566 336
“Випадковості”
Анотація до книги "Випадково закохані"
— Столики поплутав?
— Ні. Привіт, Зоряно.
— Ну привіт, — Зоряна упіймала м'який погляд темно-карих чоловічих очей. — Щось ще?
— Сердишся? Розумію. Я хочу вибачитись.
— Вибачення прийняті. Але нашу співпрацю розірвано.
— Ти потрібна мені, Зоряно.
— Знайдеш когось іншого.
— Ти найкраща кандидатура. Розумна. Відповідальна. Чесна, — на прикрашеному темною бородою чоловічому обличчі з'явилася посмішка. — Я бачив як ти танцювала. Дуже гарно було. Особливо у кінці, коли ти підняла руки і заплющила очі. Навколо натовп, а ти наче на своїй хвилі. Я замилувався.
— Пф, — Зоряна фиркнула, ховаючи збентеження. — Дивись не закохайся випадково.
— Випадково не закохуюсь. А ти?
— Я теж. І моя відповідь остаточна. Ти все сказав? Хочу піти.
— А я хочу потанцювати. З тобою.
Обкладинка: Дар'я Новицька
— Ні. Привіт, Зоряно.
— Ну привіт, — Зоряна упіймала м'який погляд темно-карих чоловічих очей. — Щось ще?
— Сердишся? Розумію. Я хочу вибачитись.
— Вибачення прийняті. Але нашу співпрацю розірвано.
— Ти потрібна мені, Зоряно.
— Знайдеш когось іншого.
— Ти найкраща кандидатура. Розумна. Відповідальна. Чесна, — на прикрашеному темною бородою чоловічому обличчі з'явилася посмішка. — Я бачив як ти танцювала. Дуже гарно було. Особливо у кінці, коли ти підняла руки і заплющила очі. Навколо натовп, а ти наче на своїй хвилі. Я замилувався.
— Пф, — Зоряна фиркнула, ховаючи збентеження. — Дивись не закохайся випадково.
— Випадково не закохуюсь. А ти?
— Я теж. І моя відповідь остаточна. Ти все сказав? Хочу піти.
— А я хочу потанцювати. З тобою.
Обкладинка: Дар'я Новицька
службовий романпротистояння_характерівперше кохання_емоційно
Зміст книги: 85 глав
1 270 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДрузі, на Букнеті вже є друга частина історії Зоряни та Дем'яна. Вона має назву "Випадково закохані. Другий шанс"(18+). Знайти книгу можна на моїй сторінці )
Запрошую до читання ❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, Щиро дякую за побажання ♥️ Дуже приємно )
Ох,Зорянко,не роби того про що пожалкуєш.Підслухана розмова Дем'яна з жінкою,мабуть з мамою...спокойного творчого дня,Оксаночко.
Надя Горбатова, Зоряні теж ідея з цією вечіркою не подобається, але ж - щоб позлити Дем'яна... Він би точно сказав, з ким розмовляв - якби спитали ) Сьогодні о 21:00 бонусна частинка. Дякую )
Мені, здається, що Дем'ян розмовляв з мамою. А Зоряна себе накрутила. Та вечірка добром не закінчиться. Зоряні треба спершу добре подумати чи йти на ту вечірку
Валентина Ліщук, Дем'ян сказав би, з ким розмовляв, якби Зоряна у нього про це запитала ) А так... Навіть не знає, що вона його розмову чула. Ну хоч сам про вечірку почув ) А накручену Зоряну вже не зупинити. Сьогодні о 21:00 бонусна частинка - підемо на ту вечірку усі разом ) Дякую )
Цікаво, з ким розмовляв Дем'ян? По розмові схоже, що з якоюсь дівчиною. А Зоряна йому на зло погодилась їхати на вечірку. Чи не пошкодує про своє рішення?
Катя, Дем'ян би сказав з ким розмовляв, якби Зоряна спитала ) А вона вирішила нічого не питати, ех... Ризикована задумка з тією вечіркою. Але Зорянка туди таки поїде. Сьогодні о 21:00 бонусна частинка ) Дякую )
Завжди кажу, що треба розмовляти!
Не додумувати, бо фантазії можуть завести далеко не туди((
Та яка жінка, сестра чи мама..хтось з рідних, коротко кажучи.
Інтуїція дивна панянка, її слухати треба!!!
І взагалі поведінка Олі мені не подобається..і її інтерес до платформи теж...Валерій теж друг Юрка???
Дякую ❤️
Halyna Shchyrba, Зоряна впевнена, що вже усе зрозуміла. Та й не вважає, що має право розпитувати Дем'яна про якісь особисті подробиці його життя ) А от інтуїція її не підводить - дуже ризикована ідея з цією вечіркою. Оу! Думаєте Оля шпигунка конкурента? )) Цікава версія )
Дякую ) Заходьте на бонусну частинку о 21:00 )
хоч би не прийшлось чухати там де не свербить.
Світлана Хоронжук, Зорянка на емоціях чухає всюди ))) Дякую )
Думаю, що Дем'ян розмовляв з мамою, от тільки Зоряна придумала собі інше! А тепер поїде хтозна з ким, хтозна куди і невідомо чим ця вечірка закінчиться! Ох, уже і характер!!! Якби Дем'ян згріб в оберемок і нікуди не відпустив! Запросив же на вечерю, а вона вже накрутила себе! Ех! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)))
Наталія Силенко, Дем'ян би сказав Зоряні з ким розмовляв, але ж не знає, що вона чула ) А Зоряна впевнена, що усе правильно собі придумала, ох... Ризикована та ідея з вечіркою, ще й за містом. А Дем'ян, мабуть, не просто так хотів Зорянку на вечерю забрати. Добре, що хоч її розмову з Олею почув. Тепер знає про плани свого Сніговичка ) Сьогодні о 21:00 буде бонусна частинка )
Дякую, Наталочко ) Обіймаю. Вдалого дня )
Дякую! Здається Зоряна з опалу втнула дурницю погодившись на вечірку.( Накрутила себе... А розмова у Дема була може... з мамою...
Valentina, Зоряна й сама зрозуміє, що втнула дурницю, але ходу назад вже не буде. А Дем міг би їй сказати, з ким говорив - якби запитала ) Сьогодні о 21:00 у нас бонусна частинка. Дякую )
Ох, здається, Зорянка себе накрутила, почувши лише відповіді Дем'яна, а не знаючи, з ким велась ця розмова... Теж думаю, що він з кимось близьким і рідним розмовляв, але не з панянкою) В серці Дема вже лише Сніговичок ❤️
Але її вибуховий характер трошки дав маху, і ця сумнівна пропозиція Олі, що справді небезпекою пахне, була прийнята ж "на зло"...
Хоч би нічого в тому будинку не трапилося, а взагалі, я щиро сподіваюся, що Дем'ян або зашкодить їй туди поїхати (що навряд, знаючи неприборкану Зорянку, аххах), або там вчасно з'явиться, щоб її забрати!
Дуже дякую за проду ❤️
Мирної ночі, люба, чудової весни, обіймаю ❤️
Sana Boboho, Дем'ян точно розмовляв з жінкою, а от з ким саме - про це треба вже питати у нього самого ) Але Зоряна вирішила, що питати не має права та й взагалі переконана, що й так усе зрозуміла. А Дем же, мабуть, не просто так хотів свого Сніговичка на вечерю забрати, ех... )
Зорянку вже не зупинити ) Але Оля зі своєю вечіркою справді може додати їй проблем. Добре, що Дем'ян тепер хоча б знає про плани свого Сніговичка ) Сьогодні о 21:00 буде бонус.
Дякую ) Мирного дня, серденько. Обіймаю )
Так завжди коли чуєш не всю розмову..Ось і додумала Зорянка собі..Але чинить необачно..Як би там не було але дослухатись до попередження Дема треба б..
Дякую Оксанко..♥️♥️♥️
Оксана Морус, Зоряна вирішила, що вже почула вдосталь інформації ) А Дем'ян правду каже - дуже ризикована та небезпечна задумка з цією вечіркою. Сьогодні о 21:00 бонусна частинка )
Дякую, люба ) Мирного і вдалого дня )
Краще відверто поговорити, а не робити висновки з почутих фраз. Якщо поїде, то може втрапити в халепу.
Ольга Діденко, Зоряна вирішила, що розпитувати не має права. Та й загалом впевнена, що вже усе зрозуміла. Сьогодні о 21:00 поїдемо на ту вечірку. Дякую )
Здається мені, що Зоряна вляпається по самі вуха з цією вечіркою. Головне, щоб Дем'ян був неподалік)). Дякую
Ivanna Pingas, Без Дем'яна Зоряна точно ризикує вляпатися по самі вуха. Добре, що він тепер знає про її плани ) Сьогодні о 21:00 буде бонусна частинка. Дякую )
Чомусь мені здається, що та розмова Дем'яна мала зовсім інший підтекст. Любити ж можна сестру, племінницю. А Зоряна може вплинути в неприємну історію із тією поїздкою. Але - на зло ворогам!
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Про ту розмову найкраще було б запитати у Дем'яна ) Але Зоряна на емоціях обрала інший шлях. Поїздка справді ризикована, Дем'ян недарма хвилюється.
Дякую ) Сьогодні о 21:00 буде бонусна частинка )
Звісно що скучили один за одним,а як же інакше...
Он комусь геть приспічило і аж в університет приїхав щоб особисто забрати та доставити свого Сніговичка
Прочитавши назву розділу я трохи про іншого конкурента подумала але і цей теж створить проблеми Особливо коли Дем'ян так явно показав свою близькість з Зоряною
Дякую тобі Оксанко! Натхнення тобі, гарного настрою мирного дня та вдалося початку тижня
Наталія, А як же не скучити, коли цілих дев'ять днів одне без одного? ) Дем'ян не дочекався свого Сніговичка на роботі, вирішив особисто забрати )) І Валерію натякнув, щоб не облизувався. Не просто так я вам цього конкурента показала, ще згадаємо його. А сьогодні о 21:00 велика нова глава )
Дякую, сонце ) Мирного понеділка, вдалих справ та позитивного настрою )
♥️♥️♥️
Олеся Пп, Дякую )
Те що наші любчики сумують одне за одним, то класно. А от зустріч з Валерієм щось мені не сподобалася. Хоч би він не підставив сніговичка. Дякую
Ivanna Pingas, Скучили наші любчики добряче - дев'ять днів все ж не бачилися )) А про Валерія Дем'ян усе правдиво сказав. Тепер і Зоряна з цим конкурентом знайома. Дякую )
Думаю, що з Валерієм ми ще зустрінемось! Зоряна впала йому в око..а ще з Дем'яном була....конкуренція)
А хтось почне ревнувати!
Боюсь, щоби з розробкою нічого не сталося....
Дякую ❤️
Halyna Shchyrba, Зоряна у нас дівчинка гарна, тож не дивно, що Валерій на неї задивився ) А з Дем'яном вони головні конкуренти, хоч методи роботи у них зовсім різні. Тепер і Зоряна про цього конкурента знає. Дякую ) Заходьте на велику нову главу о 21:00 )
Дем'ян не дочекався поки Зоряна прийде після відпустки))) І яка ж рада Зоряна, що Дем'ян приїхав! А цей Валерій буде конкурент, мабуть, не тільки в роботі!!! Недарма Дем'ян попередив Зоряну! Думаю, що він ще буде клинки підбивати до Зоряни... Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)))
Наталія Силенко, Дем'ян вирішив поїхати по Зорянку та особисто привезти її в офіс )) Скучив він страшенно за ці дні. Та й Зорянка теж ) Валерія я вам показала не просто так - ще згадаємо ми про нього. А Зоряна у нас дівчинка гарна, тож не дивно, що увагу чоловіків до себе привертає.
Дякую, Наталочко ) Обіймаю ) З першим днем весни )
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую за підтримку книги )
Дякую за главу, Дем'ян ти з кожною главою заробляєш від мене зірочки , це так мило що він приїхав щоб побачити сніговичка а слова що він їй довіряй як собі це наче бальзам для моєї душі. Щось я думаю що Валерій захоче побачитися тет на тет Зорянкою щоб щось дізнатися чомусь така думка виникла . Спокійного і тихого дня, обіймаю міцно.
Nastena Totskaya, Прикипів Дем'ян до свого Сніговичка і скучив страшенно за ці дев'ять днів ) А їй дуже приємно, що він по неї приїхав )) Валерія ми ще згадаємо. І вашу версію перевіримо обов'язково )
Дякую, сонечко ) Мирного вечора і з першим днем весни. Обіймаю )
Ну а цих милих голуб'ят чекає місяць тісної співпраці
Виктория Зёма, Так, під час практики Зорянка знову буде працювати в офісі повний день ) Дякую )
Гадаю той Валерій з'явився невипадково
Виктория Зёма, Не просто так я вам показала цього Валерія ) Дякую )
Зоряна так посміхалась,втішилась,що Дем'ян приїхав.Скучили наші голубки і нормально спілкуються.Правда нарвались на Валеру.Хто попереджений ,той озброєний.Дякцю за проду
Станіслава Барабошко, Зоряні дуже приємно, що Дем'ян по неї приїхав )) Скучили обоє, бо ж дев'ять днів не бачились. А Валеру я вам не просто так показала, ще згадаємо його. Дякую )
А чи була зустріч з Валерієм випадковою? Можливо, він знає, що саме вона допомагає Дем'яну і вирішив її переманити до себе?
Катя, Люблю, коли читачі будують свої версії сюжету ) Про Валерія ще згадаємо, я не просто так вам його показала. Дякую )
Дем'ян уважний до своєї помічниці - дав відпустку для написання дипломної роботи, а після пар вирішив її зустріти і підвезти на роботу.
Катя, Дем'ян розумів, що Зоряні був потрібен цей тиждень ) І скучив страшенно ) Дякую )
Не стримався наш Дем'ян, сам за своїм Сніговичком заїхав до універу, скуууучив! Дев'ять днів без зустрічей - це ще те випробування) Тепер, мабуть, більше не відпустить від себе надовго)
Хм, який слизький тип, цей Валерій! І його методи дійсно доволі непрофесійні...
Але чоловік, як мені здалося, кинув око на Зоряну! Чи не буде він її в свої підступні схеми зазивати?..
Так хочеться, щоб розробка Дема і Зоряни розірвала всі можливі рейтинги) Будемо тримати кулачки за них ❤️
Дуже дякую за проду, люба ❤️
Мирної ночі і чудових вихідних, обіймаю ❤️
Sana Boboho, Дем'ян вирішив особисто привезти свого Сніговичка в офіс )) Скучили обоє, бо ж телефонне спілкування - це зовсім не те. Але під час практики Зорянка знову буде повний день в офісі працювати )
А Валерій крутиться як може )) Зорянка у нас гарненька, тож не дивно, що вона йому сподобалась. І я не просто так показала вам цього конкурента, ще згадаємо про нього.
Дякую ) Мирного вечора. І вітаю з першим днем весни )
Бородатий кріт вже кинув оком на Сніговичка, а може і до інформації... Демку, пильнуй Зорянку! Ой, скучили наші герої)) Тепер всюди разом))
Vasylyna F, Сніговичок у нас гарний, тож не дивно, що на нього всякі бородаті кроти оком кидають (сміюсь) )) Але Дем тут і свою територію вже Валерію окреслив )) Дякую )
Конкуренти це завжди якiсь пiдступи, щось буде в майбутнему.Дем'ян вiдвертий з Зоряною вiдносно роботи.Скучили один за одним...
Ирина Андрущак, Що буде далі не скажу, але Валерія раджу запам'ятати - я не просто так вам його показала )
А Дем'ян справді скучив ) І Зоряні дуже приємно, що він по неї приїхав.
Дякую )
Ооо,то нам тепер чекати неприємностей...Від конкурента..
І де взявся..
Така зустріч була приємна.Дем заскучав за своїм сніговичком..Приїхав зустріти і забрати до роботи..Щоб провести більше часу разом..
Дякую Оксанко ♥️♥️♥️ Тихої ночі.
Оксана Морус, Де взявся? Та може теж просто заправитися приїхав? )) А може й ні? (наганяю вам інтригу) ))
Ох, скучив Дем'ян ) Вирішив особисто Зорянку з навчання забрати. А вона он як розквітла одразу )
Дякую, Оксанко ) Мирного вечора )
Ой, так відчувається їх вогонь симпатії...невже цей Валерій їх розсварить на цілі 2 частини книги? О, ні....будь-ласка, Оксаночко
Марина Золотницкая, Рада знову бачити вас в коментарях )
Горить той вогонь симпатії все дужче і все важче його ховати )) А про Валерія ще поговоримо - я не просто так вам його тут показую. Дякую, Мариночко )
Засумував Дем'ян і приїхав по Зоряну. А тут ще й конкурента зустріли. І схоже що зацікавився той дівчиною.
Ольга Діденко, Вони обоє скучили за цей тиждень ) А про конкурента ще згадаємо. Дякую )
Дякую!!! Дем не с тримався, примчався.) Зоряна теж скучила за ним, он розцвіла, як майська рожа.) Напружує мене цей конкурент...
Valentina, Скучив Дем )) І Зоряна поруч з ним квітне та посміхається ) А конкурента ще зустрінемо.
Дякую )
Здається Тимуру не сподобалося що Дем вечеряє з Зоряною А як зачепила тема що Сніговичок не мав стосунки і досі цнотлива
Ух... А що ж це робиться коли тиждень без Зоряни здається вічністю
Дякую тобі Оксанко! Натхнення тобі, мирного неба над головою, гарного настрою та тихої ночі!
Наталія, Тимура це трохи насторожило. А Ліля відверто засмутилася. Ох, зачепила Дем'яна нова інформація - має час її обміркувати, поки Зоряна дипломну дописує ) Встигнуть скучити обоє.
Дякую, люба ) Мирного і затишного вечора. Вітаю з першим днем весни )
Після розгадування цього таємного місця яке без сумніву додало дров у їх полум'я ,то підслухана розмова полила все бензином щоб вже точно не згасло
А палають обоє з однаковою силою і вогнегасник уже не допоможе
Дякую тобі сонце!
Наталія, Дем'ян ще повернеться до розгадування цього таємного місця ))
І тепер знає найінтимніший особистий секрет Зорянки. Палатиме усе, хай тільки розгориться трохи ) Дякую, люба )
Наче б то і правильно Дем'ян зробив: Зоряна за тиждень владнає справи з дипломною роботою, але ж обоє заскучають))) І якби ще Ліля зрозуміла, що Дем'ян просто друг для неї, наче ж хороша дівчина. Дякую, Оксаночко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)
Наталія Силенко, Дем'ян розуміє, що це правильно ) Але не дуже йому весело від думки, що не побачить Зорянку цілий тиждень ) А Лілю зустріч біля ресторану засмутила. І Зоряні теж трохи дискомфортно від цього стало, ех...
Дякую ) Продовжимо сьогодні о 21:00 - буде велика нова глава. Обіймаю, Наталочко. Гарних вихідних )
Інколи навіть корисно відпочити і скучити. Багато чого можна за цей час зрозуміти…
Нія Росі, Скучить Дем'ян конкретно ) І Зорянка теж скучить ) А для нас цей час непомітно пролетить. Дякую )
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую )
Дем'ян шукає відповіді на свої ж запитання. Але думаю, що йому треба трохи часу, щоб зрозуміти, що до нього прийшло кохання. Дякую
Ivanna Pingas, Дем'ян почав ставити питання - це вже добре )) А там і відповіді знайдуться ) Встигне скучити за Зорянкою, поки вона там дипломну дописує. Дякую )
закохався Демчику,сам того не планував
Світлана Хоронжук, Сумно буде Дем'яну без Зорянки цей тиждень, встигне скучити ) Дякую )
Ну ніяк хлопчина не хоче визнати, що закохався..рівно, як і Зоряна..
Сподіваюсь, що Ліля не стане ворогувати з Зоряною...обидві ж хороші.
Тиждень буде довгим..
Дякую ❤️
Halyna Shchyrba, Наш хлопчина вже почав собі правильні питання ставити - це явний прогрес )) А Лілю зустріч біля ресторану засмутила і це помітили усі. Ох, довгим буде для Дем'яна цей тиждень )) А для нас час непомітно пролетить. Дякую )
Який же,ти,молодець,Дем'ян.такий уважний.Як же йому пережити той тиждень без Зоряни.Тихої нічки,гарного сну,Оксаночка.
Надя Горбатова, Дем'ян усе правильно зробив, але тепер буде скучати за Зорянкою ) Можливо, це йому на користь піде ) Дякую ) Мирного вечора і затишних вихідних )
♥️
Олеся Пп, Дякую )
Робоча вечеря пройшла продуктивно.Дем'ян задоволений пропозиціями та обговоренням.Зоряна саме та людина ,яка не боїться критикувати ,давати поради та висловлювати свою думку.Відпустити Зорянку дописувати диплом дуже вчасно.Їй потрібен цей тиждень,бо часу не вистачає тягнути роботу та навчання.Дем'ян відпустив але переживає як витримає тиждень без неї.Дякую
Станіслава Барабошко, Дем'яну дуже подобається працювати із Зоряною )) Ох, як не хотів він її відпускати писати ту дипломну... Але розуміє, що виснажувати Зорянку не можна і прийняв правильне рішення ) Цей тиждень піде їм на користь - встигнуть скучити ) А для нас цей час непомітно пролетить.
Дякую )
Ну..тут такі емоції та нетихі характери обох головних героїв подібні до вітру..яким ніхто не може керувати, стримати ...Сильні та вольові особистості..мають багато спільних поглядів на життя та цінностей..Це притягує та не відпускає..І з ними усе ясно, треба тільки бути щирими між собою та не зважати на сторонніх...а Ліля - не така проста дівчина, як мені здається і може наробити клопоту та влізти в їх стосунки, притягуючи на свій бік свою сім'ю...бо з самого початку не хоче чути про відношення та ставлення до неї Дем'яна та відступити і відпустити, хоч він не раз окреслював своє ставлення і казав про це усім ..а заздрість , ревність ніколи не приносила щось гарне.. тільки калічила та ставила під сумнів почуття закоханих, так завжди в житті буває.. нажаль.. тільки віра та підтримка один одного, бажання бути разом та сильне кохання ❤️ може не зламати та укріпити, вистояти...але віра, не надія!
Дякую ❣️
Olesya Stetsenko-Popil, Вітаю вас в коментарях ❤️
Так, ці герої дуже темпераменті )) І поки що вони самі собі надумали, що між ними може бути тільки робота ) Ліля хоч і не бачила від Дем'яна взаємності та все ж точно знала, що дівчини у нього немає - тому могла сподіватися на пробудження почуттів. А після цієї зустрічі біля ресторану може зробити деякі висновки. Та й Тимур трохи насторожився. Вашу версію перевіримо далі по сюжету )
А Дем'яну та Зоряні цей тиждень певною мірою піде на користь - встигнуть трохи скучити )
Дякую )
Ооо,які думки відвідали Дем'яна..Дуже навіть цікаві,продуктивні...
На фоні підслуханої розмови..І відповіді Зорянки ,йому,на поставлене питання-хто ж такий скарб відпускає..
Зорянка ж як ексклюзивний експонат..
Серйозна,чесна,відповідальна ..
І незаймана...
Що являється рідкістю...
Дем теж з нею чесний...На рахунок Лілі...
Дякую Оксанко ❤️❤️❤️ Тихої ночі...
Оксана Морус, Дем'ян починає ставити собі дуже правильні питання )) А там може й відповіді на них знайде ) У нього тепер стільки нової інформації про Зорянку. Має час про усе подумати за цей тиждень. А зі своїми почуттями до Лілі він вже давно визначився )
Дякую, Оксанко ) Тихого вечора і мирних вихідних )
Дякую! Попри магнетизм, щось у них все важко складається... та й ще ця ситуація з Лілею... не додає комфорту. Хоча Зоряні не слід себе почувати винною... бо серцю не накажеш... та й дівчиною Дема вона ніколи не була, а бажання, то вони в кожного свої.)
Valentina, Важко складається, бо обоє гасять ті іскри, які між ними вирують )) А Ліля засмутилася. Так, серцю не накажеш. І немає у Дема до неї ніяких почуттів, окрім дружньої симпатії. А от за Зорянкою він добряче скучить за цей тиждень ) Дякую )
Ех, досить бентежно було Зорянці зустріти Лілю з Тимуром в ресторані, тим більше після зізнання дівчини в почуттях до Дема, але ж, що можна зробити, не заставити ж Дем'яна полюбити дівчину... І все одно певний осад є)
А от його хвилювання за свого Сніговичка і її відпочинок - дуже милі. Який він молодець, що дає змогу Зоряні спокійно завершити "хвости" в навчанні!
От тільки, й справді - як це винесе сам, як без войовничої красуні зможе тиждень?) Та ще й після таких випадкових зізнань і про тату, і про невинність...))) Точно засумує, ой, як засумує!)
Дуже дякую за проду ❤️
Обіймаю, мирної ночі, люба, бережіть себе ❤️
Sana Boboho, Зоряна ще не забула свою розмову з Лілею про Дема. І помітила, що її ця зустріч зовсім не потішила. Та й Тимур насторожився трохи. Але серцю не накажеш.
Ох, як не хотілося Дем'яну відпускати свого Сніговичка, ммм... )) Але ж розуміє, що їй потрібна ця відпустка ) Для нас цей тиждень непомітно пролетить, а от наші герої встигнуть добряче скучити одне за одним ) А Дем'яну буде нагода подумати гарненько про усе, що він дізнався про Зорянку.
Дякую ) Мирного вечора, світла та затишних вихідних. Обіймаю, люба )
Він лише поїхав, а вже сумує) Ну, ну, Дем, і що з тобою відбувається, розкажеш?)) Не знаю, не знаю як ту дипломну тепер писати)) Думки всі про Дема, у-ля-ля))
Vasylyna F, У Дема очевидний прогрес - він вже розуміє, що щось відбувається )) Тільки поки не визначився, що саме ) Дипломну Зоряна допише. І встигне скучити )) А для нас цей тиждень пролетить непомітно ) Дякую )
Ліля тепер ревнуватиме Зоряну. Але так Дем'ян дізнався що дівчині потрібно дописати дипломну роботу і дав цілий тиждень вільний від роботи.
Ольга Діденко, Ліля засмутилася і це помітили усі. А Дем'ян дуже не хотів відпускати Зорянку на цілий тиждень ) Точно встигне скучити )) Дякую
Який Дем'ян турботливий. І чесний. Він прямо говорить про свої відносини із Лілею. Шкода, що Ліля не хоче розуміти, що вона для нього як менша сестричка.
А тиждень розлуки піде на користь обом. Правда, чи витримають?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Дем'ян зовсім випустив з уваги, що у Зорянки ще й навчання ) Ох, не хотілося йому відпускати свого сніговичка на цілий тиждень, але... розуміє, що так буде правильно ) А Лілю зустріч біля ресторану явно засмутила. Для нас цей тиждень пролетить непомітно, а от Дем'ян точно встигне скучити )) Дякую )
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати