Індіанці!!! Або як я вирішила почати нову історію

Зі Святом Весни, вас, друзі!

Не думаю, що зможу опублікувати нові глави сьогодні - зазвичай, на честь свят я намагаюся оновити якщо не все, що в роботі зараз, то хоча б щось одне. Цього разу запрацювалася. Забула. Але в мене все одно є гарна новина, яка, можливо, когось дуже порадує. 

Вона така: я вже вирішила писати нову історію. Звісно, це буде фентезі, бо без нього мені не так цікаво. Але моє фентезі все одно буде про реальність, в ньому ви знайдете багато натяків на сьогодення. Я ще не продумала всі деталі, писати теж не почала, коли саме почну, ще не знаю. Цей блог роблю ще й для того, щоб точно почати роботу і не відкласти в довгий ящик.

Втім, я можу поділитися кількома деталями. 

Це буде історія про чоловіка, що поїхав в чужу землю шукати нову долю. Іскупити провину або, щонайменше, забути минуле. Старий біль, старі помилки. Якщо вийде - стати кимось кращим. Більш достойним ніж був.

Головний герой зустріне багато людей, переживе багато пригод. Звісно, зустрінетья з минулим - знов. Але цього разу він, скоріш за все, вже не буде переживати старий біль один.

Думаю, це буде слеш. Але ще можу переробити у броманс. Якщо хочете висловити свої побажання з цього приводу - не зволікайте. Мені цікава думка всіх, кого зацікавить мій майбутній твір.

Наостанок, додаю зображення одного з головних героїв. В інсті додам більше, бо тут все, що я додаю, з часом зникає. Також в інсті буде більше моїх думок з приводу майбутньої історії. Тож, кому цікаво, приходьте сюди: 

https://www.instagram.com/karlin_bend/?fbclid=IwAR3A7BTf1ctnynnye6INH7qO9icPlj__rvcfhL1yeRPUdha1sYh01hpYfVE

Отже, хто ж ти, невідомий чоловіче? :) 
Можна спробувати вгадати його біографію та характер - потім, коли я почну публікацію глав, буде змога перевірити свою інтуїцію та вдчау:)

Одразу підказка: хоч дизайн героя дійсно взято з культури корінних американців, я планую створити свою власну фентезі-народність, тому нехай слово "індіанці" вас не вводить в оману. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Любовь Матущак
08.03.2024, 16:04:50

О, це чудово, нова робота, нові пригоди. А головний герой ще той самець-красень) отож думаю має бути слеш. Ну а ви вже там вирішете. В добру путь, натхнення та фентезійного сплеску, чекаю з нетерпінням

Карліна Бенд
11.03.2024, 20:48:56

Любовь Матущак, Дякую вам! Як завжди, ви - моя підтримка)

Інші блоги
Граємо на Козу (початок о 00:00)
✨ Мені довірили таємну місію. Дуже важливу. Сховати дещо цінне у моїй книзі «Обов’язок принцеси». ✨ Це «щось» відкриє Вам портал до захопливого світу з драконами і говорячою КОЗОЮ, яка буде цих
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Фінал...
Вітаю вас всіх, дорогі читачі) Гадаю, ви зауважили(а можливо і ні), що останні мої книги зараз - заморожені. Причиною цього стало моє остаточно рішення взяти перерву в написані книг. Останнім часом мені стало набагато
Цікаве оновлення
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто. — Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене. — Дякую, але не варто! Андрію, я
"Чому мене не читають?"
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше