Випадково закохані
566 366
Букнет Жіночий роман Випадково закохані

Випадково закохані 18+

Жіночий роман

Оксана Мрійченко

Оксана Мрійченко · автор

Повний текст · 212 стор.
1 761
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 1 270
Випадково закохані
№ 1
Випадково закохані
Випадково закохані. Другий шанс
№ 2
Випадково закохані. Другий шанс
“Випадковості”
Анотація до книги "Випадково закохані"
— Столики поплутав?
— Ні. Привіт, Зоряно.
— Ну привіт, — Зоряна упіймала м'який погляд темно-карих чоловічих очей. — Щось ще?
— Сердишся? Розумію. Я хочу вибачитись.
— Вибачення прийняті. Але нашу співпрацю розірвано.
— Ти потрібна мені, Зоряно.
— Знайдеш когось іншого.
— Ти найкраща кандидатура. Розумна. Відповідальна. Чесна, — на прикрашеному темною бородою чоловічому обличчі з'явилася посмішка. — Я бачив як ти танцювала. Дуже гарно було. Особливо у кінці, коли ти підняла руки і заплющила очі. Навколо натовп, а ти наче на своїй хвилі. Я замилувався.
— Пф, — Зоряна фиркнула, ховаючи збентеження. — Дивись не закохайся випадково.
— Випадково не закохуюсь. А ти?
— Я теж. І моя відповідь остаточна. Ти все сказав? Хочу піти.
— А я хочу потанцювати. З тобою.

Обкладинка: Дар'я Новицька

службовий романпротистояння_характерівперше кохання_емоційно

Зміст книги: 85 глав
Глава 1. Без гальм
1.1
Глава 2. Битва за булочки
2.1
Глава 3. Робочі плани
3.1
Глава 4. Пропозиція
4.1
Глава 5. Пізній сніданок
5.1
Глава 6. Дивний трепет
6.1
Глава 7. Нова співробітниця
7.1
Глава 8. Сніговичок-загадка
8.1
Глава 9. Конструктивна критика
9.1
Глава 10. Клуб
10.1
Глава 11. Жар під шкірою
11.1
Глава 12. Коли зносить дах
12.1
Глава 13. Обнулити усе
13.1
Глава 14. Вихідні вдома
14.1
Глава 15. Межі дозволеного
15.1
Глава 16. Робочі моменти
16.1
Глава 17. Особисті секрети
17.1
Глава 18. Робоча вечеря
18.1
Глава 19. Конкурент
19.1
Глава 20. Неслухняне серце
20.1
Глава 21. Закрита вечірка
21.1
Глава 22. Поразка розуму
22.1
Глава 23. Ранок
23.1
Глава 24. Побачення
24.1
Глава 25. Наодинці
25.1
Глава 26. Напружена атмосфера
26.1
Глава 27. Зірочки
27.1
Глава 28. Не секрет
28.1
Глава 29. Новий статус
29.1
Глава 30. Робоче та особисте
30.1
Глава 31. Важлива
31.1
Глава 32. Ідеальне «вперше»
32.1
Глава 33. Разом
33.1
Глава 34. Несподіванки
34.1
Глава 35. Без захисту
35.1
Глава 36. Легкість на серці
36.1
Глава 37. Випадково закоханий
37.1
Глава 38. Удар по серцю
38.1
Глава 39. Зрадниця?
39.1
Глава 40. Спроба розібратися
40.1
Глава 41. Життя продовжується?
41.1
Глава 42. Остання розмова
42.1
Глава 43. У пошуках підтримки

1 270 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Наталія Силенко
22.02.2026, 21:54:45

Покаже вже все повністю та й не буде думати Зоряна, що там під сорочкою ховається!))) А у неї, мабуть, думки попливли в інше русло))) Дякую, зірочка, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)))

Наталія Силенко, У наступній главі дізнаємось, що нам покаже Дем'ян )) Його тату бідній Зорянці з першого дня спокою не дає ) Ох, не про роботу у них далі буде...
Дякую, Наталочко ) Ще раз вітаю з днем народження ❤️ Вдалого тижня, обіймаю )

avatar
Nastena Totskaya
22.02.2026, 21:53:33

Дякую за главу, аааа і як тепер дочекатися глави наступну , мм мені здається що хоче показати тату свої щоб сніговичок все побачила і можливо провела руками по тату. А цікаво а яке тату у сніговика ? Яка класна глава , тихої і спокійної ночі. Обіймаю міцно

Nastena Totskaya, Чомусь Дем'ян вирішив зняти з себе сорочку )) Ох, те тату... Не дає воно Зоряні спокою з першого дня ) А у неї теж татушка є )) Дякую, сонечко ) Мирного дня, обіймаю )

avatar
Наталія Діжурко
22.02.2026, 21:28:49

Ох, і важко Зорянці сконцентруватися на розгляді пропозицій. Спогади не дають нормально працювати. А оте тату таке спокусливе. Що ж там? Дем'ян вирішив закрити це питання? Показати?!
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Наталія Діжурко, Поруч з Дем'яном думки у Зоряни зовсім не про роботу )) А те тату з першого дня її вабить ) У наступній главі побачимо Дема без сорочки ) Дякую )

avatar
Ольга Діденко
22.02.2026, 21:13:54

Вітчим тільки бурчить. Але Зоряна терпить заради мами

Ольга Діденко, Зорянка звикла, що вітчим бурчить. І розуміє, що у мами і тата тепер різні окремі родини, ех... Дякую )

avatar
Sana Boboho
22.02.2026, 17:24:19

Ооох, так спочатку хотіла про Лілю прокоментувати, але як прочитала про шоколадку, пальчики, чуттєвий "випад" Дема, то в мене тільки ця ситуація перед очима, ваааау! Було так смачно і гаряченько, а це ж лише майже "невинний" жест...
Ой, та, обидва ледь вже тримаються, домовленості, умови, стримування - на межі)
Аххах, дієта, дієта... Мабуть, до її зриву вже не так довго лишилося)
От, і як тепер Зорянці працювати?))) Це була дахозносна мить!
І Лілю мені шкода, тому що ж гарна дівчина, і не спеціально ж вона в Дем'яна закохана... Так сталося... І сумно, що (без шансів), тому що наш красунчик вже занурився в сніжок свого Сніговичка)
Дуже дякую, люба, за чудову проду ❤️
Обіймаю, мирного дня, бережіть себе ❤️

Sana Boboho, Дем'ян ще ніколи так смачно шоколадку не їв )) А у Зоряни тепер нова порція гарячих спогадів є ) Мозок щось там каже про межі, але ж тіло запам'ятало. І уява спрацювала ))
Дем'ян сам собі ту дієту організував - тепер може тільки облизуватись. Нехай нагулює апетит )
А Ліля все ще сподівається на взаємність Дема. І не знає, скільки усього у нього вже було із Зоряною. Ех, серцю справді не накажеш...
Дякую ) Заходьте на нову велику главу о 21:00 - Зорянка пропозиції підготувала ))
Мирного вечора, люба ) Обіймаю.

avatar
Halyna Shchyrba
22.02.2026, 14:44:57

Пригадала анекдот на тему дієт)
"Якщо я на дієті, то не означає, що меню не можу читати"))))
Така асоціація в мене виникла))
Дякую, Оксано❤️

Halyna Shchyrba, Гарний анекдот )) Дем'ян хоч пооблизувався трохи ) Ох, непросто йому на тій дієті сидіти )
А це ж він ще не знає деяких нюансів про Зорянку )
Дякую )

avatar
Halyna Shchyrba
22.02.2026, 14:39:06

Хай би дав дівчинці чаю попити і ту чоколядку з'їсти, навряд чи зможе тепепе проковтнути))
Якщо серйозно, Зоряна просто дуже хороша людина. І чує себе винною перед Лілею...Та серцю не накажеш..
Дякую ❤️
П.с ще одним розділом насолоджуся ))

Halyna Shchyrba, Дем'ян не спеціально )) Він не планував, просто знову понесло ) Зоряна розуміє, що нічим не завинила, але перед Лілею їй все ж не дуже зручно якось. Серцю справді не накажеш )
Дякую ) Сьогодні ввечері ще одна глава буде - велика )) Заходьте читати )

avatar
Halyna Shchyrba
22.02.2026, 14:26:48

Я за розділ 13.1 випадково поставила 2зірочки(((
Вже виправила, простіть)
❤️

Halyna Shchyrba, Це ви про "зірочки" після глав? ) Їхнє призначення - дати вам можливість висловити свої враження від розділу. Насправді багатьох читачів засмутив намір Дем'яна усе обнулити в цій главі, тож я була готова, що можуть наставити йому "двійок" )))
А вибачатися вам немає за що )

avatar
Наталія Силенко
22.02.2026, 02:00:30

Сніговичок розтанув... А яка ж смачна шоколадка на пальчику Зоряни))) Терміново потрібно дієту скасувати!))) Читачі вимагають солодкого і багато!))) Дякую, зірочка, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)))

Наталія Силенко, Гаряче Сніговичку )) А Дем'ян ще ніколи такої смачної шоколадки не їв ) Тріщить по швах вже його дієта, але... Поки що нагулюємо усі разом апетит )) Сьогодні о 21:00 буде велика нова глава, зазирайте. Дякую, Наталочко ) Обіймаю )

avatar
Нія Росі
21.02.2026, 23:16:02

Ох, хтось потім на забороненому блюді відірветься ))) Та ще й калорії зайві спалить )))

Нія Росі, Дем'ян поки що нагулює апетит ))) А потім... палатиме усе )) Дякую )

Ліля має плани і мрії щодо Дем'яна,а він на шоколадку зазирає.Він на дієті.Чекає.Зрозумів,що без Зоряни ніяк?І як їй працювати?Дякую за проду

Станіслава Барабошко, Ліля сподівається, що Дем'ян все ж відгукнеться на її закоханість. Вона ж не знає, що у нього вже відбулося із Зорянкою. А Дем'ян сам себе посадив на ту дієту, тож мусить якось терпіти )) Та чи довго ще витерпить? Дякую )

avatar
Катя
21.02.2026, 15:34:47

Дем'ян переживав, що "сніговичок" захворіє і не прийде на роботу. А тут ще й розвинута шоколадка. Ох, непросто чоловіку дотримуватись встановлених робочих стосунків.

Катя, Дем'ян справді переживав ) Зазирнув поговорити про робоче і... знову його понесло )) А Зорянка ще ніколи не їла шоколадку так смачно та чуттєво. Дякую )

Сніговичок розтане

Світлана Хоронжук, Вже розтанув наш сніговичок )) Дякую )

avatar
Nadya
21.02.2026, 10:55:18

Дякую за цікаву проду

Nadya, Дякую )

цікаво. читати. продовжуйте

Любов Кротошинська, Дякую, мені дуже приємно ) Продовжимо за графіком )

avatar
Наталія
21.02.2026, 07:37:38

Мені здається що Ліля не така вже біла та пухнаста бо ж не спроста завела розмову з Зоряною про Дем'яна нібито вияснити її шанси на стосунки з Демом і натякнути на почуття й те що вони т роє будуть на чолі в компанії От тільки Ліля прорахувалась бо в Зорі з Демом така хімія що ось такі розмови цю хімію не зруйнують
Та які там межі коли Дем бачить свого сніговичка то в нього горять запобіжники і все тіло волає вітаміном ''Хочу Зоряну''
Ага на дієті ... от тільки вона під загрозою зриву щоразу коли Дем бачить свого сніговичка і байдуже що при цьому робить сам сніговичок їсть шоколад чи просто клацає по клавіатурі
Дякую тобі моя хороша! Натхнення тобі, мирного неба над головою, гарного настрою та вдалого дня!

Наталія, Думаєш Ліля якусь приховану стратегію будує? ) Далі по сюжету перевіримо ) Поки що Ліля не знає усього, що вже відбулося між Демом та Зорянкою. А самій Зорянці від цього ніяково, бо бачить закоханість Лілі і знає ставлення Дем'яна до неї.
Коли Дем бачить свого сніговичка, там горить усе ))) Сам себе посадив на цю дієту, тож нехай тепер облизується. А у Зоряни тепер є нова порція солодких та гарячих спогадів )
Дякую, люба ) Мирного вечора і затишних вихідних )

avatar
Nastena Totskaya
21.02.2026, 06:29:13

Дякую за главу, яка смачна глава оце Дем'ян дає , сам посадив себе на дієту . Їм важко тримати дистанцію коли вони поруч . Ліля не взаємне в тебе кохання там тільки дружба зі сторони Дем'яна, ох сподіваюся що вона залишиться хорошою людиною і не буде робити покості щоб отримати його. Гарного і спокійного вам ранку, обіймаю

Nastena Totskaya, Дем'ян сам себе посадив на дієту і сам же її постійно порушує )) Хіба ж міг він стриматись, якщо поруч така солодка... шоколадка? ))) Ліля закохана і сподівається, що серце Дем'яна все ж відгукнеться. А Зорянка вже знає його ставлення до дівчини, ех...
Дякую, сонечко ) Тихого вечора. Обіймаю )

avatar
Валентина Ліщук
21.02.2026, 02:29:59

Ох, розпалив Дем'ян Зоряну. Така сексуальна сцена. А до Лілі у Дем'яна братні почуття.

Валентина Ліщук, І Зоряну розпалив, і сам розпалився )) Хоч зовсім не планував ось так... А Ліля сподівається до останнього, бо закохана. Ех... Дякую )

avatar
Valentina
20.02.2026, 23:32:57

Дякую! Неприємна ситуація для Зоряни. Вона ж нічим не завинила перед Лілею та й Дем'ян ніяких надій не давав дівчині. Але... але...
А в кабінеті солодко та все так
Неоднозначно, аж іскри сиплються.)

Valentina, Розмова з Лілею залишила у Зорянки неприємний осад. Наче й не винна ні в чому, а все ж якось незручно їй тепер перед дівчиною. А Дем'яна знову понесло - та так солодко, що Зоряні знову гаряче )) У наступній главі додамо ще трохи іскр ) Дякую )

avatar
Олеся Пп
20.02.2026, 23:21:16

гарний роман , але мало

Олеся Пп, У мене досить великі оновлення ) На написання теж потрібен час, читається набагато швидше ) Дякую )

avatar
Надя Горбатова
20.02.2026, 22:10:04

Інтим все ближче і ближче,де ж там устояти....Добраніч, Оксаночко, мирної ночі та тихого світанку.

Надя Горбатова, Не встояв Дем'ян, знову його трохи понесло )) Дякую ) Мирного і затишного вечора.

avatar
Ганна Гладенька
20.02.2026, 21:54:36

Супер !!!

Ганна Гладенька, Дякую )

avatar
Наталія Твердун
20.02.2026, 21:34:49

Ну нічого собі)) все людям;))) А якщо серйозно то Дем'ян трохи форсує, як на мене

Наталія Твердун, Дем'яна знову понесло )) Він не планував ось так ) Додав Зоряні ще гаряченьких спогадів (та й собі теж, хіх). Дякую )

avatar
Оксана Морус
20.02.2026, 21:23:13

Лілю б і пожаліти...Ніби й хороша...
Але вона вже суперниця Сніговичку...
Хоч ще не знає цього...
Зорянка їй правильно сказала:відповісти може тільки Дем'ян...А ми ж знаємо теж що він відноситься до Лілі як до сестри.
Інше діло наша Зорянка..
Він вже ледь стримує себе..
Дякую Оксанко ❤️❤️❤️ Тихої ночі.

Оксана Морус, Зоряні теж Лілю шкода стало. Коли немає взаємності у коханні - це завжди боляче. Ліля поки що нічого не знає, але... можливо згодом дізнається. Зоряна відповіла чесно та делікатно, бо не хотіла робити боляче. А Дем'яна, здається, знову трохи понесло ))
Дякую ) Мирного вечора, Оксанко )

avatar
Vasylyna F
20.02.2026, 21:22:27

Огооо)) Дієта не злегких)) Зоряна в шоці, Дем'ян так смачно завівся, чи довго він так витримає?!)) Сніговичок тане))

Vasylyna F, Шалено важка для Дем'яна ця дієта )) Але ж сам собі її організував, тож... нехай облизується тепер ) А Зоряна тане, палає та шкварчить )) Дякую )

avatar
Наталія Діжурко
20.02.2026, 21:22:18

Ох, здається, що Дем'ян довго на дієті не протримається. Така спокуса солодка!
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Наталія Діжурко, Не сидиться Дем'яну на тій дієті, коли поруч така смачна і солодка... шоколадка )) Але поки що тримається ) Дякую )

avatar
Ivanna Pingas
20.02.2026, 21:07:29

Ох вже цей спокусник)). Дякую

Ivanna Pingas, Він не планував ось так, просто... знову понесло ))
Дякую ) Ще раз вітаю з днем народження ❤️

avatar
Sana Boboho
20.02.2026, 20:32:24

Ох, важкувато, коли батьки розходяться і створюють нові родини... А ще шкода, коли спільна дитина росте без належної повної любові обох батьків. На жаль, таке трапляється доволі часто... Здається, Ірина досить ніжна і м'яка, але за плечима багато турбот і обов'язків, тому й Зоря почувається зайвою... Ще й відчим доволі жорсткий. Ех, татко теж не є тією повноцінною підтримкою, яка б могла подарувати дівчині бажане тепло і затишок. Мені здається, що бабуся в Зорянки чудова, хотілося б і з нею познайомитися) Зате брат дуже класний, дитина щира і любить сестричку ❤️
Ах, а Дем'ян наче відчуває стан свого Сніговичка)) Вже є між ними та ниточка зв'язку! Турботливо насварив, але ж у Зорянці розбудив знову тепло) Хоч і робота, тільки робота між ними (шкода, що поки так)))
Дуже дякую за проду ❤️
Мирного вечора, обіймаю ❤️

Sana Boboho, Зоряні було боляче переживати розлучення батьків - трохи далі вона нам розповість ще трохи подробиць про це. Ірина намагається згладжувати конфлікти, але розуміє, що відносини доньки з Володимиром не склалися зовсім. І тато далеко від Зоряни, ех... А з бабусею згодом познайомимось - вона справді чудова ) І Макс теж Зорянку щиро любить )
Дем'ян, мабуть скучив ) Але зателефонував вчасно - не дав своєму Сніговичку остаточно засумувати та змерзнути на тій гойдалці ) Побачимо, як довго між ними буде це обмеження "тільки робота". Якщо ще не читали вчорашню главу - запрошую ) Там смачно і гаряче )
Дякую ) Мирного вечора і світла. Обіймаю )

avatar
Наталія Силенко
19.02.2026, 22:53:15

Бідолашна наша дівчинка, розлучення батьків - це дуже відбивається на дитині! Наче дбають про неї обоє, але ж не вистачає їй спілкування, турботи, обіймів...Може б їй і краще було б жити з бабусею ! Цікаво , що цілий місяць нічого не змінилося у відносинах між Зоряною та Дем'яном... Але ж як він турбується про неї, дуже мило))) Дякую, зірочка, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)))

Наталія Силенко, Зорянка дуже болісно переживала розлучення батьків - вона ще була дитиною тоді. А тепер не бачить свого місця ані в родині тата, ані в родині мами. З бабусею трохи далі познайомимось, вона дуже класна )) А у Зоряни та Дем'яна чисто робоче спілкування... поки що )) Сьогодні вони знову зустрінуться в офісі і.... хтось знову попливе )) Заходьте на велику нову главу о 21:00.
Дякую, Наталочко ) Затишної п'ятниці та гарних вихідних )

avatar
Олеся Пп
19.02.2026, 22:47:39

натхнення для продовження роману

Олеся Пп, Дякую ) Заходьте на велику нову главу о 21:00 )

avatar
Наталія Твердун
19.02.2026, 22:43:13

Зоряні не пощастило з родиною, але ж є надія на Дем'яна))) А ще хочу подякувати авторці за дуже класний стиль. У Вас така гарна українська! Завжди в міру природи, емоцій, так гарно вписаний одяг і загалом, все - все. Це одна з причин чому я люблю Вас читати

Наталія Твердун, У батьків Зоряни сімейне життя зовсім не склалося. А Дем'ян вчасно зателефонував - не дав Зоряні змерзнути на тій гойдалці ще й настрій трохи підняв )) Дякую за комплімент, мені дуже приємно ❤️ І запрошую на велику нову главу о 21:00 )

Складно Зоряні.В своїй сім'ї чужа.Не склались відносини з Володимиром.Мама пробує щось зарадити але виходить мляво.Мама дбає про нову сім'ю.Потішив звінокДем'яна.Посміхається,хоча відносини поставлені на паузу але це недовго.Дякую за проду

Станіслава Барабошко, Не склалися у Зоряни відносини з Володимиром зовсім. Трохи далі вона нам розповість більше подробиць про вітчима та розлучення батьків. А Дем'ян хоч і запропонував усе обнулити, та все ж турботу проявляє )) Не дав Зоряні мерзнути на тій гойдалці ) Дякую )

avatar
Катя
19.02.2026, 19:19:41

Дем'ян хвилюється, що Зоряна може застудиться. А дівчині було приємно, що за неї хтось переживає, бо вона почувається зайвою у нових родинах своїх батьків.

Катя, Дем'ян справді не хоче, щоб Зорянка застудилася )) Вчасно він зателефонував - і з гойдалки Зорянку зігнав, і настрій їй трохи підняв. Дякую )

avatar
Ivanna Pingas
19.02.2026, 14:37:55

Капець як сподобався турботливий Дем'ян. А Зоряні ну дуже вже не просто сім'ї. Дякую

Ivanna Pingas, Зоряні навіть тепліше на серці стало від турботи Дем'яна ) А з батьками ось така картинка... Дякую )

avatar
Nadya
19.02.2026, 12:52:12

Дякую за цікаву проду

Nadya, Дякую )

avatar
Оля Пасічник
18.02.2026, 23:24:01

Ех, не життя а "казка", мама на повідку у вітчима, і малого напевно більше любить, чим батько. Як вирветься з дому назавжди, то напевно раз в рік приїзджатиме. Бо все пораховано. Добре, що батько забезпечує всім.А то він і ті гроші рахує. На даль в реалі такого не бракує.. Дякую

Показати 3 відповіді

Оля Пасічник, ❤️

avatar
Валентина Ліщук
18.02.2026, 23:17:57

Дітям комфортно жити з двома батьками. Для дитини завжди розлучення батьків це стрес. Зоряні може дійсно було ь краще жити з бабусею, яка щиро їх любить, а в домі батьків почувається зайвою, що у мами, що у батька Вітчим скнара навіть для рідного сина. В Дем'ян турбується про Зоряну, в їй приємно

Валентина Ліщук, Так, у повній родині дитині завжди найкраще ) Трохи далі Зорянка розповість, чому її батьки розлучилися. Вона б дуже хотіла провести дитинство з бабусею, але батьки усе вирішили самостійно між собою. Вітчим не завжди був таким скнарою, проте контакт із Зоряною знайти не зміг. А Дем'ян хвилюється, щоб сніговичок не перемерз на гойдалці у мороз та заметіль ))
Дякую )

avatar
Оксана Морус
18.02.2026, 23:00:19

Мабуть не мед було життя в матері Зоряни з першим чоловіком???Раз терпить тепер жмота..Кохання ,воно таке..
Як на мене :краще вже самій бути..Щоб отак попрікав ,жесть..
Шкода дівчину .В рідному домі почувається чужою..
Добре хоч Дем'ян підняв трішки настрій..
Дякую Оксанко ❤️❤️❤️ Тихої ночі.

Оксана Морус, Трохи далі Зоряна розповість, коли і чому її батьки розлучилися. Володимир не завжди був таким жмотом (можливо тому, що раніше батько Зорянки перераховува гроші на доньку напряму Ірині). Але контакт із Зоряною у нього не склався зовсім. Дем'ян вчасно зателефонував, хоч трохи настрій покращив )
Дякую, Оксанко ) Мирного і вдалого дня )

avatar
Наталія Діжурко
18.02.2026, 21:53:09

Непроста сімейна ситуація у Зоряни. Невідомо, може з татом було б і краще. Терпіти таке від вітчима. Та такому чоловіку і рідна дитина - лишні витрати.
А Дем'ян - турботливий, переживає.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Наталія Діжурко, Тато Зоряни після розлучення поїхав у Польщу, тож залишитися з ним наша дівчинка не могла. Вона б із бабусею хотіла жити, але батьки усе вирішили між собою і доньку не спитали. Володимир із Зоряною контакту не знайшов (та й чи шукав взагалі - невідомо). Але ось таким "економним" він був не завжди - далі дізнаємось більше подробиць. А Дем'ян вчасно зателефонував - змусив Зорянку трохи посміхнутися ) Дякую )

avatar
Vasylyna F
18.02.2026, 21:45:18

30 крапель валер'янки і буде в нас Дем'ян Валер'янович)) хвилюється)) і правильно робить)) На вулиці як у казці "12 місяців", хоч на вулиці мете, а на серці після розмови стало тепло)) ...З мамою чи з батьком залишатися після розлучення...напевно там, де добре і там, де люблять...

Vasylyna F, Навіть не знаю, чи візьмуть Дем'яна ті 30 крапель )) Хвилююче йому якось ) А Зоряні більше подобається на гойдалці у заметіль, ніж вдома, ех... Вона б хотіла з бабусею рости у дитинстві, але батьки не питали - вирішили усе самостійно. Ну хоч серденько Дем'ян зігрів трохи )
Дякую )

да ситуація не проста

Світлана Хоронжук, Розлучення - це завжди стрес для дитини... Дякую )

avatar
Valentina
18.02.2026, 21:37:36

Дякую! Зоряна почуває себе покинутою і нікому непотрібною.( Хоча батьки її ніби люблять, але у кожного своє особисте життя, і в ньому ніби їй немає місця.(
Добре, що хоч з Дем'яном ніби співпраця складається.) Он телефонував, турботливий).

Valentina, Зоряна почувається потрібною тільки біля бабусі ) А з батьками у неї ось така картинка, ех... Наче й люблять вони доньку, але у їхніх нових родинах Зоряна справді почувається зайвою.
А Дем'ян навіть на вихідних зателефонував )) Хоч трохи Зоряну розвеселив. Дякую )

avatar
Марія Іщук
18.02.2026, 21:26:23

А Дем'ян повівся некоректно. Дуже розігнався із поцілунками. Ледве не використав Зоряну біля під'їзду. А на ранок - все обнулимо. Хіба не можна було по- іншому?
.

Марія Іщук, Сердитесь на Дем'яна? ) Він вирішив, що краще "загальмувати" зараз і ось так. Але чи зможе сам реалізувати свій намір усе обнулити? ) Дякую )

avatar
Наталія
18.02.2026, 21:21:40

Боюсь від цього виду токсикоз ніяка валерянка не допоможе,а тільки один спосіб але ж ми не змішуємо особисте і роботу
Я не згодна що дівчинка має жити з мамою після розлучення батьків бо перш за все дівчинка має жити в здоровій родинній атмосфері Бо як тільки цей Вова не виставив рахунок Зоряні за всі роки що вона жила разом з ним в квартирі
А Дем нехай далі ховає свої почуття під виглядом турботи
Дякую тобі за розділ! Натхнення, мирного неба над головою та тихої ночі!

Наталія, Дем'яну стає все складніше не змішувати особисте та роботу )
Зорянка б найбільше хотіла жити з бабусею, але батьки її думку не питали - вирішили усе між собою. Ніякий рахунок за всі роки Володимир не виставить, бо батько Зоряни завжди переводив Ірині гроші на доньку. А тепер переводить ці гроші напряму Зоряні )
Дякую, сонце ) Мирного і вдалого дня )

avatar
Nastena Totskaya
18.02.2026, 21:15:38

Дякую за главу, який милий і буркотливий Дем'ян мені це подобається, так мило переживає щоб сніговичок не захворіла. Володимир точно скоро получе путівку ліс , я чесно не розумію Ірину як можна захищати чоловіка який котить бочку на її дитину . Дитині краще де є затишок і кохання, де вона буде відчувати себе потрібною , чи буде тато чи мама чи бабуся без різниці. Батько Зорянки не розуміє що їй треба обійми і теплота а не гроші. Гарної і спокійної ночі. Обіймаю міцно

Nastena Totskaya, Дем'ян проти того, щоб Зорянка каталася на гойдалці у мороз та заметіль )) Володимир міг не завжди бути таким - трохи далі Зоряна нам розповість більше подробиць про вітчима та батьків. І з бабусею теж познайомимось - вона класна ) А Зоряна справді почувається зайвою у родинах своїх батьків, ех... Дякую, сонечко ) Мирного дня. Обіймаю )

avatar
(Ivanka)
18.02.2026, 16:58:49

Ох Деме....а чи зможеш ти все обнулити? Чомусь я в тому сумніваюсь ((( Чекаю продовження. Дякую, моя хороша ♥️ Міцно обіймаю.

(Ivanka), Дем думає, що зможе ) А усі читачки сумніваються ) Дякую, квітко )

коли. буде. продовження

Любов Кротошинська, Нові глави виходять чітко за графіком, без затримок ) Наступна велика глава буде сьогодні о 21:00, запрошую. Дякую за увагу до книги )

avatar
Олеся Пп
17.02.2026, 21:59:50

далі

Олеся Пп, Сьогодні о 21:00 ) Ходіть поки що на анонс у Фейсбук. Дякую )

avatar
Nadiya Pidludna
17.02.2026, 19:46:30

Дуже сподобалося, хочеться прочетати продовження

Nadiya Pidludna, Сьогодні о 21:00 буде велика нова глава, зазирайте ) Дякую )

avatar
Nadiya Pidludna
17.02.2026, 19:45:42

Дуже цікава книга. Бажаю вам натхнення в подальшій вашій роботі.

Nadiya Pidludna, Вітаю вас в коментарях і щиро дякую за побажання ) Дуже приємно )

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше