Роздаю різдвяний настрій (намагаюся)

З Різдвом! 

Вірите чи ні, святкуєте чи ні, але крапля різдвяно-чарівного настрою не завадить ніколи. І щоб підтримати його, хочу звернути увагу на от що:

1. Якщо ви ще не читали, пропоную до уваги "Кафе Старожитностей: Радощі, що залишаться". Воно входить до циклу "Кафе Старожитностей", в якому вже є два окремих твори (їх обєднує тільки місто дії та деякі герої). Одне зі старих оповідань у циклі також різдвяне. Тож, якщо є потреба відволектися, окунутися в атмосферу дива з присмаком сьогодення - дайте цьому циклу шанс.

2. "Фестиваль Ночі" оновлено. І там не тільки глава, але і арт. Доволі зимовий, майже різдвяний, тож сподіваюся вас порадує. Якщо ви не читали і не проти слешу, то раджу також звернути увагу на цю історію, бо там в буквальному сенсі свято у самому розпалі :) Не різдвяне, але все одно. 

3. "Детективи з Яспісу" оновляться на цьому тижні. Думала зробити це під Новий Рік, але, напевно не зможу так довго чекати, тому це станеться все-таки раніше. На Різдво, на жаль,не встигла, але хотіла.

І на останок - чарівні арти до "Кафе Старожитностей" для закріплення атмосфери казковості і відчуття приємності. От у вас буває таке, що коли знаходиш гарну для себе книжку, з'являється очикування чогось нейомовірного, дивного, крутого? І одразу хочеться кинути все й читати, читати, радіти, сумувати, дивуватися разом з героями книги. Я сподіваюся, що ці арти вам дадуть таке відчуття, хоч трішrи :) І нагадують про ту саму гарну для вас книгу, яку треба прочитати чи перечитати :)

Нехай різдвяні дива прийдуть до вас!

Валентайн в стилі аніме. Одна з багатьох можливих варіацій насправді. А нижче - чарівне кафе. Воно завжди різне для тих, хто бачить його. Тож ці картинки - лише вигляд кафе у певний проміжок часу для певного гостя. Який час? Який гість? Ці історії ще не розказані, але не всі треба розказувати. Іноді достатньо уяви, правда?)

 

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Любовь Матущак
03.01.2024, 16:16:20

Потрібно вже заглянути до вашого чарівного кафе. Там так затишно.

Показати 2 відповіді
Любовь Матущак
05.01.2024, 13:11:38

Карліна Бенд, Так, була тільки одна картинка, але мене і вона надихнула на читання цієї історії. Так що я не розчарована, але якщо в інсті викладку зробите, буду дуже вдячна.

Інші блоги
Невдала угода і втеча Анжеліки
Продовження історії "Власність бандита" уже чекає на вас: – Давайте домовимося. Він кинув на мене короткий погляд, а в його очах промайнуло здивування. Згодом воно змінилося на інтерес. Він зацікавлено очікував,
Рецензія, оновлення... і трохи кіна!✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото дослухався я до думки пана Вадима Сухобруса, який написав таку хорошу рецензію на мій твір — "Темні історії Малефича", і додав на початок розділ-передмову, аби читачі одразу поринули
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
❤️ Сюрприз для вас ❤️
Привіт, мої любі читачі ❤️ ​Я чудово розумію, що зараз не завжди є можливість купувати всі бажані новинки одразу. Але так хочеться відволіктися, поринути в магічну історію й просто щиро усміхнутися! ​Тому в мене для
Промокод в Зодіаках
В моїх Зодіаках розміщений промокод на книгу Ветеринарка для дракона чарівної Неба Крайчик. Хто перший? Отримайте безкоштовний доступ до неймовірно вайбового фентезі! Хочу сказати, що я обожнюю козу Магду, яка веселить
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше