Новорічні пригоди бабусі та Натусі
9 554
Букнет Різне Дитяча література Новорічні пригоди бабусі та Натусі

Новорічні пригоди бабусі та Натусі

Ньюбі Райтер
Ньюбі Райтер · автор
Повний текст · 16 стор.
58
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 19
Пригоди бабусі та Натусі. Книга 2. Таємниче зникнення
№ 2
Пригоди бабусі та Натусі. Книга 2. Таємниче зникнення
Новорічні пригоди бабусі та Натусі
№ 3
Новорічні пригоди бабусі та Натусі
Пригоди бабусі та Натусі. Книга 3. Новий ворог
№ 4
Пригоди бабусі та Натусі. Книга 3. Новий ворог
“Пригоди бабусі та Натусі”
Анотація до книги "Новорічні пригоди бабусі та Натусі"
Наші улюблені героїні, чарівниці Ельвіра та її онучка Натуся, повертаються!!! Цього разу їх чекає незабутня мандрівка країнами світу, де вони святкуватимуть Новий рік та дізнаватимуться про звичаї та традиції, пов'язані з цим чудовим святом. Сповнені магії та веселощів пригоди не залишать байдужими ні маленьких читачів, ні їхніх батьків. Так що всідайтеся зручніше і рушаймо!
Зміст книги: 10 глав
Розділ 1. Новорічна несподіванка
Розділ 2. Бефана та фітнес на даху
Розділ 3. Розбите – все ще можна склеїти?
Розділ 4. Побути сажотрусом або свинячі перегони
Розділ 5. Новий рік на цвинтарі
Розділ 6. Бобова королева
Розділ 7. І нехай годинник відпочине!
Розділ 8. У світі круглих речей
Розділ 9. Натуся Маккалістер
Розділ 10. Нарешті вдома

19 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

ми дякуємо за чудову дитячу історію і дуже раді що тут з'явились нові дитячі книги:))

Ньюбі Райтер
23.08.2023, 10:57:12

Оксана Мельникова, Дякую, що читаєте!!! Дуже приємно!!!

Мені дуже сподобалось оповідання! Нам його задали прочитати на уроці. Це було так цікаво, що я заринула сюди! Дякую, що попри все пишете такі чудові твори!!

Ньюбі Райтер
20.12.2022, 21:23:35

дарина денисевич, Дякую і Вам)

Вітаю з марафону. Сама доля змусила мене дочитати цю чудову книжечку. Залишилася у захваті. Щиро сподобалося. Багато пригод, Натуся постійно дізнається щось нове, звісно в перервах між бешкетством. Сподобалася глава про поросятко, та й про Нью-Йорк було цікаво. Історія просякнута святковим настроєм, і читаючи її і сама ніби стаєш дитиною. Дякую. Не зупиняйтеся в своїй творчості!!!

Показати 2 відповіді

Ньюбі Райтер, Ти молодчинка

avatar
Анітка Санніфео
13.12.2022, 12:59:26

Чудова новорічна історія!)))
Мандрувати у різні країни ще й з великою різницею одна з одною у часі буквально за мить - це крута магічна сила:))

Показати 2 відповіді
Анітка Санніфео
14.12.2022, 04:39:55

Ньюбі Райтер, Ага, було б круто ❤️

Цікаво, оце так традиція

Ньюбі Райтер
13.12.2022, 19:03:13

Прохоренко Вікторія, Дякую)

Я хоч і була в Австрії та не знала про традицію з сажотрусом

avatar
Лія Стейс
08.12.2022, 23:51:26

Привіт з марафону) цікаво читати про пригоди Натусі, ніби теж у кількох країнах побувала. Безперечно, буде цікаво читати школярам. Дуже сподобалося)

Ньюбі Райтер
09.12.2022, 08:14:32

Лія Стейс, Дякую!!

Знайомлюсь з бабусею та її онукою вперше, а таке відчуття, що знаю їх давно) Ви маєте свій унікальний авторський стиль, який берете з собою із книги до книги. Дякую Вам за це!
Історія дійсно відповідає конкурсу, бо читається дуже легко, а новорічний настрій не відпускає протягом усієї книги. Дуже цікавий підхід у вас! До того ж, ще й дізнатися про традиції інших країн можна. Моєму синові зараз 4, але коли буде десь 7-8, я би хотіла познайомити його з такими чудовими історіями. Сподіваюсь, до того часу ви їх напишете ще більше!)

Щиро бажаю Вам перемоги, бо твір вийшов дуже крутим)

Ньюбі Райтер
08.12.2022, 13:23:43

Катерина Колесник, Дуже дякую за Ваші теплі слова!!! Саме вони надихають на написання! А історія цих двох ще обов'язково продовжуватиметься)) (Це третя книга з серії про бабусю і Натусю, так що знайомство малюка раджу почати все ж з першої))

Вітаю з марафону. Я не читала всі інші історії про Натусю, але тут відчуваю, що почну.
В якому ж я захваті. З точки зору моєї освіти, ще в більшому, а я вихователь. Історія просто чудово підійде для діток. Настуся ще та розбишака, але бабуся в неї просто супер, мені б таку. Та й від схожих пригод я б не відмовилася. Якщо чесно лише з другої глави зрозуміла, що історія про чарівниць, але ж яких... Хотіла б бачити книгу дуком. Ще була б вдячна за те якби підказали де такий шрифт берете.
Історія дуже зимова, точно покращить настрій, та нагадає читачам, що надворі зима. Пригоди цікаві та дуже незвичні, що звісно ж дуже круто. Ковдра невидимка звісно класно, але ось сумка безрозмірна мені б точно згодилася, принаймні для походів у магазин чи на ринок.
А ось про замок я читала трохи з настороженістю* як педагог. Не можна робити, того що є небезпечним. Це так мій бзік. А якщо чесно, то навіть нема за що вчепитися, дуже цікаво, дякую!

Показати 2 відповіді

Ньюбі Райтер, Вітаю))))

avatar
Роза Фаєр
08.12.2022, 00:14:56

Вітаю вас з марафону!!! Нарешті знайшла можливість прочитати ще одну історію про двох неймовірних чарівниць. Якщо чесно,то я б сама була не проти такої новорічної подорожі. Оскільки, настрою цього року,по зрозумілим причинам,не має.
Але ця книга на певний час дала мені можливість зануритися в цю казкову атмосферу. Ще раз згадую про чудо-пральну машинку,бо просто в захваті від неї. Я ковтала розповіді про цікавинки святкування у різних країнах. Гарно описали інтерпретацію фільму "Сам удома".
Щодо лорда,то він по-справжньому здивував своїми кулінарними здібностями.
Одним словом,ви молодець. Все легко і незабутньо-казково-магічно.
Бажаю вам натхнення і мирного неба над головою!

Показати 4 відповіді
Роза Фаєр
08.12.2022, 01:03:50

Ньюбі Райтер, Не поспішайте))

avatar
Лара Роса
07.12.2022, 18:03:15

Чудова дитяча новорічна казка! Тепла приємна атмосфера, незважаючи на зиму. Цікаво було дізнатись про розмаїття традицій святкування Нового року в різних народів світу - декотрі подивували, особливо в Чілі. Вперше почула про італійського аналога духа Різдва - Бефану.
Дуже легка форма подачі - читається одним махом. Саме те, що потрібно дітям: веселі казкові історії з ненав'язливо повчальними нотками. Та зайде й дорослим, хто хоче згадати дитинство й відпочити від сьогодення.
Не знайшла жодних огріхів - текст вичитано чудово! Святковий настрій тут гарантовано!

Показати 3 відповіді
Ньюбі Райтер
07.12.2022, 20:37:09

Лара Роса, Дякусі!!!

avatar
Наталія Косенко
06.12.2022, 17:23:42

Оскільки це дитяча література, то все дуже гармонійно виглядає) багато традицій не знала і вони справді подивували) Було цікаво помандрувати країнами. Трішки з замком мені не сподобалось. Що вони порушили правила, дівчинка надто захопилася, зруйнувала замок, а бабуся повернула все назад. Було би класно, якби бабуся допомогла Натусі зробити це самій, аби вчитися відповідальності за власні вчинки, але це я вже приколупуюсь, бо читаю зараз багато літератури по вихованню, а сама пригода вийшла цікава))

Загалом дуже легко все і приємно читати. Бабуся з тих дорослих, які у очах дітей вміють абсолютно все і це класно)) Успіху на конкурсі!

Показати 2 відповіді
Наталія Косенко
06.12.2022, 17:37:35

Ньюбі Райтер, Будь ласка))))

Легка казочка для дітей) Трішки не мій жанр, але іноді можна відволіктися від складних тем)
Читається швидко і легко, хиб я не знайшла, гарно пропрацювали текст)

З приводу Бефани, можу сказати, що вона не фея) Це, типу, нашої Баби Яги, тому слово "фея" мене трішки здивувало. Я жила декілька років в Італії, і мене дуже вразило це свято, бо в нас такого немає) Мені мама дарувала відьму різнокольорову і вітала з "Бефаною", а в її мішечку були цукерки.

Гарна ідея ознайомити дітей з іншими країнами і їх символами. Це буде і пізнавально і цікаво для дітей) Також мені сподобалася обкладинка. Було цікаво провести час, дякую) Натхнення!

Показати 2 відповіді

Ньюбі Райтер, Я звикла писати саме такі відгуки, аби покращити роботу автора) Рада, що допомогла :3
Ви молодець!) Успіхів на конкурсі)

avatar
Ал Бєлко
06.12.2022, 15:45:06

Дуже, дуже чарівно! Просто ковток шипучого дива, а не оповідання. Справжня казка на Новий рік і головне з купою традицій різних народів і магічних пригод.
Написано легко, весело і з душею. Таке і дітям буде цікаво і дорослим, аби згадати атмосферу безтурботних свят.
Видно автор проробив гарну роботу, і над матеріалом і над стилем оповіді. Я не знайшла жодної помилки. Втім і не шукала. Надто світла атмосфера в творі, аби доскіпуватись.
Дуже сподобалось. Дякую

Показати 3 відповіді
Ньюбі Райтер
06.12.2022, 17:22:10

Ал Бєлко, Дякусі!!

avatar
Selene Evance
06.12.2022, 14:23:15

Обожнюю ці коротенькі повчальні історії! Стільки всього нового дізналася - не перелічити. Теж бажала б побувати на новий рік у багатьох країнах, але чомусь зараз хочеться сидіти під ковдрою біля ялинки та співати різдвяних пісень. Все ж зима гарна пора року.
Бабуся з Натусею така гарна команда) а особливо мені сподобалася остання пригода в Нью-Йорку. Зима в цьому місті, можу передбачити, просто чарівна, а ще вийшла така ж чарівна пригода, що Натуся придумала гарний план і опинилася в потрібному місці в потрібний час) ше й цьомчик заробила)
дякую за чудовий настрій❤

Ньюбі Райтер
06.12.2022, 14:51:16

Selene Evance, Дякую за такий приємний відгук!!!

avatar
Анні Ксандр
05.12.2022, 22:28:37

Вітаю з обміну)) Дуже легке оповіданнячко)) За фітнес на даху я, чесно кажучи, переймалась, аби дах не провалився))) Тішило, що оповідання для дітей, тож буде без травм)) Але це, мабуть, найшвидший фітнес з яким я зустрічалась)) Цікава вийшла подорож, про деякі з традицій я навіть не чула)) Сажотрус здивував)) Дякую за легкі емоції. Написання легке, гарне, не обтяжує нічим))) Сподіваюсь, завершення ж ще буде? Успіху на конкурсі!

Ньюбі Райтер
05.12.2022, 23:54:18

Анні Ксандр, Дякусі!!! Твір завершено)) Ліміт конкурсу)) Завтра зміню статус))

Легко, приємно, весело, пізнавально написано. Непогана здатність так мати можливість по світу погасати))) Заздрю вашим героям. Мені здалося, що ви твір дописали, але не завершили, бо начебто вкінці є всі ознаки прощання автора з читачами))) Чи я щось пропустила?
Героїні авантюристки ще ті, усе на контрасті віку: мала і стара)
Багато чого дізналася про святкування в різних країнах. Задумка гарна.
Удачі на конкурсі!

Ньюбі Райтер
05.12.2022, 23:53:20

Ксенія Демиденко, Дякую за такий хороший відгуки та побажання!!! Твір дописаний, просто забула на ноуті заповнити відповідну графу, а на телефоні не ставиться))) Завтра виправлю))

З новинкою. У вас явно є письменний талант

Ньюбі Райтер
05.12.2022, 22:17:18

Андрійчук Андрій, Дякую за комплімент!!!

avatar
Уляна Бойко
05.12.2022, 21:29:52

З новинкою! Гарно написано, початок інтригує. Натхнення Вам!

Показати 5 відповідей
Ньюбі Райтер
05.12.2022, 21:56:49

Уляна Бойко, дякусі!!!!

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше