19 885
Анотація до книги "Моя неправильна наречена "
Я думала, що найгірше в моєму житті вже позаду. Борги, постійний страх за молодшого брата і виснажливі зміни в кав’ярні. Я звикла тягнути цей віз самостійно. Аж поки в моєму житті не з’явився Арсен Князєв.
Один випадково зіпсований костюм став початком мого персонального пекла… або раю, якого я не заслуговую.
Він запропонував угоду: пів року грати роль ідеальної нареченої перед його родиною в обмін на вирішення всіх моїх проблем. Умови контракту здавалися простими, поки я не опинилася зачиненою з ним під одним дахом.
Один випадково зіпсований костюм став початком мого персонального пекла… або раю, якого я не заслуговую.
Він запропонував угоду: пів року грати роль ідеальної нареченої перед його родиною в обмін на вирішення всіх моїх проблем. Умови контракту здавалися простими, поки я не опинилася зачиненою з ним під одним дахом.
від_ненависті_до_коханнявимушений_шлюбемоційна_драма
Зміст книги: 27 глав
Останнє оновлення: вчора
126 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЕксклюзивні уривки, спойлери та спілкування:
t.me/MilanaDark_romance
Ніка грала дуже впевнено, але, я гадаю, Арсен відчув її внутрішню напругу, а тому й намагається зараз зрозуміти, що і де пішло не так… І яка причина величезної транзакції? Що Ніка вигадає? Чи зможуть поговорити, нарешті відкривши всі карти? Дякую ❤️
Оксана Митчик, Скоро дізнаємось ❤️
Хто не ризикує той не п'є шампанське..
Але в данному випадку ця приказка досить суперечлива..
Чи виправдано цей ризик..Чи може й правда Ніка дуууууууже помиляється..Повівшись на слова Вікторії..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Час покаже. Дякую ❤️
Не вірить Ніка Арсену… Але чи зможе втілити свій план так, щоб він не дізнався. Гарно вона Ігоря на місце поставила) От з Арсеном буде боляче через почуття… Дякую ❤️
Оксана Митчик, Побачимо що з цього вийде)
❤️
Вітаю ! Дуже сподобався початок історії, ви чудово створюєте атмосферу й одразу викликаєте цікавість до героїв. Уже додав книгу в бібліотеку й із задоволенням читатиму далі. Бажаю вам натхнення, активних читачів і безлічі сердечок!
Hrigorii Panchuk, Дякую! Навзаєм!
Вікторія нічого доброго не зробила. А те що станеться ще раз розіб'є Арсена на шматки, бо буде знову зрада. Можливо Арсен розповість правду, і вдасться минути біді. Дякую.
Марішка, ❤️
Ніка не бачить того що побачила Інна .
Погляди, на неї ,Арсена..Вони говорять більше ніж слова .І дії ..
Але їй тепер не до роздумів...Що є правдою.
Вона втілює свій план..
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, ❤️
Слова Вікторії зробили свою справу, а Ніка зараз настільки спустошена і розбита цим, що навіть думки не допускає, що Арсен міг справді її покохати. І її акумульована ненависть та фарс перед ним колись вибухнуть… Дякую ❤️
Оксана Митчик, ❤️❤️❤️
Мені здається що Арсен щирий з Нікою..По крайній мірі я дууууже цього хочу.
Але:Мавр(маман) зробив своє діло..
Отрута осіла міцно в серці Ніки. Івона бажає помсти...Нажаль...
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, ❤️❤️❤️
Вікторія виприснула свою отруту тому, що відчуває справжні почуття Арсена до Ніки, і вона вирішила зайти іншим шляхом, вколоти вразливу дівчину. Ой, хоч би Ніка змогла поговорити з Арсеном відверто, а не зробила якусь необдуману дію… Дякую ❤️
Оксана Митчик, ❤️
Це не жінка, не мати..Цинічна і жорстока тварюка..
Ладна знищити власного сина заради своїх амбіцій.
Вона така ж сволота як і та Карина.
А Ніка..Чиста і наівна..Ведеться на це..
Хоч ніби ж і зі стержнем..
Дякую ❤️♥️❤️
Оксана Морус, ❤️❤️❤️
Все, оголений душею Арсен здався, і Ніка також капітулювала від щирості і того жару, який між ними. Більше масок не буде, тільки захист Ніки, яка знесла дах! Дуже емоційно, клас, дякую ❤️
Оксана Митчик, ❤️
Арсен сам здався .Першим..Не втримався під тиском чарівності і природньої краси Ніки...
Правильно..
Для чого мучити і її і себе ..Якщо почуття взяли верх ...
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, ❤️❤️❤️
Як класно ''майбутня Князева'', супер. Сподіваюся що до Карини дійшло, і вона більше не буде мількати перед очима Ніки. Попереду цікаво ніч, і як вона закінчиться. Дякую.
Оксана Жезло Штих, ❤️
Коли продовження
Вау,вау, вау....
Князєв . Невже нарешті почнеться для Ніки інше життя ..
Без ненависті ,без холоду в словах і діях.. . Адже він показує наскільки небайдужа дівчина йому..
Князєва...Це так багатообіцяюче....
Дякую ♥️❤️♥️
Оксана Морус, Ну, схоже на те❤️❤️❤️
У Арсена своя Королева, яку в швидкому майбутньому назве дружиною, і це вже не про фіктивність і не про гру. Доля з весільним букетом не помиляється) Це весілля відкрило справжні почуття, така хімія між ними, вау! Дякую ❤️
Оксана Митчик, ❤️❤️❤️
Ух ти, це було дуже чуттєво і гарно ❤️ Поруч з другом, на його святі немає сенсу носити маску гравця, а лише справжні почуття і емоції, і Ніка для Арсена вже перестала бути помстою, жертвою чи боржницею. Серце не можливо обманути, воно тягнеться один до одного. Але чи вас так само тепер буде і поза весіллям? Дякую ❤️
Оксана Митчик, ❤️скоро дізнаємось ❤️
Арсен хоче звичайної людської любові, без награності і без зрад. Він відчуває що це може дати йому Ніка. Стіна між ними стає чим раз тим тоншою. Дякую.
Оксана Жезло Штих, ❤️❤️❤️
Ураааа. Поцілунок ? Нарешті я дочекалася
Марішка, ❤️❤️❤️
Коли Арсен казав що перед Іллею не буде прикидатись:мав виду що Ілля знає правду про його почуття до Ніки..
І цей поцілунок,в купі з словами,тому
найкращі підтвердження..
А ще слова :МОЯ наречена завжди там де Я ...Підтвердження справжності статусу і приналежності Ніки..
Дякую ❤️♥️♥️
Оксана Морус, ❤️❤️❤️
Арсен змінив тактику і власні правила гри, тому що Ніка перевернула його внутрішній світ з ніг на голову. І хоч він це ще не вміє як показати і довести дівчині, бентежачи, але його перші кроки і слова дуже помітні. Тепер все буде інакше, тільки б Ніка змогла також відкритися і не шукати подвох. Дякую ❤️
Оксана Митчик, ❤️❤️❤️
Цей сильний чоловік так потребує тепла,віддачі...
Але ж характер.. Не дозволяє показати свою слабкість..
А Ніка...Вона і спантеличина..І наляканана,вкотре ..Адже не розуміє що відбувається..
Дякую ❤️❤️ ♥️
Оксана Морус, Це так. Арсен не дає їй часу усвідомити свою поведінку, чим і заплутує її.
Що не розділ то пожежа!) Як завжди чекаю з нетерпінням на продовження
Марішка, ❤️
Арсеній вже не хоче відпускати із свого ліжка, попробував засинати поряд, сподобалося. Цікаво яку сукню підібрав. Дякую.
Оксана Жезло Штих, ❤️
Арсен, мабуть, поки сам не готовий до своїх справжніх почуттів, а тому ранком «привіт звична маска грубості та жорсткості». Хто зна, може, весілля і відсутність гри на публіку нарешті між ними зародять краплю ніжності? Дякую ❤️
Оксана Митчик, ❤️
Зранку знову повернувся жорстокий,владний Арсен..
Який давить своїм голосом,виглядом, поглядом...
Як де важко дівчинці..
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, ❤️ Так, що маємо, те маємо❤️
Ну всьо, Арсен сам з себе зірвав маску. Друг та віскі оголили душу, і опиратися правді неможливо. Але у Ніки ще свої колючки не пропали) Перша спільна ніч з обіймами і повним спокоєм Арсена - я гадаю, це початок нового етапу їх стосунків. Дякую ❤️
Оксана Митчик, ❤️
Ну якщо Арсен сам не може дати
оцінку своєму стану...
Це зробив за нього Ілля..
Зате як добре і спокійно йому заснулось поряд з Нікою..Обіймаючи її..Притискаючи до себе ..
Дякую ❤️♥️❤️
Оксана Морус, ❤️
Ух… Все гарячіше і гарячіше ) Чекаю з нетерпінням продовження
Марішка, ❤️❤️❤️
Добре що поділився з другом своїми почуттями, бо в собі тримати це важко. Тепер буде знати, що б добре спати потрібно обняти Ніку. Намічається ще один вихід в люди, думаю що на весілля Іллі піде з Нікою. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Звісно з Нікою) думаю це буде дуже цікава подія для них❤️
Вітаю, успіхів та натхнення вашій творчості, вдячних читачів! Підписалася на вас, надіюся на взаємність)))
Ексклюзивні уривки, спойлери та спілкування:
t.me/MilanaDark_romance
Це не будинок, а якесь жахіття. Інну шкода, вона там вже давно бідна виживає. Ну хоч можна подякувати за пораду. Вікторія мабуть шокована відмовою, вона очікувала зовсім іншої відповіді. Дякую.
Оксана Жезло Штих, ❤️
Точно не будинок, а тераріум, з головною зміюкою - Вікторією. Не все можна купити, але і не все можна контролювати. На жаль, Інни історія не з ХЕ, роздавлена всередині, але не зломлена зовні, тільки кому це треба. А у Ніки в такому оточенні шансів нуль на норм життя, тільки на Арсена надія, що прийде час і стан справ зміниться на користь почуттям, стосункам, довірі і родинному теплу, а не теперішній фальшивій та «грошовій» пастці… Дякую ❤️
Оксана Митчик, ❤️❤️❤️
Хоч одна адекватна людина в цьому домі. Шкода Інну, але вона молодець, що попередила Ніку.
Vaskovets, ❤️❤️❤️
Інну шкода..Але Ігор ,він по натурі лайно ..Тому навіть народи вона-всерівно зраджував би..
Питання в тому: чому вона терпить???
А Ніка...Її б воля-і без брудних грошей цієї змії пішла б цього зміїїно кодла..
Один син зраджує дружині . Іншого зрадила кохана..Але ж ця зрадниця з їхнього кола..Тому Арсен має її пробачити(на думку головної змії )..Якесь дно..
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Так. 100%
❤️❤️❤️
Коли продовження
Ангеліна Котяш, Сьогодні буде
Яка щедрість..
Прямо таки королівський дозвіл .
Дозволив бунтарці спати в ліжку..
Явишрці від "джентельменського" вчинку..
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, ❤️❤️❤️
Цей невеликий бунт Ніки і розширює її кордони в цій кімнаті, і робить її в очах Арсена не загнаним звірятком, а тією, хто здатен показати зубки і кігті! А дозвіл Арсена - це перший крок до його капітуляції потім, початок закладено) Дякую ❤️
Оксана Митчик, ❤️
Дозволив, дивися що б сам не звик. Арсен вже сам не розуміє, що він відчуває до Ніки. Ці пояснення ''ти моя'', це вже не діє. Так щось інше, вже починають проявлятися почуття. Дякую.
Оксана Жезло Штих, ❤️
Ніка відчуває що її використовують по зовсім іншій причині. Цікаво чи мати Арсена знає чия вона дочка, і в чому винен її батько. Арсен хоче що б Юля належала лиш йому, він сам хоче її покарати. Дякую.
Оксана Жезло Штих, ❤️
Наробив справ її батько… І це ще Ніка не знає всієї правди. Але мету свого перебування в домі Арсена вона визначила чітко. Мені здається, що в ньому борються дві сторони: одна вже щось відчуває до Ніки і намагається захистити, а інша - все ще бажає помсти… Дякую ❤️
Оксана Митчик, Може бути
Мить. І Арсен з турботливого чоловіка перетворився на холодного циніка .
Знову погрози ...Знову нагадування Нікі що вона всього лиш бранка..
Дякую ❤️♥️❤️
Оксана Морус, ❤️❤️❤️
Уявна турбота Ігоря з хижим оскалом! Всі навколо вважають собі за потрібне принизити Ніку, її броня скоро стане надміцною! І Арсен добиває останні цвяхи… Але її серце відгукується, і це найстрашніший дисонанс… Шкода Ніку. Здається, всі проти неї, але вона змушена вистояти! Дякую ❤️
Оксана Митчик, ❤️❤️❤️
Кодло..Зміїне..Безжальне..
Арсен залишаючи Ніку в цьому серпентарії про що думає..Щей погрожує дівчині.
А Карина....От тварина .Тоді своєю зрадою знищила фактично Арсена..
А тепер заявилась..В надії що він з вдячності впаде до її ніг..
Як же підло і ницо..
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Так, тут для Ніки можна лише поспівчувати. Проте, є і плюси) Якщо вона навчиться жити з цими зміями, то уявляєте які зубки собі відростить?) Ігор ще шкодуватиме про свої слова у її адресу)
От падлюка цей Ігор, він як той підступний лис, такого слід остерігатися. Арсен з претензіями, що дозволила до себе торкатися, та яке там дозволила, той все підстроїв знаючи що Арсен в коридорі. Добре що покликав лікаря. Дякую.
Оксана Жезло Штих, ❤️❤️❤️
Коли продовження
Ангеліна Котяш, Опівночі
Виходить, Карина - зрадлива негідниця. Хочеться поаплодувати Арсену, як він гідно тримався і вказав на двері! Проте, я гадаю, що вона ще десь в майбутньому отруїть життя. І всім заважає простота Ніки! Так хочеться, щоб дівчина зрештою всім цим пихатим «дамам» втерла носа! Ну а Арсен зараз має поревнувати) Дякую ❤️
Оксана Митчик, ❤️
Вікторія тішиться, бо бачить як Карина діє на Арсена. Як гарно сказала біжи як той песик. Чи буде Арсен вільний від таких почуттів до Картини. Дякую.
Оксана Жезло Штих, ❤️
Коли продовження
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати