Вадим Івахнюк

Привіт! Радий вітати тебе на своїй авторській сторінці. Навіть не знаю, з чого почати, тож почну з головного. Писати для мене — це хобі, яке приносить мені справжнє задоволення. Моє хобі — занурюватися у фантастичні світи. У світи, де неможливе стає реальністю, де мрії оживають, а пригоди починаються там, де закінчується звична нам реальність. Так, я фантазер. Той самий, що постійно літає у своїх хмарах і часом отримує за це від дружини, бо настільки захоплюється власними думками, що просто не чує, коли до нього звертаються. Я люблю вигадувати нові світи, населяти їх незвичайними героями, таємницями та великими відкриттями. Саме так народилися мої романи. Серед них — науково-фантастична серія «Сингулярність», де людство вперше стикається з могутніми позаземними цивілізаціями, а також пригодницький роман «Авантюристи у пошуках частинки Бога», що поєднує космічні подорожі, загадки давніх цивілізацій і пошук відповідей на одвічні питання. Моя фантастика проста й зрозуміла. Вона не перевантажена складними термінами чи надмірно заплутаними сюжетами. Мої герої — це звичайні люди, які потрапляють у незвичайні обставини. Вони помиляються, бояться, мріють, люблять і борються за те, у що вірять. Якщо вам цікаві космос, таємниці, стародавні секрети, інопланетні цивілізації та захопливі пригоди — щиро запрошую до моїх світів. Сподіваюся, подорож ними подарує вам яскраві емоції та незабутні враження.
Хто така Марія?
Що ж почну одразу.  Марія — не головна героїня цієї історії. Вона не веде сюжет уперед напряму, не стоїть у центрі кожної сцени й не претендує на роль “обраної”. Але я хотів аби в цьому і була її сила. Коротенько
20.05.2026
0
Гавр
Перший розділ — це знайомство з Марсом, який уже ось 45 років як  перестав бути просто червоною безлюдною  планетою. Тут космос став буденністю, українські пілоти літають між Землею і Марсом, а під червоним пилом
16.05.2026
4
Базило. Або просто Баз.
Трохи привідкрию двері. Отже Б.А.З.И.Л.О - 2.0 ( Багатофункціональний Автономний Зонд Інтелектуально-Логістичного Обслуговування) - він один із моїх найулюбленіших персонажів. Він не людина і точно не той, кого варто
15.05.2026
2
А у вас так було?
А у вас колись було таке, що одна випадкова картинка запускала цілу історію в голові? У мене — так. Колись я натрапив у Facebook на арт від Verdis Que: Величезний каньйон і древнє місто серед скель. І в той момент у голові з’явилося
14.05.2026
10
Фрагмент Бога
Я закінчив нову історію. Вона почалася з однієї простої картинки на Facebook.  Я відкрив допис від Verdis Que — і побачив червону пустельну планету. Гігантський каньйон. А десь унизу, серед скель і пилу — древнє місто. І
10.05.2026
6
Борджа
На далекій пиловій планеті "Борджа" стихійний базар жив своїм галасливим життям. Палатки із натягнутими тентами тріпотіли від гарячого вітру, а десь угорі, глухо гуркотіли двигуни космічних транспортників. Мазур
08.03.2026
0
Чому я написав своїх Космічних авантюристів -2
І от у той день воно вибухнуло яскравими фарбами моєї фантазії. Єдина умова, яку я сам собі поставив, — щоб усе це дихало українською. Мій герой не імператор і не обраний. Він авантюрист. Пілот міжзоряного таксі. Людина
01.03.2026
0
Чому я написав своїх Космічних авантюристів -1
Якось у свій вихідний, прокинувшись не від будильника, а від променів сонця, я пішов готувати запашну каву. По радіо залунала крута пісня Manfred Mann's Earth Band — For You, і я раптом відчув, як занурююсь у пригоду. Я з широко відкритими
01.03.2026
6
Оновив заставку до Аванюристів
Сьогодні в Аванюристів нова заставка  Стара пішла у міжгалактичну відпустку, а на її місце прилетіла свіжа — з пилом зірок і запахом пригод. Якщо вже шукати частинку Бога — то  точно з красивим фасадом
15.02.2026
6
Космічні авантюристи: У пошуках частинки Бога
А це я. Богдан Мазур.Ага той що прямо по центрі . Ні не той здоровенний робот. Той у кого "либа" до вух. Отже я йду і посміхаюся на всі тридцять два. Бо тоді я ще вірив у Космічний флот. У місію. У світло. У те, що ми несемо
15.02.2026
0
Чому найважче, це дописувати?
Сьогодні додав два нові розділи до книги "Аромат із присмаком зради" І якщо чесно — пишеться важко. Хоча дивно: є сюжет, є бачення фіналу, є сцени в голові. Я знаю, куди йду. Але чомусь саме те, що потрібно написати,
15.02.2026
18
Закрий очі!
Закрий очі ! Уяви ! Світ де люди і андроїди на ШІ, ведуть війну проти "інших". "Інші" прибули із далекої зоряної системи яку в нас називали ТАУ КИТА. Загарбник хоче поглину все , ціна помилки надто велика.... Чи вистоїть
29.01.2026
0
Останній
Його корабель упав з неба, розірвавши тишу цієї дикої планети і уламками розпався холодним лісом. Він катапультувався в останню мить, не тому що хотів , в тому що автоматика спрацювала. І він вижив. Тепер він тут сам. Один
29.01.2026
2
Кров на короні "3"
І напишуть в легендах — у той день він одягнув корону. Не під звуки фанфар і не серед оплесків. Він зійшов на трон крізь вогонь, попіл і дощ, що змивав імена з облич загиблих. Камінь під його ногами був теплий від крові,
06.01.2026
0
Кров на короні "2"
Він схилився над переможеним і повільно зняв з його голови окровавлену корону. Важку. Холодну. Прокляту. Він не хотів її. Ніколи не прагнув трону, не мріяв про підданих і поклоніння. Його вела не жага влади — лише справедливість.
06.01.2026
2
Кров на короні
Важкі краплі дощу змивали кров і попіл, але не стерали пам’ять. Він стояв нерухомо, мов викарбуваний зі сталі та волі, серед тіл переможених. Колись тут билися серця імперії — тепер лише руїни, тремтячі в жовтавому світлі
06.01.2026
0
Космічні Авантюристи: "Легенда Різдвяної Магії"
Є Різдва, які пахнуть глінтвейном, сміхом і штучними вогниками. А є такі, що болять. Цього разу космічні авантюристи застрягають на планеті, де Різдво святкують гучніше, ніж працює митниця, де бар називається «У Санти»,
26.12.2025
0
Космічні авантюристи: У пошуках частинки Бога
Привіт друзі  Маю гарну новину — "Космічні авантюристи: У пошуках частинки Бога" знову доступні для читання  Деякий час твір був прихований, адже брав участь у конкурсі. Тепер він повертається — і готовий
20.12.2025
2
Тінь ... і небезпека
Що б ви робили, якби ваш світ тріщав і  не по цифрах бізнесу, а по серцю і свідомості? Він сильний. Завжди тримав усе під контролем. Але сьогодні з'явилася тріщина. І вона через заборонене,  світ тріщить навіть
01.11.2025
6
Челендж: Норм чи стрьом від Д.Лисенко
Всім привіт приєднуюся до Челенджу Діани Лисенко: Норм чи стрьом? 1.Писати щодня, без вихідних? -  Стрьом. Я "ХЗ" як так можна  2. Писати тільки тоді, коли є настрій. - Стрьом. Коли я роздратований чи ж навпаки
30.10.2025
8
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше