Випадково закохані
566 428
Букнет Жіночий роман Випадково закохані

Випадково закохані 18+

Жіночий роман

Оксана Мрійченко

Оксана Мрійченко · автор

Повний текст · 212 стор.
1 761
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 1 270
Випадково закохані
№ 1
Випадково закохані
Випадково закохані. Другий шанс
№ 2
Випадково закохані. Другий шанс
“Випадковості”
Анотація до книги "Випадково закохані"
— Столики поплутав?
— Ні. Привіт, Зоряно.
— Ну привіт, — Зоряна упіймала м'який погляд темно-карих чоловічих очей. — Щось ще?
— Сердишся? Розумію. Я хочу вибачитись.
— Вибачення прийняті. Але нашу співпрацю розірвано.
— Ти потрібна мені, Зоряно.
— Знайдеш когось іншого.
— Ти найкраща кандидатура. Розумна. Відповідальна. Чесна, — на прикрашеному темною бородою чоловічому обличчі з'явилася посмішка. — Я бачив як ти танцювала. Дуже гарно було. Особливо у кінці, коли ти підняла руки і заплющила очі. Навколо натовп, а ти наче на своїй хвилі. Я замилувався.
— Пф, — Зоряна фиркнула, ховаючи збентеження. — Дивись не закохайся випадково.
— Випадково не закохуюсь. А ти?
— Я теж. І моя відповідь остаточна. Ти все сказав? Хочу піти.
— А я хочу потанцювати. З тобою.

Обкладинка: Дар'я Новицька

службовий романпротистояння_характерівперше кохання_емоційно

Зміст книги: 85 глав
Глава 1. Без гальм
1.1
Глава 2. Битва за булочки
2.1
Глава 3. Робочі плани
3.1
Глава 4. Пропозиція
4.1
Глава 5. Пізній сніданок
5.1
Глава 6. Дивний трепет
6.1
Глава 7. Нова співробітниця
7.1
Глава 8. Сніговичок-загадка
8.1
Глава 9. Конструктивна критика
9.1
Глава 10. Клуб
10.1
Глава 11. Жар під шкірою
11.1
Глава 12. Коли зносить дах
12.1
Глава 13. Обнулити усе
13.1
Глава 14. Вихідні вдома
14.1
Глава 15. Межі дозволеного
15.1
Глава 16. Робочі моменти
16.1
Глава 17. Особисті секрети
17.1
Глава 18. Робоча вечеря
18.1
Глава 19. Конкурент
19.1
Глава 20. Неслухняне серце
20.1
Глава 21. Закрита вечірка
21.1
Глава 22. Поразка розуму
22.1
Глава 23. Ранок
23.1
Глава 24. Побачення
24.1
Глава 25. Наодинці
25.1
Глава 26. Напружена атмосфера
26.1
Глава 27. Зірочки
27.1
Глава 28. Не секрет
28.1
Глава 29. Новий статус
29.1
Глава 30. Робоче та особисте
30.1
Глава 31. Важлива
31.1
Глава 32. Ідеальне «вперше»
32.1
Глава 33. Разом
33.1
Глава 34. Несподіванки
34.1
Глава 35. Без захисту
35.1
Глава 36. Легкість на серці
36.1
Глава 37. Випадково закоханий
37.1
Глава 38. Удар по серцю
38.1
Глава 39. Зрадниця?
39.1
Глава 40. Спроба розібратися
40.1
Глава 41. Життя продовжується?
41.1
Глава 42. Остання розмова
42.1
Глава 43. У пошуках підтримки

1 270 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Катя
17.02.2026, 18:57:36

Дем'ян прийняв "правильне рішення" для робочого спілкування. Та чи дійсно вдасться все обнулити і забути поцілунок?

Катя, Для робочого спілкування це рішення може й правильне, та чи прийме його серце? )) Спогади про той поцілунок залишилися у обох. Дякую )

avatar
Halyna Shchyrba
17.02.2026, 16:51:15

Дуже хочу бачити, як їм вдасться усе обнулити.. наївні)))
Лавина вже рушила і таку масу уже ніщо і ніхто не спинить, якби їм того не хотілося і які б палки не ставили в колеса) Можна призупинити...та не спинити!
Дякую, Оксано ❤️

Halyna Shchyrba, Ох, будуть вони обнуляти з усіх сил ))) Та чи обнулять? Ми вже розуміємо, що процес пішов ) Сьогодні поїдемо із Зорянкою додому, заходьте на велику нову главу о 21:00 ) А поки що запрошую на анонс у ФБ. Дякую )

avatar
Виктория Зёма
17.02.2026, 14:27:26

❤️❤️❤️❤️❤️

Виктория Зёма, Дякую )

avatar
Nadya
17.02.2026, 11:57:28

Дякую за цікаву проду

Nadya, Дякую за підтримку книги )

avatar
Наталія
17.02.2026, 11:10:43

Оце Степанівну жаба задавила їй такий фільм показали і тут все не так За те має тепер про що теревенити з коліжанками ''Ух і молодь нині пішла ...'' та все у тому ж дусі
Обнулити це як...пам'ять собі стерти ,ластиком витерти чи коректором замалювати та все одно не вийде бо ці колеса назад не їдуть
Дякую тобі Оксанко за розділ! Натхнення тобі, мирного неба над головою, гарного настрою та вдалого дня!

Наталія, Так Степанівна ж не дивитися хотіла, а головну роль у цьому фільмі зіграти (мабуть) ))) А Дем'ян все ж таки добре сховав Зорянку у своїх обіймах ) Зараз він впевнений, що зможе і обнулити, і стерти. Але ті колеса ще тільки набирають розгін )) Далі так понесе, що усі гальма злетять (ми вже трохи знаємо з першої глави) ))
Дякую, люба ) Мирного дня, бережи себе. Обіймаю )

avatar
Оксана Морус
17.02.2026, 07:50:24

Ось з таких недомовок починаються непорозуміння ...
Тому що Зоря неправильно зрозуміла :вибач...
А Дем не пояснив що не шкодує...
Напружена буде праця..
Дякую Оксанко♥️♥️❤️ Тихого дня.

Оксана Морус, Так, Дем'ян вибачився зовсім не тому, що шкодує про поцілунок ) Не звик він змішувати роботу та особисте. І те, що Зорянка на дзвінки не відповідала міг теж розтлумачити по-своєму - що вона шкодує ) Співпраця буде гаряча ) Дякую, Оксанко. Мирного дня )

Точно не обнулиться.Бовдур.Неправільно зрозумів мовчання Зоряни та її небажання відповідати на звінки.Якщо Зоряна погодиться працювати з ним ,то потяг нікуди не зникне і поцілунок вона точно не забуде.Дякую за проду.

Станіслава Барабошко, Так, Дем'ян зовсім неправильно зрозумів мовчання Зорянки. А вона зовсім не так зрозуміла його вибачення. От і маємо спільне рішення - обнулити усе. Співпрацю вони продовжать, але ті спогади про поцілунок підігріватимуть обох )) Дякую )

avatar
Sana Boboho
17.02.2026, 01:01:51

Ай-яй, з одного боку обнулити без образ і неприємностей минулого - це непогана пропозиція, а з іншого - це ж потрібно кудись в далекий куток відтіснити почуття, що вже у обох "проклюнулися", а хіба це можливо?)
І ці вибачення Дема Зорянка як помилку взагалі сприйняла, а не щире жалкування про нестримність...
Ох, думаю, робота роботою, а емоції і почуття обов'язково візьмуть верх над цією "сумнівною угодою" між Зоряною і Дем'яном)
Дуже дякую за проду ❤️
Мирної ночі, люба, обіймаю ❤️

Sana Boboho, Обом нашим героям ця "сумнівна згода" здається раціонально-правильною ) Але це тільки з позиції розуму. А от чи погодиться серце з таким рішенням - то окреме питання )
Так, Зоряна думає, що Дем'ян вважає поцілунок помилкою. А для неї цей поцілунок перший у житті. І якось сумно нашій дівчинці його обнуляти, ех... Без емоцій вони точно не зможуть - просто не ті характери )) Буде гаряче )
Дякую ) Мирного дня, люба )

Оооооой, Оксаночко!!! Попри таке чудернацьке "страшно-барвисте життя" про наших героїв не забуваю, хоч одним сонним оком, але читаю...))))))))))

Марина Золотницкая, Дякую, що знаходите час читати та підтримувати книгу коментарями )) У наших героїв далі найгарячіше почнеться ) Обіймаю вас, Мариночко )

avatar
Наталія Силенко
16.02.2026, 23:29:31

Нічого не обнулиться!))) Це Дем'ян так придумав, а Зоряна погодилася) Точно, бовдур таке казати після такого поцілунку! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)

Наталія Силенко, Ми розуміємо, що рішення провальне ) Але Дем'ян та Зоряна реально вірять, що зможуть усе обнулити... наївні )) Дякую, Наталочко. Обіймаю )

avatar
Valentina
16.02.2026, 22:11:24

Уху-ху-ху)) Обнули й без емоцій... Дем'яне ти сам віриш в те, що говориш... Ну не знаю те, що знову спробувати, ок! А решта... теж блін, мені дипломат...
Дякую!!!

Valentina, Дем'ян сам себе переконує, що він зможе і так буде краще ) І Зорянка в принципі згодна та все ж сумно їй обнуляти свій найперший у житті поцілунок... Не зможуть вони без емоцій )) А тепер ще й спогади про поцілунок додаватимуть вогнику ) Дякую )

avatar
Валентина Ліщук
16.02.2026, 22:01:47

Ну, ніяк у них не вийде все обнулити. Обох запалив цей нестримний поцілунок. Обоє про нього думають. А поцілунки будуть ще, їм же разом працювати.

Валентина Ліщук, Поцілунок запалив обох і це полум'я вже не згасне )) І працювати ще разом, ммм... Усе попереду ) Дякую )

avatar
Ирина Андрущак
16.02.2026, 22:01:07

Що за пропозицiя у Дем'яна все обнулити, сам палае та Зоряна пам'ятае палкий поцiлунок...Дякую, чекаемо продовження!

Ирина Андрущак, Дем'ян вирішив, що так буде краще. І Зоряна в принципі згодна, але... той палкий поцілунок забути вже точно не вийде )) Дякую )

avatar
Nastena Totskaya
16.02.2026, 21:45:34

Дякую за главу, ох у вас не вийде не думати про поцілунок, як згадаю за курсову аж мурашки по спині, гарної і тихої ночі.

Nastena Totskaya, Обоє той поцілунок будуть згадувати )) Але зараз вони обоє реально думають, що зможуть усе обнулити ) Дякую, сонечко. Мирного дня )

avatar
Ольга Діденко
16.02.2026, 21:41:17

Тепер Зоряні боляче. Та й що вона мала подумати після вибачення Дем'яна.

Ольга Діденко, Зоряна впевнена, що він шкодує. Вона й сама розуміє, що Дем'ян пропонує розумне рішення. Але обнуляти свій найперший у житті поцілунок (та ще й такий солодкий) дійсно боляче. Дякую )

avatar
Vasylyna F
16.02.2026, 21:32:50

Ага обнулити кажете) та Дем'ян "вистрілить" як закрутка з болгарського перцю))) "кришку" вже "піддуло"))) Може на словах і обнулять, але серцю не накажеш)) Так мені відгукується ця історія зі спогадами, коли навчплася в універі)) Дякую!!!

Vasylyna F, Мабуть, цій "закрутці" це треба трохи настоятися )) Щоб остаточно "кришечку" зірвало )) Сказати легше. ніж зробити. Це рішення обом здається правильним та розумним, але Зоряні все ж образливо. Для неї це найперший у житті поцілунок, ех... Дякую )

avatar
Ivanna Pingas
16.02.2026, 21:32:34

Про яке обнулення вони говорять... Вони ж самі не зможуть тримати дистанцію)) дякую

Ivanna Pingas, Дем'ян зараз думає, що зможе... наївний )) А Зорянку спогади про її перший у житті поцілунок точно не залишать тепер. Дякую )

avatar
Наталія Діжурко
16.02.2026, 21:22:40

Ох, Дем'ян хто ж таке пропонує. Все обнулити. Та Зоряна і так собі місця не знаходить. А тут ти із такою пропозицією. Невже можна отак взяти і забути?
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Наталія Діжурко, Дем'ян вирішив, що так буде краще... Та чи зможе сам усе обнулити - це окреме питання )) Зоряна теж вважає таке рішення правильним, але й образливо їй трохи. Це ж її перший поцілунок був )) Дякую )

avatar
Любов Бабич
16.02.2026, 19:16:03

прекрасне враження від книги, жду продовження.

Любов Бабич, О 21:00 буде велика нова глава )
Дякую )

avatar
Halyna Shchyrba
14.02.2026, 21:52:33

Після того повідомлення точно дурень.
Зоряна себе накрутить до максимуму, знаючи її...
Дем'ян ще не усвідомив, що пізно? Влип, хлопчик))
Дякую ❤️

Показати 3 відповіді

Halyna Shchyrba, Сьогодні о 21:00 буде велика нова глава )

avatar
Олеся Пп
15.02.2026, 20:45:54

чекаю продовження

Олеся Пп, Сьогодні о 21:00 буде велика нова глава ) А поки що запрошую на мою сторінку у Фейсбуці - там вже є анонс. Дякую )

avatar
Nastena Totskaya
15.02.2026, 16:39:44

Дякую за главу, я принесла вогнегасник пшшшш оце палає вау, Дем'яна знесло голову , тепер і тебе думках буде тільки сніговичок і ваші поцілунки . І сто відсотків ще будуть поцілунки. Гарного і спокійного вам дня. Обіймаю міцно

Nastena Totskaya, Несіть ще один вогнегасник - Дем'яну дуууже треба ))) Знесло йому усе. Тепер горить Дем'ян і не знає, що з цим усім робити далі ) Дякую, сонечко ) Мирного вечора. Обіймаю )

avatar
Vasylyna F
15.02.2026, 14:34:50

Степанівна вам просто позаздрила, друзі)) Дем'ян вже 100500 разів пожалів, що відпустив Зорянку)) Вона там теж мріє про продовження, але для Дем'яна прикидається, що спить)) Дем так запалив, що до ранку обоє спати не будуть))

Vasylyna F, Степанівна точно позаздрила )) А у Дем'яна тепер повний сумбур у думках. Зорянка йому дуже потрібна в роботі, а поєднувати роботу та особисте він не звик ) Тепер їм обом треба вирішити - як бути далі. Дякую )

avatar
Наталія
15.02.2026, 14:22:13

Ого оце їх занесло)) Мало зиму на літо не перетворили ,якби Степанівна не позаздрила))))
Ех такий момент зіпсувала...
Боюсь практика самодопомоги Дем'яну ще не раз пригодиться бо явно після Зоряни більше ніхто не зацікавить та і в штанях штиль буде
Ага так і повірила що мантра ''Хрінова ідея. Дуже-дуже хрінова ідея. Навіть думати не смій ?'' спрацює і навіть якщо повторювати її тричі на день ,як молитву)))
Дякую тобі Оксанко! Натхнення тобі, мирного неба над головою, гарного настрою та вдалого дня!

Наталія, Мабуть, там весь сніг навколо розтанув ))) А Степанівна точно позаздрила ))
Дем'яну пече конкретно. Вподобав він поцілунки Зорянки і замінювати їх поцілунками інших панянок не хоче ) Побачимо, чи спрацює та мантра. Дем'ян проти того, щом змішувати секс та роботу, а в роботі Зоряна йому дуже потрібна )
Дякую, сонце ) Мирного вечора, вдалого тижня та мирного неба.

avatar
Наталія
15.02.2026, 13:41:14

Навіть погода,а точніше лід допомагає Дем'яну та Зоряні стати ближчими
Та як не крути Дем'яну вона потрібна бо не боїться казати босу правду в лице
І що тут казати коли самій Зоряні цікаво приймати участь у створенні чогось нового
Дякую тобі моя хороша!

Наталія, Одна маленька випадковість - і Зоряна знову в обіймах Дем'яна )) Він дуже хоче продовжити співпрацю. Та й Зоряні цікаво, але... тепер вони обоє будуть думати, що робити з цим поцілунком ) Дякую )

avatar
Наталія
15.02.2026, 13:25:21

Ха дійсно хто сказав що Дем'ян відпустить Зоряну ...
І це стосується не тільки зараз тут у клубі чи в офісі,а взагалі чи зможе вже її відпустити
Тим паче для його проекту просто необхідна така помічниця
Точно вони випадково не закохуютьть тільки спеціально))))
Дякую тобі Оксанко!

Наталія, Дем'ян прийшов у клуб з наміром потанцювати із Зоряною, а він у нас хлоп наполегливий - твердо йде до поставленої мети )) І від співпраці він не готовий відмовлятися. Знає, що без Зоряни той "недозрілий помідор" точно не дозріє )
Дякую )

avatar
Таня Вітюк
15.02.2026, 12:22:41

Доброго дня, хочу запитати книга безкоштовна.

Таня Вітюк, Вітаю )
На даний момент "Випадково закохані" у безплатному доступі. Але я комерційна авторка, тому передплата завжди можлива (про це написано у кінці глави 1.1).
Дякую за увагу до книги )

avatar
Ivanna Pingas
15.02.2026, 08:34:15

Хана Дем'яну, і то по повній програмі. І він, здається, це вже зрозумів)) дякую

Ivanna Pingas, Дем'ян зрозумів, що йому конкретно знесло дах ) Але своє бажання він поки що пояснює лише пристрастю. Дякую )

avatar
Оксана Морус
15.02.2026, 07:35:18

Дем конкретно поплив від Зорянки..
Це було дуууууже , дууууже гаряченько..А всього лиш поцілунки..
Уявляю що з ним буде коли дійде до справи..Він же тепер не відступить ..І не відпустить дівчинку..
Тай Зорянка ледь голову не втратила..
Дякую Оксанко❤️❤️❤️Розділ :вау.

Оксана Морус, Пече тепер Дем'яну )) Так, що аж горить весь ) Взагалі він проти того, щоб поєднувати роботу і секс. А Зорянка там розгублена зовсім, ех... У наступній главі буде у них розмова )
Дякую, Оксанко ) Тихого вечора )

avatar
Оля Пасічник
15.02.2026, 01:05:51

от нестримний! Отак налетів, як з голодного краю. А тепер прийдеться вибачатися ьукпт вже був, на черзі цукерки з вишнею. Дякую, і вітаю з святом

Оля Пасічник, Не стримався Дем'ян )) Він і сам не думав, що його так понесе ) А тепер питає себе, як бути далі. Дякую )

Ооооогооооооооооооооооооооооооооооооо!!
Цікавий поворот!!
Зоряну доведеться ще завойовувати?!!!!!!!
Чи не доведеттся?!!!!!

Марина Золотницкая, Приємно знову бачити вас в коментарях )
Зоряна зараз розгублена повністю. А Дем'ян вважає, що секс та роботу краще не змішувати.
Дякую )

avatar
Ольга Діденко
14.02.2026, 23:48:11

Гаряча глава. Як тепер буде працювати з дівчиною, адже весь час думає про неї.

Ольга Діденко, Пече Дем'яну )) Ох, для нього це зараз головне питання - як тепер працювати далі? ) Дякую )

avatar
Олеся Пп
14.02.2026, 23:40:45

?

Олеся Пп, Смайлик? )

avatar
Sana Boboho
14.02.2026, 23:23:41

Оу, у Дема точно знесло всі стопи, всі "дахи", всі здорові "глузди" від солодких губ Зорянки!
Поруч з дівчиною він навіть не міг стримуватися, здається, навіть думати не міг, просто нісся вперед за покликом своїх відчуттів, свого бажання, своєї пристрасті і спокуси, яку несвідомо випромінював його Сніговичок!
Ох, Степанівна обламала всю магію поцілунку!))
Але трошки повернула в реальність і Зоряну, і Дем'яна! І як тепер і справді обом працювати?! Як не піддатися знову цій дохозносній хімії, що між ними?)
Дуже дякую за проду ❤️
З Днем закоханих, кохання, яке здатне здолати все, миру і злагоди ❤️ Обіймаю ❤️

Sana Boboho, Знесло Дем'яну усе - він і сам не чекав, що його так накриє )) Тепер має солодкі спогади, гарячі фантазії і купу думок, серед яких головна - як бути з тим, що сталося? ) Степанівна на весь двір рознесе те, що побачила )) Але без неї Дем'ян би навряд зупинився. Ох, ця хімія... Вона ще не раз проявиться ))
Дякую, люба ) Мирного вечора. Обіймаю )

avatar
Наталія Силенко
14.02.2026, 23:21:26

Оце то накрило Дем'яна! Та Зоряну там не менше накрило! От тільки тепер буде мучитися дівчинка, що Степанівна побачила...((( Але як було солодко!...))) Тепер вже обоє будуть згадувати смак поцілунку))) Дякую,Оксаночко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням! Зі святом! Кохайте і будьте коханими!

Наталія Силенко, Накрило обох )) Дем'ян старанно ховав Зорянку від очей Степанівни, але за цю сусідку-скандалістку наша дівчинка справді переживатиме. Ох, смак цього поцілунку точно запам'ятається обом нашим героям ))
Дякую, Наталочко ) Обіймаю )

avatar
Катя
14.02.2026, 22:04:57

Зоряні тепер буде соромно перед сусідкою, переживатиме, що вона її впізнала. А ще не даватимуть спокою спогади про поцілунок.

Катя, За сусідку Зоряна справді переживатиме ) А від спогадів про поцілунки Дем'яна їй щоразу гаряче буде )) Дякую )

о це то влип,дах знесло зовсім

Світлана Хоронжук, Знесло Дем'яну усе )) Дякую )

avatar
Nadya
14.02.2026, 21:58:37

Дякую за цікаву проду і вітаю з днем закоханих

Nadya, Дякую щиро )

avatar
Valentina
14.02.2026, 21:43:02

Дякую! Зачепила Зоряна Дем'яна за самісіньке серденько.) Як гаряче! Якби не Степанівна, то хто зна, чим би все закінчилося, трохи пришвидчив він події.) Але що ж, як немає сил зупинитися, он яке соло на десерт.)

Valentina, Зачепила так, що Дем'яну тепер зовсім спокою не буде )) Він сам не чекав, що його так понесе ) Степанівна їх загальмувала, але забути ці вогняні поцілунки вже не вийде. Дякую )

avatar
Виктория Зёма
14.02.2026, 21:21:09

Ото зносить. Як стримуватись Дему біля такої солоденької Зоряни

Виктория Зёма, Понесло Дем'яна )) Він сам в шоці від того, наскільки сильно ) Дякую )

avatar
Наталія Діжурко
14.02.2026, 21:08:56

Та що тут думати?! Дем'яна так накрило, що і думати ні про кого іншого не може! Якби не ота Степанівна, то хто його знає щоб було! А ще ж і спільна робота. Але ж це не може заважати одне одному?
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Наталія Діжурко, Накрило Дем'яна добряче )) Степанівна завадила, але полум'я всередині не згасло ) Ох, Дем'ян як раз і думає, що пристрасть не варто поєднувати з роботою... Він досі хоче працювати із Зоряною. Дякую )

avatar
Ольга Діденко
14.02.2026, 12:35:50

Тепер Дем'ян не відпустить Зоряну. Та й дівчині він подобається, закохалася. Суперечок ще буде мабуть багато з їхніми характерами.

Показати 3 відповіді

Ольга Діденко, ❤️

Друзі, сьогодні о 21:00 буде велика нова глава ❤️
На моїй сторінці "Оксана Мрійченко.Жіночі романи" у Фейсбуці вже є анонс, запрошую.
Вітаю зі святом усіх закоханих! ❤️

avatar
Виктория Зёма
13.02.2026, 23:44:43

От зачепив Сніговичок Дем'яна не відпускає пізно вже серця пурхають мов метелики. Солоденькі

Виктория Зёма, Зачепило Дем'яна конкретно )) А сьогодні йому взагалі дах знесе ) Ох, ті метелики... Дякую )

avatar
Sana Boboho
13.02.2026, 23:22:39

Серденько нашої Зорянки не лише відтаяло поруч з Демом, а й в його руках зробило такий пірует, що після цього опиратися почуттям, мабуть, буде дуууже важко!
І Дем'яна до Зоряни тягне, і причина вже не просто співпраця та тестування розробки, дівчина зачепила його душу)
Мммм, наполегливий він - молодець, що не послухався Зоряни, щоб зупинився)
Мені здається, що дівчина під враженням свого серденька відповість, але далі поцілунку поки нічого не піде)
Такий ніжний момент, класно ❤️
Дуже дякую за проду ❤️
Мирної ночі, обіймаю ❤️

Sana Boboho, Такого трепету у серденька Зорянки ще не було ніколи )) А Дем'яну сьогодні дах знесе, ох... Ближче до 11 години буде анонс на моїй сторінці у ФБ, а о 21:00 - велика нова глава тут ) Реакцію Зоряни теж сьогодні побачимо. Загалом глава буде дуже гаряча, суворо 18+ та з несподіванками ))
Дякую, люба ) Зі святом усіх закоханих. Мирної суботи, обіймаю )

Дуже емоційно і романтично описана ніч Зоряни з Дем'яном. Кохання та пристрасть. Початок книги дуже сподобався. Дякую автору за отримані емоції.

Світлана Нестерова, Радію, що початок вам сподобався )) Кохання та пристрасті тут буде дуууже багато ) Дякую )

Дем'ян зрозумів,що був не правий,прийшов просити пробачення.....в нього це вийшло.....Зоряна не може встояти перед харизмою Дем'яна...... пробачення вже прийнято.....

Ніна Михайловська- Спичак, Дем'ян зрозумів, що без допомоги Зорянки його недозрілий помідор навряд дозріє )) А Зорянка... Ой, з нею взагалі щось дуже дивне коїться поруч з Дем'яном )) Дякую )

Дуже тепла й щира історія ? «Випадково закохані» — про ті почуття, які приходять тихо, без планів і гарантій, але змінюють усе. Легкість сюжету поєднується з глибокими емоціями, а герої виглядають живими й справжніми. Після прочитання лишається відчуття світла й віри в те, що навіть випадкові зустрічі можуть бути зовсім не випадковими.

Світлана Романюк, Смакую ваш коментар по словах )) Так, випадковості можуть бути зовсім не випадковими. А наші герої хоч і почали своє знайомство з битви за булочки, та все ж зачепили одне одного одразу ) Ох, скільки тут буде емоцій... Дякую )

avatar
lanachak
13.02.2026, 14:20:54

Знайомство дуже оригінально почалось і враження у Зоряни і Дем' яна один про одного склалися не найкращі))). Один забрав з під носа улюблену випічку , другий звинуватив маленьку відьмочку у болючому падінні на п'яту точку))) . Та в жартівниці долі ще є сюрпризи для цієї пари , Дем' ян приїхав з за кордону з новою ідеєю , а допомагати тестувати ідею буде... Тадам , так , сніговичок- Зоряна ))) . І як ці двоє притруться?

lanachak, Знайомство у них було емоційне, але ж зачепили одне одного з першої секунди )) А тепер мусять якось уживатися в одному офісі. Ще й над розробкою Дем'яна працювати ) Ох, скільки у них всього попереду, ммм... Притиратися вони будуть з іскрами )) Дякую )

avatar
Ivanna Pingas
13.02.2026, 12:43:58

Дем'ян чесно признався у всіх гріхах, тому думаю Зоряна продовжить співпрацю. А от на ніч солоденьке, те що треба. Дякую

Ivanna Pingas, Дем'ян щиро хоче помиритися та продовжити працювати із Зорянкою ) Вже зрозумів, що вона дійсно допоможе йому з розробкою. Ох, завтра буде їм солодко... І гаряче теж )) Дякую )

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше