Випадково закохані
566 281
Букнет Жіночий роман Випадково закохані

Випадково закохані 18+

Жіночий роман

Оксана Мрійченко

Оксана Мрійченко · автор

Повний текст · 212 стор.
1 761
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 1 270
Випадково закохані
№ 1
Випадково закохані
Випадково закохані. Другий шанс
№ 2
Випадково закохані. Другий шанс
“Випадковості”
Анотація до книги "Випадково закохані"
— Столики поплутав?
— Ні. Привіт, Зоряно.
— Ну привіт, — Зоряна упіймала м'який погляд темно-карих чоловічих очей. — Щось ще?
— Сердишся? Розумію. Я хочу вибачитись.
— Вибачення прийняті. Але нашу співпрацю розірвано.
— Ти потрібна мені, Зоряно.
— Знайдеш когось іншого.
— Ти найкраща кандидатура. Розумна. Відповідальна. Чесна, — на прикрашеному темною бородою чоловічому обличчі з'явилася посмішка. — Я бачив як ти танцювала. Дуже гарно було. Особливо у кінці, коли ти підняла руки і заплющила очі. Навколо натовп, а ти наче на своїй хвилі. Я замилувався.
— Пф, — Зоряна фиркнула, ховаючи збентеження. — Дивись не закохайся випадково.
— Випадково не закохуюсь. А ти?
— Я теж. І моя відповідь остаточна. Ти все сказав? Хочу піти.
— А я хочу потанцювати. З тобою.

Обкладинка: Дар'я Новицька

службовий романпротистояння_характерівперше кохання_емоційно

Зміст книги: 85 глав
Глава 1. Без гальм
1.1
Глава 2. Битва за булочки
2.1
Глава 3. Робочі плани
3.1
Глава 4. Пропозиція
4.1
Глава 5. Пізній сніданок
5.1
Глава 6. Дивний трепет
6.1
Глава 7. Нова співробітниця
7.1
Глава 8. Сніговичок-загадка
8.1
Глава 9. Конструктивна критика
9.1
Глава 10. Клуб
10.1
Глава 11. Жар під шкірою
11.1
Глава 12. Коли зносить дах
12.1
Глава 13. Обнулити усе
13.1
Глава 14. Вихідні вдома
14.1
Глава 15. Межі дозволеного
15.1
Глава 16. Робочі моменти
16.1
Глава 17. Особисті секрети
17.1
Глава 18. Робоча вечеря
18.1
Глава 19. Конкурент
19.1
Глава 20. Неслухняне серце
20.1
Глава 21. Закрита вечірка
21.1
Глава 22. Поразка розуму
22.1
Глава 23. Ранок
23.1
Глава 24. Побачення
24.1
Глава 25. Наодинці
25.1
Глава 26. Напружена атмосфера
26.1
Глава 27. Зірочки
27.1
Глава 28. Не секрет
28.1
Глава 29. Новий статус
29.1
Глава 30. Робоче та особисте
30.1
Глава 31. Важлива
31.1
Глава 32. Ідеальне «вперше»
32.1
Глава 33. Разом
33.1
Глава 34. Несподіванки
34.1
Глава 35. Без захисту
35.1
Глава 36. Легкість на серці
36.1
Глава 37. Випадково закоханий
37.1
Глава 38. Удар по серцю
38.1
Глава 39. Зрадниця?
39.1
Глава 40. Спроба розібратися
40.1
Глава 41. Життя продовжується?
41.1
Глава 42. Остання розмова
42.1
Глава 43. У пошуках підтримки

1 270 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Nadya
16.03.2026, 11:43:42

Дякую за цікаву проду

Nadya, Дякую за увагу до книги )

напевно що залишиться

Світлана Хоронжук, Залишиться ) Дем'ян її не відпустить нікуди сьогодні ) Дякую )

avatar
Ірина Стельмах
16.03.2026, 00:45:44

Трохи заспокоїв,Зорянку,а вона йому виговорилася та відкрилася!))Самій однозначно,залишатися не можна,коли поряд такий принц!)))І на канапу ніхто не піде!)))Ох...цікаво,завтра буде!Дякую)

Ірина Стельмах, Зоряні хотілося виговоритися, а Дем'ян її підтримав ) Ще й смачним какао почастував. А сьогодні... може й ще чимось солодким пригостить ) Заходьте на продовження о 21:00. Дякую )

avatar
Альона Мяка
15.03.2026, 05:17:04

В неї навіть не матір, а щось дурне і зі слабим характером.

Показати 3 відповіді

Альона Мяка, Ірині треба було уважніше придивлятися до Володимира ще тоді, коли він зовсім не знайшов контакту з маленькою Зоряною. Це вже був такий собі дзвіночок...
Дякую ) Заходьте на продовження о 21:00 )

avatar
Катя
16.03.2026, 00:19:14

Зоряна розповіла Дем'яну про наболіле: про те, що почувається не потрібною ні матері, ні батьку. Чоловік де заспокоює її як може: какао приготував і запропонував залишитись на ніч.

Катя, Тепер Дем'ян знає трохи подробиць про рідних Зорянки ) А їй стало легше, коли поділилася емоціями. І какао смачне від Дем'яна, і ночувати у нього Зоряні буде дуже солодко ) Дякую )

Дем'ян добре зробив ,що забрав Зоряну до себе.Ночувати хай теж залишається.Він дійсно співчуває і хоче підтримати її,бо боляче.Дякую за пооду

Станіслава Барабошко, Дем'ян бачить, що Зоряні сумно, тож саму її точно не залишить ) А вона його не відпустить на канапу ) Сьогодні комусь буде гаряче ) Дякую )

avatar
Олеся Пп
15.03.2026, 23:31:19

дуже цікава історія,

Олеся Пп, Дякую, приємно )

avatar
Наталія
15.03.2026, 23:03:51

Зоряна відкрилася Дем'яну і трохи виговорилася
Так тепер у неї є ще й він )
Але сьогодні їй точно не треба лишатись самій бо знову погрузне у своїх важких думках і накручувати себе що нікому не потрібна
Дякую тобі Оксанко за бонус! Натхнення тобі, мирного неба над головою та тихої ночі!

Наталія, Зоряні полегшало, коли поділилася емоціями. І ми тепер подробиці про її батьків знаємо. Дем'ян її сьогодні вже нікуди не відпустить ) Заходь на смачне продовження о 21:00)
Дякую, сонце ) Мирного понеділка, вдалого тижня та приємних новин )

avatar
Наталія
15.03.2026, 22:57:22

Гарна бабуся в Зорянки щира така й любляча
А от з відчима я відверто в шоці Так і руки чешуться тріснути його чимось важким Бач харчі вона ЙОГО з'їла й приїхала до своєї мами То вона ще може дозвіл письмовий має в нього брати й платити за те щоб побачити маму
Сподіваюся що Дем'ян колись підрехтує йому пику за свого сніговичка
Дякую тобі Оксанко!

Наталія, Бабуся - то любов у чистому вигляді ) А вітчим вважає, що доросла Зоряна повинна жити десь окремо, заходити в гості рідко та максимум на чай і то - чай і до чаю приносити з собою. Треба було Ірині краще до нього придивлятися - ще на першому етапі, коли він зовсім не знайшов контакту з маленькою Зорянкою. А тепер вже нічого вона вдіяти не може.
Дякую, люба )

avatar
Наталія Діжурко
15.03.2026, 22:53:34

Зоряна вже доросла дівчина. І батьки вважають, що вони вже все віддали, що мали. Але ж в любому віці хочеться від батьків чути , що ти потрібний, що тебе люблять. Не просто дати гроші. Інколи просто лагідне слово. Бабуся це розуміє. І добре,що є Дем'ян. Він так ніжно відноситься до Зорянки. Біля нього вона себе почуває захищеною.
І куди проти ночі відпускати Сніговичка? Не можна. ❤️
Дякую за проду і чекаю на продовження! Дуже чуттєвий розділ!❤️

Наталія Діжурко, Батьки саме так і вважають. Наче й піклувалися, і любили, але своєї уваги дитині не додали. Бабуся - то для Зорянки найближча людина та окремий Всесвіт безмежної любові ) А Дем'ян навіть какао навчився варити, щоб потішити свого засмученого Сніговичка ) Звісно ж нікуди він її сьогодні вже не відпустить ) Заходьте на продовження о 21:00, буде дуже чуттєво та гаряче )
Дякую ) Мирного понеділка )

avatar
Валентина Ліщук
15.03.2026, 22:47:08

Так важко, коли почуваєш себе зайвою. Але мама за неї заступається, але треба наполегливіше. Та й братик її любить і чекає на неї.

Валентина Ліщук, Зоряна справді почувається зайвою вдома. Мамі треба було б ще на початку уважніше придивитися до Володимира. А тепер маємо ось таке... Дякую )

avatar
Vasylyna F
15.03.2026, 22:29:56

Як добре, що є Дем'ян)) Вже і какао навчився готувати)) Сумно за Зорянку звісно...батьки геть забули, що їхня донька потребує уваги... Дякую за бонус))

Vasylyna F, Батьки вважають, що Зоряна вже доросла і уваги не потребує, ех... А Дем'ян навіть какао навчився варити, щоб потішити свого засмученого сніговичка ) Дякую )

avatar
Оля Пасічник
15.03.2026, 22:26:05

Як все непросто, Добре, що є бабуся Але мама теж, догоджає тому вилупку.Воно сміх харчами докоряти, бидло та.А та що прийшов сґчужу хату зі своїми вказівками. своєму сину зац купить хату, а в ця на пополам доні і мамі. Ох і малого шкода, бо він сестру любить, як і вона його. Добре. що Демян приїхав і забрав.І навіть какао зварив.То надійне плече, крім бабусі. Мама ні риба ні м'ясо, неможна поставити на місце "хлопа", бо чоловік гідний так себе не поводив би. Дякую, що таку тематику підняла. Натхнення

Оля Пасічник, Бабуся найближча людина для Зорянки ) Мама не те, щоб догоджає Володимиру... але й виставити його геть за такі замашки не наважується. Треба було з самого початку ретельніше до нього придивлятися - адже бачила, що контакту з дитиною він не знайшов зовсім. А Макс любить сестричку і Зорянка йому нічим не заважає ) Дем'ян тепер вміє варити какао )) І Зорянку додому сьогодні вже не відпустить. Заходьте на продовження о 21:00 )
Дякую )

avatar
Оксана Морус
15.03.2026, 22:16:47

По крайній мірі трьом точно Зорянка не зайва..Бабусі,Максу..І Дем зізнався що йому не байдуже до неї..
Он і какао навчився варити..
І на капані поспить..
Але чого його тіснитись на тій канапі.
Він чемний..Не пристає..Хоч і важко стриматися..Але ж дав слово почекати.
А ось з вітчимом питання б треба вирішити.Раз забув що житло то і Зорянчине.. Треба б нагадати на чиїх квадратних метрах живе..Нахаба..
Дякую Оксанко ❤️ ♥️ ♥️ Тихої ночі..

Оксана Морус, Бабуся і Макс завжди раді бачити Зорянку ) Та й мама її любить, але... не придивилася вчасно до того Володимира, не надала значення його ставленню до дитини - тож тепер має нерви. Дем'ян навіть какао навчився варити, щоб потішити Зорянку ) І навряд він би влежав на тій канапі, навіть якби Зорянка його туди відправила ) Чемний кажете? Ох, не знаю, чи надовго тієї чемності вистачить, коли його знову понесе ))
Дякую, Оксанко ) Мирного понеділка і вдалого тижня )

avatar
Sana Boboho
15.03.2026, 22:03:07

Дем'ян для Зорянки, як острівець спокою і тепла - його обійми дають той необхідний серцю затишок, якого їй так не вистачало вдома...
Погоджуюсь з Демом, що Володимира варто б ігнорувати і все одно гостювати у мами з братом, але це добре казати і планувати, а коли чуєш гнівні коментарі вітчима, то й навіть бажання лишатися пропадає.
Як же тонко відчуває він свого Сніговичка, розуміє ж, що зараз Зоряні протипоказана самотність і тиша в порожній квартирі, а тому його пропозиція - ідеальна ❤️
Дуже дякую за проду ❤️
Мирної ночі, люба. Обіймаю ❤️

Sana Boboho, Обійми Дем'яна для Зорянки найкраще заспокійливе та антидепресант в одному флаконі ) Володимиру б нагадати взагалі, що він не у своїй квартирі живе. Але Ірина це зробити не наважується, а Зоряна не хоче руйнувати нову родину мами. Дем'ян не хоче, щоб Зорянка залишалася сама у такому настрої - тому і запросив до себе ) Анонс ви вже бачили, тож... Запрошую на гаряче продовження о 21:00.
Дякую ) Мирного понеділка, люба. Бережіть себе, обіймаю )

avatar
Марія Дзік
15.03.2026, 21:54:21

Невже Ірина не може поставити на місце Володимира?він живе в квартирі Зоряни і не хоче,щоб вона провідувала маму і брата?що за людина цей Володимир?невже Ірина не може захистити дочку?гроші важливіші за дитину?дякую

Марія Дзік, Ірина з самого початку бачила, що контакту із Зоряною Володимир не знайшов взагалі. Треба було ще тоді придивитися, подумати - як далі, чи буде комфотно Зоряні з таким вітчимом. А тепер наче і намагається захистити доньку, але атмосфера від того аж ніяк не краща вдома.
Дякую ) Заходьте на продовження о 21:00 )

avatar
Valentina
15.03.2026, 21:51:07

Дякую! Я завжди для батьків була важливою... Навіть мабуть була гіперопіка... Тому важко зрозуміти батьків Зоряна, особливо маму...
Дем'ян розрадить, заспокоїться Зоряну і покаже яка вона для нього важлива.)

Valentina, Мамі Зоряни варто було б ретельніше придивитися до Володимира з самого початку. Адже бачила, що контакту з дитиною у нього немає. І варто було б подумати - як буде далі, чи буде комфортно Зоряні рости з таким вітчимом. А тепер - маємо те, що маємо...
Дякую ) Дем'ян сьогодні запалить пожежу, заходьте читати о 21:00 )

avatar
Ольга Діденко
15.03.2026, 21:41:19

Зоряна добре почуває себе в бабусі. Добре що вона підтримує онучку. Є з ким поділитися всім.

Ольга Діденко, Бабуся - це безмежна любов у чистому вигляді ) Зоряна з нею набагато ближча, ніж з мамою. Дякую )

avatar
Nastena Totskaya
15.03.2026, 21:38:13

Дякую за главу, дуже шкода сніговичка так боляче за неї , ти не сама сонечко у тебе є подруга , бабуся і Дем'ян. Гарного і спокійної ночі, обіймаю міцно

Nastena Totskaya, Зорянці дуже бракувало уваги батьків у дитинстві. Бабуся єдиною розрадою для неї була ) А тепер крім неї ще є Дем'ян ) Сьогодні буде гаряче. Дякую, сонечко ) Обіймаю. Мирного понеділка )

avatar
Ольга Діденко
15.03.2026, 21:11:57

Дем'ян хоче відкрито зустрічатися. Зоряна почуває себе невпевнено перед Лілею.

Ольга Діденко, Дем'ян розуміє, що Лілі рано чи пізно доведеться усе дізнатися. І не хоче ховати стосунки із Зоряною ) Дякую )

avatar
Таїсія
15.03.2026, 18:31:52

Сподобався сюжет. Герої роману різні за характерами. Цікаво що буде далі...

Таїсія, Вітаю вас в коментарях )
Зоряна та Дем'ян мають багато спільних якостей насправді - обоє дуже темпераментні та амбіційні ) Радію, що книга вас зацікавила. Сьогодні о 21:00 буде бонусна частинка.
Дякую )

avatar
Ирина Андрущак
15.03.2026, 17:47:23

Наша Зорянка потребуе тепла та обiймiв Дема...

Ирина Андрущак, Дем дасть Зоряні і тепло, і обійми ) А я сьогодні дам бонусну частинку - заходьте читати о 21:00.
Дякую )

avatar
Sana Boboho
15.03.2026, 17:28:01

Неймовірно затишно і добре у бабусі, і я радію, що у Зорянки є рідна і любляча людина, яка дарує тепло і свою любов ❤️
Тому що, на жаль, вдома не склалося з розумінням і підтримкою. Так шкода, що у мами не вистачає сил захистити доньку перед чоловіком і відстояти її право на вихідних приїздити погостювати.
Так мило Макс хвилюється за сестричкою, думаю, дитина буде за нею сумувати, тому що не бачить нічого доброго від батьків. Шкода хлопчика.
А Дем'ян ніби відчуває стан Сніговичка, завжди в потрібний час в потрібному місці ❤️
Дуже дякую за проду, люба ❤️
Мирного вечора, обіймаю ❤️

Sana Boboho, Бабуся завжди рада бачити Зоряну ) Недарма ж наша дівчинка хотіла у бабусі жити в дитинстві, але... Сьогодні Зоряна нам розповість трохи подробиць про це )
Мама наче й намагається захистити, але виставити самого Володимира геть за подібні замашки не наважується. Не хочеться їй Макса самій ростити. А хлопчик щиро любить свою старшу сестричку )
Дем'ян вчасно скучив ) Тепер забере Зорянку до себе. А вона розповість більше подробиць про розлучення батьків ) О 21:00 буде бонусна частинка, зазирайте.
Дякую ) Мирного і затишного вечора. Обіймаю )

Гарно, але мало, коли продовження?

Татьяна Ткаченко, Сьогодні о 21:00 буде бонусна частинка, зазирайте ) Дякую )

avatar
Оксана Морус
15.03.2026, 15:20:19

Якщо чоловік прийшов у квартиру(навіть не дружини) її колишнього ..Яка залишена ним навпіл колишній дружині і доньці..І качає права ..То може це не твій (по життю) чоловік. Чи так мама потребує органа в хаті..Квартирант . . З замашками власника ...
А жінка ганчірка ...
Добре влаштувались обоє .
Шкода дівчинку ...Немати прихистку у власній квартирі ...
Хоч брат їй радий...Але ж дитина...
І бабуся любить...
А Дем'ян..Засумував..І як вчасно приїхав ..Зорянка так потребує його обіймів ...
Дякую Оксанко.♥️♥️♥️Тихої неділі вам.

Оксана Морус, Володимир взагалі забувся чия то квартира ) Але цього персонажа я писала з реального життєвого прототипа. І там усе саме так, як тут. А мама боїться рішуче виставляти межі, бо не хоче ростити сама Макса. І не знає чи буде економний Володимир давати гроші на сина у випадку розлучення (як це сумлінно робив батько Зоряни). Наче й намагається заступатися за доньку, але твердо виставити межі не здатна. Макс любить Зорянку ) І бабуся її обожнює ) Дві дійсно рідні людини є, а тепер ще й Дем'ян з'явився ) Сьогодні буде обіймати Зорянку та повезе її до себе. Заходьте на бонус о 21:00 )
Дякую, Оксанко ) Навзаєм - тихого вечора.

avatar
Halyna Shchyrba
15.03.2026, 14:59:14

Як вчасно Дем'ян...Розрада.
Ложка дорога до обіду.
Аби не почувалася, що змусила...
Дякую ❤️

Halyna Shchyrba, Дуже вчасно Дем'ян скучив ) Він тепер Зоряну до себе забере і не залишить її наодинці з сумними думками. А у нас сьогодні о 21:00 бонус. Дякую )

avatar
Nadya
15.03.2026, 14:27:57

Дякую за цікаву проду

Nadya, О 21:00 буде бонусна частинка ) Дякую )

avatar
Ivanna Pingas
15.03.2026, 13:50:51

Не тільки можна, але і треба. Дякую

Ivanna Pingas, Дем'ян дасть підтримку ) І забере Зорянку до себе. О 21:00 буде бонус, зазирайте. Дякую )

avatar
Галина Підгайна
15.03.2026, 12:13:34

Шкода Зорянку надіюся що Дем'ян дасть її всю любов яку вона не отримує від своїх батьків з нетерпінням чекаю на продовження натхнення Вам авторко

Галина Підгайна, Вітаю вас в коментарях )
Дем'ян приїхав дуже вчасно і не залишить Зорянку саму з її сумними думками ) А вона сьогодні розповість більше подробиць про розлучення батьків. О 21:00 буде бонусна частинка. Дякую )

avatar
Виктория Зёма
15.03.2026, 09:55:57

Жаль Злату. Здається є рідня, але вона самотня серед них нікому не важлива. Таке враження що для батьків вона як неприємна згадка про минуле. Брат та бабуся щиро люблять. Ну а тепер вся надія на Дем'яна що відіграє її та огорне любов'ю та турботою. Дякую ❤️

Виктория Зёма, Наче є батьки, але в той же час Зорянка відчуває, що нікому з них не потрібна. Тільки бабуся щиро любить і завжди чекає в гості ) Ну і Макс теж сестричку завжди радий бачити. На жаль, так іноді буває після розлучення - коли кожен з батьків фокусується на новій родині, а перша дитина трохи виходить на другий план. Але Дем'ян не дасть Зоряні потонути у сумних думках - сьогодні до себе її забере ) Заходьте на бонус о 21:00.
Дякую )

avatar
Олеся Пп
15.03.2026, 09:55:13

супер

Олеся Пп, Дякую ) Заходьте на бонус о 21:00 )

avatar
Nastena Totskaya
15.03.2026, 05:26:39

Дякую за главу, я розумію що тобі затримують зарплату і тому злий а при чому бляха дитина я не можу. Зоряна з'їсть весь твій холодильник або в тебе гроші бере ну ти козел . Сніговичок не плач , хочеш я його в ліс завезу а , дякую що Дем'ян приїхав як раз вчасно я тобі всі зірочки віддам . Боляче за сніговичка, гарного і спокійного вам дня. Обіймаю міцно

Nastena Totskaya, У Володимира завжди та в усьому винна Зоряна. Він абсолютно не прийняв її і це було видно одразу. А тепер вважає, що Зоряна вже доросла і повинна жити окремо. Дем'ян вчасно засумував ) Тепер забере Зорянку до себе ) А вона поділиться подробицями про розлучення своїх батьків. О 21:00 буде бонусна частинка, запрошую.
Дякую ) Обіймаю, сонечко. Мирного вечора )

avatar
Valentina
15.03.2026, 00:28:20

Дякую! Це просто жесть... дорікати, що приїхала дитина, що об'їсть... не розумію її маму.(
Ото тільки й черпає батьківську любов від бабусі...
Добре, що Дем'ян приїхав бо куди ж бо вона йшла на ніч дивлячись...

Valentina, Відкрию вам секрет - у Володимира є прототип у реальному житті. І там усе саме так: мама намагається захистити доньку, вітчиму ця донька усім та постійно чимось погана, а ще є спільна друга дитина - з якою мама дуже боїться залишитися сама, якщо чоловік раптом піде.
Зорянка, мабуть, повернулася б до бабусі. Але тепер Дем'ян її забере до себе )
Дякую ) Сьогодні о 21:00 бонус )

avatar
Наталія Силенко
15.03.2026, 00:12:51

Добре, що Дем'ян опинився поруч... Тільки я щось не зрозуміла, вона біля свого будинку вже була , де проживає на квартирі? Наче ж вийшла з під'їзду і сіла на лавку... Та головне, що їй стало спокійно у теплих обіймах Дем'яна! Батьки влаштували своє життя, в за дитину наче і хвилюються, але ж їй увага потрібна, а не лише гроші...Дякую, зірочка, обіймаю міцно і чекаю продовження)))

Наталія Силенко, Дем'ян знає адресу прописки Зоряни у Чернігові ) Не дочекався він ранку та її приїзду, вирішив сам забрати ) І дуже вчасно з'явився, бо Зоряні зараз вкрай потрібні його теплі обійми ) А батьки Зоряни чомусь думають, що вона вже доросла і уваги не дуже потребує, ех...
Дякую ) Заходьте на бонусну частинку о 21:00. Обіймаю, Наталочко. Тихого вечора )

avatar
Юлия Рыжая
14.03.2026, 23:25:54

Шкода Зоряну. Батько гроші відправив і вважає що цього достатньо а мати не може заткнути чоловіка і відстояти свою дитину. Не дивно що зоряна відчуває себе непотрібною нікому. Добре що хочаб є Демʼян)

Юлия Рыжая, Вітаю вас в коментарях )
Батько віддалився від Зорянки - все ж таки відстань не на користь спілкуванню з дитиною. Мама наче й намагається захистити доньку, але чітко виставити межі поведінки для Володимира не здатна - боїться, що він піде і доведеться Макса самій ростити. А от Дем'ян знову з'явився дуже вчасно ) Сьогодні забере Зорянку до себе, а вона поділиться емоціями.
Дякую ) І запрошую на продовження о 21:00.

avatar
Галинп Бурдик
14.03.2026, 23:24:33

❤️

Галинп Бурдик, Заходьте на бонус о 21:00 ) Дякую )

avatar
Vasylyna F
14.03.2026, 22:49:52

Дем'ян так вчасно! Ох, як шкода Зорянку, несправедливий цей Вова... Молодший брат і мама Зорянку люблять і бабуся теж! Батькові ніби і не байдуже, грошима відкупляється... Добре, що Зорянка тепер має на кого опертися і зігріти душу!

Vasylyna F, Дем'ян знову вчасно - тепер забере Зоряну до себе і не дасть потонути в сумних думках ) Вова трохи забув, чия взагалі квартира. Мама трохи намагається захистити Зорянку, але серйозно сваритися з чоловіком не наважується. Не хочеться їй Макса самотужки ростити.
Дякую ) Сьогодні о 21:00 буде бонус, зазирайте читати )

avatar
Ірина Стельмах
14.03.2026, 22:47:25

Дуже шкода Зоряну,аж до сліз!(((Ну і вітчим....гнида одним словом,більше не хочу про нього навіть говорити!!!А чого мати терпить таке відношення незрозуміло....Дем'ян з'явився дуже вчасно,хоч трохи заспокоїть сніговичка!Дякую,за розділ!)

Ірина Стельмах, Вітчим дуже багато на себе бере. Ірина не дозволяє йому виганяти доньку, але все ж чітко виставити для нього межі не може. Не хоче ростити Макса сама. І розуміє, що Володимир навряд так щедро допомагатиме дитині, як батько Зоряни допомагав грошима на неї.
А Дем'ян приїхав вчасно, сьогодні повезе Зорянку до себе ) О 21:00 бонус.
Дякую )

ох сволоч,де хоч дитині там подіньсь

Світлана Хоронжук, Володимир вважає, що Зоряна вже доросла і повинна жити окремо. Але якщо розібратися, то це він у квартирі Ірини гість. Дякую ) Сьогодні о 21:00 буде бонус, заходьте читати )

як же боляче зоряні через таке відношення батьків.

Любов Кротошинська, Зоряна сьогодні поділиться емоціями. Так, їй справді боляче.
Дякую ) Заходьте на бонус о 21:00.

Дуже вчасно Дем'ян приїхав.Не хоче казати але притулилась до нього охоче.Підтримка їй потрібна.Вітчим погана людина.Чого Зоряна має кулись йти,якщо сам живе в чужій хаті.Звісно не хоче руйнувати мамі сім'ю але ж вітчим сам без житла та зарплати.Боляче і соромно розказувати про таке навіть Дем'яну.Дем'ян скучив,зараз її розрадить.Дякую за проду.

Станіслава Барабошко, Дем'ян справді вчасно ) Він тепер Зорянку до себе забере ) А вона сьогодні розповість подробиці розлучення своїх батьків. Володимир забагато на себе бере, але серйозно сваритися з ним Ірина не наважується. Не хоче ростити Макса сама. І розуміє, що Володимир навряд так щедро допомагатиме сину у випадку розлучення, як допомагав тато Зорянці.
Дякую ) Заходьте на бонус о 21:00 )

avatar
Нія Росі
14.03.2026, 21:47:45

Наче відчув, що він зараз життєво необхідний своєму сніговичку…

Нія Росі, Мабуть, у Дем'яна гарно розвинена інтуїція ) Дякую ) Заходьте на бонус о 21:00.

avatar
Марія Дзік
14.03.2026, 21:45:07

І чого терпить Ірина таке відношення Володимира до дочки?він знав,що є дочка,коли одружувався,а тепер випоминає,хоч Зоряну матеріальнодякую забезпечував батько.Живе він в квартирі Ірини?чи це спільне житло?дякую

Марія Дзік, Рада вас бачити в коментарях )
Ірина боїться сваритися, бо розуміє - якщо Володимир піде, то не факт, що він буде допомагати грошима на Макса (як це робив тато Зоряни). Трохи намагається захистити доньку і не дозволяє відкрито її виганяти, але повністю поставити на місце чоловіка не здатна. А про квартиру Зоряна сьогодні розповість - о 21:00 буде бонусна частинка, заходьте читати.
Дякую ) Мирного вечора.

avatar
Надя Горбатова
14.03.2026, 21:30:15

Як добре,що у Зорянки є Дем'ян і дуже вчасно він зявився . А той Вова,упирь якийсь...та й мама не може поставити його на місце,жаліє.Тихої,мирної ночі Оксаночко.

Надя Горбатова, Дем'ян наче відчув, що треба їхати по Зорянку в Чернігів ) А Вова забагато на себе бере, він взагалі у цій квартирі гість. Мама не хоче сваритися, бо розуміє - якщо Вова піде, то навряд буде так само допомагати грошима на Макса, як це робив тато Зорянки.
Дякую ) О 21:00 буде бонусна частинка, запрошую ) Мирного вечора, Надійко )

avatar
Катя
14.03.2026, 21:25:16

Ох і вітчим. По- перше Зоряна приїхала в гості до мами і брата, а по-друге чому вона повинна віддавати гроші, які їй надсилає батько? Краще б Зоряна залишилася у бабусі, тоді б не почула ту неприємну розмову.

Катя, Вітчим навіть не на своїй території живе, а Зорянку вже виселяє. І це при тому, що її завжди та повністю усім забезпечував рідний батько. Ох, може й справді краще було Зоряні у бабусі залишитися. Але тепер Дем'ян її до себе забере )
Дякую ) О 21:00 буде бонус, заходьте читати.

avatar
Вика Гнатюк
14.03.2026, 21:22:52

Дуже шкода Зоряну( Дуже хочеться плакати разом з нею (((

Вика Гнатюк, Вітаю вас в коментарях )
Зоряні боляче почуватися зайвою вдома. Але добре, що Дем'ян опинився поруч. О 21:00 буде бонус, зазирайте. Дякую )

avatar
Мария Миронова
14.03.2026, 20:51:16

?

Мария Миронова, Це смайлик? ) Дякую )

avatar
Тетяна Рознай
14.03.2026, 16:21:22

Цікавий

Тетяна Рознай, Дякую ) Заходьте на продовження о 21:00 )

avatar
Галинп Бурдик
14.03.2026, 09:23:31

❤️

Галинп Бурдик, Заходьте на велику нову главу о 21:00 ) Дякую )

avatar
Sana Boboho
14.03.2026, 00:57:26

Ооо, то не давало спокою Дем'яну тату Зорянки)) Все-таки зробив спробу розпитати, і отримав чесну відповідь, ще й тактильно місцезнаходження відчув! А от поглянути, то іншим разом, коли серце Сніговичка не так вистрибуватиме не лише від бажання, але і від страху...перед невідомістю)
Справді ж перший раз - особливий, і я дуже радію, що Дем це розуміє, не тисне, не наполягає і не маніпулює.
Вони такі милі, пристрасні на межі, і хімія зашкалює ❤️
Дуже дякую за проду, люба ❤️
Мирної ночі та чудових вихідних, обіймаю ❤️

Sana Boboho, Тепер татушка Зорянки зовсім не дасть спокою Дем'яну )) Навіть не знаю, що він більше хоче побачити - саму татушку чи животик свого спокусливого Сніговичка ) Але ж терплячий, буде поступово усе робити... або ж ні )) Сьогодні о 21:00 буде велика нова глава, запрошую )
Дякую, люба ) Мирної суботи, бережіть себе. Обіймаю міцно )

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше