Додано
21.05.24 15:01:10
Який твір оновити наступним?
Перед тим як знов зробити паузу через підготовку до конкурсів, я відчуваю, що на цьому тижні все-таки зможу написати ще одну главу. Думала писати "Детекивів з Яспісу", бо я намагаюся оновлювати свої роботи більш-менш одночасно. Оскільки "Фестиваль Ночі" вже оновлено, то для мене цілком логічно сісти далі за "Детективів". Але, можливо, читачі не згодні? Раптом тих, хто чекає "Фестиваль Ночі", більше?
Кількість переглядів у даному випадку не показник, бо постійно різниться, іноді в одного твору вона більше, іноді в іншого. Тому я вважаю справедливим спитати думки у вас. Напишіть своє побажання, якщо вважаєте за необхідне. Якщо ні - я тоді оновлю "Детективів" як і планувала.
У будь-якому разі дякую, що читаєте і підтримуєте!
Карліна Бенд
101
відслідковують
Інші блоги
Продовження історії "Власність бандита" уже чекає на вас: – Давайте домовимося. Він кинув на мене короткий погляд, а в його очах промайнуло здивування. Згодом воно змінилося на інтерес. Він зацікавлено очікував,
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото дослухався я до думки пана Вадима Сухобруса, який написав таку хорошу рецензію на мій твір — "Темні історії Малефича", і додав на початок розділ-передмову, аби читачі одразу поринули
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Привіт, мої любі читачі ❤️
Я чудово розумію, що зараз не завжди є можливість купувати всі бажані новинки одразу. Але так хочеться відволіктися, поринути в магічну історію й просто щиро усміхнутися!
Тому в мене для
В моїх Зодіаках розміщений промокод на книгу Ветеринарка для дракона чарівної Неба Крайчик. Хто перший? Отримайте безкоштовний доступ до неймовірно вайбового фентезі! Хочу сказати, що я обожнюю козу Магду, яка веселить
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДоброго дня) особисто я чекаю і те, й інше, тож хочу все і одразу, та ще й побільше)))
Виктория Баёва, Ні, чого) Я б сама хотіла б продовження... але для цього треба з роботи звільнятися( тільки тоді у мене з'явиться час на все) Але дякую, що сказали, я додам собі пунктик до списку планів)))
Чесно кажучи, знайомство з вашою творчістю я розпочала з Фестивалю Ночі, але й детективи теж чудові...то можна все й побільше :)))))
Шаграй Наталія, О, цікаво, дякую, що сказали)) Дійсно, краще б оновити обидва твори, виходить) Ну, я спробую принаймні)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати