610
Анотація до книги "Ефект Саммер"
Саммер повертається в порожній будинок своєї бабусі, тікаючи від реальності. Там, серед пилу та спогадів, вона знаходить свій підлітковий щоденник із листом до себе майбутньої. У ньому - список завдань, які 14-річна дівчинка забов'язала себе виконати, коли виросте.
Коли перша ж спроба підкорити хвилі ледь не закінчується катастрофою, у її житті з'являється Дін - хлопець із вигорілим на сонці волоссям і посмішкою, що здатна розігнати будь-які хмари. Дізнавшись про список, Дін із азартом пропонує свою допомогу. Разом вони втілюють у життя найбожевільніші підліткові мрії.
Це історія про літо, яке пахне морем та свободою, про кохання, що сильніше за страх, і про те, що навіть коли сонце заходить, воно залишає світло, здатне врятувати чиєсь життя.
Коли перша ж спроба підкорити хвилі ледь не закінчується катастрофою, у її житті з'являється Дін - хлопець із вигорілим на сонці волоссям і посмішкою, що здатна розігнати будь-які хмари. Дізнавшись про список, Дін із азартом пропонує свою допомогу. Разом вони втілюють у життя найбожевільніші підліткові мрії.
Це історія про літо, яке пахне морем та свободою, про кохання, що сильніше за страх, і про те, що навіть коли сонце заходить, воно залишає світло, здатне врятувати чиєсь життя.
літо і морерозваги і коханнялітні оповідання 500 градусів
Зміст книги: 12 глав
28 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ думала, що це буде легка літня історія, але в кінці ви змусили мене плакати (тут повинен бути смайлик зі сльозами ))) ).
Вітаю з новинкою! Успіхів та натхнення! ❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою ❤️
Лія Лісова, дякую❤️❤️❤️
Дякую за легку в прочитанні, але складну морально в кінці історію❤️
Надія Шолох, Не варто боятися, дійте ❤️
3. Дуже крутий вчинок. Угнати свій же байк, щоб здивувати її !!!❤️
Надія Шолох, так, він красунчик)❤️
1. Дуже цікавий початок, як з якогось фільму)))
Надія Шолох, дякую)
11. Ридаю…
10. Плачу
9. О ні!!! Що відбувається…чому вона прощається
7.Гаряче❤️
6.Хочу цю пісню в плей-лист) Зараз буде щось гаряче❤️
5. Ми в дитинстві так один одного звали гуляти))))
2.Дін…уявляю його до нестями гарним. Їм точно буде весело, продовжую читати.
Дуже цікава, атмосферна історія ❤️ Шкода, що такий кінець(
Душа Читача, дякую❤️ Не всі історії кохання мають щасливий фінал, але точно всі залишаються в серці❤️
З завершенням ☺️
Агнія Бурне, дяка❤️
Я народилася в серпні. Завжди любитиму літо більше за інші пори року. Ваша історія стала бальзамом для моєї душі. Дякую за вашу творчість.
Юлія Хемс, боже, доводите до сліз!❤️ дякую❤️
На одному диханні… Хочу такий фільм❤️
Iva Dragon, дякую❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою❤️
Хельга Сонячна, дякую❤️
Вітаю з чудовою новинкою ❤️❤️❤️
Віккі Грант, дякую-дякую❤️ Вас також ;)
❤️❤️❤️
Iva Dragon, ❤️❤️❤️
Вау. Щось таке романтичне і літнє. Додаю в бібліотеку ❤️
Душа Читача, дякую❤️
З новинкою) Успіхів)
Ларія Ковальська, дякую ;) ❤️
Вітаю з новинкою
Еллі Мун, щиро дякую ;)
Опис дуже багатообіцяючий, залюбки буду читати❤️ вітаю з новинкою ✨
Анастасія Котляр, дякую-дякую❤️
Вітаю з новинкою)
Юлія Хемс, дякую ;)
Вітаю з новинкою❤️
Агнія Бурне, дякую-дякую❤️
Вітаю з новинкою ❣️
Успіху книзі ☘️
Lianoir, дякую❤️
Вітаю з новинкою ❤️ Бажаю успіхів та натхнення ❤️
Ася Кас, дякую, навзаєм.❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати