Карліна Бенд

Пишу фентезі. Волонтерю. Намагаюся стати кращою версією себе.  Фентезі визнаю здебільшого таке, де не має обраних, акценту тільки на коханні, академій магії, юних дів, що поступають у ці академії та одразу стають центром всесвіту, та пафосних фраз типу "доля королівства залежить від тебе". Жіночі фентезийні романи типу "ой, я випадково переспала з королем драконів, це нормально?" теж не люблю, хоча визнаю, що бувають серед них прикольні. Люблю, коли у героя є внутрішній конфлікт або непрості життєві обставини, які гарно вплетені у головний сюжет. Тому щось схоже і в різних обсягах є у всіх моїх творах, навіть тих, що мають мітку "гумор" чи "казка". Якщо мої твори подарують вам кілька приємних годин - дайте знати коментарем, будь ласка. Тоді я буду розуміти, що моя мета досягнута, і це морально мене підтримає. А якщо твори мої вам ну просто дуже-дуже сподобаються (раптом) - прохання: підтримайте мою волонтерську діяльність донатом чи репостом. Розкажіть друзям про нашу групу "Оберіг" - для мене, як автора, це найвище визнання. Якщо ви чи ваші друзі/родичі у Братиславі - доєднуйтесь до нас! Профіль "Оберіга" в Інсті" - https://www.instagram.com/oberih.sk/ У ФБ - https://www.facebook.com/OberihBratislava У Телеграм - https://t.me/oberihua/1 Реквізити для донатів - https://docs.google.com/document/d/1qZXHOxI2RjpSQzENnhZa23otWe9T8QDyeo8joiGJ2co/edit Мій авторський профіль в Інсті (там - арти по моїх творах, звіти про мою діяльність в "Оберігу", книжові рекомендації) - https://www.instagram.com/karlin_bend/ Дякую!     
Оновлення від авторки "Детективів з Яспісу"
Був колись твір "Детективи з Яспісу". Ну, і не тільки. Вирішила зробити апдейт для тих, хто ще їх памʼятає. Я не пишу зараз. Не в сенсі, що кинула. Просто не можу. Власне, це перший раз за цей час, коли я зашла на букнет.
Сьогодні
1
Різдвяне оновлення
Щасливого Різдва! Як у вас настрій? Мені от приспічило зробити спіно оф до "Детективів з Яспісу". Трішки показати місто з іншого ракурсу, інших його мешканців, додати зимової атмосфери та дрібки різдвяного чуда —
25.12.2025
3
Питання до читачів "Детективів з Яспісу"
Мене давно хвилює один нюанс. Ніяк не можу визначитися з рішенням, тому хочу попросити вашої поради. Глав в історії немало. І буде ще чимало, враховуючи, що я вирішила писати за принципом «менше, але частіше». Боюся,
08.11.2025
8
Хвилинка оновлень
Привіт і перепрошую: у мене давно не було оновлень. Через збіг дуже різноманітних обставин я тимчасово припинила писати, просто не було на це бажання. Взагалі ніяких бажань не було, крім як заритися головою у пісок. Тому така
17.03.2025
11
"Свято Ночі" не встигаю
В примітці до глави 33/1 "Детективів з Яспісу" я обіцяла додати главу "Свята Ночі" в районі 11 жовтня, як раз під свій день народження. На жаль, не встигла її закінчити. Глава вже буде наступного тижня. Дуже шкода, що
13.10.2024
4
"Фестиваль Ночі" - зміна назви
Зверніть увагу: Відтепер "Фестиваль Ночі" називається "Свято Ночі". Ця назва більше відповідає естетиці твору, до того ж вона лаконічніше. Жанри, сюжет чи інші згадані в тексті назви залишаться без змін.  Перепрошую,
29.05.2024
2
Все за планом!
Друга глава за цей тиждень для "Фестивалю Ночі" - спеціально для тих, хто просив!) Сподіваюсь, не розчарує! "Детективи з Яспісу" оновляться за кілька днів. Не встигаю сьогодні вичитати та перевірити текст в першу
26.05.2024
0
Який твір оновити наступним?
Перед тим як знов зробити паузу через підготовку до конкурсів, я відчуваю, що на цьому тижні все-таки зможу написати ще одну главу. Думала писати "Детекивів з Яспісу", бо я намагаюся оновлювати свої роботи більш-менш
21.05.2024
6
Нічого не заморожено, або я знов на зв'язку!
Привіт! Я випала з Букнету, здається, майже на дві місяці? Чи більше? Перепрошую за це. Але хочу наголосити: роботу не закинуто і всі твори будуть оновлюватися далі. Раніше я попереджала, що готуюся до літературних конкурсів,
19.05.2024
2
Будуть затримки з главами через технічні причини
У мене як завжди: то нічого не відбувається, то відбувається одразу багато. Цього разу, наприклад, трохи «втомився» мій ноутбук. А оскільки я ще восени розбила свій планшет, то на ремонт відвезла і його теж. Отже, зараз
18.03.2024
2
Індіанці!!! Або як я вирішила почати нову історію
Зі Святом Весни, вас, друзі! Не думаю, що зможу опублікувати нові глави сьогодні - зазвичай, на честь свят я намагаюся оновити якщо не все, що в роботі зараз, то хоча б щось одне. Цього разу запрацювалася. Забула. Але в мене
08.03.2024
2
Роздаю різдвяний настрій (намагаюся)
З Різдвом!  Вірите чи ні, святкуєте чи ні, але крапля різдвяно-чарівного настрою не завадить ніколи. І щоб підтримати його, хочу звернути увагу на от що: 1. Якщо ви ще не читали, пропоную до уваги "Кафе Старожитностей:
25.12.2023
3
Помилка у новій главі «фестивалю ночі»
Якщо ви читаєте «Фестиваль Ночі», будь ласка, зверніть увагу: вчора я припустилася там помилки. Справа така: у новій, 9 главі я від початку додала не весь текст. А якщо точніше — скопіювала з власного гугл документа всю
24.12.2023
2
Вітаю всіх зі святом! Арти та глава у подарунок :)
Бажаю всім хорошого настрою, спокою і тиші! Навіть якщо ви не святкуєте Миколая саме сьогодні, все одно чудовий святковий настрій не завадить, правда? Для мене цей день особливий, бо від сьогодні я потрохи повертаюся
06.12.2023
4
"Детективи з Яспісу": нова глава та арти
Майже не порушила власну обіцянку викласти нову главу "Детективів" на початку цього тижня. Середа не понеділок, звісно, але майже)) Наступна глава планується на наступному тижні. Так в цілому і планую публікувати одну
18.10.2023
1
Нова історія для любителів слешу
Справа в тому, що у мене день народження) І я хотіла його відзначити тут, на Букнеті, також) Думала опублікувати нову главу "Детективів з Яспісу". Але є читачі, якім вони не дуже цікаві... І тоді я згадала! Я ж обіцяла
11.10.2023
12
Tabula Rasa закінчено! "Детективи" на черзі
Так, так, так, це сталося. І я дуже, неймовірно рада, бо взялася до роботи у важкі часи, плюс не завжди написання давалося легко. Але я таки здолала цей шлях! Сподіваюся, читачі теж не розчаровані фіналом. Дякую,що читали! Я
11.10.2023
4
Відгук на твір «сестра-ходжатка та знайда-дракон»
Вперше взяла участь у марафоні саме тут, на Букнеті. Випав мені твір "Сестра-ходжатка та знайда-дракон":https://booknet.ua/book/sestra-hodzhatka-ta-znaida-drakon-b399150 Назва вже привернула увагу, бо слова "сестра-ходжатка" звучать дивно,
18.08.2023
1
Новини й арти, арти й новини :)
У мене нарешті дійшли руки зробити це - попрактикуватися з платформами штучного інтелекту, що генерують зображення! Завдяки цьому я стала щасливим власником кількох дуже непоганих артів до своїх творів))) Це було до біса
18.08.2023
1
"Детективи з Яспісу" і всі, всі, всі: коли прода?
Так, оновлень не було довго. Так довго, що незручно. І не тільки в "Детективах", постраждала інша історія - Tabula Rasa. Досвід з Tabula Rasa показав, що навіть у мене, дрібного й непомітного автора, можуть бути зацікавлені читачі,
25.06.2023
10
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше