Дружина для повелителя Тіней, або Плата за свободу
161 637
Букнет Фентезі Дружина для повелителя Тіней, або Плата за свободу

Дружина для повелителя Тіней, або Плата за свободу

Фентезі

Марго Вольська

Марго Вольська · автор

Повний текст · 268 стор.
637
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 386
Дружина для повелителя Тіней, або Плата за свободу
№ 1
Дружина для повелителя Тіней, або Плата за свободу
Обрана для інквізитора, або Плата за чари
№ 2
Обрана для інквізитора, або Плата за чари
“Саорський цикл (книги читаються окремо!)”
Анотація до книги "Дружина для повелителя Тіней, або Плата за свободу"
Мій чоловік, жорстокий герцог, загинув під час народного бунту. Його місце зайняв Даміано Антіріс – очільник революції, спадкоємець загубленої династії.
Я чекала найгіршого, а він… Запропонував стати його дружиною, пообіцяв зберегти життя мого однорічного сина і визнати його своїм.
Я погодилась. Заради захисту сина я готова заплатити будь-яку ціну.
...Мені невідомо, чому молодий, красивий маг обрав мене, злякану дівчину з дитиною на руках. І це не єдиний його секрет, який я мушу розгадати.
Але найбільше я боюся не Діаміано та його бажань.
Кажуть, що попередній герцог живий. Якщо він повернеться, помста буде жорстокою, і ми з сином постраждаємо перші…

владний геройпротистояння характеріввимушений шлюб

Зміст книги: 28 глав
Розділ перший
Розділ другий
Розділ третій
Розділ четвертий
Розділ п'ятий
Розділ шостий
Розділ сьомий
Розділ восьмий
Розділ дев'ятий
Розділ десятий
Розділ одинадцятий
Розділ дванадцятий
Розділ тринадцятий
Розділ чотирнадцятий
Розділ п'ятнадцятий
Розділ шістнадцятий
Розділ сімнадцятий
Розділ вісімнадцятий
Розділ дев'ятнадцятий
Розділ двадцятий
Розділ двадцять перший
Розділ двадцять другий
Розділ двадцять третій
Розділ двадцять четвертий
Розділ двадцять п'ятий
Розділ двадцять шостий
Розділ двадцять сьомий
Епілог

386 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анастасія
07.05.2025, 22:28:18

З кожним разом все палкіше очікую продовження. Так цікаво - неймовірно! Ви така молодчина, видно, що вкладаєте душу як в персонажів, так і в сюжет, в опис місцевості і все, до чого торкнеться уява) дуже рідко можу зустріти на просторах буклету дійсно вартісні твори. Таких авторів можу перерахувати на пальцях двох рук. Але ви саме той діамант, що сяє в цьому переліку і зігріває моє серце неймовірними історіями!
Поки я знайомлюсь з цією, та впевнена, що дістанусь і до інших та читатиму не менш захоплено. Адже ви закохали мене у вашу творчість!
Щиро бажаю вам йти з музою однією дорогою (бажано вічною?), гарного настрою, відданих читачів і усього найкращого! Дуже вдячна за цю історію і за усі подальші окремо подякую.
А поки, подумки домальовуватиму сюжет у голові) Бережіть себе!

Марго Вольська
15.05.2025, 13:06:09

Анастасія, Щиро дякую за ваші надзвичайно приємні слова! Кожен автор хоче почути таке про свої книги. Буду рада, якщо зазирнете і в інші історії!

avatar
Vira
07.05.2025, 23:38:34

Аж мурашки по шкірі!!!! Невже Даміано та Давет об'єдналися проти цього монстра?! Чи може Дамі таки вдалося приручити дракона? Можна сказати, хтось таки прийшов на допомогу Корі....❤️❤️❤️

Марго Вольська
15.05.2025, 13:05:36

Vira, З прирученням дракона там дуже легко впорався Давет, зрештою, Санті не єдиний нащадок дріад))

avatar
Nata Bond
08.05.2025, 09:21:07

Огоо,дракон сам вирішив діяти. І що ж він зробить з імператором?! Прогонить його геть,щоб не повертався? Як все цікаво повернулось. Дякуючи допомозі Лі і богу Кохання і мужністі наших героїв.

Марго Вольська
15.05.2025, 13:05:17

Nata Bond, Думаю, просто прогнати - ефект був би вже не той!

avatar
Асея Мітрель
08.05.2025, 10:48:26

ууух! ось наче ж все все закінчилось, але ви знов нас інтригуєте! дуже цікаво що ж там з імператором буде!!

Марго Вольська
15.05.2025, 13:05:05

Анастасія Чернобров, То дракончик пішов робити політичні інтиги))

avatar
Тетяна Рибак
08.05.2025, 10:48:50

От же ж Меландзе штовхає на крайні методи і не факт що зможе легко вижити

Марго Вольська
15.05.2025, 13:04:52

Тетяна Рибак, Кардинал взагалі заварив тут непросту кашу...

avatar
Тетяна Рибак
08.05.2025, 11:13:12

Ох як я хвилююсь за Дамі

Марго Вольська
15.05.2025, 13:04:41

Тетяна Рибак, Наші герої сильні, вони впораються!

avatar
Тетяна Рибак
08.05.2025, 11:54:51

Йой надіюсь Давет у безпеці

Марго Вольська
15.05.2025, 13:04:32

Тетяна Рибак, Зі своїм справжнім батьком (і я не про Санті!)

avatar
Тетяна Рибак
08.05.2025, 11:59:32

О так мстити він буде але те що Давет у відносній безпеці вже добре

Марго Вольська
15.05.2025, 13:04:22

Тетяна Рибак, Ну, плани Санті - то особисті проблеми Санті, як то кажуть)

avatar
Vira
08.05.2025, 12:01:19

Все класно! Мають нову домашню тваринку, всі живі і ніби здорові! Але от халепа, куди дракончик імператора поніс? До цілющого джерела? Сподіваюся, що він не поласує ним))))

Марго Вольська
15.05.2025, 13:04:09

Vira, Дракончик не їстиме імператора, він не хоче отруїтись))

avatar
Тетяна Рибак
08.05.2025, 12:04:29

О невже сила Кори його розчинила? чи зруйнувала зв'язок з реальністю

Марго Вольська
15.05.2025, 13:03:58

Тетяна Рибак, Нанесла вирішальний удар)

avatar
Тетяна Рибак
08.05.2025, 12:10:13

О дракон схоже відчуває що цього треба рятувати терміново, навіть не віриться , невже і справді побороли ,ура! Але ще не все закінчилось!

Марго Вольська
15.05.2025, 13:03:46

Тетяна Рибак, Так, дракон точно не дурний)) Він знає що робить.

avatar
Тетяна Рибак
08.05.2025, 21:42:23

Дракон полетів а чи зникла хвороба разом із Санті. Мабуть це все була гра для імператора і дуже феєрична

Марго Вольська
15.05.2025, 13:02:05

Тетяна Рибак, Хвороба зникла, бо Санті був джерелом - зараз тільки симптоми долікувати треба)

avatar
Nata Bond
08.05.2025, 22:24:34

Даміано відпустив Дракона на свободу?! Ось хто справжній правитель! Сміливий і мудрий, добрий і щирий. Браво!!! І Кора під стать чоловіку! Дякую!

Марго Вольська
15.05.2025, 13:01:49

Nata Bond, так, Даміано і Кора справді дуже гарно пасують одне одному до пари!

avatar
Larisa Chelter
08.05.2025, 22:54:59

Що такого відчув дракон, що потягнув імператора?

Марго Вольська
15.05.2025, 13:01:34

Larisa Chelter, Це була маленька політична хитрість)

avatar
Vira
09.05.2025, 07:06:02

Можна видихнути! То для чого дракону треба було хапати імператора? Він відчув у ньому магію Санті? Чи є якась інша причина?

Марго Вольська
15.05.2025, 13:01:24

Vira, Ні, дракон просто вирішив влаштувати маленький показовий виступ, Абсолютно Без Підказок Від Даміано))

avatar
Асея Мітрель
09.05.2025, 10:26:53

Судячи з коментарів найсвітлішого, це була гарно спланована вистава...)) що ж, головне що всі живі здорові, і імператор, здається, вже трохи при здоровому глузді:)

Марго Вольська
15.05.2025, 13:01:07

Анастасія Чернобров, Та імператор не такий дурний, як хотів то показати) І так, це була вистава))

avatar
Vira
09.05.2025, 14:43:39

Це точно! Усе тільки починається....)

Марго Вольська
15.05.2025, 13:00:26

Vira, Найщасливіший кінець - то початок)

avatar
Anastasiia Maliuta
09.05.2025, 18:36:57

Я дуже рада що Кора зупинила божевільного!

Марго Вольська
15.05.2025, 13:00:19

Anastasiia Maliuta, Так, вона в фінальній битві відіграла дуже важливу роль)

avatar
Вікторія В
10.05.2025, 16:15:14

тепер і мені хочеться щоб імператора нагородили судженою )))) з перчинкою )))

Марго Вольська
15.05.2025, 13:00:04

Вікторія В, Ну, тут треба таку, щоб і перцю мала, і батіг...

avatar
Nata Bond
10.05.2025, 17:36:41

Імператор здивував)). Дякую за проду!❤️

Марго Вольська
15.05.2025, 12:59:50

Nata Bond, Він і авторку здивував)

Дякую!

Марго Вольська
15.05.2025, 12:59:43

Анжела Белаковская, Дякую, що ви зі мною!

avatar
Vira
11.05.2025, 07:29:12

Не завжди те, що ми бачимо, є саме тим... Як кажуть, не все те золото, що блищить! Так само з імператором. Майстер грати ролі, все залежить від того, що він хоче показати глядачеві!

Марго Вольська
15.05.2025, 12:59:37

Vira, Так, це правда. В нього багато масок, для різних приводів)

Дякую!

Марго Вольська
15.05.2025, 12:49:32

Анжела Белаковская, Дякую, що ви зі мною!

avatar
Vira
11.05.2025, 16:06:25

Нарешті і у наших героїв є щастя! ❤️❤️❤️❤️

Марго Вольська
15.05.2025, 12:49:26

Vira, Вони його цілком заслужили!

avatar
Nata Bond
11.05.2025, 21:00:51

Вони обидва щасливі! Це так добре!

Марго Вольська
15.05.2025, 12:48:59

Nata Bond, Так, вони нарешті дійшли до свого "довго та щасливо"

avatar
Асея Мітрель
12.05.2025, 11:30:34

Щасливий фінал, на який вони обидва заслужили! Дякую за чудову історію! тепер буду пити вранішню каву разом з Даріо:)

Марго Вольська
15.05.2025, 12:48:47

Анастасія Чернобров, Дякую! Даріо буде, гм, з вогником, якраз до кави)

avatar
Iryna
12.05.2025, 12:39:52

Дуже гарний і щасливий фінал для цієї наймовірної пари:) Дякую люба за чудову книгу, я із задоволенням порину у подорож разом із Даріо:)

Марго Вольська
15.05.2025, 12:48:27

Iryna, Дякую дуже, чекатиму у Даріо!)
нещасливих фіналів не тримаємо))

avatar
Nata Bond
12.05.2025, 12:59:42

Дякую за цю чудову,хвилюючу,але неймовірно теплу книгу! Дуже сподобались герої ! І покровителі в них гарні)). А маленький Давет це просто сонечко!❤️ Там,де біла енергія обіймає темну,все буде добре!))

Марго Вольська
15.05.2025, 12:47:28

Nata Bond, Щиро дякую! Так, і герої, і покровителі прагнуть до світла, неважливо, Тіні в них чи ні)

Дякую за такий світлий (незважаючи на темну магію твір). Відпочивала душею... Натхнення Вам і безліч нових задумів

Марго Вольська
15.05.2025, 12:47:07

Ольга Артьоменко, Щиро дякую! Буду рада бачити вас у історії про Даріо!)
а магія, як і зброя, зла лише у злих руках))

Дякую за цікаву книгу! Чекатиму наступних. Творчих Вам успіхів, а нам цікавих романів і всім НАМ ПЕРЕМОГИ!

Марго Вольська
15.05.2025, 12:45:22

Любов Бондаренко, Дякую за відгук! Наступний том уже в процесі, це історія про Даріо, "Обрана для інквізитора", зазирайте на вогник)
І віримо в перемогу та наближаємо всіма силами!

avatar
Юлия
12.05.2025, 19:15:20

Дякую, як завжди неймовірна,захоплююча історія.

Марго Вольська
15.05.2025, 12:44:43

Юлия, Щиро дякую, рада, що сподобалось! Зазирайте до книги про Даріо ;)

avatar
Yana Levchyshyna
12.05.2025, 23:18:53

Клас), дякую за неймовірну історію), бажаю вам натхнення творити такі чудові книги♥️

Марго Вольська
15.05.2025, 12:44:31

Yana Levchyshyna, Щиро дякую! Зазирайте внові книги, і до Даріо також!)

avatar
Вікторія В
13.05.2025, 00:10:53

Дякую )
Мені неймовірно сподобались герої книги.
Як завжди, цікава історія.
Пішла до Даріо ))))
Як там менталіст без мене, хтось ж повинен йому допомагати вправляти мізки )))

Марго Вольська
15.05.2025, 12:44:17

Вікторія В, Дякую дуже! Так, Даріо пропускати не можна, тим паче, в нього така чарівна відьмочка з таким гарним іменем))

avatar
Vira
13.05.2025, 00:33:55

Дякую, люба авторко, за прекрасну історію боротьби за чисте кохання, історію сповнену переживань, почуттів, благородства та щирості! Наші герої, пройшовши такі випробування, заслуговують бути щасливими і коханими! ❤️❤️❤️❤️

Марго Вольська
15.05.2025, 12:43:34

Vira, Дуже дякую, рада, що вам сподобалось! Чекаю на вас в книзі про Даріо))

avatar
Тетяна Рибак
13.05.2025, 08:11:31

Ох нарешті разом цілком і повністю без тіні минулого

Марго Вольська
15.05.2025, 12:43:18

Тетяна Рибак, Так, у героїв нарешті все склалось... Дякую!)

avatar
Софія Малинська
13.05.2025, 13:03:32

Дякую за цю чудову, сповнену магії, інтриг та емоцій історію!

Софія Малинська
13.05.2025, 13:06:22

Софія Малинська, І окремий лайк за те, що тут було більше Веда!

avatar
Тетяна Рибак
13.05.2025, 09:04:06

От нарешті вистраждали своє щастя . Рада що наступний Даріо він чудовий. А Гаєтано? теж буде історія?

Марго Вольська
13.05.2025, 09:14:51

Тетяна Рибак, Не впевнена на рахунок Гаетано, можливо, його пару (коли він її знайде) покажемо десь між ділом))

Дякую за неймовірно чудову книгу, чекаю на продовження.

Марго Вольська
12.05.2025, 12:28:39

Нина Краснянская, Дякую! Ця книга вже завершена, сьогодні вийшов епілог, тож запрошую у новинку "обрана для інквізитора" про Даріо, брата Кори. Вона на сайті і вже чекає на вас!)

Ця книга є частиною цикла чи вона зовсім самостійна?

Марго Вольська
11.05.2025, 10:21:44

Маргарита Витченко, Ця книга зовсім самостійна і стане першою в циклі про Саор (країну, в якій відбуваються події). Будуть наступні історії про другорядних персонажів, але ця має повний і остаточний фінал і завершиться приблизно завтра))

Дякую!

Дякую!

avatar
Тетяна Рибак
03.04.2025, 18:11:40

Отже може й справді Вед озвався?

Показати 5 відповідей
Марго Вольська
29.04.2025, 16:42:15

Тетяна Рибак, Ну приблизно так, але треба порахувати по гайду в блозі, а то я в голові все це не втримаю)

Дякую!

avatar
Тетяна Рибак
18.03.2025, 12:51:27

Надіюсь встигне знайти , та й Пауліна надіюсь не зрадить Даміано, підставляючи Кору.

Показати 4 відповіді
Тетяна Рибак
29.04.2025, 13:37:42

Марго Вольська, Щось мені здається, що і як чоловік він її не цікавив раніше. Адже коли могла бути просто з ним , не звертала уваги ніякої. А коли з'явилася влада , то зацікавив. Тож боюсь тут лише інтерес до влади

avatar
Тетяна Рибак
05.04.2025, 23:30:25

Таке враження що Пауліна або не Пауліна, або з нею щось таке зробили , що змінилась кардинально

Показати 4 відповіді
Тетяна Рибак
29.04.2025, 13:35:39

Марго Вольська, а симпатія буває різна, тож так

avatar
Тетяна Рибак
22.03.2025, 15:32:15

От же ж Пауліна? якщо Даміано не провів цей ритуал досі, з чого вона взяла що він йому допоможе?

Показати 2 відповіді
Тетяна Рибак
29.04.2025, 12:16:55

Марго Вольська, дуже багато , навіть того що знати не повинна ніяк

avatar
Lesia Yurchyshyn
29.04.2025, 09:38:11

Чи розповіла Кора про Пауліну ? Бо виглядає що все закрутилося і стало не до того, а це важливо...

Марго Вольська
29.04.2025, 09:58:09

Lesia Yurchyshyn, Так, закрутилась і забула((

avatar
Наталія Діжурко
18.03.2025, 11:20:54

Вітаю з передплатою!
Бажаю Вам творчого натхнення і багато вдячних читачів!

Марго Вольська
28.04.2025, 16:43:12

Наталія Діжурко, Щиро дякую!

avatar
Nata Bond
18.03.2025, 13:33:01

Тепер всі побачили темну магію Даміана. Чи не нашкодить це йому? Шкода малечу,для нього це стрес((. Он як потягнувся к Доміану:,,Тато"

Марго Вольська
28.04.2025, 16:42:59

Nata Bond, Так, дитина бачить, що темне, а що зле...

avatar
Олена Кондак
18.03.2025, 14:27:14

Вітаю з передплатою

Марго Вольська
28.04.2025, 16:42:44

Олена Кондак, Дякую!

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше