2 606
Анотація до книги "Кращий подаруночок - це ти!"
Нові зустрічі, нове кохання, нові пригоди? Які подарунки чекають на нас в Новорічні свята?
Хто б не говорив Таші про марні надії, але вона завжди вірила в долю та знаки. Особливо, коли зрозуміла, що по вуха закохана в свого найкращого друга. Та вирішила ризикнути, долучитися до флешмобу "Поцілуй друга на Різдво"... А що з того вийде - покаже час.
Гарантую романтику, кохання та хепі енд!!!
Тут відсутні токсичні герої, нервова метушня та океани сліз)))
Однотомник!
БЕЗКОШТОВНО
Хто б не говорив Таші про марні надії, але вона завжди вірила в долю та знаки. Особливо, коли зрозуміла, що по вуха закохана в свого найкращого друга. Та вирішила ризикнути, долучитися до флешмобу "Поцілуй друга на Різдво"... А що з того вийде - покаже час.
Гарантую романтику, кохання та хепі енд!!!
Тут відсутні токсичні герої, нервова метушня та океани сліз)))
Однотомник!
БЕЗКОШТОВНО
перше коханняріздвяна романтикановорічна історія про кохання
“Чи можлива справжня дружба між чоловіком і жінкою? Питання філософське. Але саме дружбу Таша буде випробовувати в Різдвяні свята, коли вирішить долучитись до флешмобу "Поцілуй друга". Легко, романтично і багатообіцяюче!”
25 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиШановні читачі! Рада вітати Вас у цій історії і дякую за підтримку!!!!Якщо книга Вам подобається, не забувайте додавати її до бібліотеки, ставити лайк і коментувати.Також запрошую підписуватись на мою сторінку, щоб не пропустити вихід новинок та знижок.
А для зручного спілкування стосовно літературної творчості я створила групу в телеграм каналі для обговорень книг. Там будуть викладатись плани на майбутнє, оголошуватись нові глави, книги з мого другого акаунту, знижки, розігруватись подарунки до свят та ін. Якщо Вас цікавить, заходьте в гості: https://t.me/+6MKezt9oNF5mNjUy
Дякую за дуже гарну романтичну історію кохання
Таня Гасюк, рада, що сподобалось))
Дякую за таку чудову і щемливу історію! А ще теплу, лагідну і добру! Дуже гарна!
Ірина Сердюк, дякую!!!!!!!!!! Таких у нас буде ще багато))
Дякую, класнюча історія!!
Таня, рада, що сподобалось)))
Така тепла та романтична історія))
nikon, дякую!!! Рада, що сподобалось)
Дякую за чудову історію кохання Таші і Назара ❣️❣️❣️ Бажання збулося в обох ❄️❄️❄️
Леся Вакулінська, Різдво ж, мають збуватися))) Рада, що сподобалось)))
Дякую за прекрасну новорічну історію)))
Прочитала з великим задоволенням)))
Вікторія Ковтун, рада, що сподобалось!!! Мені дуже приємно)
Яка милота-а-а! (^^) Щиро дякую за таку чудову історію! Просто пищу в подушку й дригаю ніжками від захвату) Під свята та морозець на вулиці саме те, тож вітаю з приймедніми святами! Бажаю світла й щастя! :-*
Alina, дякую! Мені безмежно приємно!!!!!!!!!!!!!!!!! Сьогодні стартує ще одна новорічна історія)
Дякую за чудову історію) дуже сподобалось)
Тетяна, дуже рада! Приємного читання в подальшому!
Історія - супер! Як завжди, - харизматичні герої, інтрига та ХЕ!З прийдешніми святами! І хай згине раша!
Marina Tkachenko, дякую!!!!!!!!!!!!!!!! Рада, що сподобалось!!!!!!!!!!!! Гарних свят!!!!!!!!!!
Схоже їх бажання дуже навіть взаємні
Тетяна Рибак, саме так))) Ловіть фінальну главу)
класно захопливі сторінки натхнення вам і чекаємо нових книг
Таня Скогорева, дякую!!!! Обов'язково буде)
Вітаю з новинкою!❤️ Натхнення і успіхів цій новорічній історії!❤️
Светлана Марченко, дякую!!! Приємного читання!!!
Мм і яке бажаннячко Назар надумав?
Тетяна Рибак, скоро дізнаємось) Приємного читання!
А Ідея поцілуй друга цікава, дійсно мабуть варто спробувати , адже не спробуєш не дізнаєшся
Тетяна Рибак, на жаль, ми рідко відверті один з одним, тому інколи ризикувати - не так вже й погано)
Хороший , різдвяний початок , актуально.
Тетяна Рибак, дякую!!!!!!! Рада, що сподобалось!!!!
Навіть цікаво Назар щось вже задумав ? чи так збіг обставин?
Отже він сам в п'яну поставив кордон зопалу, і гадаю можливо вже й сам пошкодував про пе а може й ні, хто знає?
Які вони милі , і ревнощі змусять змінити думку про друга чи не друга?
Дякую, добавила в бібліотеку))
Щастя, приємного читання!!!
Вітаю з новинкою! Дякую за чудовий подарунок до Миколайчика та різдвяних свят!)
Alina, рада, що сподобалось!!!!!!!!! Приємного читання)
Клас..новорічна історія. В саме серце)
Іда Нокс, рада, що сподобалось!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Шановні читачі! Рада вітати Вас у цій історії і дякую за підтримку!!!!Якщо книга Вам подобається, не забувайте додавати її до бібліотеки, ставити лайк і коментувати.Також запрошую підписуватись на мою сторінку, щоб не пропустити вихід новинок та знижок.
А для зручного спілкування стосовно літературної творчості я створила групу в телеграм каналі для обговорень книг. Там будуть викладатись плани на майбутнє, оголошуватись нові глави, книги з мого другого акаунту, знижки, розігруватись подарунки до свят та ін. Якщо Вас цікавить, заходьте в гості: https://t.me/+6MKezt9oNF5mNjUy
Вітаю з новинкою!!! Обожнюю ваші твори)
Мария Карамелькина, мені дуууже приємно!!! Дякую!!!
Мої щирі вітання з новинкою!
Успіхів історії ❤️
Sana Boboho, дякую!!!!!!!!!! Безмежно приємно)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати