Оновлення від авторки "Детективів з Яспісу"

Був колись твір "Детективи з Яспісу". Ну, і не тільки. Вирішила зробити апдейт для тих, хто ще їх памʼятає.

Я не пишу зараз. Не в сенсі, що кинула. Просто не можу. Власне, це перший раз за цей час, коли я зашла на букнет. І перший раз, коли взялася набирати текст не по своїй основній роботі. Можливо, це вигорання. Можливо, я просто не вмію робити декілька речей одночасно - тобто і писати, і працювати на роботі, і робити інші справи. Бо скільки б не намагалася, все одно завершується тим, що я кидаю писати і роблю величезні паузи.

Насправді, соромно, що воно так тягнеться довго. Що я постійно обіцяю нові глави й зникаю. Але як є. Це перший раз за півроку коли мені прям реально захотілося щось написати. І я вирішила почати з букнета і зі звернення до читачів. Ну, і зі старої обіцянки теж: продовження буде. Я багато чого переосмислила в "Детективах". Дещо, на мою думку, я робила поверхнево або просто недостатньо цікаво. Деякі речі не розкрила. І я буду це виправляти теж. Поки що тільки в своїх чернетках, паралельно буду писати нові глави. Але все це нешвидко і не одразу. Не з тих я авторів, на жаль, хто може писати швидко. Не з тих((

Дякую, що читали мій твір. Ви дуже мотивували мене не кинути його. Чесно. І зараз я повертаюся знов саме завдякитієї силі, що ви, як читачі, мені надали.  

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Шаграй Наталія
28.06.2026, 13:09:47

Чому був? Я все ще чекаю на продовження...і вірю, що колись історія завершиться. У вас чудові історії з живими героями в яких відчувається доброта. Саме за це вони мені дуже подобаються.

Інші блоги
Принесла візуалізацій✨
Другорядні персонажі із книги "Драконячий шлюбний контракт"...але не в іншх книгах☺️ Загалом, я дуже люблю і сама читати, і писати, про долі героїв, які переплітаються...камбек в майбутніх книгах...або ж народжується
Я цього чекала ♥️
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Чергова подвійна знижка!
Вихідні дні мають бути приємними! Тому, несу приємні знижки одразу на дві книги! КОРОЛІВСЬКА БУНТАРКА, АБО ВИКРАДЕННЯ ВІКУ Що гірше: шлюб, про котрий ти навіть не думала, чи звинувачення у зникненні королівських грифонів? Бути
Парасолька теж буває бойовою!
Вітаю друзі! Хотіла поділитись смішним візуалом до 9 глави книги "Помінятись иісцями не було в планах" "Дракониця не роздумуючи подала її Раєлю. В долоню ліг важкий держак. Найманець подивився як з нізвідки
⏰ Час читати оповідання ⏰ ( і гра)
«Я (не) спік інгліш» вже повністю опубліковане, як я і обіцяла. Хто чекав на завершення, щоб прочитати – запрошую. ♥️♥️♥️ Хочу дещо додати і прояснити. Я пишу оповідання, які не є 100% правдою.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше