Додано
13.10.24 17:18:16
"Свято Ночі" не встигаю
В примітці до глави 33/1 "Детективів з Яспісу" я обіцяла додати главу "Свята Ночі" в районі 11 жовтня, як раз під свій день народження. На жаль, не встигла її закінчити. Глава вже буде наступного тижня. Дуже шкода, що так вийшло. Ну, хоч "Детективів" встигла оновити. Нова глава — тут.
Останнім часом думаю зосередитися тільки на одному творі. Скоріш за все, це будуть "Детективи з Яспісу". Допишу їх, і тільки потім "Свято Ночі".
З таким підходом, думаю, закінчу роботу над обома творами швидше.
Якщо є зауваження, то пишіть сюди, будь ласка.
Я також почала оновлювати "Детективів" на платформі "Аркуш". Поки що там 17 глав, з часом стане більше, тож кому зручніше читати там, то скоро все буде:)
Карліна Бенд
101
відслідковують
Інші блоги
✨ Мені довірили таємну місію. Дуже важливу. Сховати дещо цінне у моїй книзі «Обов’язок принцеси». ✨ Це «щось» відкриє Вам портал до захопливого світу з драконами і говорячою КОЗОЮ, яка буде цих
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Вітаю вас всіх, дорогі читачі)
Гадаю, ви зауважили(а можливо і ні), що останні мої книги зараз - заморожені. Причиною цього стало моє остаточно рішення взяти перерву в написані книг. Останнім часом мені стало набагато
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто.
— Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене.
— Дякую, але не варто! Андрію, я
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВажко писати два твори разом...
Анна Лященко, Думала, впораюся, але дивлюся як довго все йде, і мене це засмучує. Такими темпами можна ще кілька років писати ці твори, то є теж недобре((
Дякую, що пояснили. Чекатиму.
Аня Осадчук, Дякую вам дуже, що читаєте!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати