Хіртсхальс
1 485
Букнет Містика/Жахи Хіртсхальс

Хіртсхальс

Дар'я Новицька
Повний текст · 16 стор.
58
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Буктрейлер
  • Коментарі · 30
Анотація до книги "Хіртсхальс "
Регнер Іверсен відправляється до віддаленого містечка Данії, щоб влаштувати життя спочатку після звільнення з в’язниці. На шляху до узбережжя він помічає, що навколо всі поводяться дивно. Старий чоловік передає йому обов’язки та застерігає від хибних дій під час роботи. Регнер не звертає уваги, бо вважає лякливі історії лише вигадками.
Мешканці міста Хіртсхальс кажуть, що маяк, оповитий легендами, сьогодні знову поглине нового наглядача…
Зміст книги: 4 глави
Глава 1
Глава 2
Глава 3
Глава 4

30 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Alesia
25.03.2023, 19:54:15

Оповідання і обкладинка дуже таємничі та продумані. Майстерно написано.
Мені здалося, що я чую звук губної гармошки, чую звук розбитого скла, відчуваю морський свіжий вітер та краплі від бурхливих хвиль на своєму обличчі.
Дуже атмосферно, але не моторошно. Я б сказала, що символічно, інтимно, потаємно. Думаю, що не герой обрав роботу, а маяк обрав нового наглядача, який так само самотній та похмурий, із своєю історією життя...
Дякую за оповідання

Показати 3 відповіді
Дар'я Новицька
25.03.2023, 20:10:33

Alesia, Дякую! Дуже-дуже приємно!

avatar
Ірина Кузьменко
14.02.2023, 19:16:15

Атмосферна обкладинка! :-)

Дар'я Новицька
14.02.2023, 19:27:13

Ірина Кузьменко, Дякую)) Вирішила змінити зображення на більш підходяще до жанру)

avatar
Ліка Радош
15.01.2023, 14:28:42

Ух, аж мурашки по тілу... Почала читати й не могла відірватись до самого кінця... Дякую)

Дар'я Новицька
15.01.2023, 15:41:03

Ліка Радош, Я щаслива, що оповідання викликало такі емоції! Щиро дякую, що поділилася ними)) Дуже приємно отримати відгук!

Вітання з марафону
Як же я люблю подібні історії! Атмосфера прямо відчувається. Ще підкупають скандинавські імена, бо обожнюю скандинавію. Щодо критики, то для мене було трохи затягнуто, оскільки те, що я зазвичай читаю переповнене діями та екшеном, тому це така ось суб'єктивщина.

Показати 3 відповіді
Дар'я Новицька
28.08.2022, 16:04:23

Віталій Партицький, Я зрозуміла вас) Щиро дякую за побажання! Взаємно))

Вітання з марафону. Хороша атмосферна історія. Дія не надто динамічна, але може, воно годиться для загального саспенсу. Діалоги дещо штампові. В цілому, міцна історія.

Дар'я Новицька
28.08.2022, 12:50:50

Володимир Кошелюк, Дякую за відгук.

avatar
Наталія Косенко
24.08.2022, 10:44:43

Вітання з марафону)

Мені сподобалась історія) Дуже)) Вам вдалося передати атмосферу таємничості і містичності. Про дружину діда подумала ще до фіналу. Кінець видався дещо стислим. А ще в тексті зустрічалися слова "легендарні привиди". Але коли гг туди їхав, то ніяких легенд не було. Тобто "легендарні" для мене, це ті, про яких весь час говорять. А він спочатку і не чув про них, ніби... Але то таке.

Загалом вийшло класно. Сподобався ваш стиль. З задоволенням почитаю ще щось з вашої творчості) Успіхів вам і натхнення))

Дар'я Новицька
24.08.2022, 11:02:10

Наталія Косенко, Щиро дякую за відгук! Рада, що вам сподобалась історія))

Вітання з марафону)
Данія у моєму серці займає особливе місце, тож читати від того було ще приємніше. Як на мене, дуже талановито написано. Історія лине розміреним потоком. Читати легко та цікаво. Єдине, що я помітила для себе - це вживання слова посміхнувся: посміхаємось ми глузливо, зверхньо, іронічно, а усміхаємось - лагідно, радісно, приємно і т.д. Герой тільки посміхався, якщо це містило в собі негативне забарвлення, то тоді все правильно.
Бажаю вам успіхів у подальшій творчості!

Показати 2 відповіді

Дар, Я трішки намучилась з усмішкою/посмішкою. Досі в себе знаходжу в текстах))) Тому усім розповідаю, щоб застерегти від власних помилок)

avatar
Мері Малфо
16.08.2022, 21:04:06

Вітаннячка)
Прибула з марафону читання. Дуже сподобалися ваші описи. Завдяки ним поринаєш в історію і, здається, ніби це реально. Усе гармонійно поєднується один з одним. Містика гарно переплітається із сюжетом і додає напруження. Герої емоційні та живі, це чудово. Взагалом враження приємні, мені сподобалось.
Натхнення та успіхів ♡

Показати 3 відповіді
Дар'я Новицька
16.08.2022, 21:47:23

Мері Малфо, Щиро дякую за високу оцінку твору! Це дуже надихає!

avatar
Інна Турянська
11.08.2022, 00:31:18

Мені дуже сподобалося ваше оповідання. Події розвиваються стрімко, від чого з'являються бажання обов'язково дочитати, а не закинути. Історія з самого початку вкидає у вир подій та містичних пригод, які хочеться якнайшвидше розгадати. Успіхів вам та нових книг.

Дар'я Новицька
11.08.2022, 11:50:29

Інна Турянська (Innaturianska), Безмежно вдячна за відгук та побажання! Я рада, що оповідання вам сподобалась))

avatar
Лара Роса
10.08.2022, 09:30:18

Вітаю з марафону!
У творі дуже вдало передано атмосферу суворої місцевості: її просто бачиш. Всі деталі до ладу. Містичність подій поступово набуває напруження, сягаючи своєї кульмінації. Емоції героя передані реалістично. Я з задоволенням поринула у цю "похмуру" історію: надто хотілось дізнатись, що стоїть за легендою. Під кінець видихнула з полегшенням))
Успіхів та натхнення на нові твори!

Дар'я Новицька
10.08.2022, 12:04:32

Лара Роса, Дякую за відгук! Рада, що вам сподобалась історія, адже це був мій дебют у жанрі.

Привіт від марафону читання! Твір одразу занурює у містичну та загадкову атмосферу. Як на мене, то трохи забагато зайвих описів, вони крадуть динаміку оповідання. Загалом написано не погано, дякую!

Дар'я Новицька
28.08.2021, 11:15:33

Кристина Асецька, Привіт) Щиро дякую за відгук!

avatar
Angelnik
17.08.2021, 12:45:06

Мені дуже сподобалося Ваше оповідання! В першу чергу завдяки сюжету. Читаючи, одразу здалося, що місце подій реальне і авторові можливо самому доводилося бувати у Данії. Стосовно історії, сюжет дійсно цікавий та нагадує справжню легенду. Як на мене, гарний задум стосовно умов, які не має порушувати головний герой. Фінал непередбачуваний і сцена у якій відкриваються події минулих часів, усе розставляє на власні місця. Завдяки таємниці маяка, особисто мені крім містики, також відчулися детективні ноти. Щодо тексту, на мою думку читається доволі легко незважаючи на тему оповідання. Приємно слідкувати за історією не відволікаючись на помилки. Маленький мікро-нюанс, який на мою думку можна підкорегувати - замінити слово "столова" на "їдальня". Загальне враження від твору приємне. Дякую, що поділилися творчістю!

Дар'я Новицька
17.08.2021, 13:10:02

Angelnik, Вдячна за нагороду, а ще більше за щирий відгук! Дякую за підказку, що до "столової", якось пропустила цей нюанс)) Виправлю.
Оповідання стало дебютним у подібному жанрі в моїй творчості, тому тепер я дуже рада, що воно подобається читачам!

avatar
Олена Блашкун
15.08.2021, 09:40:44

привіт з марафончику)
Вперше читаю ваш твір, і можу сказати одне-це неймовірно! з кожним реченням тебе наче затягує все глибше у світ наглядача, а постаті оживають. Я наче чула той веселий сміх, жваву німецьку пісню й звук чашки, що розбивається об підлогу. Написано просто суперськи-ти наче бачиш фільм, і від цього сироти йдуть шкірою-моторошна історія виходить за межі.
Якби навіть і хотіла, не змогла б знайти недоліків-текс вичитаний, не дратує око, та й сюжет гарно продуманий. дякую)

Дар'я Новицька
17.08.2021, 10:30:37

Олена Блашкун, Привіт!
Щиро дякую, що приділили увагу моєму твору!
Радію, наче дитина, що історія сподобалась і викликала такі емоції!
Ще раз дякую!

avatar
Лана Василенко
13.08.2021, 18:36:41

Давно планувала прочитати цей твір, а тут така нагода - читацький марафон. Як вчасно! Відразу скажу, ця книга на мій смак. Люблю моторошні та реалістичні історії, де фігурують реальні місця і події. Захоплива деталізація, досить вдалі описи природи, це окремі ізюминки. Поринаєш по самі вуха. Тема маяка заворожує. Сюжет нагадав екранізацію фільму "Хлопець з нашого кладовища". Там теж привиди не давали наглядачеві нормально працювати, а до того ж присутня часова петля, що слугує інтригою. Щодо правильності побудови деяких речень я б посперечалася, але, можливо, так проявляє себе авторський стиль. Є декілька русизмів та їх здолає вичитка, так само як і розстановку розділових знаків. Загалом у мене від твору тільки позитивне враження. Він достойно зайняв місце у моїй бібліотеці. Дякую авторці за приємне спілкування та цікаве чтиво. Бажаю наснаги в реалізації творчих задумів.

Показати 2 відповіді
Лана Василенко
13.08.2021, 20:24:57

Дарья Новицкая, Трохи не так висловилась. "Хлопець з нашого кладовища" - не екранізація, а комедійний містичний трилер режисерів Іллі та Антона Чижикових, знятий за сценарієм Володимира Сєришева ще в 2015 р. Рекомендую до перегляду, якщо не дивились.

avatar
Наталія Ковган
08.04.2021, 02:30:00

Колись почала читати цей твір, але чомусь читання перервалося (вже не згадаю причину). І ось повернулася до нього, тому що дуже хотілося дізнатися про те, чим все завершилося для Регнера.
Правда, треба додати, що перше, що мене привабило, так це маяк, ось люблю я такі місця.
Оповідання неперевершене, серед ночі читала та не могла відірватися, доки не дочитала. Я так розумію, що обох чоловіків поєднали загальні долі? Обидва пішли за вбивства, втративши коханих дружин? І тепер, коли у маяка новий наглядач, попередній може піти з цього світу? Регнер тепер лишитья тут назавжди? І буде навіть після смерті, доки його не змінять?
Авторе, дякую вам!!! Ви подарували чудові емоції, я не здатна була відірватися від цього твору. Читала, і все бачила перед очима, наче на картині.

Дар'я Новицька
08.04.2021, 11:16:26

Наталія Ковган, Наталко, Ви все правильно зрозуміли з сюжету! Мені неймовірно приємно, що твір зміг подарувати вам враження та емоції! Я щиро вдячна за нагороду, а особливо, за відгук - це надихає! Обіймаю!

avatar
Айя Нея
23.12.2020, 15:52:23

Цей твір має прочитати кожен! Я слухала в аудіоверсії, атмосферний, цікавий, химерний і захопливий!

Показати 3 відповіді
Дар'я Новицька
23.12.2020, 16:01:20

Айя Нея, О, буду щиро рада почути вашу думку про той твір, бо він після Хіртсхальс перший такий, масштабний. Ще й новий як для мене, жанр саме фентезі. Тільки "поринаю" в його всесвіт)

avatar
Ірина Кузьменко
11.11.2020, 09:30:50

Вітаю із завершенням книги ❤️❤️❤️
Досить цікава та містична історія ))))

Дар'я Новицька
18.11.2020, 10:04:27

Ірина Кузьменко, Дякую, Іринко, за твою постійну підтримку!

avatar
Алекс К
18.11.2020, 09:41:33

Дуже цікаво пишете, мені сподобалось, натхнення вам!!!

Дар'я Новицька
18.11.2020, 10:03:37

Олександр, Олександре, щиро дякую вам за нагороду та теплі слова!

avatar
Дар'я Новицька
12.11.2020, 15:57:54

vitaly.dulenko щиро дякую вам за нагороду!

avatar
Наташа Горецька
10.11.2020, 21:19:23

цікава та захоплююча історія)
Вітаю із завершенням книги)

Показати 2 відповіді
Наташа Горецька
10.11.2020, 21:50:25

Дарья Новицкая, І Вам дякую,що пишите цікаві книги)

avatar
Ірина Кузьменко
06.11.2020, 15:39:51

Ого, оце так розділ ))) цікавий та таємничий))) дякую люба за прод))))

Дар'я Новицька
06.11.2020, 16:20:24

Ірина Кузьменко, Дякую, завжди чекаю твою думку))

avatar
Наташа Горецька
06.11.2020, 07:26:35

складна нічка у Регнера

Дар'я Новицька
06.11.2020, 16:20:05

Наташа Горецька, Це точно( дякую, що читаєте!

avatar
Наташа Горецька
03.11.2020, 07:09:20

цікаво,що підчас присутності Егіля нічого незвичного не відбувалося в домі біля маяка

Дар'я Новицька
03.11.2020, 14:31:16

Наташа Горецька, Так. Й саме це породжує сумнів, чи насправді Регнер все те бачить та відчуває?

avatar
Ірина Кузьменко
01.11.2020, 14:22:25

Оххх, як усе цікаво та таємничо....
дуже гарний початок ))))
❤️

Дар'я Новицька
03.11.2020, 14:30:20

Ірина Кузьменко, Дякую, Іро) твоя підтримка радує))

avatar
Наташа Горецька
31.10.2020, 21:14:15

інтригуючий початок)

Дар'я Новицька
31.10.2020, 21:24:37

Наташа Горецька, Дякую, Наталочко, за підтримку!

avatar
Лаванда Різ
31.10.2020, 18:48:05

Сонце, бажаю тобі шаленої вдачі, активних читачів та вдячних відгуків!)

Дар'я Новицька
31.10.2020, 18:50:41

Лаванда Різ, Дякую! Ти моя чарівниця)))

Добре, що він повернувся))) Обов'язково перечитаю)

Дар'я Новицька
31.10.2020, 17:12:25

Хелен Соул, Дякую, Хелен!

avatar
Kate Mag
31.10.2020, 16:16:17

Вітаю з новинкою! Успіху і багато читачів!

Дар'я Новицька
31.10.2020, 16:32:10

Kate Mag, Вдячна від серця!

avatar
Ірина Кузьменко
31.10.2020, 15:51:07

Вітаю люба із новинкою ❤️❤️❤️

Показати 3 відповіді
Дар'я Новицька
31.10.2020, 16:06:25

Ірина Кузьменко, Буду чекати твоє враження)

З цією книгою читають
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше