Головна Читачам Ім'я акаунту та візуальне оформлення

Ім'я акаунту та візуальне оформлення

Ім'я вашої сторінки на Букнет буде автоматично створено на основі у соцмережі, за допомогою якої ви зареєстрували акаунт на Букнет.

Якщо ви плануєте стати автором або просто бажаєте змінити ім'я акаунту, під час публікації першого твору Букнет запропонує вам змінити ім'я вашої сторінки на літературний псевдонім. Натисніть кнопку «Додати роман» або «Додати розповідь» в особистому кабінеті. З'явиться вікно "Вибір псевдоніму", де можна внести зміни, вказавши потрібне ім'я. Після збереження нового імені додавати роман чи розповідь не обов'язково.

Додати або змінити фото профілю (аватар) можна лише у PC-версії (переключити версію можна в нижній частині сторінки сайту). Для внесення змін натисніть Редагувати профіль, а потім «Змінити аватар)» та завантажте необхідне зображення зі свого пристрою.

Зверніть увагу, що розмір аватарки має бути 160*160 пікселів.

Дякуємо за ваш відгук!
Чи була ця стаття корисною?
Дуже шкода. Як ми можемо покращити статтю?
Необхідно заповнити поле
Поширені питання
Не можу увійти до облікового запису

Перш за все переконайтеся, що ви правильно ввели дані для входу, тобто вибрали саме той спосіб входу, який використовували при реєстрації.

Не пам'ятаю логін та пароль для входу

Якщо ви не пам'ятаєте дані для входу, проведіть відновлення доступу до облікового запису — вам буде надіслано лист від Букнет з інструкціями на електронну пошту, яку ви використовували під час реєстрації. Якщо ви не отримали лист, перевірте папку «спам», можливо, лист потрапив туди. 

При спробі авторизуватися бачу помилку «Користувача з таким e-mail не знайдено»

Якщо при введенні інформації сайт відображає помилку «Користувач не знайдений», перевірте можливість входу іншим способом – за допомогою іншої вашої сторінки соц. цмережі, за допомогою якої ви могли реєструватися (ви зареєструвалися через певну соц.мережу – вхід на сайт потрібно здійснювати саме через неї).

В обліковому записі пропав доступ до оплаченої книги/книг

Найчастіше причиною такої ситуації є наявність другого облікового запису, створеного вами за допомогою іншої електронної адреси або іншої сторінки соцмережі (особливо часто це трапляється, якщо ви використовуєте різні пристрої для відвідування сайту. Створивши обліковий запис, наприклад, через Facebook ви можете не пам'ятати про це і увійти на сайт через іншу соц.мережу). Ймовірно, бібліотека, яку ви формували, знаходиться на іншому обліковому записі і увійти до неї можна тим способом, який ви використовували при реєстрації цього облікового запису.