"Свято Ночі" не встигаю

В примітці до глави 33/1 "Детективів з Яспісу" я обіцяла додати главу "Свята Ночі" в районі 11 жовтня, як раз під свій день народження. На жаль, не встигла її закінчити. Глава вже буде наступного тижня. Дуже шкода, що так вийшло. Ну, хоч "Детективів" встигла оновити. Нова глава — тут.

Останнім часом думаю зосередитися тільки на одному творі. Скоріш за все, це будуть "Детективи з Яспісу". Допишу їх, і тільки потім "Свято Ночі".

З таким підходом, думаю, закінчу роботу над обома творами швидше. 

Якщо є зауваження, то пишіть сюди, будь ласка. 

Я також почала оновлювати "Детективів" на платформі "Аркуш". Поки що там 17 глав, з часом стане більше, тож кому зручніше читати там, то скоро все буде:)   

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Лященко
13.10.2024, 17:42:45

Важко писати два твори разом...

Карліна Бенд
13.10.2024, 17:54:30

Анна Лященко, Думала, впораюся, але дивлюся як довго все йде, і мене це засмучує. Такими темпами можна ще кілька років писати ці твори, то є теж недобре((

avatar
Аня Осадчук
13.10.2024, 17:23:24

Дякую, що пояснили. Чекатиму.

Карліна Бенд
13.10.2024, 17:42:13

Аня Осадчук, Дякую вам дуже, що читаєте!

Інші блоги
Хуліган чи Зразковий Хлопчик?
Зараз працюю над новою книгою, і все частіше думаю над питанням: Який саме ГГ зачаровує з першого рядка? Тихий? Який постійно всіх підтримує та все розуміє! Чи можливо Хуліган? Який завжди йде на пролом. Той, хто вирішує
Невдала угода і втеча Анжеліки
Продовження історії "Власність бандита" уже чекає на вас: – Давайте домовимося. Він кинув на мене короткий погляд, а в його очах промайнуло здивування. Згодом воно змінилося на інтерес. Він зацікавлено очікував,
Рецензія, оновлення... і трохи кіна!✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото дослухався я до думки пана Вадима Сухобруса, який написав таку хорошу рецензію на мій твір — "Темні історії Малефича", і додав на початок розділ-передмову, аби читачі одразу поринули
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
❤️ Сюрприз для вас ❤️
Привіт, мої любі читачі ❤️ ​Я чудово розумію, що зараз не завжди є можливість купувати всі бажані новинки одразу. Але так хочеться відволіктися, поринути в магічну історію й просто щиро усміхнутися! ​Тому в мене для
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше