Додано
21.05.24 15:01:10
Який твір оновити наступним?
Перед тим як знов зробити паузу через підготовку до конкурсів, я відчуваю, що на цьому тижні все-таки зможу написати ще одну главу. Думала писати "Детекивів з Яспісу", бо я намагаюся оновлювати свої роботи більш-менш одночасно. Оскільки "Фестиваль Ночі" вже оновлено, то для мене цілком логічно сісти далі за "Детективів". Але, можливо, читачі не згодні? Раптом тих, хто чекає "Фестиваль Ночі", більше?
Кількість переглядів у даному випадку не показник, бо постійно різниться, іноді в одного твору вона більше, іноді в іншого. Тому я вважаю справедливим спитати думки у вас. Напишіть своє побажання, якщо вважаєте за необхідне. Якщо ні - я тоді оновлю "Детективів" як і планувала.
У будь-якому разі дякую, що читаєте і підтримуєте!
Карліна Бенд
101
відслідковують
Інші блоги
✨ Мені довірили таємну місію. Дуже важливу. Сховати дещо цінне у моїй книзі «Обов’язок принцеси». ✨ Це «щось» відкриє Вам портал до захопливого світу з драконами і говорячою КОЗОЮ, яка буде цих
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Вітаю вас всіх, дорогі читачі)
Гадаю, ви зауважили(а можливо і ні), що останні мої книги зараз - заморожені. Причиною цього стало моє остаточно рішення взяти перерву в написані книг. Останнім часом мені стало набагато
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто.
— Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене.
— Дякую, але не варто! Андрію, я
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДоброго дня) особисто я чекаю і те, й інше, тож хочу все і одразу, та ще й побільше)))
Виктория Баёва, Ні, чого) Я б сама хотіла б продовження... але для цього треба з роботи звільнятися( тільки тоді у мене з'явиться час на все) Але дякую, що сказали, я додам собі пунктик до списку планів)))
Чесно кажучи, знайомство з вашою творчістю я розпочала з Фестивалю Ночі, але й детективи теж чудові...то можна все й побільше :)))))
Шаграй Наталія, О, цікаво, дякую, що сказали)) Дійсно, краще б оновити обидва твори, виходить) Ну, я спробую принаймні)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати