Індіанці!!! Або як я вирішила почати нову історію

Зі Святом Весни, вас, друзі!

Не думаю, що зможу опублікувати нові глави сьогодні - зазвичай, на честь свят я намагаюся оновити якщо не все, що в роботі зараз, то хоча б щось одне. Цього разу запрацювалася. Забула. Але в мене все одно є гарна новина, яка, можливо, когось дуже порадує. 

Вона така: я вже вирішила писати нову історію. Звісно, це буде фентезі, бо без нього мені не так цікаво. Але моє фентезі все одно буде про реальність, в ньому ви знайдете багато натяків на сьогодення. Я ще не продумала всі деталі, писати теж не почала, коли саме почну, ще не знаю. Цей блог роблю ще й для того, щоб точно почати роботу і не відкласти в довгий ящик.

Втім, я можу поділитися кількома деталями. 

Це буде історія про чоловіка, що поїхав в чужу землю шукати нову долю. Іскупити провину або, щонайменше, забути минуле. Старий біль, старі помилки. Якщо вийде - стати кимось кращим. Більш достойним ніж був.

Головний герой зустріне багато людей, переживе багато пригод. Звісно, зустрінетья з минулим - знов. Але цього разу він, скоріш за все, вже не буде переживати старий біль один.

Думаю, це буде слеш. Але ще можу переробити у броманс. Якщо хочете висловити свої побажання з цього приводу - не зволікайте. Мені цікава думка всіх, кого зацікавить мій майбутній твір.

Наостанок, додаю зображення одного з головних героїв. В інсті додам більше, бо тут все, що я додаю, з часом зникає. Також в інсті буде більше моїх думок з приводу майбутньої історії. Тож, кому цікаво, приходьте сюди: 

https://www.instagram.com/karlin_bend/?fbclid=IwAR3A7BTf1ctnynnye6INH7qO9icPlj__rvcfhL1yeRPUdha1sYh01hpYfVE

Отже, хто ж ти, невідомий чоловіче? :) 
Можна спробувати вгадати його біографію та характер - потім, коли я почну публікацію глав, буде змога перевірити свою інтуїцію та вдчау:)

Одразу підказка: хоч дизайн героя дійсно взято з культури корінних американців, я планую створити свою власну фентезі-народність, тому нехай слово "індіанці" вас не вводить в оману. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Любовь Матущак
08.03.2024, 16:04:50

О, це чудово, нова робота, нові пригоди. А головний герой ще той самець-красень) отож думаю має бути слеш. Ну а ви вже там вирішете. В добру путь, натхнення та фентезійного сплеску, чекаю з нетерпінням

Карліна Бенд
11.03.2024, 20:48:56

Любовь Матущак, Дякую вам! Як завжди, ви - моя підтримка)

Інші блоги
Невдала угода і втеча Анжеліки
Продовження історії "Власність бандита" уже чекає на вас: – Давайте домовимося. Він кинув на мене короткий погляд, а в його очах промайнуло здивування. Згодом воно змінилося на інтерес. Він зацікавлено очікував,
Рецензія, оновлення... і трохи кіна!✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото дослухався я до думки пана Вадима Сухобруса, який написав таку хорошу рецензію на мій твір — "Темні історії Малефича", і додав на початок розділ-передмову, аби читачі одразу поринули
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
❤️ Сюрприз для вас ❤️
Привіт, мої любі читачі ❤️ ​Я чудово розумію, що зараз не завжди є можливість купувати всі бажані новинки одразу. Але так хочеться відволіктися, поринути в магічну історію й просто щиро усміхнутися! ​Тому в мене для
Промокод в Зодіаках
В моїх Зодіаках розміщений промокод на книгу Ветеринарка для дракона чарівної Неба Крайчик. Хто перший? Отримайте безкоштовний доступ до неймовірно вайбового фентезі! Хочу сказати, що я обожнюю козу Магду, яка веселить
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше