Новини й арти, арти й новини :)

У мене нарешті дійшли руки зробити це - попрактикуватися з платформами штучного інтелекту, що генерують зображення! Завдяки цьому я стала щасливим власником кількох дуже непоганих артів до своїх творів)))

Це було до біса важко, зайняло чимало часу і ще займе, бо я не все "намалювала", що хотіла. Попри це, я неймовірно рада! Бо мати ілюстрації до своїх творів завжди було моєю ідеєю фікс.

Перші два арта вже опубліковано в інсті. Кому цікаво - зазирніть (вибачте, що відправляю туди, але на Букнеті додавати зображення дуже незручно й не всі нормально показуються):

https://www.instagram.com/karlin_bend/

Спойлер: це арти для Tabula Rasa, лише частина. Далі ще буде))
Всім, хто чекає "Детективів": будь ласка, не засмучуйтесь! У мене вже є арти Бернштайна - там такий красень вийшов, що я сама в шоці))) Щоправда не все ідеально до тесту й моїх смаків, бо малювати на комп'ютері фотошопом чи іншими прогами я не дуже вмію, тому не можу виправити деякі деталі. Але красень від того гірше не стає))) Тепер цікаво, що у мене з Дрейком вийде, Айсом та іншими!

І тепер про дати глав:

Знов-таки, всім хто ще не втратив надію побачити "Детективів", - почекайте ще трохи будь-ласка! З осені я до них повернуся.

По Tabula Rasa - можливо, там лишилася одна глава. Максимум дві. Я б дуже хотіла викласти її на цих вихідних, але виникла низка неприємних і не дуже очікуваних проблем, то буду займатися їхнім вирішенням й можу просто не встигнути все. Якщо не встигатиму й на наступному тижні, тоді я в інсті опублікую шматочок нової глави (вона зараз готова приблизно наполовину). Це ж краще ніж нічого, так?


 

 

 

 

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Любовь Матущак
19.08.2023, 09:11:07

Доброго ранку. Буде дуже цікаво побачити арти до Tabula Rasa. І не переймайтеся так швидкими викладками, ми всі розуміємо який складний для нас усіх час, тож у кожного виникають якісь проблеми. Ми терплячі читачі, почекаємо скільки треба. Натхнення та досягнення в нових навиках.

Інші блоги
Хуліган чи Зразковий Хлопчик?
Зараз працюю над новою книгою, і все частіше думаю над питанням: Який саме ГГ зачаровує з першого рядка? Тихий? Який постійно всіх підтримує та все розуміє! Чи можливо Хуліган? Який завжди йде на пролом. Той, хто вирішує
Невдала угода і втеча Анжеліки
Продовження історії "Власність бандита" уже чекає на вас: – Давайте домовимося. Він кинув на мене короткий погляд, а в його очах промайнуло здивування. Згодом воно змінилося на інтерес. Він зацікавлено очікував,
Рецензія, оновлення... і трохи кіна!✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото дослухався я до думки пана Вадима Сухобруса, який написав таку хорошу рецензію на мій твір — "Темні історії Малефича", і додав на початок розділ-передмову, аби читачі одразу поринули
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
❤️ Сюрприз для вас ❤️
Привіт, мої любі читачі ❤️ ​Я чудово розумію, що зараз не завжди є можливість купувати всі бажані новинки одразу. Але так хочеться відволіктися, поринути в магічну історію й просто щиро усміхнутися! ​Тому в мене для
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше