Випадково закохані
566 336
Букнет Жіночий роман Випадково закохані

Випадково закохані 18+

Жіночий роман

Оксана Мрійченко

Оксана Мрійченко · автор

Повний текст · 212 стор.
1 761
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 1 270
Випадково закохані
№ 1
Випадково закохані
Випадково закохані. Другий шанс
№ 2
Випадково закохані. Другий шанс
“Випадковості”
Анотація до книги "Випадково закохані"
— Столики поплутав?
— Ні. Привіт, Зоряно.
— Ну привіт, — Зоряна упіймала м'який погляд темно-карих чоловічих очей. — Щось ще?
— Сердишся? Розумію. Я хочу вибачитись.
— Вибачення прийняті. Але нашу співпрацю розірвано.
— Ти потрібна мені, Зоряно.
— Знайдеш когось іншого.
— Ти найкраща кандидатура. Розумна. Відповідальна. Чесна, — на прикрашеному темною бородою чоловічому обличчі з'явилася посмішка. — Я бачив як ти танцювала. Дуже гарно було. Особливо у кінці, коли ти підняла руки і заплющила очі. Навколо натовп, а ти наче на своїй хвилі. Я замилувався.
— Пф, — Зоряна фиркнула, ховаючи збентеження. — Дивись не закохайся випадково.
— Випадково не закохуюсь. А ти?
— Я теж. І моя відповідь остаточна. Ти все сказав? Хочу піти.
— А я хочу потанцювати. З тобою.

Обкладинка: Дар'я Новицька

службовий романпротистояння_характерівперше кохання_емоційно

Зміст книги: 85 глав
Глава 1. Без гальм
1.1
Глава 2. Битва за булочки
2.1
Глава 3. Робочі плани
3.1
Глава 4. Пропозиція
4.1
Глава 5. Пізній сніданок
5.1
Глава 6. Дивний трепет
6.1
Глава 7. Нова співробітниця
7.1
Глава 8. Сніговичок-загадка
8.1
Глава 9. Конструктивна критика
9.1
Глава 10. Клуб
10.1
Глава 11. Жар під шкірою
11.1
Глава 12. Коли зносить дах
12.1
Глава 13. Обнулити усе
13.1
Глава 14. Вихідні вдома
14.1
Глава 15. Межі дозволеного
15.1
Глава 16. Робочі моменти
16.1
Глава 17. Особисті секрети
17.1
Глава 18. Робоча вечеря
18.1
Глава 19. Конкурент
19.1
Глава 20. Неслухняне серце
20.1
Глава 21. Закрита вечірка
21.1
Глава 22. Поразка розуму
22.1
Глава 23. Ранок
23.1
Глава 24. Побачення
24.1
Глава 25. Наодинці
25.1
Глава 26. Напружена атмосфера
26.1
Глава 27. Зірочки
27.1
Глава 28. Не секрет
28.1
Глава 29. Новий статус
29.1
Глава 30. Робоче та особисте
30.1
Глава 31. Важлива
31.1
Глава 32. Ідеальне «вперше»
32.1
Глава 33. Разом
33.1
Глава 34. Несподіванки
34.1
Глава 35. Без захисту
35.1
Глава 36. Легкість на серці
36.1
Глава 37. Випадково закоханий
37.1
Глава 38. Удар по серцю
38.1
Глава 39. Зрадниця?
39.1
Глава 40. Спроба розібратися
40.1
Глава 41. Життя продовжується?
41.1
Глава 42. Остання розмова
42.1
Глава 43. У пошуках підтримки

1 270 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Олеся Пп
05.03.2026, 20:26:16

надіюсь з Зоряною буде все добре

Олеся Пп, З Дем'яном Зорянка точно у безпеці )) Дякую )

avatar
Катя
05.03.2026, 19:56:26

Мабуть, Дем'ян повезе свого сніговика до дому і залишиться, щоб заспокоїти, обійняти і можливо насварити, що не послухала і пішла на вечірку.

Катя, Ой, Дем'ян там кипить всередині )) Він страшенно сердитий на Зорянку за її рішення їхати на цю вечірку. Сварити точно буде, а що ще - завтра побачимо )) Глава буде велика та емоційна )
Дякую )

avatar
Олеся Пп
05.03.2026, 17:48:57

цікаво

Олеся Пп, Завтра продовжимо ) Дякую )

avatar
Леся Ковбасюк
05.03.2026, 17:33:14

супер

Леся Ковбасюк, Радію, що вам подобається ) Дякую )

avatar
Nadya
05.03.2026, 11:39:45

Дякую за цікаву проду

Nadya, Дякую )

Добре,що обійшлось.Дем'ян встиг і забрав Зоряну.Думаю повезе до себе.Ото погуляла Зоряна.Нахапалась страху але до Дем'яна пристиснулась і повністю довірилась Затихла в його обіймах і нарешті вдихнула свіжого повітря.Дякую за проду.

Станіслава Барабошко, Дем'ян пильнував )) Не міг він залишити Зорянку саму у такій сумнівній компанії ) А сама Зорянка перелякалася добряче, ох... Але її ще одна емоційна буря чекає - цього разу від Дем'яна ) Його там розриває зсередини ) Завтра він нам покаже свої думки.
Дякую )

гарно погуляла Зоряна демян повезе її додому.

Любов Кротошинська, Зоряна так погуляла, що тепер труситься вся від переляку... Добре, що Дем'ян був поруч і вчасно її забрав ) Дякую )

avatar
Iryna H
05.03.2026, 00:34:20

Думаю,що повезе до себе до дому..

Iryna H, Вітаю вас в коментарях )
Дем'ян завтра усе нам розповість ) І думки свої покаже. Дякую )

avatar
Sana Boboho
04.03.2026, 23:52:45

Ооох, змусила Зорянка всіх похвилюватися, і сама теж перелякалася, бідненька...
Здається, тих емоцій, що вона пережила на вечірці їй вистачить на все життя.
Шкода, що так трапилося, але щиро радію, що все добре, що Зоряна змогла сховатися, а Дем'ян все ж був поруч!
Сніговичка він більше ніколи і нікуди не відпустить) Найголовніше, що вона в його руках, вона з ним в безпеці ❤️
Дуже дякую за проду ❤️
Обіймаю, люба, мирної ночі ❤️

Sana Boboho, Перелякалась Зоряна добряче і Дем'яна налякала. Ох, у нього там кипить усе всередині... Завтра він нам покаже свої думки )) А Зоряну ще одна емоційна буря чекає ) Добре, що Дем'ян вчасно забрав її з того шабашу. Не міг наш красень залишити свого Сніговичка самого у такій сумнівній компанії )
Дякую, люба ) Навзаєм, мирної ночі. Обіймаю )

avatar
Маша Юхимчук
04.03.2026, 23:45:00

ой, мабуть до себе...

Маша Юхимчук, Завтра дізнаємось ) Буде велика глава з думками Дем'яна. Дякую )

avatar
Надя Горбатова
04.03.2026, 23:03:56

Який же Дем'ян молодець, не залишив свого сніговичка в біді і сховається її від усіх у себе вдома...Тихої нічки,Оксаночко.

Надя Горбатова, Не міг Дем'ян залишити свого сніговичка без нагляду у такому сумнівному товаристві ) Завтра він скаже, куди повезе Зорянку ) Дякую. Тихої ночі )

Питання реторичне "не куди?", а "де був Дем'ясь увесь цей час "? Під хатою караулив?))))))
Але молодець -орел!!! забрав свою пташечку під крильце, а ууди гайне-побачимо))))Головне, щоб обом було добре)))))
Ой, Оксаночко, дякую за приємності)))))

Марина Золотницкая, Ура, ви знову в коментарях ))
Дем'ян завтра покаже нам свої думки - скаже де був і що робив ) Хіба ж міг він залишити свою пташечку без нагляду у такій сумнівній компанії? Наступна глава буде велика та емоційна )
Дякую )

avatar
Valentina
04.03.2026, 22:59:03

Дякую! Тому Сніговичку треба пілюлей виписати, що не зрозуміло куди і з ким поїхала.(((
Але добре, що все закінчилося лише переляком...

Valentina, Дем'ян випише пілюлей як треба )) Його там розриває зсередини від емоцій. І завтра Зорянка ці емоції теж побачить та відчує на собі )
Дякую )

avatar
Наталія Силенко
04.03.2026, 22:54:26

Повезе Дем'ян наляканого Сніговичка додому до себе, або до Зоряни: два варіанти))) Зараз головне те, що Дем'ян був поруч і врятував Зоряну! Хух, аж легше стало! Дякую, Оксаночко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)))

Наталія Силенко, Точно кудись повезе, а куди саме - дізнаємось завтра )) Перелякалася Зорянка добряче. А у Дем'яна там усе кипить всередині. Завтра зазирнемо у його думки ))
Дякую, Наталочко ) Обіймаю. Затишного вечора )

avatar
Halyna Shchyrba
04.03.2026, 22:50:55

Юрко ще від дядька входить конкретно!
А з приводу куди-очевидно)))
У Сніговика сьогодні персональний супермен, охоронець, водій, масажист, психотерапевт та просто милий серцю чоловік)))
Дякую ❤️❤️❤️

Halyna Shchyrba, Дядько точно не зрадіє, що у нього додаткова вентиляція у вітальні з'явилася )) Перелякався наш Сніговик, ще й чобітки загубив разом з пуховиком. Добре, що Дем'ян наглядав. Завтра будемо читати велику главу з його думками ) Буде емоційно.
Дякую )

avatar
Оксана Морус
04.03.2026, 22:47:09

Якийсь шабаш не вечірка..А Оля з Юрком.Ну дуже гостинні виявились..Капець.Якесь зборище...
Добре що Дем'ян наглядав..
І врятував свого Сніговичка..
Дякую Оксанко ❤️♥️❤️ Тихої ночі.

Оксана Морус, Шабаш і є )) А у Олі з Юрком там своя "вечірка" у спальні... Не міг Дем'ян відпустити Зорянку саму за місто з такою сумнівною компанією. Врятував, а завтра ще й думками своїми ділитися буде )
Дякую ) Мирної ночі, Оксанко )

avatar
Ірина Бура
04.03.2026, 22:40:39

Швидше за все до себе додому забере?

Ірина Бура, Вітаю вас в коментарях ) Завтра побачимо, куди Дем'ян повезе Зорянку. Дякую )

avatar
Vasylyna F
04.03.2026, 22:21:21

Термінатор Дем забере Сніговичка додому або до Зоряни додому, Сніжана ж у батьків) Хоч думаю до себе додому! В нічний магазин за пуховиком і чобітками або в музей точно не поїдуть)) Сніговичок в безпеці і це тішить! "Творчий" шабаш позаду, фух! В будинку всі протверезіють, розбите вікно свою функцію виконає)))

Vasylyna F, Термінатора Дема там так плавить зсередини, що аж кипить він - завтра побачимо його думки )) Шопінг та тур по музеях відкладемо до кращих часів - Зоряні б трохи від цього "творчого" шабашу відійти спочатку. А в будинку, можливо, ще гості будуть - особливі, з мигалками та сиренами )) Дякую, Василинко )

avatar
Валентина Ліщук
04.03.2026, 22:17:52

Таки врятував. Звичайно, що повезе до себе додому.
Зоряну треба заспокоїти, після отриманого стресу.

Валентина Ліщук, Не міг Дем'ян залишити Зоряну без нагляду у такій сумнівній компанії )) Завтра скаже, куди повезе. Глава буде великою та емоційною ) Дякую )

звичайно що поаезе додому

Світлана Хоронжук, До Зорянки додому? Чи до себе? )) Дякую )

avatar
Наталія Діжурко
04.03.2026, 21:37:33

Чомусь мені здається, що є лише одне місце, де Зорянка заспокоїться. До себе додому Дем'ян має повезти сніговичка. Треба ж заспокоїти, відігріти. А наука буде на все життя.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Наталія Діжурко, Дем'ян завтра скаже, куди повезе ) І думками своїми поділиться з нами. Ох, у нього там усе кипить всередині ) А Зорянка справді перелякалася добряче. Дякую )

avatar
Nastena Totskaya
04.03.2026, 21:09:54

Дякую за главу, ох як добре що Дем'ян приїхав дякую, мені здається що повезе до себе додому щоб обіграти сніговичка. Гарного і спокійного вам вечора. Обіймаю міцно

Nastena Totskaya, Хіба ж міг Дем'ян відпустити свого норовливого Сніговичка за місто з такою сумнівною компанією? )) Простежив, вчасно втрутився, а у наступній главі покаже нам свої думки )
Дякую, сонечко ) Тихого вечора та мирної ночі. Обіймаю )

avatar
Ivanna Pingas
04.03.2026, 21:03:51

Здається, що Сніговичок заробить по дупці. Все ж добре, що Дем'ян поїхав слідом, бо хто зна, що там би сталося. Дякую

Ivanna Pingas, Точно заробить )) Дем'яна там розриває зсередини - він у наступній главі покаже нам свої думки ) Дякую )

avatar
(Ivanka)
04.03.2026, 20:38:59

Ех Зорянко...лиш би все добре закінчилось. .. або будеш дзвонити Дем'яну, або....він вже там( коли Зорянка чула гуркіт машини та світло фар). Дякую, Оксанко ♥️ Тихої ночі. Обіймаю.

(Ivanka), Злякалася Зорянка і вже хоче додому. Тож усі сподівання на Дем'яна ) Мабуть, ти вчорашню главу ще не читала? ) Заходь, там бурхливо )
Дякую, квітко ) Мирної ночі. Обіймаю міцно )

avatar
Олеся Пп
04.03.2026, 19:07:50

♥️?♥️

Олеся Пп, ♥️

avatar
Віра Павліш
04.03.2026, 18:03:20

н

Віра Павліш, ?

avatar
Валентина Ліщук
04.03.2026, 13:30:17

Ревність штовхає Зоряну робити необдумані поступки. Розуміла, що не потрібно було їхати і все одно поїхала. Чи зуміє втекти від Кузьми? Чекаю на продовження.

Валентина Ліщук, Не весело зовсім Зоряні на цей вечірці. Розуміє, що зробила дурість, але тепер втекти може бути не так просто. А від Кузьми точно тікати треба. Сьогодні о 21:00 продовжимо. Дякую )

avatar
Оксана Морус
04.03.2026, 12:33:09

Бо таки треба було послухати Дема..
Хоч би встиг врятувати від цього неадеквата..
Дякую Оксанко.Тихого дня.♥️♥️♥️

Оксана Морус, Тікати треба Зоряні від цього неадеквата. Та й взагалі з цієї вечірки. А Дем її застерігав, ех... Дякую ) Мирного вечора, Оксанко. Заходьте на продовження о 21:00 )

avatar
Olga Pr
04.03.2026, 08:07:06

Рішення на емоціях не завжди правильні

Olga Pr, Це точно. Будемо тримати кулачки за Зорянку )
Вітаю в коментарях ) О 21:00 буде продовження.

Ох Зоряно ,що ж ти так не подумавши.

Надежда Качанова, Ось так, не подумавши... А тепер мусить якось рятуватися. О 21:00 продовжимо.
Дякую ) І вітаю вас в коментарях )

Здається необачно погодилась на ту вечірку.Яке до дому?Ні адреси,ні машини,куди їхати?А ще Кузя?Слідкував,поклав око на Зоряну і тепер попробуй його позбутись.Зоряні потрібен порятунок.Дякую за проду,хвилююсь і чекаю наступної.

Станіслава Барабошко, Дуже необачно погодилась Зоряна, а тепер мусить думати як з цієї вечірки вибиратися. Від Кузі тікати треба, він здоровезний та ще й п'яний. А у Зоряни сьогодні нова халепа буде - в анонсі на ФБ є спойлер. Дякую ) Не хвилюйтесь дуже, сьогодні о 21:00 продовжимо )

avatar
Катя
04.03.2026, 00:34:26

Будемо сподіватися, що Дем'ян прийде на вечірку і допоможе Зоряні позбутися настирливого залицяльника.

Катя, Виглядаємо Дем'яна усі разом ) Все ж таки розмову Зоряни з Олею він чув. Дякую ) О 21:00 продовжимо )

avatar
Оля Пасічник
04.03.2026, 00:20:06

вітаю з днем письменника, дякую за творіння

Оля Пасічник, Щиро дякую за привітання )

avatar
Valentina
03.03.2026, 23:52:48

Дякую! Зоряна таку втнула дурницю. Через імпульсивність, на зло ворогам зроблю собі гірше... На Дем'яна ображатися, та будь ласка. Але пертися невідомо куди в сумнівній компанії... адже спокійно можна було відмовитися. І що тепер...(( З одного боку сердито... а з іншого жаль, що опинилася в такій ситуації. Як можна протидіяти здоровому лосю, під шофе...

Valentina, Зоряна і сама вже зрозуміла, яку дурницю втнула. Протидіяти здоровому лосю під шофе вона не здатна, тож вихід лише один - тікати. Але у неї сьогодні нова халепа буде. Зазирайте на анонс у ФБ - там спойлер. Дякую )

avatar
Наталія Силенко
03.03.2026, 23:21:30

От би дати по дупці Зоряні! Але, думаю, що то фари мигнули Дем'янової автівки. Так що ,як тікатиме від Кузьми, то Дем'ян перехопить! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)))

Наталія Силенко, Думаю Дем'яну теж трохи хочеться відшмагати Зорянку по дупці )) А від Кузьми дійсно лише тікати - іншого варіанту нема. Сьогодні о 21:00 продовжимо, ходіть поки що на анонс у ФБ. Дякую ) Обіймаю )

avatar
Sana Boboho
03.03.2026, 22:37:47

Ой, як же тепер небезпечно бути Зорянці один на один з п'яним молодиком, ще й з тим, хто на неї давно вже око поклав!
Недарма Дем'ян застерігав і був злий на її спонтанне рішення відвідати вечірку.
Влип наш Сніговичок через свою впертість і імпульсивність...
Схрещую пальчики, щоб все-таки ті блиски фар, що Зоряна наче побачила, як тільки приїхали, належали нашому спокусливому Дем'яну! Щиро бажаю, щоб він врятував Сніговичка ❤️
Дуже дякую за проду, моя люба ❤️
Мирного вечора, тихої ночі, обіймаю ❤️

Sana Boboho, Кузьма сильніший, тож вихід для Зоряни тільки один - тікати. Ох, як вона вже себе сварить за рішення приїхати на цю вечірку. А сьогодні ще й нова халепа додасться - ходіть на анонс у ФБ, там є спойлер. Усі читачки виглядають Дем'яна )) Все ж таки розмову Зоряни з Олею він почув, тож... надія є.
Дякую ) Мирного дня. Обіймаю )

avatar
Nastena Totskaya
03.03.2026, 22:25:56

Дякую за главу, відчуваю що Кузя скоро получе кулаком в лице від Дем'яна а від мене лопатою по голові, сніговичок ну навіщо приїхала тобі тут не подобається. Гарної і тихої ночі, обіймаю міцно

Nastena Totskaya, Зорянка вже й сама двісті разів пошкодувала, що приїхала. Від Кузі для неї порятунок лише один - тікати. Сьогодні о 21:00 продовжимо, ходіть поки що на анонс у ФБ.
Дякую, сонечко ) Мирного і вдалого дня. Обіймаю міцно )

о це то влипла

Світлана Хоронжук, Влипла конкретно. Дякую )

avatar
Галина Савченко
03.03.2026, 22:14:28

Не треба ніколи робити"назло", не подумавши про можливі наслідки для себе Сподіваюсь, що Зоряна вибереться з халепи, в яку себе загнала її впертість. Люба Оксана!Щиро вітаю з професійним святом!Зичу успіхів у написанні книг,творчих злетів, безліч вдячних читачів. Міцно обіймаю з повагою

Галина Савченко, Вітаю вас в коментарях )
Зоряна так хотіла зробити оте "назло", що про наслідки зовсім не замислювалась. Тепер мусить думати, як вибиратися з цієї закритої вечірки.
Дякую щиро за привітання та побажання, дуже приємно )
І запрошую на нову главу сьогодні о 21:00. Мирного і вдалого дня )

avatar
Виктория Зёма
03.03.2026, 22:14:04

Тут наслідки прийнятих рішень зопалу. Треба пам'ятати що й самій їх розгрібати

Виктория Зёма, Власне Зоряна вже розгрібає... Вона двісті разів вже пошкодувала, що приїхала на цю вечірку.
Дякую )

avatar
Наталія Діжурко
03.03.2026, 22:11:04

Ох, Зоряна, ти і втрапила. А говорили тобі, а ти ж вперта. А компанія дуже сумнівна і розкута. Видно, що не її компанія. Надіюсь, що Дем'ян знає, де знаходиться той будинок. Лячно ж за сніговичка!
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Наталія Діжурко, Зоряна вже й сама не рада, що приїхала на цю вечірку. Компанія у Олі та Юрка така ж сама, як і вони. Дем'ян їх дуже влучно охарактеризував. Розмову Зоряни з Олею він чув, тож... триматимемо кулачки. Дякую ) Сьогодні о 21:00 продовжимо.

avatar
Ольга Діденко
03.03.2026, 22:03:43

Спробуй втікти від такого. Але потрібно рятуватися.

Ольга Діденко, Кузя сильніший, тож вихід у Зоряни тільки один - тікати. Дякую )

avatar
Нія Росі
03.03.2026, 21:47:18

Зоряна в пошуку пригод… Ех, не завжди вони позитивні (((

Нія Росі, Не жилося Зоряні без пригод. І щось зовсім не весело їй на цій вечірці. Сьогодні о 21:00 продовжимо.
Дякую )

avatar
Halyna Shchyrba
03.03.2026, 21:32:24

Зі святом Вас, Оксанко!
Нехай все задумане вдасться❤️
Продовжуйте нас тішити своєю творчістю!
Дякую ❤️

Halyna Shchyrba, Щиро дякую за привітання та побажання )

avatar
Марія Іщук
03.03.2026, 21:29:28

Люба авторко, зі святом! Творчого натхнення та вдячних читачів. Я вже виглядаю Дем'яна, де ж він так довго?

Марія Іщук, Дякую щиро за привітання, дуже приємно )
А щодо Дем'яна - заходьте на продовження сьогодні о 21:00 )) Дякую )

avatar
Vasylyna F
03.03.2026, 21:16:18

Добре, що в штанях, легше буде через паркани стрибати. От чого ти сюди приперлася, Зорянко?! Твій принц Дем сидить десь там за вікном і переживає, дуже сильно переживає! Краще б поїхала з Дем'яном в музей з динозаврами)) Оля і Юрко, то просто без коментарів, як і вся їхня "творча" компанія, їм весело, в них свій світ розваг.

Vasylyna F, Паркан високий - Зорянка навіть в штанях не перестрибне )) Ох, вона вже й сама не рада, що приїхала... З Демом точно краще б було. Музей з динозаврами - то цікаво ))) Сьогодні побачимо, чи вдасться Зоряні втекти з цієї "творчої" компанії.
Дякую )

avatar
Ирина Андрущак
03.03.2026, 21:14:14

На емоцiях Зоряна погодилася поiхати на вечiрку до Олi.Цеж стае небезпечним, цей Кузьма...Хто врятуе ii??

Ирина Андрущак, Зоряні б вимкнути емоції та трохи охолонути. Але все ж приїхала на вечірку. Тепер мусить думати, як тікати від Кузьми. Дякую )

avatar
(Ivanka)
03.03.2026, 21:01:23

І в мене така ж думка щодо Олі...'' криса '' і офісі , яка ще може підставити Зоряну ((( Добре, що Дем'ян почув , куди та з ким Зорянка планує іти. Дякую, сонечко ♥️ Зі святом тебе. Натхнення, чемного Муза та багато читачів.

(Ivanka), Не сподобалась Оля читачкам ) А Дем'ян усе почув. Ох, ризикує Зоряна з цією вечіркою...
Дякую за побажання, квітко ) Приємно )

avatar
Vasylyna F
02.03.2026, 23:28:18

Як ми на емоціях все ускладнюємо... Ще вчора тріпотіло серце, а вже сьогодні не вистачило сміливості запитати з ким Дем розмовляв, може з бабусею) Оля питає про розробку...крутий дядько...заміський будинок, може той дядько конкурент - кріт на заправці...заправлявся, щоб до Єгипту домчати)) Дем, сьогодні йдеш в нічний караул. Ти ж собі не пробачиш, якщо з нею щось станеться...

Показати 3 відповіді

Vasylyna F, Дякую! ♥️

avatar
Nastena Totskaya
02.03.2026, 21:38:51

Дякую за главу, вибачте сніговичок ти що здуріла я не розумію, ти впевнена що там безпечно і їхати не понятно з ким ти серйозно. Ти впевнена що він говорив з якось дівчиною а ти не думала можливо з кимось близьким , мамою або бабусею ні . Я дуже зла на неї , сподіваюся що Дем'ян не дасть їй наробити дурості які потім буде шкодувати аааааааа . Гарного і спокійної ночі, обіймаю міцно.

Показати 3 відповіді

Nastena Totskaya, ♥️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше