566 310
“Випадковості”
Анотація до книги "Випадково закохані"
— Столики поплутав?
— Ні. Привіт, Зоряно.
— Ну привіт, — Зоряна упіймала м'який погляд темно-карих чоловічих очей. — Щось ще?
— Сердишся? Розумію. Я хочу вибачитись.
— Вибачення прийняті. Але нашу співпрацю розірвано.
— Ти потрібна мені, Зоряно.
— Знайдеш когось іншого.
— Ти найкраща кандидатура. Розумна. Відповідальна. Чесна, — на прикрашеному темною бородою чоловічому обличчі з'явилася посмішка. — Я бачив як ти танцювала. Дуже гарно було. Особливо у кінці, коли ти підняла руки і заплющила очі. Навколо натовп, а ти наче на своїй хвилі. Я замилувався.
— Пф, — Зоряна фиркнула, ховаючи збентеження. — Дивись не закохайся випадково.
— Випадково не закохуюсь. А ти?
— Я теж. І моя відповідь остаточна. Ти все сказав? Хочу піти.
— А я хочу потанцювати. З тобою.
Обкладинка: Дар'я Новицька
— Ні. Привіт, Зоряно.
— Ну привіт, — Зоряна упіймала м'який погляд темно-карих чоловічих очей. — Щось ще?
— Сердишся? Розумію. Я хочу вибачитись.
— Вибачення прийняті. Але нашу співпрацю розірвано.
— Ти потрібна мені, Зоряно.
— Знайдеш когось іншого.
— Ти найкраща кандидатура. Розумна. Відповідальна. Чесна, — на прикрашеному темною бородою чоловічому обличчі з'явилася посмішка. — Я бачив як ти танцювала. Дуже гарно було. Особливо у кінці, коли ти підняла руки і заплющила очі. Навколо натовп, а ти наче на своїй хвилі. Я замилувався.
— Пф, — Зоряна фиркнула, ховаючи збентеження. — Дивись не закохайся випадково.
— Випадково не закохуюсь. А ти?
— Я теж. І моя відповідь остаточна. Ти все сказав? Хочу піти.
— А я хочу потанцювати. З тобою.
Обкладинка: Дар'я Новицька
службовий романпротистояння_характерівперше кохання_емоційно
Зміст книги: 85 глав
1 270 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДрузі, на Букнеті вже є друга частина історії Зоряни та Дем'яна. Вона має назву "Випадково закохані. Другий шанс"(18+). Знайти книгу можна на моїй сторінці )
Запрошую до читання ❤️
Дем'ян буде нагулювати апетит, але тату вмовить показати.
Катя, Зорянка теж апетит нагуляє - Дем'ян їй у цьому допоможе )) І тату трохи далі покаже ) Дякую )
Чим довше Зоряна триматиме інтригу, тим бажанішим та солодким стане їхнє воз'єднання тіл та душі .Чекаємо... Ну, а Дем'яну- респект за витримку та розуміння.
Галина Савченко, Дам спойлер, що інтригу з тату Зоряна триматиме недовго )) А щодо воз'єднання - ми бачили першу главу і до неї залишається вже зовсім небагато ) Ну а Дем'ян справді хоче, щоб Зорянка була готова, тому не квапить. Дякую )
А Дем'ян молодець. Розуміє, що Зоряні треба підготувати незабутній перший раз.
Валентина Ліщук, Дем'ян не квапить і Зоряні це дуже приємно ) Але ми бачили спойлер у першій главі і до того моменту вже не так багато часу залишилося ) Дякую )
Сили волі Дем'ян не відібрати! Нагуляє апетит гарний!))) Але ж молодець, який галантний кавалер у всіх значеннях цього слова! А тату , звичайно, заінтригувала його Зорянка))) Нічого, поки що поцілунками та обіймами хай насолоджуються , апетит гарний обоє нагуляють і буде тоді дуже смачно і солодко ))) Дякую, зірочка, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)))
Наталія Силенко, Дем'яну дуже непросто стримувати свої бажання, але він дуже старається ) Ох, те тату Зоряни... Дем'яну тепер ще цікавіше його побачити на власні очі )) Може Зорянка й покаже згодом. А поки що у них романтичні ніжності, поцілунки та обійми )
Дякую, Наталочко ) Затишних вихідних. Обіймаю )
Ох,і апетит нагуляє Дем'ян! Який же він розуміючий, уважний до потреб і бажань Зоряни. А ще знає, де ж та татуха! Витримки їм обом! ❤️
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Дем'ян такий апетит нагуляє що палатиме усе )) А Зоряні приємно, що він не квапить та розуміє ) Про тату - Дем'ян тепер знає де воно, але досі не знає яке ) Ох, на межі та витримка...
Дякую )
Який розуміючий і терплячий Дем..
Але ж як інакше..Адже перший раз ,з коханою людиною,має бути незабутнім,ніжним..Без поспіху..
Дякую Оксанко ❤️♥️❤️ Гарного дня
Оксана Морус, Дем тримається з усіх сил )) А Зоряні приємно, що він її не квапить ) Але ми усі бачили першу главу, тож... До неї не так багато часу залишилося, до речі ))
Дякую, Оксанко ) Мирних вихідних )
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую за підтримку )
гарний твір гарні герої дякую автору
Людмила Полохало, Дякую за увагу до книги )
Дякую! Скільки ж сили волі у Дем'яна.) Зоряна татушкою подратувала, але не показала.) Так невинно та несвідомо його спокушає.)
Valentina, Дем'яну тепер ще цікавіше з тим тату )) А Зоряна трохи далі усе покаже. Ох, як сподобається Дем'яну, ммм... ) Дякую )
Дякую за главу, Дем'ян молодець що розуміє і підтримує сніговичка що ще рано . Гарного і спокійного вам ночі, обіймаю
Nastena Totskaya, Дем'ян поки що бере задоволення поцілунками та обіймами )) Але трохи далі Зорянка йому усе покаже ) Дякую, сонечко ) Мирної п'ятниці. Обіймаю )
Демчик все кругом і около
Світлана Хоронжук, Не дає йому спокою тату Зорянки )) Але ж терпляче чекає, поки вона сама покаже )) Дякую )
Уявила очі Дем'яна і як збільшувалися його зіниці)) Дослідник у пошуках татух)) Нагулюватиме апетит))) Дем'янчики))) (нагадалися гарбузики)))
Vasylyna F, Ох, не дає Дем'яну спокою татуха Зорянки - хочеться дослідити її у деталях. А тепер ще й знає де та татуха, ммм... Гаряче йому )) Дуже сильно ) І апетит він нагуляє добрячий )
Дякую )
Хлопчисько таки терплячий!
Питання-на скільки Зорянки вистачить?))
Знаєте від чого сумно...знаючи Ваші історії - вони можуть розійтись, на трохи..)
Як я кажу жітям: "Ще курка не знеслася, а ви вже яйця смажите")))
Може цього разу по іншому)
Дякую ❤️
Halyna Shchyrba, Терплячий, але... ви читали першу главу ))
Зоряні теж хочеться, але вона сама себе поки що гальмує )
Ох, будуть у них труднощі. Більше скажу - тут таке буде, чого ще в жодній моїй книзі не було. Але поки що... не думайте про ті яйця, насолоджуйтесь теперішнім моментом і романтикою ))
Дякую )
Круто. Така романтика. Наша Зірочка сяє завдяки Дем'яну. Дякую
Ivanna Pingas, Дем'ян старається на повну з романтикою ) А Зорянка щаслива. Дякую )
Чудове побачення. Дем'ян все продумав. А Олі дійсно потрібно було давно кинути свого хлопця.
Ольга Діденко, Дем'ян дуже хотів зробити Зоряні романтичне побачення ) А Оля має якісь свої критерії відбору чоловіків, мабуть... Дякую )
І знову смачна прода.Дем'ян нагулює апетит,заціловує Зоряну.Стосунки складаються гарно,він її розуміє але цікавість не дає спокою.Дякую за проду.
Станіслава Барабошко, Радію, що глава посмакувала )) Дем'ян поки що бере задоволення поцілунками. Але ви читали першу главу-спойлер, тож... знаєте, до чого вони зрештою прийдуть )) А тату Зоряни трохи далі побачимо. Дякую )
Я чомусь так і подумала що вона обрала саме низ живота для свого тату Бідоласі Дем'яну уже кришечку починає рвати через все це але мужньо тримається
Підготуватися... це як ?
Теорію повчити як все робиться чи поему написати на тему ''Як зробити перший раз дівчини безболісно ти та найкращим?''
Дякую сонце! Мирного неба, спокійної ночі та натхнення тобі!
Наталія, Трохи далі побачимо тату Зорянки. А як Дем'ян ним замилується, ммм... )) Триматися йому все складніше, але старається ) Не знаю, як він там готуватися зібрався, але... Фінал тієї підготовки ми вже бачили - у першій главі-спойлері )) А потім - може й справді поему напише (сміюсь) ))
Дякую за настрій, люба ) Мирної та вдалої п'ятниці. Обіймаю )
Зоряна наважилася. Дем'ян мабуть щасливий.
Ольга Діденко, Обоє наважилися і щасливі від цього ) Нарешті дали право голосу серцю та почуттям ) Дякую )
Турбота Дем'яна підкупляє аби Сніговичок не розтанув
Виктория Зёма, Плавить Дем'ян свого Сніговичка )) А Зорянка від того мліє ) Дякую )
За так Зоряна ще й винна в усьому бо нібито покинула її ,а вона що робила коли Кузя не давав спокою Зоряні ? Тут тільки себе їй треба винити
Хитрун Дем'ян чи просто пощастило бо вдосталь наобіймався з Зоряною ніби притримуючи від падіння,а де ще так можливо як не на ковзанці))))
Тепер треба шукати де погрітися або яким способом краще це зробити)))
Дякую тобі Оксанко! Натхнення тобі та тихої ночі!
Наталія, У Олі якась своя логіка, мабуть ) І критерії вибору чоловіків теж якісь свої.
Дем'ян хотів зробити Зоряні романтику )) І собі не став відмовляти у задоволенні побільше тримати її в обіймах. Тож ковзанка стала ідеальним варіантом для побачення )
Ой, не змерзнуть наші герої ) Їм скоро дуже гаряче буде )
Дякую, люба )
Оля. чи будуть ще від неї проблеми.
Виктория Зёма, Оля залишається в офісі, тож Зоряна ще буде з нею перетинатися. Дякую )
все дуже гарно складається у Зорояни зДем'яном ,але де ж приховані труднощі.
Надія Станкевич, Вітаю вас в коментарях )
Ох, труднощі будуть... Але поки що насолоджуємося романтикою разом з головними героями )
Дякую )
добре вчитися коли є підтримка.
Любов Кротошинська, Підтримка завжди важлива ) Дякую )
Який чудовий ранок і таке гарне,зворушливе побачення,молодчинка Дем'ян.Спокійного,тихого дня, Оксаночко.
Надя Горбатова, Дем'ян старається на повну ) Зрозумів нарешті, що цим почуттям треба дати шанс ) Заходьте на велике смачне продовження о 21:00. Дякую )
Побачення в нам сподобалось.Відчувається,
Дем'ян продумав як зацікавити Зоряну.Катались,спілкувались,цілувались але треба зігрітися.Впевнена,вечеря буде не менш романтичною та щемливою.Дякую за проду.
P.S.З Олею розмова вийшла гострою але вона цього не' зрозуміла,обідилась але порада слушна.
Станіслава Барабошко, Дем'ян дуже старався зробити для Зоряни романтичне побачення ) І йому це вдалося )
А Оля дійсно нічого не зрозуміла. У неї свої критерії відбору чоловіків - зовсім не такі, як у Зорянки. Сьогодні о 21:00 буде велика нова глава, заходьте читати )
Дякую )
Оля знайшла і повернула речі Зоряні. Ох, і друзі в неї. Страшно подумати, що могло статися із Зоряною, якби Дем'ян її не забрав. Олі ж не слухає порад і вважає, що всі чоловіки однакові.
Катя, Компанія у Олі така ж, як і кавалер. З одного поля ягоди. А Дем'ян вчасно забрав Зорянку з тієї вечірки. І з побаченням постарався на повну ) Дякую )
Так захопилася нашими закоханими, що геть про Олю забула... Нічого її не вчить і не навчило, на жаль... Не потрібно хапатися аби що було поряд ( це я про Юрка), та ще й руки розпускає...((( Дякую, сонечко)
Наталія Силенко, Оля досі думає, що втратила класного кавалера... Мабуть, у неї якісь власні критерії вибору чоловіків. А Зоряна їй усе правильно сказала.
Дякую )
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую за підтримку книги )
Те Дем'янове "щось" то просто щось)))
Неймовірне ніжне, полохливе...Треба давно пробувати)) По іншому не дізнатися)
Хлопчина таки романтик))
Дякую, Оксано❤️
Halyna Shchyrba, Те "щось" зробило з Дем'яна романтика ) Он як гарно з першим побаченням постарався )) Пробують на повну. І здається, що обом подобається )
Дякую )
Яке класнюче побачення! Дем'ян оберігав Зоряну. як кришталь) В заспокоїв як гарно) Тепер ще потрібно зігріти і нагодувати Сніговичка))) Дякую, Оксаночко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)))
Наталія Силенко, Дем'ян дуже старався з побаченням )) І Зорянку тримав, щоб не впала. Заспокоювати він вміє гарно )) Зоряна не проти таке "заспокійливе" частіше куштувати ))
Дякую ) Затишного вечора, Наталочко. Обіймаю )
???
Олеся Пп, Мабуть, смайлики? )) Дякую )
❤️❤️❤️
Галинп Бурдик, Дякую )
Дякую за главу, таке миле побачення мені подобається, його сніговичок вже трохи краще тримається на ковзанах. Оля звичайно ти не бачила нормальних хлопців, тиж вибираєш таких придурків видно ех . Гарного і спокійного вам дня. Обіймаю міцно
Nastena Totskaya, Зоряна теж в захваті від побачення ) Підкорила вона ковзани - та й хіба ж могло бути інакше поруч з Дем'яном? )) А Оля все себе переконує, що Юрко класний, ех... Мабуть, у неї свої критерії оцінювання чоловіків.
Дякую ) Мирного вечора і затишної ночі )
Дякую!!! Милота! Дему хочеться бути поряд і щоб тримати себе в руках і Зоряну, привів на ковзавнку.) Початок чудовий!) Романтика!)
Valentina, Дем вирішив, що ковзанка - ідеальне місце, щоб тримати в руках перш за все Зоряну )) Ну, і себе теж ) Ох, ті руки... побачимо, чи довго Дем'ян зможе їх стримувати )) Дякую )
Про Олю:хто що шукає те й находить..Для Олі важливо не людина а гаманець..От тому й мала справу рік з лайном..
Зорянка ж інша..І тому й звернув на неї увагу Дем'ян ...
Он як добивається її..
Побачення яке влаштував..Романтичне..
Вечеря теж буде не гіршою..
Дякую Оксанко ♥️♥️♥️ Спокійної ночі.
Оксана Морус, Головна проблема Олі в тому, що вона намагається ідеалізувати те лайно і заперечує, що воно лайно. Зате ж з гаманцем ) Тут вони із Зоряною абсолютно різні. А Дем'ян дуже старався з побаченням )) Хотів зробити незабутній вечір для Зорянки і сам купу яскравих емоцій отримав.
Дякую ) Затишного вечора та мирної ночі, Оксанко )
Вау! Побачення неймовірно романтичне, атмосферне, цікаве, миле і сезонне ❤️
А головне символічне - повністю відображає їхній початок знайомства: Дем'ян же впав через слизькість)) А зараз він не дає це зробити Зорянці, ховає в свої обійми, захищає і дарує тепло своїми руками ❤️
А які ж солодкі поцілунки, ммм ❤️
От, після спілкування з Олею осад лишився... Шкода дівчину, але ж не хоче слухати резонних зауважень! Ще ж може бути, що вона бачила наших милих закоханих?
Дуже дякую за проду ❤️
Мирного вечора, обіймаю, люба ❤️
Sana Boboho, Дем'ян дуже старався зробити усе романтично, мило та атмосферно )) Не знаю чи думав він про символізм у плані слизькості... Швидше за все просто шукав варіант побачення, на якому можна буде постійно обіймати Зорянку і так, щоб вона не пручалася )) І поцілунок у них цього разу солодкий вийшов - з перчинкою, проте вже й з почуттями )
Про Олю ще поговоримо... У неї там свої уявлення про стосунки та кохання, мабуть.
Дякую ) Мирного і затишнго вечора )
дууууже
Світлана Хоронжук, Це приємно ) Дякую )
Яке романтичне побачення!!! Просто вау!!! Дем, ти постарався)) Хитрун і контакт близький, ловив Сніговичка під час катання) Цікаво чи Оля пішла від будинку, чи все бачила?!)
Vasylyna F, Дем гордо киває і каже, що справді дуже старався )) А хитрувати він вміє. Де ще була б можливість постійно ловити в обійми Зоряну на першому побаченні? Та ще й так, щоб вона не тікала )) Про Олю ще поговоримо...
Дякую )
Чарівне і казкове побачення на ковзанці!Але Дем'ян правильно каже,тепер треба вечеряти і грітися!))Дякую))
Ірина Стельмах, Дем'ян постарався на повну )) Дуже хотів потішити свого Сніговичка ) Дякую )
Ух ти! Яке побачення! Дем'ян такий ніжний і романтичний! Забрав, врятував із тієї злощасної вечірки. Накричав, бо переживав. А вранці - любимі булочки! А побачення на катку - то просто казка.
А Оля пожинає плоди своєї поведінки. Хіба ж то кохання?!
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Дем'ян увімкнув романтика на максималку )) Ох, розпереживався він після тієї вечірки. Але ж як затишно було йому обіймати Зорянку всю ніч. А на ранок і думки правильні прийшли ) Своє перше побачення Зорянка точно додасть у скарбничку найщасливіших спогадів )
А Оля... Мабуть, у неї свої уявлення про кохання )
Дякую )
Відео- візуал - просто супер. А моя дочка пішла перший раз на ковзани і примудрилася зламати руку, незважаючи на те, що весь час чоловік тримав за руку. Ось була така прогулянка.Дякую за емо́ції на́солоди, що даруєте нам.
Марія Іщук, Ковзанка - то дійсно потенційно травматична розвага. І не кожному дано тримати рівновагу на тих ковзанах (це з власного досвіду кажу )) ) Але тут Дем'ян пильнував на повну - жодного разу не дозволив Зоряні впасти ) А з відео-візуалом я старалася ) Радію, що сподобалося.
Дякую за ваші емоції )
Не здивуюся якщо Дем'ян взагалі не спав цієї ночі але ж для годиці і щоб не вганяти у фарбу свою гостю сказав що встав рано-вранці
Та якби там не було це їх перший спільний ранок
Дякую тобі Оксанко! Натхнення тобі, мирного неба над головою, гарного настрою та тихого вечора!
Наталія, Може й не спав Дем'ян, хіба ж він зізнається? )) Грів свого Сніговичка в обіймах, мабуть, і думав, думав, думав... І таки усе правильно придумав на ранок ) Заходь читати про побачення - там романтика )
Дякую, люба ) Затишного вечора і мирної ночі )
Дем'ян хвилювався.Забрав Зоряну з тої вечірки,пригорнув,а головне поговорили і вирішили дати собі шанс. і як гарно залицяється.Побачення?Дуже цікаво,куди поведе Зоряну. Це має бути щось оригінальне,бо її ресторани мало цікавлять. Дякую за проду.
Станіслава Барабошко, Дуже перехвилювався Дем'ян. Але після ночі із Зорянкою заспокоївся та остаточно прийшов до правильних думок )) Мабуть, главу з побаченням ви ще не читали? Вона вчора ввечері вийшла, зазирайте ) Там романтика.
Дякую )
Ура, ура, ура... Суперово, що Дем'ян врятував Сніговичка з того '' гостеприїмства ''... А далі сварка, яка і стала поштовхом , щоб дати шанс новому '' щось''. Дякую, моя хороша ♥️ Всі розділи читаю, але мало коментувала. Тебе також зі святом. Миру, спокою та добра. Міцно обіймаю ♥️
(Ivanka), Їм потрібна була ця розмова ) Обоє це "щось" старанно гасили, але загасити так і не змогли ) Тож нехай йдуть на побачення, а далі буде видно )
Дякую за побажання та підтримку, люба ) Приємно )
Так тепло, ніжно і тендітно вміє Дем'ян поводитися) Нарешті поговорили щиро і дали шанс) Олю треба звільнити!)
Vasylyna F, Дем'ян багато чого вміє, якщо хоче )) Он як обійняв ніжно. І не гарчить вже, спокійно та щиро говорить про свої почуття. У наступній главі ще й на побачення поведе ) Ой, а про Олю ще не раз згадаємо... Дякую )
зрозуміло що вони придумають
Любов Кротошинська, Є здогадки? ) Дякую )
Ось таке воно "щось" його не оминути , не приборкати. Люблю їх
Виктория Зёма, Дем'ян та Зоряна нарешті зрозуміли, що обнулити це "щось" не виходить. Вирішили дати шанс своїм почуттям ) Дякую )
Супер !!!
Ганна Гладенька, Дякую ) Радію, що вам подобається )
Добре, що Дем'ян поговорив із Зоряною, бо оті недоліки роблять тільки гірше. Дякую
Ivanna Pingas, Розмова нарешті сталася і вийшла такою, як треба - спокійною та щирою ) У наступній главі відправимо наших героїв на побачення ) Дякую )
і тут Дем'яну нагадують про партнера батька і його доньку. класика
Олена Кривенко, Вітаю вас в коментарях ) Дем'яну хоч і нагадують, а він чомусь на Зорянку залип )) Дякую )
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати