Випадково закохані
566 490
Букнет Жіночий роман Випадково закохані

Випадково закохані 18+

Жіночий роман

Оксана Мрійченко

Оксана Мрійченко · автор

Повний текст · 212 стор.
1 760
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 1 270
Випадково закохані
№ 1
Випадково закохані
Випадково закохані. Другий шанс
№ 2
Випадково закохані. Другий шанс
“Випадковості”
Анотація до книги "Випадково закохані"
— Столики поплутав?
— Ні. Привіт, Зоряно.
— Ну привіт, — Зоряна упіймала м'який погляд темно-карих чоловічих очей. — Щось ще?
— Сердишся? Розумію. Я хочу вибачитись.
— Вибачення прийняті. Але нашу співпрацю розірвано.
— Ти потрібна мені, Зоряно.
— Знайдеш когось іншого.
— Ти найкраща кандидатура. Розумна. Відповідальна. Чесна, — на прикрашеному темною бородою чоловічому обличчі з'явилася посмішка. — Я бачив як ти танцювала. Дуже гарно було. Особливо у кінці, коли ти підняла руки і заплющила очі. Навколо натовп, а ти наче на своїй хвилі. Я замилувався.
— Пф, — Зоряна фиркнула, ховаючи збентеження. — Дивись не закохайся випадково.
— Випадково не закохуюсь. А ти?
— Я теж. І моя відповідь остаточна. Ти все сказав? Хочу піти.
— А я хочу потанцювати. З тобою.

Обкладинка: Дар'я Новицька

службовий романпротистояння_характерівперше кохання_емоційно

Зміст книги: 85 глав
Глава 1. Без гальм
1.1
Глава 2. Битва за булочки
2.1
Глава 3. Робочі плани
3.1
Глава 4. Пропозиція
4.1
Глава 5. Пізній сніданок
5.1
Глава 6. Дивний трепет
6.1
Глава 7. Нова співробітниця
7.1
Глава 8. Сніговичок-загадка
8.1
Глава 9. Конструктивна критика
9.1
Глава 10. Клуб
10.1
Глава 11. Жар під шкірою
11.1
Глава 12. Коли зносить дах
12.1
Глава 13. Обнулити усе
13.1
Глава 14. Вихідні вдома
14.1
Глава 15. Межі дозволеного
15.1
Глава 16. Робочі моменти
16.1
Глава 17. Особисті секрети
17.1
Глава 18. Робоча вечеря
18.1
Глава 19. Конкурент
19.1
Глава 20. Неслухняне серце
20.1
Глава 21. Закрита вечірка
21.1
Глава 22. Поразка розуму
22.1
Глава 23. Ранок
23.1
Глава 24. Побачення
24.1
Глава 25. Наодинці
25.1
Глава 26. Напружена атмосфера
26.1
Глава 27. Зірочки
27.1
Глава 28. Не секрет
28.1
Глава 29. Новий статус
29.1
Глава 30. Робоче та особисте
30.1
Глава 31. Важлива
31.1
Глава 32. Ідеальне «вперше»
32.1
Глава 33. Разом
33.1
Глава 34. Несподіванки
34.1
Глава 35. Без захисту
35.1
Глава 36. Легкість на серці
36.1
Глава 37. Випадково закоханий
37.1
Глава 38. Удар по серцю
38.1
Глава 39. Зрадниця?
39.1
Глава 40. Спроба розібратися
40.1
Глава 41. Життя продовжується?
41.1
Глава 42. Остання розмова
42.1
Глава 43. У пошуках підтримки

1 270 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Олеся Пп
10.02.2026, 22:33:07

?

Олеся Пп, Смайлик? ))

незай танцюють можливо,щось закрутять

Світлана Хоронжук, Сьогодні підуть танцювати наші герої. І ми разом з ними )) Дякую )

avatar
Катя
10.02.2026, 21:50:15

Зоряна і про відсутність дівчини дізналась , і квіти їй сподобались. Залишилось потанцювати, пробачити і продовжити співпрацю.

Катя, Дуже складно тепер Зоряні ображатися на Дем'яна, та все ж тримає оборону до останнього )) Сьогодні підемо танцювати. Дякую )

avatar
Оксана Морус
10.02.2026, 21:36:10

Вирадково:Ні,ні..
Дем'ян як і Зоряна це почуття не шукатиме..
Воно їх накриє не випадково.
(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Он які думки дівчину відвідують.. З натяком ...Яким має бути той ,з ким би хотіла стосунки і свій перший раз...
А Дем'ян..Та він вже втрапив...Тільки ще не зрозумів до кінця цього..
Тож треба Зорянці і квіти взяти і йти потанцювати з ним..
Дякую Оксанко.❤️❤️❤️
Тихої ночі.

Оксана Морус, Є такий вислів - випадковості не випадкові ))
А тут вже обох потроху накриває ) Зоряна хоче такий перший раз, який не зіпсує враження. Ох, знав би Дем'ян... )) Але він ще не розібрався у своїх почуттях та ставленні до Зорянки. Сьогодні буде у них танець.
Дякую, Оксанко ) Мирного і вдалого дня )

avatar
Valentina
10.02.2026, 21:29:54

Дякую! Зоряна ревнує.) Як Ваня, Сніжану.)
Думаю все ж танцювати піде, як і продовжить співпрацювати.) Бо перед ними ще скільки всього...)

Valentina, Ревнує Зоряна )) А Дем'ян здивувався, що вона взагалі таке подумала ) Сьогодні буде у них танець. Дякую, Валентино )

avatar
Наталія Діжурко
10.02.2026, 21:24:33

Дем'ян вирішив добитися пробачення. Звичайно, що він не до кінця розуміє Зоряну. Але ж всі розмови про Лілю виникли не на порожньому місці. Він вважає, що вони просто друзі. Але ж зі сторони це виглядає зовсім по-іншому. Зуміє показати Зоряні, що то просто слухи? Та й куди він її вже відпустить?
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Наталія Діжурко, Не буде Дем'яну спокою, допоки не помириться із Зорянкою ) Та й де ще він знайде людину, яка не побоїться так прямо сказати йому про недоліки його розробки? ) Про Лілю Зоряна для себе дещо з'ясувала, але все ще тримає оборону. А Дем'ян справді не відпустить її танцювати саму.
Дякую ) Сьогодні о 21:00 продовжимо )

avatar
Ivanna Pingas
10.02.2026, 21:07:19

Молодець, Дем'ян, що вибачився. А Сніговичок тримає оборону, але помаленьку тане)) дякую

Ivanna Pingas, Дем'ян підійшов до вибачень продумано )) А Сніговичок сьогодні попливе ) Дякую )

avatar
Наталія Силенко
10.02.2026, 20:44:37

Хотів чесної критики, а як почув , то не сподобалося! На емоціях образив нізащо Зоряну!..((( Та добре, що і Тимур дав зрозуміти , що Зоряна права! А тепер Дем'янчику плани Зоряни знаєш, то думай як будеш вибачатися та завойовувати довіру дівчини! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)))

Наталія Силенко, Дем'яну непросто сприймати критику ) А тут ще й усі емоції закипіли до межі. Тимур теж не оцінив зелені кольори, хах ))) А Дем'ян вже розуміє, що добряче накосячив. Піде вибачатися )
Дякую, Наталочко ) Обіймаю )

avatar
Виктория Зёма
09.02.2026, 06:37:21

Отак Зоряна вибила землю з -під ніг Дем'на тепер так його штормить. Настрій змінюється як у вагітної

Показати 7 відповідей

Альона Мяка, ❤️

продовжуйте. писати

Любов Кротошинська, Сьогодні о 21:00 буде велика нова глава, зазирайте ) Дякую )

avatar
Галина
10.02.2026, 08:26:46

ю

Галина, ?

avatar
Олеся Пп
09.02.2026, 19:36:58

продовження.....

Олеся Пп, У вівторок о 21:00 буде велика нова глава ) Дякую за увагу до книги )

avatar
Halyna Shchyrba
09.02.2026, 13:43:06

Я так розумію, що чудовий вечір з елементами експресії у Фортуні гарантований))
Дуже хочу побачити той викид ендорфінів, який спричинила дискусія на роботі))
Дякую❣️

Halyna Shchyrba, Ооо, вечір у Зорянки справді буде чудовий )) А цікавезний який, ммм... З сюрпрайзами )) Буде викид усього... Думаю вам сподобається. Дякую )

avatar
Оксана Морус
09.02.2026, 13:11:44

Ну якщо критику ,конструктивну,Дем сприйняв неадекватно...
То з самокритикою в нього норм..
Добре що почув розмову Зорянки...
Тож не все втрачено..
Дякую Оксанко.❤️❤️❤️ Спокійного дня.

Оксана Морус, Накипіло у Дема - усе й одразу ) От і вибухнув ) А тепер розуміє, що цим вибухом відштовхнув від себе Зорянку остаточно та ще й образив. Про плани нашої дівчинки він тепер знає, тож у наступній главі почне діяти )
Дякую, Оксанко ) Мирної ночі )

avatar
Наталія
09.02.2026, 11:27:33

Хотів критики й отримав сповна ,то що не так...
Та все не так бо життя не готувало що його супер програму так безжалісно обізвуть недозрілим помідором
Тільки коли Тимур сказав майже теж саме тоді дійшло нарешті До того коли надто багато зеленого він не заспокоює ,в навпаки ріже очі
Тож Дем'яну є над чим працювати й подумати ,як виправити програму і те що наговорив Зоряні...
Незнаю як там просять вибачення у сніговичків ,які зараз більше на їжака схожі та ясно одне Дем'ян іде до клюбу ...
Дякую тобі Оксанко за розділ! Натхнення тобі, мирного неба над головою, гарного настрою та вдалого дня!

Наталія, Непросто Дем'яну сприймати критику ) А тут ще й емоції усі разом киплять, і Зорянка якась дивна, і тягне до неї все сильніше )) На слова про помідор він сам нарвався. Зорянка не потерпить, щоб на неї так кричали. Тим паче, що завдання вона виконала сумлінно та чесно ) Тимуру он теж заспокійливо-зелений колір не зайшов чомусь )) А Дем'ян сам собі додав роботи - крім виправлення недоліків розробки тепер ще й із Зорянкою миритися треба. Тож у наступній главі їдемо усі разом до клюбу ))
Дякую, люба ) Тихої ночі та вдалого тижня. Обіймаю )

avatar
Нія Росі
09.02.2026, 09:23:19

Зніміть чайник з вогню, бо кипʼяток виплескується ))) Ого, який парубок гарячий….

Нія Росі, Той чайник вже перекипів ))) Охолоне трохи і піде вибачатися. Темпераментні тут головні герої )) Дякую )

avatar
(Ivanka)
09.02.2026, 09:15:39

Ех та Лілька....як та липучка. Щодо попереднього розділу. Якби не вона Дем та Зоряна могли б разом пообідати. А так....одне розчарування для нашої дівчинки. Висловила письмово свою думку, і то накричав. Сподіваюсь, що в клубі вони помиряться. Дякую, моя хороша ♥️ Тихого дня та вдалого початку тижня. Обіймаю.
Трішки телефон завис, а ще через особисті обставини трішки відстала . ♥️♥️♥️

(Ivanka), Ліля закохана і не соромиться показувати свою симпатію ) Далі по сюжету її характер розкриється більш повно. А Дем'ян навіть не підозрює, що саме Ліля стала головною причиною зміни настрою Зоряни ) Ох, складно йому приймати критику. А тут ще й усі емоції дійшли до точки кипіння одночасно. А Зорянку така реакція дуже зачепила. У наступній главі підемо в клуб )
Дякую, квітко ) Радію, що ти знову тут ) Нехай телефон не висне, а сімейні обставини дають тільки позитивні емоції. Тихої ночі ) Обіймаю )

avatar
Nastena Totskaya
09.02.2026, 08:11:11

Дякую за главу, да Дем'ян себе повів дуже не гарно , но він сам зрозумів що бовдур і це вже круто. Тобі треба буде постаратися щоб бойовий Сніговичок тебе пробачив но я в тебе вірю. Відчуваю що він піде в клуб і там почне вже вибачатися ммм. Гарного і спокійного вам дня. Обіймаю міцно

Nastena Totskaya, Накрило Дем'яна емоціями з головою. Але він вже зрозумів, як сильно образив Зорянку. Тепер Сніговичок так легко не відтане - треба постаратися )) У наступній главі поїдемо усі разом в клуб. Дякую, сонечко ) Тихої та мирної ночі, обіймаю )

О це то шеф, що критики не сприймає

Світлана Хоронжук, Складно Дем'яну приймати критику ) Але Зорянка навчить його цьому мистецтву ) Дякую )

avatar
Виктория Зёма
09.02.2026, 06:39:23

Добре визнав помилку ну має план до має турбувати дівчинку щоб вибачитись. А може для неї груба тактика зовсім не підходить. Ще та морока буде

Виктория Зёма, Дем'ян здатен до самокритики, але чужу критику йому приймати непросто. А тут ще й усі емоції накипіли... У наступній главі поїдемо в клуб ) Дякую )

avatar
Vasylyna F
08.02.2026, 23:37:17

Тепер Дем зелений як помідор)) Тепер треба їхати і "виймати" ті "голки", які натикав... ой, що це коїться... клуб? клуб! "рани" просто так не загояться... Тої Лілі так багато навколо, що Дем її скоро буде уникати) "інвентаризацію" кабінету проведено: горнятко забрала, ключі віддала)

Vasylyna F, Ось такий у нас зелений помідор вийшов - ще й з "голками" образ ))) Якийсь зелений помідорний їжак )) Лілі тепер точно побільшає у житті Дем'яна, але в клубі цієї панянки точно не буде ) Зате буде великий неочікуваний сюрпрайз - для Зорянки )) Дякую )

avatar
Валентина Ліщук
08.02.2026, 23:15:33

Дем'ян накосячив добряче. Але він знає плани Зоряни і поїде теж в клуб. П там уже буде вибачатись.

Валентина Ліщук, ❤️

avatar
Валентина Ліщук
08.02.2026, 23:15:18

Дем'ян накосячив добряче. Але він знає плани Зоряни і поїде теж в клуб. П там уже буде вибачатись.

Валентина Ліщук, Дем'ян розуміє, як сильно накосячив ) Докладе усіх зусиль, щоб помиритися. Зоряну чекає цікавезний вечір ) Дякую )

avatar
Тетяна
08.02.2026, 23:12:56

цікаво, що буде далі

Тетяна, А далі підемо усі разом у "Фортуну" ) Дякую )

avatar
Valentina
08.02.2026, 23:11:31

Дякую! Щось вони обоє такі на емоціях... прямо якісь суцільні гойдалки. Нууу критику слід вміти приймати... але мабуть ще й так само подавати....

Valentina, Обоє тихенько собі кипіли всередині - кожен своїми емоціями. А тут зіштовхнулися і... маємо вибух ) Зоряна нормально критику подала, по суті ) Але коли Дем'ян на неї кричати почав - не стрималася зі словами про помідор )) У наступній главі підемо з ними в клуб. Дякую )

avatar
Оля Склярова
08.02.2026, 22:44:09

Підозрюю що він також поїде у Фортуну і буде вибачатись

Оля Склярова, Точно поїде ) Він розуміє, що дуже зачепив Зорянку. Дякую )

avatar
Nadya
08.02.2026, 22:31:10

Дякую за цікаву проду

Nadya, Дякую )

avatar
Sana Boboho
08.02.2026, 22:30:34

Ох, щось мені підказує, що не лише критичні зауваження Зорянки його так розізлили! Він ще не відійшов від "відфутболення" його булочок, і ці три листочки для Дема стали останньою краплею і червоною тряпкою!
Ну, а далі - бажання заволодіти дівчиною і поки що неможливість це зробити зірвали йому всі стопи...
Але Сніговичка шкода, вона ж сумлінно виконала свою роботу, натомість отримала "втик". Смішно було, коли Тим слово в слово за Зоряною повторив баги демоверсії додатку)) Треба Дем'яну вчитися слухати, сприймати і виправляти)
Тепер він просто повинен гарно вибачитися! І вже лише булочками з вишнями не вдасться відбитися))) Нашій дівчинці треба обійми, теплі і міцні, щоб більше не плакала ❤️
Дуже дякую за проду, люба Оксаночко ❤️
Мирної ночі і тепла ❤️

Sana Boboho, Ви дуже гарно вловили емоційний стан Дем'яна ))
Ті три сторінки конструктивної критики "добили" його витримку )) Як же тут бідному Дему не вибухнути? Стільки усього одночасно і нічого не зрозуміло - Сніговичок надутий, від улюблених булок відмовляється, обійматися не дає ))
Зорянка критикувала об'єктивно, але такої різкої реакції не чекала. Плюс у неї там теж свої емоції киплять. Цей вибух між ними був неминучий ) А Тимур теж не зацінив заспокійливо-зелений колір, хах ))) Треба ще гарненько попрацювати Дем'яну над своєю розробкою ) Але спочатку треба повертати Зорянку, бо... тільки вона може навчити Дем'яна приймати критику. Мені дуже подобається ваша ідея з обіймами )) У наступній главі поїдемо усі разом в клуб.
Дякую, люба ) Тихої ночі та затишку )

avatar
Оля Пасічник
08.02.2026, 22:15:26

О, прозрів, що критика конструктивна! ну напевно поплентається у клуб за Зірочкою, і буде вибачатись напевно квітами, а може цукерками з вишнями)))

Оля Пасічник, Зорянка критикувала об'єктивно та чесно ) А у Дем'яна так усі емоції накопичилися та закипіли, що трохи занесло його... У наступній главі побачимо, як Дем'ян буде вибачатися )) Дякую )

avatar
Ольга Діденко
08.02.2026, 22:10:38

Сказав би Зоряні що вона подобається йому. А то за критику розробки аж скипів. Ображаються один на одного, їм би відверто поговорити. Може знайде дівчину в клубі та вибачиться чи знову щось скаже.

Ольга Діденко, Дем'ян ще й сам не визначився зі своїм ставленням до Зоряни ) До критики він чутливий, але Зорянка його навчить ту критику правильно приймати ) А ми у наступній главі поїдемо усі разом в клуб. Дякую )

avatar
Ирина Андрущак
08.02.2026, 22:06:29

Дем'ян нехай iде в клуб, та там вибачаеться перед Зоряною.Як же вiн не любить критику...

Ирина Андрущак, Непросто Дем'яну приймати критику, а тут ще й усі емоції одночасно дійшли до точки кипіння, ех... Завтра поїдемо усі разом в клуб ) Дякую )

avatar
Альона Мяка
08.02.2026, 21:56:55

Бажано пристрасно, а потім уже будуть розмовляти.

Альона Мяка, У наступній главі побачимо, який спосіб вибачень обере Дем'ян )) Дякую )

avatar
Катя
08.02.2026, 21:49:23

Мабуть, поїде Дем'ян у "Фортуну", щоб зустріти там Зоряну і спробувати вибачитись.

Катя, Точно поїде )) Він вже зрозумів, як сильно зачепив Зорянку. Дякую )

avatar
Наталія Діжурко
08.02.2026, 21:22:40

Хто любить критику в свою сторону? От і Дем'ян закипів як холодний чайник! Хотів конструктивної критики. То чому ж так все сприйняв? Розмову підслухав? Значить, треба йти за Зорянкою і вибачатися!
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Наталія Діжурко, Дем'яну непросто приймати критику ) Саме тому батько і порадив йому Зоряну - знав, що вона не побоїться критикувати чесно ) А тут ще й усі емоції так наклалися - от і рвонуло Дем'яна. Зоряну тепер чекає дуже цікавий вечір в клубі )) Дякую )

Тимур підтвердив всі зауваження які Зоряна робила по додатку, тепер тільки в клуб і вибачатися, дякую за розділ ❣️

Леся Вакулінська, Тимуру теж не сподобався перебір із зеленим кольором )) А Зоряну в клубі чекає сюрпрайз ) Дякую )

avatar
Ivanna Pingas
08.02.2026, 21:12:47

Помідор за вихідні дозріє, а Дем'ян хай збирається в клуб. Треба вибачатися)) дякую

Ivanna Pingas, Без Зорянки буде той помідор зріти дуууже довго )) А Дем'ян таки поїде в клуб. Дякую )

avatar
Олена Терещенко
08.02.2026, 21:10:42

Ох, Деме...

Олена Терещенко, Закипів Дем ) Дякую )

avatar
Наталія
08.02.2026, 17:42:32

Ну от не всім дано бути водіями Я б теж не наважилась би сісти за кермо,а в Лілі тим паче є можливість щоб хтось її підвозив до роботи чи навіть найняти водія
Усі сватають Дем'яну Лілю але як на мене то вони зовсім не підходять один одному і можуть бути лише друзями
Дякую тобі Оксанко! Натхнення тобі та мирного вечора!

Наталія, Точно не всім дано бути водіями )) Якщо немає впевненості, то за кермо краще не сідати ) У Лілі є закоханість, а що у Дем'яна - ми вже бачили та чули. Але Віктору дуже б хотілося такого зятя )
Дякую, люба ) О 21:00 велика нова глава, заходь читати. Затишного вечора, світла та мирної ночі )

avatar
Оля Пасічник
08.02.2026, 01:07:18

і що ж татусь хоче зятя, бо Ліля закохана. Придивитись до неї, то одне, а серцю не накадеш, він дав чітко зрозуміти, що лише друзі.А Ліля буде вперто ходити по п'ятах довго? Дякую

Показати 3 відповіді

Оля Пасічник, ♥️

avatar
Наталія
08.02.2026, 17:19:59

Як я зрозуміла Оля якщне підлижеться до когось то день пройшов дарма Тим паче чому не завести подругу яка є дочкою власника
Та тут хтось явно булочками пімазується
Але боюсь з таким настроєм як у Зоряни з одними булками не розтопити цього войовничого сніговичка
Дякую тобі Оксанко!

Наталія, Оля бачить в особі Лілі кар'єрну перспективу для себе ) Є такі люди-підлизи... А Дем'ян щиро хотів потішити Зорянку ) І взагалі не зрозумів, чому вона знову стала войовничим сніговичком )
Дякую, сонце )

avatar
Тетяна
08.02.2026, 17:14:56

Захопливо

Тетяна, Дякую ♥️ Заходьте на нову главу о 21:00 )

avatar
Наталія Силенко
08.02.2026, 16:31:40

Ооо. вже й Віктор сватає Лілі Дем'яна! Але, радує, що не тисне, а лише дає поради! А Зоряна вже , мабуть, відпустила ситуацію, а тут знову Ліля... Ех, бідне те серденько Зоряний!... А Дем'ян ніяк не може зрозуміти Сніговичка))) Дякую, зірочка, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)))

Наталія Силенко, Віктор щиро хоче щастя для доньки ) Він бачить, що Ліля закохана. А Зоряна вирішила підтримувати з Дем'яном суто робоче спілкування. От тільки самого Дем'яна все більше до неї тягне )) Дякую, Наталочко ) Продовження буде вже о 21:00 - велике та емоційне. Зазирайте ) Затишного вечора.

avatar
Галина Кохан
08.02.2026, 07:47:04

чудовий твір ,чекаю продовження.

Галина Кохан, Дякую за увагу до книги ♥️ Сьогодні о 21:00 буде велика нова глава )

avatar
Олеся Пп
07.02.2026, 22:36:20

герої імпонують ,хочу далі історію

Олеся Пп, Це дуже приємно, дякую ♥️
Наступна велика глава буде у неділю о 21:00 )

avatar
Виктория Зёма
07.02.2026, 22:11:20

❤️❤️❤️❤️❤️

Виктория Зёма, Дякую )

avatar
Nastena Totskaya
07.02.2026, 16:50:56

Дякую за главу, значить я була права в думці що Ліля закохана в Дем'яна . він не може застави своє серце покохати її. А вот бойовий сніговичок вже потроху починає завойовувати місце в сердечку ммм мені подобається. Ех шкода що Ліля зайшла, хочеться ще почути його думки. Гарного і спокійного вам дня. Обіймаю, трохи зловила інтернет

Nastena Totskaya, Так, у Лілі є закоханість. А у Дема тільки дружня симпатія. Починати стосунки без почуттів він точно не буде ) Та й взагалі у нього зараз усі думки тільки про Зорянку ) Якби не Ліля, то може б і не випустив він свого сніговичка нікуди, хі-хі... Завтра буде емоційно.
Дякую, сонечко ) Нехай інтернет ловиться краще і буде більше світла та часу на читання. Обіймаю ) Мирної ночі.

avatar
Людмила Вегера
07.02.2026, 16:00:52

цікаво

Людмила Вегера, Дякую ) Приємно. Заходьте на нову велику главу у неділю о 21:00 )

avatar
Катя
07.02.2026, 13:57:11

Обідати погодився піти з Лілею, а думки про Зоряну. Якщо з Лілею у Дем'яна тільки дружні стосунки, то не варто було давати їй надію і погоджуватись на обід.

Катя, З Лілею у Дем'яна суто дружнє спілкування. Він не вважає обід з нею чимось багатообіцяючим для дівчини. І не знає, які плітки дійшли до вух Зорянки завдяки Олі, тому й не розуміє нічого ) Дякую )

avatar
Оксана Кравчук
07.02.2026, 12:25:40

Дуже гарно і цікаво. Ждемо продовження....

Оксана Кравчук, Радію, що вам подобається ) Наступна велика глава у неділю о 21:00. Дякую )

avatar
Ivanna Pingas
07.02.2026, 12:14:41

Дем'яну відкрито кажуть, що Ліля хоче його за чоловіка, але він щось не дуже рветься до такого вчинку. Тай сніговичок йому подобається більше. Дякую

Ivanna Pingas, У Лілі закоханість, а у Дем'яна - лише дружня симпатія ) Починати стосунки без почуттів він точно не буде. А от на Зорянку вже залип міцненько )) Дякую )

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше