"Детективи з Яспісу" і всі, всі, всі: коли прода?

Так, оновлень не було довго. Так довго, що незручно. І не тільки в "Детективах", постраждала інша історія - Tabula Rasa.

Досвід з Tabula Rasa показав, що навіть у мене, дрібного й непомітного автора, можуть бути зацікавлені читачі, яким дійсно не все одно, чи буде продовження, чи ні. Саме тому вирішила вийти з тіні й трохи прояснити ситуацію та поділитися новинами.

Отже, по черзі:

1. Я продовжую працювати. Нічого з того, що є на сайті, не брошено. Навіть "Зіпсоване закляття", яке нині має статус "заморожено". Просто я взяла на себе занадто багато, а життя мені доводить, що постійно робити 135 справ одразу я не здатна. Тому тепер я ставлю собі пріоритети, і роблю все по черзі.

2. Пріоритет зараз такий: спочатку - Tabula Rasa, потім "Детективи", а за ними "Зіпсоване закляття". Tabula Rasa менша за обсягом й близька до фінішу, тому хочу кинути всі сили на неї, а потім зосереджуся на "Детективах". І, можливо, - над ще одним твором. Про це докладніше нижче.

3. Нова глава "Детективів" - завтра. Точно. Але потім деякий час не буде оновлень знов, бо в пріоритеті Tabula Rasa. Мене ж ніхто за це не поб'є? :(  Вибачте, якщо когось розчарувала!

4. Нова глава Tabula Rasa (після сьогоднішньої) буде на новому тижні, ближче до кінця. Якщо не буде - значить, у мене стався капець на роботі, і глава буде через один тиждень. Але поки що я націлена повернутися до свого старого режиму одна глава на тиждень. 

5. Я брала участь у двох літературних конкурсах. В одному програла вже, ну як і завжди. Хоч і казали мені "сильна робота", але 17 місце у списку доводить протилежне. Все це - ще одна причина, чому загальмувала робота з творами тут, на Букнеті. 

  А ось тепер - цікава (можливо) деталька/пропозиція!

Для другого конкурсу підготувала історію, яка раптово запала мені у душу сильніше ніж очікувалося. Мабуть, я її викладу тут також. Питання до вас, шановні читачі: ви б хотіли, аби вона була "слешем", чи просто "дружбою"? Вона планувалася як слеш від початку, але для конкурсу я його прибрала. Мене як автора влаштовують обидва варіанти, то я вирішила провести невеличкий експеримент й опитати читачів. 

Пізніше я опублікую початок твору, і ви зможете проголосувати, розвиток в якому напрямку вам більше подобається. Що скажете?) Якщо цікаво, залишіть будь-яку реакцію у коментарях, аби я розуміла, що не всім все одно:)

P.S. Велика подяка всім читачам, що писали відгуки й підтримували мене. Особлива вам, пані Любовь Матущак. Ви справді мене надихнули. Навіть главу Tabul Rasa змогла випустити швидше ніж думала. Дякую вам!

 

 

 

 

 

 

  

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Любовь Матущак
25.06.2023, 19:58:37

Для початку, велика подяка вам за вашу працю, і мені дуже приємно знати, що я десь вас підштовхнула, та надихнула до нових кроків. Не опускайте руки, творіть. Можливо ще не багато хто розуміє слеш, але з кожним днем нас стає більше, нехай і в художніх витворах але люди повинні звикати до різних орієнтацій і розуміти, що кохання не вибирає стать. Доносьте до людей свої історії.
І на конкурс виставляйте Слеш, я буду вболівати за вашу роботу.
Натхнення вам, все буде добре.)))

Показати 3 відповіді
Карліна Бенд
29.06.2023, 21:37:41

Любовь Матущак, Дякую!))

avatar
Бася Каллиган
25.06.2023, 16:41:00

Якщо можна, голосую за слешевий варіант)))
*згадала, що не не дочитала "Дететивів з Яспісу*

Карліна Бенд
25.06.2023, 17:31:58

Бася Каллиган, Добре, занотувала! І дякую)
*недивно шо не дочитали, враховуючи як я загальмувала з продовженням (( але! ваш відгук мені нагадав — я читала ваші щоденники Іт)) і все хочу відгук залишити, обов‘язково це зроблю! *

avatar
Айрін Айс
25.06.2023, 12:48:38

А мені шкода що не в пріоритеті детективи....бо я на них так чекаю. Єх, але нічого, я почекаю.
Я б почитала слеш... Дружба це добре але хочеться з нальотом кохання, пристрасті;)

Показати 3 відповіді
Карліна Бенд
25.06.2023, 17:30:06

Айрін Айс, І це чудово! Бо життя воно таке, плануєш, працюєш як ужалений, а потім бац — і тебе рубить лінь на місяць? Але схоже не у всіх так, бо дійсно бачила авторів тут чимало, що оновлюються регулярно. Це круто насправді.

Інші блоги
Хуліган чи Зразковий Хлопчик?
Зараз працюю над новою книгою, і все частіше думаю над питанням: Який саме ГГ зачаровує з першого рядка? Тихий? Який постійно всіх підтримує та все розуміє! Чи можливо Хуліган? Який завжди йде на пролом. Той, хто вирішує
Невдала угода і втеча Анжеліки
Продовження історії "Власність бандита" уже чекає на вас: – Давайте домовимося. Він кинув на мене короткий погляд, а в його очах промайнуло здивування. Згодом воно змінилося на інтерес. Він зацікавлено очікував,
Рецензія, оновлення... і трохи кіна!✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото дослухався я до думки пана Вадима Сухобруса, який написав таку хорошу рецензію на мій твір — "Темні історії Малефича", і додав на початок розділ-передмову, аби читачі одразу поринули
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
❤️ Сюрприз для вас ❤️
Привіт, мої любі читачі ❤️ ​Я чудово розумію, що зараз не завжди є можливість купувати всі бажані новинки одразу. Але так хочеться відволіктися, поринути в магічну історію й просто щиро усміхнутися! ​Тому в мене для
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше