566 428
“Випадковості”
Анотація до книги "Випадково закохані"
— Столики поплутав?
— Ні. Привіт, Зоряно.
— Ну привіт, — Зоряна упіймала м'який погляд темно-карих чоловічих очей. — Щось ще?
— Сердишся? Розумію. Я хочу вибачитись.
— Вибачення прийняті. Але нашу співпрацю розірвано.
— Ти потрібна мені, Зоряно.
— Знайдеш когось іншого.
— Ти найкраща кандидатура. Розумна. Відповідальна. Чесна, — на прикрашеному темною бородою чоловічому обличчі з'явилася посмішка. — Я бачив як ти танцювала. Дуже гарно було. Особливо у кінці, коли ти підняла руки і заплющила очі. Навколо натовп, а ти наче на своїй хвилі. Я замилувався.
— Пф, — Зоряна фиркнула, ховаючи збентеження. — Дивись не закохайся випадково.
— Випадково не закохуюсь. А ти?
— Я теж. І моя відповідь остаточна. Ти все сказав? Хочу піти.
— А я хочу потанцювати. З тобою.
Обкладинка: Дар'я Новицька
— Ні. Привіт, Зоряно.
— Ну привіт, — Зоряна упіймала м'який погляд темно-карих чоловічих очей. — Щось ще?
— Сердишся? Розумію. Я хочу вибачитись.
— Вибачення прийняті. Але нашу співпрацю розірвано.
— Ти потрібна мені, Зоряно.
— Знайдеш когось іншого.
— Ти найкраща кандидатура. Розумна. Відповідальна. Чесна, — на прикрашеному темною бородою чоловічому обличчі з'явилася посмішка. — Я бачив як ти танцювала. Дуже гарно було. Особливо у кінці, коли ти підняла руки і заплющила очі. Навколо натовп, а ти наче на своїй хвилі. Я замилувався.
— Пф, — Зоряна фиркнула, ховаючи збентеження. — Дивись не закохайся випадково.
— Випадково не закохуюсь. А ти?
— Я теж. І моя відповідь остаточна. Ти все сказав? Хочу піти.
— А я хочу потанцювати. З тобою.
Обкладинка: Дар'я Новицька
службовий романпротистояння_характерівперше кохання_емоційно
Зміст книги: 85 глав
1 270 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДрузі, на Букнеті вже є друга частина історії Зоряни та Дем'яна. Вона має назву "Випадково закохані. Другий шанс"(18+). Знайти книгу можна на моїй сторінці )
Запрошую до читання ❤️
Дем'ян як лис, нашкодить і думає як вибратися зі шкоди)))) Дуже подобається характер Зоряни, така жива і яскрава, але водночас не бурхлива. Але щось мені показує, що просто не було кому пробудити у ній полум'я
Наталія Твердун, Дем'ян стратег - усе розпланував )) Окрім моменту біля машини )) Ой, Зорянка - то любов ) Не траплявся ще їй такий чоловік, який би зачепив. Але Дем'ян її добряче чіпляє з першої зустрічі ) Дякую )
От же ж лід підступний))) Чи навпаки допомагає щастя своє не проґавити?
Нія Росі, Дуже вдало Зорянка намацала ніжкою той лід - тепер знатиме, які на смак поцілунки Дем'яна )) Дякую )
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую за підтримку книги )
Відповість.
Катя Мензатюк, У наступній главі перевіримо )
Вітаю вас в коментарях )
А Дем'ян молодець, скористався шансом і друзів підвіз додому і Зоряну. А який підступний лід, але впіймав дівчину і поцілував.
Валентина Ліщук, Дем'ян ретельно продумав план примирення із Зорянкою )) Але цей лід теж для нього став несподіванкою. Ох, гаряче їм буде... )) Дякую )
Дякую! Дем'ян, стратег.) Використав на свою користь ситуацію, я б сказала на користь, обох.) Просто в Зоряна зараз час заперечення та несприйняття, хоча...)
Valentina, Дем'ян усе продумав, але ось цей момент біля машини - такого у нього в планах точно не було )) А стан Зорянки ви озвучили дуже влучно - заперечення та несприйняття. От тільки опиратися Дем'яну їй стає все важче. Дякую )
Та куди ж вона подінеться: відповість. Адже він Зоряні також подобається. І вони таки дуже гарна пара!
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Зоряна дуже боїться собі зізнатися в тому, що Дем'ян їй подобається )) Але у його обіймах відчуває щось зовсім дивне, вперше у житті. Поцілунок у них буде смачний )
Дякую )
Звичайно, що відповість: межі дозволеного стерлися...))) А далі вже, як карта ляже!))) Іскорка вже загорілася між ними, тож хай невдовзі і вогнище запалає! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)))
Наталія Силенко, Загубила Зорянка усі межі )) І Дем'ян теж якось не прагне зараз стримуватися. Іскорка між ними була в клубі, а зараз це вже полум'я ) У наступній главі посмакуємо усі разом той поцілунок.
Дякую, Наталочко ) Обіймаю. Вдалої п'ятниці )
чекаю на продовження
Тетяна, У суботу о 21:00 буде велика та гаряча нова глава з думками Дем'яна ) Дякую )
Ось так підступний лід і зруйнував всю міць оборони Зорянки..
Ох чи зможе відмовити ..Коли й сама бажає того ж...
А була впевнена що витримає ....
Дякую Оксанко.♥️♥️♥️Спокійної ночі.
Оксана Морус, Один необережний крок і Зорянка знову в обіймах Дем'яна )) Ой, вона ще навіть сама собі боїться зізнатися в тому, чого бажає... Але оборона слабшає з кожним дотиком Дема. У наступній главі будемо смакувати їхній поцілунок ) Дякую, Оксанко ) Мирної та вдалої п'ятниці )
Вогник заіскрив,де ж можна відштовхнути,коли обох тягне одне до одного.Добраніч,Оксаночко.,неймовірних сновидінь.
Надя Горбатова, У клубі між ними іскрило, а тепер спалахнуло )) Поцілунок буде смачний для обох.
Дякую, Надійко ) Мирної п'ятниці )
звичайно що не відштовхне
Світлана Хоронжук, У наступній главі побачимо ) Дякую )
Як швидко цей помідор дозрів))) Зоряна втрапила і їй здається подобається))) Не думаю, що вона його відштовхне)) Свіжий стиглий помідор завжди смачний)))
Vasylyna F, Думаєте вже дозрів? (тут хитрий смайлик) )) У наступній главі запитаємо про це у самого помідора )) А Зоряна знову попливла... Дякую )
Гарна чуттєва прода.Весь вечір Дем'ян підбирався до Зоряни.Притискав,гладив спинку,казав компліменти і вона потихеньку відходила від образи та почала відчувати ,що ?Сама ще не знає але відштовхувати не буде,бо цікавість переможе,а жар ,якій розійшовся тілом дуже їй сподобався.Дуже емоційно,тепло.Дем'ян вміє випрошувати вибачення,а самі квіти чого варті.Дякую за проду.
Станіслава Барабошко, Дем'ян дуже хотів помиритися )) А Зорянка дивується своїм відчуттям поруч з ним. Такого жару під шкірою у неї ще не було ніколи ) Наступна глава буде від Дем'яна, посмакуємо той поцілунок на повну )) Дякую )
Думаю, що Зоряна спочатку відповість на поцілунок, а потім відштовхне хлопця і побіжить в будинок.
Катя, Перевіримо вашу здогадку у наступній главі )) Вона, до речі, буде з думками Дем'яна. Дякую )
Дякую за главу, сподіваюся що відповість на поцілунок, ураа їх перший поцілунок. Дякую тобі лід допоміг сніговичку попасти в обійми Демяну, гарної і тихої ночі. Обіймаю міцно
Nastena Totskaya, У наступній главі побачимо, чи відповість ) Послизнувся наш сніговичок і знову втрапив в обійми Дем'яна )) Дякую, сонечко ) Мирного дня. Обіймаю )
Ухххх....який гарний танець, і головне Дем'ян та Зоряна відчувають один одного... Супер. Дякую, Оксанко ♥️
(Ivanka), Танець сподобався обом ) Дем'ян та Зорянка стали ще трохи ближчими. Дякую, квітко )
герої класні, натхнення для подальшлго написання
Олеся Пп, Дякую ) Радію, що вам подобається )
кекаю продовження
Олеся Пп, Вчора ввечері була нова глава )
Супер
Romanna, Дякую ♥️
сніговичок закохався,жду продовження.
Любов Бабич, Несіть відерце - сніговичок поплив )))
Дякую ) Продовження буде сьогодні о 21:00.
Дякую за цікаву проду
Nadya, Заходьте на продовження о 21:00 )
Дем'ян наполегливий в своїх компліментах..Але ж так легко Зорянка не здасться...Хоч їй і приємно.Та все ж мало .Зорянка в нас дівчинка серйозна.
Ато ще Дем'ян подумає що вона легковірна..
Треба ще примучити.
. Дякую Оксанко.♥️♥️♥️Тихої ночі.
Оксана Морус, Дем'ян сам себе в такий "тонус" зажене, що ого-го! ))) Це був спойлер )
Але хай працює над своєю поведінкою )
Вау так романтично і дуже гаряче!!!
Наталія Микецей, Потроху розпалюється полум'я між героями )
Вітаю вас в коментарях )
Шось мені Іван не подобається. А Зоряна ростала))))
Оля Склярова, Відкрию секрет - Зоряні він теж не зовсім подобається )) А от Дем'ян... Дякую )
Зворушливо,,почуття виходять на новий рівень і станеться у них кохання,радію цьому.Добрим людям добраніч.
Надя Горбатова, Про почуття вони поки що не думають навіть, але... іскри вже пішли ) Сьогодні продовжимо вечір. Дякую, Надійко. Мирного дня )
Вау! Звичайно,що Дем'ян розтопив Сніговичка))) Зоряна приємно вражена його поведінкою та розмовою. Але легко завоювати її не вдасться: дівчинка з характером та своїми принципами! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)))
Наталія Силенко, Розтанув наш Сніговичок )) Зоряна хоч і з характером, але ображатися на Дем'яна вже не здатна. Після такого танцю... І тіло вже якось дивно на дотики Дем'яна відгукується )) Сьогодні о 21:00 продовжимо. Дякую )
Який романтичний танець, я читала під музику! Сніговичок розтанув в руках Дем'яна) Які щирі компліменти! вау! Хімія-алхімія розпалила вічний вогонь кохання між ними! Добре, що Сніжана помирилася з Іваном, хоча ці ревнощі Івана...
Vasylyna F, Спеціально показала вам пісню до їхнього танцю у ФБ, щоб ви краще візуалізували собі главу )) Ох, розтанув Сніговичок - несіть відерце )) Розтопив Дем'ян образу, ще й якийсь дивний вогонь запалив. Сьогодні продовжимо вечір. Дякую )
шикарно
Світлана Хоронжук, Тішуся, що вам сподобалось. Дякую )
Зоряна приємно вражена поведінкою Дем'яна. Танець розбудив у неї потяг. Але чи так легко вона здасться на увагу Дем'яна?
Валентина Ліщук, Розтанула Зоряна )) І тіло якось дивно на Дем'яна вже реагує, ех... )) Сьогодні побачимо, як у них продовжиться вечір. Дякую )
Дякую за главу, Дем'ян ще дві зірочки тобі від мене ну прямо не можу булочка з варенечком. Ммм який смачний танець під шикарну пісню , мені дуже сподобалося, сніговичок природу тає но все рівно броню повністю не здає. Які вони милі , аааааааа не можу . Тихої і спокійної ночі, обіймаю міцно.
Nastena Totskaya, Ух, у Дем'яна вже ціла колекція зірочок від вас ))
Радію, що танець вас потішив. Сніговичок вже конкретно поплив, але ж ще брикається )) Сьогодні продовжимо цей вечір. Дякую, сонечко ) Обіймаю міцно )
Вау, ну який же чуттєвий і красивий танець! ❤️
Бунтівний настрій Зорянки розчинився в ніжних обіймах Дем'яна, а натомість її серденько отримало свою порцію щастя і тремтіння. Щирість Дема справжня, як і відгук тіла Зоряни на чоловіка)
Не можна нехтувати їхнім взаємним тяжінням один до одного, хоча все занадто швидко.
Вибачення Дема, компліменти і його правдиві слова розтопили лід Сніговичка) Цікаво, чим закінчиться цей вечір?)
Дуже дякую за проду ❤️
Обіймаю, мирної ночі ❤️
Sana Boboho, Радію, що вам сподобалось ))
Ох, не хочеться Зоряні бунтувати, коли Дем'ян так ніжно обіймає та пестить )) У неї вперше в житті такі відчуття. І тіло вже якось дивно на Дема реагує, ох.... ))) Взаємне тяжіння відчувають обоє. А вечір ще не закінчився... )
Дякую, люба ) Мирного дня. О 21:00 буде продовження. Обіймаю )
Який гарний танець, а компліменти. Розтопив Дем'ян сніговичка. Може ще трошки і в говорить повернутися до співпраці. Як же він від чесних зауважень.
Ольга Діденко, Розтанув Сніговичок ) Хіба ж можна ображатися, коли Дем'ян так обіймає та пестить? )) Сьогодні побачимо, як у них продовжиться вечір. Дякую )
Молодець , що не чекав із вибаченнями до понеділка. Накосячив і одразу виправив
Юлія Гирина, Дем'ян би здурів до понеділка чекати )) Він справді шкодує, що накричав на Зоряну і дуже хоче помиритися. Дякую )
Зоряна прийняла пробачення Дем'яна. З ним вона відчула те, що ще не переживала. Таку ніжність, турботу. Надіюсь, розтанула і повірила?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Не встояла Зоряна, розтанула )) Розтопив Дем'ян її своїми обіймами та словами ) Але вечір ще не закінчився. Дякую ) О 21:00 продовжимо )
Танець, компліменти, знайомство з друзями. Цікаво, що далі?
Катя, Сьогодні побачимо, що далі. Вечір ще не закінчився ) Дякую )
Дякую! Тільки гаряче серце та щирість може розтопити Сніговичка.)
Valentina, Розтанув наш Сніговичок в обіймах Дем'яна )) А далі... може й взагалі спалахне ) Дякую )
Сподіваюсь танець розтопить то непорозуміння ,що виникло між ними.Вибачився,приніс квіти.Образив дівчину,не сприйняв критику.Зауваження були слушні.Чекаю їх танець.Давай Дем'ян не упусти свій шанс.Дякую за проду.
Станіслава Барабошко, Там такий танець буде, що розтопить усе ))) Дем'ян дуже хоче помиритися та продовжити співпрацю. Розуміє, що Зорянка дійсно не побоїться критикувати його розробку чесно. Далі буде смачно. Дякую )
Дякую за главу, Дем'ян ще одну зірочку заробив від мене , не всі вміють вибачатися і розуміти що винні, ще з квітами прийшов ну ти булочка . Я вже на тебе не ображаюсь а вот з бойовим з сніговиком треба ще постаратися, я вже чекаю їх танцю . Це буде до мурашок по тілу, Зоряна правильно каже що для першого разу потрібно особлива людина якій ти довіришся і будеш купатися в теплоті і затишку. Гарного і спокійного вам вечора, обіймаю
Nastena Totskaya, Дем'ян визнав свою провину і розуміє, що співпраця із Зоряною справді йому потрібна. Тож докладе усіх зусиль, щоб помиритися ) А Зоряна намагається тримати оборону, бо вперта ) Танець дійсно буде до мурашок по тілу - пісню та кліп у ФБ ви вже бачили. Ох, знав би Дем'ян, що у Зорянки ще не було того першого разу, ммм...
Дякую, сонечко ) Мирного дня. Обіймаю )
Якщо Дем'ян складе пазли два + два, то зрозуміє, що Зорянка ревнує))) А Лілі і справді забагато біля Дема. Дякую, Оксанко ♥️ Чекаю продовження.
(Ivanka), Складати пазли Дем'яну поки що не хочеться - він помиритися прийшов ) А якби глибше проаналізував слова Зорянки, то точно б зрозумів, що це ревнощі )
Дякую, квітко ) Продовжимо о 21:00 )
Відпустить?
Та Зорянка вже сама не піде)))
Їй приємні його увага, стиль, тату))
І як поо "кандидата" подумала)) Ой в небезпеці Сніговичок❄️, купа ризиків аби розтектися калюжкою))
Хочу бачити очі Сніжани))
Дякую ❤️
Halyna Shchyrba, Ні, не відпустить ))
Ох, попливе сьогодні Зорянка ) І думки у неї після коктейлів вже інтимно-цікаві про Дем'яна, хіх )) А у Сніжани очі будуть величезні )
Дякую ) Заходьте поки що на мою сторінку у ФБ - там сьогодні пісня, під яку Зорянка і Дем'ян танцювати будуть )
Тепер Дем'ян буде знати, що Зорянка ревнує) Пісня звучить, а відмовляти не можна))) Обом в грудях "пече"))
Vasylyna F, Дем'ян навіть не здогадувався, що про нього та Лілю вже такі плітки в офісі гуляють ) Ох, та пісня... Я вам її покажу сьогодні на своїй сторінці у ФБ )) А тут продовжимо о 21:00.
Дякую )
Зоряна тримається стійко сказала як відрізала. Але ж танець мммм дотики запахи. Як подіє ще не знаємо
Виктория Зёма, Ох, складно Зоряні тримати оборону тепер )) А Дем'ян її вже не відпустить саму танцювати. Сьогодні дотиків буде дуууже багато - чуттєвих та гарячих. Заходьте на бонус о 21:00. Дякую )
У Дем'на ситуація з Лілею як в приказці без мене мене женили. Всі натяки про неї пускає крізь вуха. А мабуть будуть проблеми через це
Виктория Зёма, Дем'ян навіть не думав, що в офісі його усі вже з Лілею "оженили" )) Але Зоряні трохи розтлумачив ситуацію ) Дякую )
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую )
Звичайно, відпустимо Зоряну танцювати. Хоч образа і гризе душу, але і хімія між ними існує. Думки завжди повертаються до Дем'яна. Кар'єра кар'єрою, а кохання ніхто не відміняв.
Валентина Ліщук, Дуже складно тепер Зоряні тримати ту образу ) А Дем'ян правильно підійшов до вибачень )) Сьогодні думати Зоряні буде дуже складно. О 21:00 підемо танцювати ) Дякую )
Ух, клуб мав би розслабити Зорянку, але танець фізично приніс полегшення, а на душі коти все одно "шкріб-шкріб"... А ще й після відвертої розмови зі Сніжаною про стосунки, плани на почуття, близькість)
І кого це такого гарного занесло на вогник у "Фортуну"))) Квіти, татуювання (нуууу, й інтригує воно!), посмішка, вибачення, наполегливість, приємні слова! Мммм, як можна не поплисти від такого Дема))
Та й про Лілю вудочку закинула і дізналась про дружні стосунки)
Впертий наш Сніговичок, але я дуже сподіваюся, що танець все-таки її серденько розтопить і її прихильність до Дем'яна стане реальною))) Чи занадто швидко?)
Дуже дякую за проду ❤️
Мирної ніченьки, обіймаю ❤️
Sana Boboho, Зоряна обрала розслаблення через танці та коктейлі )) Сніжана наштовхнула на думки про те, з ким би хотілося розділити свій перший раз, а тут... Дем'ян з квітами )) Ще й татуху свою знову виставив )) Хіба ж може наш Сніговичок залишатися холодним та надутим? Ще й про Лілю дізналася ) Сама Зорянка танцювати тепер точно не піде - Дем не відпустить ) Сьогодні буде чуттєво та романтично.
Дякую, люба ) Мирного дня та світла. Обіймаю )
Не просто відпускаємо, а, навіть, наказуємо Зоряні йти танцювати з Денисом!))) Думаю, що її трішки попустить після такого вибачення та корисної інформації, особливо про Лілю))) Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)))
Наталія Силенко, Зоряна й сама хоче потанцювати, але все ще намагається тримати оборону ) Ох, складно їй дутися на Дем'яна тепер - після його вибачень та слів про Лілю )) Сьогодні будемо танцювати.
Дякую, Наталочко ) Мирного і вдалого дня. Заходьте на бонус о 21:00 )
Не відпустить Дем'ян дівчина, він що даремно прийшов. Хоч Зоряна й вперта, але чоловік їй не поступається. Може знайдуть спільну мову. Подобаються одне одному.
Ольга Діденко, Зоряна тримає оборону з останніх сил, але ображатися на Дем'яна їй стає все важче )) А він її точно не відпустить саму на повільний танець ) Сьогодні буде романтично та чуттєво ) Дякую )
О, таки квіти припер, і танцю хоче, головне. що правда про лільку сказав. А потім ще вишенька в шоколаді буде.Дякую
Оля Пасічник, Куди ж Дем'яну без квітів? )) Він справді здивувався, що Зоряна йому приписала стосунки з Лілею. Сьогодні підемо танцювати. Дякую )
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати