Випадково закохані
566 310
Букнет Жіночий роман Випадково закохані

Випадково закохані 18+

Жіночий роман

Оксана Мрійченко

Оксана Мрійченко · автор

Повний текст · 212 стор.
1 761
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 1 270
Випадково закохані
№ 1
Випадково закохані
Випадково закохані. Другий шанс
№ 2
Випадково закохані. Другий шанс
“Випадковості”
Анотація до книги "Випадково закохані"
— Столики поплутав?
— Ні. Привіт, Зоряно.
— Ну привіт, — Зоряна упіймала м'який погляд темно-карих чоловічих очей. — Щось ще?
— Сердишся? Розумію. Я хочу вибачитись.
— Вибачення прийняті. Але нашу співпрацю розірвано.
— Ти потрібна мені, Зоряно.
— Знайдеш когось іншого.
— Ти найкраща кандидатура. Розумна. Відповідальна. Чесна, — на прикрашеному темною бородою чоловічому обличчі з'явилася посмішка. — Я бачив як ти танцювала. Дуже гарно було. Особливо у кінці, коли ти підняла руки і заплющила очі. Навколо натовп, а ти наче на своїй хвилі. Я замилувався.
— Пф, — Зоряна фиркнула, ховаючи збентеження. — Дивись не закохайся випадково.
— Випадково не закохуюсь. А ти?
— Я теж. І моя відповідь остаточна. Ти все сказав? Хочу піти.
— А я хочу потанцювати. З тобою.

Обкладинка: Дар'я Новицька

службовий романпротистояння_характерівперше кохання_емоційно

Зміст книги: 85 глав
Глава 1. Без гальм
1.1
Глава 2. Битва за булочки
2.1
Глава 3. Робочі плани
3.1
Глава 4. Пропозиція
4.1
Глава 5. Пізній сніданок
5.1
Глава 6. Дивний трепет
6.1
Глава 7. Нова співробітниця
7.1
Глава 8. Сніговичок-загадка
8.1
Глава 9. Конструктивна критика
9.1
Глава 10. Клуб
10.1
Глава 11. Жар під шкірою
11.1
Глава 12. Коли зносить дах
12.1
Глава 13. Обнулити усе
13.1
Глава 14. Вихідні вдома
14.1
Глава 15. Межі дозволеного
15.1
Глава 16. Робочі моменти
16.1
Глава 17. Особисті секрети
17.1
Глава 18. Робоча вечеря
18.1
Глава 19. Конкурент
19.1
Глава 20. Неслухняне серце
20.1
Глава 21. Закрита вечірка
21.1
Глава 22. Поразка розуму
22.1
Глава 23. Ранок
23.1
Глава 24. Побачення
24.1
Глава 25. Наодинці
25.1
Глава 26. Напружена атмосфера
26.1
Глава 27. Зірочки
27.1
Глава 28. Не секрет
28.1
Глава 29. Новий статус
29.1
Глава 30. Робоче та особисте
30.1
Глава 31. Важлива
31.1
Глава 32. Ідеальне «вперше»
32.1
Глава 33. Разом
33.1
Глава 34. Несподіванки
34.1
Глава 35. Без захисту
35.1
Глава 36. Легкість на серці
36.1
Глава 37. Випадково закоханий
37.1
Глава 38. Удар по серцю
38.1
Глава 39. Зрадниця?
39.1
Глава 40. Спроба розібратися
40.1
Глава 41. Життя продовжується?
41.1
Глава 42. Остання розмова
42.1
Глава 43. У пошуках підтримки

1 270 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Наталія Силенко
08.03.2026, 23:44:26

Однозначно цьому "щось" потрібно дати шанс! І як ото Дем'ян і витримав до сьомої ранку поряд із Зоряною!))) Тішить те, що поговорили і дали самі собі шанс! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю з нетерпінням на побачення)))

Наталія Силенко, Дем'ян і Зоряна нарешті зрозуміли, що обнулити це "щось" не виходить ) Ох, не спалося там Дем'яну зранку - втік від гріха подалі по магазинах )) А тепер на побачення Зорянку поведе )
Дякую, Наталочко ) Обіймаю. Затишного вечора )

avatar
Nadya
08.03.2026, 23:25:52

Дякую за цікаву проду і вітаю зі святом бажаю здоров'я натхнення

Nadya, Дякую за привітання та побажання ) Мирного вечора )

avatar
Ирина Андрущак
08.03.2026, 22:43:46

Дякую, Оксаночка!Вам самi щирi побажання!А Дем та Зоряна хай йдуть на побачення!!!

Ирина Андрущак, Дякую ) А побаченню бути ) Дем'ян у наступній главі покаже, що придумав ) Тихого вечора.

avatar
Valentina
08.03.2026, 22:19:42

Дякую! Милота! Звісно цьому "щось" потрібно дати шанс.) Краще спробувати і не шкодувати, як не спробувати і потім шкодувати.)

Valentina, Дем'ян не тільки гарчати вміє, може й ніжність показувати ) Ця ніч дуже їх зблизила, тож вирішили спробувати дати шанс цьому "щось". Дякую )

avatar
Оксана Пукаляк
08.03.2026, 22:17:55

вітаю вас

вітаю вас, всього найкращого вам, у вашій плідній праці.

Оксана Пукаляк, Дякую щиро за побажання, дуже приємно ) Вітаю вас в коментарях на Букнеті )

avatar
Катя
08.03.2026, 22:16:18

Дем'ян запропонував почати все з початку і запропонував сходити на побачення. Цікаво, куди поведе дівчину?

Катя, Дем'ян зрозумів, що попереднє рішення усе обнулити було помилковим і з тріском провалилося ) Тепер поведе Зоряну на побачення. Дякую )

посмілішали і знайшли компроміс

Світлана Хоронжук, Вирішили дати шанс своїм почуттям ) Дякую )

avatar
Sana Boboho
08.03.2026, 22:06:12

Вау, які ж вони гарні і чуттєві, просто тому, що серденька їх б'ються вже майже в унісон ❤️
В обіймах Дем'яна хвилювання Зорянки розчиняється, спокій і та його особлива чоловіча ніжність діють на закохану дівчину по-особливому, тільки з ним їй добре і затишно, то чому б не спробувати.
Тим більше, коли і почуття Дема аналогічні, Сніговичок вже давно проникнув в душу!
Впевнена, що побачення буде дуже милим і саме з їхньою атмосферою ❤️
Дуже дякую за проду ❤️
Зі святом, з весною, з красою! Мирної ночі, люба, обіймаю ❤️

Sana Boboho, Ця ніч в одному ліжку дуже їх зблизила ) Дем'яну сподобалось обіймати Зорянку і він тепер хоче це робити частіше. А Зоряні спокійніше, коли він її обіймає - одразу губляться усі сумніви та страхи ) Побаченню бути! У наступній главі Дем'ян покаже, що придумав для свого сніговичка ) Буде гарно та романтично.
Дякую, люба ) Затишного вечора та вдалого робочого тижня. Обіймаю )

avatar
Ірина Стельмах
08.03.2026, 21:53:16

Я нарешті наздогнала!))Ох ну що сказати, Дем'ян поплив від свого сніговичка!))Та і Зоряна далеко не пішла!)))Але я так розумію буде якесь але,котре споганить їх відносини,якщо брати до уваги перший розділ!?)Дякую,чекаю на продовження!)

Ірина Стельмах, Вітаю вас в коментарях )
І Дем'ян поплив, і сніговичок поплив )) Пливе усе )) А далі ще й спалахне... До подій першої глави скоро дійдемо та усе дізнаємось. А поки що збираємось разом із Зорянкою на побачення )) Дякую )

avatar
Валентина Ліщук
08.03.2026, 21:38:31

Дякую за такі красиві трепетні відносини. Йдемо на побачення.

Валентина Ліщук, Мені приємно, що вам подобається ) У наступній главі підемо із Демом та Зоряною на побачення. Дякую )

avatar
Nastena Totskaya
08.03.2026, 21:38:12

Дякую за главу, як гарно поговорили мені це подобається, Дем'ян такий милий що пішов магазин купити одяг і пиріжки. Чекаю їх побачення з нетерпінням, гарної і тихої ночі, обіймаю міцно

Nastena Totskaya, Поговорили нарешті спокійно наші головні герої ) Дем'ян обіцяв Зоряні нове взуття та верхній одяг, тож з самого ранку виконав свою обіцянку ) А тепер ще й побачення організує для свого сніговичка. Дякую, сонечко ) Обіймаю ) Мирного вечора )

avatar
Олеся Пп
08.03.2026, 21:37:46

Дякую за таку щиру історію, дуже чекаю продовження!

Олеся Пп, Радію, що книга подобається ) Дякую, що читаєте і коментуєте )

avatar
Нія Росі
08.03.2026, 21:32:53

Ми за побачення! Підемо підглядати )))
Зі святом!

Нія Росі, Побачення буде романтичним ) І підглядати можна )) Дякую )

avatar
Оксана Морус
08.03.2026, 21:28:11

Але ж і правильний Дем..
А чинить так само..
Побачення..Для початку..
Хорошого початку..
Щоб не сполохати ні Зорянку і удачу..
Дякую Оксанко ❤️ ❤️ ❤️ Тихої ночі.

Оксана Морус, Правильний, бо не поцілував? )) Так він же ж розумів, що на поцілунку не зупиниться ) Зорянка у нього вдома, у самій лише футболці, ще й вночі разом спали. Вирішив не випробовувати свою витримку ) Побачимо, що він за побачення придумає )
Дякую ) Тихого вечора та мирної ночі, Оксанко )

avatar
Марія Іщук
08.03.2026, 21:24:37

Хай реалізується ,,щось" у їхньому взаємному коханні. А розділ дійсно святковий. Дякую.

Марія Іщук, Побачимо, у чому реалізується це "щось" )) Мені приємно, що розділ вас потішив. Дякую )

З нетерпінням чекатиму продовження історії!!

Мирослава Трояндська, Радію, що книга вас зацікавила ) Вітаю в коментарях )

avatar
Надя Горбатова
08.03.2026, 12:47:14

Ні, не буду,він молодчинка,хоч емоції зашкалюють.Навзаєм,Оксаночка.

Надя Горбатова, Емоційний у нас Дем'ян )) Але спати прийшов до Зорянки - обійме та буде гріти у своїх обіймах всю ніч ) Дякую ) Заходьте на велике продовження о 21:00.
Вітаю зі святом весни )

avatar
Halyna Shchyrba
08.03.2026, 12:02:22

Ваблять один одного)
І нічого з тим на вдієш)
Важко опиратися спокусі, та й чи треба..)
❤️⚘️❤️⚘️❤️⚘️❤️⚘️❤️⚘️❤️

Halyna Shchyrba, Тягне їх одне до одного )) І опиратися вже дуже важко. Тож нехай посплять собі гарненько, а на ранок можна буде і поговорити ) Дякую )
Зі святом ❤️

avatar
Марія Соколюк
08.03.2026, 11:17:36

щиро дякую, цікава сюжетна лінія з нетерпінням чекаю продовження

Марія Соколюк, Мені приємно, що вам подобається ) Вітаю в коментарях )
І запрошую на велику нову главу о 21:00.
Зі святом весни )

avatar
Iryna H
06.03.2026, 22:07:26

Сварити??Він оберігав Зорянку від всіх негараздів,опікував її..думаю,що заслужив на те що би Зоряна повернулася до нього обличчям...а там,як піде!!!
Дякую, за симпатичне продовження!!!

Показати 3 відповіді

Iryna H, ♥️

avatar
Ольга Савчин
07.03.2026, 20:17:00

Цікава історія ! Як проходять оновлення? Дякую.

Ольга Савчин, Дякую )
Оновлення стабільно через день, іноді бувають бонусні частинки.
Приєднуйтесь до обговорення в коментарях )

avatar
Nadya
07.03.2026, 11:51:48

Дякую за цікаву проду

Nadya, Дякую )

avatar
Ivanna Pingas
07.03.2026, 10:12:00

Не витримав наш Дем'ян і все ж таки отримав такі бажані обійми. Дякую

Ivanna Pingas, Не захотів Дем'ян спати окремо від Зорянки )) Та й вона не проти у його обіймах заспокоїтися )
Дякую )

avatar
Виктория Зёма
07.03.2026, 09:38:15

Здався

Виктория Зёма, Так, здався повністю )) Дякую )

avatar
Наталія
07.03.2026, 08:56:27

Яке сварити після такого штресу
Я вже хотіла писати що Дем'яну не завадило б келишків що два заспокійливого Але той варіант що він обрав теж чудово підійде
Дякую тобі Оксанко! Натхнення тобі та мирних вихідних!

Наталія, Дем'ян обрав обійми Зорянки замість тих двох келишків заспокійливого )) І нарешті сказав усе, що відчуває. Та й Зоряна зовсім не проти заспокоїтись у теплих обіймах. Посплять поруч, а на ранок може й розмова вже спокійно складеться )
Дякую, сонце ) Навзаєм - мирних вихідних і затишного вечора )

avatar
Наталія
07.03.2026, 08:35:40

Дем'ян не був би собою якби залишив свого сніговичка Він як той Чіп що поспішає на допомогу
Не сумніваюся що сховані речі це справа рук Олі
Дякую тобі сонце!

Наталія, Дем'ян нервував, але пильнував ) О, ті сховані речі ми трохи далі знайдемо. І дізнаємось як того "барабашку" звати, який їх сховав. Дякую )

avatar
Наталія
07.03.2026, 08:26:28

Ну от що й треба було довести Імпульсивність до добра не доводить ...
Тепер головне як вибратися з усього цього адже в Кущі інші плани...
Дякую тобі сонечко!

Наталія, Тікати треба Зоряні від того Кузі - і чим швидше, тим краще. Цей "кавалер" точно не для неї ) Дякую )

avatar
Наталія
07.03.2026, 08:05:26

Ох цей імпульсивний сніговичок Почула дзвін не розібравшись звідки він уже готова зробити найбільшу тупість
Ох не подобається мені ця ідея з вечіркою...
Дякую тобі Оксанко!

Наталія, Зоряні ця ідея з вечіркою теж не подобалась, але... Щоб роздраконити Дем'яна все ж вирішила їхати. Імпульсивність - наше все ) Дякую )

avatar
Ольга Діденко
07.03.2026, 08:00:50

Дем'ян не залишив дівчину. Добре що вчасно приїхав.

Ольга Діденко, Дем'ян наглядав ) І дуже перехвилювався за Зорянку. Дякую )

avatar
Галинп Бурдик
07.03.2026, 07:41:02

❤️❤️❤️

Галинп Бурдик, Дякую )

avatar
Vasylyna F
07.03.2026, 07:18:34

Оце так вибух-бух)) Зоряна аж рота відкрила) Дем правильно зробив, що пішов до Зоряни! Він тепер дуже близько і обом спокійніше)) Мега-круті слова Дема, ммм (смайлик:сердечко) Дякую!

Vasylyna F, Зоряна зовсім не чекала такого зізнання - тому й рота відкрила )) А Дему після такого вибуху захотілося зігріти свого сніговичка в обіймах )) Тепло їм буде спати разом.
Дякую )

буде топити сніговичка

Світлана Хоронжук, Та сніговичок, здається, вже й так розтанув )) Дякую )

avatar
Наталія Силенко
07.03.2026, 01:01:55

Сварити Дем'яна не буду, буду хвалити!))) І Зоряну вже не сваримо, бо якби вона не поїхала, то й не відбулася б ця відверта розмова! І крутила б у голові ту кралю...((( А я так і подумала, що Дем'ян говорив із мамою))) Ох, та фантазія до чого хочеш доведе! Зато сьогодні у них буде сон в обіймах міцний і спокійний))) Дякую, зірочка, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)))

Наталія Силенко, Дем'ян вдячний за похвалу )) Ох, як він перенервував через цю вечірку... Зате нарешті сказав Зоряні усе, що відчуває. Тепер пригіє свою красуню біля серця і буде обіймати до самого ранку. А там... може й поговорять вже спокійно ))
Дякую, Наталочко ) Обіймаю. Затишного вечора )

avatar
Валентина Ліщук
07.03.2026, 00:35:27

Як гарно. Поговорили, випустили пару, заспокоїлись і лягли спати. Стосунки вийдуть на інший рівень. Коли є непорозуміння, треба говорити і не буде проблем
на рівному місці

Валентина Ліщук, Розмова вийшла емоційна, але їм обом треба було випустити цю напругу ) Дем'ян нарешті сказав усе, що носив на серці ) Дуже тепло йому буде спати поруч із Зоряною. А на ранок може й поговорять ) Дякую )

avatar
Valentina
06.03.2026, 22:56:52

Дякую! Обоє випустили пар.) От Зоряна категорична... і ревнива.) Все ніяк не могла заспокоїтися.) Воно і не дивно... в них з мамою геть інші стосунки... Але добре, що все добре.)

Valentina, Мабуть, їм обом треба було випустити емоції ) Обоє темпераментні та імпульсивні, але спати разом їм буде дуже тепло та солодко )) А на ранок може й поговорять спокійно.
Дякую )

avatar
Катя
06.03.2026, 22:51:45

Дем'ян висловив усе, що думав. Потім заспокоївся і вирішив лягти спати поруч із дівчиною.

Катя, Дем'ян сказав усе )) І не міг він лягти окремо від Зорянки - захотів зігріти її у своїх обіймах ) Дякую )

avatar
Sana Boboho
06.03.2026, 22:34:47

Ооох, Дем'ян тримався до останнього, але ж почуття, які просто накривають з головою, плюс додав градусу накопичений страх за Зоряну, його злість на себе за "провчання", за неї - на імпульсивність, і все це вилилося в таку емоційну розмову!
Але цей вибух мав таки статися, щоб нарешті один одному всі свої образи з закуточків висказати! Фух, поговорили відверто, хоч і на підвищених тонах і на адреналіні, але стає зрозумілим, що обох накриває закоханість та бажання ❤️
І який Дем молодчинка, що пішов до Зоряни в ліжко! Обійми, його тепло і просто присутність - це те, що сполоханому Сніговичку потрібно! Вона ітак пережила стрес, потрібно заспокоїтися.
Дуже дякую за проду ❤️
Мирних вихідних та спокійної ночі, люба, обіймаю ❤️

Sana Boboho, Накрило Дем'яна конкретно - от і вибухнув ) Він і на Зоряну сердитий, і на себе. Але нарешті сказав усе, що було на серці. Зорянка зовсім не чекала такого зізнання ) Але здалася в теплі чоловічі обійми й буде солодко спати біля Дем'яна до самого ранку ) Їм обом це потрібно - щоб заспокоїтись, зігрітись та... вирішити що ж робити далі ))
Дякую ) Мирного вечора. Обіймаю )

Сварити немає за що.Дем'ян добре зробив.Зоряна ще не розуміє але скоро відчує,що заспокоїтись зможе тільки в обіймах Дем'яна після пережитого стресу.Дякую за проду

Станіслава Барабошко, Думаю Зоряна вже зрозуміла, що обійми Дема для неї найкраще заспокійливе ) А він прийшов спати поруч зі своїм сніговичком, бо так захотіло серце ) Дякую )

avatar
Марія Іщук
06.03.2026, 21:56:43

А Дем'ян справжній чоловік. Розумний, мудрий, наполегливий. І такі недомовленості часом можуть обернутися у небезпеку.

Марія Іщук, Дем'ян страшенно перехвилювався за Зорянку. Але тепер виклав їй усе, що відчуває )) І спати поруч ліг ) Дякую )

avatar
Оксана Морус
06.03.2026, 21:49:21

Прояснили момент і добре..
Дем'ян від себе в шоці..Що все сказав .Але раз Зоряна в ліжку не злякалась, пригорнулась..Отже він робить все правильно...
Дякую Оксанко ♥️♥️♥️ Тихої ночі.

Оксана Морус, Дем'ян нарешті сказав усе )) І спати окремо не захотів. А Зорянка... чого їй лякатися? )) Вона, може, теж після такого стресу в обійми Дема хотіла? )
Дякую ) Мирного вечора, Оксанко )

avatar
Ирина Андрущак
06.03.2026, 21:46:17

Яке емоцiйне зiзнання вийшло у Дема.!Зоряна зiгрiлась в теплих обiймах його.!Дякую, чекаю продовження..

Ирина Андрущак, Дем'ян сказав усе, що у нього на серці лежало )) А Зоряні буде дуже тепло спати у його обіймах ) Дякую )

avatar
Наталія Діжурко
06.03.2026, 21:12:32

Які емоції, які пристрасті! Накінець Дем'ян сказав все, що відчуває, що хоче. І правильно: яка канапа, якщо є велике ліжко із неймовірною і бажаною Зорянкою!❤️❤️❤️
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Наталія Діжурко, Рвонуло Дем'яна )) Сказав усе, що на серці було ) І не хочеться йому окремо від Зорянки спати )
Дякую )

avatar
Олеся Пп
06.03.2026, 21:11:04

♥️♥️♥️

Олеся Пп, Дякую )

avatar
Nastena Totskaya
06.03.2026, 21:10:48

Дякую за главу, мені подобається що він ліг поруч з Зоряною і та що ніжно обійняв. Він сказав що відчуває це добре , ех сподіваюся що вранці сніговичок босоніж не втече з квартири Дем'яна. Гарної і тихої ночі, обіймаю міцно

Nastena Totskaya, Не захотів Дем'ян спати окремо від Зорянки )) Вибух стався, далі буде у них розмова. А сніговичок не втече, не хвилюйтеся ) Дякую, сонечко ) Мирного вечора. Обіймаю )

гарний твір гарні герої дякую г

Людмила Полохало, Заходьте на велику нову главу о 21:00 )
Дякую )

Йой.....шо це буде))))))

Марина Золотницкая, Рвоне сьогодні Дем'яна ) Заходьте поки що на анонс у ФБ )
Дякую )

avatar
Мария Миронова
05.03.2026, 21:47:31

?

Мария Миронова, Це смайлик? )

avatar
Олеся Пп
05.03.2026, 21:09:05

інтригуєте

Олеся Пп, Стараюся, щоб вам було цікаво )

avatar
Марія Іщук
05.03.2026, 21:05:46

Дем'яне, вези Зоряну у свою спальню. Від тебе вже точно вона не схоче втікати.

Марія Іщук, Чудову ви пораду даєте Дем'яну - можливо, він до цієї поради дослухається ))) Йому тут усі читачки хором кажуть, щоб забирав Зорянку до себе ) І вона точно не втече - боса ж )) Дякую )

до себе

Світлана Хоронжук, Завтра побачимо )) Усім читачкам хочеться, щоб Зорянка побувала у Дем'яна в гостях )

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше