подруги. І тепер буде проходити випробування з Ілоною. Це виявляється незаборонено!!! То мабуть у цьому і є суть. Він і вона разом, допомагають одне одному об'єднуючи магію!!! Це ж про почуття!

Людмила Азорская, Саме про почуття, про кохання ця книга. І звичайно, ми занурилися в дивний світ дроу)) В мене вони всі жорстокі, цинічні, владні. Та завдяки Ілоні Даян змінюється.
Дякую вам щиро за коментарі, вони мене дуже підтримують!❤️

avatar
Тетяна Рибак
03.08.2023, 10:00:35

Схоже Даян знайшов те що Богиня написала між стрічок.... може саме кохання і єдності не вистачало для того щоб пройти випробування?

Показати 2 відповіді
Тетяна Рибак
03.08.2023, 16:27:28

Лариса Бондарчук, ой чекаю вже з нетерпінням

Ось це його штормить))))Прямо любовна лихоманка)))Цікава як далі розвивається події))

Пінчук Олександра Хомяк, Так, просто лихоманка)) Схоже, що й справді закохався щиро. Але вже плетуться інтриги й готуються перешкоди! Завтра почнеться)))
Дякую!

avatar
Kateryna Shepukhova
03.08.2023, 13:55:14

Так, я теж вражена зізнанням Даяна! Досить емоційно та зворушливо! Але не здивована. Хиба можна бути байдужим до нашої героїні?!) І нарешті, таємний ворог розкритий, і хоч справжні цілі невідомі, це дає багато переваг! Дякую!

Kateryna Shepukhova, Так. Логан виявився ворогом Даяну. Але чи він один? І хто ж буде підтримувати наших героїв, а хто виступить проти й плестиме інтриги? Далі буде видно. Даян, схоже, кохає Ілону - і це головне!
Дякую!

Даян вкотре здивував. Дуже ніжна глава. Дякую!

Кристина Асецька, Так, він справді, наче, закохався. Далі побачимо, чи щирі його почуття до Ілони. Дякую!

avatar
Юлія Компанец
03.08.2023, 08:21:54

Нарешти Даян вісловив свої почуття і що готовий пройти пліч опліч зі своєю обранецею і захищати усіма способами, думаю в цьому і полягає випробування що вони рівни у всьому і радості і печали поділять порівну і щє більше будуть цінити один одного і знайдуть як одне ціле шлях на поверхню!

Юлія Компанец, Схоже на те. Будемо далі бачити. Даян сильно закохався, в кохання - велика сила. Але на їхньому шляху багато інтриг і перешкод. Завтра вже виникнуть. Дякую!

avatar
Nata Bond
03.08.2023, 08:13:05

Дякую! Стає все цікавіше))

Nata Bond, І вам дякую, що читаєте)) люблю, коли в історії зароджується кохання))

avatar
Rax Lego
03.08.2023, 08:11:41

Я чомусь думала, що Даян відмовлятиме її проходити портали, але запропонувати таке:))) це говорить про щирість і справжність його почуттів:)

Rax Lego, Так, схоже, він справді закохався. Кохання як захопить, то нічого навколо не бачиш - лише кохану! І оберігатимеш її, і захищатимеш. Що Даян і намірився зробити. Чи вдасться?

Даян не такий сліпий, як здавався спочатку. Він веде якусь свою гру. Дякую!

Кристина Асецька, Так, ви не помиляєтеся, Даян має свої плани. Дякую щиро!

avatar
Олена
02.08.2023, 14:02:38

Нарешті віра в брата похитнулася! Я дуже рада! Бажаю їм пройти це випробування разом. Хай все буде добре!

Показати 2 відповіді
Олена
02.08.2023, 23:10:03

Лариса Бондарчук, Скоріше б те завтра)) Дякую)

avatar
Олена
02.08.2023, 13:55:21

"Дуже нестандартна зачіска" - вподобайка від мене))) Комічно обіграно, супер!

Олена, Дякую! А як описати сороче гніздо на голові? ))))))

Тобто? Я трохи не зрозуміла. Даян вірить Ілоні, що Лонг щось задумав?! Та я у шоці!! Невже... Чому Даян так сказав?! Вдома у своєму палаці категорично ж відмовлявся. Казав що Ілона геть нічого не розуміє. Чи це знову якась інтрига?

Людмила Азорская, Завтра дізнаємося, що мав Даян на увазі. Він все пояснить. І буде великий сюрприз)))))

avatar
Тетяна Рибак
02.08.2023, 16:08:05

Невже і справді Даян знайшов докази Лонгової брехні?

Тетяна Рибак, Завтра дізнаємося, не буду розкривати сюжету і таємниць. Дякую щиро! Завтра буде сюрприз)))

Дякую!

Анжела Белаковская, Будь ласка)))))❤️

avatar
Лара Роса
02.08.2023, 09:20:46

Даян здивував, хоча, чесно, викликав дуже неприємні почуття з самого початку)

Лара Роса, Так, спочатку вів себе, як завжди. Звик бути злим і жорстоким. Але Ілона вплинула на нього. Змінила. Дякую!

Ого ото кодло зміїне,вони там всі одне краще другого((((Бррррр.....аж мороз пішов від такої вечірки...Невже Даян зрозумів що братик ще та паскуда?Хоча Лонг і не надто це тримав в секреті.Напевне почуття вдячності Даяна занадто довго гріло його думку що хоч один рідний його підтримує(Нажаль це не так.Складається така думка що дроу і не дуже на поверхню спішать,зрозуміло роки невдач,але ж можна шукати варіанти.))))

Пінчук Олександра Хомяк, Так, там ще ті персонажі! В наступному розділі Даян розкаже, що він мав на увазі. І крім того, вас чекає великий сюрприз)))) дякую за коментарі!

avatar
Юлія Компанец
02.08.2023, 06:26:53

Сподиваюся що Даян нарешти побачив якій на справді Лонг ,і чому король так завзято пхає йому цю зміюку з якою розторг заручини -хай візьме да сам на тій зміюці женитися чі Лонг на ній женіть як що хоче зробити своїм наступником на трон!

Юлія Компанец, В наступному розділі ми побачимо, що Даян мав на увазі. А Корнанда справді непроста )) дякую!

Отак навіть? Несподівано! То Даян знає? Це дуже добре!

Евгения Данилова, Так, в наступному розділі він пояснить, що він знає)) і буде сюрприз))

Ну Даян ,ну здивував.Я думала що потім прийдеться ще поборотися щоб стати його дружиною,а він сам розірвав заручини.)Мені здається що дроу не могли століттями вийти на поверхню не тому що дівчата були слабкі,а тому що самі дроу зазналися і були жорстокі,викидали дівчат як пушечне м'ясо.Якби хоч один з них кохав і відправив кохану дівчину і намагався її захистити,то думаю дроу уже б давно були на поверхні)Вони просто не засвоїли уроку яким їх покарали.)А Вакка екстравагантний персонаж,яскрава дамочка))))

Показати 4 відповіді

Лариса Бондарчук, А просто озвучую свої думки)))Ну це ж логічно що вони зазналися,якби не зазнались то і покарання не отримали))))Дроу ще ті гордяки їм важко прийняти те що щось може бути не по їхньому)

Ілона молодець! Швидко поставила Векку на місце. А Даян? Таке враження, що він закохався у Ілону. Дякую, дуже цікаво.

Кристина Асецька, Так, Даян якось незрозуміло вчиняє. Пізніше зрозуміємо, що сталося. Дуже дякую!

avatar
Олена
01.08.2023, 09:57:15

Та не мала вона рацію! Не загине ваша рівна! Все буде добре! :) Дякую за продовження.

Олена, Всі впевнені і навіть хочуть, щоб вона загинула. Особливо деякі персонажі))

Молодець, Даян! Так їх всіх! Корнанда перейшла всі мислимі рубежі своїм бажанням вбити Ілону і своїм відношенням до оточуючих.

Евгения Данилова, Так, Даян приємно радує тим, що захищає Ілону. Скоро буде розділ його роздумів. Побачимо, що він думає))

avatar
Rax Lego
01.08.2023, 08:10:14

Всі так впевнені, що вона загине.

Rax Lego, Впевнені, бо ніхто ніколи не виживав тисячі років((

avatar
Илона Волочай
01.08.2023, 07:45:56

Дуже цікаво занурюватися у світ пригод моєї тезки. Думаю героїню захищає Офеніяра . А там як буде йти розвиток подій побачимо....

Илона Волочай, В Ілони з'явилися вже захисники. І це радує)) Особливо приємно, що це і Даян також))) дякую!

avatar
Анна Иващук
01.08.2023, 07:41:38

Ілона не загине! Їй ще Ваксі чоловіка обирати та й самій щасливо пожити))))

Анна Иващук, Я теж сподіваюся на те, що Ілона ще їм всім покаже)))))
Дякую!

Оце так! Тепер Ілона єдина справжня наречена Даяна. Класно, якби не було так гірко і сумно. Сподіваюся, що саме захист Даяна допоможе Ілоні. Чого би батьку супитися? Відчуваю підставу. Ось не все однозначно у цьому світі! Суцільна таємниця. Усе геть не таке, яким показують!!! Тримаю кулачки за Ілону!

Людмила Азорская, Даян почне активно підтримувати й допомагати Ілоні. А в короля справді багато таємниць і в майбутньому підступів. Я теж хвилююся за Ілону.
Дякую щиро за коментарі, пані Людмило!

avatar
Юлія Компанец
01.08.2023, 06:17:55

Неочікована новина що Даян розірвав заручини зі шваброю і вірить в Ілону і назвав ії справжньою нареченою,а сестра старша дійсно цікава ,хоть і злюка-бука а азарт в пари прійняла!Як королю не сподобалося що Даян свой захист надав,думаю змії від короля не захист а загибель!?

Юлія Компанец, Так, королівський захист дуже сумнівний. Далі ми побачимо, що Даян не просто так відмовився від нього.
А Вакка справді цікава)) вона тепер в Ілони на гачку.
Дякую, що читаєте і коментуєте, Юлечко!

avatar
Тетяна Рибак
01.08.2023, 11:26:54

ох і новини... тепер шлях до серця Даяна якби вільний , вижити б ще

avatar
Nata Bond
01.08.2023, 10:08:39

Хрумчик гарнюня! Залишила собі його фото))

avatar
Kateryna Shepukhova
31.07.2023, 11:44:48

Який же цей Лонг мерзотник! Навіщо ж так знущатися з дівчини? Невже ніхто і ніколи не помічав за ним всієї підлості?! Що ж там буде на цьому прийомі?! А Хрумчик такий милий, друг і захисник Ілоні буде доречним!) Дякую!

Kateryna Shepukhova, Усі дроу жорстокі й злі. Лонг не виняток. Жорстокий світ з хижими істотами. Але всім, навіть злюкам, хочеться любові, чи не правда?
А Хрумчик допомагатиме Ілоні, вони подружаться.

avatar
Світлана Корх
31.07.2023, 11:28:33

Ваші книги бомбезна! Дуже хочеться прочитати ще один ваш шедевр!

Світлана Корх, Дякую! Я рада, що вам подобається моя творчість))
А ця книга про дроу справді виходить дуже цікава))

avatar
Валя Головатюк
31.07.2023, 11:06:49

Дуже подобається читати про пригоди, про кохання. Герої даної книги неперевершені. Мирного неба над головою всім

Валя Головатюк, Дякую! В книзі якраз є й пригоди, й кохання, і трохи жорстокої магії)))

А Даян остаточно закохався і втратив голову.

Евгения Данилова, Ох, мені здається, що ви маєте рацію)))) але побачимо далі))) дякую!

Що ж той Лонг робив з бідною дівчиною?

Евгения Данилова, Не знаю, але явно знущався, сволота)) нічого, Ілона його ще провчить)))

avatar
Rax Lego
31.07.2023, 08:15:00

Думаю не все в них спокійно пройде на тому прийомі;))) щось трапиться?:))

Rax Lego, Звичайно, трапиться. І приємне, і не дуже))) завтра дізнаєтеся))) дякую!

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше