Оновлення від авторки "Детективів з Яспісу"
Був колись твір "Детективи з Яспісу". Ну, і не тільки. Вирішила зробити апдейт для тих, хто ще їх памʼятає.
Я не пишу зараз. Не в сенсі, що кинула. Просто не можу. Власне, це перший раз за цей час, коли я зашла на букнет. І перший раз, коли взялася набирати текст не по своїй основній роботі. Можливо, це вигорання. Можливо, я просто не вмію робити декілька речей одночасно - тобто і писати, і працювати на роботі, і робити інші справи. Бо скільки б не намагалася, все одно завершується тим, що я кидаю писати і роблю величезні паузи.
Насправді, соромно, що воно так тягнеться довго. Що я постійно обіцяю нові глави й зникаю. Але як є. Це перший раз за півроку коли мені прям реально захотілося щось написати. І я вирішила почати з букнета і зі звернення до читачів. Ну, і зі старої обіцянки теж: продовження буде. Я багато чого переосмислила в "Детективах". Дещо, на мою думку, я робила поверхнево або просто недостатньо цікаво. Деякі речі не розкрила. І я буду це виправляти теж. Поки що тільки в своїх чернетках, паралельно буду писати нові глави. Але все це нешвидко і не одразу. Не з тих я авторів, на жаль, хто може писати швидко. Не з тих((
Дякую, що читали мій твір. Ви дуже мотивували мене не кинути його. Чесно. І зараз я повертаюся знов саме завдякитієї силі, що ви, як читачі, мені надали.
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЧому був? Я все ще чекаю на продовження...і вірю, що колись історія завершиться. У вас чудові історії з живими героями в яких відчувається доброта. Саме за це вони мені дуже подобаються.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати