Питання до читачів "Детективів з Яспісу"

Мене давно хвилює один нюанс. Ніяк не можу визначитися з рішенням, тому хочу попросити вашої поради.

Глав в історії немало. І буде ще чимало, враховуючи, що я вирішила писати за принципом «менше, але частіше». Боюся, що вийде просто величезний сувій із глав у розділі «Зміст книги».

Тому, можливо, варто розділити твір на томи. Перший том якраз закінчується приблизно на 28 главі. Все, що далі, — це вже другий том. Я спочатку не ділила на томи, бо думала, що не треба. Але історія стає більшою, масштабнішою, мені потрібно більше «місця» для її розкриття.

Отже, чи варто ділити на томи та переносити останні глави в новий том, додавати його сюди тощо? Вам, як читачам, це зручно, чи це вас тільки заплутає? І як на це подивляться алгоритми Букнета? Я в них не дуже розуміюся (якщо чесно).

Будь які поради на вагу золота :)

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Шаграй Наталія
08.11.2025, 21:04:26

Теж підтримую думку, що краще розділити...І це дуже гарно, що ви повернулися, бо історія неймовірно цікава, а коли врахувати, що у ваших героїв є просто таки нереальна доброта, то я дуже рада, що ви вирішили продовжити працювати над даним твором :)

Карліна Бенд
10.11.2025, 14:01:48

Шаграй Наталія, Та от вище кажуть, що читати будуть менше новий том і впаду я у видачі аж на дно букнета тоді) З іншого не так багато в мене оновлень й читачів, тому я й так не на перших місцях, то чого б не спробувати? От ніяк не можу вирішити це)
І дякую вам за добрі слова! Я теж насправді рада повернутися, був важкий етап життя, сподіваюся далі буде тільки краще!

avatar
Olga St
10.11.2025, 03:35:17

Я читатиму в будь-якому випадку. Мене ані об'ємні книги не лякають, ані багатотомники. То ж, я б порадила робити саме так, як вам зручніше і логічніше

Карліна Бенд
10.11.2025, 13:57:37

Olga St, Дякую вам дуже! Та мені от обидва варіанти підходять, буду ще думати тоді) Просто дуже боюся що зі списокм глав буде перебор, якщо вчасно не зроблю 2 том. Словом, подивлюся ще по ситуації)

avatar
Анна Потій
09.11.2025, 07:13:23

З власного досвіду скажу: моя найпопулярніша книга на Букнет - це найбільша за об'ємом з усіх моїх книг, аж на 1 299 296 знаків. :) І коли в мене були сумніви щодо неї, чи розділяти, читачі майже всі сказали не розділяти. Але тут є нюанси. Якщо є логічне завершення тому, то можна розділити, бо кожна книга повинна мати логічне завершення, навіть якщо вона частина циклу. Але деяким читачам легше читаються невеликі тексти. Особливо, новеньких може відштовхнути від читання велика книга. Тому часто і розбивають на менші. Але не всіх. До того ж, більше розділів - більше переглядів у книги, а, розбиваючи, ви розділяєте і перегляди. Другу книгу не завжди так активно читають як першу.

Карліна Бенд
10.11.2025, 13:53:13

Анна Потій, 1 299 296 знаків? Ого)) Але я не здивуюся, як що в мене так саме вийде))
У мене не має прям такого логічного завершення 1 тому, він обривається кліфхангером, але при цьому основні події розслідування закінчені, все що далі - це вже новий етап, тому й вирішила ділити на томи) Але ваш досвід змушує задуматися, чи варто, вже не так впевнена) Але дуже дякою, що поділилися - є над чим подумати мені тепер)

avatar
Аня Осадчук
08.11.2025, 14:18:15

Мабуть, треба ділити на томи.

Карліна Бенд
08.11.2025, 14:49:39

Аня Осадчук, Дякую. Теж так думаю.

Інші блоги
Граємо на Козу (початок о 00:00)
✨ Мені довірили таємну місію. Дуже важливу. Сховати дещо цінне у моїй книзі «Обов’язок принцеси». ✨ Це «щось» відкриє Вам портал до захопливого світу з драконами і говорячою КОЗОЮ, яка буде цих
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Фінал...
Вітаю вас всіх, дорогі читачі) Гадаю, ви зауважили(а можливо і ні), що останні мої книги зараз - заморожені. Причиною цього стало моє остаточно рішення взяти перерву в написані книг. Останнім часом мені стало набагато
Цікаве оновлення
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто. — Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене. — Дякую, але не варто! Андрію, я
"Чому мене не читають?"
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше