Додано
13.10.24 17:18:16
"Свято Ночі" не встигаю
В примітці до глави 33/1 "Детективів з Яспісу" я обіцяла додати главу "Свята Ночі" в районі 11 жовтня, як раз під свій день народження. На жаль, не встигла її закінчити. Глава вже буде наступного тижня. Дуже шкода, що так вийшло. Ну, хоч "Детективів" встигла оновити. Нова глава — тут.
Останнім часом думаю зосередитися тільки на одному творі. Скоріш за все, це будуть "Детективи з Яспісу". Допишу їх, і тільки потім "Свято Ночі".
З таким підходом, думаю, закінчу роботу над обома творами швидше.
Якщо є зауваження, то пишіть сюди, будь ласка.
Я також почала оновлювати "Детективів" на платформі "Аркуш". Поки що там 17 глав, з часом стане більше, тож кому зручніше читати там, то скоро все буде:)
Карліна Бенд
101
відслідковують
Інші блоги
Зараз працюю над новою книгою, і все частіше думаю над питанням: Який саме ГГ зачаровує з першого рядка? Тихий? Який постійно всіх підтримує та все розуміє! Чи можливо Хуліган? Який завжди йде на пролом. Той, хто вирішує
Продовження історії "Власність бандита" уже чекає на вас: – Давайте домовимося. Він кинув на мене короткий погляд, а в його очах промайнуло здивування. Згодом воно змінилося на інтерес. Він зацікавлено очікував,
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото дослухався я до думки пана Вадима Сухобруса, який написав таку хорошу рецензію на мій твір — "Темні історії Малефича", і додав на початок розділ-передмову, аби читачі одразу поринули
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Привіт, мої любі читачі ❤️
Я чудово розумію, що зараз не завжди є можливість купувати всі бажані новинки одразу. Але так хочеться відволіктися, поринути в магічну історію й просто щиро усміхнутися!
Тому в мене для
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВажко писати два твори разом...
Анна Лященко, Думала, впораюся, але дивлюся як довго все йде, і мене це засмучує. Такими темпами можна ще кілька років писати ці твори, то є теж недобре((
Дякую, що пояснили. Чекатиму.
Аня Осадчук, Дякую вам дуже, що читаєте!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати